Das idd niet veel. Ik heb maandag voor 350k een uitstekend 18 jarige gekocht.quote:Op donderdag 18 februari 2010 15:54 schreef NelisZ het volgende:
Ik ben een beetje teleurgesteld... Mijn 17j3d goed verdediger leverde gister 'slechts' 250k op...
Hopen dat volgende week mijn 17j4d goed keeper meer op gaat leveren...
Je weet waar je moet zijn als je nog meer wilt wetenquote:Op donderdag 18 februari 2010 16:00 schreef Robar het volgende:
Bedankt voor het wijzen op de veranderingen. Ik zal er zeker op letten.
(verkapte tvp)
Keepers leveren per definitie toch meer op? tvpquote:Op donderdag 18 februari 2010 15:57 schreef Outpost76 het volgende:
FIPO!!![]()
[..]
Das idd niet veel. Ik heb maandag voor 350k een uitstekend 18 jarige gekocht.
Ik hoop het welquote:Op donderdag 18 februari 2010 16:22 schreef RemCOW het volgende:
[..]
Keepers leveren per definitie toch meer op? tvp
Ik doelde op zn verdediger.quote:Op donderdag 18 februari 2010 16:22 schreef RemCOW het volgende:
[..]
Keepers leveren per definitie toch meer op? tvp
quote:Hoi! Ik hoop dat je een goede week hebt gehad?
Steef Reyskens: Wanneer ik hem zo aan de gang zie op het trainingsveld, dan kan ik me niet aan de indruk onttrekken dat hij liever Verdedigen traint.
Wesley ten Hoopen: Hij is nu misschien nog niet echt imponerend, maar overall beschouwd heeft hij voldoende capaciteiten om te leren.
Karst Detiger: Ik denk dat de jeugdopleiding niet meer de beste plek voor hem is wanneer je kijkt naar zijn vaardigheid op het gebied van Vleugelspel. Hij kan zich gewoon niet meer verbeteren.
Goed nieuws over Arnoud Jalink, hij reageert goed op de Vleugelspel-training en is nu goed.
Gauke Pieter van Eupen heeft goed gereageerd op de Vleugelspel-sessies die we deze week hebben gehouden, en hij steeg dus een niveau.
Karst Detiger heeft goed gereageerd op de Vleugelspel-sessies die we deze week hebben gehouden, en hij steeg dus een niveau.
Omdat we ook Positiespel trainen, heb ik Onno Kruijdenberg bestudeerd tijdens de wedstrijd. Ik denk dat hij redelijk kan worden hierin voor hij de jeugdacademie verlaat.
Het is geen onderdeel van onze huidige trainingsfocus, maar toch vind ik dat je moet weten dat Steef Reyskens de potentie heeft om redelijk te worden in Verdedigen.
Dat is het wel zo'n beetje. Tot de volgende keer.
Pff, dat is lekker indd! Het contrast met die ik wekelijks krijg is wel heel grootquote:Op donderdag 18 februari 2010 19:48 schreef Flappekz het volgende:
Kijk, dit vind ik nou een aantrekkelijke jeugdTU:
[..]
Dit staat ook niet in verhouding met mn laatste paar TU's hoor....1 keer helemaal nix, 2 keer een melding van 1 speler....dus het mag wel eensquote:Op donderdag 18 februari 2010 20:41 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Pff, dat is lekker indd! Het contrast met die ik wekelijks krijg is wel heel groot
Dat vind ik nou ook :quote:Op donderdag 18 februari 2010 19:48 schreef Flappekz het volgende:
Kijk, dit vind ik nou een aantrekkelijke jeugdTU:
[..]
quote:Goedendag!
Bertus Platteel: De manier waarop hij alles gaf in onze laatste wedstrijd sprak me aan. Ik hoop dat binnenkort weer van 'm te zien.
Clarence Briët: Het staat je natuurlijk vrij op welke positie je je spelers laat spelen, maar ik denk dat je deze jongen ook op Spelhervatting moet trainen.
Quincy van Strien: Hij ontwikkelt zich goed op het gebied van Verdedigen. Train hem daarin nog ongeveer een seizoen door als primaire training en je zult een gestage vooruitgang zien.
Driekus Bakels: Training op het gebied van Verdedigen zal geen effect meer op hem hebben.
Bertus Platteel heeft goed gereageerd op de Verdedigen-sessies die we deze week hebben gehouden, en hij steeg dus een niveau.
Barry Wilhelmus heeft goed gereageerd op de Verdedigen-sessies die we deze week hebben gehouden, en hij steeg dus een niveau.
Het is geen onderdeel van onze huidige trainingsfocus, maar toch vind ik dat je moet weten dat Gunnar Hazes de potentie heeft om zwak te worden in Scoren.
Gegroet!
quote:Trainingsrapport
Je trainer Manuel Hagopián heeft het volgende vastgesteld:
Vaardigheidsniveau gestegen! Robustiano Ocejo Zijn beoordeling op het gebied van positiespel steeg van redelijk naar goed.
Vaardigheidsniveau gestegen! Jouni Pyöttiälä Al het harde trainingswerk was niet tevergeefs! Op positiespel steeg hij van uitmuntend naar briljant.
Vaardigheidsniveau gestegen! Manus Tummers Zag zijn mate van positiespel toenemen van uitstekend naar formidabel.
Nu:quote:Mario Berber
Zijn beoordeling op het gebied van positiespel steeg van goed naar uitstekend.
Ga tot uitmuntend/uitmuntend en dan de verkoop in!quote:Mario Berber (247127635)
19 jaar en 102 dagen, volgende verjaardag: 01-03-2010
Eigenaar: Witte Voetjes (sinds 23-11-2009)
Total Skill Index (TSI): 9 400
Keepen: rampzalig
Verdedigen: uitmuntend
Positiespel: uitstekend
Vleugelspel: slecht
Passen: zwak
Scoren: zwak
Spelhervatting: redelijk
quote:Théophane Genęt (VL) (249035544)
Schweiz 19 jaar en 27 dagen, volgende verjaardag: 15-05-2010
goed in vorm, conditie goed
Een sympathiek persoon die kalm en oneerlijk is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een zwak leider.
Eigenaar: YMFC (sinds 13-08-2009)
Total Skill Index (TSI): 21 110
Loon: 5 988 ¤/week inclusief 20% bonus
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Huidige vaardigheden
Conditie: goed Keepen: rampzalig
Positiespel: goed Passen: zwak
Vleugelspel: wereldklasse Verdedigen: zwak
Scoren: slecht Spelhervatting: waardeloos
Misschien doe ik ze alle 2 wel wegquote:Laameri Ben Ahmed (VL) (254904756)
France 18 jaar en 82 dagen, volgende verjaardag: 21-03-2010
matig in vorm, conditie redelijk
Een sympathiek persoon die evenwichtig en eerlijk is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een zwak leider.
Eigenaar: YMFC (sinds 17-08-2009)
Total Skill Index (TSI): 10 060
Loon: 2 460 ¤/week inclusief 20% bonus
Waarschuwingen: 0
Fysiek: licht geblesseerd Geblesseerd, maar inzetbaar
Huidige vaardigheden
Conditie: redelijk Keepen: rampzalig
Positiespel: redelijk Passen: matig
Vleugelspel: wonderbaarlijk Verdedigen: zwak
Scoren: waardeloos Spelhervatting: rampzalig
Heb je je team? Vertel vertel!quote:Op vrijdag 19 februari 2010 09:39 schreef Robar het volgende:
jezus wat is er veel veranderd!
Moet er echt weer even in komen.
Stijger naar bovennatuurlijk positiespelquote:Mircea Stroie [playerid=143787048]
27 jaar en 34 dagen, volgende verjaardag: 08-05-2010
Geboren in: România
redelijk in vorm, conditie goed
Een aangenaam persoon die kalm en oprecht is.
Hij heeft redelijk ervaring en is een redelijk leider.
Eigenaar: Rembroek (sinds 03-09-2009 (16/39), 1s 8w 1d)
Total Skill Index (TSI): 126 780
Loon: 32 364 ¤ (26 970 ¤) /week inclusief 20% bonus 517 824 ¤ / seizoen
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: goed Keepen: rampzalig
Positiespel: bovennatuurlijk Passen: wereldklasse
Vleugelspel: zwak Verdedigen: matig
Scoren: waardeloos Spelhervatting: slecht
Is die op die leeftijd aan het eind van het seizoen nog meer dan >4,2 miljoen waard? Wel een erg fijne speler verder natuurlijk!quote:Op vrijdag 19 februari 2010 09:58 schreef RemCOW het volgende:
[..]
Stijger naar bovennatuurlijk positiespel(zoals verwacht hehe). Eind van het seizoen verkopen voor >4.2 miljoen
. Nog twee andere stijgers op positiespel, niet heel bijzonder verder...
Wel 11(!!) vormdalers, belachelijk! Gelukkig maar een paar in A-team..
Ik hoop op ongeveer 4.5 miljoen. Misschien weet ik het passen level ook nog naar bovennatuurlijk te tillen, dat zou helemaal helpenquote:Op vrijdag 19 februari 2010 10:19 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Is die op die leeftijd aan het eind van het seizoen nog meer dan >4,2 miljoen waard? Wel een erg fijne speler verder natuurlijk!
Behoorlijk... even schone boxer aantrekkenquote:
Draag jij een boxer?quote:Op vrijdag 19 februari 2010 13:58 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Behoorlijk... even schone boxer aantrekken
quote:Op vrijdag 19 februari 2010 13:59 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Draag jij een boxer?![]()
Dat ziet er toch niet uit man, in zo'n leren broek zonder billen....
Gelukkig maar, ik voelde me al een stuk minder speciaal ineensquote:Op vrijdag 19 februari 2010 14:08 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Die draag ik alleen maar als ik bij jullie op visite kom hoor
Je mag mijn billen best bekijken hoorquote:Op vrijdag 19 februari 2010 14:09 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Gelukkig maar, ik voelde me al een stuk minder speciaal ineens
Oeh, dat gaat wel ver hoor .... ik ben nog niet helemaal over het beeld van jou in boxer heenquote:Op vrijdag 19 februari 2010 14:11 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Je mag mijn billen best bekijken hoor
Dan laat ik ze wel aan GotC zienquote:Op vrijdag 19 februari 2010 14:13 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Oeh, dat gaat wel ver hoor .... ik ben nog niet helemaal over het beeld van jou in boxer heen
Graag zelfs! Dan gaat ze mijn billen nog meer waarderenquote:Op vrijdag 19 februari 2010 14:22 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dan laat ik ze wel aan GotC zien
Ik wil jouw billen ook best waarderen hoorquote:Op vrijdag 19 februari 2010 14:23 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Graag zelfs! Dan gaat ze mijn billen nog meer waarderen
Eeuuhhmm...ligt eraan wat jouw definitie van "waarderen" isquote:Op vrijdag 19 februari 2010 14:25 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik wil jouw billen ook best waarderen hoor
Leve de vrijdagmiddag
Gefeliciteerdquote:Op vrijdag 19 februari 2010 14:27 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Eeuuhhmm...ligt eraan wat jouw definitie van "waarderen" is![]()
Dit is idd een echte vrijdagmiddag. En een goeie ook, kreeg net te horen dat ik een vak heel dik heb gehaald
En wat is jouw definitie van "onderhandelen"?quote:Op vrijdag 19 februari 2010 14:30 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Gefeliciteerd
Mijn definitie van waarderen, daar kunnen we over onderhandelen
*zucht*quote:Op vrijdag 19 februari 2010 14:31 schreef Flappekz het volgende:
[..]
En wat is jouw definitie van "onderhandelen"?
YEAH! Ik ben in de winning mood vandaag. Komt wel aardig uit, want vanavond pokerenquote:Op vrijdag 19 februari 2010 14:33 schreef TheVulture het volgende:
[..]
*zucht*
Ik geef het op... jij wint
Online, bij vrienden, of in het Casino?quote:Op vrijdag 19 februari 2010 14:34 schreef Flappekz het volgende:
[..]
YEAH! Ik ben in de winning mood vandaag. Komt wel aardig uit, want vanavond pokeren
Bij vrienden, maar had eigenlijk naar het casino moeten gaanquote:Op vrijdag 19 februari 2010 14:36 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Online, bij vrienden, of in het Casino?
Dat ga ik morgen weer een keertjequote:Op vrijdag 19 februari 2010 14:36 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Bij vrienden, maar had eigenlijk naar het casino moeten gaan
Vast niet Scheveningen?quote:Op vrijdag 19 februari 2010 14:39 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dat ga ik morgen weer een keertje
Nee Breda, samen met de boyfriend... eens kijken of ik weer een paar honderd euro kan winnen op de roulettetafelquote:
Scheveningen is veul leuker johquote:Op vrijdag 19 februari 2010 14:42 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Nee Breda, samen met de boyfriend... eens kijken of ik weer een paar honderd euro kan winnen op de roulettetafel
Ik zou wel even de link willen plaatsen, maar Hattrick is offlinequote:
Ooit een keer geweest... was leuk maar werd uitgelachen toen ik met mijn zatte kop een croupier vroeg of ik nog ergens kon paardjerijden (ik bedoelde die paardenraces)... toen zei zij dat de manege net gesloten wasquote:
Ook gek dat je dan wordt uitgelachen...quote:Op vrijdag 19 februari 2010 15:28 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ooit een keer geweest... was leuk maar werd uitgelachen toen ik met mijn zatte kop een croupier vroeg of ik nog ergens kon paardjerijden (ik bedoelde die paardenraces)... toen zei zij dat de manege net gesloten was
Nou ik bracht het nogal lompquote:Op vrijdag 19 februari 2010 15:59 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ook gek dat je dan wordt uitgelachen...
Nee Breda is echt mooier qua locatie (oud klooster)quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:05 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Kom het morgen gewoon in Scheveningen over doen
Jammerquote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:07 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Nee Breda is echt mooier qua locatie (oud klooster)
Jullie komen maar snel mijn kant op om het goed te makenquote:
quote:Op vrijdag 19 februari 2010 16:13 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Jullie komen maar snel mijn kant op om het goed te maken
quote:
Wij houden de Fed in levenquote:
Je hebt duidelijk al eerder hattrick gespeeld maar zat je toen ook bij onze fed of mis ik nou iets?quote:Op vrijdag 19 februari 2010 09:39 schreef Robar het volgende:
jezus wat is er veel veranderd!
Moet er echt weer even in komen.
Hoezo dat?quote:
Doe je goed!quote:Op vrijdag 19 februari 2010 19:32 schreef RealBizkit666 het volgende:
Met een beetje geluk haal ik zondag ruim 300 hatstats met PIC.![]()
Kon het topic niet vindenquote:
Kijk eens naar de openingsbanner van het FOK!cuptopic naar de winnaar van de zesde editie en vergelijk dat eens met mijn usernamequote:Op vrijdag 19 februari 2010 19:26 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Je hebt duidelijk al eerder hattrick gespeeld maar zat je toen ook bij onze fed of mis ik nou iets?
[..]
Hoezo dat?![]()
Ik mag ook naar Wales woensdag!quote:Op donderdag 18 februari 2010 15:52 schreef NelisZ het volgende:
[..]
Omdat het land in eigen taal Cymru heet, en ook zo in Hattrick genoemd wordt?
quote:
Ah Robarco! Welkom terug dan. Je zal al wel weg zijn geweest voor ik er bij kwam want ik kan je me niet herinneren.quote:Op zaterdag 20 februari 2010 01:57 schreef Robar het volgende:
[..]
Kijk eens naar de openingsbanner van het FOK!cuptopic naar de winnaar van de zesde editie en vergelijk dat eens met mijn username.
Ik zou een legende moeten zijn
quote:
Nee hoor. Hij zou als t goed is gewoon zn volledige aantal sterren moeten halen.quote:Op zondag 21 februari 2010 12:09 schreef Mangoworks2002 het volgende:
misschien een gekke vraag, maar krijg een speler in je jeugdteam als hij maar een halve wedstrijd speelt, ook maar een half aantal sterren, dus 2,5 waar hij in een volledige wedstrijd 5 zou krijgen?
ok, dan moet ik alleen nog even kijken wie de keeper in de jeugd is....quote:Op zondag 21 februari 2010 12:11 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Nee hoor. Hij zou als t goed is gewoon zn volledige aantal sterren moeten halen.
Gewoon 1x scouten op keepers en je hebt zo een leuke keep.quote:Op zondag 21 februari 2010 12:17 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
ok, dan moet ik alleen nog even kijken wie de keeper in de jeugd is....
Zou je zeggen: ze kwamen hiermee:quote:Op zondag 21 februari 2010 12:19 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Gewoon 1x scouten op keepers en je hebt zo een leuke keep.
Maar goed, moest ook nog een vleugel....quote:Commentaar van de scout
Wij hebben een interessante kandidaat te bespreken. Manu Fenix is zijn naam. Volgens zijn gegevens is hij 15 jaar.
Deze speler is matig in Vleugelspel op dit moment in zijn loopbaan. Train dit jongetje goed en je krijgt een spelertje dat in 'no time' redelijk op het gebied van Positiespel wordt!
Kan ik hem een plek in ons jeugdteam aanbieden?
Negatief weather event misschien? Dat zou duiden op een specialiteit.quote:Op zondag 21 februari 2010 12:09 schreef Mangoworks2002 het volgende:
misschien een gekke vraag, maar krijg een speler in je jeugdteam als hij maar een halve wedstrijd speelt, ook maar een half aantal sterren, dus 2,5 waar hij in een volledige wedstrijd 5 zou krijgen?
Dat ze niets zeggen over zn keepers kwaliteiten betekend niet dat ze er niet zijn.quote:Op zondag 21 februari 2010 12:38 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Zou je zeggen: ze kwamen hiermee:
[..]
Maar goed, moest ook nog een vleugel....
Nieuwe spits gekochtquote:Arnold Bonadysenko [playerid=139132920]
28 jaar en 5 dagen, volgende verjaardag: 08-06-2010
Geboren in: Deutschland
matig in vorm, conditie goed
Een sympathiek persoon die evenwichtig en oneerlijk is.
Hij heeft redelijk ervaring en is een zwak leider.
Eigenaar: Filleadh Mor (sinds 21-02-2010 (8/41), )
Total Skill Index (TSI): 5 720
Loon: 1 692 ¤ (1 410 ¤) /week inclusief 20% bonus 27 072 ¤ / seizoen
Waarschuwingen: 2
Fysiek: fit
Conditie: goed Keepen: rampzalig
Positiespel: redelijk Passen: goed
Vleugelspel: slecht Verdedigen: zwak
Scoren: formidabel Spelhervatting: zwak
Speler ID: 151357474quote:
Had je dan niet meteen voor uitmuntend of briljant kunnen gaan?quote:Op zondag 21 februari 2010 18:08 schreef GotC het volgende:
[..]
Speler ID: 151357474
Die dus. Was net gedaald naar uitstekend, met geen bijstats, en aardige leeftijd
Kan, maar zoveel geld heb ik niet hahaquote:Op zondag 21 februari 2010 18:12 schreef elby1988 het volgende:
[..]
Had je dan niet meteen voor uitmuntend of briljant kunnen gaan?
Vergeet vooral niet om 'm ook op Positiespel te trainen. Een 17j0d redelijk Positiespel met bijstats wil je ook nog wel eens wat opleveren. En mocht dat matig Vleugelspel nog redelijk, goed of zelfs uitstekend kunnen worden, dan heb je meteen een toppertje in huisquote:Op zondag 21 februari 2010 12:38 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Zou je zeggen: ze kwamen hiermee:
[..]
Maar goed, moest ook nog een vleugel....
Hier een rampzalig positiespelertje, met als potentieel waardeloos !quote:Op zondag 21 februari 2010 18:25 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Vergeet vooral niet om 'm ook op Positiespel te trainen. Een 17j0d redelijk Positiespel met bijstats wil je ook nog wel eens wat opleveren. En mocht dat matig Vleugelspel nog redelijk, goed of zelfs uitstekend kunnen worden, dan heb je meteen een toppertje in huis
Vanmorgen 3 15-jarigen gescout, de een had nog een slechter scoutingsrapport dan de ander. De laatste maar aangenomen, eens kijken of 'ie behalve waardeloos Passen en rampzalig Vleugelspel ook nog kan Keepen
Dat is wel essentieel in dit spelletje jaquote:Op zondag 21 februari 2010 18:12 schreef GotC het volgende:
[..]
Kan, maar zoveel geld heb ik niet haha
Hoe onzinnig zo'n schop ook is, waarom zou het erg zijn?quote:Op zondag 21 februari 2010 20:57 schreef Outpost76 het volgende:
Niermand die een dag geen post en dus een kick erg vind hier in de fed!
Dat zou ik erg jammer vinden, maar als jij dat liever wilt, dan moet je dat gewoon doen. Niemand hier die je kan dwingen in de forumkeuze die jij maakt.quote:Op zondag 21 februari 2010 21:03 schreef Outpost76 het volgende:
duidelijk dat we dus weter dat we dus verder kunnen gaan op t forum wat we niet noemen mogen want daar was t wel actief.
Precies, zitten bijna op 400 topics maar een keer een droge periode en het kan geen goed meer doenquote:Op zondag 21 februari 2010 21:07 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Dat zou ik erg jammer vinden, maar als jij dat liever wilt, dan moet je dat gewoon doen. Niemand hier die je kan dwingen in de forumkeuze die jij maakt.
Wel vreemd dat je dat besluit na een dagje geen posts. Alsof dat nooit eerder is gebeurd
Lol, dat na een dag posten!quote:Op zondag 21 februari 2010 21:03 schreef Outpost76 het volgende:
duidelijk dat we dus weter dat we dus verder kunnen gaan op t forum wat we niet noemen mogen want daar was t wel actief.
Ik post tegenwoordig ook op dat andere forum, maar ik heb zeker niet het idee dat het daar actiever is dan hier...quote:Op zondag 21 februari 2010 21:03 schreef Outpost76 het volgende:
duidelijk dat we dus weter dat we dus verder kunnen gaan op t forum wat we niet noemen mogen want daar was t wel actief.
Klinkt inderdaad prima. Alles goed daar?quote:Op zondag 21 februari 2010 21:29 schreef ScudRaket het volgende:
Alweer 6-0, gaat wel lekker, maar als ik nu ook eens de belangrijke wedstrijden zou winnen...
Als je mij spot met zap de neger moet je zuipen....quote:Op zondag 21 februari 2010 21:32 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Klinkt inderdaad prima. Alles goed daar?
Als dat het ergste is...quote:Op zondag 21 februari 2010 21:34 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
Als je mij spot met zap de neger moet je zuipen....
Nee, erg flex hier! Kater van gisteren, vanavond weer aan de rum....
3x geprobeerd me te zakkenrollen, 1x geslaagd, vrienden overvallen, beroofd, gerold etc...quote:
Oeh, nee inderdaad....je zou gewoon bijna de straat niet meer op gaanquote:Op zondag 21 februari 2010 21:41 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
3x geprobeerd me te zakkenrollen, 1x geslaagd, vrienden overvallen, beroofd, gerold etc...
Quito is geen veilige stad.
quote:Op zondag 21 februari 2010 21:41 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
3x geprobeerd me te zakkenrollen, 1x geslaagd, vrienden overvallen, beroofd, gerold etc...
Quito is geen veilige stad.
quote:Maxim van Nie (277977505)
17 jaar en 6 dagen, volgende verjaardag: 07-06-2010
Nederland
redelijk in vorm, conditie zwak
Een aangenaam persoon die temperamentvol en oneerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een redelijk leider.
Eigenaar: TeamKoekje
(sinds 21-02-2010 (8/41), )
Total Skill Index (TSI): 1 050
Loon: 490 ¤/week
7 840 ¤ / seizoen
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Specialiteit: Onvoorspelbaar
Huidige vaardigheden
Keepen: 1/20 rampzalig
Verdedigen: 7/20 goed
Positiespel: 3/20 slecht
Vleugelspel: 5/20 matig
Passen: 4/20 zwak
Scoren: 2/20 waardeloos
Spelhervatting: 1/20 rampzalig
PsicoTSI Terminus Edition 1.0.21
Defending [Form=High]=7.97
Defending [Form=Average]=8.02
Defending [Form=Low]=8.05
This player is close to skill up or his secondary skills and/or form have a very high sublevel
Jezus, ik koop goed (PM) skilltrades voor +- die prijs.quote:Op zondag 21 februari 2010 21:59 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Oja, en Daniël Basten is na een bidwarretje tussen skilltraders er vanmiddag voor 171k uit gegaan. Niet slecht voor een redelijk Verdedigen zonder noemenswaardige bijstats
Ja, maar geen opstellingservaring. (Mits je natuurlijk wel maar 3 IMs hebt opgesteld).quote:Op zondag 21 februari 2010 23:41 schreef MrMoon het volgende:
krijg je bij 253 trouwens training? Het is namelijk niet een standaard opstelling..
Hoogste TV is 500.000 en de TSI van mijn speler is nog hogerquote:Patriek Taekema [playerid=277933560]
17 years and 1 days, Next birthday: 12-06-2010
Born in: Nederland
In passable form, weak stamina.
A sympathetic guy who is balanced and upright.
Has disastrous experience and weak leadership abilities.
Owner: Raging Bulls United (since 21-02-2010 (8/41), )
Total Skill Index (TSI): 3 750
Wage: 2 610 ¤/week 41 760 ¤ /season
Warnings: 0
Injuries: Healthy
Stamina: weak Keeper: solid
Playmaking: disastrous Passing: disastrous
Winger: disastrous Defending: poor
Scoring: disastrous Set pieces: poor
Deadline: 24-02-2010 13:22
(2 days 13hr 27min)
Asking price: 0 ¤
oke.. thnx ik ga het gewoon tijdens het seizoen gebruiken danquote:Op zondag 21 februari 2010 23:42 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Ja, maar geen opstellingservaring. (Mits je natuurlijk wel maar 3 IMs hebt opgesteld).
Ik train er altijd mee in het tussenseizoen.
Alsof t om 1 dag gaat.quote:Op zondag 21 februari 2010 21:07 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Dat zou ik erg jammer vinden, maar als jij dat liever wilt, dan moet je dat gewoon doen. Niemand hier die je kan dwingen in de forumkeuze die jij maakt.
Wel vreemd dat je dat besluit na een dagje geen posts. Alsof dat nooit eerder is gebeurd
quote:Raakte geblesseerd Hilbert Buitendijk 86'
Raakte geblesseerd Dinis Inácio 89'
quote:Leif Uddgård
Door problemen op de training liepen zijn vaardigheden op het gebied van passen terug van briljant naar uitmuntend.
quote:Op maandag 22 februari 2010 08:47 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Mijn eerste overwinning gister...
3-4
Was aangekondigd, werkzaamheden ivm serverproblemen van de afgelopen dagenquote:
Dan alsnog was Hattrick downquote:Op maandag 22 februari 2010 10:33 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Was aangekondigd, werkzaamheden ivm serverproblemen van de afgelopen dagen
Een redelijk of goed trainer halen en veel jonge trainees halen!quote:Op maandag 22 februari 2010 11:04 schreef Robar het volgende:
Ik heb even een memory refresh nodig . . .
Wat zijn de meest logische eerste stappen als beginnend manager?
- Jeugdteam starten?
- Nieuwe coach aannemen met minimaal goed trainer?
Wat is je team? Je hebt het vast al eens gepost, maar dat weet ik zo 1,2,3 niet...quote:Op maandag 22 februari 2010 11:40 schreef Merson het volgende:
Ik heb tegen de nummer 1 met 1-3 gewonnen met PIC-counter. Maar nu sta ik écht op een promotie-plek. Kan ik de 6e klasse aan met mijn team?
Het was namelijk de bedoeling om te verliezen...
10.000 per week hou ik nu al over, dat is geen probleem eigenlijk.quote:Op maandag 22 februari 2010 11:08 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Een redelijk of goed trainer halen en veel jonge trainees halen!![]()
Een jeugdopleiding pas doen als je per week ruim 10.000 euro overhoudt!
Wat train je? 17-jarigen met redelijk als hoofdstat vallen in de meeste gevallen nog wel mee in de prijs!quote:Op maandag 22 februari 2010 11:50 schreef Robar het volgende:
[..]
10.000 per week hou ik nu al over, dat is geen probleem eigenlijk.
Net redelijk trainer (zwak leiderschap) aangeschaft en bezig met het binnenhalen van 17-jarige wondertjes . . .
Al is dat laatste vrij lastig met je startbudget, dan maar even genoegen nemen met iets minder . . .
Dat is maar net in welke competitie je terecht komt, als ik snel naar je stats kijk zou je in theorie bij de onderste 500 competities wel vlak boven de echte degradatiekandidaten moeten kunnen blijven. Zeker als je in de loop van dit seizoen nog wat verder groeit en misschien zelfs nog wat kan versterken!quote:Op maandag 22 februari 2010 11:51 schreef Merson het volgende:
Delden (150806).
Maar degradeer ik volgend seizoen dan niet mega hard weer?
I know.quote:Op maandag 22 februari 2010 11:53 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Wat train je? 17-jarigen met redelijk als hoofdstat vallen in de meeste gevallen nog wel mee in de prijs!
En bedenk wel bij de jeugdopleiding dat je het eerste seizoen sowieso geen cent winst maakt!
..quote:Your trainer Dmitry Khvatkov has noted the following:
Skill level dropped... Ricco Matthiesen His winger skill declined from inadequate to weak.
Skill level dropped... Dmitry Khvatkov His goalkeeping abilities just weren't what they used to be as he dropped from wretched to disastrous.
Skill level dropped... José del Carmen Ochoa Unfortunately, his winger skill dropped from solid to passable.
Dan zou ik het zeker niet laten!quote:Op maandag 22 februari 2010 11:59 schreef Merson het volgende:
Ik heb momenteel 4,5M in kas.
Dus mogelijkheden tot versterken zouden er moeten zijn, maar wáár ga ik dan op versterken?
Ik heb vorige week mijn formidabel scoren, uitstekend passen spits verkocht, omdat ik dacht te gaan verliezen. Nu staat een def-trainee in de spits met redelijk scoren, zwak passen.quote:Op maandag 22 februari 2010 12:05 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Dan zou ik het zeker niet laten!![]()
Als je het dit seizoen nog allemaal redt, dan kun je dat geld in kas nog even vasthouden en pas versterken als je weet in welke competitie je terecht zou komen. Dan kun je gericht versterken, maar als ik het zo bekijk kan sowieso je aanval wel een impuls gebruiken.
Wellicht kun je overwegen naast 4-5-1 nog een ander systeem te gaan spelen, misschien iets met 2 aanvallers. Dan moet je wel een trainingsplek opgeven misschien, maar dan ben je én onvoorspelbaarder en kun je een andere linie wat versterken. Je aanval was zelfs met die fomidabele spits nog niet echt imponerend.quote:Op maandag 22 februari 2010 12:09 schreef Merson het volgende:
[..]
Ik heb vorige week mijn formidabel scoren, uitstekend passen spits verkocht, omdat ik dacht te gaan verliezen. Nu staat een def-trainee in de spits met redelijk scoren, zwak passen.
En mn def-trainees worden ook al wat oud...
Het is wel grappig om te zien hoe dat verandert allemaal.quote:Op maandag 22 februari 2010 12:14 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Wellicht kun je overwegen naast 4-5-1 nog een ander systeem te gaan spelen, misschien iets met 2 aanvallers. Dan moet je wel een trainingsplek opgeven misschien, maar dan ben je én onvoorspelbaarder en kun je een andere linie wat versterken. Je aanval was zelfs met die fomidabele spits nog niet echt imponerend.
Volgens mij (en dat durf ik niet met zekerheid te zeggen) zijn de stats "verlaagd" omdat iedereen op een gegeven moment tot goddelijk+3 kwam etc...quote:Op maandag 22 februari 2010 12:31 schreef Robar het volgende:
[..]
Het is wel grappig om te zien hoe dat verandert allemaal.
Toen ik ergens in 2003/2005 begon met Hattrick, werd ik kampioen met een team dat zo ongeveer 10 maal zo slecht was als die van Merson. Overigens promoveerde ik niet, omdat ik een promotie duel moest spelen, welke ik kansloos verloor. De siezoenen daarop werd ik alsmaar sterker, zonder ook maar 1 keer kampioen te worden (constant tweede of derde). Maar ik had uiteindelijk wel een elftal met stats waar je u tegen zei. Vergelijk ik dat team met het team van Merson qua TSi rating zou ik zeggen, dat je toch echt tegen degradatie gaat moeten vechten.
Jammer dan weer van z'n 83 dagenquote:Hallo baas, goed je weer te spreken.
Wij hebben een interessante kandidaat te bespreken. Piet Beekman is zijn naam. Volgens zijn gegevens is hij 16 jaar.
Deze speler is slecht in Verdedigen op dit moment in zijn loopbaan. Train dit jongetje goed en je krijgt een spelertje dat in 'no time' goed op het gebied van Positiespel wordt!
Kan ik hem een plek in ons jeugdteam aanbieden?
quote:90:37
Jobias Eijsvogel van YMFC strafte een fout aan de rechterkant van de thuisspelende ploeg af, zodat hij in de 90e minuut de voorsprong kon uitbreiden naar 3-6.
90:35
Steef Reyskens breidde de voorsprong van de bezoekers uit door een volley binnen te schieten na een pass van rechts: 3-5.
90:33
Na 90 minuten liep de snelle Călin Bălae zijn tegenstander Kobus Oude Aling eruit en legde sierlijk de 3-4 achter de keeper.
Toch zo realistisch he, die MEquote:
Ik vind dit soort uitslagen onwijs realistisch!quote:Op dinsdag 23 februari 2010 10:10 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Toch zo realistisch he, die ME
quote:Op dinsdag 23 februari 2010 11:17 schreef Robar het volgende:
[..]Is dit één van je spelers?
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 23 februari 2010 11:17 schreef Robar het volgende:
[..]Is dit één van je spelers?
[ afbeelding ]
Really? Jij zat toch net als ik ook al jaren vast in de zesde divisie?quote:Op dinsdag 23 februari 2010 13:00 schreef The_Hives het volgende:toen was ik vet goed
elke jaar promoveren
Elk jaar betekent in principe maar 1 keer per 3 seizoenenquote:Op dinsdag 23 februari 2010 13:00 schreef The_Hives het volgende:
toen was ik vet goed
elke jaar promoveren
ben ook nog naar de 5e gegaan. Toen terug naar 6 opdat ik er niets meer aan deed. Toen daar wel een tijd blijven hangen ondanks dat ik 1 keer per maand inlogde ofzo alleen om mijn team te behoudenquote:Op dinsdag 23 februari 2010 13:02 schreef Robar het volgende:
[..]
Really? Jij zat toch net als ik ook al jaren vast in de zesde divisie?
quote:Op dinsdag 23 februari 2010 13:08 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Elk jaar betekent in principe maar 1 keer per 3 seizoenen
quote:Laameri Ben Ahmed (VL) (254904756)
France 18 jaar en 86 dagen, volgende verjaardag: 21-03-2010
"PM x+2"
matig in vorm, conditie redelijk
Een sympathiek persoon die evenwichtig en eerlijk is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een zwak leider.
Eigenaar: YMFC (sinds 17-08-2009)
Total Skill Index (TSI): 10 500
Loon: 2 460 ¤/week inclusief 20% bonus
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
STAAT OP DE TRANSFERLIJST
Herinneringen
Deadline: 24-02-2010 17:22
Vraagprijs: 3 250 000 ¤
alleen cijfers
Plaats een bod op deze speler ¤
Huidige vaardigheden
Conditie: redelijk Keepen: rampzalig
Positiespel: redelijk Passen: matig
Vleugelspel: wonderbaarlijk Verdedigen: zwak
Scoren: waardeloos Spelhervatting: rampzalig
quote:Théophane Genęt (VL) (249035544)
Schweiz 19 jaar en 31 dagen, volgende verjaardag: 15-05-2010
"PM x+2"
goed in vorm, conditie goed
Een sympathiek persoon die kalm en oneerlijk is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een zwak leider.
Eigenaar: YMFC (sinds 13-08-2009)
Total Skill Index (TSI): 21 110
Loon: 5 988 ¤/week inclusief 20% bonus
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
STAAT OP DE TRANSFERLIJST
Herinneringen
Deadline: 24-02-2010 17:23
Vraagprijs: 3 750 000 ¤
alleen cijfers
Plaats een bod op deze speler ¤
Huidige vaardigheden
Conditie: goed Keepen: rampzalig
Positiespel: goed Passen: zwak
Vleugelspel: wereldklasse Verdedigen: zwak
Scoren: slecht Spelhervatting: waardeloos
quote:Op dinsdag 23 februari 2010 13:08 schreef The_Hives het volgende:
[..]
ben ook nog naar de 5e gegaan. Toen terug naar 6 opdat ik er niets meer aan deed. Toen daar wel een tijd blijven hangen ondanks dat ik 1 keer per maand inlogde ofzo alleen om mijn team te behouden
Leuk ja, ik zal eens even naar mijn financiële huishouding kijken . . . . .quote:Op dinsdag 23 februari 2010 13:13 schreef Flappekz het volgende:
Ik heb voor de wingtrainers of voor de positiespeltrainers 2 leuke spelers te koop staan:
[..]
[..]
Komt vanzelf wel weerquote:Op dinsdag 23 februari 2010 13:27 schreef Robar het volgende:
[..]
Leuk ja, ik zal eens even naar mijn financiële huishouding kijken . . . . .
Moet lukken, wat dacht je van 35.000 termijnen van 100 euro?
Men, 4 jaar gelden draaide ik mijn hand daar niet voor om.
quote:23-02-2010
Ontvangen voor een verkochte speler die voorheen bij jouw team speelde: 108 500 ¤
quote:Arnoud Jalink (278096876)
17 jaar en 1 dagen, volgende verjaardag: 14-06-2010
redelijk in vorm, conditie zwak
Een gemeen persoon die opvliegend en eerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een zwak leider.
Eigenaar: YMFC (sinds 23-02-2010)
Total Skill Index (TSI): 860
Loon: 450 ¤/week
Waarschuwingen: 0
Fysiek: Geblesseerd, maar inzetbaar
Specialiteit: Koppen
Huidige vaardigheden
Conditie: zwak Keepen: rampzalig
Positiespel: redelijk Passen: slecht
Vleugelspel: goed Verdedigen: slecht
Scoren: waardeloos Spelhervatting: rampzalig
Jammer....maar wat een geile trainee alsnog!quote:Op dinsdag 23 februari 2010 19:16 schreef Flappekz het volgende:
FUCKFUCKFUCK
Wilde net mn topjeugdspeler promoveren zodat ie vanavond in mn friendly nog een extra training mee kan krijgen...
BEN IK NET TE LAAT!
friendly begint nu over 10 minuten
Voor nix gepromoveerd dus:
[..]
quote:Volgend seizoen: betere balans in formaties
2010-02-24 10:00:00
In de pijplijn voor volgend seizoen zit een grote upgrade van de match engine, zoals we ook aan het begin van dit seizoen hebben gedaan. De vorige upgrade had niet veel invloed op jou als manager, maar dat is bij deze zeker anders.
Ons doel met de komende upgrade is om de match engine meer balans te geven tussen de diverse formaties en teamonderdelen. We willen ook de interactie met de engine eenvoudiger maken, vooral als het gaat om wedstrijdorders.
In de praktijk zal dit betekenen dat je meer formaties kunt maken dan voorheen, en ook zal de kracht van de middenvelders minder groot worden. Ook komen er veranderingen in de ervaring met en verwarring over formaties, en ook wat kleine aanpassingen in de bijdrage van spelers.
Voor iemand die niets heeft met formaties op een schoolbord lijkt het misschien een beetje op nerdy voetbalgedoe. Maar voor mij (en ik denk voor velen van jullie) zit er magie in die drie getallen. Ze zeggen iets over hoe een team zich heeft voorbereid, welke bedoelingen ze hebben en ook welke maatregelen ze hebben getroffen om de sterke kanten van hun tegenstanders te bestrijden.
Wat ook zo mooi is, is dat er niet één formatie is die sterker is dan alle andere. De ene tactiek kan een perfect recept zijn tegen een bepaalde tegenstander, maar helemaal niks tegen een andere. Wat pas belangrijk is, is wat je met die nummers doet. Dat is wat wij ook willen dat jij ervaart als je Hattrick speelt.
Onze visie doen uitkomen
Zoals we al zeiden in het artikel over onze visie op het spel van afgelopen zomer: we willen de match engine beter in balans brengen en vereenvoudigen. Dat zal bovenstaand gevoel vergroten, maar het zal ook de focus op je team vergroten, bijdragen aan de competitie, meer wegen brengen naar succes, en het zal de keuzes die je maakt eenvoudiger maken om te begrijpen en uit te voeren (oh, voor als je het vergeten was: dit zijn ook onze ontwerpprincipes).
Dus dat is wat je volgend seizoen krijgt: een beter uitgebalanceerde match engine die tegelijkertijd makkelijker te beheersen is. Alle details over de wijzigingen zullen ruim op tijd voor de release openbaar gemaakt worden, maar er is wel een aantal dingen waarvan we willen dat je ervan op de hoogte bent, voor het zover is:
Over de bijdrage
Op dit moment is 3-5-2 veruit de meest gebruikte formatie, vooral omdat je zo je middenveld op maximale sterkte kunt brengen, en tegelijkertijd ook nog een goede aanval en een redelijke verdediging kunt hebben. Ook als je een andere formatie kiest, is het spelen met drie centrale middenvelders meestal een goed idee om een kans te maken in je wedstrijd.
Wij willen een meer divers gebruik van formaties stimuleren. Door ruimte voor diversiteit te creëren, zullen de tactische en strategische opties ook toenemen, wat op zijn beurt weer een hoop zal bijdragen aan het spel. Om dat te bereiken en om managers te motiveren andere opstellingen te gebruiken, moeten we de kracht van de middenvelders verminderen, vooral wanneer er drie opgesteld staan. Dat is dus ook wat deze upgrade zal doen.
In essentie zal een enkele centrale middenvelder na de upgrade even goed zijn, bij twee zal het effect iets minder zijn en bij drie nog wat minder. Dit geldt ook voor andere spelers in een centrale positie (verdedigers en aanvallers), maar bij deze spelers zal een enkele centrale speler iets meer bijdragen dan in het verleden; twee centrale spelers zullen even goed zijn als nu. Drie zullen iets minder zijn dan nu, maar de afname is minder sterk dan bij de centrale middenvelders.
Er zullen ook wat wijzigingen zijn in de bijdrage van bepaalde spelerstypen. Houd in ieder geval rekening met de volgende:
- Vleugelaanvallers, vleugelverdedigers en aanvallers zullen iets meer gebruik maken van hun vleugelvaardigheid.
- Technische verdedigende aanvallers zullen minder gebruik maken van hun passingvaardigheden door het midden, maar iets meer op de vleugels.
Met betrekking tot formaties
In deze upgrade zijn ook veranderingen inbegrepen op het gebied van opstellingservaring en verwarring. In essentie betekent dit dat het gemakkelijker is om opstellingservaring op te doen en te behouden, maar deze speelt ook een grotere rol als het gaat om verwarring. Bovendien:
- kun je opstellingservaring krijgen voor alle mogelijke formaties (2-5-3, 5-2-3 and 5-5-0 zullen worden toegevoegd);
- zal het niet mogelijk zijn om extreme opstellingen (meer dan drie centrale verdedigers, middenvelders en aanvallers) te gebruiken;
-zal 4-4-2 worden behandeld als elke andere formatie.
Kinderen eerst
Deze upgrade zal later dit seizoen worden geīntroduceerd bij de jeugdelftallen. Dit geeft ons de mogelijkheid om eerst een aantal weken te testen of de nieuwe match engine werkt zoals 'ie bedoeld is. Bovendien geeft het jullie ook de gelegenheid om de nieuwe engine uit te proberen.
We hopen dat we de nieuwe engine tijdens de laatste vriendschappelijke wedstrijden van dit seizoen ook kunnen inzetten voor je hoofdteam (een langere testperiode is voor deze teams helaas niet mogelijk, want we kunnen de oude en de nieuwe engine niet naast elkaar gebruiken). Bovendien zou het ook betekenen dat we de halve finale en de finale van de Wereldbeker opnieuw zouden moeten plannen.
Dat is het voor nu. Meer nieuws volgt wanneer we de nieuwe engine gaat testen met de jeugdteams.
Best ingrijpend idd, al zie ik ze op zich wel zitten!quote:Op woensdag 24 februari 2010 10:30 schreef Flappekz het volgende:
Oeh, ingrijpende veranderingen. Ineens weer!
[..]
Idd.. En zal de skill positiespel weer belangrijker worden voor middenvelders lijkt mij.quote:Op woensdag 24 februari 2010 11:33 schreef Flappekz het volgende:
Ik denk dat ook PM-wingers belangrijker gaan worden...
quote:Théophane Genęt (VL) (249035544)
19 jaar en 32 dagen, volgende verjaardag: 15-05-2010
"PM x+2"
goed in vorm, conditie goed
Een sympathiek persoon die kalm en oneerlijk is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een zwak leider.
Eigenaar: YMFC (sinds 13-08-2009)
Total Skill Index (TSI): 21 110
Loon: 5 988 ¤/week inclusief 20% bonus
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
STAAT OP DE TRANSFERLIJST
Deadline: 24-02-2010 17:23
Vraagprijs: 3 750 000 ¤
Hoogste bod: 4 226 000 ¤ door RAZVANTC
Het bieden is geëindigd!
Huidige vaardigheden
Conditie: goed Keepen: rampzalig
Positiespel: goed Passen: zwak
Vleugelspel: wereldklasse Verdedigen: zwak
Scoren: slecht Spelhervatting: waardeloos
hmmz.. dan zou ik een middenvelder kopen..quote:Op woensdag 24 februari 2010 20:03 schreef Flappekz het volgende:
Hmmz...ik heb 4M, maar ik weet nog niet wat ik wil gaan kopen...
Ik heb momenteel slechts een redelijk keeper. Dus dat lijkt logisch
Maar ik heb ook maar 1 spits
quote:Op woensdag 24 februari 2010 22:51 schreef MrMoon het volgende:
[..]
hmmz.. dan zou ik een middenvelder kopen..
Spektakelquote:
quote:Op woensdag 24 februari 2010 22:51 schreef MrMoon het volgende:
[..]
hmmz.. dan zou ik een middenvelder kopen..
quote:Hoi! Ik hoop dat je een goede week hebt gehad?
Wesley ten Hoopen: Hij heeft een behoorlijk talent op het gebied van Passen. Hij ontwikkelt dit echter niet optimaal met de huidige training. Denk daar maar eens over na...
Wesley ten Hoopen: Hij liet ons gisteren zijn vaardigheden op het gebied van Positiespel zien. Daarin is hij inmiddels zwak.
Ik heb Enrique Haarman tijdens de wedstrijd gevolgd, en ik zou zeggen dat hij goed kan worden in Passen.
Het is geen onderdeel van onze huidige trainingsfocus, maar toch vind ik dat je moet weten dat Jobias Eijsvogel de potentie heeft om goed te worden in Vleugelspel.
Dat is het wel zo'n beetje. Tot de volgende keer.
Zo en meteen in de basis komende zondag wegens blessureleed.quote:Lambert Toscani
Al zijn inspanningen op de training hadden een positief effect! Hij verbeterde zich op het gebied van verdedigen van goed naar uitstekend.
Zo gaat t wel goed komen met mn jeugd.quote:Goedendag!
Clemens Bikkel: Laat je niet misleiden door wat hij op het veld liet zien deze week - ik denk nog steeds dat hij een van onze meestbelovende spelers is.
Quincy van Strien: Hij is nu misschien nog niet echt imponerend, maar overall beschouwd heeft hij voldoende capaciteiten om te leren.
Barry Wilhelmus: In vergelijking met zijn teamgenoten heeft hij een buitengewoon potentieel.
Goed nieuws over Dré van der Weijde, hij reageert goed op de Verdedigen-training en is nu matig.
Clarence Briët blijft zich ontwikkelen, zijn Verdedigen-vaardigheid is nu redelijk. Het is goed om te zien dat ons werk zijn vruchten afwerpt.
Het is geen onderdeel van onze huidige trainingsfocus, maar toch vind ik dat je moet weten dat Barry Wilhelmus de potentie heeft om zwak te worden in Scoren.
Het is altijd prettig even bij te praten, maar ik moet nu weg. De mazzel!
quote:Ghiţă Sas (255349719)
18 jaar en 94 dagen, volgende verjaardag: 16-03-2010
goed in vorm, conditie goed
Een controversieel persoon die evenwichtig en eerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een rampzalig leider.
Eigenaar: YMFC (sinds 03-02-2010)
Total Skill Index (TSI): 7 640
Loon: 1 380 ¤/week inclusief 20% bonus
Waarschuwingen: 2
Fysiek: fit
Huidige vaardigheden
Conditie: goed Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: slecht
Vleugelspel: goed Verdedigen: uitmuntend
Scoren: matig Spelhervatting: slecht
quote:Nelu Cretu
Al zijn inspanningen op de training hadden een positief effect! Hij verbeterde zich op het gebied van positiespel van uitstekend naar formidabel.
Rrezor Halilaj
Het keiharde werken op de training had resultaat! Hij ging in positiespel vooruit van uitstekend naar formidabel.
Ik heb WEEEEKENNDDquote:Op vrijdag 26 februari 2010 10:38 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ja, nu je het zegt. Misschien moet ik maar eens aan het werk dan
ik nietquote:Op vrijdag 26 februari 2010 10:46 schreef Flappekz het volgende:
[..]
* Flappekz ontkent jaloers te zijn
ik ontken het nietquote:Op vrijdag 26 februari 2010 10:48 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Je onkent niet, of ben je niet jaloers?
Zo'n vermoeden had ik alquote:
ongeloveloos nog welquote:Op vrijdag 26 februari 2010 10:52 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Zo'n vermoeden had ik al
Ik zit echt kansloos flauw te zijn vandaag joh...ongeloveloos
Jazeker! M'n collega's hebben dikke pech dat we maar met heel weinig zijn vandaag, kan ik vanmiddag geen vrij nemenquote:
De meesten hadden zich dus al voorbereid op jouw flauwe bui door vrij te nemenquote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:01 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Jazeker! M'n collega's hebben dikke pech dat we maar met heel weinig zijn vandaag, kan ik vanmiddag geen vrij nemen
Lekker hequote:Carlos Coates Zijn beoordeling op het gebied van positiespel steeg van redelijk naar goed.
Thiago do Pagode Al het harde trainingswerk was niet tevergeefs! Op positiespel steeg hij van redelijk naar goed.
Ik geef ze geen ongelijkquote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:03 schreef TheVulture het volgende:
[..]
De meesten hadden zich dus al voorbereid op jouw flauwe bui door vrij te nemen
Pagode, das toch dat ding in de Efteling?quote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:04 schreef FritsFluitketel het volgende:
Niets vervelender als HT down als je je TU wil bekijken.. maaaaar we zijn online!
[..]
Lekker he
Vorige week al een poppertje, vermoedde dattie hoog zat, zet hem op de vleugel en hij stijgt. Nu precies hetzelfde met do Pagode
Maargoed, denk dat ik Pagode maar even iets langer laat trainen, z'n conditie omhoog werken en verkopen. Kan hem ook meteen verkopen en voor dat geld een 17 jarige kopen (deze is ruim 18)..
Daar denken we nog even over..
Vet! Is er gewoon een attractie naar m'n speler vernoemd!quote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:06 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Pagode, das toch dat ding in de Efteling?
[ afbeelding ]
Je speler is een attractiequote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:09 schreef FritsFluitketel het volgende:
[..]
Vet! Is er gewoon een attractie naar m'n speler vernoemd!
HT weer down..
Nou, een attractie wil ik het niet noemen... Hoewel mensen hier er wel geld voor over hebbenquote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:13 schreef MrMoon het volgende:
[..]
even als jouw ongeloveloze flauwe buien?
zuchtquote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:15 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Nou, een attractie wil ik het niet noemen... Hoewel mensen hier er wel geld voor over hebben
om me ermee te laten stoppen....
ideaal toch? Wat schuift het?quote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:15 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Nou, een attractie wil ik het niet noemen... Hoewel mensen hier er wel geld voor over hebben
om me ermee te laten stoppen....
Twee keer de helft, en een gratis lunch. Oh, en een blikkie cola vanmiddagquote:
Er zijn andere manierenquote:
Daarvoor zijn de mensen hier bij voorbaat al kansloos. Nog kanslozer dan ikquote:
vooral die twee keer de helft is zo interessant..quote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:18 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Twee keer de helft, en een gratis lunch. Oh, en een blikkie cola vanmiddag
quote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:35 schreef MrMoon het volgende:
[..]
vooral die twee keer de helft is zo interessant..
blikkie cola is wel coca cola mag ik hopen..
Ik vind de cola van de LIDL ook best te pruimen eigenlijk. En die is verschrikkelijk veel goedkoperquote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:43 schreef MrMoon het volgende:
[..]
als het geen coca cola is dan is het helemaal geen cola..
quote:Op vrijdag 26 februari 2010 11:43 schreef MrMoon het volgende:
[..]
als het geen coca cola is dan is het helemaal geen cola..
quote:José Alfonso Marina (161571685)
Espaņa 26 jaar en 31 dagen, volgende verjaardag: 18-05-2010
redelijk in vorm, conditie goed
Een aangenaam persoon die kalm en eerlijk is.
Hij heeft redelijk ervaring en is een slecht leider.
Eigenaar: Rodopskite valci (sinds 15-02-2010)
Total Skill Index (TSI): 43 310
Loon: 23 484 ¤/week inclusief 20% bonus
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
STAAT OP DE TRANSFERLIJST Bijgewerkt 26-02-2010 13:19
Herinneringen
Deadline: 26-02-2010 13:19
Vraagprijs: 500 000 ¤
Hoogste bod: 3 825 000 ¤ door YMFC
Het bieden is geëindigd!
Huidige vaardigheden
Conditie: goed Keepen: bovennatuurlijk
Positiespel: slecht Passen: rampzalig
Vleugelspel: rampzalig Verdedigen: rampzalig
Scoren: rampzalig Spelhervatting: rampzalig
nee, ik denk dat het erg weinig uitmaakt voor je ratings..quote:Op vrijdag 26 februari 2010 13:20 schreef Flappekz het volgende:
Ik heb per ongeluk een keeper gekocht, zo'n 400 a 500k onder de gemiddelde TV:
[..]
[ afbeelding ]
Die gaat mn redelijk keeper vervangen. Zou het veel schelen?
Oh....Ok.....Ook zonde van het geld danquote:Op vrijdag 26 februari 2010 13:38 schreef MrMoon het volgende:
[..]
nee, ik denk dat het erg weinig uitmaakt voor je ratings..
Hoe koop je in hemelsnaam "per ongeluk" een keeper?quote:Op vrijdag 26 februari 2010 13:39 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Oh....Ok.....Ook zonde van het geld dan
Nou...ik zag m staan, en deed een bod met in mn achterhoofd: "Zo dik onder de vergelijking ga ik m nooit krijgen".quote:Op vrijdag 26 februari 2010 14:13 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Hoe koop je in hemelsnaam "per ongeluk" een keeper?
Maar je had uberhaupt een keeper nodig, of een gat in je HT-hand?quote:Op vrijdag 26 februari 2010 14:14 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Nou...ik zag m staan, en deed een bod met in mn achterhoofd: "Zo dik onder de vergelijking ga ik m nooit krijgen".
Guess I was wrong
Nouja, ik stel al het hele seizoen mn redelijke keeper op, dus je zou kunnen stellen dat ik een betere keeper nodig hadquote:Op vrijdag 26 februari 2010 14:16 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Maar je had uberhaupt een keeper nodig, of een gat in je HT-hand?
misschien vind je er nog een dik onder de transfervergelijking..quote:Op vrijdag 26 februari 2010 14:17 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Nouja, ik stel al het hele seizoen mn redelijke keeper op, dus je zou kunnen stellen dat ik een betere keeper nodig had
Heb nu alleen nog echt een spits nodig....daarvoor moet ik eerst weer verkopen
Hmmz...iets minder, maar dat kwam vooral doordat ik plots besloot weer wat te gaan doen en zomaar wat oude spelers heb gekochtquote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:09 schreef MrMoon het volgende:
[..]
misschien vind je er nog een dik onder de transfervergelijking..
maar wat ik me afvraag.. heb je nu ook een beter team dan voordat je besloot af te zakken of is je team minder geworden in waarde?
Lol, ging zelf ook van een redelijk naar een bovennatuurlijk. Mijne kostte echter zo'n 4.3 miljoen, maar was wel pas 21. Zie dat oudere keepers (meer ervaring denk ik dan?) ook makkelijk zoveel op kunnen brengen..quote:Op vrijdag 26 februari 2010 13:20 schreef Flappekz het volgende:
Ik heb per ongeluk een keeper gekocht, zo'n 400 a 500k onder de gemiddelde TV:
[..]
[ afbeelding ]
Die gaat mn redelijk keeper vervangen. Zou het veel schelen?
mja precies.. ik hoop dat mijn (veel te duur aangekochte) trainees nog wat van hun waarde halen door mijn passen trainingquote:Op vrijdag 26 februari 2010 15:11 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Hmmz...iets minder, maar dat kwam vooral doordat ik plots besloot weer wat te gaan doen en zomaar wat oude spelers heb gekochtHeb ook niet echt lekker gespaard ofzo.
Hoewel er nog heel veel waarde in mn team rondloopt qua trainees, dat dan weer wel.
Zelfde regels als met de senioren.quote:Op vrijdag 26 februari 2010 19:11 schreef FrituurVetPet het volgende:
Kun je in je jeugd training verliezen? ik ben vergeten een geschorste middenvelder te wisselen.
dat is idd heel erg lekkerquote:Op vrijdag 26 februari 2010 20:58 schreef RealBizkit666 het volgende:
De vorm van mijn A-team is erg lekker. Op 3 spelers na, alles op goed (2 op redelijk en 1 op matig).
Je krijgt dan gewoon een extra training. Je krijgt toch ook een TU 24u na de wedstrijd?quote:Op zaterdag 27 februari 2010 15:00 schreef elby1988 het volgende:
Wat moet je nu doen bij een vriendschappelijke jeugdwedstrijd?
Je kan namelijk via competitiewedstrijden soms 2 x per week trainen(als je snel wisselt van competitie) Maar hoe zit het nu met de jeugdwedstrijden? krijg je dan gewoon een extra keer training, of niet? (en kun je dus beter andere spelers opstellen en uitvogelen via andere trainingen waar kwaliteiten liggen?)
Blijft voor mij een vraag
Tja dat hoop ik ook. Als ik verlies zak ik naar plaats 3.....quote:Op zaterdag 27 februari 2010 19:46 schreef TheVulture het volgende:
Morgen hopelijk weer 3 punten in de tas
hopelijk 0.. alhoewel ik niet weet hoe mijn 253 opstelling het gaat doen..quote:Op zaterdag 27 februari 2010 19:46 schreef TheVulture het volgende:
Morgen hopelijk weer 3 punten in de tas
Ik ga PICcen tegen de koploper, maar ben niet helemaal kansloos. Moet wel wat geluk hebben om te winnen, maar met deze ME weet je t nooitquote:Op zaterdag 27 februari 2010 23:24 schreef MrMoon het volgende:
[..]
hopelijk 0.. alhoewel ik niet weet hoe mijn 253 opstelling het gaat doen..
quote:Op zaterdag 27 februari 2010 23:24 schreef MrMoon het volgende:
[..]
hopelijk 0.. alhoewel ik niet weet hoe mijn 253 opstelling het gaat doen..
ja das waar.. ik PIC overigens ook vanavond.. mn beste middenvelders en aanvallers opgesteld.. dus daar moet ik het van hebben..quote:Op zaterdag 27 februari 2010 23:26 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ik ga PICcen tegen de koploper, maar ben niet helemaal kansloos. Moet wel wat geluk hebben om te winnen, maar met deze ME weet je t nooit
hoppa!! nieuwe speler kopen :pquote:vangen voor een verkochte speler die voorheen bij jouw team speelde: 280 ¤
27-02-2010
Je ontvangt voor deze speler: 140 ¤. Dit is een voormalige jeugdspeler van je die is doorverkocht.
Ik ook!quote:
Ik hoop op een overwinning maar ik ben bang dat ik ten onder ga. 3 weken geleden thuis ook al verloren van hun....quote:
De teller staat op 4quote:
quote:
En dan met rust 0-2 voor staan!quote:Op zondag 28 februari 2010 19:40 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Ik hoop op een overwinning maar ik ben bang dat ik ten onder ga. 3 weken geleden thuis ook al verloren van hun....![]()
counterhufterquote:
Nee mn tegenstander heeft een blessure op t middenveld en een rode kaart voor een andere middenvelder. Ik heb gewoon veldoverwicht!quote:
Goed bezigquote:Op zondag 28 februari 2010 21:03 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Nee mn tegenstander heeft een blessure op t middenveld en een rode kaart voor een andere middenvelder. Ik heb gewoon veldoverwicht!
Lekker!quote:Op zondag 28 februari 2010 21:09 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Zeker als t om een mede titel kandidaat gaat!
0-3!!![]()
lekker Gijsquote:Op zondag 28 februari 2010 21:24 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Lekker!![]()
Bij mij en koek staat het nog 1-1 1-2 voor koek 2-2 3-2. Sorry voor de blessure koek, hoop dat het meevalt.
0-4 gewonnen terwijl al mn concurrenten punten hebben laten liggen!quote:Op zondag 28 februari 2010 21:24 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Lekker!![]()
Bij mij en koek staat het nog 1-1 1-2 voor koek 2-2 3-2. Sorry voor de blessure koek, hoop dat het meevalt.
netjes Gijs_quote:Op zondag 28 februari 2010 21:48 schreef Gijs_ het volgende:
3-2 gewonnen van Koekje, en de punten blijven bij deze clash dus ook bij de thuisploeg!![]()
en de blessure valt mee zo te zien!
Dat is ook netjesquote:Op zondag 28 februari 2010 22:18 schreef MrMoon het volgende:
[..]
netjes Gijs_![]()
zelf sta ik op dit moment met 5 - 0 achter..
en het is uiteindelijk 8 - 0 gebleven..quote:Op zondag 28 februari 2010 22:38 schreef MrMoon het volgende:
[..]
inmiddels al 8 - 0 achter dus het gaat steeds beter
jeeejquote:Op zondag 28 februari 2010 22:58 schreef GotC het volgende:
7-0 gewonnenMet een paar doelpunten van m'n nieuwe spits.
Feli. Ook met je 2e plaats in de competitie nu.quote:Op zondag 28 februari 2010 21:48 schreef Gijs_ het volgende:
3-2 gewonnen van Koekje, en de punten blijven bij deze clash dus ook bij de thuisploeg!![]()
en de blessure valt mee zo te zien!
Daar snap ik nou niets van. Jij was (dacht ik) titelkandidaat en hij zou moeten vechten tegen degradatie.quote:Op zondag 28 februari 2010 23:00 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Feli. Ook met je 2e plaats in de competitie nu.
Nu vasthouden.
Euhm. De nummer 2 van vorig seizoen presteerd het om nu laatste te worden. Om de een of andere reden is zijn team niet meer goed. De nummer 1 van vorig seizoen heeft 3 naaipartijen aan zijn broek hangen en heeft zelfs getwijfeld om te stoppen. Maar deze staat nu 4e.quote:Op maandag 1 maart 2010 06:09 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Daar snap ik nou niets van. Jij was (dacht ik) titelkandidaat en hij zou moeten vechten tegen degradatie.![]()
quote:Laatste trainingsrapport (01-03-2010)
Alleen trainingsrapporten waarin wijzigingen staan zullen hier getoond worden
Vaardigheidsniveau gedaald... Ramiro Andrés Tesone
Zijn prestaties op het gebied van positiespel zijn niet meer wat ze geweest zijn. Ze daalden van reusachtig naar bovennatuurlijk.
Vaardigheidsniveau gedaald... Juan de Dios Lapetra Churruca
Zijn vaardigheden op het gebied van positiespel namen af van matig tot zwak.
Vaardigheidsniveau gedaald... Juan de Dios Lapetra Churruca
Hij kon het op de training niet meer bijbenen. Tot voor kort was hij redelijk in scoren, nu is dat afgezakt naar matig.
Was tha bomb vorig seizoen tweede?quote:Op maandag 1 maart 2010 08:05 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Euhm. De nummer 2 van vorig seizoen presteerd het om nu laatste te worden. Om de een of andere reden is zijn team niet meer goed. De nummer 1 van vorig seizoen heeft 3 naaipartijen aan zijn broek hangen en heeft zelfs getwijfeld om te stoppen. Maar deze staat nu 4e.
Gijs heeft in het begin geluk gehad dat hij zijn wedstrijden won. Maar het brengt wel spanning in de competitie, en dat is altijd leuk.
Daarnaast kan ik nog steeds kampioen worden, dus ik ben nog steeds titelkandidaat.
de bal is rond he?quote:Op maandag 1 maart 2010 06:09 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Daar snap ik nou niets van. Jij was (dacht ik) titelkandidaat en hij zou moeten vechten tegen degradatie.![]()
Met een gunstige loting wel ja. Maar het is niet zeker.quote:Op maandag 1 maart 2010 10:17 schreef Dynia het volgende:
Ik snap soms mijn team niet helemaal...:) vorig seizoen wel ongeslagen kampioen geworden, maar het ging toch echt niet makkelijk....Nuspeel ik een nivo hoger en lijkt mijn team wel ineens vele malen beter...Ik sta ongeslagen eerste in VII en sta 6 punten voor op de nummer 2..Dit weekend ook weer met 7-0 gewonnen...hatstats op normaal spel 210. Zou ik me daar een beetje mee kunnen redden in VI?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |