Ja de demo zit erbij, niet de full versionquote:Op maandag 5 december 2005 00:48 schreef Laton het volgende:
[..]
koop gotham 3 . daar zit ie gratis bij![]()
echt waar?quote:Op maandag 5 december 2005 01:02 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Ja de demo zit erbij, niet de full version
Echte gameshops proberen, want Dixons weet het echt niet. Dec - Februari zeggen ze daar. De Macro en FRS zegt dat ook. Is er niks op Play.com meer te bestellen?quote:Op maandag 5 december 2005 06:55 schreef wc-eend het volgende:
Weet iemand wanneer de volgende lading binnenkomt? Ik had begrepen deze week?
een xbox live arcade game voor de zoveelste keerquote:
Play verstuurt sowieso geen hardware buiten de U.K.quote:Op maandag 5 december 2005 07:28 schreef Chocobo het volgende:
Is er niks op Play.com meer te bestellen?
Wow jij schiet wel op met PGR3quote:Op maandag 5 december 2005 08:01 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
een xbox live arcade game voor de zoveelste keer
Uh?quote:Op maandag 5 december 2005 07:52 schreef DaMSWer het volgende:
Geo ziet er zeker slick uit
Jammer dat je niet gewoon vanuit je luie stoel ff kan bellen voor credits ofzo. Nu moet je weer naar de winkel om credits aan te schaffen
Daar heb ik helemaal geen tijd voorDer moet gegamed worden
Nee, maar het kan dus wel vanuit je luie stoel en je hoeft niet eens te bellenquote:Op maandag 5 december 2005 08:50 schreef MMaRsu het volgende:
Hij heeft het toch niet over een credit card?
Ik weet het Flliepke, het is vroeg
Oww zo, ja idd, maar moet je wel een CC hebbenquote:Op maandag 5 december 2005 08:51 schreef Fliepke het volgende:
[..]
Nee, maar het kan dus wel vanuit je luie stoel en je hoeft niet eens te bellen
Een lamme student, zoals ik, krijgt die van de rabobank voor 11 euro per jaar. Een game importeren per jaar en je hebt hem er al uitquote:Op maandag 5 december 2005 08:53 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Oww zo, ja idd, maar moet je wel een CC hebben
quote:Op maandag 5 december 2005 08:12 schreef Morthill het volgende:
Tijd om de OP te veranderen zie ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |