abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 19 juli 2004 @ 13:26:13 #1
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_20720262


Hattrick de oude, nostalgische link
Hattrick de goede link
quote:
Hattrick is een online voetbalspel waar je spelers koopt en verkoopt en je trainer bent van jouw club in een competitie met duizenden tegenstanders in alleen al Nederland en momenteel meer dan 150.000 teams wereldwijd!

Hoe werkt het?
Hattrick kost niets. Je runt je team doormiddel van een web browser (bijvoorbeeld internet explorer). Een aantal keer per week speel je een wedstrijd. Je kunt elk moment van de dag inloggen om te kijken hoe je team er voor staat, trainingen instellen, kopen of verkopen van spelers op de transfer markt of gewoon even chatten met andere Hattrick spelers.

Hattrick houdt nooit op. Als je kampioen wordt van je divisie kun je je kwalificeren om het volgende seizoen (16 weken) te promoveren naar een hogere divisie. Ben jij er klaar voor? Klaar voor nationale en internationale roem?

Hattrick is vooral een online communitie van users die samen zorgen dat het spel steeds beter word. Supporter word je al vanaf een paar euro voor een paar maanden tot twintig euro per jaar en dat is niet alleen erg weinig maar ook erg de moeite!




Spelers van Fok!
AjaxAmsterdam met
Courvoisier
AliaS_ met BGOM
alkaholic63 met Meemakuhs 11
Assie met Assie United
DaMadKow met MadKow
devv05 met 1337s United
DonSauza met Highvillage FC
DragonChaser met Kale Kwasten 2
Ender_Wiggin met Fc Gokwerk
EnGCatjuh met Team Wolf
DIFFR3NC3 met Graspollen Trappen
engessa met Engessa's 11
Finkelstein met Finkelstein Utd
FlokVolt met AJ White Eagles
forza22 met CDW wbd
FrankyMcG met Loar Drei-j
Frisian Reds met Frisian Reds
Frutsel met Roaming Regulators
Fugie met Middelburg United
F@lcon© met HFC Kęmpemęssig
Gabberhead met HMS Arossel
GotenSSJ met BubbaFat
GRUMBLER met Culpa (v.K.)
Grumpey met Grumpelix
HAL9000S met Al Jassar al Jadid
hamsterhoofd met hap_hamster
henkalex met Henkalex XI
I.R.Baboon met Bavianen vooruit!
Johan-Derksen met Hoolieganzen
julesnijs met e-creative
Keano met KeanoUnited
koentjuh18 met VV Achteruit
Kuijpie met SV Kuijpie
Leonoor met Cuckoo's Nest
Lortnoc met Paralympic Tricycle Team
l0pez met vv SmartPC
Neede-Radicals met Neede-Radicals
Neilpad met Nielzsche's Fußball Mannschaft
nicomart met insane ones
Nkjez met Victoria2004
ocmertje met VIVO
Patron met
Radish Eleven pekel met vv Emmen
qyn met FC KVK
-Raffie- met Fc Giraffie
Re met flutbroekjes
refused met Vitussa FC
Ruudt met Brouwhuis'04
Sandyman met SandstorM
Sir Dalord met lycky bullsballs
Smoerf met FC Smoerf
speert.flies met spletterpikkies
Starfiber met KCF
SuperWeber met Zandpol Trappers
s4nder met tweakerz
Taste met TasteTheVictory
TheRoach met goesdutch
The_Hives met Dapp're Strijders
thunderbunny met No blesse Oblige
Tim_G met FC Gouda
TimmyAsd met sporting amsterdam
Tropos met Lokomotiv Pluto
Vision met Laar 88
Geert-Jan met De Vogels
Webdevel met worldringtones.com
Wouter met Tikkie Terug
zoefke met
de driehoek
Zwoerd met TCL

=fokfederatie Lid


sta je hier niet tussen maar wil je dit wel, meld het hier dan. En dat doe je op de volgende manier:


[url= ]http://forum.fok.nl/user/profile/jeprofielnummer] usernaam[/url] met [url= ]http://www.hattrick.org/Common/teamDetails.asp?teamID=jeteamid] je teamnaam [/url]
kopieer deze link, haal de spaties weg, post hem in dit topi en je wordt in de OP geplaatst



Hattrick @ IRC
Er is tegenwoordig ook een irc kanaal om over hattrick te lullen, namelijk #fokhattrick op de servers irc.fok.nl irc.tweakers.net Kijk even in [irc] #fok FAQ om te lezen hoe je op IRC kunt komen.

Hattrick Supporter
Hattrick Supporter is iets voor mensen die Hattrick leuk vinden en er veel tijd aan besteden. Als lid van Hattrick Supporter krijg je toegang tot verschillende nieuwe mogelijkheden die het gebruik van Hattrick leuker en makkelijker maken.

Tevens stel je het Hattrickteam in staat het spel verder te ontwikkelen. Hattrick Supporter geeft je team binnen het spel geen extra voordelen, maar vergroot wel de beleving van het spel. Op dit moment bestaat de extra service uit o.a.:

- De mogelijkheid om spelers en teams te bookmarken
- Extra statistieken
- Deelname aan federaties, zoals bijvoorbeeld onze prachtige Fok!Federatie
- Je kan supporter worden van andere teams waarbij je op de hoogte gesteld wordt van hun resultaten
- Slechts 1 banner geladen
- Extra club opties (logo, tenue, persberichten)

Mocht je hattrick supporter willen worden en dit niet kunnen omdat je geen credit card hebt? Op deze website kunnen ze je verder helpen

Fok! Federatie

Kom bij de Fok! Federatie en laat zien dat je een Fokker bent De federatie organiseert nu de cup en voor de toekomst staan een hoop leuke zaken geplanned als een ladder competitie, team v/d week item, logo wedstrijd en nog meer! Kijk op http://www2.hattrick.org/(...)&allianceID=7528 voor meer info en om je aan te melden.
Om gelijk de Fok! Federatie site te bezoeken: http://www.fokfed.tk (pop-up killer aanbevolen)
supporter vereist

En wat kan ik allemaal doen bij de Fok! Federatie?
we hebben momenteel 3 activiteiten bij de Fok!federation. Dat zijn:
-spelersklassement
-sterrenklassement
-all star team

de regels kan je HIER vinden

De Fok!Cup
Dankzij de geweldige inspanningen van Nicomart en Engessa hebben we vanaf 17 Maart 2004 ook een eigen Fok!Cup. Dit houdt in dat er volgens een vast rooster tegen elkaar friendlies gespeeld worden die uit moeten wijzen wie de beste club van Fok! heeft. Wil je meer weten kijk dan even in Het grote Hattrick Fok!CUP-Topic

[/b]Ik lees ietsw over een meet? [/b]
Jazeker, er komt een vervolg op de eerste meet. In de 2e week van juli besloten 4 users met elkaar een pilsje te drinken terwijl ze de wedstrijden live op hadden staan. Dit is zo goed bevallen, dat er een vervolg komt. Maar dan met meer fokhattrickers. Meer informatie vind je hier

Links voor beginners
Extreme beginnerslink
Hattrick Newbie Faq
Veel basis info en een FAQ met antwoorden op vragen die ons allemaal wel eens bezig hebben gehouden.
My best Team
Voor het berekenen van je sterkste team.
Hattrick Files
heel veel info en handige tooltjes (oa stadioncalculator) in het Nederlands.
Training match pool
Voor het regelen van oefenwedstrijden
Oranje
De website van het Nederlands Elftal.
Ovhum Hattrick
Aanbevolen door een medefok!er

Links voor gevorderden
Hottrick
Nog meer info maar vooral een hele interressante trainingsguide.
Hattrick Gameday
Informatie, artikelen en interviews
HTPools
Online gratis gokken op Hattrick wedstrijden! Gratis HAM en Hattrick registraties te winnen.
ABC-tactics
Tactics voor de gevorderde spelers.
Hattrick Ranglijsten
Zoek de ratings van je eigen of je favoriete teams op. (Alleen voor divisie IV en hoger)
Databased Hattrick
Vele tips en Trucs die niet in de regels staan

Links voor software
HAM
Word algemeen gezien als een van de best tools voor Hattrick, heel veel statistieken!
Mattrick
Ook veel functies zoals een line-up selector. Gratis!
Criollo viewer
Gratis viewer voor 4 wedstrijden
ht ratings
gratis tool met ook hier o.a. een line-up selector


Vorige delen
Hattrick (online voetbalmanager)
Hattrick (www.hattrick.org) - Deel 2
Hattrick - Online voetbalmanager - Deel 3
Hattrick Deel 4
Hattrick Deel 5
Hattrick Deel 6
Hattrick Deel 7
Hattrick Deel 8
Hattrick Deel 9
Hattrick deel 10
Hattrick deel 11
Hattrick deel 12: het einde van weer een seizoen
Hattrick deel 13: tijd om adem te halen
Hattrick deel 14: meld je nu aan voor de Fok!Cup !!!!!
[Hattrick] deel 15: het begin van seizoen 12
[Hattrick] deel 16: de Fok!Cup staat op beginnen...
[Hattrick] deel 17: waar de eerste klappen al zijn gevallen


De openingspost
Aangezien de openingspost redelijk groot is, en sinds het forum veranderd is is het moeilijk (zeg maar niet haalbaar, om makkelijk de openingspost van een vorig deel te kopieren, hierbij de openingspost.

Waar dient dit topic absoluut niet voor
Om speler te promoten die geen deuk in een bakje boter kunnen schieten. Haast elke Fok!hattricker kent wel de regels en gaat echt niet ineens die bosjosti kopen die je al voor de 15e keer op de transfermarkt hebt gezet.
Heb je een eigenhandig een talent getraind en je wilt even laten weten dat hij te koop is, dan mag dat. Maar post je spelers met mate.

Er staan zoveel links naar hattrick topics in GAM. Welke moet ik hebben
Er staan inderdaad veel topics over hattrick. Dat komt omdat anders het centrale topic heel erg chaotisch wordt. Om toch je weg te kunnen vinden door het doolhof van hattrick, hebben we de topics op een rij gezet.

http://forum.fok.nl/topic/568159
Dit topic gaat over de Fok!hattrickcup. Hier kan je de deelnemers, de wedstrijden en de uitslagen vinden.

http://forum.fok.nl/topic/568218
Dit is de toto die gaat over de Fok!hattrickcup. Hier kan je uitslagen voorspellen. De winnaar van de toto krijgt op de eerstvolgende Fok!hattrick meet een biertje van sir_dalord

http://forum.fok.nl/topic/480788
het baggertopic van de hattrickers. helaas gesloten door vision

http://forum.fok.nl/topic/576619
Het meet topic


Tevens wil ik langs deze weg The_hives bedanken. Hij ziet veel dingen die ik over het hoofd zie. Bedankt hives
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
  maandag 19 juli 2004 @ 13:26:57 #2
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_20720276
Na 4 wedstrijden weet iedereen inmiddels waar ze een beetje horen in hun competitie
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
pi_20720316
zo, dit is het goede topic
  maandag 19 juli 2004 @ 13:28:48 #4
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_20720327
quote:
Op maandag 19 juli 2004 13:26 schreef sir_dalord het volgende:


Tevens wil ik langs deze weg The_hives bedanken. Hij ziet veel dingen die ik over het hoofd zie. Bedankt hives



AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
  maandag 19 juli 2004 @ 13:31:55 #5
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_20720400
quote:
Pekel schreef

Als je ooit eens behoorlijk in de plus staat, gelijk een goed coach kopen. .
klopt. dat is mijn fout geweest in het begin.
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
  maandag 19 juli 2004 @ 13:34:07 #6
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_20720460
quote:
grumpey schreef

wow...ik heb zelfs op dit moment maar 28.500, en ik zit in VI!!
je moet niet boven je stand leven Hives!
ja weet ik maar dit lijstje is toch niet abnormaal:


Keeperstrainers: 1
Assistent-trainers: 8
Sportpsychologen: 2
Woordvoerders: 5
Economen: 0
Fysiotherapeuten: 3
Dokters: 2
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
pi_20720493
is al gebeurd dat slotje
  maandag 19 juli 2004 @ 13:36:11 #8
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_20720506
TVP, en om even terug te komen op lopende onderwerp, 31.500 is denk ik teveel voor je hoor. Kan je wel gek gemaakt worden door alle V'ers en VI'ers die zeggen dat je perse 10 woordvoerders moet hebben bijv. maar een club in VII en VIII kunnen dat tegenwoordig (vroeger hoger startbedrag en meer supporters) niet meer betalen. Ik zou streven naar 12.000. Scheelt je 19.500 per week. Dat is 39.000 per 2 weken. Dat is in een seizoen (je, je leest het goed) bijna 300.000. Dat is ongeveer de aanschaf van 3 solid trainies op van 18, die 8 weken later bijelkaar een miljoen opbrengen. De kans om dat geld te kunnen besteden en te investeren laat je liggen door het aan stapels personeel te geven.

natuurlijk overdrijf ik licht, maar feit is wel dat ik in VII, en pekel nu bijvoorbeeld, 20.000 per week meer kunnen besteden.

ik gebruik nu bijv. nog steeds maar 28.500 aan personeel, ter vergelijking
pi_20720526
quote:
Op maandag 19 juli 2004 13:34 schreef The_Hives het volgende:

[..]

ja weet ik maar dit lijstje is toch niet abnormaal:


Keeperstrainers: 1
Assistent-trainers: 8
Sportpsychologen: 2
Woordvoerders: 5
Economen: 0
Fysiotherapeuten: 3
Dokters: 2
Keeperstrainers: 1
Assistent-trainers: 1
Sportpsychologen: 1
Woordvoerders: 3
Economen: 0
Fysiotherapeuten: 1
Dokters: 1

En daarmee kan ik het ook goed af. .
Hoi.
pi_20720545
quote:
Op maandag 19 juli 2004 13:31 schreef The_Hives het volgende:

[..]

klopt. dat is mijn fout geweest in het begin.
Ik mag blij wezen dat ik een druk-Hattrickende aardrijkskunde docent heb, die V speelt. .
Hoi.
pi_20720571
quote:
Op maandag 19 juli 2004 13:34 schreef The_Hives het volgende:

[..]

ja weet ik maar dit lijstje is toch niet abnormaal:


Keeperstrainers: 1
Assistent-trainers: 8
Sportpsychologen: 2
Woordvoerders: 5
Economen: 0
Fysiotherapeuten: 3
Dokters: 2
Ik zou een psycholoog weg doen en daar een assistent trainer voor nemen. Verder ben ik het me je eens dat dit een normaal lijstje is. Waar je nauwelijks op hoeft te besparen.
"Some of the world's greatest feats were accomplished by people not smart enough to know they were impossible."
Alle GSM aanbiedingen overzichtelijk bij elkaar.
  maandag 19 juli 2004 @ 13:40:30 #12
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_20720589
quote:
Op maandag 19 juli 2004 13:36 schreef Grumpey het volgende:
TVP, en om even terug te komen op lopende onderwerp, 31.500 is denk ik teveel voor je hoor. Kan je wel gek gemaakt worden door alle V'ers en VI'ers die zeggen dat je perse 10 woordvoerders moet hebben bijv. maar een club in VII en VIII kunnen dat tegenwoordig (vroeger hoger startbedrag en meer supporters) niet meer betalen. Ik zou streven naar 12.000. Scheelt je 19.500 per week. Dat is 39.000 per 2 weken. Dat is in een seizoen (je, je leest het goed) bijna 300.000. Dat is ongeveer de aanschaf van 3 solid trainies op van 18, die 8 weken later bijelkaar een miljoen opbrengen. De kans om dat geld te kunnen besteden en te investeren laat je liggen door het aan stapels personeel te geven.

natuurlijk overdrijf ik licht, maar feit is wel dat ik in VII, en pekel nu bijvoorbeeld, 20.000 per week meer kunnen besteden.

ik gebruik nu bijv. nog steeds maar 28.500 aan personeel, ter vergelijking
ja, daar heb je gelijk in. Ik heb idd nog geen trainees kunnen kopen. Maar ik heb zoveel assistent trainers, om mijn coach te compenseren.
quote:
Op maandag 19 juli 2004 13:37 schreef pekel het volgende:

[..]

Keeperstrainers: 1
Assistent-trainers: 1
Sportpsychologen: 1
Woordvoerders: 3
Economen: 0
Fysiotherapeuten: 1
Dokters: 1

En daarmee kan ik het ook goed af. .
heb je niet een beetje weinig assistent trainers?
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
  maandag 19 juli 2004 @ 13:42:39 #13
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_20720636
quote:
Op maandag 19 juli 2004 13:34 schreef The_Hives het volgende:

[..]

ja weet ik maar dit lijstje is toch niet abnormaal:


Keeperstrainers: 1
Assistent-trainers: 8
Sportpsychologen: 2
Woordvoerders: 5
Economen: 0
Fysiotherapeuten: 3
Dokters: 2
niet abnormaal nee, voor een VI of hoger! voor lager moet je beter economisch met je geld omgaan. Wat alle V' ers en VI'ers ook zeggen die eerder begonnen zijn. Tegenwoordig is het lastiger om winst per 2 weken te maken dus bezuinigingen is aan te raden. je kan het best met:
Keeperstrainers: 1
Assistent-trainers: 4
Sportpsychologen: 1
Woordvoerders: 3
Economen: 0
Fysiotherapeuten: 2
Dokters: 0

dan kost het je nog 16.500, tel uit je winst. Het is immers zo dat elke extra de helft aan invloed heeft. Dus of je nu 6 of 8 assistenten hebt, het maakt niet zoveel uit. Wat WEL uitmaakt is coach. Je kan beter altijd maar 4 assistenten hebben en de winst (6000 per week voor jou) in een nieuwe coach stoppen. Binnen een seizoen heb je dan al een redelijk coach gespaard. Dat scheelt gelijk week training! dat is veel meer dan 4 assistenten doen! Maar daar betaal je nu wel aan!
en rente op zichzelf is gewoon weggegooit geld. je betaald 13.000 aan rente...dat is absurd...

13.000, dat is op seizoensbasis ook alweer meer dan 200.000. Als je veel beter met je geld om zou gaan zou je rijker zijn dan je denkt, alleen moet je dan even riem aantrekken. het is geen ramp om niet evenveel personeel te hebben als een VI'er...
pi_20720641
quote:
Op maandag 19 juli 2004 13:40 schreef The_Hives het volgende:
[..]

heb je niet een beetje weinig assistent trainers?
Denk 't wel, maar met een goed coach en goede trainees inkopen red ik het zo wel...
Als m'n financiele situatie helemaal top is, neem ik wel extra assistenten.
Hoi.
  maandag 19 juli 2004 @ 13:45:40 #15
59287 Grumpey
Het zonnetje in huis
pi_20720696
quote:
Op maandag 19 juli 2004 13:42 schreef pekel het volgende:

[..]

Denk 't wel, maar met een goed coach en goede trainees inkopen red ik het zo wel...
Als m'n financiele situatie helemaal top is, neem ik wel extra assistenten.
idd, zo moet het in mijn ogen

lange termijn voor korte termijn. Dus doe eerst structurele verbeteringen zoals coach en stadion. Dan pas personeel, grotere selectie, leuke spits, reserverkeeper, clown etc. En zelfs dat met mate. Ik heb nog steeds geen clown, maar heb wel het geld ervoor. Het is in mijn ogen gewoon geen goede investering. Reservekeeper? ik heb goede defence, dus waarom uberhaupt een goede keeper? 10 woordvoerders? 5 werken ook behoorlijk, dus moet genoeg zijn. Als het om trainies gaat hou ik echter hand van portomonee af en verder heb ik veel geld gestoken in goede coach, stadion en toekomstig coach. Op 1 middenvelder na heb ik nooit veel geld gestoken in verbetering van selectie...

maar goed, ik ga nu weg naar schiphol

Doeidoei iedereen!
pi_20720731
quote:
Op maandag 19 juli 2004 13:45 schreef Grumpey het volgende:

[..]

idd, zo moet het in mijn ogen
Over 10 seizoenen speel ik Eredivisie. .

Maar zonder gekheid, ik heb gewoon het geluk gehad dat ik met m'n vorige team zeer grove fouten heb gemaakt. En daarvan heb ik geleerd, en dankzij lezen en goede tips van m'n docent heb ik het nu aardig goed voor elkaar. .
Hoi.
  maandag 19 juli 2004 @ 13:48:31 #17
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_20720761
quote:
Op maandag 19 juli 2004 13:42 schreef Grumpey het volgende:

[..]

niet abnormaal nee, voor een VI of hoger! voor lager moet je beter economisch met je geld omgaan. Wat alle V' ers en VI'ers ook zeggen die eerder begonnen zijn. Tegenwoordig is het lastiger om winst per 2 weken te maken dus bezuinigingen is aan te raden. je kan het best met:
Keeperstrainers: 1
Assistent-trainers: 4
Sportpsychologen: 1
Woordvoerders: 3
Economen: 0
Fysiotherapeuten: 2
Dokters: 0

dan kost het je nog 16.500, tel uit je winst. Het is immers zo dat elke extra de helft aan invloed heeft. Dus of je nu 6 of 8 assistenten hebt, het maakt niet zoveel uit. Wat WEL uitmaakt is coach. Je kan beter altijd maar 4 assistenten hebben en de winst (6000 per week voor jou) in een nieuwe coach stoppen. Binnen een seizoen heb je dan al een redelijk coach gespaard. Dat scheelt gelijk week training! dat is veel meer dan 4 assistenten doen! Maar daar betaal je nu wel aan!
en rente op zichzelf is gewoon weggegooit geld. je betaald 13.000 aan rente...dat is absurd...

13.000, dat is op seizoensbasis ook alweer meer dan 200.000. Als je veel beter met je geld om zou gaan zou je rijker zijn dan je denkt, alleen moet je dan even riem aantrekken. het is geen ramp om niet evenveel personeel te hebben als een VI'er...


je bent best wel overtuigend zo vlak voor je vakantie

Ik ga denk ik toch maar niet het weekend afwachten . Thnx
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
  maandag 19 juli 2004 @ 13:56:42 #18
40056 forza22
BEKERWINAAR 2003 en 2004
pi_20720947
quote:
Op maandag 19 juli 2004 13:42 schreef Grumpey het volgende:

[..]

Keeperstrainers: 1
Assistent-trainers: 4
Sportpsychologen: 1
Woordvoerders: 3
Economen: 0
Fysiotherapeuten: 2
Dokters: 0
Dat is ongeveer ook het rijtje dat ik heb:

Keeperstrainers: 1
Assistent-trainers: 3
Sportpsychologen: 0
Woordvoerders: 3
Economen: 0
Fysiotherapeuten: 1
Dokters: 1

gaat op dit moment heel erg goed zo. dus nog geen zin om te veranderen. in de toekomst inderdaad wat extra assistenten. maar dat komt nog wel. nog niet nodig vind ik.
www.hattrick.org
Kampioen van de zevende klasse
  maandag 19 juli 2004 @ 13:57:17 #19
8152 Gabberhead
Komm in mein Boot
pi_20720950
Ik heb ook de fout gemaakt om iets te snel teveel personeel aan te nemen. Is niet onomkeerbaar, maar toch zonde van je geld.
Trainers = goed
Economen = slecht (tenzij je 3 ton of meer in de min staat)
en verder van alles 2 of 3 man is meer dan zat.
Oracle en Java ontwikkelaars hier melden! http://www.oracletoppers.nl of http://www.javatoppers.nl
Nu ook op http://www.flitspaal.nl
  maandag 19 juli 2004 @ 13:59:32 #20
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_20720994
quote:
Op maandag 19 juli 2004 13:57 schreef Gabberhead het volgende:

Economen = slecht (tenzij je 3 ton of meer in de min staat)
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
  maandag 19 juli 2004 @ 14:03:00 #21
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_20721051
komt zo een mededeling aan van Pekel
  maandag 19 juli 2004 @ 14:04:17 #22
40056 forza22
BEKERWINAAR 2003 en 2004
pi_20721071
quote:
Op maandag 19 juli 2004 13:59 schreef The_Hives het volgende:

[..]

wordt dus echt bezuinigen, anders raak je zo nog je team kwijt ook. en dat wil je ook niet hebben natuurlijk.
www.hattrick.org
Kampioen van de zevende klasse
pi_20721101
quote:
Op maandag 19 juli 2004 14:03 schreef TimmyAsd het volgende:
komt zo een mededeling aan van Pekel
In het centrale cup-topic. .
Hoi.
pi_20721118
Goaltending Coaches: 2
Assistant Coaches: 8
Sport Psychologists: 1
Spokepersons: 10
Economists: 1
Physiotherapists: 6
Doctors: 6

ik heb geen gebleseerden dit keer, maar die 6 dokters boeien me niet zoveel.
Playmaking trainer op Hattrick
Manager van De Vogels in v.32
  maandag 19 juli 2004 @ 14:11:49 #25
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_20721212
quote:
Op maandag 19 juli 2004 14:06 schreef pekel het volgende:

[..]

In het centrale cup-topic. .
Komt dat zien dus.. is van levensbelang
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')