SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Heer_van_Bartolhoven op 03-05-2011 00:00:20 ]Een heer met stijl
Basterd? Let op je woorden hè kerelquote:Op maandag 2 mei 2011 23:37 schreef Dr.Mikey het volgende:
You beat me 2 it u basterd ,
Great minds think alike;)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.
quote:Op maandag 2 mei 2011 23:42 schreef Dr.Mikey het volgende:
Mij ook nietze doen maar ,
al vond ik mijn foto van de cliffhanger met Danny van dit jaar dan wel weer leukZie mijn gewijzigde OP.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een heer met stijl
Klopt, in dat stuk van je staat dat Lorena in hem geïnterresseerd is, aangezien hij een beetje te oud voor haar is, zou het weleens om een andere reden kunnen zijn.quote:
Maar die man zag er toch ook weer niet zo oud uit ? midden veertig en Lorena is eind twintig ?quote:Op maandag 2 mei 2011 23:52 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Klopt, in dat stuk van je staat dat Lorena in hem geïnterresseerd is, aangezien hij een beetje te oud voor haar is, zou het weleens om een andere reden kunnen zijn.
quote:Op maandag 2 mei 2011 23:34 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
Zeker niet, ik heb het al aangekaart in het FB topic. Ook ik maak weleens typfouten uit vermoeidheid.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 00:04 schreef Madame_Paon het volgende:
"Waar we Maxime en ook Danny door het slijk halen van willen."
Dat is toch geen goed Nederlands?
Vooral bij de mannelijke kijkers (en ook enkele vrouwelijke, gezien jou reactiequote:Op dinsdag 3 mei 2011 09:21 schreef sherezade het volgende:
danny heeft van het begin af aan geen toegevoegde waarde aan de serie enkel alleen een hoge irritatiefactor![]()
![]()
Als ik het goed begrijp kan ze niks met haar hand. Ze kan dus nog wel een tas aan haar arm hangen maar niet meer dingen vastpakken.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 10:18 schreef droomvrouwtje het volgende:
Ik blijf me verbazen over Nina's arm, ze kwam binnen met aan beide armen een boodschappentas en tijdens het uitpakken was hij weer lam *vaag*
Nina is niet verlamd aan haar hand, ze is gestoord in haar fijne vingermotoriek. Dit bestaat (helaas) echt. Dit betekent dat je geen ingewikkelde coördinerende functies met je hand kan uit voeren, maar wel de simpele (meer lompe), basale dingen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 11:30 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Als ik het goed begrijp kan ze niks met haar hand. Ze kan dus nog wel een tas aan haar arm hangen maar niet meer dingen vastpakken.
Ik ben ook een vrouw, maar ik vind Danny totaal niet bijzonder, ik vind Jan kooiman gewoon niks.. Dus ik 'bakvis' niet meequote:Op dinsdag 3 mei 2011 10:22 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Vooral bij de mannelijke kijkers (en ook enkele vrouwelijke, gezien jou reactie) Maar bij de meeste vrouwelijke kijkers in de categorie "Bakvissen" mag het van hen alléén maar om Danny draaien
Mister Playmobil PlakhaarTis net Justin Bieber, ook zo'n droeftoeter van niveau
Aha... Bedankt voor de uitleg, dan snap ik het wel..quote:Op dinsdag 3 mei 2011 11:32 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Nina is niet verlamd aan haar hand, ze is gestoord in haar fijne vingermotoriek. Dit bestaat (helaas) echt. Dit betekent dat je geen ingewikkelde coördinerende functies met je hand kan uit voeren, maar wel de simpele (meer lompe), basale dingen.
Die makers denken waarschijnlijk zelf ook door Rik op een bepaalde manier neer te zetten, symphatie te kweken bij de kijker voor Charlie en Danny. Voor mezelf sprekend: mooi niet dusquote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:21 schreef Countess het volgende:
Van rechtswege snap ik de arrestatie van Rik wel, maar moreel gezien vind ik het walgelijk.
Danny is zo´n lafaard en zeer onmannelijk. Watjes als Danny kunnen niet meer vechten en bellen gelijk de politie als iemand ze aanraakt.
Nee. Dit valt nooit meer goed te maken, Charlie en Danny zijn té egoïstisch.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:24 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Die makers denken waarschijnlijk zelf ook door Rik op een bepaalde manier neer te zetten, symphatie te kweken bij de kijker voor Charlie en Danny. Voor mezelf sprekend: mooi niet dus
Hoeft ook niet hoorquote:Op dinsdag 3 mei 2011 11:37 schreef droomvrouwtje het volgende:
[..]
Ik ben ook een vrouw, maar ik vind Danny totaal niet bijzonder, ik vind Jan kooiman gewoon niks.. Dus ik 'bakvis' niet mee
Het is niet te hopen dat ze weer zwanger wordt, krijgen we misschien weer een drama.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 11:24 schreef Dr.Mikey het volgende:
Rik en Sjors ligt er ook dik bovenop he ? Geef hem geen ongelijk ook lekker jong bloempje ,
Wat ben ik blij dat ik nooit een bakvisje ben geweest, ik heb nooit posters van boybands of acteurs aan mijn muur gehad...quote:Op dinsdag 3 mei 2011 12:47 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
(mijn nichtje van 14 is totally in love with him en heeft zodoende een Jan Kooijman-muur, vandaar dat ik dit weet
)
Ach ja, het is precies hetzelfde als bij Lieke van Lexmond (quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:29 schreef Countess het volgende:
[..]
Beetje jammer dat Kooijman zich een ster blijft wanen
Ik zag gisteren Lieke in een aankondiging van een of ander programma, ik krijg echt jeuk als ik haar hoor presenteren. Net of de kijkers kleuters zijnquote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:35 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ach ja, het is precies hetzelfde als bij Lieke van Lexmond () : het kan weinig, maar het ziet er leuk uit.
Het grootste probleem is nog wel dat televisiemakers echt iets in haar zienquote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:44 schreef Countess het volgende:
[..]
Ik zag gisteren Lieke in een aankondiging van een of ander programma, ik krijg echt jeuk als ik haar hoor presenteren. Net of de kijkers kleuters zijn
Logisch dat de mannen met bosjes van haar weglopenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:50 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
En ik vind Lieke er niet eens leuk uitzien overigens.
Mailen naar de redactie: Wat zien jullie in Lieke wat wij níet in haar zien?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:51 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Het grootste probleem is nog wel dat televisiemakers echt iets in haar zien. Dan vráág ik je: wát dan?!
Jan geeft liefdesadvies: "Verleidt de vrouw van je broer, succes gegarandeerd!"quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:18 schreef Countess het volgende:
[ afbeelding ]
Zonder Playmobil vind ik hem overigens óók niet leuk.
[ afbeelding ]
Hitkrant waar Kooijman inderdaad domineert![]()
Dat ziet er een stuk beter uit zonder dat Justin Bieber kapsel.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:18 schreef Countess het volgende:
[ afbeelding ]
Zonder Playmobil vind ik hem overigens óók niet leuk.
Of boodschappen doen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 15:35 schreef Madame_Paon het volgende:
Die scenes met Nina vind ik trouwens fantastisch .... ben je 23, kun je nog niet eens een ei koken.
eens, ik vind er ook niks aan, haar neus wijst altijd als een pijl naar benedenquote:Op dinsdag 3 mei 2011 14:50 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
En ik vind Lieke er niet eens leuk uitzien overigens.
Whehehe, inderdaad, die neus van haar is irritant. Wat dat betreft past ze dan bij Danny, die heeft ook een irritante neus, voor 'en profil'. Ben benieuwd wat voor kinderen ze zouden krijgen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:12 schreef sherezade het volgende:
[..]
eens, ik vind er ook niks aan, haar neus wijst altijd als een pijl naar beneden
en gisteren moest ik ook nog lachen met die scene hoe ze op rik en danny af rende met haar x benen![]()
![]()
maarja blijkbaar vind heel wat mensen haar een uberschoonheid
Danny heeft gewoon een rotkop. Ik begrijp best dat er vrouwen zijn die hem heel mooi en knap vinden maar ik vind hem gewoon totaal geen uitstraling hebben. Die gozer kijkt ook nooit eens oprecht!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 18:59 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Whehehe, inderdaad, die neus van haar is irritant. Wat dat betreft past ze dan bij Danny, die heeft ook een irritante neus, voor 'en profil'. Ben benieuwd wat voor kinderen ze zouden krijgen.
Je bent niet de enige, ik vind het ook kraak noch smaak aan.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:06 schreef vencodark het volgende:
[..]
Danny heeft gewoon een rotkop. Ik begrijp best dat er vrouwen zijn die hem heel mooi en knap vinden maar ik vind hem gewoon totaal geen uitstraling hebben. Die gozer kijkt ook nooit eens oprecht!
Rik trekt me ook niet. Als ik van de mannen in gtst moest kiezen, koos ik voor Sjoerd. Al gok ik dat die nog vrij jong is, geen idee. Maar ik vind hem wel een leuk smoeltje hebben en anders Noud. Zij kunnen (naar mijn idee), tenminste écht lachen.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:14 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Je bent niet de enige, ik vind het ook kraak noch smaak aan.
Zijn 'mojo' vind ik ook al helemaal niets. Word er niet warm of koud van, heb dan toch liever Rikkepik.
Rik komt nog uit de tijd dat je niet per se knap hoefde te zijn om in GTST te spelen en je gewoon een goed en volledig personage neer moest kunnen zetten.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:18 schreef vencodark het volgende:
[..]
Rik trekt me ook niet. Als ik van de mannen in gtst moest kiezen, koos ik voor Sjoerd. Al gok ik dat die nog vrij jong is, geen idee. Maar ik vind hem wel een leuk smoeltje hebben en anders Noud. Zij kunnen (naar mijn idee), tenminste écht lachen.
Oh, maar ik vind Rik een prima kerel om te zien hoor, niet lelijk of storend.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:36 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Rik komt nog uit de tijd dat je niet per se knap hoefde te zijn om in GTST te spelen en je gewoon een goed en volledig personage neer moest kunnen zetten.
Rik heeft aparte ogen en ik vind die kuiltjes in zijn wangen wel leuk.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:18 schreef vencodark het volgende:
[..]
Rik trekt me ook niet. Als ik van de mannen in gtst moest kiezen, koos ik voor Sjoerd. Al gok ik dat die nog vrij jong is, geen idee. Maar ik vind hem wel een leuk smoeltje hebben en anders Noud. Zij kunnen (naar mijn idee), tenminste écht lachen.
Doe mij maar een kruising tussen Ludo en Rik, een vleugje Sjoerd en het afstandelijke van Jack en misschien een toefje Anton.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:41 schreef vencodark het volgende:
[..]
Oh, maar ik vind Rik een prima kerel om te zien hoor, niet lelijk of storend.En het is iig een heel goed acteur. Vooral als hij boos is.
Rik was ook iemand die veel vrienden had en prima samen speelde met Julian, Jessica, Kim, Hedwig, Stan, Arthur, Roos, Anita, Stefano en meneer Harmsen. Sowieso stelden vriendschappen ook nog wat voor bedenk ik me ineens, die waren veel hartelijker en onbaatzuchtiger.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:44 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Rik heeft aparte ogen en ik vind die kuiltjes in zijn wangen wel leuk.
Ik hou van zijn karakter, hij is eerlijk en (voor zover ik weet) trouw, daar hou ik van, dat maakt een man mooi (als hij zijn relatie respecteert) Hij komt volwassen over; het is alleen jammer dat hij nu wel erg soft en sukkelig wordt neergezet.
Daar is nu inderdaad weinig meer van over. Iedereen naait elkaar, als het niet letterlijk is, dan wel figuurlijk. En longtime friends? Daar hebben ze ook nog nooit van gehoord.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:52 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Rik was ook iemand die veel vrienden had en prima samen speelde met Julian, Jessica, Kim, Hedwig, Stan, Arthur, Roos, Anita, Stefano en meneer Harmsen. Sowieso stelden vriendschappen ook nog wat voor bedenk ik me ineens, die waren veel hartelijker en onbaatzuchtiger.
Inderaad, en ja, het gevoel van saamhorigheid is er wel vanaf.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:52 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Rik was ook iemand die veel vrienden had en prima samen speelde met Julian, Jessica, Kim, Hedwig, Stan, Arthur, Roos, Anita, Stefano en meneer Harmsen. Sowieso stelden vriendschappen ook nog wat voor bedenk ik me ineens, die waren veel hartelijker en onbaatzuchtiger.
Ja, hij heeft nog goed de wind eronder.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:06 schreef vencodark het volgende:
Danny: Ja, een neutraal iemand moet hem laten inzien dat ie zo niet door kan gaan.
Jack lijkt me zeer neutraal ja.
Btw, hoe oud moeten Sjoerd en Edwin voorstellen? Zoals ze door hun vader behandeld worden, lijkt het wel of ze amper 16 zijn. I don't get it.
Nieuwe, vreemde eend in de bijt.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:18 schreef AlwaysConnected het volgende:
Zo pauze
Strax deel 2
Wie is de new lover van maxime?
Met je eigen zus flirten (of zijn ze ook naar bed gegaan?), dat zou wel ziek zijn.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:24 schreef Misan het volgende:
Dus Frederik is een broer van Ludo en Maxime?
Tuurlijkquote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:24 schreef vencodark het volgende:
[..]
Met je eigen zus flirten (of zijn ze ook naar bed gegaan?), dat zou wel ziek zijn.
Maar zou Mr. Stranger dan niet weten wie Maxime is? Heb het niet zo goed gevolgd verder.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:25 schreef Misan het volgende:
[..]
Tuurlijknet als dat Laura het met 'r eigen zoon bleek te doen
Nee, ze zijn geen broers, tenminste die indruk had ik niet. Kenden elkaar wel in de jonge jaren.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:24 schreef Misan het volgende:
Dus Frederik is een broer van Ludo en Maxime?
Zij was natuurlijk elders opgevoed.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:26 schreef vencodark het volgende:
[..]
Maar zou Mr. Stranger dan niet weten wie Maxime is? Heb het niet zo goed gevolgd verder.
Tadaa!quote:Op dinsdag 3 mei 2011 19:50 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Heb geen idee wat er dan uit komt als ik ze in een centrifuge stop en laat herrijzen tot één persoon.
Dat mistte ik dus ff, indruk werd wel gewekt dat het broers waren namelijkquote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:28 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Nee, ze zijn geen broers, tenminste die indruk had ik niet. Kenden elkaar wel in de jonge jaren.
Ja, dat begreep ik. Maar ik wist niet of zij zich nu aan elkaar hebben voorgesteld. Weet ik veel.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:29 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Zij was natuurlijk elders opgevoed.
quote:
Dat heb ik ook niet gezien. Ik denk het niet.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:31 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ja, dat begreep ik. Maar ik wist niet of zij zich nu aan elkaar hebben voorgesteld. Weet ik veel.
Ik kwam het plaatje op internet tegen, eerder had ik ook zo´n centrifugelook van Barbara gemaaktquote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:31 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
![]()
Nou het ging niet perse om de uiterlijke features hoor.
Maar je hebt wel je best gedaan, thanx. Ik zal er nog over nadenken.
Is wel leuk, maar waarom is die neus zo breed?quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:32 schreef Countess het volgende:
[..]
Ik kwam het plaatje op internet tegen, eerder had ik ook zo´n centrifugelook van Barbara gemaakt
Bij het meerdere keren instellen van een wazig effect in Photoshop wordt-ie vanuit het midden uitgevaagdquote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:33 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Is wel leuk, maar waarom is die neus zo breed?
I.C. ik dacht dat photoshop er iets leuker van zou hebben [strike]gebreën[/strike]/gebreid.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:34 schreef Countess het volgende:
[..]
Bij het meerdere keren instellen van een wazig effect in Photoshop wordt-ie vanuit het midden uitgevaagd
Mee eens die vorige was veel beter in acteren en was nog wel schattig ook.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:40 schreef Jaapo het volgende:
Wat een rotkop heeft die Amy zeg...en ze acteert ook nog eens veel slechter dan die vorige Amy.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alleen dit:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
quote:Op dinsdag 3 mei 2011 21:38 schreef Frey het volgende:
Ben toch wel nieuwsgierig als ik de spoilers lees:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alleen dit:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]"It's me Bitches..!!! "[/b]
*********************************************************************
[b]Every Need Has An Ego To Feed[/b]..............![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wat is Edwin toch een egoïstische klootzak.![]()
![]()
![]()
Een beetje gaan zeiken dat Lucas niet mag blijven slapen, maar Rikki wel? Haar vader zat in de cel! Dan kun je toch moeilijk zeggen dat ze maar weer weg moet gaan?
En dan ook nog eens zo belachelijk doen tegen Sjoerd.
Gatverdamme.Wat een kutpersonage.
Als ik 2 personages mag nomineren die per direct mogen vertrekken, zijn dat Danny en Edwin.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 18% gewijzigd door Madame_Paon op 04-05-2011 04:38:23 ]There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn![]()
Volgensmij wel zo'n leeftijd ongeveer, aangezien ze allebei nog op de middelbare zitten.quote:Op dinsdag 3 mei 2011 20:06 schreef vencodark het volgende:
Danny: Ja, een neutraal iemand moet hem laten inzien dat ie zo niet door kan gaan.
Jack lijkt me zeer neutraal ja.
Btw, hoe oud moeten Sjoerd en Edwin voorstellen? Zoals ze door hun vader behandeld worden, lijkt het wel of ze amper 16 zijn. I don't get it.❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_![]()
Tja, een gevalletje Even Apeldoorn Bellenquote:Op woensdag 4 mei 2011 18:24 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ja echt he. Die ogen staan echt raar in haar hoofd.![]()
![]()
Waarom duurt die dodenherdenking zo lang? Die hoort toch maar 2 minuten te duren?
Het is al bijna 10 over 8 en GTST is nog steeds niet begonnen ...There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn![]()
GTST begint straks. Is het nou zo erg dat het wat later begint?quote:Op woensdag 4 mei 2011 20:09 schreef Madame_Paon het volgende:
Waarom duurt die dodenherdenking zo lang? Die hoort toch maar 2 minuten te duren?
Het is al bijna 10 over 8 en GTST is nog steeds niet begonnen ...
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_![]()
Gonzalez / van Rossum ?quote:Op woensdag 4 mei 2011 20:19 schreef Misan het volgende:
Dat dacht ik wel! Frederik is de vader van Lorena
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_![]()
JA!quote:Op woensdag 4 mei 2011 20:10 schreef DeLuna het volgende:
[..]
GTST begint straks. Is het nou zo erg dat het wat later begint?
Mijn leven is nu voorbij.
Ik was helemaal vergeten dat het vandaag Dodenherdenking was ... maar ik dacht dat het maar 2 minuten zou duren, en niet 10 minuten ...
Het zijn immers 2 minuten stilte.There's a lesson that you always have to learn
Through the consequence of fire comes the burn![]()
Oh ja?quote:Op woensdag 4 mei 2011 20:19 schreef Misan het volgende:
Dat dacht ik wel! Frederik is de vader van Lorena
The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: