En de kleinkinderen.quote:Op maandag 5 december 2011 20:17 schreef Koosnaam het volgende:
Anton en Bianca kunnen het ook alleen over de kinderen en hun liefdes hebben met elkaar.
Dat ze Ton niet had moeten wegsturen?quote:Op maandag 5 december 2011 20:27 schreef Madame_Paon het volgende:
Waarom zegt Bianca nou weer sorry? Zij heeft niks fouts gedaan.
Ze zegt sorry om Edwin mee te krijgen naar de Rozenboom waar Noud morgen ook met Lucas heen gaat zodat die elkaar weer ontmoeten. Maar Edwin nodigde net Ron uit zonder dat Bianca er van weet dus dat wordt weer lachen.quote:Op maandag 5 december 2011 20:27 schreef Madame_Paon het volgende:
Waarom zegt Bianca nou weer sorry? Zij heeft niks fouts gedaan.
Ik kan er niet van slapenquote:Op maandag 5 december 2011 20:38 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ze zegt sorry om Edwin mee te krijgen naar de Rozenboom waar Noud morgen ook met Lucas heen gaat zodat die elkaar weer ontmoeten. Maar Edwin nodigde net Ron uit zonder dat Bianca er van weet dus dat wordt weer lachen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
Geniaal.quote:Op maandag 5 december 2011 20:38 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ze zegt sorry om Edwin mee te krijgen naar de Rozenboom waar Noud morgen ook met Lucas heen gaat zodat die elkaar weer ontmoeten. Maar Edwin nodigde net Ron uit zonder dat Bianca er van weet dus dat wordt weer lachen.
Ik wel, ze hebben elkaar daarvoor toch gesproken om een plannetje te beramen?! Dan kan je toch ook nummers uitwisselen?!!!quote:Op maandag 5 december 2011 21:47 schreef loezzzje het volgende:
Wat ik niet snap is waarom Noud het mobiele nummer van Bianca in zijn telefoon heeft staan
Ik heb toevallig van mijn beste vrienden wel de nummers van hun ouders ja! Is wel handig als je wat moet regelen en je vriend/vriendin mag er niets over weten!quote:Op maandag 5 december 2011 18:05 schreef loezzzje het volgende:
noud die bianca smstik heb namelijk ook de mobiele nummers van de moeders van mijn vrienden
Dan ben ik waarschijnlijk de enige die dat gek vondquote:Op maandag 5 december 2011 21:58 schreef Crohnjurist het volgende:
[..]
Ik wel, ze hebben elkaar daarvoor toch gesproken om een plannetje te beramen?! Dan kan je toch ook nummers uitwisselen?!!!
[..]
Ik heb toevallig van mijn beste vrienden wel de nummers van hun ouders ja! Is wel handig als je wat moet regelen en je vriend/vriendin mag er niets over weten!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |