En die gaan we natuurlijk niet bekijken.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 11:52 schreef BVO het volgende:
Ik ken geloof ik alleen Brainpower.
quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 11:52 schreef BVO het volgende:
Ik ken geloof ik alleen Brainpower.
Hij heeft een hazelip....dat is voor dat "volk" genoeg als vermaakquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 12:02 schreef Bupatih het volgende:
Wal, Jan Jaap van der
Kan die zingen..
Die maakt grapjes.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 12:02 schreef Bupatih het volgende:
Wal, Jan Jaap van der
Kan die zingen..
Nu ja, niet overdrijven he. Hij probeert het.quote:
Het feit dat ik hem/haar niet ken, zegt al genoeg.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 12:33 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik zag gister Isle Warringa op TV en dat was echt om te huilen zo slecht. Het was zo pijnlijk niet-grappig. Dat zoiets dan op TV komt..
Uhuh, het is een zogenoemde 'cabaretier'quote:
cabaretiers?quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 13:07 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Uhuh, het is een zogenoemde 'cabaretier'![]()
Och jee, jij moet nog veel leren jongetje...quote:
quote:ca·ba·re·tier (de ~ (m.), ~s)
1 in een cabaret optredend artiest => kleinkunstenaar
cabaret?quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 13:12 schreef MissBliss het volgende:
[..]
Och jee, jij moet nog veel leren jongetje...
[..]
Mensen die grapjes maken ja!quote:
Oh..grapjes.quote:
Dan is het maar goed dat jij niet naar Lowlands gaat, anders zou je er wel eens mee geconfronteerd kunnen worden.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 13:17 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Oh..grapjes.Ja, daar houd ik niet zo van.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sorry MBabe.
Clementine: Are you nuts?
Joel: It's been suggested...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |