quote:Op vrijdag 9 februari 2007 18:45 schreef juonjacket het volgende:
[..]
schreeren....beter bestaat niet
![]()
In wie?quote:Op vrijdag 9 februari 2007 19:31 schreef Chinless het volgende:
Het is vaak ook puur bedreigen, in eerste in stancie zou ik zeggen niet reageren, maar aan de andere kant ist best groot bedrag.
Ik zou gewoon ff rechtsbijstand bellen !
Een tnimble-tje als tvpquote:Op vrijdag 9 februari 2007 00:00 schreef tnimble het volgende:
Lekker zeg die lui.
Ook bij die schoosteen hoort er niet zomaar uit te valen. En daarnaast als je het lood in zo'n muisetrappatje monteert heb je vaak erg weinig overlap waardoor bij wind er water over het lood heen naar binnen waait.
Consequent is ie wel.quote:Op vrijdag 9 februari 2007 19:33 schreef pomtiedom het volgende:
[..]
Ik denk dat je het anders moet zien.
Hoeveel van de mensen die vrij hebben op Christenlijke feestdagen vieren uberhaupt de feesten.
je moet nagaan dat veel Christenlijke feestdagen niet worden gevierd. De feestdagen zijn Christenlijk van oorsprong maar in feite zijn het gewoon gratis vrije dagen voor het merendeel van de Nederlanders. In die zin is het dus totaal overbodig om uberhaupt feestdagen te hebben. Waarom weer een uitzondering voor Moslims.
laten we dan 10 dagen invullen door ieder persoon die als feestdagen gelden en de echte feestdagen afschaffen. Maar dan krijg je twee problemen. De Christenlijk fracties gaan zeiken erover dat hun feestdagen worden aangetast en de Moslims gaan knorrig doen omdat hun feestdagen nu gelijk worden getrokken met die van anderen en geen voorkeurspositie meer hebben zoals de Christenlijke feestdagen.
Daar draait het om, dat heerlijke fascistisch religieuze geurtje, want het is pas sinds een paar jaar dat we de van oorsprong Christenlijke feestdagen weer met Christenlijk feestdagen zijn gaan aanspreken in plaats van met de gewone term feestdagen. Want het is plotseling zeer handig voor bepaalde groepen om de term Christenlijk ervoor te zetten om hun eigen doelen te behalen.
Afschaffen alle feestdagen en tien dagen geven die als feestdag door de mensen zelf kunnen worden ingevuld. kan geen religie gaan claimen dat ze worden achtergesteld.
Of minstens in de valkuil..quote:
Volgens mij verdient koffiegast een eigen topic...quote:Op vrijdag 9 februari 2007 19:02 schreef koffiegast het volgende:
ik moet me emoties uitschakelen als ik een wedstrijd fluit bij wijze van spreke (naja je moet het wel aanvoelen, maar geen medelijden of aanjuichen of dat soort dergelijk...)
quote:Op maandag 5 februari 2007 13:47 schreef Pracissor het volgende:
Daarnaast is er geen sprake van 100% kapitalistisch Europa, het socialisme heeft weldegelijk haar invloed gehad. Emperisch gezien kunnen we met zekerheid zeggen dat het socialistisch kapitalisme van Europa alle communistische landen heeft overtreft.
Blijkbaar schaamden ze zich zo dat ze hun naam er niet bij durfden te zettenquote:Op 09-02-2007 @ 20:33 schreef Hamburcher:
Veruit de meeste prijzen gaan naar GoW, de game scoort negens en tienen en alle eigenaren zijn het er anoniem over eens dat de game keihard rocked.
Wat heerlijk om de fanboys die het tegendeel pre-launch preekten zo te kijk te zetten.:s)
quote:Op donderdag 8 februari 2007 22:12 schreef Zrtlrnc het volgende:
[..]
Geintje,weetoch swa.![]()
![]()
Ben té gebrainspoeld door ONZ![]()
![]()
Glanzende potjes zijn uiteraard veel beter om iets in te doven.quote:Op donderdag 8 februari 2007 18:59 schreef Camplo het volgende:
[..]
Weet je wat erop staat zoiets aan te vragen?
Ben jij zo'n dofpotmannetje die enkel vind dat z'n eigen mening telt?
Hopelijk hield hij er geen blauw oog aan over.quote:Op donderdag 23 september 2004 16:06 schreef robbedoes het volgende:
In dit topic wil ik ff reageren op twee brieven die mij op het oog stuitten gisteren- en vanmorgen.
Gisteren stelde N. Nomi uit Amsterdam "Het is natuurlijk te gek voor woorden dat geslachtsoperaties in het buitenland uitgevoerd wel worden vergoed, maar rugoperaties niet". Daarbij schrijft hij/zij dat "elke keer als zich misdeelde mensen hun gal willen spuien over het vergoedingenstelsel van ziekenfondsen, dan halen ze de geslachtsoperatie erbij, met een ondertoon alsof dat een luxeoperatie zou zijn".
Vanmorgen schreeft een zekere R. Verboon uit Gouda dat een Transseksueel maar naar een psychiater moet. Met de woorden dat God elk mens volmaakt schaapt onderschrijft deze persoon dat God heus geeen fouten maakt. Wanneer je dan toch met gevoelens en gedachten rond het andere geslachts rondlooopt, dan moesten deze personen maar naar psychiater of dominee.
Persoonlijk deel ik de opvatting van Verboon dat een sexe-operatie in eerste instantie niet moet worden vergoed. Plastische chirurgie wordt toch ook niet vergoed? Dergelijke mensen zijn toch ook ongelukkig met hun lichaam?
Floripas, alwéér.quote:Op vrijdag 9 februari 2007 23:17 schreef Floripas het volgende:
Ik heb overigens met haar op een debat wel eens in een échte catfight beland. Hissing, spitting, the deal.
Dat is leuk. Maar aangezien dit mijn eerste van jou was, zal ik je een week niet meer pakken, ok?quote:Op zaterdag 10 februari 2007 00:34 schreef Floripas het volgende:
[..]
Dronken latinisten pesten, flauw hoor.![]()
quote:Op zaterdag 10 februari 2007 10:16 schreef sanni het volgende:
Mischien voor mijn beurt: Ik denk dat iSight wanneer hij voor dat loket
staat het volgende segt: Secret Agent Man![]()
![]()
quote:Op zaterdag 10 februari 2007 04:28 schreef Capa het volgende:
Khad honger dus ik effe naar de benzinepomp lopen (24u pd open, om de hoek) voor een zak chips, stond d'r een zwerver voor de ingang, staat er wel vaker, hij zo: hebbie een euro voor me? Ik was een beetje stoneddus de kwaadste niet, geef hem een paar centen, hij zo van: mooi man.
Goed, ik een zak chips gekocht, en een pak koeken (jeweetog, vreetkick) en betalen, loop weer naar buiten, staat die zwerver daar weer, nu met zijn handen op zijn buik, helemaal inelkaar gekrompen.
Ik zo van: gaat het? en hij: nee, pijn. En zakt zo ineens in elkaar, met zijn kop plat op straat, en begint me daar een partij te ruften, niet normaal, echt zo met spettergeluiden, ik zag de bruine derrie zo langs zijn broek lopen. Hij draaide helemaal met zijn ogen en het leek wel alsof ie epileptie kreeg.
Politie derbij, ambulance. Ze hadden allemaal haast en met zwaailicht dus het was helemaal niet goed. Ik stond er een beetje gaar bij te kijken hoe die vent in zijn eigen stront lag te kreperen.![]()
Dag honger, dag zak chips.![]()
![]()
quote:Op zaterdag 10 februari 2007 22:43 schreef Tism het volgende:
geregiseert
quote:Op zaterdag 10 februari 2007 23:01 schreef Tism het volgende:
georganizeerd
Nieuwe rijgerquote:Op zondag 11 februari 2007 12:00 schreef Vonkenboer het volgende:
Jullie hebben er allemaal profeit van als jullie een mooie handige keuken krijgen![]()
Gewoon doen !
quote:Gepost door axper - zaterdag 10 februari 2007 13:42 - Score: 2 (Informatief)
Je zal het hoogstwaarschijnlijk ook niet heel veel hoeren (het is toch niet de bedoeling --> "Dit alles zonder al te veel lawaai: 20,7dB)
Maar zien ... Je krijgt er wel goede prestaties voor, las jet maar nie te zwaar voor het moederboord weegt ...
quote:Op zondag 11 februari 2007 13:29 schreef juonjacket het volgende:
( mijn vader is een alcoliste.....al 30 jaar maar ontkent het nog steeds).
Een tandprotege, is dat net zoiets als een tandenfee?quote:Op zondag 11 februari 2007 17:48 schreef EgoTrippin het volgende:
Ik denk dat je een tandprotege nodig hebt
Op zich weinig originele fouten, maar de Engelse ziekte heeft hier wel toegeslagen. En dat terwijl ik me afvraag of peertutoring, zoals het hier genoemd wordt, wellicht juist wel een spatie nodig heeft.quote:Op zondag 11 februari 2007 17:53 schreef immortalsean het volgende:
een stel geitenwollen sokken dragende hippie's nederlands-leraren, op mijn school heeft dus weer iets leuksbedacht: "peertutoring"
![]()
oftewel: twee vierde klassers die schrijven een betoog, die sturen ze beide op naar één 6e klasser ... die kijkt dit na op betoogstructuurinhoud
![]()
en taalfouten
![]()
![]()
... waarna deze dit weer doorgeeft aan desbetreffende vierde klassers. die daarna een uiteindelijke versie maken die ze bij de leraar inleveren. en dat de 6e klasser dan een paar punten extra krijgt bij zijn eigen betoog.
![]()
maar in de praktijk:
- het is dus niet vrijwillig.![]()
- je krijgt 2 weken na de deadline (volgens de planner), de betogen van die vierde klassers binnen.![]()
- één blijkt al eerder opgestuurd te zijn naar een verkeerd adres.![]()
- waardoor die vierde klasser denkt dat je niets uitvoert en naar de leraar stapt.![]()
- je krijgt op je kop van de leraar, terwijl je stellig overtuigt bent dat je nog compleet niks binnen hebt.![]()
- je probeert het een beetje te sussen, en zegt dat je het nagekeken spul uiterlijk donderdag mailt.![]()
- en dat je maandag het zal gaan bespreken![]()
- het betoog is maar één pagina.![]()
- jij moet 2 pagina's maken per betoog, over de fouten die erin staan.![]()
- de vierde klasser's definitie van betoog, is 'een tekst van internet ff veranderen en opsturen'.![]()
- uiteindelijk blijkt het toch best wel veel werk, en krijg je gigantisch veel last van SOG.![]()
- je overschrijdt je eigen deadline.![]()
and last but not least:
- je hebt op zondag (a.k.a. vandaag) er nog niks aan gedaan.![]()
...
en dan komt er nog eens bij dat je de les van latijn sinds afgelopen week niet meer inmag, en bijna ook niet meer bij natuurkunde ... nee, immortal_sean heeft het goed voor elkaar op school![]()
Het duurde even voordat ik begreep dat ie "achterop gezeten" bedoelde.quote:Op zondag 11 februari 2007 21:58 schreef DaMart het volgende:
Toch wel een hele unieke ervaring, lijkt me, dat achtergezitten.
Ik dacht eerst dat hij bedoelde dat hij achternagezeten was... zat helemaal voor niets te wachten op dat spannende moment in zijn openingspost.quote:Op zondag 11 februari 2007 22:05 schreef freako het volgende:
[..]
Het duurde even voordat ik begreep dat ie "achterop gezeten" bedoelde.
quote:Op zaterdag 10 februari 2007 13:38 schreef Blue_ei het volgende:
Auto moet pesee voor hun deur,als of de weg van hun is!![]()
Dat moet natuurlijk een tandprotegé zijn. Iemand met een onmiskenbare aanleg voor tandarts of kaakchirurg.quote:Op zondag 11 februari 2007 18:23 schreef MinderMutsig het volgende:
Een tandprotege, is dat net zoiets als een tandenfee?
quote:Op woensdag 10 januari 2007 16:42 schreef defranseslag het volgende:
Tenen![]()
Het lelijkste deel van een mensen ligaam.
Ik zag 'm voorbijkomen. Na even nadenken begreep ik dat er 'mongolig' bedoeld moet zijn.quote:Op maandag 12 februari 2007 10:18 schreef Rewimo het volgende:
Vertraging door megeaulistische automobilist
Hóéft geen fout te zijn; afhankelijk van de reputatie van desbetreffende user is het misschien een bewuste verwijzing naar Haagse Harry.quote:Op maandag 12 februari 2007 10:18 schreef Rewimo het volgende:
Vertraging door megeaulistische automobilist
Wie wil er nog een paar lange nagels kopen op de veiling.quote:Op zondag 11 februari 2007 21:30 schreef Lips het volgende:
Ik ben (of eigenlijk was) ongeveer 8 maanden geleden eindelijk weer gestopt met nagelbijten. Het was al jaren geleden dat dat gelukt was. Ik had er niet echt iets voor gedaan maar het lukte gewoon.
Tot iets van 1,5 a 2 maanden geleden. Ik had al even geen zin om te veilen (dat duurt altijd zo lang!!!) dus ze waren niet meer zo stevig. Ik zat in de wachtkamer bij de fysio en toen scheurde er een nagel (ik zat vast wel te plukken). Ik scheurde die nagel af en ging aan een andere zitten plukken.... gevolg was dat ik bijna al m'n nagels eraf scheurde
Sinds toen is het me niet meer gelukt ze te laten groeien, terwijl ik zo'n mooie nagels heb als ze lang zijn.
De ellende is gewoon dat je er wat voor moet doen om ze mooi te houden (veilen, eventueel lakken) en dat ik daar dan geen zin in heb (ik kan het ook niet zo mooi).
Ik zit dus weer met stompjes![]()
Nou, zo wijs is dat niet.quote:Op maandag 12 februari 2007 10:08 schreef JAM het volgende:
Nee, nee, ik wil het weten. Ik vraag me ook af hoeveel abstracte niveaus geluid/muziek/geluidskunst (waar dat woordje nu precies naar verwijsde is me niet helemaal duidelijk en laten we verkomen dat men zich alhier gelijk de ware christen opnieuw blijft uitvinden en herdefinieëren) zoal kent en als ik dan ook nog het geheim achter de bijpassende kleuren van al die niveau's te weten mag komen...De vreugd! De vreugd! Hoe groot zal mijn vreugd zijn?!
quote:Op maandag 12 februari 2007 @ 11:20 schreef wiers het volgende:
[..heel verhaal over de Taliban strijders...]
Daardoor gronies maagden tekort.![]()
Wel conseqeunt.quote:Op maandag 12 februari 2007 @ 13:57 schreef force17 het volgende:
kweet niet of er over zoeits seriuese een grap gemaakt kan worden , maar zoiets is toch best wel seriuese, hoop voor de familie dat er nix ergs gebeurd is
quote:Leef je leven, voor je het weet is het voorbij.
Trek niets aan van andere, denk vooral aan jezelf
ook een juweeltje.quote:Op maandag 12 februari 2007 14:18 schreef Captain_Ghost het volgende:
is de rijden op waterstof dan geen oplossing?.
of willen overheid alleen kosten verdienen?..
er is genoeg mankracht en universteiten voor.. hoor.... voor verbeteren van die dingen bijv veiligheid, producties.
ze hebben roken verbied, dus zij kunnen ook dat laten verplichten.
quote:
quote:Op maandag 12 februari 2007 15:41 schreef Levitation het volgende:
[..]
Ik denk dat hij een goede kans maakt als hij zijn schoolgeld gaat terughalen!
quote:Op zondag 11 februari 2007 20:27 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Of de TS had de eerste hinds niet door![]()
quote:Ik moet zeggen dat ik de houtgestookte sauna wel heel erg lekker vind,
maar ook de hamas (in de Zwaluwhoeve in Hierden bijv) vind erg lekker...
Ik weet het niet, deze user heeft een paar juweeltjes van fouten, maar hij heeft een verklaring ervoor:quote:Op maandag 12 februari 2007 15:41 schreef Levitation het volgende:
[..]
Ik denk dat hij een goede kans maakt als hij zijn schoolgeld gaat terughalen!
Is dit een reden? ZIjn mensen die doof zijn ook slecht in schrijftaal?quote:Op zondag 8 oktober 2006 19:56 schreef Captain_Ghost het volgende:
ik heb een beide 2 pc onderdelen verwisseld
pc 1 zijn met moederbord, cpu en geheugen samen verwisseld naar pc 2.
van pc 1 naar 2 hetzelfde manier gedaan.
pc 2 heeft nu moederbord Asus a7v8n
amd 2400 (333mhz)
1gb ram (333mhz)
2x s-ata 200gb
dvd-speler
dvd-brander
aTi X850XT 256mb (agp8x)
pc2 :
k8v deluxe se
amd 3400
1,5gb ram (400mhz)
1x s-ata 250gb
Ati 9800XT 256mb
dvd-speler
nu heb ik een probleem.
Tijdens de laden van windows (bij de opstarten v/d pc) gaat de pc zomaar opnieuw starten zonder iets gedaan.
beide pc heeft ook hetzelfde probleem.
tempatuur in oke..
voeding ook.
verder geen foute melding..
ps.. sorry dat me taal niet goed is.
dat komt doordat ik doof ben en taal niet zijn sterke kant is.
hopelijk is dat goed genoeg..
Au, hamas, klinkt pijnlijk!quote:Op maandag 12 februari 2007 16:00 schreef Isabeau het volgende:
Van een ander forum over een sauna:
[..]
Aha!quote:Op maandag 12 februari 2007 16:03 schreef M.I.B. het volgende:
[..]
Ik weet het niet, deze user heeft een paar juweeltjes van fouten, maar hij heeft een verklaring ervoor:
[..]
Is dit een reden? ZIjn mensen die doof zijn ook slecht in schrijftaal?
Ik kan me er wel iets bij voorstellen.quote:Op maandag 12 februari 2007 16:03 schreef M.I.B. het volgende:
[..]
Ik weet het niet, deze user heeft een paar juweeltjes van fouten, maar hij heeft een verklaring ervoor:
[..]
Is dit een reden? ZIjn mensen die doof zijn ook slecht in schrijftaal?
en dan bedoelt ze?quote:Op maandag 12 februari 2007 16:37 schreef Rewimo het volgende:
Mijn dove tante heeft het altijd over patijt
En blijkbaar steeds vaker! Dus dan moeten ze ook wel verherbekeren tot de islam, anders gaat het niet op.quote:Op maandag 12 februari 2007 16:04 schreef Elseetje het volgende:
Moslims die zich steeds vaker bekeren tot Christendom
Deze vind ik ook wel leuk. Bekeren ze zich meer dan één keer?
Nog afgezien van al die normale huisgenoten.quote:Op maandag 12 februari 2007 @ 18:23 schreef Lekiamh het volgende:
cool!
al ben ik bang dat mijn mede-huisgenoten deze nieuwe manier van zoeken niet op prijs zullen stellen![]()
Voor 10 punten: Wie weet wanneer ze nu wel vruchtbaar was?quote:Op maandag 12 februari 2007 @ 19:13 schreef Tarak het volgende:
[..]
Weet ik ook niet? 48 uur?
[..]
Mijn zus is aan het eh....oefenen..... en die kwam er dus ook achter dat ze op een ander moment vruchtbaar was, dan ze in werkelijkheid vruchtbaar was.
Nee, ze is op een ander moment vruchtbaar dan wanneer ze vruchtbaar is.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 08:42 schreef Rewimo het volgende:
Eh... op een ander moment? Wacht even. Ze was niet vruchtbaar toen ze vruchtbaar was maar wel toen ze vruchtbaar was. Of zo.
quote:Op dinsdag 13 februari 2007 03:02 schreef Lyr het volgende:
Van de frontpage:
[..]
Nog afgezien van al die normale huisgenoten.
Verder loopt de zin ook niet echt lekkerquote:Op zondag 11 februari 2007 20:29 schreef Meike26 het volgende:
Alleen al de wens/droom om straks met hockey bezig te zijn, hoop ik dat zwarte gat vol te gooien met velle kleuren verf![]()
Nee man, ze worden steeds is de volgende ronde uitgeschakeld, dan mag je ook niet verder bekerenquote:Op maandag 12 februari 2007 17:53 schreef sigme het volgende:
[..]
En blijkbaar steeds vaker! Dus dan moeten ze ook wel verherbekeren tot de islam, anders gaat het niet op.
Manquote:Op dinsdag 13 februari 2007 12:21 schreef Atrimar het volgende:
[..]
Nee man, ze worden steeds is de volgende ronde uitgeschakeld, dan mag je ook niet verder bekeren
quote:bekeren ('békeren': cup-voetbal, 'bekéren': geloof opdringen)
- De zwaar christelijke voetbalclub wil bekeren en bekeren.
quote:Op woensdag 7 februari 2007 08:02 schreef a-child-in-chains het volgende:
is makkelijk om je afte gefven op iemand die niet veel te willen heeft he?
En denk je dat ik dat pik?
T is dat je dit doet vanachter het internet...Je hebt nog veel te leren over gefrustreerde mensen
en dat je niet zomaar water bij het vuur moet goooien.
Dat meen ik.
Erg grappig, vooral omdat het juist gaat over mensen verbeteren terwijl het niet fout is. En dan komt die persoon dus met deze zinnen aan...quote:Op dinsdag 13 februari 2007 @ 12:37 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
In deze zin wil, omdat het over 'afzeggen' gaat.
* Onbekend is ooit door een collegezaal vol neerlandici uitgelachten omdat ze dacht dat "hij zegde het concert af" foutief Nederlands was, terwijl het wel klopt...
Een opsteigende rijger.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 14:32 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Precies. En toch wordt dat iedere keer ingezet om ons te overtuigen, angst aan te jagen, samen met wild fluctuerende schattingen van zeewatersteigingen, want dat is de enige manier om mensen de stuipen op het lijf te jagen. Een paar graadjes warmer vindt de gemiddelde Nederlander alleen maar lekker, scheelt weer verwarmingskosten.
Zelf ziet ze waarschijnlijk ook niet al te goedquote:Op dinsdag 13 februari 2007 13:41 schreef PushyGurl het volgende:
zitten hier op fok ook blinden mensen
nu weet ik wel dat er doven zijn,maar ben toch nieuwsgierig of er ook blindenmensen zijn
Hij blijft toch vóór alles een filmproducent.quote:De politie heeft de zoon van film- en televisieproducent San Fu Maltha en diens vriendin teruggevonden. Ze trof de 14-jarige David en de 13-jarige Romy Heesbeen in de nacht van maandag op dinsdag aan in een huis in Amsterdam. Dat heeft de politie in Utrecht bekendgemaakt.
De tieners werden sinds woensdag vermist. Ze zijn inmiddels terug bij hun ouders. De politie weet nog niet waarom ze wegliepen. Van wie het huis in Amsterdam is, is ook nog niet bekend. De politie, die zondagavond op de televisie een opsporingsbericht aan de twee kinderen wijdde, moet de tieners nog horen. ''We hebben ze niet teruggevonden door een tip, maar door ouderwets recherchewerk'', aldus een woordvoerder.
Filmproducent San Fu Maltha is ''dolgelukkig''. ''Hoe langer het duurt, hoe meer scenario's er toch door je hoofd gaan spelen'', zei hij. ''We waren heel erg ongerust.''
Misschien meer iets voor Ruggespraak (Onze Taal)quote:Op dinsdag 13 februari 2007 15:30 schreef Lyr het volgende:
Niet echt een taalfout, maar ik vond het volgende stukje van de frontpage toch wel érg grappig:
[..]
Hij blijft toch vóór alles een filmproducent.
Bedankt voor de tip.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 15:32 schreef Frollo het volgende:
[..]
Misschien meer iets voor Ruggespraak (Onze Taal)
Als ze maar goed gezocht hebben.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 17:28 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Haha! Wie zegt dat ik dat kunst vind? En wie bepaalt of ik dat mooi mag vinden? Mag ik mensen die abstracte kunst vinden ook beledigen? Nee. Pretendeer nou niet geweldig te zijn, Pope. Ik zei al ik hou van kort en krachtig, dat mag. Ik hou van gedichten zoals:
Geen geld
Geen vuur
Geen speed
Geen krant
Geen wonder
Geen weed
Geen brood
Geen tijd
Geen weet
Geen klote
Geen donder
Geen reet
Jules Deelder
quote:Op maandag 22 januari 2007 16:56 schreef twetwe het volgende:
Stond ik zaterdagavond wat te drinken in de kroeg, komt er een blondine van 37 aan.. Nja ik ben 17 dat scheelt dus 20 jaarMaargoed.. ze begon dus met mij te praten, nja ze ging hee llief doen enzo, hand om mijn buik en alles ik denk: OMG WAT DOE JE
zei: heb je een vriendin? Ik zo ja, maar die is nu met haar vader en broertjes in parijs. Zei zo: ooh dan kunnen WIJ dus vanavond met zijn beiden alles doen en laten wat we willen. ik denk: NEEEEE.
quote:Op dinsdag 23 januari 2007 02:07 schreef Jitse het volgende:
Laatste blunder vanop een erasmus feestje in Zweden:
Dus Spanje ondernam actie en ging tege me aanstaan. Ondertussen was Chili druk aan praten met andere.
De wijn deed zijn werk, en het volgende moment wat ik me herinner was dat ik met Chili op de Sofa zit. Het gesprek liep ondanks dronkenschap echt lekker en ik vroeg of ze even mee naar onder wou om daar een luchtje te gaan scheppe. (weg van de groep)
Toen wist ik dat ik gewoon _geen commentaar_ moest geven of met een goed antwoord moest komen, maar helaas, men zatte hersens konden niets beter voortbrengen dan iets in de zin van:
(Daarna 2 zweedse gezoend, om uiteindelijk toch bij Spanje in bed te belanden.)
quote:Op dinsdag 23 januari 2007 15:19 schreef Tha_Butcha het volgende:
dit blijft een geniaal topic, lig al een tijdje aan de ketting
en mijn foute verhalen dat ik weer lesiennes ofzo loop te versieren, heb ik al es gepost hier.
dus dan maar van een vriendin. Ze was gaan stappen na het werk,
ze had niet echt zin, maar meegesleet door haar collegaatjes ("aah kom nou")
Even een snelle greep...quote:Op zondag 11 februari 2007 15:18 schreef draaijer het volgende:
Ik helemaal blij en dacht wow. Beide echt 2 plaatjes. Na het stappen zijn we naar huis gegaan en zijn we op zolder nog wat gaan stoeien. Was leuk, maar weinig gebeurt.
Haar ouders konden naar boven komen, haar broertje kon de badkamer binnen lopen en wij stonden daar met 2 vrouwen die me gek aan het maken waren.
Niet koosjerquote:Op dinsdag 13 februari 2007 20:37 schreef LXIV het volgende:
[..]
Leuk stukje uit wikipedia, maar niet correct.
Christenen eten wél varkensvlees omdat Jezus gezegd heeft: "Alles is rein voor de reinen". Niet omdat het door verbeterde hygiënische omstandigheden nu wel opeens cosher zou zijn. Bovendien eten christenen al onrein vanaf het begin.
Ingenieus!quote:Op dinsdag 13 februari 2007 21:20 schreef Scheepschroef het volgende:
Nouja, homo, een kerel op VWS, da's het belangrijkste. Bovendien zelfs een iniginieur![]()
Een wonder! Predikende kledingstukken!quote:Op dinsdag 13 februari 2007 20:36 schreef Pelgrim het volgende:
Ludo dadelijk met een boordje die het woord van God gaat verkondigen
Wat is daar fout aan? Die kan niet terugslaan op boordje, dus slaat terug op Ludo.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 21:39 schreef DaMart het volgende:
[..]
Een wonder! Predikende kledingstukken!
Ik denk dat het toch echt om de kleding van een dominee gaat.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 22:17 schreef DaMart het volgende:
Hm, zo heb ik hem nog niet gelezen...![]()
Ik dacht dat de auteur bedoelde dat Ludo met een bordje in de hand ging prediken en dat er dus een o te veel in stond.
Iniginieur.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 21:31 schreef sigme het volgende:
Ingenieus!
De verklaring is volgens mij het feit dat doven gebarentaal gebruiken waarin geen vervoegingen voorkomen. Ook is het gebruik van voorzetsel in gebarentaal totaal anders dan in gesproken en geschreven taal.quote:Op maandag 12 februari 2007 16:15 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Ik kan me er wel iets bij voorstellen.
Ik snap nog niet helemaal waarom je dan ook problemen zou hebben met het vervoegen van werkwoorden maar daar is vast een verklaring voor.
Nu wel.quote:
Gewoon een vermelding waardquote:Op zaterdag 10 februari 2007 03:21 schreef ooge het volgende:
Als je in een totaal stille ruimte zit (bijv. slaapkamer), dus je hoor ook geen natuurlijke geluiden zoals het suizen van de wint, de ventilator van een computer (oke onnatuurlijk) etc. maar totale absolute stilte. Mensen in de stad kunnen dit misschien niet voorstellen?
-knip-
Nadat ik een verkoudheidje had opgelopen (ooronsteking die je niet als pijn voelt) hoorde ik een hoge pieptoon op een nivea dat je er overdag geen last van had (maar hem wel hoorde als het redelijk stil was) maar s'avond er bijna niet van kon slapen. gelukkig is het bijna geheel over gegaan.
Maar ik kan het nog steeds horen (gelukkig is het niet storend en kan ik er mee leven), ik vraag me dus af of dit enigsinds ongewoon is of dat het veel voorkoment is. of dat mijn gehoor toch werkelijk ongewoon is beschadigt.
ik kan me eigenlijk niet meer herinneren hoe absolute stilte 'klinkt' bestaat het eigenlijk wel?
quote:Op woensdag 14 februari 2007 11:09 schreef dop het volgende:
[...]
de knop is al doorgehakt met pijn in ons hard moeten we afschijd nemen van onze katten.
[...]
Dop had dan ook eigenlijk doop willen hetenquote:
Van dop ben ik het gewend.quote:
De reden dat ik het niet helemaal snap is dat gebarentaal in plaats van gesproken taal komt maar op schrift gebruiken ze "gewone" taal. Eigenlijk zou het gewoon een kwestie van regeltjes stampen moeten zijn lijkt mij. Zeker in de tijd van computers en internet vind ik het een beetje vreemd dat het zo'n probleem is / kan zijn.quote:Op woensdag 14 februari 2007 00:31 schreef FamFarmerFan het volgende:
[..]
De verklaring is volgens mij het feit dat doven gebarentaal gebruiken waarin geen vervoegingen voorkomen. Ook is het gebruik van voorzetsel in gebarentaal totaal anders dan in gesproken en geschreven taal.
Dus voor iemand die voornamelijk gebarentaal gebruikt is het vervoegen van Nederlands behoorlijk moeilijk en te vergelijken met het vervoegen in een vreemde taal.
quote:Op woensdag 14 februari 2007 15:14 schreef Slicky het volgende:
Kan iemand mij vertellen hoeveel het mij gaat kosten als ik mijn telefoon abbonoment opzeg? Het gaat om een Hi 25 abbonement, en ik kreeg er anderhalf jaar een Sony Ericsson W800 bij.
quote:Op woensdag 14 februari 2007 11:30 schreef Casemodders het volgende:
[crossposte]
Hallo allemaal,
De nederlanders waren natuurlijk top en wat een zweertje daaro in Heerenveen! volgend jaar zeker weer naar zulke grote evenementen! Hier alvast 1 voorproefje van een foto die ik gemaakt heb afgelopen weekeind!
[afbeelding]
Heb er heel wat gemaakt dus de rest zal ik later plaatsen!
Ben benieuwd naar jullie reacties!
[/crossposte]
quote:Op woensdag 14 februari 2007 23:04 schreef fokthesystem het volgende:
[..]
Ja dus befhel ist befhel mag al van 1 kiezer ! bingo!
quote:Op maandag 12 februari 2007 10:17 schreef Solingjan het volgende:
Goede morgen Tnimble.
Die stucedeur!? Is echt slecht bezig geweest. Die heeft de Knauf er tegen op gekwakt en afgereje
Maar niet aangezet. Daardoor zit er "lucht"in het stuckwerk. Zie het als beton wat niet ... <knip>
Inderdaad... en spreektaal is toch 80% van wat je gebruikt dus het is niet vreemd dat je het niet beheerst..quote:Op woensdag 14 februari 2007 14:21 schreef freecell het volgende:
In de gebarentaal heb je bijvoorbeeld geen vervoegingen. Het gebaar "vallen" is altijd gelijk. Het is zeg maar: "ik vallen, jij vallen, hij vallen, het boek vallen" enz. Verder ik ook de zinsbouw compleet anders. (zinnen als: "Ik naam freecell ik. Jij naam?"
Ik kan me best voorstellen dat het dan erg lastig is om gewoon nederlands te leren schrijven.
Sowieso wel een leuk topic.quote:Op donderdag 15 februari 2007 09:49 schreef juonjacket het volgende:
tja....tis gewoon een sport...vrouwen vinden het heerlijk om elkaar af te kraken
en dat doen ze met de gedachte "zij doet het waarschijnlijk ook over mij, dus waarom ik niet over haar". ik kan uren op een terrasje zitten en de hele tijd vrouwen afkraken
met een vriendin. tis gewoon leuk en zooooo goed voor je ego
![]()
...en idd het heeft zeer waarschijnlijk iets met jajoersie te maken
![]()
quote:Op donderdag 15 februari 2007 11:20 schreef Floripas het volgende:
Geert Wilderst tegen beëdiging Aboutaleb en Albayrak
Wilder, Wilders, Wilderst!
Ik dacht: bef-hel? Wat is een bef-hel?quote:
Ligt er natuurlijk maar helemaal aan of je daar als man of als vrouw terecht komtquote:Op donderdag 15 februari 2007 12:13 schreef freecell het volgende:
Ik dacht: bef-hel? Wat is een bef-hel?![]()
Mannelijke bef-hel? Daar heb ik wel een beeld bij...quote:Op donderdag 15 februari 2007 12:15 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ligt er natuurlijk maar helemaal aan of je daar als man of als vrouw terecht komt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vrouwelijk denk ik nog over na
(ik hoor met mijn scriptie bezig te zijn, vandaar)
Klapje teveel gehad in het lange of korte ei centrumquote:Op dinsdag 13 februari 2007 20:01 schreef BiMeWet het volgende:
Braziliaans jiujitsu... "oh kom jongens we gaan met zn allen rollen op een mat"..
Ninjutsu, dát is een echte vechtsport. OFtewijl: de vaardigheid van de ninja.
Doe het alweer 19 jaar met plezier, en hak gemiddelde hakbar-familie de grond in als ze vervelend doen.
[/opschep modus]
Mooi.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 01:06 schreef Flem het volgende:
Of er moet een gigantische adder onder het graf zitten.
quote:Op donderdag 15 februari 2007 22:45 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Ow en mocht het REnate wel zijn dan manupeleren ze die beelden wel heel erg over op wie ze hebben gestemd.
quote:Op donderdag 15 februari 2007 22:45 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Eva of Inge. En Eva voert eigenlijk geen zak uit als mol, wat zou ze als mol uitstekend hebben gedaan? Was die reactie nou echt toen ze een groen scherm kreeg?
Inge heeft meer mol acties die ook nog niet echt zijn opgevallen. De flessen vond ze vrij gemakkelijk, met Karel in aantoch liet ze Nadje zo der tent in springen terwijl Nadja daar al even stond. En ze loopt erbij als een kerel.
Men, ik weet het eigenlijk nog steeds niet. Toch nog even het liftspel checken
.
Ow en mocht het REnate wel zijn dan manupeleren ze die beelden wel heel erg over op wie ze hebben gestemd.
quote:Op donderdag 15 februari 2007 21:30 schreef Lieve het volgende:
En als meest walchelijk feit: Brian werd gesteund in zijn 'buitenstaanders beschadigen' actie door 'achter'.
Pietverdriet bedoelde het anders maar ik vond hem wel het vermelden waard.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 10:35 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Moeten ze hun werk gewoon doen en sommige mensen als minderwaardige mensen beschouwen.
quote:Op vrijdag 16 februari 2007 11:46 schreef MissyMirjaM het volgende:
een reden om je kind niet te laten vaccineren, zou het vrijwillig sponsoren van de nederlandse kleine dooskistjes industrie kunnen zijn, vrij geïnterpreteerd naar Dr. House.
kampioen taalverloedering.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 12:32 schreef restafval het volgende:
championsoep is DE goorste soep die bestaad...
zo'n sticker op de verpakking met PAS OP CHAMPIONSOEP is niet overdreven.. die slijmstukjes erin doen denken aan slakjes die je doorslikt![]()
quote:Op vrijdag 16 februari 2007 12:27 schreef The.PhantoM het volgende:
[..]
precies het zelfde gehad. Heb ook met een DSLR en statistief in mijn hand door queens gelopen toen het donker was.
[..]
quote:Op vrijdag 16 februari 2007 15:11 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Precies, mensen zullen bij een enigszins controversieele beslissing gelijk weer naar dat akefietje wijzen. Dat verminderd je slachtkracht als staatssecretaris, het is dus erg onhandig om zo'n figuur in je ministersploeg te houden.
Pies, giechel giechel.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 16:49 schreef Annoniemmpjeee het volgende:
[...] Nu is hij skien t/m morgenavond. [...] Hij heeft het gisteren aan de telefoon op de pieste toegegeven.. [...]
quote:Op vrijdag 16 februari 2007 17:03 schreef Frollo het volgende:
[..]
Pies, giechel giechel.![]()
Die hele post is best de moeite waard trouwens.
quote:Op vrijdag 16 februari 2007 17:38 schreef koffiegast het volgende:
ik hou anders best van stamppot, pannekoeken vind ik altijd het enige tegen opkijkende gerecht..zoo droog en niet vullend voelend. In USA eet ik vrijwel alleen maar hamburgers/hotdogs/steaks, want daat is het immers ook stuk goedkoperen niet te vergeten de dubbel/triple grotere milkshakes
![]()
quote:Op vrijdag 16 februari 2007 23:05 schreef cloarie het volgende:
Daarom zij ik ook dat ík het niet zou doen.
quote:Op zaterdag 17 februari 2007 01:06 schreef tnimble het volgende:
[..]klopt maar dat komt niet alleen door de isolatie ook door de geavanceerde ventualtie systemen met warmte terug winning gebruik van warmtpe pompen herbuik warmte uit warm water enz. Ze zijn daar er behoorlijk mee bezig. Er zijn zelfs projecten waarbij complete wijken self sustained zijn en volledig geen engerie van een centrale of gas winning nodig hebben.
quote:
quote:Op zaterdag 17 februari 2007 11:59 schreef Isabeau het volgende:Ik zie soms ook de mafste spelfouten in ondertitels. Het leukst zijn echter de films met amateuristische ondertiteling; dan kijk je op een gegeven moment de film niet meer omdat de spelfouten zo grappig en dom zijn.
Daar kan ik echt niet naar kijken inderdaad.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 11:59 schreef Isabeau het volgende:
[..]Ik zie soms ook de mafste spelfouten in ondertitels. Het leukst zijn echter de films met amateuristische ondertiteling; dan kijk je op een gegeven moment de film niet meer omdat de spelfouten zo grappig en dom zijn.
De leukste vind ik nog steeds een stukje uit een onbekende film.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 12:02 schreef Arcee het volgende:
In Repulsion blijft een meisje alleen thuis en op het ansichtkaartje dat ze van d'r moeder krijgt staat: "Don't forget to pay the rent" en dat werd vertaald met: "Vergeet niet de rente te betalen".
symetrisch of symmetrisch ?quote:Op vrijdag 16 februari 2007 @ 20:56 schreef michiel_merk het volgende:
en terrecht , wilders heeft in 2 dagen 2 keer de klok geluid alleen hij wist de kleppel niet te vinden
De ondertiteling is vaak echt verschrikkelijk.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 12:05 schreef Isabeau het volgende:
[..]
De leukste vind ik nog steeds een stukje uit een onbekende film.
Persoon zegt: "Do you have that too?"
Vertaling: "Heb jij ook een tatoeage?"
Voor een uurtje lachen: Ondertiteling in de fout
Terug naar de studioquote:Op zaterdag 17 februari 2007 12:32 schreef Max-Westerman het volgende:
Heeft het de tieten van je zus opgezuigt?
quote:Op zaterdag 17 februari 2007 14:20 schreef Echo99 het volgende:
Als ik geen smaak gehoud zou hebben zou ik ook geen mening over haar gehad hebben.
quote:Op vrijdag 16 februari 2007 17:07 schreef CamelNL het volgende:
[..]
Boeren zoals jij gaan voor mij altijd wel aan de kant. En dan heb je er bij die zijn strondeigenwijs, en vliegen over de railing altijd naar beneden, met als aflopen dat ze hun excuses komen brengen.
En zowel voor als na elk leesteken een spatie.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 00:43 schreef Kaffer het volgende:
[..]
Het is wel een rare theorie van die wetenschappers , maar hun basis klopt , altijd opnieuw komen die nieuwe virussen zoals de Aziatische griep en de Hong-Kong griep uit Zuid-China .
The trought is out there![]()
Het zou een carnavalsuitdrukking kunnen zijnquote:Op zaterdag 17 februari 2007 12:29 schreef Crazy-M het volgende:
Weet trouwens iemand of je voor de korte heuvel paspartoe nodig hebt of is dat alleen op de puisplein?
Wil nog de stad in vanavond maar heb geen paspartoe dus wil weten waar ik binnen kan[/sub]
Ik quote nu alleen een deel één keer hier, dan ga ik tenminste niet dood.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 20:10 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Morgen is de laatste dag van je leven.
Mits je dit bericht in drie andere topics plaatst, dan sterf je binnen twee dagen.
Et is in ieder geval het consequent.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 21:59 schreef ukga het volgende:
nou et kan 8 kilo zijn maar normaal weeg ik net onder de 80 kilo en nu nog maar 70 ongeveer.
Maarja wat et is is et, kut is et, dat is het.
Nee. Zie laatste woord van je quotequote:Op zaterdag 17 februari 2007 22:04 schreef MinderMutsig het volgende:
Et is in ieder geval het consequent. [afbeelding]
![]()
Inderdaad, echt vreselijk irritant als die snollen op de bus achter je klimmenquote:Op zaterdag 17 februari 2007 18:11 schreef sjippen het volgende:
Tegenwoordig hoor je meer en meer zangeressen die net zingen of er een wasknijper op hun neus staat. Of zo'n klemmetje voor op je neus als je gaat zwemmen en niet tegen water in je neus kan. Het geluid dat dat ontstaat is niet alleen vreselijk irritant, het is net alsof er een reclame voor een neusonstoppingsproduct aan gaat komen.Of voor Stihl kettingzagen of het nieuwste scheerapparaat van Braun.
Je kent ze wel: Shakira, Christina Aguilera, die ene van dat duet met Eros Ramazotti is nog het ergste.
Het ergste is nog dat je dit iedere dag moet aanhoren, is het niet in de supermarkt, dan is het 15-jarige snol achter je op de bus...
Klacht: Neuskelers![]()
![]()
![]()
Die laatste vind ik heel erg mooi. 'Van haven tot gort'quote:Op zaterdag 17 februari 2007 15:25 schreef sanni het volgende:
Ken dat boek van de TS,niet onaardig,maar er zijn zoveel van dat soort boeken
dat je soms door de bomen het bos niet meer ziet. M.b.t de inhoud moet je e.e.e
puur en alleen als leidraad nemen waar je je eigen kwaliteiten op toepast.
Dus niet denken dat je geheid succes hebt als je het boek letterlijk opvolgd
want dat is een illussie. Je kan nog zo een dogface hebben en het boek
van haven tot gort kennen, een bloedmooie meid/supermodel krijg je dan toch niet.![]()
Vast niet erg origineel, maar ik kan er met mijn pet niet bij hoe iemand er zo met de pet naar gooidt.quote:Op zondag 18 februari 2007 08:07 schreef dop het volgende:
[..]
de kans dat je een tweede keer 6 gooid is net zo groot als de eerste keer, een dobbelsteen heeft geen hersens of geheugen, elke keer dat je gooid is het als of het weer voor de eerste keer is
Het wordt zeer vaak verkeerd geschreven, maar deze versie heb ik nog niet gezien.quote:
Mja, dat is nou eenmaal dop.quote:Op zondag 18 februari 2007 08:17 schreef Sugar het volgende:
[..]
Vast niet erg origineel, maar ik kan er met mijn pet niet bij hoe iemand er zo met de pet naar gooidt.
Raar dat evolutieleer wel goed is geschreven. De quote is overigens van de frontpage.quote:Op zondag 18 februari 2007 @ 14:49 schreef nsfw het volgende:
Best wel Darwin!
(niet gelijk -2 geven, want darwin, evolutieleer, eend evalueert met 4 poten!)
Wel Coole foto trouwens
Inderdaat...quote:Op zondag 18 februari 2007 20:31 schreef hierissiedan het volgende:
[..]
... Ik wist niet eens dat er zoiets daatwerkelijk bestond!!
...
quote:Op zaterdag 17 februari 2007 21:28 schreef sooty het volgende:
Maurice Papon schuldig aan de dood van meer dan 1500 Joden in WOII en minstens 200 Algerijnen in 1961 is dood. De man die na de oorlog dankzij vriendelijke franse vrienden zijn criminele carrière verder kon uitbouwen, werd in 1999 veroordeeld en vastgezet om in 2002 op 'formfouten' weer vrijgelaten te worden.
Vermoedelijk 2000 doden op je naam, carrière maken en vrijkomen op een formfout; Het kan in Frankrijk.
quote:Op zondag 18 februari 2007 23:06 schreef kless het volgende:
[..]
10¤ eten voor een week? das dan zonder fruit of groeten....
Dat siert je niet...quote:Op maandag 19 februari 2007 06:33 schreef Belana het volgende:
ja maar Liam is drie-hieeeee![]()
het is dus: ik ben twee en ik zeg nee, ik ben drie en ik wilnie?
wat zwordt vier dan? het interesseert me geen sier?
strikdiploma strikdiploma strikdiploma strikdiplomaquote:
Is het een ster in het perren? Is het een vrouwelijke perser? En hoe pest je er eigenlijk een?quote:Op zondag 18 februari 2007 22:15 schreef clumsy_clown het volgende:
Hij zegt nou juist de pesters te pesten. En jij pest hem weer, dus je pest de perster van de pester.
quote:Op maandag 19 februari 2007 07:41 schreef Troel het volgende:
[..]
strikdiploma strikdiploma strikdiploma strikdiploma
Is die correspondent je opponent?quote:Op zaterdag 17 februari 2007 14:05 schreef glasbak het volgende:
We schakelen even over naar onze corresponent in New York.
[..]
Terug naar de studio
Woei, dat is nog eens een handige uitvinding!quote:Op zondag 18 februari 2007 21:58 schreef LennyKravitz het volgende:
Heb een Panasonic draadloze koptelefoon. Fantastisch ding, maar de laatste tijd snel weer "op"... ligt volgens mij aan de draadloze batterijen... en dat mag na 5 jaar gebruik wel...
Tcja, dat coort woorden blijven lactig.quote:Op zondag 18 februari 2007 11:50 schreef MissyMirjaM het volgende:
FOK!kers geven UPC koekje van eigen deeg
Fok vindt het blijkbaar niet erg om dit soort acties geacossieerd te worden?
Ik heb overigens geen idee wat ie bedoelt.quote:Op zondag 18 februari 2007 20:19 schreef Maikuuul het volgende:
Dat zijn toch die slachtanden van een olifant omnivoren ?
quote:Op vrijdag 16 februari 2007 15:36 schreef Bolkesteijn het volgende:
Overigens maar ze van geluk spreken dat ze opgepikt is door de stijstromen in de bui, bovenin de bui de bliksemactiviteit veel lager.
Ivoor! Natuurlijk! Daar was ik zelf niet snel opgekomen.quote:Op maandag 19 februari 2007 12:44 schreef Rewimo het volgende:
Olifanten hebben ivoren slagtanden. Zal wel een gevalletje klok en klepel zijn...
quote:Op zaterdag 17 februari 2007 18:51 schreef Alexxxxx het volgende:
Hij vind het taalonderwijs van het Frysk overbodiog![]()
![]()
![]()
Nare man
Noch nog, noch toe.quote:Op maandag 19 februari 2007 13:04 schreef Elseetje het volgende:
()
Zoals gezegd, tot noch toe zijn de beginselen alleen maar misbruikt door machtsgeile mensen. ()
Hij was origineel genoeg. Ik maak veel meer fouten, maar veelal saaie.quote:
quote:Op maandag 19 februari 2007 13:46 schreef NiGeLaToR het volgende:
Er zijn altijd maar een x aantal zetten mogelijk, dus het is in principe ooit afgelopen.
Tenzij:
- je je niet aan de regels houd
- je accepteerd dat er een circel-effect ontstaat, waardoor de damstenen wel van plek veranderen, maar er geen effect op de andere stenen wordt veroorzaakt (je blijft gewoon de zelfde zet heen en weer doen ofzo).
Als je het spel speelt om te winnen is het altijd een keer afgelopen. Geld voor schaak overigens ook.
Je kan bediscussieren of er een padstelling mogelijk is waardoor je spelregelgewijs 'remise' krijgt, maar ook dat is in feite een einde aan het spel: waarbij de regels voorschrijven dat als je echt kansloos overblijft je gewoon 't bijltje er bij neer moet gooien
quote:Op maandag 19 februari 2007 13:44 schreef sigme het volgende:
[..]
Hij was origineel genoeg. Ik maak veel meer fouten, maar veelal saaie.
Origineel wel. Een net gevuld met eten. Jammer dat het schijnbaar niet lekker was.quote:Op zondag 22 oktober 2006 22:49 schreef Sylvana het volgende:
Nouja, zou idd kunnen dat het eenmalig was en dat jij net die pech had, want ik heb van meerdere mensen gehoord die naar Zwaluwhoeve gingen dat ze het eten erg lekker vonden, dus denk dat dit voor jou helaas gewoon een uitzondering was die jouw net trof
En het saunacomplex is idd echtdaar, kun je je wel een dagje vermaken
Waar moet die nieuwe sauna komen dan? Ik heb er niks over gehoord nl? Maar 8 keer groter dan de Zwaluwhoeve lijkt me wel erg massaal, ik vind de Zwaluwhoeve al erg groot en massaal
quote:Op zondag 29 oktober 2006 10:18 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Euhm, op de site staat natuurlijk wel het 1 en ander http://www.thermenbussloo.nl/index.php?id=3
En verder. Het is een groot saunabedrijf met echt te veel sanua's om allemaal in 1 bezoekje te doen. Er is een warme buitensauna met een kachel (leuk vlammetjes zien branden), een buitensauna waarbij je leuk over de plas kijkt. Je kunt ook een klein afgebakeld stukje plas zwemmen (is nog wel een beetje modderig). In het zwembad kun je van binnen naar buiten zwemmen (ongekeerd mag ook). De tuin is uiteraard vers, maar wel mooi aangelegd. De relaxtruimte is groot met zitjes, voornamelijk bruine banken. Alles doet het, maar ze waren nog wel met kleine dingetjes bezig.
![]()
Er een klein beetje uitgehaald, maar dan nog zitten er te veel fouten in om ze vet te maken, het lijkt wel een invasie van spel- en tikfouten!quote:Op maandag 19 februari 2007 14:21 schreef CANARIS het volgende:
Ik ben er geweest............ Op Cuba
Niet als Neukende Toerist , wat op dit moment de grootste devisenbrenger in het Heilsparadijs is............... nee ik ben er 4 weken lang met een rugzak wezen trampen.
4weken lang de ene geestelijk ellende na de andere mogen meemaken.
Bedellende ellende zoals in de rest van Zuidamerika zie je niet, maar de preis is enorm hoog.
Je moet het kunen financieren en je moet al die Dottorren ook een baan kunnen bieden. Dat is de echte kunst!
als dan blijkt dat je dermate desastreus falliet bent , en je op de wereld markt geen produkten kunt kopen, dan heb je een probleem. Je kunt al die dwazen in Europa inm Europa wel laten schreeuwen dat dat komt omdat de USA Boyotten , maar de waarheid is atuurlijk dat je gewon falliet bent.
Een Ziekenhuis met een boel verpleegster en artsen , maar zonder een asperientje of een verbandstrommel. Laat staan het echte spul ! Gewoon geen geld om het op de wereld markt te kopen.
Men produceert dan wel het éé en ander zelf , maar dat is of geimiteeerd (lees gestolen) , of pure rommel.
Dan beleefje opmerkelijk dngen in die pijpende heilsstaat.
Mensen die weken lang naar hun werk gaan om daar dan te slapen . omdat er
1) Geen werk is
en
2) als er werk zou zijn geen papier, olie, vlees of elektiriciteit. Omdat er gewoon geen niets meer te krijgen was en je op de volgende ratio moet wachten die in1 maand pas komt.
..maar dat maakt ook weer niet uit , want omdat het land Dollars nodig heeft en er geen produceerende productie meer bestaat , wordt er gepijpt dat het een levenlust is. Alles voor El Commandate . En omdat daar de de kaakjes van pijn gaan doe , mogen de Companeras (en -os) overdag op hun werk lekker slapen.
Feit is gewoon dat Cuba een dicauur is , waar Mensenrechten niets waard zijn en waar Vrijheid alleen benkend is bij de Rum Drinkende toeristen. Om dan van werknermsrechten te lullen is te grof voor woorden.
Una Cuba Libra et Fellacion por Favor
Hierbij moet echter wel opgemerkt worden dat CANARIS al jaren in Wenen woont, en volgens mij weinig in het Nederlands schrijft.quote:Op maandag 19 februari 2007 15:25 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Er een klein beetje uitgehaald, maar dan nog zitten er te veel fouten in om ze vet te maken, het lijkt wel een invasie van spel- en tikfouten!
quote:Op maandag 19 februari 2007 15:39 schreef febster het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet... Alleen is er geen vonnis, en dan is het wel lafjes/onjuist om de advocaat van de verdachte zwart te maken terwijl hij ook door de Deken/rechter commissaris niks wordt verwijdt.
De achtergrond weet ik niet, ik ga alleen uit van wat ik hier ziequote:Op maandag 19 februari 2007 15:33 schreef freako het volgende:
[..]
Hierbij moet echter wel opgemerkt worden dat CANARIS al jaren in Wenen woont, en volgens mij weinig in het Nederlands schrijft.
Bedoel je niet blijkbaar?quote:Op maandag 19 februari 2007 14:58 schreef piepster het volgende:
[..]
Origineel wel. Een net gevuld met eten. Jammer dat het schijnbaar niet lekker was.
Ja. Veel fouten zijn inderdaad tikfouten. Dat lijkt me slordigheid. Maar bij CANARIS (en in mindere mate Pietverdriet) zie je echter ook geregeld germanismes opduiken, of wat Duits hoofdlettergebruik. Ik vind CANARIS eigenlijk meestal wel nuttige bijdragen leveren. Zijn blikveld is door zijn lange verblijf in het buitenland anders, over die foutjes kijk ik wel heen.quote:Op maandag 19 februari 2007 15:49 schreef Elseetje het volgende:
[..]
De achtergrond weet ik niet, ik ga alleen uit van wat ik hier zieEn als je op een Nederlands forum post, dan mag het ook wel een beetje Nederlands zijn, vooral als het duidelijk veel onnodige fouten (waarschijnlijk door haast gemaakt) zijn.
Het gaat mij ook verder helemaal niet over de inhoud. (Pietverdriet schrijft beter Nederlands overigens.) Bij dit stuk tekst kwam ik echter zo veel fouten tegen dat ik me niet meer op de inhoud kon concentreren...quote:Op maandag 19 februari 2007 16:02 schreef freako het volgende:
[..]
Ja. Veel fouten zijn inderdaad tikfouten. Dat lijkt me slordigheid. Maar bij CANARIS (en in mindere mate Pietverdriet) zie je echter ook geregeld germanismes opduiken, of wat Duits hoofdlettergebruik. Ik vind CANARIS eigenlijk meestal wel nuttige bijdragen leveren. Zijn blikveld is door zijn lange verblijf in het buitenland anders, over die foutjes kijk ik wel heen.
Voor een taalvraag zou ik een ander topic opzoeken/openen.quote:Op maandag 19 februari 2007 16:21 schreef sanni het volgende:
Waar ik nog over struikel - alhoewel het niet moeilijk is - is antwoord en antwoordt.![]()
Weet ik.quote:Op maandag 19 februari 2007 16:14 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Het gaat mij ook verder helemaal niet over de inhoud. (Pietverdriet schrijft beter Nederlands overigens.) Bij dit stuk tekst kwam ik echter zo veel fouten tegen dat ik me niet meer op de inhoud kon concentreren... Bovendien zijn er verder geen voorwaarden waar een citaat aan moet voldoen, behalve dan dat er taal- en spelfouten in staan
Gossie... (waarom heb ik geen smiley die op z'n bolletje wordt gewreven??)quote:Op maandag 19 februari 2007 16:30 schreef freako het volgende:
[..]
Weet ik.. Soms zijn er echter wat verzachtende omstandigheden. Die geef ik dan aan. Het is ook zeker geen aanval op jou, ik neem alleen CANARIS een beetje in bescherming.
.
Deze fout heeft de NRC vorig jaar in de openingskop op de voorpagina gemaakt.quote:Op maandag 19 februari 2007 16:28 schreef Chewie het volgende:
[..]
Pardon geweldadige revolutie is zelfs 1 van de peilers van die ideologie
[..]
Ja, ik ben veel te lief voor deze wereld.quote:Op maandag 19 februari 2007 16:32 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Gossie... (waarom heb ik geen smiley die op z'n bolletje wordt gewreven??)![]()
Schermen in de schemering.quote:Op maandag 19 februari 2007 17:04 schreef MrX1982 het volgende:
Het merkwaardige van communisten is dat ze schemeren met de theorie
quote:Op maandag 19 februari 2007 17:19 schreef sigme het volgende:
Je kan mijn verzameling een ezelsoor geven.
quote:Op maandag 19 februari 2007 19:45 schreef TwyLight het volgende:
Wat heb je gegeten? ik had visschotel met zalf en andere vis ()
quote:Op maandag 19 februari 2007 23:38 schreef roburt het volgende:
Ik vraag me af wat er gebeurt was als die portomonee gewoon rechtstreeps uit de Hema winkel kwam
quote:Op maandag 19 februari 2007 10:52 schreef Githa het volgende:
Maar met alleen medelijden is ze ook niet echt gebaad BE.
Wie is Shapo?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 08:59 schreef mr.vulcano het volgende:
[..]
Shapo, ik heb zelden zo'n onduidelijke openingspost gezien als deze.
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 10:40 schreef Natalie het volgende:
In het vorige topic las ik zoiets als dat Brit zo over haat touren is omdat ze bang is haar kinderen te verliezen. .
Gewoon heel duidelijk in een bubbelbad gaan zitten of achterover leunen op je bureaustoel en dat in de pers publicerenquote:Op dinsdag 20 februari 2007 09:32 schreef Gellius het volgende:
[afbeelding].
Dat zal nog een hele klus worden voor Google.
quote:De volgende ochtend was onwerkelijk. Ik wist me geen houding te geven. Ik pakte mijn koffer in en ben te voet naar het station gelopen (daar 2 minuten lopen vandaan).
na het zingen??quote:Op maandag 19 februari 2007 23:22 schreef j0rrit het volgende:
Gewoon na het zingen de kerk uit, veilig genoeg!
Stelten waren geen optiequote:
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:50 schreef zwaaibaai het volgende:
Ik snap niet waarom je nu nog doet dat je een relatie hebt met haar, terwijl ze je aan alle kanten , wel is waar subtiel, duidelijk maakt dat ze je niet, en ik herhaal, niet wil.
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:53 schreef zwaaibaai het volgende:
...je spelling ook al ontzettend belabberd is vooral omdat je niet uitlegd wat er nu precies aan de hand is...
Het eerste bericht is ook de moeite waard, maar daar schrijft hij dan wel weer stamppot.quote:
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:19 schreef noudstar het volgende:
(...)
en der word wortelen stamppot met hasche gekookt en rookworst
(...)
Ja, die wou ik ook nog posten, maar ik kreeg het niet voor elkaar. Ik moest té hard huilen.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:35 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het eerste bericht is ook de moeite waard
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:22 schreef Esto het volgende:
Sorry dat ik niet zo goed ben met google dan jou.
Ja dat is ook weer waar, maar zo werd het volgens mij niet bedoeldquote:Op dinsdag 20 februari 2007 18:54 schreef D.Rose het volgende:
[..]
Ja, waarom zou je 'm er in laten hangen?
Menig fout heb ik maar achterwege gelaten en over het gebrek aan hoofdlettergebruik zwijg ik maar.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 18:05 schreef noudstar het volgende:
Heerlen dinsdag 20 februari 2007
...
weer zo ik kots op wilders topic???
...
pim fortyun
ja al sinds dat wilders op tv komt word hij gezien als de nieuwe pim fortyun, dit is hij dus absoluut niet.
Pim fortyun is iemand die veel te vroeg is gestorven door een artelijke klootzak als milieu activist.
...
Als wij nederland willen redden dan moeten we samen werken, als we niet nog meer willen veramerikaanse en niet nog meer doden willen hebben dan moeten we samenwerken.
...
zeker niet onze taak is het om een statement te maken en om de eerst zet te geven de rest moeten wij met miljoen andere mensen samen doen, gekleurd blank of geel.
Hoogachtent
...
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 04:46 schreef cultheld het volgende:
[..]
Jezelf een coinnoisseur noemen en dan in een Supra rijden is pas om te huilen.
Had Claus een dubbele nationaliteit?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 @ 15:53 schreef druide het volgende:
Er is geen clausaal verband tussen een dubbele nationaliteit en een dubbele loyaliteit.
Een paspoort is niets meer dan een bewijs dat je bepaalde rechten hebt. Het helpt of weerhoudt je niet om andere landen te dienen.
Zo verdenk ik Wilders (die 1 nationaliteit heeft) ervan dat hij enkel de belangen van de VS dient, met zijn anti-Islam tirades. Zodoende doorbreekt hij mogelijke civiele/ politieke/ militaire blokkades t.o.v. aanvallen op Islamitische landen.
Dat Nederland zodoende in tweeën wordt gescheurd, en stap voor stap richting een burgeroorlog afglijdt, kan hem niets schelen.
quote:Moszkowicz deed dat omdat Kelder hem beschuldigde van het plagen van misdrijven en hem maffiamaatje had genoemd.
Weg centenquote:Op woensdag 21 februari 2007 08:56 schreef kippetje007 het volgende:
ik kwam op 8,28 uit per uur. Maar ik weet niet of dit helemaal reeel is. Want ik ben bijvoorbeeld nog geen 24, waardoor ik minder zou verdienen. Ook heb ik geen werkervaring en alleen vwo opleiding ingetoetst. En dat zou weer pleitte voor een hoger loon, omdat ik toch wel redelijk gevorderd ben in mijn studie en toch ook wel een beetje ervaring heb met bepaalde dingen..
Veel te veel mensen doen datquote:Op woensdag 21 februari 2007 09:45 schreef Credence het volgende:
Fok! doet UPC lastig vallen #6
Mensen die doen als hulpwerkwoord gebruiken maken zichzelf belachelijk.![]()
Echt? Ik woon er al 14 jaar en heb er weinig last van hier, de mensen die ik ken die dat doen komen vrijwel allemaal uit Noord-Hollandquote:Op woensdag 21 februari 2007 09:47 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Veel te veel mensen doen datVooral mensen uit de regio Eindhoven
![]()
Goed opvoeden dus, dan krijg je een valse en bijtende hondquote:Op dinsdag 20 februari 2007 18:49 schreef Hathor het volgende:
Zelf ook jarenlang een pitbull gehad, die wilde alleen maar spelen, maar alleen met volwassenen, alsof ie een beetje schrik had van kinderen of zo. Katten en andere honden was ie al helemaal niet in geinteresseerd, en die negeerde ie dan ook gewoon, als een rasechte kapsoneslijer.Slechts een keer heb ik hem zijn lip zien optrekken toen een Duitse herder iets te opdringerig aan zijn poepertje kwam ruiken, maar als een Duitser dat bij mij zou doen zou ik daar ook niet van gediend zijn, natuurlijke reactie dus.
![]()
Het ligt inderdaad in 99% van de gevallen aan de eigenaar zelf, een hond word niet vals en bijtgraag geboren, dat sluipt erin gaandeweg, mits je je hond goed opvoed.
Ik ken het wel. Mjin vriend zegt ook bij alles "doe". Bijvoorbeeld: "Ik doe wandelen" ipv "ik wandel". Wederom een Brabantse afwijking.quote:Op woensdag 21 februari 2007 09:49 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Echt? Ik woon er al 14 jaar en heb er weinig last van hier, de mensen die ik ken die dat doen komen vrijwel allemaal uit Noord-Holland
quote:Op woensdag 21 februari 2007 10:28 schreef Atrimar het volgende:
[..]
Goed opvoeden dus, dan krijg je een valse en bijtende hond
Ik haat het wanneer mensen die fout maken.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 21:28 schreef gday het volgende:
Waarom snappen mensen toch nooit hoe ze 'mits' en 'tenzij' moeten gebruiken.Zo moeilijk is het toch niet?
Los van de andere fouten en het spontane gebruik van uitroeptekens, deze manier van verdelen (schrijven) is uniek te noemen.quote:Op woensdag 21 februari 2007 @ 16:58 schreef webextreme.nl het volgende:
[..]
KUTZOOI!!!
Dan word de zendtijd zoooo onverdeeld verdeelt!!!
Krijgen de clubs uit het 2e rijtje weer amper zendtijd!!
Vind het wel best zo!! en NOS moet niet skraal beginne te doen want MILJOENEN voor de uitzendrechten voor de champions league kunne ze wel betalen!!!
Gewoon houden zo! btw, Tien heeft ook veel meer buitenlands voetbal dan nos vroeger dus T IS BEST ZO!![]()
't Is helemaal een post die pijn doet in je ogen.quote:Op woensdag 21 februari 2007 17:09 schreef IBAZ het volgende:
[..]
Los van de andere fouten en het spontane gebruik van uitroeptekens, deze manier van verdelen (schrijven) is uniek te noemen.
Die kende ik nog nietquote:Op maandag 19 februari 2007 14:33 schreef OreO het volgende:
als je in america bent ga je toch zo en zo niet naar de mac,zo veel betere fastfood restaurants..
Offtopic: Daar hoef je ook geen doorgewinterde FOK!ker voor te zijn, we hebben daar een mooi knopje voor uitgevonden -->quote:Op woensdag 21 februari 2007 19:53 schreef justshutup het volgende:
JediMindTricks - dinsdag 20 februari 2007 @ 14:13
Wanneer wordt je wakker kasta
Het is Kate. En nu nooit meer vragen.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Kon er geen mooie quote van maken, ben niet zo'n doorgewinterde Fokker...
Maar goed, niet origineel maar waarom maken mensen die fout nog!?
Of, als je knippen en plakken moeilijk vindt, dan schrijf je even [ quote ] (zonder spaties) vóór het gedeelte dat je wilt quoten, en [ /quote ] (zonder spaties) aan het eindquote:Op woensdag 21 februari 2007 20:02 schreef lizardtattoo het volgende:
[..]
Offtopic: Daar hoef je ook geen doorgewinterde FOK!ker voor te zijn, we hebben daar een mooi knopje voor uitgevonden --> [afbeelding] Klik hierop in de post die je wil quoten en type je verhaal eronder.
Alleen niet vergeten het hele verhaal even te knippen en in dit topic te plakken
Mja, maar dan kun je niet meer klikken op een link om te kijken in welk topic het was.quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:33 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Of, als je knippen en plakken moeilijk vindt, dan schrijf je even [ quote ] (zonder spaties) vóór het gedeelte dat je wilt quoten, en [ /quote ] (zonder spaties) aan het eind
Ha. Ik had vanochtend exact hetzelfde toen ik het op Teletekst las!quote:Op woensdag 21 februari 2007 11:33 schreef buachaille het volgende:
Het is geen fout: http://www.nd.nl/Document.aspx?document=nd_artikel&id=87670 maar ik werd wel even op het verkeerde been gezet: "Een op 20 Nederlanders vast"
Vreemde zinnen en een ernstige grammaticafout in de laatste zin, lijkt me duidelijk.quote:Op woensdag 21 februari 2007 12:30 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Oh ja? En wat Geert Wilders wil met de Islam, integratie. Geen dwang????
Ik pas trouwens geen dwang toe......Wat is er dwangerig aan een campagne die je positief voert: leren herwaarderen van het moederschap, de zorg voor de kionderen en het werk thuis.....Vrouw kan ook vrijwilligerswerk daarbij. Het is een ander leven, met ook hele grote voordelen. wat minder op het materialisme gericht.......
[..]
En dat waardeer ik in jouw, blijf dat vooral doen zou ik zeggen....
'Dwingend' lijkt me beterquote:Op woensdag 21 februari 2007 22:51 schreef justshutup het volgende:
Vreemde zinnen en een ernstige grammaticafout in de laatste zin, lijkt me duidelijk.
Is dwangerig trouwens een bestaand woord![]()
quote:Het gedonder is overigens nog steeds niet helemaal over, want de kinderen van James Brown beweren dat het huwelijk van hun vader met Hynie ongeldig is, omdat Hynie op het moment van de bruiloft officieel nog echtelijk verbonden zou zijn aan haar vorige man. Een gerechterlijke strijd moet uiteindelijk uitsluitsel geven in dit conflict.
Een zelfstandig naamwoord vervoegen.quote:Op woensdag 21 februari 2007 21:50 schreef w00h00 het volgende:
Ik ben opzoek naar een winkel dat deze Fruitbags verkoop.
Mac donalds heeft deze zakjes met stukjes appel en druiven als inhoudt.
Wie o wie weet welke supermarkt deze verkoopt. Ik ben al bij de Edah, Golff, Spar, Coop geweest en jullie zijn mijn laatste hoop.!![]()
quote:De pot verwijd de ketel
quote:
quote:Op woensdag 21 februari 2007 23:09 schreef justshutup het volgende:
Taalpuristen![]()
Ik houd van jullie allen!
Is dat censureren met behulp van censors?quote:Op donderdag 22 februari 2007 02:24 schreef Stabdogg het volgende:
Ik vraag me altijd af waarom vrouwen hun hele tiet laten zien maar niet het rondje van de tepel... Ook bij 'gecensoreerde foto's zie je alles behalve de tepel.
Ik geloof er heilig inquote:Op maandag 5 februari 2007 16:55 schreef MikeyMo het volgende:
het forum wat toebehoort aan de mensen die overal een complot in zien en geloven in kabourtjes
en dan verwacht jij zinnige reacties
Je wordt gewoon moe als je zo'n zin leest.quote:Op zondag 28 januari 2007 12:32 schreef dble13 het volgende:
kijk je gaat naar Lille dan krijg je daar je inschrijving etc. daarna ga je je keuring doen in Zuid Frankrijk mocht je daar doorheen komen ga je naar de opleiding.. maar vanaf Lille blijf je al daar je gaat je niet inschrijven en dat je dan een datum krijgt om keuring te doen zoals bij het Nederlandse leger.. tijdens de keuring als je door ben krijg je een contract van 5 maanden (je opleiding) dan ken je nog zegge als je t niet haalt van ik ga weg of hun gooien je er uit maar haal je het dan krijg je een contract aangeboden van 5 jaar en die maak je ook af... ook al ben je t aan het verzieken daar je maakt je 5 jaar af je zal dan wel vaak in de gevangenis belanden of disciplinaire of lijf straffen krijgen maar dat is aan jouw na die 5 jaar zeggen ze dan bedankt voor je diensten en donder maar op maar doe je het goed dan kan je eventueel verlengen..
quote:Op zaterdag 27 januari 2007 19:15 schreef Bullebak het volgende:
Tijdens de eerste jaren als soldaat in het vreemdelingenlegioen, dit tot en met de graad van korporaal (ongeveer 2 tot 4 jaar), u gratis kledij, kost en inwoon. Het begin loon is: 1043 ¤ / gratis kost en inwoon.![]()
The search continues...quote:Op woensdag 21 februari 2007 20:03 schreef Gellius het volgende:
Hoeveel varianten van sowieso zijn er nu in het wild gesignaleerd? Houdt Arcee een lijstje bij?
quote:Op donderdag 22 februari 2007 02:02 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
nee.. en zowiezow dacht ik dat meeste auto's .....
Ik word hier appelig van..quote:Op donderdag 22 februari 2007 10:22 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
En wat in Brazillie met hem is gebeurd ben ik niet rauwig om, ()
Wel gezond blijkbaarquote:Op donderdag 22 februari 2007 10:46 schreef vats het volgende:
Van de bakker echt zalig! Thuis gemaakt goed te doen, uit een spuitbus echt niet te eten, lijkt genees op slagroom!
Ondertiteling in de foutquote:Op woensdag 21 februari 2007 12:50 schreef buachaille het volgende:
Ideetje voor een nieuwe Topic, originele Vertaalfouten. Tis al weer een tijdje geleden maar in Windows NT was er een map "Common Files" die ze in de Nederlandse vertaling van het OS (BS) "Normale bestanden" genoemd hadden
Of die leuke RTL-vertalingen waarin ze "or do you still believe in fairy tales" vertalen als "of geloof je nog steeds in elfenverhaaltjes".
Thanx! die ga ik straks fijn nog even doorlezen. Het bewijst in ieder geval meer weer dat vertalen een vak is (en geen hobby) en engels een moeilijke taal.quote:
En dan gaat het notabene over een verkrachtszaakquote:Op donderdag 22 februari 2007 13:49 schreef EchtGaaf het volgende:
()
Jij beschuldigt mij voor datgene waar je zelf ook schuldig aanmaakt.....je stelt dat ik zijn verhaal kwakkeloos aanneem voor waar, terwijl jij keihard stelt dat die knul een toneelvoosrtelling houdt......
![]()
En die dagen...quote:Op dinsdag 20 februari 2007 11:10 schreef mr.vulcano het volgende:
[..]
Inderdaad. Zelfstandige ondernemers zitten over het algemeen helemaal niet te wachten op een koopzondag. En het levert ook geen mooi staadbeeld op als de één besluit zondags dicht te zijn, de ander maandag, de ander dinsdag, de ander woensdag etc. Dus een beleid op dit vlak vind ik prima.
Ik denk dat dat nog iets te ver gaat voor de Nederlandse TV op zondagmiddag....quote:Op donderdag 22 februari 2007 14:43 schreef jakees het volgende:
Ik denk dat Nasty dan dezelfde zondag nog bij Live n cocking zit...
Net als je denkt dat je zo'n user doorhebt (ah, hij/zij schrijft samenstellingen kennelijk los), komt er ineens een koppelteken uit de lucht vallen!quote:Op woensdag 21 februari 2007 18:42 schreef jitzzzze het volgende:
Ik heb net ook iets nieuws geprobeerd te maken. Een dag-schotel van Maggy; met broccoly en kaas. Nog voordat het klaar was lag het al in de vuilnisbak. Wat een kaas lucht. Ben er nog misselijk van.
Oh ja, lang leve de afhaal chinees
Sussen..quote:Op donderdag 22 februari 2007 15:46 schreef Sjakie01 het volgende:
[..]
En het domste vrouwtje ben jij, want jij loopt hier te roepen emancipatie sus emancipatie zo, maar je probeert hier wel lekker aandacht te trekken met je avatar. Dus volgens mij heb jij helemaal niets van de emancipatie begrepen.
en ik in eerste instantie serieus denken dat het hier om een genetisch deel van het lichaam gaat oid.....quote:Op dinsdag 20 februari 2007 01:31 schreef Nosh het volgende:
De genen met de meest selectieve voorkeur in vrouwen ('ze moet roodharig zijn, minstens een cup c, geen gekkigheden qua kleding, niet te veel make-up maar wel een beetje subtiele rouge en ze moet kunnen accepteren dat mijn hobby's uit japanse stripboekjes lezen en cheeto's eten bestaan') op het internet, zijn veelal de mensen die uberhaupt niet in situaties komen om vrouwen tegen te komen die aan hun ideaalbeeld voldoen.
Ja...quote:Op donderdag 22 februari 2007 14:21 schreef Captain_Ghost het volgende:
er is eerder op andere plaatsen ook gebeurd. Toen werd verklaard dat de fietsen in de beslag nemen een illegaal activiteit is.
mits het afgeeft dat je het foute plek heeft geplaatst.
Gemeenten verdien zo ook wat extraatje geld mee..
Ze gaat ook niet auto meteen wegslepen als het fout staat parkeren zonder waarschuwingen..
Dat zou ook bij fietsen moeten zijn..
quote:Op donderdag 22 februari 2007 20:00 schreef sizzler het volgende:
Veiligheid naar justitie, koningkrijksrelaties naar justitie, grotestedenbeleid naar vrom, randstadinfrabeheer naar v&w .... van Binnenlandse Zaken en Koningkrijsrelaties blijft niets meer over!
auwquote:Politie vindt gemeentevlag racistisch
[su]Gepubliceerd op: 22-2-2007 @ 14:51 - Bron: ANP[/sub]
Carnavalsvierders in Moergestel zijn verontwaardigd over een overijverige actie van de politie in het Brabantse Rijen. Vlak voor de carnavalsoptocht dinsdag zag een politie-agent de voormalige vlag van Moergestel aan voor een mogelijk rascistiche uiting.
quote:Op donderdag 22 februari 2007 19:13 schreef Biogarde het volgende:
Geflikt schrijft ie![]()
Het is gevlikt
Pure pwnage![]()
Ik dacht toch echt dat dat met stroom te maken had, en de Van Dale bevestigd het. Het gebruik hier komt vast van het Engelse "attention span", maar het belangrijkste daarin is "attention", oftewel "aandacht", wat ik in bovenstaande zin echt niet terug zie.quote:Op donderdag 22 februari 2007 @ 01:04 schreef SCH het volgende:
Zijn de antwoorden niet wat te lang voor de spanningsboog van de gemiddelde fokker?![]()
Van Dale loopt achter.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 08:32 schreef Tokus het volgende:
Van de frontpage:
[..]
Ik dacht toch echt dat dat met stroom te maken had, en de Van Dale bevestigd het. Het gebruik hier komt vast van het Engelse "attention span", maar het belangrijkste daarin is "attention", oftewel "aandacht", wat ik in bovenstaande zin echt niet terug zie.
een fetysj dusquote:Op donderdag 22 februari 2007 15:14 schreef Frollo het volgende:
[..]
Net als je denkt dat je zo'n user doorhebt (ah, hij/zij schrijft samenstellingen kennelijk los), komt er ineens een koppelteken uit de lucht vallen!
Verder heeft deze user een y-fetisj.
Ik zou toch de auto nemen, dat rijdt lekkerder.quote:Op donderdag 22 februari 2007 17:05 schreef dVTB het volgende:
Vanmiddag nog weer over de A1 gereden (ik werk in Deventer). Het is onthutsend om te zien hoe die snelweg het domein is geworden van inhalende vrachtwagens, die zich geen zak aantrekken van het geldende inhaalverbod voor 10.00 uur en na 15.00 uur. Effectief rijd je op sommige mensen amper harder dan 90-100, dus kunnen ze die weg net zo goed N1 gaan noemen vanaf nu.
Als use Deedeetee (what's in a name?) nou gewoon eens haar d's en t's omdraaid/omdraait?quote:Op vrijdag 23 februari 2007 08:08 schreef deedeetee het volgende:
[...]Volgens de track en trace bevind zich de enveloppe op 23 febr. in 't sorteercentrum in Arnhem dat betekend dus dat hij vandaag niet meer bezorgt gaat worden. Of loopt die info achter en word een aangetekende brief normaal wel gewoon de volgende dag na verzending aan geboden ?
[...]
Het kopiëren van de eerste absurd ging niet helemaal goed blijkbaar.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 09:27 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Nee, ik vind het eigenlijk absurd dat jij dat niet snapt.
Als ik jarenlang aan een nieuw soort motor heb gewerkt, is het absurt dat iedereen dat ontwerp zomaar zou kunnen copieeren zonder dat ik daar geen claims tegen zou kunnen hebben.
Het bied ook een maatschappelijk nut, zonder patenten en octrooien zou het zich nauwelijks nog lonen nieuwe zaken te ontwikkelen.
Hijza hoza hopzaza.quote:Op donderdag 22 februari 2007 22:00 schreef Canisfire het volgende:
3: De anti Natasia hijza is groot op fok ! en zelfs op de talpa site. Wees niet bang voor nieuwe bewoners volgens mij zijn ze allemaal net als Eric al van te voren gebrand Natasia kapot te maken.
IK vermoed dat hij 'heisa' bedoelde, maar niet wist hoe je dat schrijft en ook geen zin had om het op te zoeken.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 10:47 schreef Aventura het volgende:
IK vermoed dat hij 'hetze' bedoelde, maar dat hij alleen de 'h' en de 'z' nog in het hoofd had en er maar 'hijza' van maakte.
Dat denk ik ook.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 10:50 schreef Frollo het volgende:
[..]
IK vermoed dat hij 'heisa' bedoelde, maar niet wist hoe je dat schrijft en ook geen zin had om het op te zoeken.
Heisa prima in dat verband. Er is een hoop heisa om die persoon, een hoop drukte, gedoe, dus.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:10 schreef Aventura het volgende:
Maar 'heisa' slaat in die zin als een kut op een drumstel. Maar goed, als je niet kunt spellen ben je ws. ook niet zo'n ster in woordbegrip en -gebruik.
Kan je ook anti heisa maken dan? Zoals daar dan zou staan...quote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:11 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Heisa prima in dat verband. Er is een hoop heisa om die persoon, een hoop drukte, gedoe, dus.
En iets slaat als kut op dirk, als een tang op een varken of als een lul op een drumstel.![]()
Ja hoor, het betekent dan zoiets als 'dat anti-Natasiagedoe'.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:19 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Kan je ook anti heisa maken dan? Zoals daar dan zou staan...
Ok, dan slaat anti dus op Natasia, niet op heisaquote:Op vrijdag 23 februari 2007 11:25 schreef Frollo het volgende:
[..]
Ja hoor, het betekent dan zoiets als 'dat anti-Natasiagedoe'.
Natuurlijk zou 'hetze' beter zijn geweest, maar 'heisa' is voor informele forumtaal duidelijk genoeg. 'Hijza' is uiteraard nooit goed.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |