Ja, ik zit er ook al op te wachten.quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:53 schreef loezzzje het volgende:
Ik wil ook al wel graag de spoilers voor de komende 2 weken lezen.
Frey?
Deze bekijk ik ook altijd, maar hier staan ze eerder dan op GTSTFanclub.quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:57 schreef Madame_Paon het volgende:
http://www.gtstfanclub.nl/category/spoilers/
quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:54 schreef Frey het volgende:
Plaatje van Bing mist in de OP:
[ afbeelding ]
Vertel.quote:Op dinsdag 29 november 2011 23:00 schreef alors het volgende:
[..]Ik had nog zo'n mooie TT maar MP was me net voor.
Nou zo spectaculair was het ook niet, maar geïnspireerd op de fantasieën hier over Bings dood had ik, Bing, een balkon en een langzaamrijdende treinquote:
Ik heb hem helemaal niet herkendquote:Op dinsdag 29 november 2011 23:06 schreef loezzzje het volgende:
Ik zie net pas dat die kale gast uit Shouf Shouf, Hugo uit GTST is
Ze had maar een paar woorden tekst.quote:Op woensdag 30 november 2011 00:58 schreef houtjetouwtjejas het volgende:
wat aandoenlijk dat Laura deze aflevering slechs wat mocht figureren in het kapsalon.
huh die met die dreads is hugo?quote:Op woensdag 30 november 2011 01:12 schreef Baron-von-Blubba het volgende:
[..]
Ik heb hem helemaal niet herkend.
Dan is hij er wel op vooruit gegaan.
[ afbeelding ]
Is het trouwens al exit Hugo in GTST?
Dan was het wel een hele korte rol, dat zou ik jammer vinden.
Klopt, in een ander seizoen van Shouf Shouf! was hij wel kaal.quote:Op woensdag 30 november 2011 01:15 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
huh die met die dreads is hugo?
Robert & Jef moeten weer een bedrijf beginnen in de garage van dat huisquote:Op woensdag 30 november 2011 01:16 schreef Madame_Paon het volgende:
En Robert moet terugkomen en samen met Laura en Jef in een huis gaan wonen. Met fatsoenlijke verhaallijnen.
Ik ook niet daarom moest ik zo lachen! En een kennis van mij zegt dat hij in Tilburg woont en dat ze hem regelmatig bij de AH ziet met zijn 2 kinderenquote:Op woensdag 30 november 2011 01:12 schreef Baron-von-Blubba het volgende:
[..]
Ik heb hem helemaal niet herkend.
Dan is hij er wel op vooruit gegaan.
[ afbeelding ]
Is het trouwens al exit Hugo in GTST?
Dan was het wel een hele korte rol, dat zou ik jammer vinden.
Wow jaaa, ik dacht al dat ik hem en zijn gespeelde domheid ergens van kende!!quote:Op woensdag 30 november 2011 01:12 schreef Baron-von-Blubba het volgende:
[..]
Ik heb hem helemaal niet herkend.
Dan is hij er wel op vooruit gegaan.
[ afbeelding ]
Is het trouwens al exit Hugo in GTST?
Dan was het wel een hele korte rol, dat zou ik jammer vinden.
ja dat!quote:Op woensdag 30 november 2011 10:14 schreef MissN het volgende:
Ik vind het zo irrritant dat bing altijd zo'n woede uitbarsting heeft....en dan wordt sjors boos en dan zegt bing altijd heeeeel irritant 'sorrrry'...en dan vindt sjors het weer o.k. ..zucht..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.History is the "know thyself" of humanity, the self-consciousness of mankind - Johann Gustav Droysen.
quote:Op woensdag 30 november 2011 15:59 schreef Poesopstokje het volgende:
BettyR, van welke site heb je die spoilers? Ik kan ze gewoon écht niet vinden!
quote:Op dinsdag 29 november 2011 22:57 schreef Madame_Paon het volgende:
http://www.gtstfanclub.nl/category/spoilers/
Van het GTST forum (gtst.nl). Zou verder niet te veel aandacht besteden aan dat forum overigensquote:Op woensdag 30 november 2011 15:59 schreef Poesopstokje het volgende:
BettyR, van welke site heb je die spoilers? Ik kan ze gewoon écht niet vinden!
Thnx!quote:Op woensdag 30 november 2011 16:18 schreef BettyR het volgende:
[..]
Van het GTST forum (gtst.nl). Zou verder niet te veel aandacht besteden aan dat forum overigens.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 30 november 2011 16:25 schreef Poesopstokje het volgende:
Spoilers 05-12 / 16-12SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn
Dus Jack is back.quote:Op woensdag 30 november 2011 17:53 schreef Poesopstokje het volgende:
Inderdaad.. Veel DannyBing
en Jack
Sanders lijn
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is een goed teken, dan mag ze volgens mij voor langere tijd spelen en hoeft ze er dus minder snel uit.quote:Op woensdag 30 november 2011 01:16 schreef Madame_Paon het volgende:
Het personage Hugo staat niet meer bij de huidige cast op Wikipedia ..
En Robert moet terugkomen en samen met Laura en Jef in een huis gaan wonen. Met fatsoenlijke verhaallijnen.
En Julia Batelaan is ondertussen 15 ... Amy kan ondertussen echt geen 12 meer zijn dus.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Noot noot.
De cliffhanger van gisteren was dat Charlie doorhad dat Danny een boek had geschreven over hun affaire.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:07 schreef heaven7 het volgende:
Ik vind het zo irritant dat ze tegenwoordig niet meer verdergaan bij de cliff van de dag ervoor!! Vroeg Rik gister niet aan Rikkie of ze spijt had van het weggeven van Bram? En nu is zij nergens te bekennen en zit Rik doodleuk in de Koning
Ik zie ook liever weer dat de aflevering met de leader begint en dan gewoon verdergaat waar de vorige aflevering stopte.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:07 schreef heaven7 het volgende:
Ik vind het zo irritant dat ze tegenwoordig niet meer verdergaan bij de cliff van de dag ervoor!! Vroeg Rik gister niet aan Rikkie of ze spijt had van het weggeven van Bram? En nu is zij nergens te bekennen en zit Rik doodleuk in de Koning
Ik vind dat "wat vooraf ging"- stukje wel handig. Zeker als je een paar afleveringen gemist hebt.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:10 schreef Frey het volgende:
[..]
Ik zie ook liever weer dat de aflevering met de leader begint en dan gewoon verdergaat waar de vorige aflevering stopte.
Maar dat stukje aflevering dat voor de leader zit mag weg.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:11 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ik vind dat "wat vooraf ging"- stukje wel handig. Zeker als je een paar afleveringen gemist hebt.
Was toch al een tijdje met dat Product placement oid .quote:Op woensdag 30 november 2011 20:13 schreef Klipnap het volgende:
Charlie doet wel erg kranpachtig
En beginnen ze nu ook al aan reclame in beeld?!? Noo
En dat bord waar de boodschappen op staan daar staat ook al 3 weken hetzelfde op. Worden daar nooit boodschappen gedaanquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Unbowed, Unbent, Unbroken.
Oh, wanneer heeft Rik gevraagd dan of ze spijt had? Heb er nog geen antwoord op gehoord namelijk en vond het aardig spannend..quote:Op woensdag 30 november 2011 20:08 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
De cliffhanger van gisteren was dat Charlie doorhad dat Danny een boek had geschreven over hun affaire.
Domme snol!quote:Op woensdag 30 november 2011 20:27 schreef napoleonfour het volgende:
nou die gaat dat boek weer leze.
Hoezo eigenlijk? Het is officieel toch gewoon hartstikke uit tussen hem en Lucas?quote:
Met Edwin al helemaal.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:33 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Hoezo eigenlijk? Het is officieel toch gewoon hartstikke uit tussen hem en Lucas?
Overigens als ik homo was en Lucas als vriend had, dan zou ik spontaan hetero worden
Hugo is wel leuk.quote:Op woensdag 30 november 2011 01:15 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
huh die met die dreads is hugo?
Lucas is eerder een stereotype nicht en begrijp me goed hoor, Edwin is ook niet mijn grote held, maar nu die weer terug is merk ik dat Lucas mij het meest irriteert. Meningen verschillen tenslotte.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:35 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Met Edwin al helemaal.
Lucas is gewoon een stereotype homo.
Edwin is onredelijk, hypocriet, egocentrisch en bot.
Ik zou het wel weten hoor.
Nou nou nou, hij heeft het wel lang volgehouden aan het bed van Lukas.quote:
Eensquote:Op woensdag 30 november 2011 20:37 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Nou nou nou, hij heeft het wel lang volgehouden aan het bed van Lukas.
En Lukas heeft een beetje teveel noten op zijn zang, hij moet een beetje dimmen.
Dat zeker.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:37 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Als Lucas niet met Edwin bezig is, vind ik hem overigens minder irritant, wat mij betreft blijven ze gewoon lekker uit elkaar.
Ik vraag me af hoelang Lukas aan het bed van Edwin was blijven zitten.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:37 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Eens
Bovendien door die scene in de Koning dreef hij Edwin rechtstreeks in Rons armen. Edwin kon tenslotte ook niet weten dat Lucas zich (weer) zou bedenken.
Nou dan is het toch niet erg dat Edwin het aan het 'verpesten' is?quote:Op woensdag 30 november 2011 20:39 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Dat zeker.
Ik wil de pre-EdwinLucas terug.![]()
Die was gewoon veel leuker.
De schrijvers gaan "Ludwin" uiteindelijk toch weer herenigen.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:40 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Nou dan is het toch niet erg dat Edwin het aan het verpesten is?
Beter schrijven ze "Ludwin" eruit met nog veel anderen.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:41 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
De schrijvers gaan "Ludwin" uiteindelijk toch weer herenigen.
Daarin is ie toch niet veel erger dan het andere grut? Sjoerd kan er ook wat van, die heeft zijn vader nota bene een keer op z'n bek geslagen.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:41 schreef Madame_Paon het volgende:
Het gaat niet eens om dat vreemdgaan.
Het om het gedrag van Edwin in het algemeen. Ook hoe hij tegen z'n vader praat ...
Misschien zit er wel een pauze in van een paar jaar, Rik en Anita zijn jaren uit elkaar geweest verschillende malen. Net als Ludo en Janine, ik heb nu liever een 'Ludwin' break voor een langere tijd, dan dat ze echt eeuwig en continu aan elkaar vast zittenquote:Op woensdag 30 november 2011 20:41 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
De schrijvers gaan "Ludwin" uiteindelijk toch weer herenigen.
Ja, maar dat heeft hij van Lukas geleerd, om weerwoord te geven en een beetje respectloos te zijn.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:41 schreef Madame_Paon het volgende:
Het gaat niet eens om dat vreemdgaan.
Het om het gedrag van Edwin in het algemeen. Ook hoe hij tegen z'n vader praat ...
Die gast heette Ron toch? Hugo was die bouwvakker waar Lorena zo op geilt of haal ik nu alles door elkaar?quote:Op woensdag 30 november 2011 20:44 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ja, maar dat heeft hij van Lukas geleerd, om weerwoord te geven en een beetje respectloos te zijn.
Ik had ook niet direct iets met Edwin, maar als Hugo zich niet zo had opgedrongen was het wellicht niet eens tot die kus gekomen.
Om die reden kreeg ik een beetje een hekel aan die Hug.
I'm a sucker for love. Edwin gaf eerder juist blijk van toewijding en loyaliteit/trouw. Ik hou daar wel van.
Hugo?quote:Op woensdag 30 november 2011 20:44 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ja, maar dat heeft hij van Lukas geleerd, om weerwoord te geven en een beetje respectloos te zijn.
Ik had ook niet direct iets met Edwin, maar als Hugo zich niet zo had opgedrongen was het wellicht niet eens tot die kus gekomen.
Om die reden kreeg ik een beetje een hekel aan die Hug.
I'm a sucker for love. Edwin gaf eerder juist blijk van toewijding en loyaliteit/trouw. Ik hou daar wel van.
Oh shoot ja, ik zag die naam en dacht, ja, dat is vast die nieuwe lover.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:46 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Die gast heette Ron toch? Hugo was die bouwvakker waar Lorena zo op geilt of haal ik nu alles door elkaar?
Ja, duh, toen hij de boel al aangewakkerd had, en regelmatig zich liet zien. Hij had gewoon die relatie moeten respecteren en helemaal niet van die stiekeme avances moeten maken.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:46 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Hugo?
Ron.
En Ron heeft vaak genoeg aangeboden afstand te houden.
Hij was de co-assistent van Anton. Hij kon niet anders dan zich vaak laten zien.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:50 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ja, duh, toen hij de boel al aangewakkerd had, en regelmatig zich liet zien. Hij had gewoon die relatie moeten respecteren en helemaal niet van die stiekeme avances moeten maken.
Dat is allemaal oude shit. Als iemand mij dumpt dan moet ik die direct weer terugnemen? Dacht het niet, vooral niet de manier waarop. Het is duidelijk dat Edwin ermee worstelt en niet omdat hij een flierefluiter is. Hij zou het ook liever anders hebben gezien. Maar Ron wou wel een onbewerkt blaadje.quote:Op woensdag 30 november 2011 20:58 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Hij was de co-assistent van Anton. Hij kon niet anders dan zich vaak laten zien.
Edwin werkt trouwens ook niet mee: neemt z'n telefoon niet op als Lucas belt, wijst Lucas af als die zegt dat hij hem terug wil ondanks alles.
En tel dan alle rotdingen die hij heeft gedaan/gezegd erbij: Lucas proberen te wurgen en hem een vuile flikker noemen, Wiet gebruiken omdat hij niet wou toegeven aan zijn seksualiteit, tegen zijn vader zeggen dat die het vast fantastisch vindt dat Lucas in coma ligt, Lucas er de schuld van geven dat hij gezakt is voor zijn examen, omdat zijn vader niet binnen een paar uur accepteert dat hij homo is, Lucas op zijn verjaardagsfeest in de woonkamer op zijn bek pakken, etc. etc.
Ik kan precies hetzelfde zeggen. Jij bent ook te subjectief. Jij bent juist veel negatiever tegenover Lucas dan tegenover Edwin.quote:Op woensdag 30 november 2011 21:25 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Dat is allemaal oude shit. Als iemand mij dumpt dan moet ik die direct weer terugnemen? Dacht het niet, vooral niet de manier waarop. Het is duidelijk dat Edwin ermee worstelt en niet omdat hij een flierefluiter is. Hij zou het ook liever anders hebben gezien. Maar Ron wou wel een onbewerkt blaadje.![]()
![]()
Edwin neemt een keer niet op (midden in de nacht) nadat hij gedumpt is.![]()
Hij heeft hem een flikker genoemd, wat is daar mis mee? Dat hij dat tegen zijn vader zegt is ook niet terecht, pa had hem best links kunnen laten liggen, al begrijp ik de reactie van Edwin wel (in zijn vertwijfeling en omstandigheid. Ik vergeef het hem, hij worstelt met de liefde, die 'jonge hond'.
Ik moet zeggen dat het blijkt dat de ouders het altijd weer gedaan hebben, als hun kinderen er een zooitje van maken, en geen ouderlijk advies willen.
Iemand zei eens "Youth is wasted on the young". Gelukkig ben ik nog nooit zo brutaal geweest tegen mijn ouders.
Je bent wel een beetje te subjectief in jouw weergave als het om deze twee gaat. En dan nog, Lukas wint het nog altijd van hem, wat irritant en horkerig gedrag betreft.
Ja, Ron was co, maar hij ging daar wel erg ver in.
Misschien wel, maar jij bent wel een stukje erger, je haalt steeds kleine dingen aan, terwijl over het geheel de persoon bij lange na niet zo erg is. In dit geval is Edwin een pussy vergeleken bij Lukas.quote:Op woensdag 30 november 2011 22:15 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Ik kan precies hetzelfde zeggen. Jij bent ook te subjectief. Jij bent juist veel negatiever tegenover Lucas dan tegenover Edwin.
quote:Op woensdag 30 november 2011 22:55 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Misschien wel, maar jij bent wel een stukje erger, je haalt steeds kleine dingen aan, terwijl over het geheel de persoon bij lange na niet zo erg is. In dit geval is Edwin een pussy vergeleken bij Lukas.
Was te verwachtenquote:Op woensdag 30 november 2011 20:27 schreef napoleonfour het volgende:
nou die gaat dat boek weer leze.
Ik heb vast dat wurgen gemist, maar ik moet al vreselijk lachen als ik eraan denk dat het gebeurd zou zijn.quote:Op woensdag 30 november 2011 23:04 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]![]()
Iemand proberen te wurgen is geen klein ding.
Je vader ervan beschuldigen dat hij het leuk vindt dat je vriendje in coma ligt, is geen klein ding.
Zulke dingen heeft Lucas nog nooit gedaan. Het lijkt me niet zo moeilijk om te zeggen welk personage erger is.
Ik vind Ron zoveel op Danny lijken. Geef hem een kapsel net als Danny en ze lijken tweelingbroers volgens mijquote:Op woensdag 30 november 2011 20:35 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Hugo is wel leuk.
In in het begin vond ik dat hij iets weg had van Danny, de oogopslag.
Maar Danny vind ik niet leuk, laat dat duidelijk zijn.
Sorry hoor, maar de persoon die loopt te kwallen is NOAH, die in het ziekenhuis beland is. En maar zeuren en zeiken als een wijf. Luke is een beetje een sukkeltje die koste wat kost toch zijn 'oude vriendje' wil behouden. Maar die gaat ook weer lopen zieken en zeuren dat Luke iets heeft met de arts, terwijl dat ook nooit de insteek is geweest voor Luke.quote:Op woensdag 30 november 2011 23:43 schreef Sk00p het volgende:
[..]
Was te verwachtenWat is ze soms verschrikkelijk!!
Sjoerd was lachen vandaagLijkt alsof hij een ander mens is geworden sinds de baby er is.
Lucas en Edwin.. Lucas moet Edwin gewoon once and for all dumpen!
Iemand die As The World Turns nog kijkt? Het lijkt heel erg op Noah (Edwin) en Luke (Lucas)
Edwin wil alleen maar dingen accepteren wanneer HIJ dat wil. Hopelijk komt hij er ook hier niet mee weg.
Wat een onzin.quote:Op donderdag 1 december 2011 00:04 schreef ThunderBitch het volgende:
En ja, ik ben niet blij waarvan hij zijn vader beschuldigde, maar dat vond je allemaal prima toen hij en Lukas nog lovey-dovey bezig waren.
Met pa had je toen geen medelijden, in tegendeel, hoe durfde hij Lukas aan te pakken enzo.
Haha, toevallig zei ik het net nog tegen mijn vriend toen we samen kekenquote:Op donderdag 1 december 2011 00:08 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar de persoon die loopt te kwallen is NOAH, die in het ziekenhuis beland is. En maar zeuren en zeiken als een wijf. Luke is een beetje een sukkeltje die koste wat kost toch zijn 'oude vriendje' wil behouden. Maar die gaat ook weer lopen zieken en zeuren dat Luke iets heeft met de arts, terwijl dat ook nooit de insteek is geweest voor Luke.
Het ligt dus net even anders.
Ja he? Ik bedoelde ook Ron, maar had die namen niet goed. Ik vind ze nog niet zo belangrijk, mochten ze langer in het spel zitten, dan doe ik wel moeite om ze belangrijk te vinden.quote:Op donderdag 1 december 2011 00:08 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Ik vind Ron zoveel op Danny lijken. Geef hem een kapsel net als Danny en ze lijken tweelingbroers volgens mij
Ja dat vond ik nou ook, echt 2 heteromannen die gingen zoenen, bij lucas en edwin vond ik het wel mooiquote:Op donderdag 1 december 2011 00:11 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ja he? Ik bedoelde ook Ron, maar had die namen niet goed. Ik vind ze nog niet zo belangrijk, mochten ze langer in het spel zitten, dan doe ik wel moeite om ze belangrijk te vinden.
Echter, echter, Ron is veel leuker dan Danny, dat dan weer wel. Hij zou zo een hetero kunnen spelen, ondanks dat hij als pseudo-homo rondloopt. Ik moet steeds denken, o nee, hij is naar verluidt, een homo.
Toen Edwin en Ron moesten zoenen, ging het ook erg onhandig.Net zoals bij Charlie en die andere blonde bimbo.
Die verhaallijn van homo's komt vast daar vandaan. Dat geloof ik heilig, al moet ik zeggen dat ik het wel een beetje sneu vind voor Nederland om een soort van slap aftreksel neer te zetten.quote:Op donderdag 1 december 2011 00:10 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Haha, toevallig zei ik het net nog tegen mijn vriend toen we samen keken![]()
Het vind het er juist precies op lijken, ik vind zelfs de personages erop lijken, en dan die naam luke-lucas. Of overdrijf ik nu
Inderdaad, het scheelde bij Lukas en Edwin tenminste nog dat Lukas homo is.quote:Op donderdag 1 december 2011 00:12 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Ja dat vond ik nou ook, echt 2 heteromannen die gingen zoenen, bij lucas en edwin vond ik het wel mooi
geen idee eigenlijkquote:Op donderdag 1 december 2011 00:16 schreef Madame_Paon het volgende:
"Ron" is toch in het echt ook homo?
Bij Life4You vond ik hem tenminste wel behoorlijk nichterig overkomen (niet gemeen bedoeld).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |