Jij hebt er feeling voor, even mijn pollnominaties aanpassen.quote:Op vrijdag 16 september 2005 20:06 schreef LuQas het volgende:
Rikkert is er - helaas - uit, nu dus een nieuwe favoriet.Chantal
Als Tanja thuis zat kon ze ook niet pakken wat ze wou want ze heeft een schuld van 20.000 euro en nog niet eens geld om eten te kopenquote:Op vrijdag 16 september 2005 20:16 schreef -Delta- het volgende:
"Ja en als je thuis bent.."
Ja doos je bent niet thuis, had je dat niet van te voren kunnen bedenken, of heb je nooit de voorgaande BB's gezien?
Alsof daar het eten elk uur aangevuld werd.![]()
quote:Op vrijdag 16 september 2005 20:15 schreef qo_ob het volgende:
'Ik pak nu winegums want anders zijn ze morgen op'
'Ik laat me nu neuken door een Antilliaan want morgen is ie weg'
Snoep is een NOODZAKELIJKE behoefte voor een zwangere vrouw.quote:Op vrijdag 16 september 2005 20:15 schreef regenworm het volgende:
Tanja moet geen wijngums eten maar een appel dat is veel gezonder.
Even daarvoor is ook Ingrid naar de DBK geweest.quote:Op vrijdag 16 september 2005 19:57 schreef regenworm het volgende:
Rob de meester kok is aan het koken en Dido komt uit de DBK
Close ups van eten zijn nooit grappigquote:Op vrijdag 16 september 2005 20:18 schreef Knurkie het volgende:
jaiks dat ziet er vies uit
quote:Op vrijdag 16 september 2005 20:17 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Snoep is een NOODZAKELIJKE behoefte voor een zwangere vrouw.
Dat je dat niet weet joh![]()
Vanmiddag was het happy hour voor fok moeders, want die kwamen ook allemaal meejanken, dat het terrecht is.![]()
Daarom zegt tanja altijd IK IK IK dan denkt ze niet zo aan de andere ik.quote:Op vrijdag 16 september 2005 20:18 schreef -Delta- het volgende:
Tanja: Ik ben niet zo dat ik alleen aan mezelf denk, zo ben ik niet![]()
Wie bedoel je nou met greppelhoer, Tanja of Chantalquote:Op vrijdag 16 september 2005 20:19 schreef LekkerSimpel het volgende:
Tanja zal wel op Chantal gaan stemmen. Die is zo achterlijk jaloers dat ze zwanger is en trekt alles naar zich toe. En doet niets anders dan Tanja afbekken. Weg met die Amsterdamse greppelhoer.
Echt het briljantste idee ooit, een camera midden op tafelquote:Op vrijdag 16 september 2005 20:20 schreef Flakkie01 het volgende:
Jseees kan die trog voer uit beeld![]()
![]()
Ik hoop het, hebben we weer nieuwe bank-kandidaten komende weekquote:Op vrijdag 16 september 2005 20:19 schreef LekkerSimpel het volgende:
Tanja zal wel op Chantal gaan stemmen. Die is zo achterlijk jaloers dat ze zwanger is en trekt alles naar zich toe. En doet niets anders dan Tanja afbekken. Weg met die Amsterdamse greppelhoer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |