quote:
Complimenten aan mijn adres zijn nóóit te laat!quote:Op maandag 16 januari 2006 09:28 schreef bar_rel het volgende:
Zowee Zhenar mooie 600 Showchat OP!!
( beetje laat maar goed)
![]()
Om 7 uur, niet om 9 uur.quote:
Slet!quote:Op maandag 16 januari 2006 10:04 schreef LeBeau het volgende:
Sven.
Al was ik om 7 uur al wel de deur uit.
[..]
Om 7 uur, niet om 9 uur.Nep-vroeggie
!
Morgen mag ik uitslapen.quote:Op maandag 16 januari 2006 10:51 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Slet!Ik ben dagelijks om
half zeven
op. Dat ik pas om 9 uur Fok! "ff check" maakt mij nog geen nep-vroegie! Jij gore tijdelijke vroegie!
![]()
![]()
Misschien dat je dan eindelijk een keertje ZONDER odol rondloopt de hele dag, omdat je zo ontzettend geilt op jezelf!quote:
Als ik uitslaap is er sowieso geen sprake van een odol omdat ik pas 's middags wakker word.quote:Op maandag 16 januari 2006 11:29 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Misschien dat je dan eindelijk een keertje ZONDER odol rondloopt de hele dag, omdat je zo ontzettend geilt op jezelf!![]()
Ja, dat bedoelde ik toch ook!quote:Op maandag 16 januari 2006 11:53 schreef LeBeau het volgende:
[..]
Als ik uitslaap is er sowieso geen sprake van een odol omdat ik pas 's middags wakker word.
Ik snapte je niet, trut.quote:
quote:
Nu ben je zeker voortaan op je hoede?quote:Op maandag 16 januari 2006 12:19 schreef Tom_Tom- het volgende:
Het gaat over "I tricked you into getting me pregnant".
Raunchy!.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |