Wat mark zegt.quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:34 schreef BVO het volgende:
Noem 'ns hun beste nummer..
Dan download ik die ff..
Hij kent geen artiesten van voor zijn tijd.quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:46 schreef Svensational het volgende:
Kom op BVO. Simon & Garfunkel moet je kennen
Ik kende ze niet.quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:46 schreef Svensational het volgende:
Kom op BVO. Simon & Garfunkel moet je kennen
quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:47 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Hij kent geen artiesten van voor zijn tijd.
Dat zeg ik net 3 keer.quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:48 schreef Svensational het volgende:
Maar je hebt ook nog nooit van ze gehoord![]()
![]()
Ik vind het knap als je die stemmen zo lang uit kan houden. Ik word na een tijdje gillend gek.quote:
Ja sorry hoor, maar mijn bek valt hier echt gewoon wagenwijd van open.quote:
Doe maar gauw weer dicht dan, staat ook zo lullig anders.quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:50 schreef Svensational het volgende:
[..]
Ja sorry hoor, maar mijn bek valt hier echt gewoon wagenwijd van open.![]()
Dat is gewoon hetzelfde als de Beatles niet kennen. Of Elvis Presley. Of niet weten dat er twee wereldoorlogen zijn geweestquote:Op donderdag 26 mei 2005 17:50 schreef BVO het volgende:
[..]
Doe maar gauw weer dicht dan, staat ook zo lullig anders..
Whehequote:
Ik wist niet eens dat je dat hier had.quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:56 schreef PeRi het volgende:
BVo? Kom je weleens filosofie studenten tegen op de EUR? Zo ja, wat vind je van hen? Hoe komt de studie op je over?
Je hoeft er niet perse op te letten ofzo hoor. Ik vroeg het me gewoon afquote:Op donderdag 26 mei 2005 17:58 schreef BVO het volgende:
[..]
Economie zit doorgaans in een ander gebouw dan Geschiedenis, Recht, enz.. Maar ik zal er eens op letten..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |