Met dank aan Gamed voor dit voortreffelijke werk.quote:[E3] Square-Enix persconferentie
Al een beetje bijgekomen van het Final Fantasy nieuws, de grootste onthulling tijdens de Microsoft persconferentie? Dan kun je weer op je stoel kruipen, we gaan namelijk verder met de persconferentie van Square-Enix.
[22.00] Square-Enix heeft gekeken naar de hardwarespreiding en heeft daaruit besloten dat Final Fantasy XIII naar de Xbox 360 komt. Verschillen tussen de beide versies zijn er niet als het gaat om content, uiteraard maken de Blu-Ray en DVD-drive wel een verschil.
[22.01] De mannen geven aan alleen over Final Fantasy XIII te willen praten, zo is de game in de maak op een PC en mogen we binnenkort uitkijken naar nieuwe beelden. Op hoeveel discs de game verschijnt weten ze nog niet.
[22.02] Final Fantasy XIII zal eerst afgewerkt worden voor Japan, daarnaHashimoto beginnen ze aan de Engelse lokalisatie. Het is ook op dit punt dat de Xbox 360 ontwikkeling begint.
[22.04] Door de verschillende talen is het goed mogelijk dat de Amerikaanse en Europese release niet gelijktijdig zijn.
[22.05] Ze trachten de Amerikaanse en Europese release dicht bij elkaar te houden.
[22.06] Het lijkt erop dat de Xbox 360 versie niet in Japan gaat verschijnen.
[22.08] Hashimoto geeft nog maar eens aan dat er geen verschillen zijn tussen de PlayStation 3 en Xbox 360 versie.
[22.10] Het aantal Xbox 360 eigenaren in Japan gaf de doorslag om de Xbox 360 versie van Final Fantasy XIII niet in Japan, maar juist in het westen te lanceren. Het is om deze reden dat in Japan enkel de PlayStation 3 versie zal worden uitgebracht en deze dan ook als eerste afgerond zal worden.
[22.13] Het spel kent geen motion controls.
[22.16] Final Fantasy Versus XIII blijft een exclusive en komt niet naar de Xbox 360.
Check onderstaande link eens.quote:Op maandag 14 juli 2008 21:56 schreef Cyberia18 het volgende:
Hoe je het ook wendt of keert, dit is een klap van jewelste voor Sony. Een serie die al ruim 10 jaar alleen op console van Sony was te bewonderen maakt nu zijn debuut op de Xbox.
Die mooie ''Cell'' en ''focus op één console'' uitspraken kunnen nu gewoon de prullenbak in. FF XIII was een van de games die de kracht van de PS3 naar boven zou halen. Maar dat zal dus niet het geval zijn omdat men nu rekening moet houden met een ander platform. Voor Xbox 360 fans is dit gewoon fantastisch nieuws.
Zolang ik nog geen 360 heb aangeschaft blijven ze de vijandquote:Op maandag 14 juli 2008 21:45 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Vijand![]()
Dude je kijkt te veel naar het A-team
Voor FF 13 wou ik eventueel wel een PS3 halenMaar ze hebben WKS nog
![]()
http://kotaku.com/5025033(...)nix-press-conferencequote:2:02
first they will finish ffxiii in japan. and then they will start localization for english.
2:03
at that point, they will start the xbox 360 development.
Pretty much.quote:Op maandag 14 juli 2008 22:37 schreef delano.888 het volgende:
Dus ik ben de enigste die de Wall-E demo leuk vind?![]()
TVPquote:Op maandag 14 juli 2008 22:37 schreef delano.888 het volgende:
Dus ik ben de enigste die de Wall-E demo leuk vind?![]()
Wat een gelul voor 1 spelquote:Op maandag 14 juli 2008 22:29 schreef Cyberia18 het volgende:
Mijn post uit het vorige deel nog even.
[..]
Check onderstaande link eens.
http://blog.us.playstatio(...)ent-page-8/#comments
De Playstation fans gaan werkelijk helemaal door het lint van de aankondiging. Doodsverwensingen, hoop gefuck, you name it![]()
Maar de frustratie is gewoon voor de volle 100% te begrijpen. Sony heeft morgen heel wat recht te zetten.
Wat een grapquote:Op maandag 14 juli 2008 22:26 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Met dank aan Gamed voor dit voortreffelijke werk.
quote:Op maandag 14 juli 2008 22:29 schreef Cyberia18 het volgende:
Mijn post uit het vorige deel nog even.
[..]
Check onderstaande link eens.
http://blog.us.playstatio(...)ent-page-8/#comments
De Playstation fans gaan werkelijk helemaal door het lint van de aankondiging. Doodsverwensingen, hoop gefuck, you name it![]()
Maar de frustratie is gewoon voor de volle 100% te begrijpen. Sony heeft morgen heel wat recht te zetten.
quote:Hype +2million for Resistance 2.
quote:That Resistance 2 trailer was AMAZING. Just wow.
quote:WOWOWOWOOW THE SCALE, THE SCALE, THAT CREATURES, NUTS, JUST NUTS. PS3 BABY!
quote:Wow, R2 looks amazing.
Ze hebben gewoon een dikke zak geld gekregen van Microsoft. Lijkt me vrij logisch. Als het om de "multiplatformwinst" was gegaan, dan waren Infinite Undiscovery en Star Ocean ook wel naar de PS3 gekomen.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 01:41 schreef marcek het volgende:
Als square enix daadwerkelijk mikt op meer opbrengsten, door ff13 op meerdere consoles uit te geven.
Dan is de kans voor star ocean en last remnant er ook om voor de ps3 te verschijnen.
Mocht dat waar zijn dan valt het nog best mee met het aantal jrpgs exclusief voor de xbox360.
Naast de aankondiging van ff13 voor de 360 was het niet veel bijzonders die persconferentie van microsoft,
fallout 3 en re5 waren het spannendst en die komen beide toch ook uit voor de ps3.
Deze trailer?quote:Op dinsdag 15 juli 2008 03:30 schreef Cyberia18 het volgende:
De nieuwe trailer van Resistance 2 moet awesomeness zijn. Was voorlopig nog alleen te zien op Spike TV (niet op het internet dus).
[..]
Ik zat er al op te wachten totdat iemand zoiets lomps moest zeggenquote:Op dinsdag 15 juli 2008 08:37 schreef SocialDisorder het volgende:
exclusief of niet, de PS3-versie heeft nog altijd één gigantisch voordeel tov de 360; geen discswapping.
quote:
Dus als de PS3-versie voor Japan af is gaan ze aan de 360-versie beginnen. Dus dan neem ik aan dat de 360-versie pas later uitkomt of niet? Of moeten PS3 eigenaren in Europa/Amerika wachten tot ze klaar zijn met de port op de 360?quote:Final Fantasy XIII zal eerst afgewerkt worden voor Japan, daarna beginnen ze aan de Engelse lokalisatie. Het is ook op dit punt dat de Xbox 360 ontwikkeling begint.
Gelukkig heb ik 600 euro aan een PS3 uitgegeven voor 5 seconden tijdswinst.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 08:37 schreef SocialDisorder het volgende:
exclusief of niet, de PS3-versie heeft nog altijd één gigantisch voordeel tov de 360; geen discswapping.
Ja, dat laatste dus. En Europa moet langer wachten dan de VS, door de talen.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 09:27 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Dus als de PS3-versie voor Japan af is gaan ze aan de 360-versie beginnen. Dus dan neem ik aan dat de 360-versie pas later uitkomt of niet? Of moeten PS3 eigenaren in Europa/Amerika wachten tot ze klaar zijn met de port op de 360?
Nouja, gelukkig kunnen PS3-eigenaren uit Amerika importeren dan.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 09:30 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Ja, dat laatste dus. En Europa moet langer wachten dan de VS, door de talen.
je moet iets als TVP neerplempenquote:Op dinsdag 15 juli 2008 09:17 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Ik zat er al op te wachten totdat iemand zoiets lomps moest zeggen
Nee, game wordt toch grootendeels gemaakt op een pc, pc porten naar 360 is 2 tellen werk.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 09:27 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Dus als de PS3-versie voor Japan af is gaan ze aan de 360-versie beginnen. Dus dan neem ik aan dat de 360-versie pas later uitkomt of niet? Of moeten PS3 eigenaren in Europa/Amerika wachten tot ze klaar zijn met de port op de 360?
oh snap!quote:Op dinsdag 15 juli 2008 09:28 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Oh, maar wacht. Zal je zien dat de PS3-versie een installatie heeft van 45 minuten.
EPIC hoorquote:
Echt he... Die hard gamers zijn zulke giga nerdsquote:
Dit is een sketch toch mag ik hopenquote:
Hoop ook op een megaton aankondiging, maar Mirror's Edge PS3 exclusive gaat never nooit niet gebeuren.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 11:49 schreef DooD het volgende:
Ik verwacht toch wel een megaton van Sony vanavond, want ze zijn zelfs FFXIII kwijt.
Heavy Rain, of Mirror Edge exclusive, grootse aankondiging van team ICO, of iets anders groot. Sony zal hopelijk wel terug slaan. The empire always strikes back.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |