dus tóch bij de komst van 'n nieuweling!quote:Op zondag 17 september 2006 17:00 schreef Iwan1976 het volgende:
Op 08-01-2004 (afl. 1985 / seizoen 11) werd bevestigd wat de scène-overgangen eerder die week al deden vermoeden: baby Doris is geboren in Amsterdam, dus ONM is verhuisd naar Amsterdam.
Perverseling.quote:Op zondag 17 september 2006 17:26 schreef babette21 het volgende:
knap trouwens dat je het enige boeiende moment uit dat sterrenslagachtige program heb weten te vissen: een halfblote Niels!
Tsssk...het was best leuk!quote:Op zondag 17 september 2006 17:26 schreef babette21 het volgende:
knap trouwens dat je het enige boeiende moment uit dat sterrenslagachtige program heb weten te vissen: een halfblote Niels!
mwah de meeste onderdelen waren behoorlijk slaapverwekkend...quote:Op zondag 17 september 2006 17:59 schreef Svensational het volgende:
Tsssk...het was best leuk!
Jasperquote:Op zondag 17 september 2006 19:03 schreef soapie het volgende:
Of het vergeten broertje van Esmee en Sanne![]()
Maar die hebben we al een keer gezien, dus dat zou niet kunnen.quote:Op zondag 17 september 2006 19:09 schreef babette21 het volgende:
oh, en Iris heeft ook nog 'n broertje, Mathijs ofzo...
serieus? wanneer dan??quote:Op zondag 17 september 2006 19:19 schreef Svensational het volgende:
Maar die hebben we al een keer gezien, dus dat zou niet kunnen.
Nou, tijdens Arthurs toespraak toen toch een keerquote:
nee, dat was het broertje van Ilyas, Moquote:Op zondag 17 september 2006 19:20 schreef Svensational het volgende:
Nou, tijdens Arthurs toespraak toen toch een keer? Of was dat het broertje van Sanne?
Oh, dat kon ook nogquote:Op zondag 17 september 2006 19:21 schreef babette21 het volgende:
[..]
nee, dat was het broertje van Ilyas, Mo
Dan zou ik indd ook ontslag nemen en niet meer terugkomen...Al heeft hij wel humor...Af en toe...quote:dat is toch ook wel een degradatie?
ik snap overigens wel dat ze ONM niet meer zo ziet zitten, dat arme kind heeft waarschijnlijk nog nachtmerries van het figureren in de Joostlijntjes....
Sommige mensen...quote:
quote:Op zondag 17 september 2006 20:46 schreef Miss_Bitchy het volgende:
[..]
Sommige mensen...![]()
BTW Iwan, die foto van Marnix...probeer je me bang te maken ofzo???![]()
Hey! Rustig jij!quote:Op zondag 17 september 2006 20:44 schreef Miss_Bitchy het volgende:
Nikkie is gewoon een arrogant wijf, kom haar helaas te vaak tegen hiero in de stad, dat vernaggeld dan ook gelijk mijn dag.![]()
![]()
Dat was ook mijn eerste gedachte.quote:Op zondag 17 september 2006 19:03 schreef soapie het volgende:
Of het vergeten broertje van Esmee en Sanne![]()
Logisch, want Esmee moet na haar loverboylijntje toch weer iets om handen hebben...quote:
good thinking!quote:Op maandag 18 september 2006 09:21 schreef Iwan1976 het volgende:
BTW: Sam Couwenberg? (de broer van Luna)![]()
wie is dat dan weer?quote:Op zondag 17 september 2006 18:48 schreef babette21 het volgende:
Sascha Visser
quote:
ja ik heb hem wel eens in een stukje Kees & Co gezien [ vraag me niet waarom, dieper kan een comedy volgens mij niet zinken] en ik was niet erg gecharmeerd van hemquote:Op maandag 18 september 2006 15:05 schreef babette21 het volgende:
ik moet altijd wel om hem lachen, maar dat komt meer doordat hij zo'n aparte (lees: vrij slechte) manier van spelen heeft. In comedy is dit nog wel oke, maar ik vraag me serieus af wat hij er straks in onm van maakt....
dat was het ... ik heb gekeken omdat Nikki Plessen mee ging doenquote:Op maandag 18 september 2006 15:24 schreef babette21 het volgende:
ik vind K&C altijd wel grappig eigenlijk, zeker die laatste seizoenen met Victor Löw...
maar goed, jij bent sowieso anti-Ned. comedy, dus deze aversie zegt natuurlijk niet zoveel
heel goed, we zitten te suffen...quote:Op maandag 18 september 2006 15:27 schreef weet_ik_veel het volgende:
Of niet, want die heet n.l. Reitsema.
waren zijn hersens niet ook bewerkt?quote:Op maandag 18 september 2006 15:33 schreef babette21 het volgende:
heel goed, we zitten te suffen...
maar goed, het gaat hier dus om Sam van Margot én.... Victor!!
het opstandige zoontje dat zijn vader komt wreken!??
Nikkie Plessen zat totaal niet op d'r plek daar, had eigenlijk net zo'n nutteloze rol als in ONMquote:Op maandag 18 september 2006 15:27 schreef Wup het volgende:
dat was het ... ik heb gekeken omdat Nikki Plessen mee ging doen
[yep je hebt gelijk, maar dat geldt niet alleen voor Nedelandse comedys hoor]
hm ze hebben toen wel met één van die kids zitten kloten, maar volgens mij was dat Luna (nog voor de geboorte).quote:Op maandag 18 september 2006 15:34 schreef Wup het volgende:
waren zijn hersens niet ook bewerkt?
yep Victor ging zijn kids bewerken met zijn hogere intelligentie plannetjequote:Op maandag 18 september 2006 15:39 schreef babette21 het volgende:
hm ze hebben toen wel met één van die kids zitten kloten, maar volgens mij was dat Luna (nog voor de geboorte).
oh ja, en toen Vic zo aan het flippen was wilde hij ook iets met zo'n koter ja... maar toen was ik net terug in 't land, dus snapte ik überhaupt de ballen van dat lijntje
Klopt. Sam en Luna zouden volgens Victor nog grootse dingen gaan doen. Niels (toen nog Rigter:) vertelde in z'n tweede aflevering dat hij Victor nog ontmoet had op het congres over het stamcelonderzoek, juist op de dag dat Sam en Luna geboren werden. Morgen is het trouwens precies 3 jaar geleden dat Margot, Maurice en de kids naar Zuid-Afrika vertrokken.quote:Op maandag 18 september 2006 15:34 schreef Wup het volgende:
waren zijn hersens niet ook bewerkt?
Mis ik weer eens iets???quote:Op zondag 17 september 2006 21:59 schreef Ludger het volgende:
[..]
Het is dat het niet uit ONM zelf is. Dan hadden ze een verhouding
![]()
Ja, dat wil ik ook wel eens tegen Nikkie zeggen ja, iets minder kapsones zou leuk zijn.quote:
Dan eis ik ook Hidde Maas terug!quote:Op maandag 18 september 2006 15:33 schreef babette21 het volgende:
[..]
heel goed, we zitten te suffen...
maar goed, het gaat hier dus om Sam van Margot én.... Victor!!
het opstandige zoontje dat zijn vader komt wreken!??
ja, wie niet... god, wat mis ik de Arthur-quotesquote:Op maandag 18 september 2006 16:19 schreef Miss_Bitchy het volgende:
Dan eis ik ook Hidde Maas terug!![]()
Ik had nu bijna iets willen zeggen, maar dat laat ik maar achterwege...quote:Op maandag 18 september 2006 16:17 schreef Miss_Bitchy het volgende:
Ja, dat wil ik ook wel eens tegen Nikkie zeggen ja, iets minder kapsones zou leuk zijn.
Met die gasten uit de Muiderpoort heeft ie in ieder geval geen gebrek aan clientèle. Het kan dan ook niet lang duren of Babette komt de gelederen versterken: Couwenberg & Reitsema Advocaten.quote:Op maandag 18 september 2006 16:08 schreef babette21 het volgende:
dan kunnen ze dus best doen dat het experiment ertoe heeft geleidt dat Sam wat sneller veroudert is!
oh, en als ie dan toch uit Zuid Afrika komt, kan hij Jannes wel meteen mee terug nemen, dat vond ik altijd wel 'n geinig joch
*Babette wordt helemaal enthousiast![]()
volgens mij hebben we dat plan 2 jaar terug al gelanceerd...quote:Op maandag 18 september 2006 16:42 schreef Iwan1976 het volgende:
Met die gasten uit de Muiderpoort heeft ie in ieder geval geen gebrek aan clientèle. Het kan dan ook niet lang duren of Babette komt de gelederen versterken: Couwenberg & Reitsema Advocaten.koekje d'r bij?
![]()
Als we nou eens met z'n alle geld sparen en hem omkopen???quote:Op maandag 18 september 2006 16:31 schreef babette21 het volgende:
[..]
ja, wie niet... god, wat mis ik de Arthur-quotes
"the woman means fucking trouble" *zucht*
da's d'r één van Wup, niet van Arthurquote:Op maandag 18 september 2006 16:54 schreef Miss_Bitchy het volgende:
"La Claire.."
Is dat een sneer naar mij toe?quote:Op maandag 18 september 2006 16:44 schreef babette21 het volgende:
waarom nemen die lurkers alleen onze slechte ideeën over...
Ze doen 't erom.quote:Op maandag 18 september 2006 16:44 schreef babette21 het volgende:
volgens mij hebben we dat plan 2 jaar terug al gelanceerd...
waarom nemen die lurkers alleen onze slechte ideeën over...
Aangezien m'n ideetjes bij de schrijvers van GTST wèl gretig aftrek vinden hoop ik dat m'n verzoek, om Hidde Maas een doorstart te laten maken als oom Arthur, spoedig wordt ingewilligd. Meerdijk is dringend toe aan een èchte bad guy.quote:Op maandag 18 september 2006 16:31 schreef babette21 het volgende:
ja, wie niet... god, wat mis ik de Arthur-quotes
"the woman means fucking trouble" *zucht*
Wup??? Ohh...Sorry, ben blond...Dat het niet van Arthur was, weet ik, maar vond het wel een cewle naam.quote:Op maandag 18 september 2006 17:07 schreef babette21 het volgende:
[..]
da's d'r één van Wup, niet van Arthur
Waarom GTST? Dat is toch al op sterven na dood en ik kijk het niet.quote:Op maandag 18 september 2006 17:52 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Aangezien m'n ideetjes bij de schrijvers van GTST wèl gretig aftrek vinden hoop ik dat m'n verzoek, om Hidde Maas een doorstart te laten maken als oom Arthur, spoedig wordt ingewilligd. Meerdijk is dringend toe aan een èchte bad guy.
Hebben wij die dan???quote:Op maandag 18 september 2006 16:44 schreef babette21 het volgende:
waarom nemen die lurkers alleen onze slechte ideeën over...
Sinds wanneer ben jij blond?quote:Op maandag 18 september 2006 17:56 schreef Miss_Bitchy het volgende:
Wup??? Ohh...Sorry, ben blond...Dat het niet van Arthur was, weet ik, maar vond het wel een cewle naam.![]()
quote:Maandag 25 september
“Wie o wie is de nieuwe eigenaar van het pakhuis?”, dat vragen de bewoners zich stuk voor stuk af. Onder hen is er maar één die het antwoord weet, en die wil dat dat geheim blijft. Chris vindt die opdringerige Leonore eigenlijk maar niks en voelt zich zeer ongemakkelijk bij haar in de buurt. Toch heeft hij haar nodig, dus: get over it! Ilyas is het er helemaal niet mee eens dat Iris Elif zo vaak voor Ivan laat zorgen. Tonnie wordt onder druk gezet om zich weer in te laten met illegale praktijken.
Dinsdag 26 september
Junior probeert Esmee te bereiken, maar wordt keihard gedumpt. Als hij uit het ziekenhuis wil ontsnappen, stort hij ter aarde… Malú laat weten dat ze binnenkort Nederland moet verlaten. Daan schrikt hier zo van dat hij belooft naar een oplossing te zullen zoeken. De vraag is of hij hiermee niet te veel hooi op zijn vork neemt. Tonnie probeert de criminele Faber ver van zijn vrienden te houden… duh, dat lukt dus niet.
Woensdag 27 september
Marnix wordt voorlopig op vrije voeten gesteld, maar is daar raar genoeg niet blij over. Chris ergert zich aan het ongeduld van Julia: ze dringt zich op en dreigt op die manier het hele plan om Leonore financiëel uit te kleden te verstieren. De familie Klein kijkt verrast op als juist Just met goede raad komt om tot Esmee door te dringen. Laat Joyce zich voor Juniors karretje spannen of snapt zij ook wel dat hij haar misbruikt om Esmee terug te krijgen?
Donderdag 28 september
Geen ONM ivm UEFA-CUP voetbal
Vrijdag 29 september
Malú en Daan hebben Joost iets moeilijks te zeggen, namelijk dat zij lovers zijn. Pas als Joost het weet durven ze publiek te gaan met hun relatie. Maar wie gaat dat vertellen en wanneer? Annemarie en Marnix zijn trots en blij als Esmee naar de politie wil om aangifte te doen tegen loverboy Junior. Sanne ziet het echter niet zitten en reageert zich onredelijk af op Just… die dáár dan weer op afknapt en pissed off het pand verlaat. Omdat Sanne dus iets goed te maken heeft bij Just, gaat Esmee alleen richting politiebureau, dan staat Junior plotseling voor haar neus…
Houdt het dan nooit op?!quote:Donderdag 28 september
Geen ONM ivm UEFA-CUP voetbal
Sinds mijn geboorte, net zoals Esmée.quote:Op maandag 18 september 2006 18:04 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Sinds wanneer ben jij blond?
mja ik heb 't laatste jaar qua casting toch ook wel heel wat bewerkstelligd (mevr. Van Veen, mr. Van Bohemen..) maar mr. Maas terugkrijgen wil maar niet lukken.....quote:Op maandag 18 september 2006 17:52 schreef Iwan1976 het volgende:
Aangezien m'n ideetjes bij de schrijvers van GTST wèl gretig aftrek vinden hoop ik dat m'n verzoek, om Hidde Maas een doorstart te laten maken als oom Arthur, spoedig wordt ingewilligd. Meerdijk is dringend toe aan een èchte bad guy.
quote:
klopt helemaalquote:Op maandag 18 september 2006 18:15 schreef Iwan1976 het volgende:
Het lijkt erop dat Chris het nieuwe speledingetje van Liz Snoijink gaat worden. Er staat me iets van bij dat Liz Snoijink in MvdW ook een toyboy had: Chris, gespeeld door... Tom 'Carlo' Mickers.
ik vond Liz Snoijink in MvdW niet leuk, en ex-Carlo weet ik me niet meer te herinneren daarin.quote:Op maandag 18 september 2006 18:15 schreef Iwan1976 het volgende:
Het lijkt erop dat Chris het nieuwe speledingetje van Liz Snoijink gaat worden. Er staat me iets van bij dat Liz Snoijink in MvdW ook een toyboy had: Chris, gespeeld door... Tom 'Carlo' Mickers.
En een 'frisje' voor de moeite?quote:Op maandag 18 september 2006 18:18 schreef babette21 het volgende:
klopt helemaal
volgens mij had hij 2 regels tekst daar
ik vond het erg lang duren voor ze in haar rol kwam, maar uiteindelijk werd het op zich nog wel wat. Ik herinner me een vrij sterke scene met Tom Jansen (Yakov), die haar vervolgens genadeloos neerschoot....quote:Op maandag 18 september 2006 18:20 schreef Wup het volgende:
ik vond Liz Snoijink in MvdW niet leuk, en ex-Carlo weet ik me niet meer te herinneren daarin.
die was geinig jaquote:Op maandag 18 september 2006 18:23 schreef Iwan1976 het volgende:
En een 'frisje' voor de moeite?Hoe zei Arthur het ook al weer: "Fris? Fris it is!" Die scène met de vliegende tafel is toch wel dè Carlo Classic.
LOL, toen hij binnenkwam : 'en neem een frisje knul':)quote:Op maandag 18 september 2006 18:23 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
En een 'frisje' voor de moeite?Hoe zei Arthur het ook al weer: "Fris? Fris it is!" Die scène met de vliegende tafel is toch wel dè Carlo Classic.
en nog correct gespeld ookquote:Op maandag 18 september 2006 18:56 schreef babette21 het volgende:
leuk detail ook op de website van Tom Mickers:
[..]
Hij heeft 't gekocht, weet niet meer wanneer, iig vorig seizoenquote:Op maandag 18 september 2006 19:05 schreef babette21 het volgende:
ik snap nog steeds niet waarom Chris dat Pakhuis kan verkopen:
hij is toch hoofdhuurder, toch geen eigenaar??
quote:Op maandag 18 september 2006 19:05 schreef babette21 het volgende:
ik snap nog steeds niet waarom Chris dat Pakhuis kan verkopen:
hij is toch hoofdhuurder, toch geen eigenaar??
oh oke, vorig seizoen deed ik even niet mee...quote:Op maandag 18 september 2006 19:06 schreef Ludger het volgende:
Hij heeft 't gekocht, weet niet meer wanneer, iig vorig seizoen
paardenmeisje?quote:Op maandag 18 september 2006 19:32 schreef Iwan1976 het volgende:
Dat paardenmeisje heet Lizzy.
Er had een pony op haar voet gestaan.quote:
op wiens voet?! volgens mij heb ik 'n stukje gemistquote:Op maandag 18 september 2006 19:36 schreef Svensational het volgende:
Er had een pony op haar voet gestaan.
quote:
Misschien mag Lizzy wel wat van Hillards 'Tranqui-Horse' lenen om pony Daisy te laten kalmeren.quote:Op maandag 18 september 2006 19:36 schreef Svensational het volgende:
Er had een pony op haar voet gestaan.
Niels hielp een jong meisje wier pony op d'r laarsje was gaan staan. Niet meer stiekem wegzappen heh!quote:Op maandag 18 september 2006 19:44 schreef babette21 het volgende:
op wiens voet?! volgens mij heb ik 'n stukje gemist
quote:Op maandag 18 september 2006 19:22 schreef babette21 het volgende:
heeft Junior nou 'n nieuwe coupe??!
lekkere timing, verhaaltechnisch gezien
Edward Scissorhands?quote:Op dinsdag 19 september 2006 11:10 schreef Mvnl het volgende:
t kan erger... ik ken iemand die na een cliffhanger waarin ze met haar ex in bed belandde, de 'volgende ochtend' met kort haar weer opstond.. (knip-seks?)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |