Trusten, Fquote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:23 schreef Sirolf het volgende:
* Sirolf gaat nog even Simpsons kijken @ CC en dan slapen. Truste!
Jup, dat vind ik dus ook. Prima service als je het mij zou vragen en ik betwijfel of het ook een negatieve invloed heeft op de luistercijfers. Zolang de playlist goed is dan heeft dat denk ik weinig invloef op de luistercijfers. Ik denk zelfs dat het positief uitpakt. Anyway, ben blij dat er nog programma's zijn die dergelijke service aanbieden. Vooral zo doorgaan. TOP !quote:Op vrijdag 18 juli 2008 22:46 schreef morpheus_at_work het volgende:
Ik leer een hoop van MYA, zeker doordat de playlist vooraf bekend is, koppel ik makkelijk nummers aan namen en ga is verder luisteren dan het nummer dat jullie draaien.
dat vind ik het goede van 3voor12 en mya
Floortje Dessing? Volgens mij hadden ze haar een keer gevraagd.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:25 schreef -Hans- het volgende:
Maar gaat Rudy ook op vakantie dan en wie neemt dan de show over?
Je mag het hier niet zeggen maar volgens mij hadden jullie ook liever Hit Me TV en andere onbekende (Nederlandse-) bands als Megahit gehad. Lachertje toch dat Coldplay nu nog een keer Megahit is geworden..quote:Op vrijdag 18 juli 2008 22:43 schreef robertjanglas3fm het volgende:
Dat wordt voor elk programma bepaald. Wij hebben dezelfde vrijheid als 3voor12 omdat we in het zelfde tijdsvak zitten. En omdat we vrijheid hebben geven we jonge onbekende en nederlandse bands vaak wel een kans.
Da's idd de grote vraag, wie is de vervanger van Rudy...?quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:25 schreef -Hans- het volgende:
Maar gaat Rudy ook op vakantie dan en wie neemt dan de show over?
Ik ken 'Sober' nog, dat was nog een klein mini-hitje en toen werd het stil rondom het persoon Paige.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:22 schreef Roel_Jewel het volgende:
* Roel_Jewel is ondertussen bezig met rommelen met z'n pallet cd's, het rippen van een cd'tje van Novastaren het luisteren naar Stranded van Jennifer Paige. Laatsgenoemde heeft meer dan één prettig nummer gemaakt
.
Dat noem ik dan geen vakantie. Meer een paar dagen vrij.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:28 schreef robertjanglas3fm het volgende:
Rudy is optijd weer terug ^^
Floortje? zou ze nog weten hoe alle knopjes werken?quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:26 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Floortje Dessing? Volgens mij hadden ze haar een keer gevraagd.
oohh okay. Gewoon Rudy en Kevin dus.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:28 schreef robertjanglas3fm het volgende:
Rudy is optijd weer terug ^^
EDIT:quote:1. Mystery Repeats - Pete Philly & Perquisite
2. Stake Your Clame - Eli "Paperboy" Reed
3. Make It Mine - Jason Mraz
4. 21 Century Life - Sam Sparro
5. Jackson Avenue - Stephanie Mckay
6. Greenlight - John Legend & Andre 2000
7. I'm Not Gonna Teach Your Boyfriend How To Dance With You - Black Kids
8. Don't Change - Lyrics Born
9. Magic - Robin Thicke
10. Heartbeat - Late Of The Pier
11. Love Is Noise - The Verve
Dat is dan ook wel een allejezus lekkere plaat!quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:30 schreef Marc63 het volgende:
We hebben trouwens een nieuwe Freakandel Speciaal!!
1. Mystery Repeats - Pete Philly & Perquisite
TOP ! als meer 3FM jocks nou eens wat andere platen, dus buiten de huidige single release, van artiesten zouden gaan draaien.. Kan me niet voorstellen dat Amy Mcdonald alleen this is the life heeft uitgebracht en zo zijn er nog wel een paar voorbeelden te noemen.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:30 schreef robertjanglas3fm het volgende:
NERD wordt heeel wat anders..let maar op....
Wanneer 't einde van de week nadert ga ik me ook eens afvragen wat de nieuwe Megahit wordt, en vaak zit ik er naast.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:26 schreef -Hans- het volgende:
Lachertje toch dat Coldplay nu nog een keer Megahit is geworden..
Viva La Vida werd dagelijks al 4 a 5 keer gedraaid nou dat is echt wel de hoge rotatie. Als je de plaat dan ook nog eens Megahit maakt dan is de meerwaarde van de Megahit volgens mij vrij te verwaarlozen. Echt, als je dan ook weer Hit Me TV, Moke en veel andere nieuwe bandjes hoort dan begrijp ik het al helemaal niet. Lijkt mij ook uitermate frustrerend om bij zo'n verkiezing te moeten zitten.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:34 schreef Cee het volgende:
[..]
Wanneer 't einde van de week nadert ga ik me ook eens afvragen wat de nieuwe Megahit wordt, en vaak zit ik er naast.Ik vind Viva la Vida een geweldig mooie plaat (de hele cd is top) maar ook ik kan er met m'n pet niet bij dat het de MH is geworden. Pleur het gewoon op heavy rotation als je het dan zonodig kapot wil draaien, maar het leuke aan de opzet van de MH wordt een beetje om zeep geholpen zo. Of je zou een Steuntje In De Rug-plaat iedere week moeten opstellen. Een SIDR. SIDDERplaat! Zoals Hit Me TV. Goh. Ik ga maar eens slapen.
Precies, dat nut van een MH ontgaat me ook een beetje. Je draait een plaat vaak omdat je een vergadering hebt gehouden waarin werd geraden welke plaat sowieso een hit zal worden, ongeacht of je het vaak draait of niet. Zodat je na afloop kan zeggen "Kijk eens jongens, hadden we toch goed geraden!"quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:43 schreef Marc63 het volgende:
Maar ik vraag me persoonlijk wel af wat je dan met een MH wil bereiken. Dat je em kapot draait voordat ie door de andere radiostations wordt kapotgedraaid? Ik zou ook leuker vinden als de MH dient als een steuntje in de rug.
Hmja. Maar zie op http://en.wikipedia.org/wiki/Jennifer_Paige dat ze blijkbaar dit jaar weer twee singles heeft uitgebracht. Heb die verder (nog??) niet gehoord.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:29 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik ken 'Sober' nog, dat was nog een klein mini-hitje en toen werd het stil rondom het persoon Paige.
Ik ook en zo was het vroeger.... dus ook. Krezip, Kane en de Racoon's zijn zo allemaal begonnen. Maar het beleid was toen zo helder dat als die gasten 1 a 2 grote hits hadden gehad dan werden ze gewoon geen Megahit meer. Klaar. Immers als je een paar keer een top 10 hit hebt gehad dan ben je "bekend" bij het grote publiek en dan heb je de steun ook minder nodig. Ging het ook maar zo met bijv. Hit Me TV.quote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:43 schreef Marc63 het volgende:
Ik zou ook leuker vinden als de MH dient als een steuntje in de rug.
Fijne vakantiequote:Op zaterdag 19 juli 2008 00:56 schreef robertjanglas3fm het volgende:
Bedankt voor jullie aandacht! Wij gaan inpakken, de ballen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |