iddquote:Op zaterdag 17 september 2005 21:57 schreef milagro het volgende:
zo, kan Lies haar kunstje weer doen, 2 seconden wiegen en dan ophouden.
ze zijn al een beetje tipsy he dan hebben ze t al warmer denk ikquote:Op zaterdag 17 september 2005 22:01 schreef MissTiger het volgende:
is het in aalsmeer nu een graadje of 25 buiten ofzo?
ja dat zal het wel zijn denk ik dan hahaquote:Op zaterdag 17 september 2005 22:02 schreef sannuh het volgende:
[..]
ze zijn al een beetje tipsy he dan hebben ze t al warmer denk ik
Die is goed los! Leukquote:Op zaterdag 17 september 2005 22:04 schreef Lolalala het volgende:
Natte lie stond met d'r fles wijn te springen
Jaquote:Op zaterdag 17 september 2005 22:02 schreef sportvlek het volgende:
Wat danst Lieske leuk!!!
regisseur van de Pin-up clubquote:Op zaterdag 17 september 2005 22:04 schreef Maurisico het volgende:
Snap redactie wel... daar zit je dan.. met zijn 2-en.. net aangenomen bij talpa... moet je de hele avond op de BB-redactie Limmericks aanhoren.... dan kijk je elkaar aan en draai je -ondanks het uitdrukkelijke verbod van Hummie- gewoon een lekker potje muziek.... [ en droom je vervolgens van de tijden dat je gewoon nog regisseur was van Lingo......]
De WIJ dansquote:Op zaterdag 17 september 2005 22:05 schreef Igraine het volgende:
Ik zie bij Lieske alleen maar d'r blonde staartje op en neer hupsen...
Nee als je zwanger bent, kun je alleen roken, zeiken, op de bank hangen, en depressief zijn... dat zie je toch?quote:Op zaterdag 17 september 2005 22:05 schreef wickie het volgende:
Als je zwanger bent kan je toch ook dansen en plezier hebben? Of ligt het nnu aan mij.......
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |