Gezien hoe het met mij is gegaan tot nu toe heb jij 'm een paar weken eerder terugquote:Op maandag 20 november 2006 20:19 schreef Frasier het volgende:
Die van mij ook sinds vandaag. Ben benieuwd wie 'm eerder terug heeft.
Die effecten die ze noemenquote:
quote:- Het weer in Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 zal dynamisch veranderen tijdens het spelen. Zo kan er bijvoorbeeld plotseling een zandstorm ontstaan, of zal de wind sterk aanzetten of het zal gaan regenen. Na een regenbui zullen er ook plassen water ontstaan, en zal de gehele omgeving er glad en nat uitzien.
- Voor de rookeffecten in Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 is een nieuwe technologie ontwikkeld genaamd 'Depth Sprite'. De rook zal realistisch bewegen, ook over bepaalde voorwerpen heen. Ook kun je maar moeilijk door de rook heen kijken, in tegenstelling tot andere games. In een demo die GI zag, werd een helikopter getoond die ging landen, waarbij het stof erg realistisch opwaaide.
- Ook zal de rook zich aanpassen als de wind bijvoorbeeld draait, of er licht op wordt geschenen. Als er bijvoorbeeld een explosie is zullen de stofdeeltjes alles in real-time reflecteren.
- Ook zijn de 'particle effects' verbeterd. Bij een explosie zullen brokstukken realistischer bewegen en ook schade veroorzaken op andere voorwerpen zoals beton.
- Ook kan men door bepaalde voorwerpen heen kijken, tot een bepaalde hoek. Zo kun je door lakens of andere materialen heen kijken, als er licht op wordt geschenen.
Was eerst Rainbow Six:Vegas maar die komt nu pas op 30 november.quote:Op maandag 20 november 2006 20:23 schreef Strolie75 het volgende:
Welke grote game komt er eigenlijk deze week uit? Ik meen me te herinneren dat er iets belangrijk gepland staat. Woensdag ofzo?
Inderdaad, vertel meer!quote:Op maandag 20 november 2006 20:07 schreef Chocobo het volgende:
Saturn? Rainbow Six 30 euro? Wat bedoel je precies?
Xiaolin Showdown 23/11/2006quote:Op maandag 20 november 2006 20:23 schreef Strolie75 het volgende:
Welke grote game komt er eigenlijk deze week uit? Ik meen me te herinneren dat er iets belangrijk gepland staat. Woensdag ofzo?
De mediamarkt is te groot in Nederland, daarom heeft de eigenaar Saturn geopend, precies hetzelfde als mediamarkt alleen blauwe kleuren inplek van rode.. Saturn heeft ook iets meer duurde tv's enzo.. maar nog steeds de goedkope cd's enzo..quote:Op maandag 20 november 2006 20:07 schreef Chocobo het volgende:
Saturn? Rainbow Six 30 euro? Wat bedoel je precies?
Mooie sloganquote:Op maandag 20 november 2006 20:25 schreef wc-eend het volgende:
[..]
De mediamarkt is te groot in Nederland, daarom heeft de eigenaar Saturn geopend, precies hetzelfde als mediamarkt alleen blauwe kleuren inplek van rode.. Saturn heeft ook iets meer duurde tv's enzo.. maar nog steeds de goedkope cd's enzo..
De saturn zit hier in Rotterdam Zuid, op Zuidplein, kreeg vandaag de folder binnen, rainbow six vegas, 30 euro, gears of war 44 euro!
Waarschijnlijk zal die bij de mediamarkt evenduur zijn..
www.saturn.nl
Vind het zo wel ff genoeg.quote:Op maandag 20 november 2006 20:23 schreef Strolie75 het volgende:
Welke grote game komt er eigenlijk deze week uit? Ik meen me te herinneren dat er iets belangrijk gepland staat. Woensdag ofzo?
Op de releasedag maar even naar de dichtsbijzijnde Saturn danquote:Op maandag 20 november 2006 20:25 schreef wc-eend het volgende:
[..]
De mediamarkt is te groot in Nederland, daarom heeft de eigenaar Saturn geopend, precies hetzelfde als mediamarkt alleen blauwe kleuren inplek van rode.. Saturn heeft ook iets meer duurde tv's enzo.. maar nog steeds de goedkope cd's enzo..
De saturn zit hier in Rotterdam Zuid, op Zuidplein, kreeg vandaag de folder binnen, rainbow six vegas, 30 euro, gears of war 44 euro!
Waarschijnlijk zal die bij de mediamarkt evenduur zijn..
www.saturn.nl
Het was eigenlijk een garpje over de verkiezingenquote:
Daar hou ik me niet eens zo mee bezig.quote:Op maandag 20 november 2006 20:34 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Het was eigenlijk een garpje over de verkiezingen
PvdG ga je stemmen?quote:Op maandag 20 november 2006 20:37 schreef gijsje79 het volgende:
[..]
Daar hou ik me niet eens zo mee bezig.
In dat geval: Crisismanagement Tourmanent 2007quote:Op maandag 20 november 2006 20:34 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Het was eigenlijk een garpje over de verkiezingen
quote:Op maandag 20 november 2006 20:37 schreef gijsje79 het volgende:
[..]
Daar hou ik me niet eens zo mee bezig.
Als je nintendo niet meerekend...quote:Op maandag 20 november 2006 22:30 schreef devv05 het volgende:
PS3 zelf en de games worden overal op alle sites afgekraaktBovendien is dat ding eind van het jaar pas weer op voorraad in Jap/US (nu pas 200.000 verkocht
) en komt ie hier ergens in maart (als we geluk hebben)
Ondertussen komen de toppers voor de 360 achter elkaar binnen en blijken GoW en Blue Dragon nu al major system sellers.
Yep, Christman is idd ours.
Klopt, maar dat is toch niet echt een concurrent op de een of andere manier. Ten eerste denk ik dat het grotendeels een andere doelgroep is, maar het is ook een ander soort gaming. Bovendien is de Wii echt een console voor erbij, dus 360 + Wii kan prima. In tegenstelling tot 360 + PS3, wat alleen de echte die-hards zullen hebben, die echt geen game willen missen. Want met 360 + Wii zit je voor 90% 'gedekt'quote:Op maandag 20 november 2006 22:56 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Als je nintendo niet meerekend...
DS Lite en Wii gaan verkopen als een gek.
Ik ben gamer.. Ik ga geld besteden aan een Wii en Wii games.. Doordat ik geld besteed aan Wii games kan ik geen 360 games kopen.quote:Op maandag 20 november 2006 23:35 schreef devv05 het volgende:
[..]
Klopt, maar dat is toch niet echt een concurrent op de een of andere manier. Ten eerste denk ik dat het grotendeels een andere doelgroep is, maar het is ook een ander soort gaming. Bovendien is de Wii echt een console voor erbij, dus 360 + Wii kan prima. In tegenstelling tot 360 + PS3, wat alleen de echte die-hards zullen hebben, die echt geen game willen missen. Want met 360 + Wii zit je voor 90% 'gedekt'
your lossquote:Op maandag 20 november 2006 23:38 schreef BMH het volgende:
[..]
Ik ben gamer.. Ik ga geld besteden aan een Wii en Wii games.. Doordat ik geld besteed aan Wii games kan ik geen 360 games kopen.
OMG ze pinata's!quote:
SC:DA is de beste Splinter Cell ooitquote:Op maandag 20 november 2006 23:53 schreef BMH het volgende:
[..]
OMG ze pinata's!![]()
Ik heb net Gears of War binnen & SC:DA viel extreem tegen.. Binnenkort leen ik DR & SR wel. Genoeg te spelen dus
Developers verschillen ook erg. Montreal >>>> shanghaiquote:Op dinsdag 21 november 2006 00:00 schreef devv05 het volgende:
[..]
SC:DA is de beste Splinter Cell ooitSuper die dubbele missies en spannende verhaallijn. Maarja, smaken verschillen.
Respect hoorquote:Op maandag 20 november 2006 22:52 schreef -Struikrover- het volgende:
Podver, GoW uitgespeeld op Hardcore, wat een spel
quote:Op maandag 20 november 2006 22:52 schreef -Struikrover- het volgende:
Podver, GoW uitgespeeld op Hardcore, wat een spel
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb dat spel dus ook gekocht afgelopen donderdag, maar dat is nu echt een flinke miskoop geweest ben ik bang. Ik heb het spel nog niet aangeraakt omdat ik constant bezig ben met GoW en dat gaat echt niet veranderen de komende maanden. Ben helemaal verslaafd aan die multiplayerquote:Op dinsdag 21 november 2006 00:02 schreef Fliepke het volgende:
Jammer dat niemand Tony Hawk speelt. Ik vind het echt een leuke game
quote:Op dinsdag 21 november 2006 01:43 schreef gijsje79 het volgende:
[..]The end is near my friendSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |