Grabbag dames, slecht nieuws. Het paste niet in 1 pakket (qua formaat / inhoud). Het moeten dus wel enorm veel spullen zijn, want die dozen zijn geloof ik 90 cm. bij 50 cm. bij 50 cm. (de grootste)
Per persoon zou het dan neerkomen op 26 pond verzendkosten. Alleen vind ik het niet eerlijk dat iemand die maar 1 tasje wil evenveel betaald als ik die een stapel tasjes wil, dus mn voorstel is:
rac: 15 + 15 + 28 + gratis bezorgen op het station of in 1 pakket met grouporder spul verzenden = 58 pond voor 2 tassen
ferrari: 15 + 16 + samen met spullen uit de grouporder als 1 pakket verzenden = 31 pond voor 1 tas
De andere helft van de verzendkosten neem ik dan op me, dat lijkt me eerlijker.
Edit: rekenfout aangepast
graag asap aangeven of je akkoord gaat, zodra ik het weet bel ik om te betalenquote:
Op woensdag 11 februari 2009 12:28 schreef Llewella het volgende:Dipkip; ziet er bekend uit, woon je toevallig bij me in de buurt?

Zelfs het badkamerraampje zit aan dezelfde kant

Alleen het plafond ietwat anders (Hier hebben ze gewoon gipsplaten op de plafondbalken getimmerd; eronder zat hout.
Hier is de badkamer (zonder bad, die willen we wellicht via mijn werk bestellen) al in gebruik, alleen plafond is echt bagger afgewerkt.
Waar woon je dan?

Ik in Haarlem.
[ Bericht 0% gewijzigd door Dipkip op 11-02-2009 13:01:29 ]