Flikker op met die mus.quote:Op vrijdag 18 november 2005 11:40 schreef Tom_Tom- het volgende:
Maar maar maar!
Mijn TT is veel actueler en politiek geëngageerder!
Ik vond hem ook leuker... maar jij had nummer 780268...quote:Op vrijdag 18 november 2005 11:40 schreef Tom_Tom- het volgende:
Maar maar maar!
Mijn TT is veel actueler en politiek geëngageerder!
Het lijkt me wel leuk om daar te werken een keer en dan zo ineens heel hard niezen dat alles omvalt.quote:Op vrijdag 18 november 2005 11:44 schreef Copycat het volgende:
Dominosteentjes achter elkaar zetten is sowieso al een zeer kansloze bezigheid natuurlijk!
Jouw goede smaak laat mij niet onberoerd!quote:Op vrijdag 18 november 2005 11:45 schreef LeBeau het volgende:
Dat is vanavond, Domino D-Day? Ik heb eigenlijk alleen de eerste keer gekeken, daarna had ik het wel gezien.
Ik ga lekkerLost
en
Desperate Housewives
kijken op DVD.
Sinds wanneer komt 68 vóór 67?quote:
quote:Op vrijdag 18 november 2005 11:46 schreef BVO het volgende:
Tania, waarom kijk jij 's nachts naar webcamvrouwen-reclames?.
Zie je nou wel dat ik toch goede smaak heb.quote:Op vrijdag 18 november 2005 11:47 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Jouw goede smaak laat mij niet onberoerd!![]()
Die grap maakte Ruud gisteren ook bij BB.quote:Op vrijdag 18 november 2005 11:43 schreef Bupatih het volgende:
D'r wordt gewoon van een mus een olifant gemaakt.
Lieg niet!quote:Op vrijdag 18 november 2005 11:47 schreef Tania18 het volgende:
[..]
Daar word ik zo opgewonden van![]()
![]()
Nee, het was volgens mij tijdens de reclame van de herhaling van Jensen (of Oprah), toen was ik aan het zappen en kwam Kelly gezellig voorbij
quote:Op vrijdag 18 november 2005 11:50 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik hoop dt ze het niet halen.. Want huilende dominozetters zijn hilarisch.
quote:Op vrijdag 18 november 2005 11:50 schreef LeBeau het volgende:
[..]
Lieg niet!
Tania zit gewoon 's nachts vol seksuele spanning voor de televisie, wachtend op het moment dat die geile snollen van de seksreclames weer langs komen zodat ze weer soppend in haar eigen vocht van de bank het bed af kan glijden.![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |