quote:Artist: Orkest Klein
Song: Ze Ziet Me Niet
Album:
[" " CD]
In het zwembad voor haar ogen,
Duik ik zwevend van de hoge.
Maar ze ziet me niet,
Ze ziet me niet.
Fietsend tot ik pijlsnel rijd,
Scheur ik haar heel hard voorbij.
Maar ze ziet me niet,
Ze ziet me niet.
Soms vertel ik hardop grappen, {oho}
Die zij alleen, zou kunnen snappen. {oho}
Maar ze hoort me niet,
Ze hoort me niet.
Heeft ze op school een vraag niet door, {oho}
Dan fluister ik het antwoord voor. {oho}
Maar ze hoort me niet,
Ze hoort me niet.
Ref.
Toen heb ik haar gezegd: we lopen niet meer met elkaar.
Toen keek ze me aan en zei: wat doe je raar.
Waar heb je het over? Het was niet eens aan.
Toen liep ze door en heeft me laten staan.
Ik stop briefjes in haar jas, {oho}
Als ze die nou maar eens las. {oho}
Maar ze leest ze niet,
Ze leest het niet.
Ik schrijf haar naam op alle muren, {oho}
Van haar huis en bij de buren. {oho}
Maar ze leest het niet,
Oh, ze leest het niet.
Ref.
Toen heb ik haar gezegd: we lopen niet meer met elkaar.
Toen keek ze me aan en zei: wat doe je raar.
Waar heb je het over? Het was niet eens aan.
Toen liep ze door en heeft me laten staan.
Soms ga ik heel dichtbij haar staan {oho}
En raak ik haar voorzichtig aan. {oho}
Maar dat voelt ze niet,
Ze voelt het niet.
Dan doe ik of ik nukkig ben, {oho}
Zielig, ongelukkig ben. {oho}
Maar dat voelt ze niet,
Oh, Ze voelt het niet.
Ref.
Toen heb ik haar gezegd: we lopen niet meer met elkaar.
Toen keek ze me aan en zei: wat doe je raar.
Waar heb je het over? Het was niet eens aan.
Toen liep ze door en heeft me laten staan.
Toen heb ik haar gezegd: we lopen niet meer met elkaar.
Ze keek me aan en zei: wat doe je raar.
Waar heb je het over? Het was niet eens aan.
Toen liep ze door en heeft me laten staan.
Ze ziet me niet, {oho}
Ze hoort me niet, {oho}
Ze leest het niet, {oho}
Ze voelt het niet. {oho}
Ze ziet me niet, {oho}
Ze hoort me niet, {oho}
Ze leest het niet, {oho}
Ze voelt het niet. {oho}
Waarom zou ze zich schamen. Is zij heel knap en jij heel lelijk? Vindt ze je dom? Als het echt zo erg is zit er toch geen toekomst meer in man. Kun je beter vandaag stoppen dan morgen, toch? Of houd je nog van haar of zo?quote:Op zondag 18 februari 2007 22:11 schreef flamoes het volgende:
[..]
Ja dat is 1 van de redenen die ik me ook kan bedenken.
Neuh, zo makkelijk kom ik er niet vanaf. Het is wat anders. Ik dacht misschien valt ze niet op jongens.. En ik ben er toevallig wel eentje. Lijkt voor anderen net of ze me ziet als kameraatje als ik dit vertel. Maar is niet waar.quote:
Tja, als je die info niet geeft weten wij natuurlijk ook niet wat het probleem is en kunnen we je moeilijk helpen.quote:Op zondag 18 februari 2007 22:16 schreef flamoes het volgende:
[..]
Neuh, zo makkelijk kom ik er niet vanaf. Het is wat anders.
Ik kom toch bij haar thuis, dus spreek haar ouders regelmatig. Alleen dan is ze kwaad, want dat wil ze liever niet. Maar ik heb daar compleet schijt aan hoor, vind ook dat ze maar eens normaal moet doen. Vrienden houd ze idd erg ver bij me vandaan en dat ben ik dus op dit moment helemaal zat.quote:Op zondag 18 februari 2007 22:21 schreef Aventura het volgende:
Je bent dus al langer dan een jaar met haar, en hebt nog nooit haar ouders en vrienden gesproken? Dat vind ik echt niet normaal hoor.
Heeft ze soms nog een andere vriend naast jou ofzo?
Dus misschien is ze niet zo trots op haar eigen smaak? Zoiets als zeggen dat je van R&B houdt omdat je vrienden dat ook doen, maar thuis stiekem CDs van Metallica draaien.quote:Op zondag 18 februari 2007 22:22 schreef flamoes het volgende:
Ik snap dat het net lijkt alsof ze me niet meer moet, maar ze is altijd al zo geweest..
Ik heb altijd zoiets gehad van ik zie wel. Maar nu ik mede door dit soort zaken wat minder voor haar voel de laatste tijd, kan ik veel minder hebben. Ik ben minder blind dan ik anders was.quote:Op zondag 18 februari 2007 22:46 schreef Schaduwtje het volgende:
Ernstig vage vriendin heb je. Vraag het haar eens op de man af. Je hoeft jezelf zo toch niet te laten behandelen. Kun je haar niet eens een tijdje hetzelfde behandelen; komt ze er snel genoeg achter hoe dat voelt. Misschien een beetje kinderachtig, maar zo door gaan schiet toch uiteindelijk niet op? Je kunt zo toch niet gaan trouwen of de rest van je leven gaan samenwonen of zo?
Dat vraag ik me ook af.quote:Op zondag 18 februari 2007 22:26 schreef Aventura het volgende:
Waarom accepteer jij het dat jij een soort aanhangsel bent in plaats van dat je een prominente plek in haar leven inneemt? Als ik zou merken dat ik systematisch zou worden weggehouden uit het gehele sociale leven van een vriendje dan is het gauw over met de pret hoor.
Klinkt als een behoorlijke dosis faalangst van haar kant. Maar goed, dat is uiteindelijk haar probleem. Als ze daar vanaf wil komen moet ze daar zelf voor zorgen. Jij hoeft daar uiteindelijk niet mee te gaan zitten als je dat niet wil. Als ze niet naar je kritiek wil luisteren zou ik haar serieus dumpen.quote:Op zondag 18 februari 2007 23:08 schreef flamoes het volgende:
Ja jullie zien het toch net zoals ik.. Wat ik er expres niet bij had verteld is, ze schaamt zich altijd overal voor. Echt altijd om wat anderen wel niet van haar zouden denken.
Ja, iedereen die ik dit vertel zegt mij ook, als je een partner hebt, dan neem je die minstens zelf mee uit en stelt hem voor aan je vrienden, dat is normaal. Zitten ook jongens in die groep, dus dan merkt die partner zelf of het klikt. Zo niet, dan kan die partner (ik dus) zelf wel bepalen of hij mee wil in het vervolg.
Wat je zegt dat klopt helemaal. Ze denkt teveel dat ze niks is, dus houd niet van haarzelf. En ik ben idd ook niet degene die daarmee moet gaan zitten, alleen voor de rest hebben we het erg leuk met elkaar en ik weet dat ze het hier erg moeilijk mee heeft.quote:Op zondag 18 februari 2007 23:16 schreef Schaduwtje het volgende:
[..]
Klinkt als een behoorlijke dosis faalangst van haar kant. Maar goed, dat is uiteindelijk haar probleem. Als ze daar vanaf wil komen moet ze daar zelf voor zorgen. Jij hoeft daar uiteindelijk niet mee te gaan zitten als je dat niet wil. Als ze niet naar je kritiek wil luisteren zou ik haar serieus dumpen.
Alles goed?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 16:39 schreef Copycat het volgende:
Als ik jouw postgeschiedenis een beetje doorlees, komt deze relatie niet eens in de buurt van ook maar een beetje goed.
Z'n gangetjequote:
Je bent een lieverd, hoor. Ik krijg altijd zo'n warm gevoel rond mijn hartje als ik je avatar ziequote:
Waarom vraag je er dan naar?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:53 schreef flamoes het volgende:
Dus. Dan is het zo! Jazeker, jullie kennen haar allemaal!
Maargoed, ik heb hier weer van geleerd, ik laat me niet meer van de wijs brengen door anderen. Iedereen gaat gewoon uit van een algemeen beeld van: doet iemand "dit", dan is "dat" aan de hand, terwijl men niks van de persoon zelf weet. Gelukkig weet ik zelf wel hoe ze is en dat ze van me houd en ik van haar.
Ok, wat heb ik over het hoofd gezien? Dat ze je weg stopt? Dat ze je een naaistreek heeft geleverd en eerst op je geteerd hebt? Dat ze alleen wil stappen? Dat je altijd voor haar klaar staat terwijl zij haar eigen leven lijdt? Dat ze je verbergt voor haar omgeving? Dat jij stapel gek op haar bent maar zij er anders overdenkt inmiddels? Dat ze je dat duidelijk heeft gemaakt?quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:53 schreef flamoes het volgende:
Dus. Dan is het zo! Jazeker, jullie kennen haar allemaal!
Maargoed, ik heb hier weer van geleerd, ik laat me niet meer van de wijs brengen door anderen. Iedereen gaat gewoon uit van een algemeen beeld van: doet iemand "dit", dan is "dat" aan de hand, terwijl men niks van de persoon zelf weet. Gelukkig weet ik zelf wel hoe ze is en dat ze van me houd en ik van haar.
Oh, en de OP van dit topic, zodat ie te lezen blijft:quote:Op dinsdag 12 december 2006 00:02 schreef flamoes het volgende:
Alles is mijn schuld, oorzaak was ik, haar reacties waren op fouten van mij uiteraard, maar dit wat ik schreef was dus wat ik niet begreep aan haar. Ze is trouwens altijd erg lief voor me geweest. Iedereen leest maar hoe ie het wil.
quote:Op zondag 18 februari 2007 21:54 schreef flamoes het volgende:
Wat ik me afvraag, je hebt vrouwen en je hebt vrouwen, maar is het nou normaal dat ze haar omgeving, zoals vrienden, familie en prive bij mij weg wil houden?
Ik ben nou een tijdje samen met mijn vriendin, maar er komen steeds van die punten bij die ik echt niet leuk vind.. Dat is gewoon jammer, want ik word er niet vrolijker van zo en druip steeds meer af. Ik heb altijd van mezelf gedacht dat ik het zo wel goed vond, keek overal dwars doorheen en accepteerde veel. Maar nu is dat over. Nu erger ik me dood aan bepaalde acties van haar. Vaak alleen al de manier waarop ze iets zegt.
Ik mag bijvoorbeeld niet met haar ouders praten, ze houd me er zoveel mogelijk bij vandaan. Als ze een vriendin verwacht terwijl ik er nog ben, dan MOET ik weg.
Nu heeft ze inene wat volk leren kennen waar ze mee uit gaat, eerder gingen we nog weleens samen ergens heen, maar dat is nu in 1 keer helemaal over. Nu is het dus dit weekend carnaval, vorig jaar gingen we samen heen, maar nu doet ze net alsof ze er niks aan vind op zaterdag in die tent. Gister daarom samen maar naar de bios geweest. Daarom gaat ze vanavond en morgen naar carnaval, maar absoluut zonder mij. Ik zei vorige week nog, goh ik wil misschien zondagavond ook wel even kijken daar.. Krijg ik een sarcastische opmerking: ¨o, met wie GA je dan?¨ want ze weet dat er uit mijn omgeving toch bijna niemand gaat op zondag, want bij ons is carnaval er een beetje uit en not done.
Maargoed, het gaat me nou niet alleen om dit laatste, maar meer het hele principe, de manier hoe ze me overal weg houd en hoe ze daarom reageert, als ik het aangeef dus.. Er valt niet over te praten. Ze schaamt zich voor me ofzo, of ze is bang dat ik over haar ga lullen met haar bekenden, ik weet het niet..
Zou idd kunnenquote:Op zondag 18 februari 2007 22:30 schreef Schaduwtje het volgende:
Of misschien is ze tegen jou totaal anders dan tegen al de anderen in haar kennissenkring en weet ze niet hoe ze moet reageren als ze met twee groepen geconfronteerd wordt die haar totaal anders kennen terwijl zij een consistent beeld omhoog wil houden.
Goh. Van 'ze houd me buiten haar leven, en ze trekt zich alles wel heel erg aan en en' naar 'MAAR ZO IS ZE NU EENMAAL EN IK HOU VAN HAAR'.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:53 schreef flamoes het volgende:
Dus. Dan is het zo! Jazeker, jullie kennen haar allemaal!
Maargoed, ik heb hier weer van geleerd, ik laat me niet meer van de wijs brengen door anderen. Iedereen gaat gewoon uit van een algemeen beeld van: doet iemand "dit", dan is "dat" aan de hand, terwijl men niks van de persoon zelf weet. Gelukkig weet ik zelf wel hoe ze is en dat ze van me houd en ik van haar.
Zou dus ook nog kunnen dat zij zich schaamt voor haar ouders en vrienden tov jou, dat ze die twee werelden gescheiden wil houden of zo.quote:Op zondag 18 februari 2007 23:08 schreef flamoes het volgende:
Ja jullie zien het toch net zoals ik.. Wat ik er expres niet bij had verteld is, ze schaamt zich altijd overal voor. Echt altijd om wat anderen wel niet van haar zouden denken.
Maak er een mantra van, plak deze tekst op je spiegel. Wellicht weet je ooit jezelf er van te overtuigen, maar mij niet. En jij hebt van binnen ook een stemmetje dat zegt dat er iets niet klopt, anders had je dit topic niet geopend.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 17:53 schreef flamoes het volgende:
Dus. Dan is het zo! Jazeker, jullie kennen haar allemaal!
Maargoed, ik heb hier weer van geleerd, ik laat me niet meer van de wijs brengen door anderen. Iedereen gaat gewoon uit van een algemeen beeld van: doet iemand "dit", dan is "dat" aan de hand, terwijl men niks van de persoon zelf weet. Gelukkig weet ik zelf wel hoe ze is en dat ze van me houd en ik van haar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |