Welkom!quote:Op zaterdag 28 maart 2009 10:02 schreef supkaa het volgende:
Ik heb als Lushnewbie gister voor het eerst een lusproduct gekocht in Maastricht en ik begrijp wel waarom mensen hier verslaafd aan raken.. Sinds m'n thuiskomst heb ik aan een stuk door de drang om weer terug te gaan en meer te kopen
Een shampoo bar als voorzichtig beginnetjequote:Op zaterdag 28 maart 2009 10:37 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Welkom!![]()
Lekker spul he? Wat had je gekocht?
quote:Op zondag 29 maart 2009 12:46 schreef Burdie het volgende:
Girls, ik ga binnenkort bestellen op lush.co.uk, mocht je mee willen bestellen, stuur me dan even een pm! Voor 11 april graag.
Yep!!! Dankjewelquote:Op zaterdag 28 maart 2009 17:35 schreef rac het volgende:
Gister het proefje van shan geprobeerd , Ik vond hen heel anders dan in de winkel.![]()
veel droger (angels on bare skin) Die in de winkel was veel klei-iger smeuriger dan deze.
Kan me nu voor stellen dat het weinig voor je deed shan. Heb je mijn envelopje ontvangen?
Oe ik wil dat vlooienpoeder wel hoorquote:Op donderdag 26 maart 2009 22:29 schreef Shan_Savan het volgende:
@Dipkip ik kan mijn hele pot naar je opsturen hoorzo ontzettend grappig hoe een mensen neus kan verschillen
![]()
Die bare naked lady staat hier nu naast mij op de tafel en ik vind het echt![]()
vind het net die ouderwetse vlooienpoeder
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop