quote:Op vrijdag 5 januari 2007 11:54 schreef wc-eend het volgende:
OP mag aangepast worden als iemand een betere weet..
Ach, hij is informatief voor de mensen die een 360 willen kopen, ik scroll er altijd heel snel overheen, niet echt nodig dusquote:
Ik moet wel ik speel nu nog wat oudere spellen maar ja wil toch wel nieuwe spellen hebben onderhand.quote:
quote:Op vrijdag 5 januari 2007 12:19 schreef koen_pijl het volgende:
Lost Planet heb ik volgens mij op veronica gezien bij dat spel programma, zag er echt niet uit als een 360 spel.
Preview? van de europese versie zeker? want op GT staat wel meer dan alleen de preview..quote:Op vrijdag 5 januari 2007 12:13 schreef Bastard het volgende:
Oh ja. Op gametrailers staat een preview van Blue Dragon
Raam bedoel je?quote:Op vrijdag 5 januari 2007 12:41 schreef Skull-splitter het volgende:
Joechei, kheb eergisteren eindelijk Baal neergeknald
http://www.xbox360only.nl/nieuwsitem.php?nid=3724quote:Op vrijdag 5 januari 2007 12:38 schreef wc-eend het volgende:
[..]
Preview? van de europese versie zeker? want op GT staat wel meer dan alleen de preview..
Same shit, grote lelijke aap met vleermuisbeesten, khad geen tijd om te lezen iigquote:
Stiekem wil ik die best gaan halen voor dronken-avondenquote:
Over 1 week.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 13:08 schreef bigore het volgende:
wanneer komt verloren planeet?
kep net een nieuwe pc besteld, dus even kijken of ik die dan ga halen.quote:
zelfs een A-muzikaal als ik zit er nu over te denken dit te halenquote:
Kheb een 360.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 13:11 schreef bigore het volgende:
[..]
kep net een nieuwe pc besteld, dus even kijken of ik die dan ga halen.
[patsmoment]
Moederbord: Asus P5B Deluxe/WiFi Socket 775
Videokaart: XFX Geforce 8800GTX 756MB PCI-e
Geheugen: 2 x PQI DDR2 1GB PC6400 CL5
Processor: Intel Core 2 Duo E6600 Boxed
Voeding: Silverstone 500W plus Zwart
[/patsmoment]
ik ookquote:
Must have, eigenlijk jammer dat ze er niet meteen 2 controllers tegenaan gooien het leukste is dit toch met z'n tweetjes.quote:
Leuke buurt woont die dan, als die junkie's op de hoek heeftquote:Op vrijdag 5 januari 2007 13:24 schreef AQuila360 het volgende:
Bigore zei tegen mij dat hij eerst Crack ging kopen bij de Junkie op de hoek en zich dan vol in de actie van Crackdown ging werpen
Ik hoef de voordeur maar uit te lopen, staat de helft van de tijd een dealer in m'n portiekquote:Op vrijdag 5 januari 2007 13:25 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Leuke buurt woont die dan, als die junkie's op de hoek heeft
Ook gezelligquote:Op vrijdag 5 januari 2007 13:34 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Ik hoef de voordeur maar uit te lopen, staat de helft van de tijd een dealer in m'n portiek
tevens tvpquote:Op vrijdag 5 januari 2007 08:11 schreef NrSiX het volgende:
heeft iemand nog een id of de 360 (draadloos) in combinatie met de WiFiMax werkt? zou wel handig zijn
Dit spel heeft ook wel flink wat crack nodig wil ik dit baggerspel ook maar 1 seconde leuk vinden.quote:Op vrijdag 5 januari 2007 13:24 schreef AQuila360 het volgende:
Bigore zei tegen mij dat hij eerst Crack ging kopen bij de Junkie op de hoek en zich dan vol in de actie van Crackdown ging werpen
Cricketquote:Op vrijdag 5 januari 2007 14:14 schreef Ceased2Be het volgende:
Brian Lara International Cricket 2007 Sport 30-Mar-2007 Upcoming
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |