Zal Ron Raven met z'n grote snavel geld weten los te peuteren in Ulft?quote:raaf
de raaf (vrouwelijk), de raven
grootste zangvogel, behorend tot de kraaiachtigen, met een zwart kleed en een forse snavel
De loden?quote:Op donderdag 14 april 2005 20:14 schreef Iwan1976 het volgende:
Door dat gemekker van Sanne leek het wel een uur.![]()
Ze is een perfect voorafje voor Loekie.
Zo lang Sanne maar het loodje legt vind ik het best.quote:Op donderdag 14 april 2005 20:27 schreef weet_ik_veel het volgende:
De loden?
Alwien gaat een 60+ vrouw spelen die eruit ziet als dertiger.quote:Op donderdag 14 april 2005 21:53 schreef Svensational het volgende:
Wat is er met Alwien Tulner, Iwan?
Als de verjonging niet helpt, helpt de veroudering?quote:Op donderdag 14 april 2005 22:07 schreef Iwan1976 het volgende:
Alwien gaat een 60+ vrouw spelen die eruit ziet als dertiger.
Geen idee wanneer ze erin komt, maar ik denk medio mei.quote:Op donderdag 14 april 2005 22:10 schreef Svensational het volgende:
Aha, dat wist ik niet. Wanneer komt ze erin? Wat is het voor een belachelijk idee trouwens? een 60+er die er uitziet als 30
Had je liever gezien dat hij ze in zetpilvorm meekreeg?quote:Op vrijdag 15 april 2005 00:05 schreef haagse_elfje het volgende:
OMG sinds wanneer krijg je flesjes morphine mee naar huis
Alwien Tulner is een goed alternatief voor Joyce.quote:Op vrijdag 15 april 2005 00:05 schreef haagse_elfje het volgende:
die Sanne kan dus absoluut niet rennen....
OMG sinds wanneer krijg je flesjes morphine mee naar huis
dat verhaallijntje met Alwien Turner lijkt mij ook heel raar maar ach.....
tegenwoordig hebben ze morphine pleistersquote:Op vrijdag 15 april 2005 02:10 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Had je liever gezien dat hij ze in zetpilvorm meekreeg?
nee niet echt....quote:Op vrijdag 15 april 2005 10:56 schreef babette21 het volgende:
heb ik nog wat gemist gisteren!?
quote:DE SCORE VAN... ONM
ONM-acteur Sander Foppele wilde het gaan maken in Hollywood, maar er kwam iets tussen en nu is hij weer terug in de soap. "Ik ben met open armen ontvangen en mijn rol is een stuk interessanter geworden", aldus Foppele tegen de AVRO. "Eerst was ik een soort aangever, nu heb ik echt een goede verhaallijn. Daan is om een bepaalde reden teruggekomen uit Kroatië. Het heeft iets te maken met liefde. Hij draagt een groot geheim met zich mee. Meer kan ik er niet over zeggen." De Hollywood-plannen gaan voorlopig de kast in: "Dat moet maar even wachten. Ik ben lekker bezig in ONM en erg gelukkig met mijn vriendin, dus ik heb niet zoveel haast om weg te komen. Het zit nog steeds in mijn achterhoofd, een filmcarrière. Maar wanneer en hoe? I don't know. Misschien krijg ik nog eens een telefoontje uit Los Angeles, zo van: 'Kom even langs.' Dan ga ik natuurlijk wel." ONM werd woensdag door 667.000 kijkers (madl: 12.8%) bekeken en was daarmee de best scorende uitzending van Yorin.
BRON: rtlnl.web-log.nl
Ja ik weet wel waarom want die Amerikanen zijn niet zo achtelijk als hier, die zagen gewoon dat hij echt geen talent heeft.....quote:ONM-acteur Sander Foppele wilde het gaan maken in Hollywood, maar er kwam iets tussen en nu is hij weer terug in de soap
Ze komt op zaterdag 30 april en op zondag 1 mei vertrekt ze al weer... een buitenbeeldgastrol, net als de moeder van Sanne.quote:Op vrijdag 15 april 2005 04:33 schreef weet_ik_veel het volgende:
Heb ik jullie al verteld dat Aafke op vrijdag 29 april terugkomt?
vervelend in de zin van leuk?!quote:Op vrijdag 15 april 2005 11:23 schreef haagse_elfje het volgende:
Julia die heel vervelend was
heel goed:)quote:Daan is doodziek geworden, Shirina vond een flesje morphine op zijn bed...
Ik vond die scène met Lizzy, ondanks dat het erg voorspelbaar was, best wel leuk.quote:Op vrijdag 15 april 2005 13:10 schreef haagse_elfje het volgende:
nee vervelend in de zin van, dat ze op mijn zenuwen werkte....
Julia, proffesioneel goudgraver..... tof!quote:Op vrijdag 15 april 2005 13:20 schreef Iwan1976 het volgende:
Ik vond die scène met Lizzy, ondanks dat het erg voorspelbaar was, best wel leuk.
Lizzy heeft Julia een goeie reden (de erfenis) gegeven om zich weer op Joost te storten.
Ik vrees dat het bij Daan blijft.quote:Op vrijdag 15 april 2005 18:58 schreef haagse_elfje het volgende:
gaat er nog iemand dood in dit seizoen?
Ik hoop persoonlijk op Sanne, Joost of Daan......
Ik ben het voor de verandering helemaal met je eens.quote:Op vrijdag 15 april 2005 19:30 schreef weet_ik_veel het volgende:
Zijn we het er over eens dat Annelieke nooit meer mag rennen, nooit meer treurig mag zijn en dat ze alleen maar mag mooiwezen?
van een kale kip kan je niet plukkenquote:Op vrijdag 15 april 2005 19:53 schreef weet_ik_veel het volgende:
1 Miljoen boete voor Mooie Rooie! Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!
Ze heeft van Ed een vette erfenis gehad en ze kan haar huis verkopen.quote:Op vrijdag 15 april 2005 19:56 schreef haagse_elfje het volgende:
van een kale kip kan je niet plukken
Kon je hier horen lachenquote:Op vrijdag 15 april 2005 20:21 schreef Svensational het volgende:
Wat heb ik me kapotgelachen om Sanne vandaagLaat haar eens toneellessen nemen
Ze kan niet eens schreeuwen, want dan begint ze als een oud paard te hijgen.quote:
Nee...jij?!quote:Op vrijdag 15 april 2005 21:21 schreef weet_ik_veel het volgende:
Heeft er iemand caps van Iris in haar rode topje?
quote:Op vrijdag 15 april 2005 21:21 schreef weet_ik_veel het volgende:
Heeft er iemand caps van Iris in haar rode topje?
Ja hoor van mij wel!!quote:
of ze mag heel snel weer ophoepelenquote:Op vrijdag 15 april 2005 21:41 schreef MirSus het volgende:
w_i_v ook weer bliij![]()
Moet zeggen zij speelt het dan wel weer goed, je zou die Sanne nooit zo'n rol
moeten geven in ieder geval! Die mag alleen maar af en toe haar vader
betrappen en dan maar weer hard weglopen.
Dat zeg ik.... (heel) hard weg lopenquote:Op vrijdag 15 april 2005 22:22 schreef haagse_elfje het volgende:
[..]
of ze mag heel snel weer ophoepelen
sowiezo zien de scenes er tegenwoordig er erg gekunsteld uit....Net alsof kinderen daar aan het regisseren zijn.... zeer triest, het zakt steeds meer naar een dieptepuntquote:Op vrijdag 15 april 2005 22:38 schreef MirSus het volgende:
[..]
Dat zeg ik.... (heel) hard weg lopen
Maar vind het wel lullig hoor, was er dan geen regisseur in de buurt
die deze scene kon stoppen en het haar nog een (paar) keer had kunnen laten proberen?!
Want dit was niet om aan te zien.
Vandaar ook dat dit seizoen het laatste is.quote:Op zaterdag 16 april 2005 00:16 schreef haagse_elfje het volgende:
sowiezo zien de scenes er tegenwoordig er erg gekunsteld uit....Net alsof kinderen daar aan het regisseren zijn.... zeer triest, het zakt steeds meer naar een dieptepunt
Geloof me nou maar eens een keer. Tragischer dan dit kan ONM niet worden. De verjonging heeft ONM de hals omgedraaid. Annelieke is leuk om naar te kijken, maar Pauline speelde duizend maal beter. Ik snap ook nog steeds niet waarom Do er uit moest. Was een van de leukste karakters, voor dat Dennis het om zeep hielp.quote:Op zaterdag 16 april 2005 00:21 schreef haagse_elfje het volgende:
het zou mij dus echt niets verbazen als dit idd het laatste seizoen wordt
Er zijn nog wel wat clubs die haar willen hebben.......quote:Op zaterdag 16 april 2005 00:29 schreef haagse_elfje het volgende:
... Ik denk dat mevrouw maar een andere carriëre moet gaan verzinnen ergens waarbij ze niet veel hoeft na te denken....
Pauline ging toch verhuizen naar Engeland. Daarom ging ze der uit.quote:Op zaterdag 16 april 2005 00:25 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Geloof me nou maar eens een keer. Tragischer dan dit kan ONM niet worden. De verjonging heeft ONM de hals omgedraaid. Annelieke is leuk om naar te kijken, maar Pauline speelde duizend maal beter. Ik snap ook nog steeds niet waarom Do er uit moest. Was een van de leukste karakters, voor dat Dennis het om zeep hielp.
quote:'Het is hier super, super, super!'
Petra Kachgelland, de actrice die de rol van Iris Overbeek met veel verve neerzet, zit eigenlijk pas een jaar in de acteerbusiness. Vorig jaar april zette ze haar eerste schreden op de studiovloer van ONM en heeft daar nooit een moment spijt van gehad.
Eigenlijk is Petra van huis uit danseres. Ze heeft de dansacademie gedaan in Den Bosch en is daar uitvoerend danseres geworden (toegespitst op musical en theater). Daarmee heeft ze ook een aantal jaar op de planken gestaan. Op een gegeven moment is ze daar ook nog modellen werk bij gaan doen. Ze liep onder meer shows in binnen- en buitenland.
Ook heeft ze in vijf commercials gespeeld. Eigenlijk verliep haar leventje dus op rolletjes. Toen ze ook nog eens een vaste baan aangeboden kreeg, leek het helemaal prima. Maar Petra voelde 'iets in de lucht hangen' en besloot zich in te schrijven bij een castingbureau om maar te zien wat er van kwam.' Drie weken later deed ze auditie voor de rol van Iris en sindsdien werkt ze voor de leukste soap die ons land rijk is.
Heeft ze ooit spijt gehad?
Petra: 'Spijt? Geen haar op mijn hoofd... Het is super! Super, super, super! Ik vind echt alles leuk en interessant. We werken met een ontzettend leuk team, niet alleen de acteurs maar ook de regisseurs, de mensen van het licht en geluid, noem maar op. Ik heb ook zoveel geleerd het afgelopen jaar en elke dag leer ik weer dingen bij. En dat vind ik heel bijzonder. Gisteren ben ik bijvoorbeeld bij de montage gaan kijken, heel interessant. Ik wil dit jaar ook nog naar Hilversum waar ze de geluidsnabewerking doen, dat lijkt me ook boeiend. Qua spel heb ik deze week veel geleerd van Pim Vosmaer, de regisseur. Hij heeft zelf op de vloer gestaan als acteur en dat merk je in zijn regisseren. Alle regisseurs zijn goed hoor, alleen het verschilletje met iemand die zelf geacteerd heeft voel je wel. Als hij dingen ziet in mijn ogen, zegt ie wel eens 'Maak het niet te dik'.'
Petra speelt pas een jaar de rol van Iris. Want vindt zij eigenlijk van deze vrijgevochten dame die het ene drama na het andere meemaakt?
'Ik vind haar leuk! Ze is wel anders dan ik. Ik denk bijvoorbeeld wat langer na voor ik iets zeg. Ik heb ook niet zo'n grote mond tegen mijn superieuren zoals Iris tegen Bettina en Joyce. Ik zou me iets meer inhouden of het beter voorbereiden als ik wat wil zeggen. Maar dat is wel leuk, soms kun je het namelijk niet tegenhouden dat je uit je slof schiet.
Ik ben zelf een beetje een strebertje, ik stel doelen en ga daar voor. Dat is iets wat je ook wel bij Iris ziet gebeuren.'
Als je in zo'n bekende soap als ONM zit, moet je niet vreemd opkijken als mensen je herkennen. Gebeurt dat bij Petra ook al?
'Ja dat is wel grappig. Ik ben nog niet echt een BN-er, maar ik word wel herkend. Mensen die kijken en dan zeggen: Is ze het nou? En andere mensen vliegen gewoon op me af: He, ben jij Iris? Soms zijn er zelfs mensen die me waarschuwen voor Marnix. Maar in ieder geval reageert iedereen leuk.'
En eh... maakt Petra veel bloopers?
'Over het algemeen verpest ik een opname door het lachen met tegenspelers. We hebben ook zo veel lol. Gürkan ken ik inmiddels erg goed, dus als hij z'n tekst kwijt is dan voel ik dat aan. Zelf heb ik ook versprekingen, maar dan wil ik gewoon doorspelen. Zo moest ik een keer zeggen: De huisarts wil zien of de wond goed heelt. En ik zei: De hond goed heelt. Maar ik speelde gewoon door, tot de regie doorkreeg dat het echt niet klopte. Maar ik heb gelukkig nooit grote dingen kapot gemaakt of zo.'
En dan tot slot natuurlijk de vraag wie Petra ooit zou moeten vervangen, mocht ze stoppen met de rol van Iris.
'Nee dat kan echt niet! Er is niemand die Iris... hahaha. Even serieus... Niet dat ik nou helemaal wild van haar ben, maar op fotomateriaal word ik wel eens vergeleken met Sandra Bullock. Een heel mooi compliment ja, vind ik leuk om te horen. Dus puur op uiterlijk mag ze Iris wel spelen. Haha, en ik denk dat het een goede aanwinst zou zijn voor ONM.'
BRON: Yorin
quote:Op zaterdag 16 april 2005 11:59 schreef Svensational het volgende:
Ik vind ONM helemaal niet meer leukIk vind gewoon dat ze weer met aflevering 1 moeten beginnen. Met Frank die van de trap lazert
quote:Maandag 25 april 2005
Tonnie vindt dat hij Tonnie heet en niet Joost en dus ruzie en dus gaat Tonnie als John Travolta naar de bank voor een lening. Ultra-charmante Ron weet als geen ander dingen bij Tara gedaan te krijgen. Dat Shirina er om begrijpelijke reden even geen zin in heeft om Yvonnes shit op te knappen leidt tot een tragische ontwikkeling.
Dinsdag 26 april 2005
Eigenlijk moet Ilyas wachten op Marnix om een levensreddende handeling uit te voeren... Joost lacht om de hoogmoedige manier waarop Chris Julia in zijn bed probeert te krijgen, maar hij lacht niet meer als hij bezoek krijgt van de belastinginspecteur. Bettina probeert op een zwak moment van Joyce haar plannetjes door te drukken.
Woensdag 27 april 2005
Julia heeft Chris volkomen in de tang. Joyce moet naar het ziekenhuis voor een zwangerschapscontrole. Dan gaat er iets niet goed... Renée scoort verontrustend laag in een coma-test. Niels vindt dat zijn kind niet alleen maar opgevoed moet worden door de moeder en dus doet hij Marjolein een verrassend vaderlijk voorstel. Iris heeft goede hoop haar stiekeme relatie met Marnix toch voort kan blijven gaan.
Donderdag 28 april 2005
JP wordt uitgelachen omdat hij zijn geld aan Ron Raven toevertrouwt en Joost wordt net zo hard uitgelachen omdat hij zich voor een studie Rechten inschrijft. Marnix roept Iris op het matje. Hugo en Niels schrijven Renée een speciale bril en koptelefoon voor. Lizzy hoort dat Marnix Joyce heeft bedrogen. Als ze ook hoort met wie, zoekt ze meteen de confrontatie op.
Vrijdag 29 april 2005
Yvonne gaat door een diep dal. Shirina wil dit verborgen houden voor Bettina, maar dat is natuurlijk een onmogelijke opgave. Bettina denkt terecht dat Yvonne heeft ge-od't. Haar conclusie: Yvonne is haar kind niet waard. Lizzy wil zo graag gaan samenwonen met Hugo, maar Joyce kan daar nou niet echt heel erg gelukkig mee zijn. Het gaat haar allemaal veel te snel.
BRON: Yorin
Eerst George Clooney en nu weer John Travolta... toe maar!quote:Tonnie vindt dat hij Tonnie heet en niet Joost en dus ruzie en dus gaat Tonnie als John Travolta naar de bank voor een lening.
quote:Dat Shirina er om begrijpelijke reden even geen zin in heeft om Yvonnes shit op te knappen leidt tot een tragische ontwikkeling.
Waar zou Marnix nu weer uit- of inhangen?quote:Eigenlijk moet Ilyas wachten op Marnix om een levensreddende handeling uit te voeren...
Wat voor plannetjes zou ze hebben?quote:Bettina probeert op een zwak moment van Joyce haar plannetjes door te drukken.
Wat is een coma-test?quote:Renée scoort verontrustend laag in een coma-test.
Marjolein Richter of Niels Curie?quote:Niels vindt dat zijn kind niet alleen maar opgevoed moet worden door de moeder en dus doet hij Marjolein een verrassend vaderlijk voorstel.
JP zou toch beter moeten weten. Naar dat geld kan hij fluiten!quote:JP wordt uitgelachen omdat hij zijn geld aan Ron Raven toevertrouwt.
Sapperdeflap...quote:Hugo en Niels schrijven Renée een speciale bril en koptelefoon voor.
quote:Bettina denkt terecht dat Yvonne heeft ge-od't.
Welke dyslect heeft deze zin geschreven?quote:Tonnie vindt dat hij Tonnie heet en niet Joost en dus ruzie en dus gaat Tonnie als John Travolta naar de bank voor een lening.
Claire was niet goed genoeg zeker....dan moet dit paard de moeder van zijn kind zijnquote:Niels vindt dat zijn kind niet alleen maar opgevoed moet worden door de moeder en dus doet hij Marjolein een verrassend vaderlijk voorstel.
Nee, ze ging Afrikaantjes kweken.quote:Op zaterdag 16 april 2005 09:48 schreef Woelli het volgende:
Pauline ging toch verhuizen naar Engeland. Daarom ging ze der uit.
-2 verwensdoding!quote:Op zaterdag 16 april 2005 13:23 schreef Viking84 het volgende:
Nog nooit heb ik zo zitten gillen bij de tv als gisteren (hh van donderdag). Wat een KUT streek van Bettina. Doodslaan moeten ze dat wijfen dat lijntje van Marnix en Iris begint te vervelen
Hopelijk ontpopt Iris zich niet tot de vrouwelijke versie van Hillard
Aan over het paard getilde actrices ontbreekt het in ieder geval niet.quote:Het frusterende aan soap is dat er altijd gebrek aan geld en tijd is.
ge-wat?!??!?quote:Bettina denkt terecht dat Yvonne heeft ge-od't
Ze moeten toch wat te zeggen hebbenquote:Op zondag 17 april 2005 15:19 schreef babette21 het volgende:
Renée in coma?! dat zou wel lief zijn!!
[..]
ge-wat?!??!?
die verhaaltjesschrijver vindt zichzelf wel erg grappig he?!
wist je dat niet tegenwoordig zijn kleuters daar regisseurs verklaart ook al dat gekliederquote:Op zondag 17 april 2005 15:35 schreef babette21 het volgende:
moeilijke woorden?! 't niveau is juist beneden alle peil....
volgens mij hebben ze teveel breezers op en zijn 'n eigen taaltje gaan ontwikkelen ofzo.....
oh nee!! da's natuurlijk onderdeel van de "verjonging".....![]()
quote:Op zondag 17 april 2005 15:35 schreef babette21 het volgende:
moeilijke woorden?! 't niveau is juist beneden alle peil....
volgens mij hebben ze teveel breezers op en zijn 'n eigen taaltje gaan ontwikkelen ofzo.....
oh nee!! da's natuurlijk onderdeel van de "verjonging".....![]()
Dat verklaart indd heel veelquote:Op zondag 17 april 2005 15:35 schreef haagse_elfje het volgende:
[..]
wist je dat niet tegenwoordig zijn kleuters daar regisseurs verklaart ook al dat geklieder
De verhaaltjesmakers hebben iets te veel naar ER gekeken. OD is een veel gebruikte afkorting voor overdosis.quote:Op zondag 17 april 2005 15:19 schreef babette21 het volgende:
Renée in coma?! dat zou wel lief zijn!!
ge-wat?!??!?
Een fatsoenlijke synopsis schrijven zit er de laatste tijd niet meer in. Ze zijn m.i. iets te ver doorgeslagen.quote:Op zondag 17 april 2005 15:35 schreef babette21 het volgende:
moeilijke woorden?! 't niveau is juist beneden alle peil....
volgens mij hebben ze teveel breezers op en zijn 'n eigen taaltje gaan ontwikkelen ofzo.....
oh nee!! da's natuurlijk onderdeel van de "verjonging".....![]()
gingen ze maar naar ER kijkenquote:Op zondag 17 april 2005 15:52 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
De verhaaltjesmakers hebben iets te veel naar ER gekeken. OD is een veel gebruikte afkorting voor overdosis.
Bij de oogarts betekent OD oculus dexter, oftewel rechter oog. En nu we het toch over ogen hebben... Marjolein draagt maandag een zwart ooglapje over haar oculus sinister, oftewel haar (geamputeerde) linker oog.
De kans dat we daar ooit vanaf komen is vrij kleinquote:Op zondag 17 april 2005 17:50 schreef haagse_elfje het volgende:
[..]
gingen ze maar naar ER kijkenwant dan hoefden we tenminste dat medische gepruts niet aan hoeven te zien....
quote:Onzekere tijden
De zomerstop voor de soaps naderen met rasse schreden. De acteurs van Goede tijden, slechte tijden hoeven zich nergens zorgen over te maken. Na de zomervakantie gaan de studiodeuren in Aalsmeer voor hen gewoon weer open. Anders is het voor de spelers uit ONM (Yorin). Hoewel er momenteel driftig wordt gewerkt aan spannende cliffhangers voor de laatste afleveringen, weet niemand of de reeks na de zomerstop terugkeert. Het contract dat twee jaar geleden werd gesloten loopt ten einde, de onderhandelingen over een nieuwe verbintenis moeten nog beginnen.
Nee.quote:Op zondag 17 april 2005 22:33 schreef Svensational het volgende:
Is er eigenlijk al iemand dood van de eerste cast? irl dan?
Correct me if i'm wrong... maar aan het begin van dit seizoen heeft Yorin toch besloten om het contract met 2 jaar te verlengen, mits er veranderingen werden doorgevoerd?!quote:Het contract dat twee jaar geleden werd gesloten loopt ten einde, de onderhandelingen over een nieuwe verbintenis moeten nog beginnen.
Klopt, maar er staat een clausule in het contract: als de kijkcijfers tegenvallen mag het contract worden ontbonden.quote:Op maandag 18 april 2005 01:50 schreef Iwan1976 het volgende:
Correct me if i'm wrong... maar aan het begin van dit seizoen heeft Yorin toch besloten om het contract met 2 jaar te verlengen, mits er veranderingen werden doorgevoerd?!
BTW: Er gaan ook geruchten dat de geruchten niet kloppen... maar dat lees je niet in de Telegraaf.![]()
Het is lastig om de volgende ex-castleden terug te laten komen aangezien ze een beetje dood zijn:quote:Op zondag 17 april 2005 21:27 schreef weet_ik_veel het volgende:
Er gaan zelfs geruchten dat er voor de allerlaatste speciale aflevering de allereerste cast nogeens bijeenkomt.
geen leuke grap Iwan... géén leuke grap....quote:Op maandag 18 april 2005 03:05 schreef Iwan1976 het volgende:
Er wordt zelfs al gefluisterd dat de rol van Bento nieuw leven wordt ingeblazen om de voetbaldoelgroep aan te spreken. Voetbal is immers een van de speerpunten van de nieuwe zender.
understatement...quote:Op maandag 18 april 2005 12:38 schreef haagse_elfje het volgende:
in ONM was hij ook irritant
zij heeft 't anders wél gepresteerd om in de leader van LZML te komen!!!quote:daarbij komt, hij is toch dood gegaan want toen kwam dat ongelofelijke beschamende optreden van zijn moeder....
Amen!quote:Beste Chantal,
Deze geruchten zijn gelukkig niet waar! De zender (in dit geval Yorin) bepaald voor elk nieuw seizoen of voor meerdere seizoenen of ze weer een nieuw contract aangaan met een productie (in dit geval ONM), dus je bent als productie van een soap altijd afhankelijk van de zender. Nu zit er weer een nieuw seizoen ONM aan te komen en waarschijnlijk zijn deze geruchten daardoor ontstaan. Dus blijf kijken naar ONM! We zullen in ieder geval ons best doen om de serie nog leuker te maken.
Met vriendelijke groet,
Redactie ONM
BRON: Yorin
ONM is niet de enige die rigoureuze veranderingen heeft doorgevoerd.quote:
Ze moeten wel de juiste mensen daar voor inschakelen.quote:de serie nóg leuker maken he.... klinkt als 'n onmogelijke opgave!!
zit zo'n sexchange eigenlijk in 't ziekenfonds?!quote:Op maandag 18 april 2005 14:15 schreef Iwan1976 het volgende:
ONM is niet de enige die rigoureuze veranderingen heeft doorgevoerd.
nah... geef ons 'n jaar en de kijkcijfers zullen ver4voudigd zijn!!!!quote:Ze moeten wel de juiste mensen daar voor inschakelen.![]()
Geen flauw idee...quote:Op maandag 18 april 2005 14:35 schreef babette21 het volgende:
zit zo'n sexchange eigenlijk in 't ziekenfonds?!
Dat bedoel ik maar.quote:nah... geef ons 'n jaar en de kijkcijfers zullen ver4voudigd zijn!!!!![]()
haha hij's leukquote:Op maandag 18 april 2005 15:44 schreef Orginial het volgende:
Ik had eerst gemaild of la Claire doodging, en volgens hun was dat niet.
den haag cs is kennelijk 'n goeie spotplaats: ik botste er een keer tegen Mimi Ferrer opquote:Op maandag 18 april 2005 16:10 schreef haagse_elfje het volgende:
ik zag net Katharina Justic op den haag centraal en wat een klein mormel is dat zeg
Ze is nog kleiner dan mij ik ben heel dwergen-maat met mijn 1.61....Een klein propje is het
Geen idee, maar Kim heeft wel iets met mobieltjes, hoe groter hoe beter.quote:Op maandag 18 april 2005 16:41 schreef Svensational het volgende:
Hee, ik zie net een reclame van HI met iemand die heel erg op Kim lijkt. Is dat haar of niet?
Kim Pieters of Kim van Carlo?!?quote:Op maandag 18 april 2005 16:41 schreef Svensational het volgende:
Hee, ik zie net een reclame van HI met iemand die heel erg op Kim lijkt. Is dat haar of niet?
Dat had ik nou ook... en het bewijst maar weer eens dat een korte break voor een karakter wonderen doet.quote:Op maandag 18 april 2005 19:59 schreef MirSus het volgende:
Toch wel blij dat Joyce weer terug is hoor,
tenminste iemand die verstand heeft van acteren!
Goh, ik dacht dat ik naar ONM zat te kijken... is het toch die Vlaamse ziekenhuisserie.quote:NIELS RICHTER: "Dit is Spoed."
quote:Op maandag 18 april 2005 20:30 schreef MirSus het volgende:
Voor de liefhebbers:
Dennis Overeem morgen in Tros Triviant op Nederland 1
Hèquote:
Toch maar voor de zekerheid de dvd-recorder instellen, want anders ga ik dit hoogtepunt op de dinsdagavond missen.quote:Op maandag 18 april 2005 20:30 schreef MirSus het volgende:
Voor de liefhebbers:
Dennis Overeem morgen in Tros Triviant op Nederland 1
Begin jij ook al?!quote:Op maandag 18 april 2005 21:11 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Toch maar voor de zekerheid de dvd-recorder instellen, want anders ga ik dit hoogtepunt op de dinsdagavond missen.
quote:Op maandag 18 april 2005 20:58 schreef MirSus het volgende:
En:
Zo hoor je deze week in Claudia D'r Op de terugkeer van de jaren 80 tv radiosoap Kanaal 13.
Misschien komt Pim Vosmaer ff langs?!![]()
![]()
Lijkt me leuk ja!quote:Op maandag 18 april 2005 21:15 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]Ik ben toch benieuwd naar het grote geheim: of er iets was tussen Pim en Door.
Kunnen ze die 23 afleveringen nou niet in een mooie dvd box uitbrengen?! Of herhalen desnoods.
Is Juan gay?quote:Op maandag 18 april 2005 12:19 schreef Svensational het volgende:
Niks mis met Bento toch? Toen ie in ONM zat vond ik hem niet irritant ofzo. Toen ik 'm in Patty's Posse had gezien vond ik het een irritante flikker
Wie?quote:Op maandag 18 april 2005 16:10 schreef haagse_elfje het volgende:
Orgi denk je ook echt dat ze een verhaal-lijn aan jou gaan verklappen....
Ik zag net Katharina Justic op den haag centraal en wat een klein mormel is dat zeg![]()
tja wij zijn daar inmiddels aan gewend... 't geeft wel wat extra's aan de rolquote:Op dinsdag 19 april 2005 11:22 schreef Svensational het volgende:
Ik vind dat accent van Yvonne belachelijk klinken
ja iddquote:Op dinsdag 19 april 2005 11:22 schreef Svensational het volgende:
Ik vind dat accent van Yvonne belachelijk klinken
we hadden al geconstateerd dat prive-Iris minder erg is dan AZB-Iris....quote:Op dinsdag 19 april 2005 11:25 schreef Svensational het volgende:
En ik vind Iris ook helemaal niet zo slecht meer
Ene BdBquote:Op dinsdag 19 april 2005 11:34 schreef sonjao14 het volgende:
Wie is dennis overeem?
Niks mis met Joost hoorquote:Op dinsdag 19 april 2005 11:36 schreef babette21 het volgende:
[..]
we hadden al geconstateerd dat prive-Iris minder erg is dan AZB-Iris....
al komt dit mede door haar "fijne" collegae: Sanne, Ilyas, Marjolein, Hugo, Joost....
die zijn zo verschrikkelijke [slecht] dat zelfs Tara & Tonnie verdraaglijk zijn geworden!
Do not say the name, for he must be forgotten [asap]quote:Op dinsdag 19 april 2005 11:37 schreef Svensational het volgende:
Ene BdB
kan wel merken dat jij 'n half jaar gemist hebt.....quote:
Ilyas is 't meest nietszeggende karakter dat daar rondloopt...quote:Ilyas stoor ik me ook niet aan. Wel aan Sanne, wat is die ongelovelijk slecht
nee hoor, MirSus was/waren stiekem fan van 'm....quote:Op dinsdag 19 april 2005 11:42 schreef Svensational het volgende:
Volgens mij is dat de enige keer dat heel FOK! ONM het met elkaar eens was
ja, dat oordeel is idd unaniem...quote:Oh, en Sanne dan
quote:Op dinsdag 19 april 2005 11:57 schreef babette21 het volgende:
[..]
nee hoor, MirSus was/waren stiekem fan van 'm....
[..]
ja, dat oordeel is idd unaniem...
Yvonne wil wel eens vergeten dat ze een accent heeft.quote:Op dinsdag 19 april 2005 11:24 schreef babette21 het volgende:
tja wij zijn daar inmiddels aan gewend... 't geeft wel wat extra's aan de rol
quote:Op dinsdag 19 april 2005 14:56 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Yvonne wil wel eens vergeten dat ze een accent heeft.
Sodemieter op met die uitgedroogde pruim!quote:Op dinsdag 19 april 2005 16:06 schreef Joyce_en_Roxylovertje het volgende:
Sorry dit moet even:
JOYCIE IS TERUG!!!!!!!
Het is anders wel één van de weinigen die nog kan acteren!!!!!!quote:Op dinsdag 19 april 2005 18:15 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Sodemieter op met die uitgedroogde pruim!
Ze is irritant, uitgemolken en daardoor zwaar overbodig!quote:Op dinsdag 19 april 2005 19:05 schreef soapie het volgende:
Het is anders wel één van de weinigen die nog kan acteren!!!!!!
Dat zijn er wel meer!!!!!!quote:Op dinsdag 19 april 2005 19:14 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Ze is irritant, uitgemolken en daardoor zwaar overbodig!
Was dat nou witte rook?quote:Op dinsdag 19 april 2005 19:55 schreef weet_ik_veel het volgende:
Jezus! Laar Shirina nooit meer stoned worden!
quote:Jullie maken blijkbaar niet echt veel indruk op jullie patienten
Van kwaad tot (B)erger.quote:Op dinsdag 19 april 2005 20:00 schreef weet_ik_veel het volgende:
Renée met de twee claims:
1. Een miljoen voor Marie Jolijn
2. Een schadeclaim voor een dikke auto
En ze zal ook wel blij zijn met de nieuwe Paus!
quote:Onrust onder acteurs 'ONM'
door Mariët Oosterwijk
AMSTERDAM - De acteurs van 'ONM' zijn in paniek. De spelers van de tweede soap van ons land hebben gisteren te horen gekregen dat de zender Yorin nog steeds niet weet of ze in het nieuwe seizoen met de soap doorgaat.
Eén van de toppers van de serie die, omdat alle acteurs zwijgplicht opgelegd hebben gekregen, niet met zijn naam in de krant wil: "We zijn allemaal op zoek naar ander werk. Het is een echte ramp. En dat terwijl de kijkcijfers en het marktaandeel zijn gestegen. Wat een vreselijke manier om de zomerstop in te gaan! Volgende week vrijdag lijkt de dag waarop wij definitief afscheid van elkaar moeten nemen."
Volgens de sterspeler geloven de acteurs onderhand niet meer in een goede afloop. "Achter de schermen is gewoon ook een soap uitgebroken. Mensen vrezen voor hun toekomst. Het is net zo'n drama als bij ieder ander bedrijf waar banen op de tocht staan. Sommigen kunnen van alle emoties nauwelijks meer spelen."
De gesprekken tussen de acteurs en Yorin zijn nog steeds gaande.
BRON: www.telegraaf.nl
Mannen op leeftijd hebben eerder last van prostaatproblemen... dus ik gok op Sander de Heer (Marnix).quote:Op woensdag 20 april 2005 12:04 schreef Svensational het volgende:
Het is dus een man die lekt. Wie zou het zijn?
Sander ziet zichzelf als een topper... dus je zou best eens gelijk kunnen hebben.quote:Op woensdag 20 april 2005 12:44 schreef Svensational het volgende:
Ik gok op Sander Foppele (Daan)
He, Iwan je zou toch nog solliciteren ??!!quote:Op woensdag 20 april 2005 11:49 schreef Iwan1976 het volgende:
De Telegraaf gooit weer 'ns olie op het vuur:
[..]
Ik kan wel leuke verhaallijnen bedenken, maar als er geen geld is voor een behoorlijke cast...quote:Op woensdag 20 april 2005 13:00 schreef MirSus het volgende:
He, Iwan je zou toch nog solliciteren ??!!
Zo komt het natuurlijk nooit goed met ONM
Wat is er mis met Renée?!quote:Op woensdag 20 april 2005 16:12 schreef Orginial het volgende:
Heb het gister weer gezien, ik heb me kapot gelachen. Weten hun niet wat acteren is? Marjolein, Renee, Shirina, Tara, Tonnie
quote:Antonie als slechte soapie
Antonie Kamerling maakt vrijdag zijn debuut in ONM als Ron Raven, een spiritueel leider die goed in de slappe was zit. Ron komt de boel bij de Yorin-soap eens even goed wakker schudden, want hij heeft niet veel goeds in de zin.
Op het eerste gezicht is Ron Raven (33) een succesvol coach en ondernemer. Hij organiseert clinics waarin hij rijke mensen voor veel geld van persoonlijke adviezen voorziet. Deze adviezen zijn meestal spiritueel en moeten de weg wijzen naar het ware geluk.
Rons boodschap is helder, goed doordacht en geloofwaardig. Ron is zelf de verpersoonlijking van het succes: perfect gekleed, mooie auto en een groot landgoed. Uiteraard wordt Ron omringd door mooi vrouwen. Kortom: Ron is een charmante, aantrekkelijke man die ogenschijnlijk het geluk voor het oprapen heeft. Er is echter een donkere kant aan Ron....
Antonie Kamerling heeft de opnames voor ONM inmiddels alweer afgerond, want het ging om een gastrol. In een interview met Albert Verlinde zij hij het volgende over zijn rol: “Ik mocht eindelijk eens een slechterik spelen. Dat was heerlijk om te doen. Ik heb daar een hele leuke tijd gehad.”
BRON: www.tvhunks.nl
Pfew... Was wel duidelijk dat dat artikel uit de Telegraaf té dramatisch voor woorden was, maar ben stiekem toch wel een beetje opgeluchtquote:Woensdag 20 april - De Telegraaf kwam vanmorgen met het bericht dat de ONM-acteurs volkomen in paniek zouden zijn. ONM zou ermee stoppen enz. enz. Dit heeft weer tot gevolg gehad dat er onder de bezoekers van het forum van deze site grote onrust is uitgebarsten.
Mensen: geen paniek!
Het is waar dat de onderhandelingen over nog een seizoen ONM tussen producent Endemol en zender Yorin nog steeds gaande zijn. Dit is een jaarlijks terugkerende procedure die altijd veel tijd kost. Zoveel tijd dat er inmiddels geruchten in de pers zijn verschenen. En die geruchten worden nu door de verschillende media als waarheid van elkaar overgenomen.
Uitvoerend producent Patrick Dierdorp heeft er echter alle vertrouwen in dat ONM ook volgend jaar weer op Yorin te zien zal zijn. ‘De zeer spannende zomercliff van dit seizoen èn het spectaculaire vervolg hierop zijn in elk geval al opgenomen. En, zoals iedereen ook al in de Telegraaf heeft kunnen lezen, zal o.a. Alwien Tulner haar opwachting maken in ONM. Dat is dan wel weer waar. Vanaf eind augustus kun je haar zien in je favoriete soap!’
Bron: http://onm.yorin.nl
Ik kreeg al een hartverzakkingquote:Op woensdag 20 april 2005 17:31 schreef Novak het volgende:
[..]
Pfew... Was wel duidelijk dat dat artikel uit de Telegraaf té dramatisch voor woorden was, maar ben stiekem toch wel een beetje opgelucht
Bron: NOORDZEE FMquote:Jasmine Sendar binnenkort werkloos
De actrice lijkt het slachtoffer te worden van het verdwijnen van de soap ONM op Yorin.
De acteurs mogen van de zender nog niet met de buitenwereld spreken over het eventuele stoppen van de serie. Maar Noordzee Showtime zag het al aankomen en had vorige week een gesprek met soapie Jasmine over het wel of niet doorgaan van de serie. Toen had ze er nog alle vertrouwen in. "We zijn hartstikke enthousiast bezig. Ieder jaar is het weer de vraag of we wel of niet doorgaan. Maar je merkt er niets van op set. Natuurlijk vragen we ernaar. Maar er is helemaal geen gespannen sfeer op dit moment."
Naar haar idee waren er veel aanwijzingen die de cast het vertrouwen gaven dat de soap toch gewoon door zou gaan. "We hebben best wel goede kijkcijfers. Dat is heel gaaf. We kregen onlangs ook complimenten van de zender. Dat zijn leuke dingen. Ik maak me geen zorgen."
Spoilers?quote:Op woensdag 20 april 2005 18:51 schreef weet_ik_veel het volgende:
Als ik Essent Info Txt ("achter" het mozaïkbeeld van Essent Kabelcom) moet geloven komt volgende week vrijdag al de cliffhanger. Foutje?
quote:Woensdag 20 april - De Telegraaf kwam vanmorgen met het bericht dat de ONM-acteurs volkomen in paniek zouden zijn. ONM zou ermee stoppen enz. enz. Dit heeft weer tot gevolg gehad dat er onder de bezoekers van het forum van deze site grote onrust is uitgebarsten.
Mensen: geen paniek!
Het is waar dat de onderhandelingen over nog een seizoen ONM tussen producent Endemol en zender Yorin nog steeds gaande zijn. Dit is een jaarlijks terugkerende procedure die altijd veel tijd kost. Zoveel tijd dat er inmiddels geruchten in de pers zijn verschenen. En die geruchten worden nu door de verschillende media als waarheid van elkaar overgenomen.
Uitvoerend producent Patrick Dierdorp heeft er echter alle vertrouwen in dat ONM ook volgend jaar weer op Yorin te zien zal zijn. ‘De zeer spannende zomercliff van dit seizoen èn het spectaculaire vervolg hierop zijn in elk geval al opgenomen. En, zoals iedereen ook al in de Telegraaf heeft kunnen lezen, zal o.a. Alwien Tulner haar opwachting maken in ONM. Dat is dan wel weer waar. Vanaf eind augustus kun je haar zien in je favoriete soap!’
Ja, de slimste van het stelquote:Op woensdag 20 april 2005 19:39 schreef weet_ik_veel het volgende:
"... door vreemd te gaan met haar neef .... " ZE HEBBEN HET IN DE GATEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja idd....het werd eens tijd zeg...quote:Op woensdag 20 april 2005 19:39 schreef weet_ik_veel het volgende:
"... door vreemd te gaan met haar neef .... " ZE HEBBEN HET IN DE GATEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
quote:Op woensdag 20 april 2005 19:44 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Over slimheid gesproken... Hoe heeft Dennis het er gisteren van af gebracht bij Triviant?
quote:Op woensdag 20 april 2005 19:54 schreef haagse_elfje het volgende:
btw sinds wanneer heb je make-up op als je in coma ligt....
Hoe laat begint het?quote:Op woensdag 20 april 2005 19:48 schreef MirSus het volgende:
BTW Iwan, niet vergeten morgen Radio 3 te luisteren![]()
Het is bij Claudia d'r op, tussen 12 en 2.quote:
Bij de bejaarden?quote:Op woensdag 20 april 2005 20:07 schreef Novak het volgende:
Ik vond de aflevering van vandaag leuk! Annemieke Verdoorn was super, ik denk dat de kijkcijfers nu wel weer een beetje omhoog gaan![]()
Nou ik ben geen bejaarden, en ik hou toch wel wat meer van kwaliteit.quote:
Ze zij???quote:Op woensdag 20 april 2005 20:12 schreef Svensational het volgende:
Mijn moeder zij gister al dat die vent waarschijnlijk de gekke-koeien-ziekte hadEn ze maakte geen grapje
Tja, die wijven worden tegenwoordig steeds beter gebouwd.quote:Op woensdag 20 april 2005 20:13 schreef Ambrosius het volgende:
Dehm..de voorgevel van Nikkie is nog niet uitgegroeid volgens mij, blijft maar gaan.
Jouw zin loopt ook niet helemaal..quote:Op woensdag 20 april 2005 20:15 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Ze zij???
Ga terug naar de eerste klas! Mijn neefje van 6 jaar maakt niet fout al niet meer!
Ik had ook al zo'n vermoeden, maar aangezien ze dat in Goudkust ook al hebben gedaan... nou ja beter goed gerecycled dan slecht bedacht.quote:Op woensdag 20 april 2005 20:12 schreef Svensational het volgende:
Mijn moeder zij gister al dat die vent waarschijnlijk de gekke-koeien-ziekte hadEn ze maakte geen grapje
Spreek voor jezelfquote:Op woensdag 20 april 2005 20:15 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Ze zij???
Ga terug naar de eerste klas! Mijn neefje van 6 jaar maakt niet fout al niet meer!
Je hebt 'm zelf al snel veranderd zie ik. In mijn quote zie je wel wat er fout was.quote:Op woensdag 20 april 2005 20:16 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Oh? Herschrijf jij 'm ff of sta je dom te lullen?
Sophie Bergman toch?quote:Op woensdag 20 april 2005 20:16 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Ik had ook al zo'n vermoeden, maar aangezien ze dat in Goudkust ook al hebben gedaan... nou ja beter goed gerecycled dan slecht bedacht.
Tja, ik ben Duitstalig opgevoed!quote:Op woensdag 20 april 2005 20:18 schreef Svensational het volgende:
Spreek voor jezelfGoede formulering van zinnen leer je al op je 4e!
ik hoop dat Joyce will kick his assquote:Op woensdag 20 april 2005 20:30 schreef weet_ik_veel het volgende:
Maar goed: Dr. Nix valt morgen door de mand.
quote:Op woensdag 20 april 2005 20:38 schreef Wup het volgende:
nu op Ned 3.
Karina Smulders in 'Allerzielen'
excuses als het al eerder gemeld was
Bert Zoomers had een speciale variant van de ziekte van Creutzveldt-Jacob, een ziekte die veroorzaakt wordt door het eten van vlees van met BSE besmette koeien, en die in de volksmond ook wel 'gekke koeienziekte' wordt genoemd.quote:Op woensdag 20 april 2005 20:23 schreef Svensational het volgende:
Sophie Bergman toch?
wor DTquote:Op donderdag 21 april 2005 00:43 schreef Duiveltja het volgende:
Het lijkt erop dat de stekker eruit getrokken word.
goed plan, dat van de Molquote:Op donderdag 21 april 2005 01:23 schreef weet_ik_veel het volgende:
Eerst wordt het verhaal naar de kloten geholpen en dan trekt men de stekker uit. Of gaat Johnnie er mee aan de haal?
Maar Wuppie, ik ben er weer nuquote:Op donderdag 21 april 2005 01:27 schreef Wup het volgende:
[..]
goed plan, dat van de Mol
misschien wordt er dan weer iets behoorlijk geleverd
want voor nu kan ik niet meer dan bedenken: eigen schuld,
de bagger die ze nu maken daar gaat niks aan gemist worden,
het is vooral de nostalgie......
zucht .....
en de topics hier......
diepe zucht
Ach, we kutten hier nog wat retro-ONM-topics vol.... toch?quote:Op donderdag 21 april 2005 01:27 schreef Wup het volgende:
goed plan, dat van de Mol
misschien wordt er dan weer iets behoorlijk geleverd
want voor nu kan ik niet meer dan bedenken: eigen schuld,
de bagger die ze nu maken daar gaat niks aan gemist worden,
het is vooral de nostalgie......
zucht .....
en de topics hier......
diepe zucht
ow dan meld ik me onmiddellijk....quote:Op donderdag 21 april 2005 01:29 schreef weet_ik_veel het volgende:
Ach, we kutten hier nog wat retro-ONM-topics vol.... toch?
quote:Woensdag 20 april - De Telegraaf kwam vanmorgen met het bericht dat de ONM-acteurs volkomen in paniek zouden zijn. ONM zou ermee stoppen enz. enz. Dit heeft weer tot gevolg gehad dat er onder de bezoekers van het forum van deze site grote onrust is uitgebarsten.
Mensen: geen paniek!
Het is waar dat de onderhandelingen over nog een seizoen ONM tussen producent Endemol en zender Yorin nog steeds gaande zijn. Dit is een jaarlijks terugkerende procedure die altijd veel tijd kost. Zoveel tijd dat er inmiddels geruchten in de pers zijn verschenen. En die geruchten worden nu door de verschillende media als waarheid van elkaar overgenomen.
Uitvoerend producent Patrick Dierdorp heeft er echter alle vertrouwen in dat ONM ook volgend jaar weer op Yorin te zien zal zijn. ‘De zeer spannende zomercliff van dit seizoen èn het spectaculaire vervolg hierop zijn in elk geval al opgenomen. En, zoals iedereen ook al in de Telegraaf heeft kunnen lezen, zal o.a. Alwien Tulner haar opwachting maken in ONM. Dat is dan wel weer waar. Vanaf eind augustus kun je haar zien in je favoriete soap!’
Jij bent ook al met de herhalingen begonnen zie ik.quote:Op donderdag 21 april 2005 02:14 schreef weet_ik_veel het volgende:
Btw.: als de tv-gids klopt gaat SBS6 volgende week Wildschut & de Vries weer in de nacht herhalen.
en ik dan.....?!?quote:Op donderdag 21 april 2005 01:28 schreef Wup het volgende:
mja helaas te laat voor Wup
quote:Op donderdag 21 april 2005 13:51 schreef Orginial het volgende:
Waarom gaan jullie geen GTST volgen, als nieuwe hobby nu ONM stopt?
Ik ben het weer eens helemaal met je eens!quote:Op woensdag 20 april 2005 20:58 schreef haagse_elfje het volgende:
[..]
ik hoop dat Joyce will kick his ass
quote:Creutzfeldt-Jakob vastgesteld bij Nederlander
AMSTERDAM - Bij een patiënt in het Mesos Medisch Centrum in Utrecht is donderdag de ziekte Variant Creutzfeldt-Jakob (vCJD) vastgesteld. vCJD is de menselijke vorm van de 'gekke koeien' ziekte (BSE). Het is voor het eerst in Nederland dat deze aandoening zich voordoet.
BRON: www.nu.nl
Hopelijk heeft Niels z'n klemmen goed gedesinfecteerd.quote:De ziekte is overdraagbaar door transplantatie van zenuwweefsel en door besmet instrumentarium in ziekenhuizen, voornamelijk bij neurochirurgische operaties.
Ik was ook in de veronderstelling dat de ziekte al eerder in Nederland was vastgesteld.quote:Op donderdag 21 april 2005 16:12 schreef Svensational het volgende:
Dat is helemaal niet de eerste keer dat het in NL gebeurt
Dat zal zo'n vaart niet lopen... Renée mag van Niels en Hugo een nieuwe bril uitzoeken bij Betje.quote:Op donderdag 21 april 2005 16:39 schreef babette21 het volgende:
Renée kan 't trouwens wel shaken, met dr. Knoeier aan haar bed...
de 6 plankjes kunnen wel vast besteld worden
quote:Mail van de zender van John de Mol
Hallo mensen ik heb gister gemaild naar de nieuwe zender TIEN van John de Mol over dat ONM zou stoppen op Yorin en of hun het dan eventueel overnemen en dit kreeg ik terug:
Je begrijpt dat we daar helaas niks over kunnen zeggen. Blijf het nieuws volgen, en in augustus wordt alles duidelijk! Met vriendelijke groet, het programmateam
Ze ontkennen het dus niet, ik denk dat ONM dus wel blijft en naar TIEN gaat oftewel Talpa.
BRON: Yorin
wat was er mis met Talpa? veel stoerdere naam dan 'tien' toch?quote:Op donderdag 21 april 2005 18:01 schreef Iwan1976 het volgende:
Brief van Jeffreyvm15 aan TIEN:
Ik heb een hekel aan mensen die anderen hun kijkplezier misgunnen. Kijk dan niet, kijk iets anders of zoek een nieuwe partner.quote:Op donderdag 21 april 2005 19:23 schreef weet_ik_veel het volgende:
Iwan is boos op de ONM-haters?
Die mensen krijgen er gewoon een hard plassertje van als ze kunnen zeggen dat ze alleen maar naar intelligente programma's kijken.quote:Op donderdag 21 april 2005 19:30 schreef Iwan1976 het volgende:
Ik heb een hekel aan mensen die anderen hun kijkplezier misgunnen. Kijk dan niet, kijk iets anders of zoek een nieuwe partner.![]()
Ik geloof dat ik deze zin niet helemaal snapquote:Tonnie vindt dat hij Tonnie heet en niet Joost en dus ruzie en dus gaat Tonnie als John Travolta naar de bank voor een lening
In 10 voor Taal zou deze zin afgekeurd worden.quote:Op donderdag 21 april 2005 21:13 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik geloof dat ik deze zin niet helemaal snap
ojeej... nou volg ik jullie dus ook al niet meer.....quote:Op donderdag 21 april 2005 23:12 schreef Svensational het volgende:
Ik denk dat dat zijn bedoeling ook was
Grappig... dat dacht ik dus ook tussen de regels door.quote:Op donderdag 21 april 2005 23:17 schreef Svensational het volgende:
Victoria Koblenko in RTL Boulevard:
"Dat ik GTST verlaat betekent niet dat ik niet naar een andere soap kan"
Of zoietsMisschien gaat ze wel naar ONM.
Er is nog geen 1 ex-GTST'er geweest die in ONM leuk was.
Ik vind Yvonne Hulst ook een geslaagd karakter... maar ze moet in het vervolg wel Wups tegeltjes lezen.quote:
ze is wel geslaagd alleen dat overdreven accent had net niet gehoeven voor de rest is het een toppertje!quote:Op donderdag 21 april 2005 23:46 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Ik vind Yvonne Hulst ook een geslaagd karakter... maar ze moet in het vervolg wel Wups tegeltjes lezen.
tegenwoordig is bijna iedereen afgrijselijkquote:Op vrijdag 22 april 2005 00:07 schreef Svensational het volgende:
Dat accent doet Yvonne juist de das om. Afgrijselijk is ze
Ik ergerde me eerst ook niet aan Joost, maar dit seizoen vind ik hem toch knap irritant worden.quote:Op vrijdag 22 april 2005 00:16 schreef Svensational het volgende:
Ik erger me bijvoorbeeld niet aan Joost.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |