Maar als je dan een paar keer per week in bad gaat, dan koop je denk ik vaker wat? Het idee is dat ik een paar maanden niet hoef te bestellen (verzendkosten enzulks).quote:Op woensdag 11 februari 2009 10:46 schreef oh-oh het volgende:
Oh hoi!
Ik heb heel niet veel badgevallen meer over, jij hebt dr 10, ik heb dr een paar weggegeven en nu heb ik dr zelf mss nog 15 of zo?
14,5 dan denk ik, met een halve candy cane.
Ik weet het nog niet echt, heb er nog niet heel veel gebruikt, maar sommige vind ik echtquote:Op woensdag 11 februari 2009 10:49 schreef oh-oh het volgende:
Nou ik ga dr geen meer kopen, ik vind ze niet zo geweldig, ik heb liever een fles en schuim!
Nog geen mail gehad sinds die van gisteren. Volgens mij hebben ze het nogal druk. Misschien in de lunchpauze ofzoquote:
Waar woon je dan?quote:Op woensdag 11 februari 2009 12:28 schreef Llewella het volgende:
Dipkip; ziet er bekend uit, woon je toevallig bij me in de buurt?
Zelfs het badkamerraampje zit aan dezelfde kantAlleen het plafond ietwat anders (Hier hebben ze gewoon gipsplaten op de plafondbalken getimmerd; eronder zat hout.
Hier is de badkamer (zonder bad, die willen we wellicht via mijn werk bestellen) al in gebruik, alleen plafond is echt bagger afgewerkt.
Die is er wel geweest. Een paar jaar geleden op een douchegel party. En wie weet wordt hij ooit nog wel eens gemaakt. Tot die tijd moet je het met opgeloste BBS-en doen. Of op E-bay op zoek gaan, er worden soms nog flessen aangeboden.quote:Op woensdag 11 februari 2009 13:02 schreef Mirjam het volgende:
jammer dat er maar geen karma douchegel bedacht worden, dat zou ik echtvinden
quote:Op woensdag 11 februari 2009 13:09 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Die is er wel geweest. Een paar jaar geleden op een douchegel party. En wie weet wordt hij ooit nog wel eens gemaakt. Tot die tijd moet je het met opgeloste BBS-en doen. Of op E-bay op zoek gaan, er worden soms nog flessen aangeboden.
Nee, ik heb het verdeeld per tasquote:Op woensdag 11 februari 2009 13:10 schreef rac het volgende:
Jeetje da's duur zeg,![]()
Maar aangezien ik dit bedacht heb doe ik gewoon mee (als ik er nu nog een bij bestel blijven de verz. kosten dan hetzelfde?)
als je wil kan ik het wel aan je overmaken Dit wordt wel een heel groot voorschiet bedrag!
Ja, dat is van de group order, dus dat is sowieso van te voren. Met de grabbags hadden rac en ik afgesproken dat ik ze langs breng en dan afreken, maar dat gaat ze nu dus toch van te voren storten omdat het zo duur is geworden.quote:Op woensdag 11 februari 2009 15:06 schreef Mirjam het volgende:
ik wil best van te voren overmaken hoor
Jamaar jamaar waarom woon je dan ook aan de andere kant van de wereld?quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:21 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Je mag best komen helpen inpakken hoor. Ik heb gehoord dat je handig bent met popcorn
Ik woon niet aan de andere kant, JIJ woont aan de andere kantquote:Op woensdag 11 februari 2009 16:23 schreef oh-oh het volgende:
Jamaar jamaar waarom woon je dan ook aan de andere kant van de wereld?
Zou dat iets Limburgs zijn? Ik ben ook heul niet jaloers hoor.quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:36 schreef oh-oh het volgende:Ik wil echt geen foto's zien!
Nee nee nee ik ben niet jaloers.
Ik heb vandaag voor mezelf even een lijst gemaakt van wat ik heb aan Lush en wat er nog komt.
Ik snap niet dat ik nog niet tevreden ben
Maar dat is gewoon een gemene opmerking.quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:25 schreef Dipkip het volgende:
Tuurlijk maak ik foto'sals er een panoramastand op mn camera zit
quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:44 schreef Dipkip het volgende:
Komt die pakjeskerel straks thuis, zegt zn vrouw 'wat ruik ik? waar ben jij geweest ben je alweer bij die vrouw geweest?'!!
Oh dat is wel in de buurt ja, kom je je bestelling anders ophalen? Scheelt weer verzendkosten voor je. Er is nog iemand uit Alkmaar die meebestelt, die komt het halen op Haarlem CS.quote:Op woensdag 11 februari 2009 16:49 schreef Llewella het volgende:
Enne; dipkip; ik was gister dan nog in de buurtIk was gister in hartje haarlem (en niet eens naar de lush geweest
). Ik woon zelf iets noordelijker; je hebt er ook een zeepje van (alkmaar dus
).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |