abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 21 juli 2008 @ 21:28:11 #1
44906 merino
World of Sleepers
pi_60253645



Verschillen 40 & 60 GB PS3s
Sony's 40 GB-model PS3 is geschikt voor het afspelen van CD, DVD, Blu-Ray, PlayStation 1 en natuurlijk de nieuwe PlayStation 3 games. Klaar voor High-Definition weergave en met uitgebreidere online mogelijkheden dan de PlayStation 2. In Europa verkrijgbaar sinds oktober 2007. Huidige prijs: ¤ 399,-

Voor de lancering van het 40 GB-model was er ook een 60 GB-model verkrijgbaar. Dit model kan ook overweg met PlayStation2 spellen en biedt onderteuning voor Super Audio CD's. (SACD's). Dit model was verkrijgbaar sinds maart 2007 tot de laatste modellen uitverkocht raakten eind 2007. Huidige prijs: n.v.t., alleen tweede hands beschikbaar.



  • Draadloze SIXAXIS-controller
    Dit systeem neemt de bewegingen van je handen waar en maakt zo intuïtieve interactieve gameplay in realtime mogelijk. Dankzij de draadloze Bluetooth-technologie kunnen 7 spelers tegelijkertijd van de draadloze SIXAXIS-controller gebruik maken zonder dat hier andere externe hulpmiddelen voor nodig zijn.

  • Draadloze Dual-Shock3-controller
    Naast de Sixaxis-controller is nu ook de Dual-Shock 3 verkrijgbaar. Deze is vergelijkbaar met de Sixaxis maar dan met toegevoegde rumble.



    Tijdens de launch waren een aantal games beschikbaar, zoals Resistance: Fall of Man, Motorstorm, Ridge Racer 7, Call of Duty 3, F1 Championship, Oblivion en Genji 2. Hoewel er in de line-up van de launch-games voor iedereen wel wat interessants te vinden was, duurde het naar het idee van velen erg lang voordat er voldoende games van goede kwaliteit beschikbaar waren. Intussen zijn we een aantal maanden verder en zijn er een flink aantal goede titels bijgekomen. Een overzicht:

    Assassin's Creed: Free-roaming stealth-action
    Speel als de assassin Altaïr in 1191 na Christus. De derde kruistocht naar het ''heilige land'' heeft chaos veroorzaakt. Het is aan de assassins de taak om het bloedvergieten te stoppen door druk te zetten op beide partijen: de moslims en de kruisvaarders.

    Burnout: Paradise: Arcade racing
    In Burnout™ Paradise bepaal jij wat er wanneer en waar gebeurt! Geniet van de vrijheid op het wegennet van Paradise City. Race en beuk via de drukke snelwegen van de stadstraten naar de kronkelende bergweggetjes: de omgeving is er om door jou ontdekt te worden!

    Call of Duty 4: Modern Warfare: Moderne oorlogsvoering FPS
    De speler vecht als U.S. Marine en British S.A.S. soldaat tegen een groep los geslagen Russische terroristen. De groep probeert een staatsgreep te plegen in het onstabiele Rusland wat resulteert in een bloederige burgeroorlog.

    Devil May Cry 4: Action-slasher
    De duivelse en twisted Nero, wiens zwaard de demonen doormidden klieft alsof het niks is, zal in dit deel weer met tegenstanders te maken krijgen waar het scherm min of meer te klein voor is.


    Gran Turismo 5 Prologue: Racing Simulatie
    De meest uitgebreide en realistische racer die je maar kan wensen met honderden auto's, prachtige tracks en levensechte omgevingen.


    Guitar Hero III: Legends of Rock: Muziek en gitaar
    Het is weer tijd om te rocken! Dit jaar komt er weer een gloednieuwe Guitar Hero uit waar de gamers er lustig op los kunnen rammen op hun gitaar. Dit keer komen er weer een scala aan goede rocknummers voorbij van diverse artiesten.

    Uncharted: Drake's Fortune: Action-adventure
    Een 400 jaar oude aanwijzing in de doodskist van Sir Francis Drake is de aansporing voor Nathan Drake om op expeditie te gaan naar de legendarische schatkamer van EL Dorado. In elke situatie moet je tot het uiterste gaan om te overleven. Schuw geen enkel middel.



    PlayStation 3 is veel meer dan games alleen. Met de krachtige Blu-ray Disc-speler en een hardeschijf is het systeem namelijk ook uitermate geschikt voor al je videobestanden.

    Door de ingebouwde Blu-ray Disc-speler bekijk je je favoriete films in echte high definition (tot 1080p, afhankelijk van je televisietoestel). Dankzij de enorme opslagcapaciteit per BD (op één double layer Blu-ray Disc kan tot wel drie uur HD-video en negen uur bonusmateriaal in standaard definitie (SD) worden opgeslagen) weet je zeker dat je tijdens het kijken niet opeens het schijfje hoeft te verwisselen. Je visuele entertainment gaat echter nog verder dan de schitterende Blu-ray Disc-speler. PS3 is als kern van je multimediaset namelijk ook de ideale plaats om een heleboel digitale videobestanden op te slaan, te organiseren en te bekijken. Sla je bestaande digitale films op de harde schijf van je PLAYSTATION 3-systeem op en download nieuwe content uit de PLAYSTATION®Store, zoals high definition-films en gametrailers. Verder is het ook mogelijk om divx-films te downloaden, inclusief ondertitels.

    Welke tv's zijn geschikt voor high definition weergave? Welke kabels kun je het beste gebruiken? Wat heb je nodig om van multichannel audio te genieten? Waar kun je alles kwijt over HDTV's en multichannel audio icm de PlayStation 3? Dat kan allemaal in het:

    High Definition & Multichannel Audio topic
    01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09



    Zodra je je PlayStation3 op jouw wensen hebt afgestemd, kun je online gaan en je bij het Playstation Network (PSN) aansluiten. Zodra je je onder het kopje Vrienden in het Beginmenu bij PSN hebt aangemeld, heb je toegang tot de PLAYSTATION®Store. Hier vind je gratis gamedemo's, high definition-filmtrailers en heel veel bonuscontent voor een heleboel games. Bovendien kun je hier volledige en exclusieve PlayStation3-games kopen en downloaden.

    Via de internetbrowser maak je verbinding met het internet. Bezoek al je favoriete websites, voeg je favoriete pagina's aan je bladwijzers toe en open verschillende sites in maar liefst zes vensters om zo snel mogelijk te kunnen surfen. Onder Netwerk vind je ook nog de optie Remote-play waarmee je de kracht van PlayStation3 op je PSP kunt ervaren en bovendien al je opgeslagen foto's, muziek en films op PSP kunt bekijken.

    De online functie van de PlayStation 3 is t.o.v. de PS2 zeer groot geworden. Het gebruik van het PlayStation Network (PSN) zelf is gratis. Echter voor bepaalde content zoals games en add-ons dient wel betaald te worden. Wil je meteen aan de slag op het PSN en een rondje door Paradise City scheuren of een oorlog uitvechten met Call of Duty 4? Maak dan gebruik van het ondestaande overzicht van PSN-namen van de FOK!-leden:

    PSN Tags

    2NuTz aka Sandah
    -Menn0- aka De_Evens
    Agiath aka FrenkyV
    American_Nightmare aka Am_Nightmare
    appelsjap aka CristalC
    Ash aka Leenart
    Assassin92 aka Assassin92Paul
    Athlon_2o0o aka Antiqua
    ATL aka ATL_NL
    Badabingea aka Juniah
    Beach aka Boerenlater
    Blackninjadude aka Darsiie
    brtausi aka brtausi
    CecilBDemented aka piraat
    Chocobo aka Sjotime
    Cid aka Cidolfas
    Crashcat as himself
    CrazyDutchPunk aka MisterFudge
    Cyberia18 as CyberiaNL
    Deacon_Tigra aka Tec_Deacon
    Delano.888aka Dx11
    dekkered aka Kogelvoer
    DeToXiC as himself
    Deviant1nl as Deviant1
    Diablos1979 as himself
    Dos37 als UltraEwout
    eChOeS_2003 aka Mark13
    Fallen aka Seraphus-Y
    Feen as himself
    Frozen aka oenemans
    Gamer_V aka GamerV
    Gebraden_Wombat aka GebradenKip
    GGMM as himself
    glennz_ aka Glennz
    Gstyles aka GDV
    IlluZiaN aka Shiver23
    Janrad aka crashtestnl
    J. Clarkson aka Evil_Tuinhekje
    JJH aka JJH1985
    JK aka DutchBiker
    JoMo0 aka Jordy_
    Koenz0r as himself
    KoosyNL as himself
    Kremers aka LT_Dirty_Harry
    Marcek aka marsmel
    Markofnikoff aka Markofnikoff
    Masegate aka ButsMG
    Mcintosh aka s_h_i_t_t_i_n_g
    Merino als MerinoNL
    Mickey_Blue_Eyes aka Blue-Eyed-NL
    Mindstate aka MindstateNL
    Misanthropist aka Vecht
    Mister J.Lo aka Achillias
    Moe_Szyslak aka Moe_Szyslak1987
    mrdjey as himself
    Neverstop aka NeverstopNL
    Nlboy as Nlboy87
    Notorious_Roy as himself
    Nudie aka MIC-NL
    Nuna aka Fancyjune
    NutKees aka LarryLaffer
    OudFruit aka Paulster
    Patje1987 aka Derium
    Pipo_de_Clown aka DonDennis61
    Platina als Aiqo
    Pwnie aka Phuctivity
    Quore166V6 aka Quore 166V6
    RAM_ aka Mones_NL
    RC2 aka RC2RC2
    RedemptioN aka diTani
    Renzokuken aka Puddled_nl
    Robbolo aka RobbelBobbel
    Rock-Shocker aka Private_Jarhead
    Rolstoelvandaal als Jinxes
    RoNi82 aka GizmoNiek
    Sanne aka Sanshine020
    SatanicWarrior aka SteveLeviathan
    Schimpie aka hartenzeven
    Sixty4 as himself
    Slomy aka Slomy
    SnakeNL as himself
    SocialDisorder aka SD_NL
    SToRM81 aka NL_SToRM
    Strolie75 aka Strolie
    SummerBreeze aka Summer_Breeze
    SuperFruitig as himself
    Survivalism aka Nick595
    Tabbbert aka TabbertNL
    TheSwooshdockSaints aka TijN81
    the_legend_killer aka Vroomen
    Tinuzzz_Talpa aka Tinuzzz
    trance_fan aka Nalyu
    Tumble as himself
    Unioz aka Xtra-m
    Vince22 aka Vince_NL
    WensMeester as himself
    Wessiej as himself
    Zeiksnor aka Poekimammi_nl
    dino889 as Dinoontje


    Je kan zelf je PSN-nick toevoegen aan deze lijst door de OP in de FOK!Wiki te bewerken.
    Deze wordt dan in het volgende topic automatisch meegenomen.




    Home, je thuis basis. Een volledige wereld van PLAYSTATION3-gebruikers tot je beschikking waarin je alles kan doen: Samen gamen, chatten, winkelen of gewoon chillen. Informatie over PlayStation Home komt hier zodra er meer bekend is over een officiële public-beta of launch.

    Hier het hele overzicht van alle relevante links en de voorgaande topics.

    Links
  • Officiële site
  • Officiële plaatjes van de Playstation 3
  • Sony Computer Entertainment Inc.
  • PS3 nieuws op Fok!games
  • PS3 Only
  • Unoffical PS3 Network guide
  • PS3 ontleed
  • Folding@Home PS3 subteam ranking
  • PS3 software
  • PS3 Store Downloads
  • PS1 & PS2 compatibiliteit pagina
  • ThreeSpeech blog
  • Playstation US blog
  • PS3 Sixaxis-controller in Windows gebruiken
  • PS3 Pricewatch topic
  • Games Import topic


    Voorgaande Topics
    001 | 002 | 003 | 004 | 005 | 006 | 007 | 008 | 009 | 010 | 011 | 012 | 013 | 014 | 015 | 016 | 017 | 018 | 019 | 020
    021 | 022 | 023 | 024 | 025 | 026 | 027 | 028 | 029 | 030 | 031 | 032 | 033 | 034 | 035 | 036 | 037 | 038 | 039 | 040
    041 | 042 | 043 | 044 | 045 | 046 | 047 | 048 | 049 | 050 | 051 | 052 | 053 | 054 | 055 | 056 | 057 | 058 | 059 | 060
    061 | 062 | 063 | 064 | 065 | 066 | 067 | 068 | 069 | 070 | 071 | 072 | 073 | 074 | 075 | 076 | 077 | 078 | 079 | 080
    081 | 082 | 083 | 084 | 085 | 086 | 087 | 088 | 089 | 090 | 091 | 092 | 093 | 094 | 095 | 096 | 097 | 098 | 099 | 100
    101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120
    121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 |
    129

    (OP)
  • I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60253648
    fipo tt

    [ Bericht 85% gewijzigd door #ANONIEM op 21-07-2008 21:28:32 ]
    pi_60253674
    tvp
    PSN-ID: Blue-Eyed-NL
      maandag 21 juli 2008 @ 21:29:24 #4
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60253678


    nog ffies wachten
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60253850
    quote:
    Op maandag 21 juli 2008 21:29 schreef Mickey_Blue_Eyes het volgende:
    tvp
    Metal Gear Solid 5 : The Chuck Norris Chronicles
    PSN : Darsiie
    pi_60253943
    Heeft iemand hier nog Ferrari Challenge gehaald? Schijnt toch zeker geen slechte game te zijn voor raceliefhebbers.





    Alleen helaas geen splitscreen
    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
     
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
    pi_60254240
    tvp
    Twitter: KoosyNL
    Mail: koosynl@fok.nl
      maandag 21 juli 2008 @ 21:54:54 #8
    137377 Gamer_V
    Zie signature
    pi_60254344
    /care tt.
    Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
    *O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
    pi_60254420
    Dus die Naruto demo staat in de store?Is dat die port van de 360?
    Op woensdag 27 mei 2009 23:08 schreef Lambiekje het volgende:Afgezien van de datums,en natuurlijk niet van de inividuele personen van jouw en mij, maar van de werldgeschiedenis is 99,999999% verdraaid.
      maandag 21 juli 2008 @ 22:02:12 #10
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60254515
    quote:
    Op maandag 21 juli 2008 21:39 schreef Sackboy het volgende:
    Heeft iemand hier nog Ferrari Challenge gehaald? Schijnt toch zeker geen slechte game te zijn voor raceliefhebbers.

    [ afbeelding ]

    [ afbeelding ]

    Alleen helaas geen splitscreen
    met GRID én GT5P in huis sla ik die maar even over denk ik.
    Van Baja, Pure en Motorstorm 2 wil ik er nog wel eentje hebben komende tijd
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
      maandag 21 juli 2008 @ 22:03:05 #11
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60254530
    quote:
    Op maandag 21 juli 2008 21:54 schreef Gamer_V het volgende:
    /care tt.
    ga jij anders even creatief met playstation zijn op een maandag avond.
    De tt's in mijn vaste SC gaan altijd een stuk dieper
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
      maandag 21 juli 2008 @ 22:13:38 #12
    137377 Gamer_V
    Zie signature
    pi_60254778
    Ik heb het gewoon niet zo op fighters.

    Ik stel voor, "PlayStation, meer tieten dan de 360!"
    Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
    *O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
      maandag 21 juli 2008 @ 22:20:41 #13
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60254941
    in welke game zitten die tieten dan?
    en ik heb het niet zo op virtuele tieten eigenlijk
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60255025
    LITTLE
    BIG
    PLANET

    GAME
    OF
    THE
    CENTURY

    FOK, BELIEVE.
    pi_60255236
    Ja, het blijft wachten op LBP en Resistance
    pi_60255400
    Mijn grootste wens voor de TGS is nog steeds...



    Part 2.

    Kippenvel in het kwadraat dit nummer
      maandag 21 juli 2008 @ 22:39:51 #17
    137377 Gamer_V
    Zie signature
    pi_60255411
    quote:
    Op maandag 21 juli 2008 22:20 schreef merino het volgende:
    in welke game zitten die tieten dan?
    en ik heb het niet zo op virtuele tieten eigenlijk
    eh


    eh


    blu-ray
    Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
    *O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
    pi_60255648
    quote:
    Op maandag 21 juli 2008 21:39 schreef Sackboy het volgende:
    Heeft iemand hier nog Ferrari Challenge gehaald? Schijnt toch zeker geen slechte game te zijn voor raceliefhebbers.

    [ afbeelding ]

    [ afbeelding ]

    Alleen helaas geen splitscreen
    Misschien als ik komende maand niets leuks haal dan zal ik eens kijken naar Ferrari Challenge. Na Burnout Paradise en Race Driver GRID vind ik het wel even prima om deze eentonig klinkende game over te slaan. Er staat voor zover ik weet ook geen demo in de PSS om mij over te halen
    pi_60256205
    quote:
    Op maandag 21 juli 2008 22:13 schreef Gamer_V het volgende:
    Ik heb het gewoon niet zo op fighters.

    Ik stel voor, "PlayStation, meer tieten dan de 360!"
    Ik stel voor:

    [PS3 #xxx] LBP GAME OF THE MODDER FUCKING UNIVERSE

    en dat zo laten

    voor eeuwig
    pi_60256344
    Are you brave enough to fear?
    SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
    Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
    pi_60256367
    quote:
    Op maandag 21 juli 2008 23:15 schreef SocialDisorder het volgende:
    [ afbeelding ]
    pi_60256463
    quote:
    Op maandag 21 juli 2008 23:09 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]

    Ik stel voor:

    [PS3 #xxx] LBP GAME OF THE MODDER FUCKING UNIVERSE

    en dat zo laten

    voor eeuwig
    blijkt het allemaal gelul te zijn over LBP en blijkt het een extreem karige kutgame te zijn
      Redactie Games maandag 21 juli 2008 @ 23:19:40 #23
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60256473
    quote:
    Op maandag 21 juli 2008 21:57 schreef Slappy het volgende:
    Dus die Naruto demo staat in de store?Is dat die port van de 360?
    Nee een nieuwe titel.
    .....Kennedy
      maandag 21 juli 2008 @ 23:20:14 #24
    12648 Fallen
    135335 and rising...
    pi_60256494
    quote:
    Op maandag 21 juli 2008 23:19 schreef Misanthropist het volgende:

    [..]

    blijkt het allemaal gelul te zijn over LBP en blijkt het een extreem karige kutgame te zijn
    De gedachte alleen al!
    He didn't set up the rhyme with meaningless words.
    As you predicted or assumed everything was calculated
    Every word had purpose just not always on the surface.
    But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
      maandag 21 juli 2008 @ 23:32:40 #25
    134803 Deacon_Tigra
    Final Fantasy Fanboy
    pi_60256822
    Psn online ID Tec-Deacon
    ---------------------------------
    オランダ語男狂った人の日本のゲームがプレイ
      Redactie Games dinsdag 22 juli 2008 @ 00:01:07 #26
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60257572
    quote:
    Op maandag 21 juli 2008 22:20 schreef merino het volgende:
    in welke game zitten die tieten dan?
    en ik heb het niet zo op virtuele tieten eigenlijk

    Spankens veel tetten in Soul Caliber IV
    .....Kennedy
      dinsdag 22 juli 2008 @ 00:02:39 #27
    47809 ikookhier
    >hijdiehieris<
    pi_60257604
    quote:
    Op maandag 21 juli 2008 21:29 schreef merino het volgende:
    [ afbeelding ]

    nog ffies wachten
    4 aug
    Fok vrienden top 50###Powered by Akrapovic
    *Battlefield3*KZ3*NFShp*BFBC2*MoH*PSN ID:Arijanonline
    GoW/Fable III 360 tag:Arijanonline
    Pax & Pry Free download
    pi_60257743
    Nog 20 uur voor de Resistance 2 aankondiging. Beta confirmed?

    http://www.projectabraham.com/
      dinsdag 22 juli 2008 @ 00:22:15 #29
    137377 Gamer_V
    Zie signature
    pi_60257891
    quote:
    Op maandag 21 juli 2008 23:09 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]

    Ik stel voor:

    [PS3 #xxx] LBP GAME OF THE MODDER FUCKING UNIVERSE

    en dat zo laten

    voor eeuwig
    En wat als er dan ooit een LBP 2 komt.
    Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
    *O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
      Redactie Games dinsdag 22 juli 2008 @ 00:23:57 #30
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60257920
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 00:22 schreef Gamer_V het volgende:

    [..]

    En wat als er dan ooit een LBP 2 komt.
    Die kan nooit zo hot zijn want het is een vervolg.
    Impact is 100x minder groot
    .....Kennedy
    pi_60258510
    Gaan we weer...
    Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
    "Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
    61% van alle statistieken zijn nutteloos.
    Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!
      dinsdag 22 juli 2008 @ 07:20:57 #32
    30192 Gamedemon
    En dat is 2!
    pi_60260060
    Ik ga voor de Next Gen Yoda!
    RRoD : Het is niet de vraag OF het gebeurt, maar WANNEER het gebeurt!
      dinsdag 22 juli 2008 @ 07:23:05 #33
    45458 Govinda
    Blond is geil!
    pi_60260075
    quote:
    Op maandag 21 juli 2008 22:39 schreef Cyberia18 het volgende:
    Mijn grootste wens voor de TGS is nog steeds...



    Part 2.

    Kippenvel in het kwadraat dit nummer
    Ja! Heb het spel vorige maand gekocht maar moet eerst nog even KingdomHearts uitspelen
    Trouwens 21 oktober LBP?

    Suffering from Oblomow's
      dinsdag 22 juli 2008 @ 07:35:18 #34
    181857 Jovatov
    Si fallor, sum
    pi_60260123
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 00:12 schreef Cyberia18 het volgende:
    Nog 20 uur voor de Resistance 2 aankondiging. Beta confirmed?

    http://www.projectabraham.com/
    Vette website
    pi_60260915
    Ps3
    pi_60260947
    Ik zit vurig op Team Ico nieuws te wachten...
    pi_60261129
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 07:23 schreef Govinda het volgende:

    [..]

    Ja! Heb het spel vorige maand gekocht maar moet eerst nog even KingdomHearts uitspelen
    Trouwens 21 oktober LBP?
    [ afbeelding ]
    Kick
    Buy it, use it, break it, fix it,
    Trash it, change it, mail - upgrade it,
    Charge it, point it, zoom it, press it,
    Snap it, work it, quick - erase it,
      dinsdag 22 juli 2008 @ 09:19:33 #38
    141104 Patje1987
    Madre me quiero un frikandel.
    pi_60261228
    Op het moment wacht ik op LBP en Saints Row 2, verder doe ik ff rustig met kopen want anders speel ik mijn andere spellen nooit uit

    Tevens TVP
    Wij vormen tezamen gezellig een schaar.
    Sportief zijn wij allen en voor elkaar.
    Ons doel en ons streven is vriendschap en vree
    Aan ons de victorie aan RKC!
    pi_60261779
    Voor mij staan nog op het programma dit jaar: LittleBigPlanet, MotorStorm Pacific Rift, Rock Band en Rock Band 2. En een bescheiden HDTV van tenminste 44".

    Size matters.
    Are you brave enough to fear?
    SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
    Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
      dinsdag 22 juli 2008 @ 10:16:25 #40
    138914 Slappy
    ambtenaar
    pi_60262315
    Waneer komen die klote psn cards uit nou
    Op woensdag 27 mei 2009 23:08 schreef Lambiekje het volgende:Afgezien van de datums,en natuurlijk niet van de inividuele personen van jouw en mij, maar van de werldgeschiedenis is 99,999999% verdraaid.
    pi_60262396
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 10:16 schreef Slappy het volgende:
    Waneer komen die klote psn cards uit nou
    Niet
    pi_60263257
    Wat gaat daar vor 2.5" HDD in trouwens? PATA? SATA?

    [ Bericht 22% gewijzigd door #ANONIEM op 22-07-2008 11:07:09 ]
    pi_60263480
    I'm trying to figure out why kamikaze pilots wore helmets
    pi_60263716
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 11:07 schreef SinjiOnO het volgende:
    LBP Dream Trailer
    Ik wil LBP-dingen kijken, maar alle sites met "game" in de url zijn hier op mijn werk geblokkeerd. Nu moet ik wachten tot vanavond
      dinsdag 22 juli 2008 @ 11:18:45 #45
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60263769
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 10:57 schreef SuperFruitig het volgende:
    Wat gaat daar vor 2.5" HDD in trouwens? PATA? SATA?
    Sata. En gebruik eentje met maximaal 5400rpm
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
    pi_60263856
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 11:18 schreef Moe_Szyslak het volgende:

    [..]

    Sata. En gebruik eentje met maximaal 5400rpm
    Anders ontploftie ?
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 11:16 schreef SummerBreeze het volgende:

    [..]

    Ik wil LBP-dingen kijken, maar alle sites met "game" in de url zijn hier op mijn werk geblokkeerd. Nu moet ik wachten tot vanavond
    Don't worry, het is de 'oude' trailer van de E3 maar!
    pi_60263902
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 11:21 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]

    Anders ontploftie ?
    nee, anders maakt hij meer toeren, meer herrie, voor amper merkbare snelheidswinst.
    Are you brave enough to fear?
    SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
    Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
    pi_60263914
    http://www.ps3fanboy.com/(...)ur-ps3s-performance/

    Terwijl andere bronnen weer zeggen dat hij kan oververhitten?

    Iemand de doorslag? Officieel persbericht van mr Sony zelf ?
    pi_60263946
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 11:21 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]

    Don't worry, het is de 'oude' trailer van de E3 maar!
    Pfew, die heb ik gelukkig al gezien.
    pi_60263996
    Vertieft je garantie als je je HDD eruit haalt?
      dinsdag 22 juli 2008 @ 11:29:55 #51
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60264051
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 11:24 schreef SuperFruitig het volgende:
    http://www.ps3fanboy.com/(...)ur-ps3s-performance/

    Terwijl andere bronnen weer zeggen dat hij kan oververhitten?

    Iemand de doorslag? Officieel persbericht van mr Sony zelf ?
    Ik neem aan dat je liever niet ziet dat je hdd naar de klere gaat Op lange termijn kan een hogere temp er voor zorgen dat het leven van je hdd word verkort. Better safe than sorry.
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
      dinsdag 22 juli 2008 @ 11:31:38 #52
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60264093
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 11:27 schreef SuperFruitig het volgende:
    Vertieft je garantie als je je HDD eruit haalt?
    Nee. Sony laat het toe dat je je hdd vervangt. Als je je PS3 toch een keer moet opsturen moet je wel ff je ouwe er in terug zetten volgens mij.
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
    pi_60264278
    K, relextheid

    Dan wordt het http://www.zercom.eu/index.php?p=35&c=147&f=1&h=1&s=1&a=110986

    Of heeft iemand een beter idee ?
    pi_60264737
    Oh ja, een access denied HD Die zijn erg goed, heb ik zelf ook
    Ik kies zelf altijd voor western digital, dat vind ik de meeste betrouwbare HD's. Maxtor heb ik zeer slechte ervaringen mee en die koop ik dan ook nooit meer.
    pi_60265332
    quote:
    Op maandag 21 juli 2008 21:39 schreef Sackboy het volgende:
    Heeft iemand hier nog Ferrari Challenge gehaald? Schijnt toch zeker geen slechte game te zijn voor raceliefhebbers.

    [ afbeelding ]

    [ afbeelding ]

    Alleen helaas geen splitscreen
    Die ga ik Zaterdag halen. Schijnt erg vet te zijn.
    In the olden days I always got the impression that TVR built a car, put it on sale, and then found out how it handled. Usually when one of their customers wrote to the factory complaining about how dead he was.
    pi_60265855
    SPAM:
    [TK] PS3 Guitar Hero 3, BOXED + BON
    [TK] PS2 + PS3 Games

    [ Bericht 33% gewijzigd door #ANONIEM op 22-07-2008 12:40:10 ]
    pi_60265933
    quote:
    Het meervoud van 'bod' is 'biedingen', niet 'boden'
    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
    pi_60266069
    tvp
    ---- Gouden hart voor Heracles mijn club! ----
    Sowieso schrijf je zo! http://www.onzetaal.nl/taaladvies/advies/sowieso
      FOK!fotograaf dinsdag 22 juli 2008 @ 13:03:33 #59
    159915 -Menn0-
    MNO
    pi_60266479
    Jo
    ,,/
      dinsdag 22 juli 2008 @ 13:06:39 #60
    137377 Gamer_V
    Zie signature
    pi_60266574
    quote:
    Hilarisch met die vraagprijs he.
    Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
    *O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
    pi_60267834
    Hmmm...weer een exclusive minder voor de PS3?
    quote:
    Tekken 6 niet exclusief voor de PlayStation 3?

    Tekken 6 zal waarschijnlijk geen PlayStation 3-exclusive zijn. Dat blijkt uit een interview van het blad GamEX met Namco's Maruki Suzaki. GamEX vroeg aan Suzaki of Tekken 6 exclusief voor de PlayStation 3 zou verschijnen en Suzaki antwoordde "Nee. We hebben nog niet bepaald op welke platformen de game zal verschijnen, maar we ontwikkelen op dit moment in elk geval voor de PlayStation 3".

    Vervolgens vroeg GamEX of we Tekken 6 dan op de Xbox 360 mogen verwachten, maar Suzaki zei nogmaals dat dat nog niet bepaald is. De Xbox 360 is echter natuurlijk wel de grootste kanshebber mocht Tekken 6 inderdaad niet exclusief op de PlayStation 3 verschijnen.
    PSN id: NL_SToRM
    pi_60268057
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 13:06 schreef Gamer_V het volgende:

    [..]

    Hilarisch met die vraagprijs he.
    Sorry?
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 12:43 schreef Sackboy het volgende:

    [..]

    Het meervoud van 'bod' is 'biedingen', niet 'boden'
    Purist
    pi_60268469
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 13:06 schreef Gamer_V het volgende:

    [..]

    Hilarisch met die vraagprijs he.
    hysterisch
      dinsdag 22 juli 2008 @ 14:52:56 #64
    137377 Gamer_V
    Zie signature
    pi_60269451
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 14:16 schreef Misanthropist het volgende:

    [..]

    hysterisch
    eigenlijk schrijnend
    Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
    *O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
    pi_60269770
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 14:52 schreef Gamer_V het volgende:

    [..]

    eigenlijk schrijnend
    Wat lul je pik? Die game kost gewoon nog 23 euro via ebay, en die disc is 1x in mn PS3 geweest
      dinsdag 22 juli 2008 @ 15:12:49 #66
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60269899
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 15:06 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]

    Wat lul je pik? Die game kost gewoon nog 23 euro via ebay, en die disc is 1x in mn PS3 geweest
    Groot gelijk dat je het zo probeert hoor. Al koop ik hem over niet al te lang wel in de VS voor 30dollar (19 euro) nieuw staat
    Greatest Hits
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60270265
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 15:12 schreef merino het volgende:

    [..]

    Groot gelijk dat je het zo probeert hoor. Al koop ik hem over niet al te lang wel in de VS voor 30dollar (19 euro) nieuw staat
    Greatest Hits


    [ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 22-07-2008 15:26:13 ]
      dinsdag 22 juli 2008 @ 15:43:16 #68
    137377 Gamer_V
    Zie signature
    pi_60270740
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 15:06 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]

    Wat lul je pik? Die game kost gewoon nog 23 euro via ebay, en die disc is 1x in mn PS3 geweest
    Ik heb het niet over jouw vraagprijs maar over de lage biedingen van hem ons, pik.
    Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
    *O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
    pi_60270788
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 15:43 schreef Gamer_V het volgende:

    [..]

    Ik heb het niet over jouw vraagprijs maar over de lage biedingen van ons, pik.
    Meh Ik heb mn dag niet, let niet op mij
    Kopen Kopen! 2 tientjes is niks natuurlijk!
      dinsdag 22 juli 2008 @ 15:48:10 #70
    137377 Gamer_V
    Zie signature
    pi_60270872
    Ik denk er even over na, het is inderdaad een goeie deal.

    Heeft die game eigenlijk spitscreen? En is de single player de moeite waard? Rankings voor multiplayer?
    Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
    *O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
    pi_60271594
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 15:48 schreef Gamer_V het volgende:
    Ik denk er even over na, het is inderdaad een goeie deal.

    Heeft die game eigenlijk spitscreen? En is de single player de moeite waard? Rankings voor multiplayer?
    Ik heb het dus echt _nooit_ gespeeld Het heeft geen splitscreen volgens mij
      dinsdag 22 juli 2008 @ 16:38:45 #72
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60272223
    ik koop alleen maar nieuw staat
    maar dan wel met engelse, amerikaanse en nederlandse bankpas om waar maar ook nog euro'tje meer te besparen
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
      dinsdag 22 juli 2008 @ 16:40:11 #73
    138914 Slappy
    ambtenaar
    pi_60272260
    Motorstorm is vet,wel heel moelijk soms en gfx zijn nog steeds prachtig
    Op woensdag 27 mei 2009 23:08 schreef Lambiekje het volgende:Afgezien van de datums,en natuurlijk niet van de inividuele personen van jouw en mij, maar van de werldgeschiedenis is 99,999999% verdraaid.
    pi_60272318
    Erg moeilijk inderdaad, te lange laadtijden en de afwezigheid van splitscreen is een groot gemis. Verder wel een erg tof spel! Pacific Rift wordt nog toffer
    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
      dinsdag 22 juli 2008 @ 16:45:15 #75
    138914 Slappy
    ambtenaar
    pi_60272401
    Ja die laadtijden zijn vet iritant,ook als je van wagen wil wisselen
    Op woensdag 27 mei 2009 23:08 schreef Lambiekje het volgende:Afgezien van de datums,en natuurlijk niet van de inividuele personen van jouw en mij, maar van de werldgeschiedenis is 99,999999% verdraaid.
      dinsdag 22 juli 2008 @ 17:09:30 #76
    158038 AQuila360
    Xbox Ultimate
    pi_60273101
    t+v=p
    Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
    SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
    RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
    pi_60273758
    That reminds me [TK] Motorstorm PS3
    pi_60274094
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 16:45 schreef Slappy het volgende:
    Ja die laadtijden zijn vet iritant,ook als je van wagen wil wisselen
    Ik dacht dat ze het van 3d naar plaatjes zouden veranderen met een update, en dat er ook slitscreen zou komen, beide nooit gebeurd dus?
    Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
    "Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
    61% van alle statistieken zijn nutteloos.
    Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!
      dinsdag 22 juli 2008 @ 17:59:21 #79
    138914 Slappy
    ambtenaar
    pi_60274247
    Alleen online is dat 2d
    Op woensdag 27 mei 2009 23:08 schreef Lambiekje het volgende:Afgezien van de datums,en natuurlijk niet van de inividuele personen van jouw en mij, maar van de werldgeschiedenis is 99,999999% verdraaid.
      dinsdag 22 juli 2008 @ 18:29:37 #81
    137377 Gamer_V
    Zie signature
    pi_60274750
    Als jullie allemaal die game wegdoen zal het wel niet veel soeps zijn.

    (en de demo was ook maar zolang leuk)
    Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
    *O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
    pi_60274901
    quote:
    Trophies PixelJunk Eden onthuld

    Met de PixelJunk serie kent Q-Games veel succes. Het bedrijf scoorde met de PlayStation Network titels Racers en Monsters. Nu komt men met de platformer PixelJunk Eden. In deze game moet je pollen verspreiden om een zo groot mogelijke tuin te maken.

    De game verschijnt ruim na de introductie van het Trophy systeem en Q-Games had dus de kans om enkele Trophies in te bouwen. De game bevat een zilveren en negentien bronzen Trophies.

    All Seeds 01 - Open all seeds in garden 01
    All Seeds 02 - Open all seeds in garden 02
    All Seeds 03 - Open all seeds in garden 03
    All Seeds 04 - Open all seeds in garden 04
    All Seeds 05 - Open all seeds in garden 05
    All Seeds 06 - Open all seeds in garden 06
    All Seeds 07 - Open all seeds in garden 07
    All Seeds 08 - Open all seeds in garden 08
    All Seeds 09 - Open all seeds in garden 09
    All Seeds 10 - Open all seeds in garden 10
    All Gardens Clear - Get a Spectra in each garden
    Combo Ten - Pollen Prowler combo x 10
    Combo Fifteen - Pollen Prowler combo x 15
    The Hundred Thousander - Get 100.000 pollen in one garden
    500 Dead Pollen Prowlers - 500 Pollen Prowlers killed
    Ten Minute Grimp - Get all 5 Spectra from a garden within 10 minutes
    Fifteen Crystals - Get fifteen crystals in a single jump
    Zero Wasted Pollen - Open all seeds in a garden without missing any pollen
    Three Play Ping Pong - In 3p mode, trapeze jump between two swinging Grimps
    All Spectra Found - Get all the Spectra in all gardens (Silver)
    pi_60274933
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 18:36 schreef Cyberia18 het volgende:

    [..]


    En wat is "ruim"? M.a.w.: Wat is de release datum?
    pi_60274935
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 00:12 schreef Cyberia18 het volgende:
    Nog 20 uur voor de Resistance 2 aankondiging. Beta confirmed?

    http://www.projectabraham.com/
    2 hours, 20 minutes left.
    pi_60274941
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 18:36 schreef Cyberia18 het volgende:

    [..]
    Ik moet nog 3 trophies bij SSDHD en ik ondertussen al menig voorwerp door de kamer gegooid

    Fucking frustrerende kutzooi, schaf die shit maar weer af, het is niet goed voor me
    pi_60274980
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 18:38 schreef Kremers het volgende:

    [..]

    En wat is "ruim"? M.a.w.: Wat is de release datum?
    quote:
    Q-Games' wildly colorful and inherently trippy PSN title, Pixeljunk Eden, has been confirmed for a July 31 release on both the US and Japanese PlayStation Network.
    quote:
    Gearbox snapt Home vertraging niet

    Als je ergens lang op moet wachten is het moment des te mooier dat je het krijgt, wanneer je echter té lang moet wachten, neemt je interesse dan toe of af?

    Gearbox Software president Randy Pitchford is in ieder geval zeer duidelijk, hij zegt dat Home zo lang op zich laat wachten dat hij zich afvraagt waar Sony mee bezig is. Hoewel Pitchford zelf zeer uitkijkt naar het concept snapt hij niet dat Sony de service al zo'n anderhalf jaar geleden aankondigde, maar dat deze tot op de dag van vandaag nog steeds niet verschenen is.

    "I don't understand why I don't have it yet. Shouldn't we have had it already? When did we first hear about it? A year and a half ago? What's the deal? I think they're trying to bite off a lot there and make it really really complicated and I agree with some of the intent behind it, but we need a very simple, quick way to do what they're offering."
    En ik snap de enorme vertraging van BIA niet
    pi_60276222
    Hoeveel controllers kun je nu maximaal op je PS3 aansluiten? 4 toch?
      FOK!fotograaf dinsdag 22 juli 2008 @ 19:39:37 #88
    159915 -Menn0-
    MNO
    pi_60276329
    7 volgens mij
    ,,/
      dinsdag 22 juli 2008 @ 19:48:45 #89
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60276518
    7 idd
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60276619
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 19:39 schreef -Menn0- het volgende:
    7 volgens mij
    In dat geval kan ik ze allen direct connecten zonder daar een accessoire voor te halen?
    quote:
    Tomb Raider: Underworld krijgt demo voor release

    Nieuws | 22 juli 2008 - Onlangs werd de nieuweste telg uit de Tomb Raider franchise, Tomb Raider: Underworld, aan het grote publiek getoond tijdens de E3 2008. Naast enkele mooie beelden levert dit natuurlijk ook de nodige nieuwe informatie op. De woordvoeder van Eidos wist namelijk te vertellen dat er een demo van Larac Croft Tomb Raider: Underworld zal verschijnen viai Xbox Live en het Playstation Network, voor de release van de game op 21 november 208.
    pi_60276680
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 19:53 schreef Cyberia18 het volgende:

    [..]
    21 Nov 08

    Wat een datum om je demo te releasen Niemand gaat dat spelen
    pi_60276729
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 18:41 schreef Cyberia18 het volgende:

    [..]

    En ik snap de enorme vertraging van BIA niet
    Haha, die Randy Pitchford, wat een grapjas
    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
    pi_60276739
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 19:55 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]

    21 Nov 08

    Wat een datum om je demo te releasen Niemand gaat dat spelen
    Lees de zin nogmaals.
    quote:
    VOOR de release van de game op 21 november 2008
    Fruit

      dinsdag 22 juli 2008 @ 20:03:57 #94
    138914 Slappy
    ambtenaar
    pi_60276830
    Boeiend BIA wordt toch kut spel,ik bedoel als hem vorig jaar hadden uitgebracht had ie mischien nog een kleine kans,Nu Battlefield badcompany en Cod4 zit k niet op zo bout game te wachten
    Op woensdag 27 mei 2009 23:08 schreef Lambiekje het volgende:Afgezien van de datums,en natuurlijk niet van de inividuele personen van jouw en mij, maar van de werldgeschiedenis is 99,999999% verdraaid.
      dinsdag 22 juli 2008 @ 20:05:00 #95
    102036 janrad
    Gek op mijn Mac
    pi_60276852
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 11:27 schreef SuperFruitig het volgende:
    Vertieft je garantie als je je HDD eruit haalt?
    Nee, er staan zelfs instructies in de handleiding hoe je het moet doen. Ik heb die van mij als vervangen voor een 160 GB exemplaar.
    PSN :crashtestnl85 Voeg mij toe op PSN als je durft.
    pi_60277067
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 19:58 schreef Cyberia18 het volgende:

    [..]

    Lees de zin nogmaals.
    [..]

    Fruit

    Dude, ik zag 21 Oct 08, dan vertroebelt mijn brein en dan kan ik maar aan 1 ding denken
    pi_60277127
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 20:14 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]

    Dude, ik zag 21 Oct 08, dan vertroebelt mijn brein en dan kan ik maar aan 1 ding denken
    pi_60277239
    quote:
    Best Non-Playable Presentation:
    Heavy Rain


    Developer: Quantic Dream
    Publisher: Sony Computer Entertainment
    Release Date: TBA 2009
    Show at E3 on: PS3

    As we have already broken the news here, Heavy Rain was shown in real time at E3 2008. All we can say about this title is, it’s unbelievably impressive and unlike anything you’ve seen before. It was a different scenery than the one in the kitchen, and it had hearts pumping with the bitter struggle that took place.
    quote:
    Biggest Surprise:
    Heavy Rain Gameplay


    Developer: N/A
    Publisher: N/A
    Release Date: N/A

    We weren’t expecting this at all. Once again, we know that it’s a struggle scene in a garage, and it’s undeniably suspenseful and thrilling. We’d love to show you all the video snippet we have, but we can’t! We can say one thing though, focus on the Tokyo Game Show and more importantly Liepzig.
    http://whatifgaming.com/w(...)-of-e3-awards-2008/9

    pi_60277303
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 18:38 schreef Cyberia18 het volgende:

    [..]

    2 hours, 20 minutes left.
    34 minuten.
    pi_60277546
    quote:

    Best Platform Game:
    LittleBigPlanet

    Developer: Media Molecule
    Publisher: Sony Computer Entertainment
    Release Date: October 2008

    LittleBigPlanet is a game that’s full of joy, creativity, and moreover imagination. Step into the world of LittleBigPlanet with all your friends and complete a bunch of single player challenges, compete in races, or just mess around and slap each other around. With the short time we had at E3, we were not only playing other games, but mostly LittleBigPlanet is the one that caught our attention for the majority of E3 2008. Getting a chance to play some of the full game, we were only on the second level within a span of a total of 4-5 hours and we were happy just there and building a lot of items with our friends, putting stick ons on each of our faces and just merely customizing without any mod support whatsoever. Think of all the creativity when the full features are developed over time.
    quote:

    Best Artistic Design:
    LittleBigPlanet

    Developer: Media Molecule
    Publisher: Sony Computer Entertainment
    Release Date: October 2008

    The wonderfully crafted worlds of LittleBigPlanet are remarkable. What makes these worlds so special is not that there are already predefined environments that such hard work was put into, but also that players can create their own environments themselves or together with friends and family.
    quote:

    Best Multiplayer Experience:
    LittleBigPlanet

    Developer: Media Molecule
    Publisher: Sony Computer Entertainment
    Release Date: October 2008

    LittleBigPlanet’s multiplayer is simply incomparable to most. Not only can you play with up to 4 players and do almost anything with the items in-game, but you can also share levels and become a part of an unmatched community that revolves around the extraordinary central concepts: Create, Play, and Share.
    quote:

    Most Gracious Technological Excellence:
    LittleBigPlanet

    Developer: Media Molecule
    Publisher: Sony Computer Entertainment
    Release Date: October 2008
    Show at E3 on: PS3

    LittleBigPlanet allows you to not just play a game of competition, but also a game that ingeniously blends both teamwork and competition into an unmatched contraposition for the beautiful sponges spread out across the entire game. Players can seamlessly create, modify, and even mess around with the in-game pre-built environments. Players control Sackboy through a variety of challenges that range from jetpacks to even confirmed future downloadable content that increases the amount of challenges from the normal by adding items. With something so simple, LittleBigPlanet truly revolutionizes what it is to play as a community of gamers and people.
    quote:

    Revolutionary Design:
    LittleBigPlanet

    Developer: Media Molecule
    Publisher: Sony Computer Entertainment
    Release Date: October 2008
    Show at E3 on: PS3

    Players can seamlessly create, modify, and change in-game pre-built environments through the use of an extensive and practical editing system. LittleBigPlanet’s editing system enables gamers to completely design their own creative worlds with unique challenges that can be shared all around the world. Amazing controls and much more believable characters make something as simple as this gameplay design and aspect a true innovation for a 2.5 D natural platformer in purity. After all the customizations and building is done, players control Sackboy through a variety of challenges that range from jet packs to even confirmed future downloadable content that increases the amount of challenges from the normal by adding items. LittleBigPlanet is looking nothing short of extraordinary right now.
    quote:

    Best Console Game:
    LittleBigPlanet

    Developer: Media Molecule
    Publisher: Sony Computer Entertainment
    Release Date: October 2008

    We really can’t stop talking about this game enough. The worlds, the editors, and the communication isn’t only what makes it the best of its kind but also one of the best community games to ever be made so far. Hopefully Media Molecule can get some of the small bugs we saw fixed and full integration for custom stickers, object utilities, and what not Day 1 of launch. When they do, we will have a truly revolutionary game on our hands.
    quote:

    Game of Show:
    LittleBigPlanet

    Developer: Media Molecule
    Publisher: Sony Computer Entertainment
    Release Date: October 2008

    LittleBigPlanet is simply sometimes just hard to sum up. As simple as it is, LittleBigPlanet does many things that are subtle and that leave the minds of few tingled with a sense of mystery in how something like LittleBigPlanet revolutionizes online gameplay and single play mode through tight controls, speckless graphics, and moreover a picture that’s greater than the canvas it’s on.
    SLAP ME AROUND AND SOMEBODY SHOUT MEGATON
      dinsdag 22 juli 2008 @ 20:43:49 #101
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60277699
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 20:36 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]


    [..]


    [..]


    [..]


    [..]


    [..]


    [..]

    SLAP ME AROUND AND SOMEBODY SHOUT MEGATON
    Dat gaat serieus te ver....
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
      dinsdag 22 juli 2008 @ 20:48:38 #102
    137377 Gamer_V
    Zie signature
    pi_60277825
    Ik kan me niet echt boeiendere games herinneren van de E3... en ze weten de categorieën mooi te kiezen.
    Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
    *O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
      dinsdag 22 juli 2008 @ 20:50:31 #103
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60277868
    10 minuten nog. Ben benieuwd
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
      Redactie Games dinsdag 22 juli 2008 @ 20:58:28 #104
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60278049
    ZOMG 2 MINUTEN MEGATON

    Ik verwacht iets zuigend.
    .....Kennedy
      dinsdag 22 juli 2008 @ 20:59:48 #105
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60278079
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60278099
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 20:36 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]


    [..]


    [..]


    [..]


    [..]


    [..]


    [..]

    SLAP ME AROUND AND SOMEBODY SHOUT MEGATON
    Me....ga...ton.....


    ..............................................


      Redactie Games dinsdag 22 juli 2008 @ 21:02:24 #107
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60278136
    Resistance 2 beta ziet het eruit, kon beter geen timer zetten als je nu niets op de site kan doen.
    .....Kennedy
    pi_60278165
    Op wie voten we?
      dinsdag 22 juli 2008 @ 21:04:46 #109
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60278175
    beta? waar?
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60278198
    Waarschijnlijke reden van uitstel Wipeout HD:
    quote:
    However, one possible explanation for the silence is that the game’s blisteringly fast 60 frames a second refresh rate coupled with the strobing background scenery and constant bobbing of the craft is causing electrical disturbances in people suffering from epilepsy. Certainly games of this ilk have been known to cause motion sickness, but the high-tec imagery used in WipEout HD and the flashing lights might well be adding up to more serious issues, and does go some way to back up what Reeves said last week.
    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
    pi_60278294
    Eerste screen van MAG:



    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
    pi_60278315
    kopje koffie idd

    Ik snap niks van die R2 site, heb gevote op Brown en verder kun je wat filmpjes bekijken, geen beta te zien

    Tamheid
    pi_60278339
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 21:02 schreef Wessiej het volgende:
    Resistance 2 beta ziet het eruit, kon beter geen timer zetten als je nu niets op de site kan doen.
    Beta? Waar?
      Redactie Games dinsdag 22 juli 2008 @ 21:13:43 #115
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60278407
    O zat weer met mij neus te kijken
    .....Kennedy
    pi_60278457
    Wessiej
      Redactie Games dinsdag 22 juli 2008 @ 21:20:43 #117
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60278625
    Ga nou niet stoer doen Cyb
    .....Kennedy
      dinsdag 22 juli 2008 @ 21:22:38 #118
    158038 AQuila360
    Xbox Ultimate
    pi_60278687
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 20:36 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]


    [..]


    [..]


    [..]


    [..]


    [..]


    [..]

    SLAP ME AROUND AND SOMEBODY SHOUT MEGATON
    Slaat nergens op
    Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
    SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
    RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
    pi_60278716
    Ik doe nooit stoer Wes. Dat weet je.



    pi_60278741
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 21:22 schreef AQuila360 het volgende:

    [..]

    Fallout 3 slaat inderdaad nergens op
      dinsdag 22 juli 2008 @ 21:24:44 #121
    158038 AQuila360
    Xbox Ultimate
    pi_60278754
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 21:24 schreef Cyberia18 het volgende:

    [..]

    We gaan het zien Cybje!
    Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
    SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
    RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
      dinsdag 22 juli 2008 @ 21:49:27 #122
    134803 Deacon_Tigra
    Final Fantasy Fanboy
    pi_60279677
    Wanneer komt Siren uit in Japan istie al uit, maar heeft tie ook engelse subs

    Psn online ID Tec-Deacon
    ---------------------------------
    オランダ語男狂った人の日本のゲームがプレイ
      Redactie Games dinsdag 22 juli 2008 @ 21:50:57 #123
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60279729
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 21:49 schreef Deacon_Tigra het volgende:
    Wanneer komt Siren uit in Japan istie al uit, maar heeft tie ook engelse subs

    [ afbeelding ]
    Donderdag komt die op PSN.
    .....Kennedy
    pi_60279840
    Via eBay kan je hem bestellen, met Engelse taaloptie

    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
      dinsdag 22 juli 2008 @ 21:54:47 #125
    134803 Deacon_Tigra
    Final Fantasy Fanboy
    pi_60279867
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 21:50 schreef Wessiej het volgende:

    [..]

    Donderdag komt die op PSN.
    ja maar dan zit ik straks met 12 episodes op mijn HD
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 21:53 schreef Sackboy het volgende:
    Via eBay kan je hem bestellen, met Engelse taaloptie

    [ afbeelding ]
    WHOOHOO



    [ Bericht 20% gewijzigd door Deacon_Tigra op 22-07-2008 22:04:14 ]
    Psn online ID Tec-Deacon
    ---------------------------------
    オランダ語男狂った人の日本のゲームがプレイ
    pi_60279926
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 20:05 schreef janrad het volgende:

    [..]

    Nee, er staan zelfs instructies in de handleiding hoe je het moet doen. Ik heb die van mij als vervangen voor een 160 GB exemplaar.
    Hoe heb je 'm geformateerd in FAT32 eigenlijk?
    pi_60280097
    Ik vraag me alleen af of de Japanse versie ook Engelse taal heeft. De Asian versie heeft dat zeker, maar de Japanse weet ik niet. Anders zou ie bij Yes-Asia voor ¤33,30 incl verzenden te bestellen zijn.

    edit: Denk dat dit de beste optie is, Aziatische versie voor ¤36 incl verzenden

    [ Bericht 36% gewijzigd door Sackboy op 22-07-2008 22:08:10 ]
    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
    pi_60281650
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 19:53 schreef Cyberia18 het volgende:

    [..]

    In dat geval kan ik ze allen direct connecten zonder daar een accessoire voor te halen?
    Ja, gewoon oplaadkabeltje (miniusb) aansluiten 1malig.
    Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
    "Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
    61% van alle statistieken zijn nutteloos.
    Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!
    pi_60282490
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 21:56 schreef Misanthropist het volgende:

    [..]

    Hoe heb je 'm geformateerd in FAT32 eigenlijk?
    Doet de PS3 allemaal zelf als je hem aanzet
    Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
    "Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
    61% van alle statistieken zijn nutteloos.
    Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!
    pi_60284731
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 22:53 schreef delano.888 het volgende:

    [..]

    Doet de PS3 allemaal zelf als je hem aanzet
    goed bezig
      woensdag 23 juli 2008 @ 00:13:27 #131
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60284789
    Ik had hem onlangs ook vergroot naar 250gig. Werkte echt enorm makkelijk. Wat ik alleen niet echt begreep is hoe de backup die ik erop terugzette 70gig in beslag kon nemen maar met zoveel ruimte maakt dat toch niet uit
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60284823
    quote:
    Op dinsdag 22 juli 2008 22:34 schreef delano.888 het volgende:

    [..]

    Ja, gewoon oplaadkabeltje (miniusb) aansluiten 1malig.
    Aansluiten op iedere controller bedoel je?
      Redactie Games woensdag 23 juli 2008 @ 00:19:07 #133
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60284898
    Siren wordt dus in totaal 26 euro en 40 dollar.

    Eindelijk is goed gecalculeert , niet duur ook voor zo'n top spel.
    .....Kennedy
    pi_60285294
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 00:13 schreef merino het volgende:
    Ik had hem onlangs ook vergroot naar 250gig. Werkte echt enorm makkelijk. Wat ik alleen niet echt begreep is hoe de backup die ik erop terugzette 70gig in beslag kon nemen maar met zoveel ruimte maakt dat toch niet uit
    backup terugzetten heb je gewoon via je PC gedaan door de PS3-hdd aan je PC te hangen?
      woensdag 23 juli 2008 @ 00:52:57 #135
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60285341
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 00:49 schreef Misanthropist het volgende:

    [..]

    backup terugzetten heb je gewoon via je PC gedaan door de PS3-hdd aan je PC te hangen?
    nee met een externe 250 gig hd die in FAT geformatteerd is. Die heb ik meteen maar naast de ps3 gezet om als vaste backup te dienen
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60286604
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 00:15 schreef Cyberia18 het volgende:

    [..]

    Aansluiten op iedere controller bedoel je?
    1 malig zoiezo ja, hij moet even vastzetten op die PS3, daarna hoeft t niet meer (totdat de accu leeg is dan)
    Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
    "Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
    61% van alle statistieken zijn nutteloos.
    Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!
      woensdag 23 juli 2008 @ 07:06:32 #137
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60287014
    Ik kreeg net een email van "Project Abraham" en het lijkt alsof ze op een creatieve manier willen laten weten dat er geen Beta is.
    quote:
    T - E - L - E - C - O - R - R - E - S - P - O - N - D - E - N - C - E
    -----------------------------------------------------------------------

    The war department is lying to you –STOP- We have infiltrated their recruitment center and found your enlistment form –STOP- They are not drafting people to protect our borders –STOP- That is what they SHOULD be doing but instead they are gearing up to invade Europe -STOP- We have little to no data on our enemy over there but they will be knocking on our door soon enough – STOP- If we do not protect our shores we might as well surrender now –STOP-

    To learn how the so-called experts are trying to save us search out Project Abraham –STOP- We must warn you that it is not a pretty sight –STOP-

    Sent from the Alliance for American Autonomy AMERICA FIRST AMERICA ONLY
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
    pi_60287080
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 07:06 schreef Moe_Szyslak het volgende:
    Ik kreeg net een email van "Project Abraham" en het lijkt alsof ze op een creatieve manier willen laten weten dat er geen Beta is.
    [..]


    Jep, ik heb dezelfde gehad. Maar kijk naar de laatste zin: Volgens mij komt de Beta nu alleen nog in Amerika.
    Twitter: KoosyNL
    Mail: koosynl@fok.nl
      woensdag 23 juli 2008 @ 07:42:32 #139
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60287140
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 07:27 schreef KoosyNL het volgende:

    [..]

    Jep, ik heb dezelfde gehad. Maar kijk naar de laatste zin: Volgens mij komt de Beta nu alleen nog in Amerika.
    Daar dacht ik ook direct aan, maar moest je bij het inschrijven niet invullen waar je woonde? Hadden ze je dan niet direct kunnen vertellen dat je nergens voor in aanmerking kwam? Die hele project abraham website is trouwens onzin. Er zit veel tijd, geld en energie in terwijl het bijna niets met Resistance te maken lijkt te hebben. Een aantal vage filmpjes en A4'tjes. Daar hebben we op zitten wachten? Daar was een countdown timer voor nodig?
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
      woensdag 23 juli 2008 @ 07:51:09 #140
    30192 Gamedemon
    En dat is 2!
    pi_60287176
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 00:13 schreef merino het volgende:
    Ik had hem onlangs ook vergroot naar 250gig. Werkte echt enorm makkelijk. Wat ik alleen niet echt begreep is hoe de backup die ik erop terugzette 70gig in beslag kon nemen maar met zoveel ruimte maakt dat toch niet uit
    Ik heb er ook 1 van 250 gig, na het formateren werd het iets van 230 gig (wat normaal is) en de PS3 zelf heeft ook iets van 30 gig gepakt zonder dat ik kan plaatsen waar die ruimte heen is...
    RRoD : Het is niet de vraag OF het gebeurt, maar WANNEER het gebeurt!
    pi_60287361
    232,8GB toevallig? Dat noemen ze marketingtechnisch 250GB:
    quote:
    250.000.000.000 / 1024 = 244.140.625 kB
    244.140.625 / 1024 = 238.418,6 MB
    238.418,6 / 1024 = 232,8 GB
    Tegenwoordig schijnen dat Gibibytes, Mebibytes en Kibibytes te zijn http://nl.wikipedia.org/wiki/Gigabyte
    pi_60287626
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 07:42 schreef Moe_Szyslak het volgende:

    [..]

    Daar dacht ik ook direct aan, maar moest je bij het inschrijven niet invullen waar je woonde? Hadden ze je dan niet direct kunnen vertellen dat je nergens voor in aanmerking kwam? Die hele project abraham website is trouwens onzin. Er zit veel tijd, geld en energie in terwijl het bijna niets met Resistance te maken lijkt te hebben. Een aantal vage filmpjes en A4'tjes. Daar hebben we op zitten wachten? Daar was een countdown timer voor nodig?
    Volgens mij volgt er nog wel een Europese beta. Er staat dat er eerst een ameikaanse beta is. Er is niet gezegd dat wij hem niet krijgen... gewoon even geduld hebben
    Twitter: KoosyNL
    Mail: koosynl@fok.nl
    pi_60287768
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 08:16 schreef Misanthropist het volgende:
    232,8GB toevallig? Dat noemen ze marketingtechnisch 250GB:
    [..]

    Tegenwoordig schijnen dat Gibibytes, Mebibytes en Kibibytes te zijn http://nl.wikipedia.org/wiki/Gigabyte
    niet te vergeten Shibbibytes.
    Are you brave enough to fear?
    SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
    Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
      woensdag 23 juli 2008 @ 09:26:21 #144
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_60288382
    Ik heb vorige week ook mijn hdd van de ps3 vervangen.
    Soms kan je ps3 vragen om de 2.41 firmware. (bij het voor de eerste keer opstarten)

    Zorg dus dat je het medium waarvan je wilt restoren ook een map
    \ps3\update\.... heeft met de firmware 2.41 (pup file die kan je downloaden op het i-net)

    Ik heb slechts 3 spellen plus een aantal demo's geinstalleerd staan en er was al 21 gig weg...
    pi_60288583
    Ik wil graag de HDD van mijn ps3 vervangen, is elke SATA 5400rpm daarvoor geschikt? Heb namelijk een 320 gb op het oog...
    pi_60288698
    tvp
    pi_60288880
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 09:37 schreef Raantje het volgende:
    Ik wil graag de HDD van mijn ps3 vervangen, is elke SATA 5400rpm daarvoor geschikt? Heb namelijk een 320 gb op het oog...
    yup

    en pluspunten voor Bull-Terriër

    Best


    Dog


    EVAR!
    Are you brave enough to fear?
    SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
    Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
    pi_60289052
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 09:54 schreef SocialDisorder het volgende:

    [..]

    yup

    en pluspunten voor Bull-Terriër

    Best


    Dog


    EVAR!
    Mooi, dan ga ik die bestellen!
    En thanx, heb er twee, en inderdaad, best dogs ever!
      woensdag 23 juli 2008 @ 10:57:51 #149
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_60290257
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 09:37 schreef Raantje het volgende:
    Ik wil graag de HDD van mijn ps3 vervangen, is elke SATA 5400rpm daarvoor geschikt? Heb namelijk een 320 gb op het oog...
    De samsung is geschikt heb ik er ook inzitten nu....
    pi_60290901
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 10:57 schreef R_B het volgende:

    [..]

    De samsung is geschikt heb ik er ook inzitten nu....
    Ze zijn allemaal geschikt, zolang je maar geen 7000rpm doet, gaattie overhitten enz
    Op vrijdag 4 november 2011 09:39 schreef Blik het volgende:
    "Sinds wanneer is maart de derde maand van het jaar?"
    61% van alle statistieken zijn nutteloos.
    Vind je dat ik een internet verdien? Klik hier!
    pi_60294408
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 11:25 schreef delano.888 het volgende:

    [..]

    Ze zijn allemaal geschikt, zolang je maar geen 7000rpm doet, gaattie overhitten enz
    onzin, die paar graden extra kan 'ie makkelijk hebben, alleen is de snelheidswinst secondewerk.
    pi_60297152
    Jaah

    Alle 17 trophies in SSDHD E-PENIS MASSIVE
    pi_60297154
    quote:
    Do you think Killzone 2 looks amazing , are you thrilled about the 256 online player mode of MAG , Looking forward to the great gameplay of inFamous , I’m very thrilled to announce that the 3 previous games are NOTHING compared with the new announcement coming on 3 August.


    * Noteert 3 augustus in agenda
    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
    pi_60297654
    Eerst zien dan geloven Marketing machine draait weer op volle toeren lijkt het
      woensdag 23 juli 2008 @ 16:23:29 #155
    25967 solidslayer
    to much is never enough
    pi_60297981
    Dat werd wel eens tijd.. een nieuwe exclusive!
    PSN-ID: SoliD_S
    pi_60298611
    ik heb trouwens een vraagje: waar halen jullie goedkoop PS3 games vandaan? wat voor webwinkels zijn goedkoop en betrouwbaar?
    Twitter: KoosyNL
    Mail: koosynl@fok.nl
      woensdag 23 juli 2008 @ 16:52:26 #157
    44902 R_B
    OEHWEE, you are good looking!
    pi_60298673
    gamehubs naar het schijnt?
      woensdag 23 juli 2008 @ 17:52:24 #158
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60300145
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 16:52 schreef R_B het volgende:
    gamehubs naar het schijnt?
    En eBay. Siren: New Translation op Blu-ray voor iets van 37 euro En dan is er altijd nog YesAsia. Maar ze verschepen niet altijd alle games naar de EU.

    [ Bericht 9% gewijzigd door Moe_Szyslak op 23-07-2008 17:57:36 ]
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
    pi_60300313
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 16:49 schreef KoosyNL het volgende:
    ik heb trouwens een vraagje: waar halen jullie goedkoop PS3 games vandaan? wat voor webwinkels zijn goedkoop en betrouwbaar?
    http://www.budgetgaming.nl vind ik echt ideaal
      woensdag 23 juli 2008 @ 18:10:36 #160
    134803 Deacon_Tigra
    Final Fantasy Fanboy
    pi_60300585
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 15:50 schreef SuperFruitig het volgende:
    Jaah

    Alle 17 trophies in SSDHD E-PENIS MASSIVE
    Psn online ID Tec-Deacon
    ---------------------------------
    オランダ語男狂った人の日本のゲームがプレイ
      woensdag 23 juli 2008 @ 18:22:26 #161
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60300891
    krijg je eigenlijk nog te zien als iemand je friends request niet accepteert?
    of verdwijnt de pending request dan gewoon stilletjes uit je lijst?
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60301009
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 15:51 schreef Sackboy het volgende:

    [..]



    * Noteert 3 augustus in agenda
    Bron? 3 augustus...dan is de Square Enix party. 3 MEGATON aankondigingen please
      woensdag 23 juli 2008 @ 18:29:08 #163
    134803 Deacon_Tigra
    Final Fantasy Fanboy
    pi_60301028
    nee je krijgt altijd bericht terug

    Merino heeft je vrienden uitnodiging geweigerd.
    Voor meer info mail Korrelatie@playstation.nl
    Psn online ID Tec-Deacon
    ---------------------------------
    オランダ語男狂った人の日本のゲームがプレイ
    pi_60301070
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 18:22 schreef merino het volgende:
    of verdwijnt de pending request dan gewoon stilletjes uit je lijst?
    Net als op Xbox Live.
    pi_60301082
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 18:32 schreef Cyberia18 het volgende:

    [..]

    Net als op Xbox Live.
    Nevermind
      woensdag 23 juli 2008 @ 18:41:13 #166
    158038 AQuila360
    Xbox Ultimate
    pi_60301268
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 18:10 schreef Deacon_Tigra het volgende:

    [..]

    [ afbeelding ]
    Super
    Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
    SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
    RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
    pi_60301523
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 18:27 schreef Cyberia18 het volgende:

    [..]

    Bron? 3 augustus...dan is de Square Enix party. 3 MEGATON aankondigingen please
    http://playstationlifesty(...)clusive-on-3-august/

    Het is geen RPG, geen FPS en geen Twisted Metal

    Deze tags zijn van toepassing: 100, 18+, 1st party, Action, Addictive, Bullets, clan, customize, Explosions, Fast, military, online, PlayStation 3, PS2, rockets, Scale, skill, Vehicle, Violence.
    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
    pi_60301711
    Ik dacht misschien aan een RTS? Om bijvoorbeeld tegenover Halo Wars te zetten.

    Misschien Killzone Wars?

    EDIT: oh wacht, dan heb je weinig aan 'clans' natuurlijk
    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
    pi_60301943
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 18:10 schreef Deacon_Tigra het volgende:

    [..]

    [ afbeelding ]
    Je hebt geen idee wat er voor nodig was om die trophies te halen! Echt bloed zweet tranen en een kapot glas

    Iemand nog andere games met trophies (PSN?)? Ik ben aan het hunten
    pi_60302118
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 19:03 schreef Sackboy het volgende:
    Ik dacht misschien aan een RTS? Om bijvoorbeeld tegenover Halo Wars te zetten.

    Misschien Killzone Wars?

    EDIT: oh wacht, dan heb je weinig aan 'clans' natuurlijk
    Oke geen Twisted Metal dus.





    [ Bericht 1% gewijzigd door Cyberia18 op 23-07-2008 19:40:00 ]
      woensdag 23 juli 2008 @ 19:32:18 #171
    134803 Deacon_Tigra
    Final Fantasy Fanboy
    pi_60302406
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 19:14 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]

    Je hebt geen idee wat er voor nodig was om die trophies te halen! Echt bloed zweet tranen en een kapot glas

    Iemand nog andere games met trophies (PSN?)? Ik ben aan het hunten
    ik heb geen idee , heb het spel niet
    Een beetje om je heen schieten, wat is daar nu moeilijk aan
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Psn online ID Tec-Deacon
    ---------------------------------
    オランダ語男狂った人の日本のゲームがプレイ
      woensdag 23 juli 2008 @ 19:41:56 #172
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60302645
    Stardust HD is van wat ik van de demo gezien heb echt geweldig.
    Maar ik was dus van plan al die PSN dingen keer uit de amerikaanse store te halen (met amerikaanse creditcard dus ook)
    Hoe zit dat dan eigenlijk met game-addon's?
    Kan ik de Gene expansion kopen in de USA store en deze dan op al mijn accounts werkend hebben?
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60303081
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 19:22 schreef Cyberia18 het volgende:


    [ afbeelding ]


    Ik herhaal nog maar eens: hoe meer ik van LBP zie hoe meer ik 'm wil hebben.....
      Redactie Games woensdag 23 juli 2008 @ 21:00:33 #174
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60304878
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 18:22 schreef merino het volgende:
    krijg je eigenlijk nog te zien als iemand je friends request niet accepteert?
    of verdwijnt de pending request dan gewoon stilletjes uit je lijst?
    Volgens mij had jij of iemand anders mij een friend request gestuurd, en toen wou ik hem accepteren, toen stond er dat die persoon het al had gedelete
    .....Kennedy
      woensdag 23 juli 2008 @ 21:05:08 #175
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60304992
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 21:00 schreef Wessiej het volgende:

    [..]

    Volgens mij had jij of iemand anders mij een friend request gestuurd, en toen wou ik hem accepteren, toen stond er dat die persoon het al had gedelete
    Jij staat bij mij nog steeds op pending.
    Net als een aantal andere mensen waarvan ik denk dat zij hem al hebben verwijderd/geweigerd. Vraag me af of die requests (en die van jou) nu gewoon voor altijd blijven staan op 'pending'
    Zal je overigens nog wel keer een friend request sturen.
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60306885
    Killzone 2

    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
    pi_60306982
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 22:10 schreef Sackboy het volgende:
    Killzone 2

    [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ]
    Erg vet hoor
    Twitter: KoosyNL
    Mail: koosynl@fok.nl
    pi_60307014
    Die poppetjes zien er badass uit
    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
    pi_60307413
    Net Castlevania: SotN gekocht uit de US PSN store Via eBay zo'n PSN card gekocht, had binnen een minuut de code in mijn mailbox zitten

    Vervolgens kon ik met deze code gewoon items uit de US store downloaden.
    PSN: Cidolfas - FFXIV: Cidolfas Windu
    pi_60307899
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 22:29 schreef Cid het volgende:
    Net Castlevania: SotN gekocht uit de US PSN store Via eBay zo'n PSN card gekocht, had binnen een minuut de code in mijn mailbox zitten

    Vervolgens kon ik met deze code gewoon items uit de US store downloaden.
    Wat heb je daar voor betaald? En hoeveel heb je daarvoor gekregen?
      woensdag 23 juli 2008 @ 22:54:08 #181
    61209 marcek
    Nufonia Must Fall
    pi_60308157
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 18:22 schreef merino het volgende:
    krijg je eigenlijk nog te zien als iemand je friends request niet accepteert?
    of verdwijnt de pending request dan gewoon stilletjes uit je lijst?
    Accepted
      woensdag 23 juli 2008 @ 22:55:52 #182
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60308199
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 22:54 schreef marcek het volgende:

    [..]

    Accepted


    Nu ik wat friends in mijn lijst heb begin ik eindelijk ook het nut van een ingame xmb in te zien
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60308332
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 22:55 schreef merino het volgende:

    [..]



    Nu ik wat friends in mijn lijst heb begin ik eindelijk ook het nut van een ingame xmb in te zien
    dat je ziet welke games je friends spelen?
      woensdag 23 juli 2008 @ 23:01:13 #184
    61209 marcek
    Nufonia Must Fall
    pi_60308384
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 22:55 schreef merino het volgende:

    [..]



    Nu ik wat friends in mijn lijst heb begin ik eindelijk ook het nut van een ingame xmb in te zien

    heb een stuk of 7 friends en eigenlijk is er zelden iemand van hun online
    pi_60308734
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 18:54 schreef Sackboy het volgende:

    [..]

    http://playstationlifesty(...)clusive-on-3-august/

    Het is geen RPG, geen FPS en geen Twisted Metal

    Deze tags zijn van toepassing: 100, 18+, 1st party, Action, Addictive, Bullets, clan, customize, Explosions, Fast, military, online, PlayStation 3, PS2, rockets, Scale, skill, Vehicle, Violence.
    Het schijnt mogelijk om de next-gen opvolger van Hardware: Online Arena op de PS2 te gaan.

    Ik ken deze game niet, maar als ik wat screens ervan bekijk lijkt het me een baggergame
    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
      woensdag 23 juli 2008 @ 23:13:30 #186
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60308746
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 22:59 schreef Misanthropist het volgende:

    [..]

    dat je ziet welke games je friends spelen?
    ja en als je dan samen iets speelt tijdens het spel een berichtje sturen. Moet je wel snel typen maar opzich werkt het

    maar ik zou nog liever zien welke games mijn psn friends uberhaupt hebben. Dan weet je ook met wie je voor welk spel kan uitnodigen. Stuurde laatst nog een battlefield uitnodiging naar iemand die battlefield helemaal niet had
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
      woensdag 23 juli 2008 @ 23:14:14 #187
    61209 marcek
    Nufonia Must Fall
    pi_60308774
    Volgens mij kreeg die game wel redelijke recensies (mischien bij gebrek aan beter).
      woensdag 23 juli 2008 @ 23:14:58 #188
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60308791
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 23:01 schreef marcek het volgende:

    [..]

    heb een stuk of 7 friends en eigenlijk is er zelden iemand van hun online
    ik ben veel online
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60308854
    FF Versus XIII trailer

    http://s146.photobucket.com/albums/r277/ryaris/?action=view¤t=FFXIIIVs2.flv

    Qua art-direction verkies ik deze toch wel boven FF XIII.
    pi_60308894
    Stuur me btw een request Merino
      woensdag 23 juli 2008 @ 23:22:50 #191
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60309027
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 23:18 schreef Cyberia18 het volgende:
    Stuur me btw een request Merino
    Had ik al gedaan.
    Zijn er dus kennelijk een aantal niet doorgekomen (wessiej en jij en staan nog wat pending. Zal alles wat nu pending staat nog wel keer versturen)
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60309218
    quote:
    We just got off the phone with Sony, trying to see if we could get more info on Fat Princess, and were told that the demo for PixelJunk Eden will be available tomorrow with the regular PSN update.
    http://www.joystiq.com/20(...)-available-tomorrow/
      woensdag 23 juli 2008 @ 23:30:12 #193
    61209 marcek
    Nufonia Must Fall
    pi_60309231
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 23:14 schreef merino het volgende:

    [..]

    ik ben veel online
    pi_60309295
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 23:22 schreef merino het volgende:

    [..]

    Had ik al gedaan.
    Zijn er dus kennelijk een aantal niet doorgekomen (wessiej en jij en staan nog wat pending. Zal alles wat nu pending staat nog wel keer versturen)
    pi_60309297
    quote:
    nice, ik ben benieuwd
    pi_60309397
    quote:
    Geen info over Fat princess? Want daar bellen ze toch voor?
    Metal Gear Solid 5 : The Chuck Norris Chronicles
    PSN : Darsiie
      woensdag 23 juli 2008 @ 23:46:04 #197
    134803 Deacon_Tigra
    Final Fantasy Fanboy
    pi_60309624
    Psn online ID Tec-Deacon
    ---------------------------------
    オランダ語男狂った人の日本のゲームがプレイ
    pi_60309917
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 23:37 schreef Blackninjadude het volgende:

    [..]

    Geen info over Fat princess? Want daar bellen ze toch voor?
    Het enige wat ze waarschijnlijk nog steeds konden geven is dat het spel pas volgend jaar verschijnt.
    pi_60311011
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 23:13 schreef Sackboy het volgende:

    [..]

    Het schijnt mogelijk om de next-gen opvolger van Hardware: Online Arena op de PS2 te gaan.

    Ik ken deze game niet, maar als ik wat screens ervan bekijk lijkt het me een baggergame
    Was best oké, maar niet bijzonder. Ik vraag mij af wat er dan zo bijzonder aan deze is dat hij al die ndere games wegbaast...
    pi_60312679
    Jammer dat die exclusive weer geen RPG is. Lijkt wel of Microsoft alle RPG's heeft...
    pi_60313332
    Giotech Triggers zijn binnen, meteen het vuur aan de schenen gelegd met Burnout Paradise en man man man man wat speelt dat lekker. Ik denk dat ik er nog maar een stel ga meenemen uit de VS samen met een 2e dual shock controller, zodat m'n meissie straks ook gewoon mee kan doen met Motorstorm Pacific Rift zoder ruzie te krijgen over wie de ubercontroller krijgt en wie het met de triggerloze sixaxis moet doen.
    Are you brave enough to fear?
    SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
    Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
      donderdag 24 juli 2008 @ 09:08:32 #202
    21889 Chocobo
    Epische gebruiker
    pi_60313434
    Heb zelf ook de triggers op mijn US Dualshock 3 gezet. Werkt heerlijk,... wel even wennen en je merkt direct hoe gevoelig de triggers wel niet zijn. Met MGS4 vlieg je per ongeluk zo je item of weapon menu in. Maar de DS3 ligt wel een stuk lekkerder, lees zwaarder, in de hand.
    A discovery is said to be an accident meeting a prepared mind.
    pi_60314402
    quote:
    Op woensdag 23 juli 2008 22:45 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]

    Wat heb je daar voor betaald? En hoeveel heb je daarvoor gekregen?
    20 euro voor 20 dollar Maar goed het werd wel meteen geregeld
    PSN: Cidolfas - FFXIV: Cidolfas Windu
      donderdag 24 juli 2008 @ 10:33:36 #204
    137377 Gamer_V
    Zie signature
    pi_60314956
    Hardware: online arena was een leuke game. Maar ik zeg dat denk ik vooral omdat je hem gratis kreeg als je bij PlayStation Online geregistreerd was.
    Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
    *O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
    pi_60315281
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 09:01 schreef SocialDisorder het volgende:
    Giotech Triggers zijn binnen, meteen het vuur aan de schenen gelegd met Burnout Paradise en man man man man wat speelt dat lekker. Ik denk dat ik er nog maar een stel ga meenemen uit de VS samen met een 2e dual shock controller, zodat m'n meissie straks ook gewoon mee kan doen met Motorstorm Pacific Rift zoder ruzie te krijgen over wie de ubercontroller krijgt en wie het met de triggerloze sixaxis moet doen.
    Cool! Maar zijn dat gewoon opzetstukjes voor op je controller ofzo? Of moet je eerst je hele controller uit elkaar slopen?
    Twitter: KoosyNL
    Mail: koosynl@fok.nl
    pi_60315453
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 10:49 schreef KoosyNL het volgende:

    [..]

    Cool! Maar zijn dat gewoon opzetstukjes voor op je controller ofzo? Of moet je eerst je hele controller uit elkaar slopen?
    Gewoon opzetstukjes inderdaad. Je klikt ze er zo op, en als het nodig is klik je ze er zo weer af. Echt supereasy
    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
    pi_60315975
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 10:05 schreef Cid het volgende:

    [..]

    20 euro voor 20 dollar Maar goed het werd wel meteen geregeld
    Wat een wisselkoers

    Dan regel ik wel iets met iemand daar, want dit is natuurlijk dikke bullshit
    pi_60316061
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 11:23 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]

    Wat een wisselkoers

    Dan regel ik wel iets met iemand daar, want dit is natuurlijk dikke bullshit
    Nou ja als je connecties hebt daar lijkt me dat inderdaad een beter plan. Die heb ik echter niet, en dit was een snelle oplossing wat mij betreft. Die kaart had hier in Nederland waarschijnlijk ook 20 euro gekost, dus mij maakt het niet zoveel uit.
    PSN: Cidolfas - FFXIV: Cidolfas Windu
    pi_60316106
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 10:49 schreef KoosyNL het volgende:

    [..]

    Cool! Maar zijn dat gewoon opzetstukjes voor op je controller ofzo? Of moet je eerst je hele controller uit elkaar slopen?
    filmpje! http://www.gametrailers.com/player/usermovies/195300.html
    pi_60316771
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 11:27 schreef Cid het volgende:

    [..]

    Nou ja als je connecties hebt daar lijkt me dat inderdaad een beter plan. Die heb ik echter niet, en dit was een snelle oplossing wat mij betreft. Die kaart had hier in Nederland waarschijnlijk ook 20 euro gekost, dus mij maakt het niet zoveel uit.
    Was ook niet als flame of dis bedoeld Het is echt insane, ik bedoel, ik snap dat niemand dit voor gratis gaat doen, maar 20 dollar is like 13 euro ofzo, dus hij maakt fucking 7 euro winst op 1 code doorvoeren (dat is 10 dollar -_-).

    Wat een goudmijntje

    [ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 24-07-2008 12:08:55 ]
    pi_60316817
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 12:06 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]

    Was ook niet als flame of dis bedoeld Het is echt insane, ik bedoel, ik snap dat niemand dit voor gratis gaat doen, maar 20 dollar is like 13 euro ofzo, dus hij maakt fucking 7 euro winst op 1 code doorvoeren.

    Wat een goudmijntje
    Ja hij loopt wel lekker binnen zo als hij er een paar per dag verkoopt inderdaad
    PSN: Cidolfas - FFXIV: Cidolfas Windu
    pi_60321146
    quote:
    L.A. Noire in laatste ontwikkelings fase?

    Op de officiële website van ontwikkelaar Team Bondi, het team dat in samenwerking met Rockstar Games werkt aan L.A. Noire, is een opmerkelijke advertentie geplaatst: "We're looking to expand o]ur Animation Team to cope with the final production phase of L.A. Noire."

    Hieruit kunnen we opmaken dat L.A. Noire zich in de laatste ontwikkelings fase bevindt, hetgeen dat als een complete verassing komt. Sinds de E3 van 2006 hebben we namelijk weinig tot niks meer gehoord van deze titel.
    Zou dit misschien een van de verrassingen zijn van Sony voor op de GC?
    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
    pi_60321597
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 14:52 schreef Sackboy het volgende:

    [..]

    Zou dit misschien een van de verrassingen zijn van Sony voor op de GC?
    Zou erg cool zijn.

    Ander minder leuk nieuws:
    quote:
    Sony Holding Resistance 2 Beta Keys Hostage In Next Qore Episode
    Outside of the most die-hard of PS3 zealots, few people are yet to see the worth in Sony's Qore programming for the PS3. "Editorial" games content provided by the platform holder, at cost to the user? No, thanks. Perhaps sensing this apprehension, Sony will be sweetening the pot for the next episode, offering an undisclosed number of keys to the Resistance 2 beta, scheduled to kick off in September. You want in, you pony up for Qore. Simple.
    Twitter: KoosyNL
    Mail: koosynl@fok.nl
      Redactie Games donderdag 24 juli 2008 @ 16:21:50 #214
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60323126
    SC4 op de ps3 is dus fucking laggy, en op de 360 niet
    Dan ga ik maar met Yoda spelen
    .....Kennedy
    pi_60323177
    Leaked filmpje van motorrijden en vliegen in Burnout Paradise.
    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
      Redactie Games donderdag 24 juli 2008 @ 16:30:09 #216
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60323340
    Siren is up, meteen gedownload

    Duurt natuurlijk damn lang voordat die binnen is
    .....Kennedy
    pi_60323352
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 16:21 schreef Wessiej het volgende:
    SC4 op de ps3 is dus fucking laggy, en op de 360 niet
    Dan ga ik maar met Yoda spelen
    Huh?
    Are you brave enough to fear?
    SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
    Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
    pi_60323373
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 16:24 schreef Sackboy het volgende:
    Leaked filmpje van motorrijden en vliegen in Burnout Paradise.
    nice
    blij dat ik Burnout Paradise niet van de hand gedaan heb
      Redactie Games donderdag 24 juli 2008 @ 16:32:13 #219
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60323382
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 16:30 schreef SocialDisorder het volgende:

    [..]

    Huh?
    In Amerika wordt die al verkocht op sommige plekken
    .....Kennedy
      donderdag 24 juli 2008 @ 16:40:09 #220
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60323545
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 16:21 schreef Wessiej het volgende:
    SC4 op de ps3 is dus fucking laggy, en op de 360 niet
    Dan ga ik maar met Yoda spelen
    waar heb je dat vandaan dan?

    friends request nog gelukt btw?
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
      Redactie Games donderdag 24 juli 2008 @ 16:42:36 #221
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60323598
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 16:40 schreef merino het volgende:

    [..]

    waar heb je dat vandaan dan?

    friends request nog gelukt btw?
    Neogaf
    Ja ik moest 5x op accept drukken want er bleef elke keer staan dat jij het had verwijderd

    Uiteindelijk na 5x gelukt.
    .....Kennedy
      donderdag 24 juli 2008 @ 17:06:13 #222
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60324076
    Werkt weer lekker. Zitten al op 2.41 maar voelt nog steeds barbaars aan.
    Maar ik heb dan ook niet een 360 naast mijn ps3 staan om tevens een werkend online gebeuren mee te maken

    Alvast aan het inlezen op forum's op de al duidelijk zeer diepe gameplay van Civilization Revolution. Misschien maar een strategy guide kopen ook want begrijp er nog niet veel van
    Fucking The Hut doet wel lang over verzenden zeg (Engelse post, heb er een jaar gewoond dus weet hoe erg het is), pakje doet er langer over dan die van Gamehubs uit Maleisië
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
      Redactie Games donderdag 24 juli 2008 @ 17:11:42 #223
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60324187
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 17:06 schreef merino het volgende:
    Werkt weer lekker. Zitten al op 2.41 maar voelt nog steeds barbaars aan.
    Maar ik heb dan ook niet een 360 naast mijn ps3 staan om tevens een werkend online gebeuren mee te maken

    Alvast aan het inlezen op forum's op de al duidelijk zeer diepe gameplay van Civilization Revolution. Misschien maar een strategy guide kopen ook want begrijp er nog niet veel van
    Fucking The Hut doet wel lang over verzenden zeg (Engelse post, heb er een jaar gewoond dus weet hoe erg het is), pakje doet er langer over dan die van Gamehubs uit Maleisië
    Civ. Rev. is zeer makkelijk, echt niet zo diep hoor
    .....Kennedy
      donderdag 24 juli 2008 @ 17:23:30 #224
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60324376
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 17:11 schreef Wessiej het volgende:

    [..]

    Civ. Rev. is zeer makkelijk, echt niet zo diep hoor
    Ik haal echt ander idee uit de fora's. Maar ik snap het systeem van 4 win mogelijkheden ook niet echt.
    Kwa strategy vooral de Total War serie helemaal kapot gespeeld en nog nooit een Civ opgestart
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
      Redactie Games donderdag 24 juli 2008 @ 17:25:02 #225
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60324407
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 17:23 schreef merino het volgende:

    [..]

    Ik haal echt ander idee uit de fora's. Maar ik snap het systeem van 4 win mogelijkheden ook niet echt.
    Kwa strategy vooral de Total War serie helemaal kapot gespeeld en nog nooit een Civ opgestart
    Ik had nog nooit een Civ. gespeeld maar je leert het als je speelt, op fora's kijken maakt je duizelig maar gewoon spelen en je wint
    .....Kennedy
    pi_60324423
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 17:06 schreef merino het volgende:
    Werkt weer lekker. Zitten al op 2.41 maar voelt nog steeds barbaars aan.
    Maar ik heb dan ook niet een 360 naast mijn ps3 staan om tevens een werkend online gebeuren mee te maken

    Alvast aan het inlezen op forum's op de al duidelijk zeer diepe gameplay van Civilization Revolution. Misschien maar een strategy guide kopen ook want begrijp er nog niet veel van
    Fucking The Hut doet wel lang over verzenden zeg (Engelse post, heb er een jaar gewoond dus weet hoe erg het is), pakje doet er langer over dan die van Gamehubs uit Maleisië
    voor een spelletje online civrev moet je maar ff pmmen
    pi_60324430
    Civ Rev is echt niet diep qua gameplay. Zeker niet als je het vergelijkt met vorige Civs. Maar het is desondanks nog ontzettend leuk.
    Are you brave enough to fear?
    SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
    Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
      donderdag 24 juli 2008 @ 17:30:59 #228
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60324520
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 17:25 schreef Misanthropist het volgende:

    [..]

    voor een spelletje online civrev moet je maar ff pmmen
    als hij binnen is en ik beetje weet hoe het werkt dan doe ik dat zeker
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
      donderdag 24 juli 2008 @ 17:31:56 #229
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60324540
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 17:26 schreef SocialDisorder het volgende:
    Civ Rev is echt niet diep qua gameplay. Zeker niet als je het vergelijkt met vorige Civs. Maar het is desondanks nog ontzettend leuk.
    Het is denk ik voor iemand die nog nooit een Civ game heeft gespeeld vooral onwennig. Maar zolang er nog geen Total War op de ps3 is moet dit maar voldoen
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
      Redactie Games donderdag 24 juli 2008 @ 17:38:00 #230
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60324624
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 17:31 schreef merino het volgende:

    [..]

    Het is denk ik voor iemand die nog nooit een Civ game heeft gespeeld vooral onwennig. Maar zolang er nog geen Total War op de ps3 is moet dit maar voldoen
    Nee echt niet, nooooit een civ. gespeeld, tot nu toe alles gewonnen.

    Maar na al die potjes had ik spel wel van binnen en buiten gezien dus maar weer verkocht
    .....Kennedy
      donderdag 24 juli 2008 @ 17:44:00 #231
    102036 janrad
    Gek op mijn Mac
    pi_60324717
    PSN :crashtestnl85 Voeg mij toe op PSN als je durft.
    pi_60325035
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 09:01 schreef SocialDisorder het volgende:
    Giotech Triggers zijn binnen, meteen het vuur aan de schenen gelegd met Burnout Paradise en man man man man wat speelt dat lekker. Ik denk dat ik er nog maar een stel ga meenemen uit de VS samen met een 2e dual shock controller, zodat m'n meissie straks ook gewoon mee kan doen met Motorstorm Pacific Rift zoder ruzie te krijgen over wie de ubercontroller krijgt en wie het met de triggerloze sixaxis moet doen.
    Klinkt erg goed. Waar kan ik ze op Play na bestellen?
    pi_60325106
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 18:04 schreef Cyberia18 het volgende:

    [..]

    Klinkt erg goed. Waar kan ik ze op Play na bestellen?
    Misschien kan SD ze meenemen uit de VS?

    Dan wil ik ook wel 2 setjes eventueel (mits ze niet te duur zijn).
    pi_60325135
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 12:06 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]

    Was ook niet als flame of dis bedoeld Het is echt insane, ik bedoel, ik snap dat niemand dit voor gratis gaat doen, maar 20 dollar is like 13 euro ofzo, dus hij maakt fucking 7 euro winst op 1 code doorvoeren (dat is 10 dollar -_-).

    Wat een goudmijntje
    Precies, wil best een paar dollar extra betalen, maar op een kaart van 50 dollar, 34 dollar extra betalen gaat me te ver
      donderdag 24 juli 2008 @ 18:14:01 #235
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60325167
    Ik had ze eigenlijk massaal voor jullie moeten halen toen ik in de UK was. Wel 4 setjes voor mezelf meegenomen als voorbereiding op moment dat er 4 controllers aanwezig zijn hier.
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60325172
    Pixeljunk Eden Wat een toffe game! Een instant-buy als die uitkomt
    Twitter: KoosyNL
    Mail: koosynl@fok.nl
      Redactie Games donderdag 24 juli 2008 @ 18:14:49 #237
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60325175
    Je moet gewoon goed zoeken voor die psn kaartjes.

    Ik had laatst een 20 dollar kaart + een 10 dollar psn game voor 35 dollar, dat vind ik wel ok.
    .....Kennedy
    pi_60325588
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 18:14 schreef Wessiej het volgende:
    Je moet gewoon goed zoeken voor die psn kaartjes.

    Ik had laatst een 20 dollar kaart + een 10 dollar psn game voor 35 dollar, dat vind ik wel ok.
    Je zei 40, leugenaar
      donderdag 24 juli 2008 @ 18:45:43 #239
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60325685
    Never mind...

    [ Bericht 89% gewijzigd door Moe_Szyslak op 24-07-2008 21:12:11 ]
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
      Redactie Games donderdag 24 juli 2008 @ 19:00:24 #240
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60325876
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 18:38 schreef SuperFruitig het volgende:

    [..]

    Je zei 40, leugenaar
    O
    .....Kennedy
      donderdag 24 juli 2008 @ 19:13:35 #241
    12648 Fallen
    135335 and rising...
    pi_60326073
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 16:42 schreef Wessiej het volgende:

    [..]

    Neogaf
    Ik lees alleen op Neogaf dat de PS3 servers nog niet in de lucht zijn....?

    Voor de rest gaat het allemaal over de Xbox360 versie.
    He didn't set up the rhyme with meaningless words.
    As you predicted or assumed everything was calculated
    Every word had purpose just not always on the surface.
    But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
    pi_60326125
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 18:14 schreef Wessiej het volgende:
    Je moet gewoon goed zoeken voor die psn kaartjes.

    Ik had laatst een 20 dollar kaart + een 10 dollar psn game voor 35 dollar, dat vind ik wel ok.
    op Ebay?
    pi_60326213
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 19:18 schreef Mindstate het volgende:

    [..]

    op Ebay?
    Ja
    pi_60327269
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 17:38 schreef Wessiej het volgende:

    [..]

    Nee echt niet, nooooit een civ. gespeeld, tot nu toe alles gewonnen.

    Maar na al die potjes had ik spel wel van binnen en buiten gezien dus maar weer verkocht
    Sam here. Het is steeds hetzelfde verhaal Op een gegeven moment gaat het vervelen, plus da je nzuwelijks tijd hebt om iets te bedenken want voor je het weet is het afgelopen...
    pi_60327290
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 18:14 schreef KoosyNL het volgende:
    Pixeljunk Eden Wat een toffe game! Een instant-buy als die uitkomt
    Is er al een demo van dan
    pi_60328083
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 20:26 schreef Kremers het volgende:

    [..]

    Is er al een demo van dan
    en is deze demo te downloaden uit de EU of US store?
      donderdag 24 juli 2008 @ 21:11:49 #247
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60328159
    Demo van Elefunk in de US store
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
      Redactie Games donderdag 24 juli 2008 @ 21:13:45 #248
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60328199
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 21:11 schreef Moe_Szyslak het volgende:
    Demo van Elefunk in de US store
    Al een week lang
    .....Kennedy
    pi_60329287
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 21:08 schreef Misanthropist het volgende:

    [..]

    en is deze demo te downloaden uit de EU of US store?
    Nee, nog niet, maar wel al een trailer Hij zal vanavond wel vanaf de US store te downloaden zijn
    Twitter: KoosyNL
    Mail: koosynl@fok.nl
    pi_60329500
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 22:00 schreef KoosyNL het volgende:

    [..]

    Nee, nog niet, maar wel al een trailer Hij zal vanavond wel vanaf de US store te downloaden zijn
    vooralsnog niet
    pi_60329525
    overigens wel demo van Hail to the Chimp gedownload. Ben wel benieuwd wat voor soort partygame het nu precies is
      donderdag 24 juli 2008 @ 23:32:30 #252
    61209 marcek
    Nufonia Must Fall
    pi_60331425
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 22:09 schreef Misanthropist het volgende:
    overigens wel demo van Hail to the Chimp gedownload. Ben wel benieuwd wat voor soort partygame het nu precies is
    Een slechte
      donderdag 24 juli 2008 @ 23:36:07 #253
    12648 Fallen
    135335 and rising...
    pi_60331484
    Trophies zijn kut!
    Ik krijg het @!@$%!@%!%!%^^ AAAAAARGH! niet voor elkaar met Late Boomer.... *zucht*
    He didn't set up the rhyme with meaningless words.
    As you predicted or assumed everything was calculated
    Every word had purpose just not always on the surface.
    But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
    pi_60331524
    US Store is geüpdate, met o.a. een demo van Pixeljunk Eden.
    pi_60331658
    Die nieuwe exclusive is zojuist onthuld, het ging inderdaad om een nieuwe Hardware game.
    quote:
    PS3 Exclusive announcement: HARDWARE 2 (concept name)

    Every gaming forum is waiting impatiently for the new exclusive game information, today i’m honored to announce the following game: (please note that it is a concept name, and still can be different when it comes out) Hardware 2.

    However I do know that some of you will be disapointed because most people thought Hardware online arena was average, well don’t be… Hardware 2 (concept name) will be different, just like the first hardware you’ll be able to fight in Tanks and Jeeps, Bikes and Helicopters are added in the frag competition. You can fully customize every part on your vehicle including color, items, weapons and more. The biggest change however are the environments: You can fight in a Living and breathing world and you can destroy everything, you can even just kill your enemies by letting an appartment building crash into it. The damage will be unbelievable because everything is linked together, when you destroy a building it can crash onto another building and get damaged realisticly.
    Decapitation of Limbs or smashing people under buildings or just be a happy guy that runs over people for a living is something thats normal in Hardware 2 (concept name). You can look at it as the next gen Carmageddon meets Twisted metal. Did I mention that you will fight 50 vs 50 yet? You can even go beserk and do a deathmatch against 99 other players. You got the basic stuff like deathmatch, team deatchmatch ,CTF and King of the hill but you got several original game modes, a total of 14 game modes are already created and being tested. You will also have the ability to play mini games online like do the most damage or kill the most pedestrians.

    A cool feature about Hardware 2 (concept name) is something similar like the Snapshot in Burnout. Everytime that you kill an enemy you’ll see a box with a camera inside the vehicle and you see how the character dies and believe me when i say some deaths are very painful to look at. The online part will be very important and they are going to make sure that Clan support is included. You can have a clan emblem, create your own tournaments, and build up your reputation. The reputation is something special, some games encourage that you destroy buildings and kill innocent people, well Hardware 2 is different, you should avoid it… You will need to take the decision if your shot will be accurate enough or else you will kill 50 people, that’s what military is all about. The more ‘clean’ you play, the better your reputation will become.
    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
    pi_60331692
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 23:32 schreef marcek het volgende:

    [..]

    Een slechte
    bijzonder kut idd
    pi_60332016
    Heb nu eentje gevonden, meteen besteld en krijg hem binnen 24 uur
    PSnetcards.co.uk
    5 euro extra betalen op een 50 $ kaart vind ik ook zeker te doen
      vrijdag 25 juli 2008 @ 00:20:12 #258
    134803 Deacon_Tigra
    Final Fantasy Fanboy
    pi_60332119
    Heb uncharted weer gekocht
    Trophy patch komt midden augustus




    Uncharted: Drake's Fortune developer Naughty Dog tells us that a patch to add PlayStation Trophy support to the game will be available by mid-August. Company co-president Evan Wells says that the update has already been submitted for quality assurance testing and could hit sooner.

    According to Wells, the patch was "incredibly easy" to implement because the game already contains preliminary support for Trophies via its Medals reward system. He further revealed that these hooks were actually included because Naughty Dog thought Sony would roll out Trophies before Uncharted's November 2007 launch.
    Psn online ID Tec-Deacon
    ---------------------------------
    オランダ語男狂った人の日本のゲームがプレイ
    pi_60332315
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 00:12 schreef Mindstate het volgende:
    Heb nu eentje gevonden, meteen besteld en krijg hem binnen 24 uur
    PSnetcards.co.uk
    5 euro extra betalen op een 50 $ kaart vind ik ook zeker te doen
    Nu al binnen
      vrijdag 25 juli 2008 @ 01:24:26 #260
    12648 Fallen
    135335 and rising...
    pi_60332682
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 23:46 schreef Sackboy het volgende:
    Die nieuwe exclusive is zojuist onthuld, het ging inderdaad om een nieuwe Hardware game.
    [..]
    Godver...

    Als ik alleen shooters wilde spelen, dat had ik wel een Xbox360 gekocht... althans, dat was de gedachte,

    Damn it! Ik wil meer RPG's, Action Adventures, Platformers en andere leuke dingen. Shooters hebben we al zat... *zucht*

    * Fallen is lichtelijk teleurgesteld...
    He didn't set up the rhyme with meaningless words.
    As you predicted or assumed everything was calculated
    Every word had purpose just not always on the surface.
    But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
      Redactie Games vrijdag 25 juli 2008 @ 01:26:41 #261
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60332699
    En voor de RPG's en dergelijke moet je echt op de 360 wezen

    Elke generatie is het weer anders blijkt wel
    .....Kennedy
      vrijdag 25 juli 2008 @ 01:26:49 #262
    137377 Gamer_V
    Zie signature
    pi_60332700
    Inderdaad. Waar zijn de action adventures en de platformers deze generatie?
    Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
    *O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
      Redactie Games vrijdag 25 juli 2008 @ 01:33:23 #263
    140137 Wessiej
    A.F.C.A.
    pi_60332732
    Pixel-fucking-junk Eden
    .....Kennedy
    pi_60333948
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 01:33 schreef Wessiej het volgende:
    Pixel-fucking-junk Eden
    echt een erg gave game
    Twitter: KoosyNL
    Mail: koosynl@fok.nl
      vrijdag 25 juli 2008 @ 06:36:15 #265
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60333966
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 21:13 schreef Wessiej het volgende:

    [..]

    Al een week lang
    Dat meen je niet? Hoe kan ik een week achter lopen

    Ik heb trouwens ook ff die Linger in Shadows teaser bekeken. What the fuck was dat?

    [ Bericht 8% gewijzigd door Moe_Szyslak op 25-07-2008 06:44:09 ]
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
    pi_60334122
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 06:27 schreef KoosyNL het volgende:

    [..]

    echt een erg gave game
    dat miste ik juist in Pixeljunk Eden
      vrijdag 25 juli 2008 @ 09:05:09 #267
    56056 SocialDisorder
    Come To Daddy
    pi_60335006
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 01:26 schreef Gamer_V het volgende:
    Inderdaad. Waar zijn de action adventures en de platformers deze generatie?
    Uncharted? Ratchet & Clank? God of War 3? Overlord? Star Wars TFU? Tomb Raider Underworld? Assassin's Creed? Prince of Persia?
    Are you brave enough to fear?
    SpankmasterC: SocialDisorder is de Julius Caesar onder de gamers
    Sigmund666: U bent synoniem voor: AWESOME!
    pi_60335194
    Ik zoek een game voor de PS3 die wat langer meegaat dan de bijna standaard wordende 20 uur.

    Op de PC heb ik games gehad die ik na 100 uur nogsteeds fantastisch vond en graag wou spelen. Iemand suggesties?
      vrijdag 25 juli 2008 @ 09:21:53 #269
    158038 AQuila360
    Xbox Ultimate
    pi_60335233
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 09:19 schreef McGilles het volgende:
    Ik zoek een game voor de PS3 die wat langer meegaat dan de bijna standaard wordende 20 uur.

    Op de PC heb ik games gehad die ik na 100 uur nogsteeds fantastisch vond en graag wou spelen. Iemand suggesties?
    Oblivion? Al is de kans groot dat je die al op de PC hebt gespeeld!
    Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
    SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
    RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
    pi_60335267
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 09:21 schreef AQuila360 het volgende:

    [..]

    Oblivion? Al is de kans groot dat je die al op de PC hebt gespeeld!
    Klopt, maar in die richting zoek ik wel een game. Niet perse het genre, maar wel de grootte.
      vrijdag 25 juli 2008 @ 09:27:08 #271
    158038 AQuila360
    Xbox Ultimate
    pi_60335349
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 09:23 schreef McGilles het volgende:

    [..]

    Klopt, maar in die richting zoek ik wel een game. Niet perse het genre, maar wel de grootte.
    Dan kom je idd uit bij een RPG maar volgens mij zijn die er niet echt op de PS3! Over een aantal maandjes wel Fallout 3 die schijnt ook rond de 100 te duren om alles te zien en te doen!

    Maar op het moment is er niet veel
    Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
    SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
    RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
    pi_60335730
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 09:05 schreef SocialDisorder het volgende:

    [..]

    Uncharted? Ratchet & Clank? God of War 3? Overlord? Star Wars TFU? Tomb Raider Underworld? Assassin's Creed? Prince of Persia?
    Ratchet & Clanck is super!!. Overlord heb ik zelf nog niet gespeeld, maar wel meegekeken toen iemand anders hem speelde. Erg tof ook.

    Spellen met een meekijkfactor zijn bij mij sowieso favoriet (op multiplayer na natuurlijk). Op die manier krijg je ook geen ruzie om de tv.
      vrijdag 25 juli 2008 @ 10:28:53 #273
    30192 Gamedemon
    En dat is 2!
    pi_60336419
    quote:
    Still, drawn-out or not, it's a cognitively engaging process...and a rewarding one, too (thanks, in part, to the little celebration dance of your elephant -- the animations are ridiculously endearing). I regularly found myself holding my breath as I watched my elephants lumber across my creations, and I prayed for their safe and successful passage; with so much effort needed to pass each of the 20 stages, it's easy to get caught up in each potential victory.
    Review van 1up van Elefunk..
    Heeft dat spel echt maar 20 levels? dan ben je er toch in 2 uur doorheen?
    RRoD : Het is niet de vraag OF het gebeurt, maar WANNEER het gebeurt!
    pi_60336571
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 10:28 schreef Gamedemon het volgende:

    [..]

    Review van 1up van Elefunk..
    Heeft dat spel echt maar 20 levels? dan ben je er toch in 2 uur doorheen?
    Ik heb zelf over de eerste 3 levels al een uur gedaan. Het is echt best pittig hoor.
      vrijdag 25 juli 2008 @ 10:48:27 #275
    47809 ikookhier
    >hijdiehieris<
    pi_60336867
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 00:20 schreef Deacon_Tigra het volgende:
    Heb uncharted weer gekocht
    Trophy patch komt midden augustus

    [ afbeelding ]


    Uncharted: Drake's Fortune developer Naughty Dog tells us that a patch to add PlayStation Trophy support to the game will be available by mid-August. Company co-president Evan Wells says that the update has already been submitted for quality assurance testing and could hit sooner.

    According to Wells, the patch was "incredibly easy" to implement because the game already contains preliminary support for Trophies via its Medals reward system. He further revealed that these hooks were actually included because Naughty Dog thought Sony would roll out Trophies before Uncharted's November 2007 launch.
    Deze kan je prima nog een keer spelen heerlijk spel
    Fok vrienden top 50###Powered by Akrapovic
    *Battlefield3*KZ3*NFShp*BFBC2*MoH*PSN ID:Arijanonline
    GoW/Fable III 360 tag:Arijanonline
    Pax & Pry Free download
    pi_60336926
    Misschien dat jullie dit al hebben gezien. geen idee hoe oud het is.
    http://www.gamevideos.com/video/id/19937
    1Up op bezoek bij Guerilla. Echt hele interessant om te zien hoe het allemaal in zijn werk gaat
    Twitter: KoosyNL
    Mail: koosynl@fok.nl
      vrijdag 25 juli 2008 @ 11:06:23 #277
    181857 Jovatov
    Si fallor, sum
    pi_60337319
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 09:23 schreef McGilles het volgende:

    [..]

    Klopt, maar in die richting zoek ik wel een game. Niet perse het genre, maar wel de grootte.
    Tja dan kom je tegenwoordig heel vaak uit op online multi-player als Call of Duty 4 of Warhawk, dat kan je uren blijven spelen.
      vrijdag 25 juli 2008 @ 11:58:48 #278
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60338618
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 09:19 schreef McGilles het volgende:
    Ik zoek een game voor de PS3 die wat langer meegaat dan de bijna standaard wordende 20 uur.

    Op de PC heb ik games gehad die ik na 100 uur nogsteeds fantastisch vond en graag wou spelen. Iemand suggesties?
    Eeeh, GTAIV? Ik heb em al sinds launch maar ik kom nog steeds nieuwe dingen tegen
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
    pi_60338749
    Wat een flutaankondiging van die nerd.
    pi_60338823
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 00:12 schreef Mindstate het volgende:
    Heb nu eentje gevonden, meteen besteld en krijg hem binnen 24 uur
    PSnetcards.co.uk
    5 euro extra betalen op een 50 $ kaart vind ik ook zeker te doen
    37,36 euro voor een $50 dollar card?
      vrijdag 25 juli 2008 @ 12:08:15 #281
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60338824
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 12:04 schreef Cyberia18 het volgende:
    Wat een flutaankondiging van die nerd.
    Welke nerd en welke aankondiging?
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
    pi_60338997
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 12:08 schreef Moe_Szyslak het volgende:

    [..]

    Welke nerd en welke aankondiging?
    http://playstationlifesty(...)clusive-on-3-august/
    quote:
    Do you think Killzone 2 looks amazing , are you thrilled about the 256 online player mode of MAG , Looking forward to the great gameplay of inFamous , I’m very thrilled to announce that the 3 previous games are NOTHING compared with the new announcement coming on 3 August.
    pi_60339078
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 10:28 schreef Gamedemon het volgende:

    [..]

    Review van 1up van Elefunk..
    Heeft dat spel echt maar 20 levels? dan ben je er toch in 2 uur doorheen?
    Dus toch Ik vond het al vreemd. Ik heb 'r denk ik nu zo'n 16 uur in zitten en ben in level 18. Waren een paar levels waar ik ff niet uit kwam.
      vrijdag 25 juli 2008 @ 12:24:00 #284
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60339176
    quote:
    Beetje erg zwak ja. En ook iet-wat sterk overdreven zeg...
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
    pi_60339232
    1UP: Soul Calibur IV Review
    quote:
    So with the classic, new-school, and infinitely customizable character roster at the ready, and with online play fully operational, it's not a stretch to say this might be 2008's best fighting game. Some other hot fighters -- notably Street Fighter IV, Tatsunoko vs. Capcom, and Battle Fantasia -- are on the horizon, but considering how fun Soul Calibur 4 is after a month of nonstop play, I think it'd be hard to top what Namco's accomplished with what is unquestionably their best fighting game to date.
    Rating: A / 9.5

    Deel 2 en 3 waren echt teleurstellend maar met dit deel hebben ze eindelijk weer topkwaliteit weten af te leveren zo te lezen
    pi_60339335
    quote:
    Insomniac: There Are Many Ways to Get Into Resistance 2 Beta

    Turns out that "exclusive to Qore" means not so exclusive to Qore.

    The Insomniac guys contacted us today to try and clear up the Qore announcement confusion. The team promises to do everything they can to make sure the beta problem runs as smoothly as possible and that it is available in many countries and through many different outlets.

    Here's the deal. We are running a Public Beta, and you will have many ways to get in. The best way which will give you the earliest access to the beta will involve a pre-order program that should be announced soon, (for those of you who don't know what pre-ordering is, you essentially reserve your copy with five dollars down, and that five dollars will go towards the price of the game when it releases).

    For all of you folks outside of North America are up in arms because Qore is NA only, please don't worry. This is one of many ways to get in, and we plan to make the beta available in all territories, as we need to test all servers and worldwide play.


    Further details on how to get into the beta will be forthcoming.

    Well that's good to know.
    Één van de mogelijkheden is het volgende (ook voor Europa neem ik aan):
    quote:
    Gisteren onthulde Sony dat men betasleutels verdeelt via het PlayStation Network magazine Qore. Insomniac Games stelt vandaag een tweede mogelijkheid voor: je kunt de game ook voorbestellen om mee te mogen spelen in de beta. Insomniac wil de beta in alle landen ter beschikking stellen, ook de Benelux moet dus de kans krijgen.
      vrijdag 25 juli 2008 @ 12:33:31 #287
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60339359
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 12:26 schreef Cyberia18 het volgende:
    1UP: Soul Calibur IV Review
    [..]

    Rating: A / 9.5

    Deel 2 en 3 waren echt teleurstellend maar met dit deel hebben ze eindelijk weer topkwaliteit weten af te leveren zo te lezen
    Sorry hoor maar is een 9,5 niet een beetje heel erg overdreven?
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
      vrijdag 25 juli 2008 @ 12:35:40 #288
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60339398
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 12:32 schreef Cyberia18 het volgende:

    [..]

    Één van de mogelijkheden is het volgende (ook voor Europa neem ik aan):
    [..]


    Grote kans dat dat alleen geldt als je hem pre-ordered bij de duurste winkels Net als bij BFBC.
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
    pi_60339443
    quote:
    Wipeout HD breidt uit

    Met Wipeout HD brengt Sony Computer Entertainment de Wipeout franchise naar het PlayStation Network. De game moest reeds lang beschikbaar zijn, maar werd recent voor onbepaalde tijd uitgesteld wegens een technisch probleem.

    Sony wil niet spreken over het technische probleem, men vertelt echter wel dat Wipeout HD uitgebreider wordt door het uitstel. De game krijgt acht gespiegelde tracks, vier extra schepen, twee nieuwe HUDs, een offline splitscreen voor twee spelers en Trophy ondersteuning.
    Offline splitscreen

    WipEout
    pi_60339546
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 12:33 schreef Moe_Szyslak het volgende:

    [..]

    Sorry hoor maar is een 9,5 niet een beetje heel erg overdreven?
    Soul Calibur 1 op de Dreamcast is de beste fighting game OOIT en nu lijken ze na twee teleurstellende delen in de buurt van deel 1 te zijn gekomen. Plus nog het feit dat er voor het eerst een online mode aanwezig is. Dus zo overdreven zou niet eens kunnen (ben nog in afwachting van meerdere reviews) zijn nee
      vrijdag 25 juli 2008 @ 12:43:20 #291
    45458 Govinda
    Blond is geil!
    pi_60339609
    quote:
    Op donderdag 24 juli 2008 16:21 schreef Wessiej het volgende:
    SC4 op de ps3 is dus fucking laggy, en op de 360 niet
    Dan ga ik maar met Yoda spelen
    Wat?!
    Ik hoop niet dat dit waar is
    Suffering from Oblomow's
      vrijdag 25 juli 2008 @ 12:45:01 #292
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60339652
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 12:41 schreef Cyberia18 het volgende:

    [..]

    Soul Calibur 1 op de Dreamcast is de beste fighting game OOIT en nu lijken ze na twee teleurstellende delen in de buurt van deel 1 te zijn gekomen. Plus nog het feit dat er voor het eerst een online mode aanwezig is. Dus zo overdreven zou niet eens kunnen (ben nog in afwachting van meerdere reviews) zijn nee
    Ik heb niets tegen Soul Calibur zelf maar ik vind het zo goedkoop dat ze er troep als star wars characters in moeten gooien. WTF doet Yoda in soul calibur?
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
    pi_60339718
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 12:45 schreef Moe_Szyslak het volgende:

    [..]

    Ik heb niets tegen Soul Calibur zelf maar ik vind het zo goedkoop dat ze er troep als star wars characters in moeten gooien. WTF doet Yoda in soul calibur?


    Iedere versie kent maar één exclusieve Star Wars character hoor
      vrijdag 25 juli 2008 @ 13:05:40 #294
    165912 Moe_Szyslak
    Respect my authoritah!!!
    pi_60340085
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 12:48 schreef Cyberia18 het volgende:

    [..]



    Iedere versie kent maar één exclusieve Star Wars character hoor
    Zitten in deel 4 niet sowieso al 2? Yoda en Darth Vader?
    PS3 Fat 320GB | PSN ID: Moe_Szyslak1987
    Xbox 360 Elite | Gamertag: Moe Szyslak1987
      vrijdag 25 juli 2008 @ 13:08:44 #295
    222292 MacorgaZ
    Computer says no.
    pi_60340169
    De PS3-versie heeft Darth Vader, en de Xbox 360-versie heeft Yoda. Na een tijdje kan je op de Marketplace van de Xbox 360 Darth Vader als DLC downloaden, en na een tijdje kan op het PSN Yoda als DLC downloaden. Het is nog niet bekend of het geld gaat kosten.
    Op zondag 2 augustus 2015 22:19 schreef Qwea het volgende:
    Mijn kut smaakt minder zuur dan dit bier.
    pi_60340269
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 13:08 schreef MacorgaZ het volgende:
    De PS3-versie heeft Darth Vader, en de Xbox 360-versie heeft Yoda. Na een tijdje kan je op de Marketplace van de Xbox 360 Darth Vader als DLC downloaden, en na een tijdje kan op het PSN Yoda als DLC downloaden. Het is nog niet bekend of het geld gaat kosten.
    Omg, dit is niet serieus toch mag ik hopen?

    Als het echt zo is en het gaat geld kosten, dan is het echt je reinste vorm van oplichting van de developer.
    Kwaliteitspost | Kwaliteitspost
    &nbsp;
    Op maandag 8 december 2008 00:48 schreef Juup© het volgende:
    Jij bent gewoon een hypocriete klootzak (althans dat vind ik).
      vrijdag 25 juli 2008 @ 13:17:41 #297
    21889 Chocobo
    Epische gebruiker
    pi_60340401
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 12:26 schreef Cyberia18 het volgende:
    1UP: Soul Calibur IV Review
    [..]

    Rating: A / 9.5

    Deel 2 en 3 waren echt teleurstellend maar met dit deel hebben ze eindelijk weer topkwaliteit weten af te leveren zo te lezen
    Ben eigenlijk helemaal klaar met vechtspellen. Al die moves uit je hoofd leren, lees button bashen voor de meesten, om vervolgens het spel elke keer na 8 ronden uitgespeeld te hebben. Online zal de re-play verhogen,maar mij lijkt het niks. Leuk voor vechtspel fans.
    A discovery is said to be an accident meeting a prepared mind.
      vrijdag 25 juli 2008 @ 13:27:59 #298
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60340623
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 12:41 schreef Cyberia18 het volgende:

    [..]

    Soul Calibur 1 op de Dreamcast is de beste fighting game OOIT en nu lijken ze na twee teleurstellende delen in de buurt van deel 1 te zijn gekomen. Plus nog het feit dat er voor het eerst een online mode aanwezig is. Dus zo overdreven zou niet eens kunnen (ben nog in afwachting van meerdere reviews) zijn nee
    Soul Calibur was samen met Shemnue sowieso de beste Dreamcast game en beidde staan in mijn top15 beste spellen ooit.

    Net 2de hands Warhawk binnen gekregen. Eerste en laatste keer dat ik 2de hands koop. Zou maar twee keer op gespeeld zijn (en aan de bluray disc te zien kan dat ook nog kloppen) maar het doosje zit vol krasjes. Groot verschil met de rest van mijn doosjes die allemaal zorgvuldig bewaard worden...
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
      vrijdag 25 juli 2008 @ 13:29:23 #299
    44906 merino
    World of Sleepers
    pi_60340662
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 13:05 schreef Moe_Szyslak het volgende:

    [..]

    Zitten in deel 4 niet sowieso al 2? Yoda en Darth Vader?
    per console zitter er toch 2 op de disc?
    X360 --> Yoda + Secret Apprentice
    PS3 --> Darth Vader + Secret Apprentice
    I have pondered and sought to find an intrinsically existing self, but have consistently found only a flow of bits and pieces of inorganic, biological, social and intellectual value patterns.
    pi_60340754
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 06:27 schreef KoosyNL het volgende:

    [..]

    echt een erg gave game
    Ik heb gisteren laat de demo gedownload en gespeeld, snapte er niet veel van (van de bedoeling) Ik ga het vanavond nog een keer spelen, maar twijfel nog of ik de full ga halen.

    SC IV laat ik sowieso aan mij voorbij gaan, fightgames hebben mij nooit kunnen boeien.
    pi_60340782
    quote:
    Op vrijdag 25 juli 2008 13:27 schreef merino het volgende:

    Net 2de hands Warhawk binnen gekregen. Eerste en laatste keer dat ik 2de hands koop. Zou maar twee keer op gespeeld zijn (en aan de bluray disc te zien kan dat ook nog kloppen) maar het doosje zit vol krasjes. Groot verschil met de rest van mijn doosjes die allemaal zorgvuldig bewaard worden...
    Hoesje vervangen door een ander hoesje misschien een optie?
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')