quote:Antonie als slechte soapie
Antonie Kamerling maakt vrijdag zijn debuut in ONM als Ron Raven, een spiritueel leider die goed in de slappe was zit. Ron komt de boel bij de Yorin-soap eens even goed wakker schudden, want hij heeft niet veel goeds in de zin.
Op het eerste gezicht is Ron Raven (33) een succesvol coach en ondernemer. Hij organiseert clinics waarin hij rijke mensen voor veel geld van persoonlijke adviezen voorziet. Deze adviezen zijn meestal spiritueel en moeten de weg wijzen naar het ware geluk.
Rons boodschap is helder, goed doordacht en geloofwaardig. Ron is zelf de verpersoonlijking van het succes: perfect gekleed, mooie auto en een groot landgoed. Uiteraard wordt Ron omringd door mooi vrouwen. Kortom: Ron is een charmante, aantrekkelijke man die ogenschijnlijk het geluk voor het oprapen heeft. Er is echter een donkere kant aan Ron....
Antonie Kamerling heeft de opnames voor ONM inmiddels alweer afgerond, want het ging om een gastrol. In een interview met Albert Verlinde zij hij het volgende over zijn rol: “Ik mocht eindelijk eens een slechterik spelen. Dat was heerlijk om te doen. Ik heb daar een hele leuke tijd gehad.”
BRON: www.tvhunks.nl
Pfew... Was wel duidelijk dat dat artikel uit de Telegraaf té dramatisch voor woorden was, maar ben stiekem toch wel een beetje opgeluchtquote:Woensdag 20 april - De Telegraaf kwam vanmorgen met het bericht dat de ONM-acteurs volkomen in paniek zouden zijn. ONM zou ermee stoppen enz. enz. Dit heeft weer tot gevolg gehad dat er onder de bezoekers van het forum van deze site grote onrust is uitgebarsten.
Mensen: geen paniek!
Het is waar dat de onderhandelingen over nog een seizoen ONM tussen producent Endemol en zender Yorin nog steeds gaande zijn. Dit is een jaarlijks terugkerende procedure die altijd veel tijd kost. Zoveel tijd dat er inmiddels geruchten in de pers zijn verschenen. En die geruchten worden nu door de verschillende media als waarheid van elkaar overgenomen.
Uitvoerend producent Patrick Dierdorp heeft er echter alle vertrouwen in dat ONM ook volgend jaar weer op Yorin te zien zal zijn. ‘De zeer spannende zomercliff van dit seizoen èn het spectaculaire vervolg hierop zijn in elk geval al opgenomen. En, zoals iedereen ook al in de Telegraaf heeft kunnen lezen, zal o.a. Alwien Tulner haar opwachting maken in ONM. Dat is dan wel weer waar. Vanaf eind augustus kun je haar zien in je favoriete soap!’
Bron: http://onm.yorin.nl
Ik kreeg al een hartverzakkingquote:Op woensdag 20 april 2005 17:31 schreef Novak het volgende:
[..]
Pfew... Was wel duidelijk dat dat artikel uit de Telegraaf té dramatisch voor woorden was, maar ben stiekem toch wel een beetje opgelucht
Bron: NOORDZEE FMquote:Jasmine Sendar binnenkort werkloos
De actrice lijkt het slachtoffer te worden van het verdwijnen van de soap ONM op Yorin.
De acteurs mogen van de zender nog niet met de buitenwereld spreken over het eventuele stoppen van de serie. Maar Noordzee Showtime zag het al aankomen en had vorige week een gesprek met soapie Jasmine over het wel of niet doorgaan van de serie. Toen had ze er nog alle vertrouwen in. "We zijn hartstikke enthousiast bezig. Ieder jaar is het weer de vraag of we wel of niet doorgaan. Maar je merkt er niets van op set. Natuurlijk vragen we ernaar. Maar er is helemaal geen gespannen sfeer op dit moment."
Naar haar idee waren er veel aanwijzingen die de cast het vertrouwen gaven dat de soap toch gewoon door zou gaan. "We hebben best wel goede kijkcijfers. Dat is heel gaaf. We kregen onlangs ook complimenten van de zender. Dat zijn leuke dingen. Ik maak me geen zorgen."
Spoilers?quote:Op woensdag 20 april 2005 18:51 schreef weet_ik_veel het volgende:
Als ik Essent Info Txt ("achter" het mozaïkbeeld van Essent Kabelcom) moet geloven komt volgende week vrijdag al de cliffhanger. Foutje?
quote:Woensdag 20 april - De Telegraaf kwam vanmorgen met het bericht dat de ONM-acteurs volkomen in paniek zouden zijn. ONM zou ermee stoppen enz. enz. Dit heeft weer tot gevolg gehad dat er onder de bezoekers van het forum van deze site grote onrust is uitgebarsten.
Mensen: geen paniek!
Het is waar dat de onderhandelingen over nog een seizoen ONM tussen producent Endemol en zender Yorin nog steeds gaande zijn. Dit is een jaarlijks terugkerende procedure die altijd veel tijd kost. Zoveel tijd dat er inmiddels geruchten in de pers zijn verschenen. En die geruchten worden nu door de verschillende media als waarheid van elkaar overgenomen.
Uitvoerend producent Patrick Dierdorp heeft er echter alle vertrouwen in dat ONM ook volgend jaar weer op Yorin te zien zal zijn. ‘De zeer spannende zomercliff van dit seizoen èn het spectaculaire vervolg hierop zijn in elk geval al opgenomen. En, zoals iedereen ook al in de Telegraaf heeft kunnen lezen, zal o.a. Alwien Tulner haar opwachting maken in ONM. Dat is dan wel weer waar. Vanaf eind augustus kun je haar zien in je favoriete soap!’
Ja, de slimste van het stelquote:Op woensdag 20 april 2005 19:39 schreef weet_ik_veel het volgende:
"... door vreemd te gaan met haar neef .... " ZE HEBBEN HET IN DE GATEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja idd....het werd eens tijd zeg...quote:Op woensdag 20 april 2005 19:39 schreef weet_ik_veel het volgende:
"... door vreemd te gaan met haar neef .... " ZE HEBBEN HET IN DE GATEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
quote:Op woensdag 20 april 2005 19:44 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Over slimheid gesproken... Hoe heeft Dennis het er gisteren van af gebracht bij Triviant?
quote:Op woensdag 20 april 2005 19:54 schreef haagse_elfje het volgende:
btw sinds wanneer heb je make-up op als je in coma ligt....
Hoe laat begint het?quote:Op woensdag 20 april 2005 19:48 schreef MirSus het volgende:
BTW Iwan, niet vergeten morgen Radio 3 te luisteren![]()
Het is bij Claudia d'r op, tussen 12 en 2.quote:
Bij de bejaarden?quote:Op woensdag 20 april 2005 20:07 schreef Novak het volgende:
Ik vond de aflevering van vandaag leuk! Annemieke Verdoorn was super, ik denk dat de kijkcijfers nu wel weer een beetje omhoog gaan![]()
Nou ik ben geen bejaarden, en ik hou toch wel wat meer van kwaliteit.quote:
Ze zij???quote:Op woensdag 20 april 2005 20:12 schreef Svensational het volgende:
Mijn moeder zij gister al dat die vent waarschijnlijk de gekke-koeien-ziekte hadEn ze maakte geen grapje
Tja, die wijven worden tegenwoordig steeds beter gebouwd.quote:Op woensdag 20 april 2005 20:13 schreef Ambrosius het volgende:
Dehm..de voorgevel van Nikkie is nog niet uitgegroeid volgens mij, blijft maar gaan.
Jouw zin loopt ook niet helemaal..quote:Op woensdag 20 april 2005 20:15 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Ze zij???
Ga terug naar de eerste klas! Mijn neefje van 6 jaar maakt niet fout al niet meer!
Ik had ook al zo'n vermoeden, maar aangezien ze dat in Goudkust ook al hebben gedaan... nou ja beter goed gerecycled dan slecht bedacht.quote:Op woensdag 20 april 2005 20:12 schreef Svensational het volgende:
Mijn moeder zij gister al dat die vent waarschijnlijk de gekke-koeien-ziekte hadEn ze maakte geen grapje
Spreek voor jezelfquote:Op woensdag 20 april 2005 20:15 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Ze zij???
Ga terug naar de eerste klas! Mijn neefje van 6 jaar maakt niet fout al niet meer!
Je hebt 'm zelf al snel veranderd zie ik. In mijn quote zie je wel wat er fout was.quote:Op woensdag 20 april 2005 20:16 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Oh? Herschrijf jij 'm ff of sta je dom te lullen?
Sophie Bergman toch?quote:Op woensdag 20 april 2005 20:16 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Ik had ook al zo'n vermoeden, maar aangezien ze dat in Goudkust ook al hebben gedaan... nou ja beter goed gerecycled dan slecht bedacht.
Tja, ik ben Duitstalig opgevoed!quote:Op woensdag 20 april 2005 20:18 schreef Svensational het volgende:
Spreek voor jezelfGoede formulering van zinnen leer je al op je 4e!
ik hoop dat Joyce will kick his assquote:Op woensdag 20 april 2005 20:30 schreef weet_ik_veel het volgende:
Maar goed: Dr. Nix valt morgen door de mand.
quote:Op woensdag 20 april 2005 20:38 schreef Wup het volgende:
nu op Ned 3.
Karina Smulders in 'Allerzielen'
excuses als het al eerder gemeld was
Bert Zoomers had een speciale variant van de ziekte van Creutzveldt-Jacob, een ziekte die veroorzaakt wordt door het eten van vlees van met BSE besmette koeien, en die in de volksmond ook wel 'gekke koeienziekte' wordt genoemd.quote:Op woensdag 20 april 2005 20:23 schreef Svensational het volgende:
Sophie Bergman toch?
wor DTquote:Op donderdag 21 april 2005 00:43 schreef Duiveltja het volgende:
Het lijkt erop dat de stekker eruit getrokken word.
goed plan, dat van de Molquote:Op donderdag 21 april 2005 01:23 schreef weet_ik_veel het volgende:
Eerst wordt het verhaal naar de kloten geholpen en dan trekt men de stekker uit. Of gaat Johnnie er mee aan de haal?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |