Hé.quote:
Wat is er zo vreemd aan? Veel mensen kennen hun Oma niet omdat ze aan de andere kant van het land woont of zo. Sommigen gingen bijna dagelijks met haar om, sommige mensen hadden weer een hekel aan hun oma... Vandaar die vraag..quote:
Whehe.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 22:21 schreef Dizer het volgende:
#105?
quote:Het mooiste moment was eigenlijk toen ze in het ziekenhuis lag. Ze herkende niemand meer. Mijn opa vroeg tien keer wie hij was en ze wist het niet. Toen liep ik binnen en keek ze ineens blij en zei ze heel zachtjes; "Nadine..."
Ik vond het ook geen vreemde vraag hoor. Maar ik ging veel met haar om.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 22:21 schreef Dizer het volgende:
[..]
Wat is er zo vreemd aan? Veel mensen kennen hun Oma niet omdat ze aan de andere kant van het land woont of zo. Sommigen gingen bijna dagelijks met haar om, sommige mensen hadden weer een hekel aan hun oma... Vandaar die vraag..
quote:Op dinsdag 5 juli 2005 22:22 schreef Dizer het volgende:
[..]
Mijn Oma die vroeg om mij, maar ik zat vast in de file in de bus en zo.. Heb het niet gered om op tijd afscheid te nemen.. heb dat nooit kunnen doen, toen was ze in coma gegaan en 2 dagen later overleden![]()
Fuck.. nou moet ik weer janken...quote:Op dinsdag 5 juli 2005 22:22 schreef Dizer het volgende:
[..]
Mijn Oma die vroeg om mij, maar ik zat vast in de file in de bus en zo.. Heb het niet gered om op tijd afscheid te nemen.. heb dat nooit kunnen doen, toen was ze in coma gegaan en 2 dagen later overleden![]()
Dan gaan we maar samen huilenquote:Op dinsdag 5 juli 2005 22:24 schreef Dizer het volgende:
[..]
Fuck.. nou moet ik weer janken...
Ik vind het zo erg dat ik nooit afscheid heb kunnen nemen
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik wist niet eens dat hij weg wasquote:Op dinsdag 5 juli 2005 22:27 schreef Dizer het volgende:
Komt er geen vervanger voor static?
Hij was eerst gebanned, en nu is ie geen mod meer...quote:Op dinsdag 5 juli 2005 22:29 schreef Nano het volgende:
[..]
Ik wist niet eens dat hij weg was![]()
Zie je het, ik moet echt meer op Fok komen![]()
Tuurlijk wel.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 22:27 schreef Dizer het volgende:
Komt er geen vervanger voor static?
quote:Op dinsdag 5 juli 2005 22:30 schreef Dizer het volgende:
[..]
Hij was eerst gebanned, en nu is ie geen mod meer...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |