FOK!forum / Lifestyle / Slank de herfst in #101: Met smilies met tong naar boven! :9
roooosjedonderdag 6 september 2007 @ 11:52
Voor wie is "Slank de lente in", ook wel bekend als "Slank de zomer in" bedoeld?
De Slank-topics zijn bedoeld voor mannen en vrouwen die wel wat kilootjes kwijt willen raken, maar geen overgewicht hebben (BMI van 27 of lager).
Wat niet de bedoeling is: (te)veel offtopic praten, eindeloze discussies voeren over keuzes van anderen, persoonlijke ruzies uitvechten in dit topic.
Wat wel de bedoeling is: praten over afvallen, hoe je dat doet en hoe het gaat, advies vragen, opscheppen over je resultaten, elkaar een beetje steunen en het gezellig houden!

Bij een BMI van boven de 27 ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub. Met een BMI tussen de 25 en 27 mag je zelf beslissen waar je je aanmeldt.
Hoe je je het beste kunt aanmelden kun je lezen onder het kopje 'Ik wil ook!'.

Gesloten topics:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20
21|22|23|24|25|26|27|28|29|30|31|32|33|34|35|36|37|38|39|40
41|42|43|44|45|46|47|48|49|50|51|52|53|54|55|56|57|58|59|60
61|62|63|64|65|66|67|68|69|70|71|72|73|74|75|76|77|78|79|80
81|82|83|84|85|86|87|88|89|90|91|92|93|94|95|96|97|98|99

Linkjes
Vroeger hadden we een hele lijst met linkjes; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Ik wil ook!
Dat kan! Ga naar Dieet-web en maak daar een account aan. Na activatie en een eerste update van je gewicht zul je dan in het lijstje verschijnen. Je kunt zelfs een klein profiel aanmaken waarin je gegevens zet. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Dat kun je een keer in de week doen, of dagelijks of wanneer jij maar wilt. We verwachten minimaal een update per maand, ook als je niets bent afgevallen in die periode. Op deze manier kunnen we zien of je nog meedoet. Nadat je een account hebt aangemaakt moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je in geen enkel lijstje.

Deelnemers
De volgende lijst is een lijst met deelnemers aan deze reeks. Het is een plaatje dat automatisch geupdate wordt op het moment dat je je gegevens invult.


En sommige mensen mochten het al opgemerkt hebben, de regelmatige bezoekers van de "Slank de lente in"-reeks zijn iets intiemer geworden dan we allemaal gedacht hadden, want we kennen elkaar vanaf nu bij de voornaam!!
Mocht je een probleempje hebben met namen onthouden, dan wil dit misschien wel helpen:
Miss_S = Saskia
Thrilled = Kevin
Sylvana = Sylvana
Mordradead = Douwe
Spacehamster = Mira
Conleche = Colette
Mezel = Patricia
Veiligheidsspeldje = Marianne
Tangarine = Maarten
Mini_rulez = Marijke
STING = Thomas

Een paar van onze regulars houden een weblog bij over hun lijnpogingen:
Miss_S

60 recepten van Sonja Bakker

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden.
roooosjedonderdag 6 september 2007 @ 11:53
Kan een mod van 'bven'' 'boven' maken?
colettedonderdag 6 september 2007 @ 11:58
TerugVindSmiley
_Hestia_donderdag 6 september 2007 @ 12:01
ik ga zo maar eens lunchen

ontbijt: 2 plakken ontbijtkoek + thee
lunch: 2 broodjes met kaas en komkommer
avondeten: gebakken aardappeltjes met slavink en rauwkost
veiligheidsspeldjedonderdag 6 september 2007 @ 12:13
Vandaag best een volle dag voor mij, heb er nu 4 uur studie op zitten en vanmiddag hoorcolleges.
Tot nu toe gegeten: 2 boterhammen, plakje ontbijtkoek en een appel. Dan nog 2 in de tas en een appel en een pakje limonade. Vanavond rijst eten ofzo en dan komt het helemaal goed hoop ik (gisteravond ook slecht gedaan toch, denk dat het eraan ligt dat ik ongesteld moet worden ), ik zal het wel merken op de weegschaal van het weekend iig weg streefgewicht!
Alcarindonderdag 6 september 2007 @ 12:23
Die link die onderaan staat in de OP, moet die niet op de Dieetclub linksite?
DarkElfdonderdag 6 september 2007 @ 12:56
tt gefixed
Viking84donderdag 6 september 2007 @ 13:08
Zullen we afspreken dat we vanaf topic 102 Slank de herfst in gaan? Of moet ik even in FB vragen of ze de huidige TT ff willen aanpassen? (aangezien we toch vergeten de deeltje 102 de nieuwe titel te geven en we er nu nog even aan kunnen wennen ).
_Hestia_donderdag 6 september 2007 @ 13:19
Van mij mag het nu al wel gewijzigd worden, de zomer is wel voorbij ja
Miss_Sdonderdag 6 september 2007 @ 13:21
zo ben weer thuis van school en heb net gelunched met een broodje gegrilde kip, het broodje is dan weer minder gezond maar gegrilde kip kan niet veel kwaad dacht ik zo
Alcarindonderdag 6 september 2007 @ 13:40
quote:
Op donderdag 6 september 2007 13:21 schreef Miss_S het volgende:
zo ben weer thuis van school en heb net gelunched met een broodje gegrilde kip, het broodje is dan weer minder gezond maar gegrilde kip kan niet veel kwaad dacht ik zo
Nou ja, dat willen ze je graag laten denken, maar het zou me niks verbazen als ze die kip eerst insmeren met een of ander vet, en er vervolgens nog suikersaus overheen gooien
Miss_Sdonderdag 6 september 2007 @ 13:42
quote:
Op donderdag 6 september 2007 13:40 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Nou ja, dat willen ze je graag laten denken, maar het zou me niks verbazen als ze die kip eerst insmeren met een of ander vet, en er vervolgens nog suikersaus overheen gooien
niet als je het zelf grilled
Alcarindonderdag 6 september 2007 @ 13:44
quote:
Op donderdag 6 september 2007 13:42 schreef Miss_S het volgende:
niet als je het zelf grilled
Dan is die kans inderdaad iets minder groot
colettedonderdag 6 september 2007 @ 13:47
quote:
Op donderdag 6 september 2007 13:44 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Dan is die kans inderdaad iets minder groot
Hoewel ik over mijn zelf gegrillde kip graag nog wat niet vette, maar o zo zoete Thaise chilisaus gooi
Viking84donderdag 6 september 2007 @ 13:55
, godsamme. Ik moet weg, maar ik kan m'n sleutels nergens vinden. Bel ik Mark op om te vragen of hij weet waar ze liggen, heeft 'ie z'n foon niet mee. En ik weet vrijwel zeker dat ze bij hem moeten liggen, maar zie maar eens wat terug te vinden in die enorme rotzooi op z'n kamer.

Bleh, ik ben pissig. Als ik ergens niet tegen kan, dan is het wel als ik m'n sleutels kwijt ben. Ze zitten altijd in m'n jas of in m'n tas en nu zijn ze nergens te vinden.

Maar ik zie dat we nu Slank de herfst in gaan .
Chicolatedonderdag 6 september 2007 @ 16:24
Ik vind slank de winter door eigenlijk een veel leukere ... Bedoeling is na de kerst geen dikke papzak te zijn namelijk hihi

Ik heb me vandaag eens aan mn eigen voornemens gehouden: totaal 4 boterhammen op, en daarnet een festini ijsje. En that's it. Straks (even in de koelkast gekeken) gehaktstaaf, gebakken aardappeltjes (maar die stoppen we in de oven, is dat gezonder?) en iets van groente, maar dat kon ik niet vinden. Het klinkt niet heel erg gezond, maar heb nu eens overdag normaal gegeten Dus dat komt wel goed ...

Vandaag ook geen hoofdpijn gehad: ik heb al kleine pauze 'eten' een flesje cola light meegenomen, vult enorm en ik drink dan tenminste alweer een halve liter meer. Dat ga ik vaker doen denk ik

@Sylvana, in de meeste groepen/zorginstellingen eten ze een stuk minder gezond dan je zou denken. Veel komt kant en klaar uit de fabriek, en zit vol vet en suiker. Er gaan vaak halve tonnen boter over de groentes! Dus zelfs daar zou ik niet teveel van eten ... Misschien zorgen dat je vantevoren thuis, of achteraf nog wat eet en daar gewoon een kleine portie?
mordradeaddonderdag 6 september 2007 @ 16:38

Vandaag tot nu toe 835 calorieen gehad, geen idee wat het avondeten is dat zie ik nog wel

Nog geen idee of ik vanavond moet werken, als ik vrij ben ga ik wel weer hardlopen
Chicolatedonderdag 6 september 2007 @ 16:43
Maar waar is het plaatje nou gebleven Nu issie alweer weg ... (in de OP) ...

(en het verhaaltje is nog steeds van slank de zomer in )
veiligheidsspeldjedonderdag 6 september 2007 @ 16:53
Wanneer gaan we eigenlijk slank de feestdagen in? (de pepernoten en speculaasjes liggen immers al in de winkel...)
'k Heb behoorlijke spierpijn, bovenbenen, achterkant... morgen maar niet meer dan gisteren lopen maar hetzelfde en iets minder snel ofzo anders hou ik die spierpijn!
Viking84donderdag 6 september 2007 @ 16:56
We gaan niet Slank de feestdagen in, want de herfst overlapt de feestdagen grotendeels . Maar als jij er Slank de feestdagen in van wilt maken, ga je zelf maar slijmen bij DarkElf, want die heeft al 2 keer een OP voor ons aangepast vandaag .

Zo, net weer even naar de stad gefietst, want een bestelling was beginnen. Ik gebruik speciale apparatuur, omdat ik slechthorend ben en ik had een nieuw dingetje nodig voor aan m'n hoorapparaat, aangezien ik een nieuw hoorapparaat heb. 2 jaar geleden ben ik dat dingetje kwijtgeraakt en toen moest ik bijna 700 euro betalen voor een nieuw (gelukkig vergoedde het ziekenfonds dat) en nu kostte het maar 31 euro . Er móet eerder wel iets misgegaan zijn dan . Vaag.

Ik ga straks frietjes eten, want daar heb ik nu echt even zin in, dus dan mag het van mezelf. Morgen eet ik bij m'n ouders en voor zaterdag staat er nog een maaltijdsalade in de koelkast .
Viking84donderdag 6 september 2007 @ 16:57
@ Chicolate:

aardappeltjes uit de oven zijn gezonder, want dan heb je immers geen boter / olie nodig .
Chicolatedonderdag 6 september 2007 @ 17:01
quote:
Op donderdag 6 september 2007 16:57 schreef Viking84 het volgende:
@ Chicolate:

aardappeltjes uit de oven zijn gezonder, want dan heb je immers geen boter / olie nodig .
Ik verdenk de aardappeltjes ervan voorgebakken te zijn ofzo ...
DarkElfdonderdag 6 september 2007 @ 17:09
nu al veranderen in feestdagen? nee joh, tis nog niet eens herfst
veiligheidsspeldjedonderdag 6 september 2007 @ 17:14
quote:
Op donderdag 6 september 2007 17:09 schreef DarkElf het volgende:
nu al veranderen in feestdagen? nee joh, tis nog niet eens herfst
Ik bedoelde ook helemaal niet nu ik zei 'wanneer gaan we dat doen', voor de mensen die zich voor een of ander gala-achtig iets in een strakke jurk of pak gaan proppen enzo. Bij de intocht van sinterklaas misschien
roooosjedonderdag 6 september 2007 @ 17:17
Misschien kun je tegen die tijd beter een topic maken met als titel: Slank de feestdagen uit.
Miss_Sdonderdag 6 september 2007 @ 17:23
vandaag voor het eerst 5 minuten hardlopen in het schema van evy
ging eigenlijk beter dan verwacht

ik had trouwens op school gezien dat ze wel veel lekkers in de kantine hebben maar goed ben niet van plan daar veel te kopen misschien afentoe iets van drinkyoghurt
Viking84donderdag 6 september 2007 @ 17:27
Bij ons hebben ze allemaal lekkere kroketjes en kaassouffleetjes in de kantine. Ben ik even blij dat ik nauwelijks meer op de uni ben .
Alcarindonderdag 6 september 2007 @ 17:30
Oh, ze hebben bij ons friet, allerlei snacks, omeletten, tosti's, brownies, donuts, allerlei chocolade en drop e.d...

En fruit, en vers afgebakken broodjes, en kipfilet voor erop
En lekkere soep!


Ik wil eens zelf soep gaan maken, lijkt me wel tof, maar dan moet ik eerst een grote pan kopen...
Maar mochten jullie nog tips/recepten hebben, dan zijn ze welkom
Miss_Sdonderdag 6 september 2007 @ 17:30
quote:
Op donderdag 6 september 2007 17:27 schreef Viking84 het volgende:
Bij ons hebben ze allemaal lekkere kroketjes en kaassouffleetjes in de kantine. Ben ik even blij dat ik nauwelijks meer op de uni ben .
die dingen hebben ik eigenlijk nog niet gezien bij ons
hier is het vooral broodjes met vanalles
roooosjedonderdag 6 september 2007 @ 17:32
Bij ons hebben ze ook van alles. Maar ook lekker fruit .
Alleen soms pik ik toh lekker een kroketje als avondeten. Gna. Gna.
veiligheidsspeldjedonderdag 6 september 2007 @ 17:32
In het MC hebben ze zelfs gewoon boterhammen en broodjes en los beleg, meestal neem ik soep tussen de middag als ik wat neem, thuis brood smeren is toch goedkoper. Maaltijden zijn friet en bami en/of nasi geloof ik, maar die heb ik dus nooit op. Ook een grote keuze aan toetjes die neem ik dus nooit
roooosjedonderdag 6 september 2007 @ 17:34
quote:
Op donderdag 6 september 2007 17:32 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
In het MC hebben ze zelfs gewoon boterhammen en broodjes en los beleg, meestal neem ik soep tussen de middag als ik wat neem, thuis brood smeren is toch goedkoper. Maaltijden zijn friet en bami en/of nasi geloof ik, maar die heb ik dus nooit op. Ook een grote keuze aan toetjes die neem ik dus nooit
Toetjes .
Bitterkoekjespudding van Mona .
Alcarindonderdag 6 september 2007 @ 17:36
quote:
Op donderdag 6 september 2007 17:32 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Ook een grote keuze aan toetjes die neem ik dus nooit
Ja, dat begrijp ik dus nooit, volgens mij worden die helemaal niet verkocht..
Ik ben toch echt wel eens tot een uur of 9 op de uni gebleven, met uitzicht op de kantine, maar ik heb niemand gezien die daar ging eten.. En overdag koopt al helemaal niemand een vla/room ding
roooosjedonderdag 6 september 2007 @ 17:38
quote:
Op donderdag 6 september 2007 17:36 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Ja, dat begrijp ik dus nooit, volgens mij worden die helemaal niet verkocht..
Ik ben toch echt wel eens tot een uur of 9 op de uni gebleven, met uitzicht op de kantine, maar ik heb niemand gezien die daar ging eten.. En overdag koopt al helemaal niemand een vla/room ding
Ik vroeger wel hoor! In plaats van brood nam ik dan zo'n chocolademousseje.
veiligheidsspeldjedonderdag 6 september 2007 @ 17:38
quote:
Op donderdag 6 september 2007 17:36 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Ja, dat begrijp ik dus nooit, volgens mij worden die helemaal niet verkocht..
Ik ben toch echt wel eens tot een uur of 9 op de uni gebleven, met uitzicht op de kantine, maar ik heb niemand gezien die daar ging eten.. En overdag koopt al helemaal niemand een vla/room ding
Soms, heel soms als de soep vies is neem ik een weinig vet & suiker bevattend yoghurt dingetje bij m'n brood
ik hou van toetjes, dat zal het zijn
Viking84donderdag 6 september 2007 @ 17:45
Ik ben sowieso geen toetjeseter. Thuis at ik wel altijd yoghurt na de warme maaltijd, maar toen ik op mezelf ging wonen, ben ik daarmee gestopt en ik heb het geen moment gemist. Zinvolle toevoeging. Ik zit toch al vol. Dan neem ik liever wat yoghurt als ontbijt .
Alcarindonderdag 6 september 2007 @ 17:56
quote:
Op donderdag 6 september 2007 17:45 schreef Viking84 het volgende:
Ik ben sowieso geen toetjeseter. Thuis at ik wel altijd yoghurt na de warme maaltijd, maar toen ik op mezelf ging wonen, ben ik daarmee gestopt en ik heb het geen moment gemist. Zinvolle toevoeging. Ik zit toch al vol. Dan neem ik liever wat yoghurt als ontbijt .
Ik snap toetjes eigenlijk niet zo goed... Heb je net lekker gegeten, helemaal warm, en dan ga je koude vla of ijs oid naar binnen werken. Ik vind dat maar een rotgevoel.

Warme toetjes zijn wel weer goed, maar alleen als het eten niet lekker was en ik dus niet genoeg heb gegeten
Miss_Sdonderdag 6 september 2007 @ 17:56
quote:
Op donderdag 6 september 2007 17:45 schreef Viking84 het volgende:
Ik ben sowieso geen toetjeseter. Thuis at ik wel altijd yoghurt na de warme maaltijd, maar toen ik op mezelf ging wonen, ben ik daarmee gestopt en ik heb het geen moment gemist. Zinvolle toevoeging. Ik zit toch al vol. Dan neem ik liever wat yoghurt als ontbijt .
dat heb ik dus ook
was echt gewenning dat ik elke dag een toetje at maar nu doe ik het al jaren niet meer (behalve dan als ik uiteten ga neem ik wel een nagerecht)
conlechedonderdag 6 september 2007 @ 18:10
IKKE BEN DOL OP TOETJES. Ik heb het liefste als voorgerecht tarte tatin, dan als hoofdgerecht chocolademousse en dan als toetje heul veul ijs Hé, de smiley met de tong naar boven is er weer!! (of zou dat per computer verschillen?
Chicolatedonderdag 6 september 2007 @ 18:19
Ik ben een echt toetjesmens, helemaal dol op allerlei verschillende en heerlijk smakende nagerechtjes. IJsjes, sorbets, vla, vruchtenyoghurt en al die lekkere grote ijsbekers in restaurants Met fruit, chocola ... of tiramishu of pannekoekjes met warme peer, ijs en chocosaus ... of verse aarbeien ... of ... of .... Jammie

Mona Hangop met appel/kaneel smaak (mn toetje van vandaag hihi)
omearosdonderdag 6 september 2007 @ 18:24
quote:
Op donderdag 6 september 2007 17:34 schreef roooosje het volgende:

[..]

Toetjes .
Bitterkoekjespudding van Mona .
Zelfgemaakte bitterkoekjespudding
Alleen ben ik dan al de helft kwijt aan mijn moeder, zij is er ook gek op maar maakt het zelf nooit.
conlechedonderdag 6 september 2007 @ 18:25
O ja ff volslagen offtopic: maar ik heb vandaag een heel groot schilderij verkocht (én voor mijn doen een hele dure), dus ik ben heel blij
Chicolatedonderdag 6 september 2007 @ 18:48
quote:
Op donderdag 6 september 2007 18:25 schreef conleche het volgende:
O ja ff volslagen offtopic: maar ik heb vandaag een heel groot schilderij verkocht (én voor mijn doen een hele dure), dus ik ben heel blij
Lekker joh! Gefeliciteerd
Quinazolinedonderdag 6 september 2007 @ 21:42
ppfffftt

Ik ben heel. erg. moe.
En ik heb geen kleding kunnen vinden voor de bruiloft van zaterdag, de vergadering ging niet eens door omdat we geen tijd hadden en ik heb ook niet meer hardgelopen.


_Hestia_donderdag 6 september 2007 @ 22:27
quote:
Op donderdag 6 september 2007 16:24 schreef Chicolate het volgende:


@Sylvana, in de meeste groepen/zorginstellingen eten ze een stuk minder gezond dan je zou denken. Veel komt kant en klaar uit de fabriek, en zit vol vet en suiker. Er gaan vaak halve tonnen boter over de groentes! Dus zelfs daar zou ik niet teveel van eten ... Misschien zorgen dat je vantevoren thuis, of achteraf nog wat eet en daar gewoon een kleine portie?
In onze leefgroep wordt gewoon zelf gekookt Ik heb vandaag gewoon een kleine slavink genomen, een paar aardappeltjes en erg veel rauwkost, die erg lekker was

1 ding is wel makkelijk, snoepen of andere slechte dingen eten doe ik daar niet, het is echt de maaltijden zelf en fruit dat ze krijgen daar.
Viking84vrijdag 7 september 2007 @ 07:14
Goedemorgen ,

ik ben de eerste, zie ik .

Feli met de aankoop van je schilderij, Colette .

I love my buik trouwens. Hij is platter dan 'ie in de laatste weken was. Wat 2 kg verschil al niet kan doen. Verder heb ik gisteravond in bed een prachtige inleiding bedacht voor m'n scriptie (jaja, 's avonds of tijdens het douchen komen de wildste ideeën los), dus ik ga straks heerlijk aan het schrijven . Vanmiddag weer naar Drachten om auto te rijden. Nu eerst even een bakje yoghurt met cruesli .
Alcarinvrijdag 7 september 2007 @ 07:43
73
Miss_Svrijdag 7 september 2007 @ 07:55
72 dus weer een halve kilo kwijt
Quinazolinevrijdag 7 september 2007 @ 08:20
Hoi .

Vanavond een barbecue waar ik helemaal geen zin in heb maar wel naar toe moet. Ik ga denk ik maar gewoon proberen om op tijd weg te gaan, want ik ben bang dat ik anders maar blijf door eten. 't Is ook zo'n barbecue met vlees, brood, sauzen en als enige salade huzarensalde, dus echt veel goeds kan ik niet doen.
Alcarinvrijdag 7 september 2007 @ 09:22
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 07:55 schreef Miss_S het volgende:
72 dus weer een halve kilo kwijt
Ik zag in het Dieetclubtopic dat je maat 42 al dik vindt
Kom ik met mijn BMI van 22,5 inmiddels en maat 42
(mijn punt is dus: het is nogal afhankelijk van je lengte..)
_Hestia_vrijdag 7 september 2007 @ 09:56
Goeiemorgen

Een week niet gewogen, maar ondanks dat ik nog niet gesport heb deze week en niet altijd even gezond heb gegeten, weeg ik wel nog precies hetzelfde
conlechevrijdag 7 september 2007 @ 10:06
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 07:14 schreef Viking84 het volgende:
Goedemorgen ,

ik ben de eerste, zie ik .

Feli met de aankoop van je schilderij, Colette .
Nee, nee niet aánkoop maar vérkoop!

Ik dacht dat ik vandaag onder de 65 zou zijn, gisteren weer niet veel gegeten, maar ik stond nog precies hetzelfde. die 65 kaap is een moeilijk te nemen horde
Mademoiselle.Moivrijdag 7 september 2007 @ 10:37
Hallo

Ik wil me ook bij jullie voegen als dat kan. Ik woon sinds afgelopen dinsdag op mezelf en ben sindsien bezig met gezonder eten om wat kilootjes kwijt te raken. Ik ben niet véél te zwaar, maar ben slecht 1.63 m, dus dan valt elk vetje op.

Ik zal even vertellen wat ik gister heb gegeten, als voorbeeld.

Ontbijt:
2 lichtgewicht crackers met Beemster Old Lite kaas
Optimeldrink

Tussendoor:
Plakje ontbijtkoek met halvarine

Lunch:
2 bruine pistoletjes, 1 met banaan, 1 met filet americain en een gekookt eitje

Tussendoor:
1 evergreen

Diner:
Spinazie, 2 gekookte aardappels, scholfilet

Tussendoor:
1 evergreeen

En ik hou me netjes aan de 1,5l water per dag (+nog wat koppen rooibosthee)
conlechevrijdag 7 september 2007 @ 10:45
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 10:37 schreef Mademoiselle.Moi het volgende:
Hallo

Ik wil me ook bij jullie voegen als dat kan. Ik woon sinds afgelopen dinsdag op mezelf en ben sindsien bezig met gezonder eten om wat kilootjes kwijt te raken. Ik ben niet véél te zwaar, maar ben slecht 1.63 m, dus dan valt elk vetje op.

Ik zal even vertellen wat ik gister heb gegeten, als voorbeeld.

Ontbijt:
2 lichtgewicht crackers met Beemster Old Lite kaas
Optimeldrink

Tussendoor:
Plakje ontbijtkoek met halvarine

Lunch:
2 bruine pistoletjes, 1 met banaan, 1 met filet americain en een gekookt eitje

Tussendoor:
1 evergreen

Diner:
Spinazie, 2 gekookte aardappels, scholfilet

Tussendoor:
1 evergreeen

En ik hou me netjes aan de 1,5l water per dag (+nog wat koppen rooibosthee)
Hoi Mademoiselle.Moi en welkom!

Je lijstje ziet er goed uit, ik zou misschien één evergreen vervangen door nog een stuk fruit en dan geen banaan. Hoeveel weeg je als ik vragen mag?
_Hestia_vrijdag 7 september 2007 @ 10:53
Welkom Mademoiselle.Moi. en zoals Colette al zei, je lijstje ziet er al goed uit, sport je daarnaast ook?
Mademoiselle.Moivrijdag 7 september 2007 @ 11:08
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 10:45 schreef conleche het volgende:

[..]

Hoi Mademoiselle.Moi en welkom!

Je lijstje ziet er goed uit, ik zou misschien één evergreen vervangen door nog een stuk fruit en dan geen banaan. Hoeveel weeg je als ik vragen mag?
Ja, daar heb je gelijk in. Maar ik ging 's avond naar de bios en vond het al heel wat dat ik alleen een evergreentje had.
En veel fruit eten is geen straf voor mij.

Ik heb hier geen weegschaal, maar de weegschaal in mijn ouderlijk huis gaf 64 kilo aan. Klinkt niet zo heel veel, maar voor mij is het gewoon echt te zwaar. Omdat ik geen weegschaal heb kan ik dus ook niet in kilo's bijhouden hoeveel ik afval, maar daar gaat het me eigenlijk ook niet om. Ik wil gewoon die irritante vetbobbels weghebben.
Mademoiselle.Moivrijdag 7 september 2007 @ 11:10
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 10:53 schreef Sylvana het volgende:
Welkom Mademoiselle.Moi. en zoals Colette al zei, je lijstje ziet er al goed uit, sport je daarnaast ook?
Ik ben net verhuisd, en zoek nu in mijn woonplaats een sportschool. Even kijken wat het voordeligst is. Al begin ik waarschijnlijk pas in oktober met sporten. Ik moet mijn eigen schoolgeld betalen en dat heeft er even flink ingehakt. Ben nu druk op zoek naar een baantje die ik kan combineren met school. Ik krijg gelukkig straks een (eenmalige) toelage van de IBG, en ik krijg nog een beetje salaris van mijn vakantiewerk.


Bedankt voor jullie welkom trouwens.
Viking84vrijdag 7 september 2007 @ 11:11
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 09:22 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Ik zag in het Dieetclubtopic dat je maat 42 al dik vindt
Kom ik met mijn BMI van 22,5 inmiddels en maat 42
(mijn punt is dus: het is nogal afhankelijk van je lengte..)
Ik zal blij zijn als ik ooit 38 haal, maar ik vrees dat ik dan geen vlees meer op m'n botten heb. Het slaat dus nergens op om te generaliseren dat iemand met maat 42 dik is. Ik ken dik ogende mensen met maat 38 en slank ogende mensen met maat 44.
Viking84vrijdag 7 september 2007 @ 11:11
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 10:06 schreef conleche het volgende:

[..]

Nee, nee niet aánkoop maar vérkoop!
.
Het was vroeg enzo.
Viking84vrijdag 7 september 2007 @ 11:15
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 11:08 schreef Mademoiselle.Moi het volgende:

[..]

Ja, daar heb je gelijk in. Maar ik ging 's avond naar de bios en vond het al heel wat dat ik alleen een evergreentje had.
En veel fruit eten is geen straf voor mij.

Ik heb hier geen weegschaal, maar de weegschaal in mijn ouderlijk huis gaf 64 kilo aan. Klinkt niet zo heel veel, maar voor mij is het gewoon echt te zwaar. Omdat ik geen weegschaal heb kan ik dus ook niet in kilo's bijhouden hoeveel ik afval, maar daar gaat het me eigenlijk ook niet om. Ik wil gewoon die irritante vetbobbels weghebben.
als je 1,63 bent zit je met 64 kg nog onder de 25 (BMI), maar je moet al wel oppassen (reken uit: 1,63 x 1,63 = 2,6569; 64 : 2,6569 = 24,1). Je kunt er inderdaad beter iets onder gaan zitten. Ik ga proberen op de 22 te komen. Dan zit ik een beetje tussen de ondergrens en de bovengrens in en heb je niet meteen weer overgewicht als je een keertje minder gezond gegeten hebt .

En wat sporten betreft:

koop een paar goede hardloopschoenen en ga hardlopen met Evy of een schema van hardloopschema.nl . Relatief goedkoop, gemakkelijk want je hoeft nergens heen en je kunt sporten wanneer je maar wilt en leuk!
veiligheidsspeldjevrijdag 7 september 2007 @ 11:20
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 11:15 schreef Viking84 het volgende:

[..]

als je 1,63 bent zit je met 64 kg nog onder de 25 (BMI), maar je moet al wel oppassen (reken uit: 1,63 x 1,63 = 2,6569; 64 : 2,6569 = 24,1). Je kunt er inderdaad beter iets onder gaan zitten. Ik ga proberen op de 22 te komen. Dan zit ik een beetje tussen de ondergrens en de bovengrens in en heb je niet meteen weer overgewicht als je een keertje minder gezond gegeten hebt .

En wat sporten betreft:

koop een paar goede hardloopschoenen en ga hardlopen met Evy of een schema van hardloopschema.nl . Relatief goedkoop, gemakkelijk want je hoeft nergens heen en je kunt sporten wanneer je maar wilt en leuk!
Goedemorgen!
Dat dikgedrukte heb je volgens mij sowieso niet van een keertje ongezond eten hoor
Vanochtend hardgelopen, ging best goed, raakte alleen de weg een beetje kwijt dus best wel lang uitgelopen... gelukkig had ik wel enkele 'herkenningspunten' op een bepaald moment want ik liep in een soort bos.
Vanavond werken, dus dan ben ik eigenlijk ook wel de hele avond aan het lopen, scheelt weer.
En dan morgen wegen, oeioei!
roooosjevrijdag 7 september 2007 @ 11:21
Ik streef naar een bmi van 18 .
mordradeadvrijdag 7 september 2007 @ 11:23
Ik zou ook even kijken of er niet iets is voor de studenten, ik heb dit jaar weer een sportpas aangevraagt (zo heet dat hier ) voor 120 euro kan ik allemaal standaardsporten (voetbal, basketbal, badminton, karate enzo) voor studenten doen en ik kan onbeperkt naar de sportschool.
Viking84vrijdag 7 september 2007 @ 11:24
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 11:20 schreef veiligheidsspeldje het volgende:

[..]

Goedemorgen!
Dat dikgedrukte heb je volgens mij sowieso niet van een keertje ongezond eten hoor
Vanochtend hardgelopen, ging best goed, raakte alleen de weg een beetje kwijt dus best wel lang uitgelopen... gelukkig had ik wel enkele 'herkenningspunten' op een bepaald moment want ik liep in een soort bos.
Vanavond werken, dus dan ben ik eigenlijk ook wel de hele avond aan het lopen, scheelt weer.
En dan morgen wegen, oeioei!
Ja, dat weet ik wel, maar ik voel me er toch klote onder als ik in 1 dag een kilo aan kom van teveel eten, ook al is die er 2 dagen later weer af .
Rejectedvrijdag 7 september 2007 @ 11:26
tvp
Viking84vrijdag 7 september 2007 @ 11:27
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 11:21 schreef roooosje het volgende:
Ik streef naar een bmi van 18 .
Je moet geen BMI in je hoofd nemen (ook al doe ik het zelf ook ), maar vooral in de gaten houden hoe je jezelf eruit vindt zien. Als je blij wordt van wat je in de spiegel ziet en je bent van je spekrolletjes af, dan moet je stoppen, ook al heb je het BMI dat je in je hoofd had zitten nog niet bereikt . Ik denk zelf dat ik met 70 kilo al tevreden ben, want wat er nu nog af gaat, gaat vooral van m'n buik af en ik heb echt geen 8 kilo meer op m'n buik zitten, hoor .
conlechevrijdag 7 september 2007 @ 11:27
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 11:21 schreef roooosje het volgende:
Ik streef naar een bmi van 18 .
Huh, das weinig, ga je ! Nee ff serieus, hoeveel wil je wegen dan?

In een ander topic (over sixpacks ) zag ik deze link Dan kan je op allerlei verschillende manieren uitrekenen wat je ideale gewicht is.
Mademoiselle.Moivrijdag 7 september 2007 @ 11:28
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 11:15 schreef Viking84 het volgende:

[..]

als je 1,63 bent zit je met 64 kg nog onder de 25 (BMI), maar je moet al wel oppassen (reken uit: 1,63 x 1,63 = 2,6569; 64 : 2,6569 = 24,1). Je kunt er inderdaad beter iets onder gaan zitten. Ik ga proberen op de 22 te komen. Dan zit ik een beetje tussen de ondergrens en de bovengrens in en heb je niet meteen weer overgewicht als je een keertje minder gezond gegeten hebt .

En wat sporten betreft:

koop een paar goede hardloopschoenen en ga hardlopen met Evy of een schema van hardloopschema.nl . Relatief goedkoop, gemakkelijk want je hoeft nergens heen en je kunt sporten wanneer je maar wilt en leuk!
Omdat ik geen weegschaal heb, kan ik niet echt bijhouden hoeveel ik afval en wat voor BMI ik dan krijg. Het maakt me ook eigenlijk helemaal niet uit hoevéél ik weeg, maar meer hoe het er uitziet.

En dat hardlopen wil niet meewerken bij mij. Ik heb me aangemeld bij hardloopschema.nl, probeer ik in te loggen, zegtie dat het wachtwoord niet klopt! En Evy haar muziek kreeg ik niet op m'n telefoon.

Ik zie nog wel even hoe ik het aan ga pakken.
veiligheidsspeldjevrijdag 7 september 2007 @ 11:33
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 11:27 schreef Viking84 het volgende:

Je moet geen BMI in je hoofd nemen (ook al doe ik het zelf ook ), maar vooral in de gaten houden hoe je jezelf eruit vindt zien. Als je blij wordt van wat je in de spiegel ziet en je bent van je spekrolletjes af, dan moet je stoppen, ook al heb je het BMI dat je in je hoofd had zitten nog niet bereikt . Ik denk zelf dat ik met 70 kilo al tevreden ben, want wat er nu nog af gaat, gaat vooral van m'n buik af en ik heb echt geen 8 kilo meer op m'n buik zitten, hoor .
Dat werkt dus niet bij mij, volgens de link van colette daarnet zou m'n gewicht zo'n beetje perfect zijn, maar k vind m'n buik nog best wel vadsig eigenlijk!! Dus ik hou het liever bij een bepaald minimum gewicht, wat dat is weet ik nog niet. Een BMI van 18 zou ik wel te laag vinden denk ik, zeker omdat dat niet meer in de gezond range valt en ik vind dat je daar niet naar moet streven. Ben je gezond en heb je dit zonder er moeite voor te doen (dus echt 1800+ kcal binnenkrijgen) dan is het niet erg, maar anders is het niet goed denk ik.
conlechevrijdag 7 september 2007 @ 11:36
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 11:33 schreef veiligheidsspeldje het volgende:

[..]

Dat werkt dus niet bij mij, volgens de link van colette daarnet zou m'n gewicht zo'n beetje perfect zijn, maar k vind m'n buik nog best wel vadsig eigenlijk!! Dus ik hou het liever bij een bepaald minimum gewicht, wat dat is weet ik nog niet. Een BMI van 18 zou ik wel te laag vinden denk ik, zeker omdat dat niet meer in de gezond range valt en ik vind dat je daar niet naar moet streven. Ben je gezond en heb je dit zonder er moeite voor te doen (dus echt 1800+ kcal binnenkrijgen) dan is het niet erg, maar anders is het niet goed denk ik.
Maar als ik foto's van jou bekijk, dan zie ik echt wel een slank iemand. Het kan zijn dat je nog wat vet op je buik hebt, maar het is wel heel moeilijk om precies daar af te vallen waar je het wilt. Dus tegen de tijd dat je het perfecte buikje hebt dan zit je ook ineens met spillepootjes en geen kont! Ik denk dat je met veel trainen de vadsige look nog wel kan verminderen toch?
roooosjevrijdag 7 september 2007 @ 11:41
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 11:27 schreef conleche het volgende:

[..]

Huh, das weinig, ga je ! Nee ff serieus, hoeveel wil je wegen dan?

In een ander topic (over sixpacks ) zag ik deze link Dan kan je op allerlei verschillende manieren uitrekenen wat je ideale gewicht is.
Hmm iik pas mijn ideale bmi even aan. dan ga ik toch liever naar de 19. Ik wil 47 kilo wegen, ik ben maar 1 meter 57 he. Maar als ik dan mijn borstomvang erbij betrek, zit ik al op mijn ideale gewicht, maar de spiegel zegt iets anders .
Ik zal zo zij-aanzicht foto's maken en plaatsen .
veiligheidsspeldjevrijdag 7 september 2007 @ 11:42
Spillepootjes zal ik niet krijgen zolang ik blijf hardlopen denk ik, kuiten zijn ook wel stevig. M'n zwaartepunt is wel duidelijk veranderd van m'n buik naar de heupregio (al is een breedste omtrek van 92 cm natuurlijk nog niet veel). Kont kwijt, daar zit wat in ja, en die mag niet kleiner van meneer de vriend Ik hoop dat de verhoudingen nog wat veranderen, maar ik lijn sowieso niet zo heftig meer als vorig jaar (toen ik nog hemdjes in m'n broek propte om geen rugpijn te krijgen van een spijkerbroek w31 en dan sneed het nog enorm in m'n vlees )
lovelivrijdag 7 september 2007 @ 11:43
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 11:11 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik zal blij zijn als ik ooit 38 haal, maar ik vrees dat ik dan geen vlees meer op m'n botten heb. Het slaat dus nergens op om te generaliseren dat iemand met maat 42 dik is. Ik ken dik ogende mensen met maat 38 en slank ogende mensen met maat 44.
Ik ken een vrouw die ook maat 42 heeft, bij een lengte van 1.92 en gewicht 63. Van broeken past ze niet in kleinere maten omdat ze vrij brede heupbotten heeft. En nee, ze heeft geen eetstoornis, eerder een supersnelle stofwisseling. Kortom, iemand met maat 42 kan best graatmager zijn. Je moet verder kijken dan maten an BMI, dat zijn hele grove hulpmiddelen. Je moet ze niet gebruiken als norm.

[ Bericht 0% gewijzigd door loveli op 07-09-2007 11:49:17 ]
StefanieVvrijdag 7 september 2007 @ 11:50
Goeiemiddag, tijdje niet mee gelezen omdat het zo druk is.

Ik weet niet meer wat mijn gewicht nu is, sta al de ganse week niet op de weegschaal omdat ik niet durf. Ik ga wel trainen 2 x training + match in het weekend dus daar ben ik ook goed bezig. Alleen moet ik weer stoppen met snoepen, ik ben momenteel slecht bezig. Het gaat niet zo goed op het werk en ik ben een emo-eter..
conlechevrijdag 7 september 2007 @ 11:54
Dat met die maten is zeker waar. Een klein iemand met maat 42 ziet er natuurlijk veel dikker uit dan een lang iemand. Ik denk ook niet dat iemand dat hier betwist. Ik heb nu maat 38 en zie er nog steeds niet uit als een slanke den. Roosje, die nog kleiner is, zal waarschijnlijks er goed uitzien in maat 34/36. BMI kan je zeker wel nemen als algemene index. (d'r zit niet voor niks zo'n grote range van " gezond gewicht" in.)
roooosjevrijdag 7 september 2007 @ 12:05
Toen ik van maatje 32 naar 34 ging, toen kreeg ik echt kritiek van de halve wereld, helaas. Ik vind het zelf ook niet mooi, maar sommige mensen deden net of ik 30 kilo was aangekomen.
Plukie86vrijdag 7 september 2007 @ 12:08
Ik heb maat 38 (nu weer helemaal, neigde eerst naar 40) en ik ben wel dik. Niet te dik, maar nog steeds is de spekribbel is er nog steeds. Ik vind mezelf niet slank terwijl ik maat 38 heb. Ik ben 1.65. Maar te dik, daar is natuurlijk geen sprake van he.

Zo blijkt maar weer, je kunt niet generaliseren op maat.
Mademoiselle.Moivrijdag 7 september 2007 @ 12:10
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 12:08 schreef Plukie86 het volgende:
Ik heb maat 38 (nu weer helemaal, neigde eerst naar 40) en ik ben wel dik. Niet te dik, maar nog steeds is de spekribbel is er nog steeds. Ik vind mezelf niet slank terwijl ik maat 38 heb. Ik ben 1.65. Maar te dik, daar is natuurlijk geen sprake van he.

Zo blijkt maar weer, je kunt niet generaliseren op maat.
Ik denk dat ik een beetje hetzelfde heb. Ik ben 1.63 en heb ook maat 38. Ik zou liever maatje 36 hebben (of als het mooier staat 34/36), maar no way dat ik dat aan mensen vertel, want die verklaren me gelijk voor gek en schuiven een zak snoep onder m'n neus.
roooosjevrijdag 7 september 2007 @ 14:03

zij


voor


En mijn benen lijken wel heel huge in die broek, maar dat geeft niks, dat vind ik wel stoer. .

En mijn broek is zo laag dat het lijk alsof mijn navel midden op mijn buik zit .

En ik heb een holle rug .
Miss_Svrijdag 7 september 2007 @ 14:24
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 09:22 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Ik zag in het Dieetclubtopic dat je maat 42 al dik vindt
Kom ik met mijn BMI van 22,5 inmiddels en maat 42
(mijn punt is dus: het is nogal afhankelijk van je lengte..)
dat was ook wat ik zei......
dat het er aan ligt en dan inderdaad vooral aan je lengte

maar goed ik kan toch niets goed zeggen
Alcarinvrijdag 7 september 2007 @ 14:36
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 14:24 schreef Miss_S het volgende:
dat was ook wat ik zei......
dat het er aan ligt en dan inderdaad vooral aan je lengte

maar goed ik kan toch niets goed zeggen
Ach, je zegt een hoop goed, en ik weet ook wel dat je dat niet zo bedoelde, maar vond het wel grappig
Ik ben echt niet meteen beledigd hoor, ik vind mezelf namelijk totaal niet dik (meer)
Miss_Svrijdag 7 september 2007 @ 14:43
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 14:36 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Ach, je zegt een hoop goed, en ik weet ook wel dat je dat niet zo bedoelde, maar vond het wel grappig
Ik ben echt niet meteen beledigd hoor, ik vind mezelf namelijk totaal niet dik (meer)
ok dan
want er zit een groot verschil van een persoon die1,60 en maat 42 heeft en iemand die 1,80 is en maat 42 heeft
Alcarinvrijdag 7 september 2007 @ 14:59
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 14:43 schreef Miss_S het volgende:
ok dan
want er zit een groot verschil van een persoon die1,60 en maat 42 heeft en iemand die 1,80 is en maat 42 heeft
Klopt.
Ik heb een vriendin waarbij dat elke keer weer pijnlijk duidelijk wordt (zij is 1,60m lang en heeft maat 44)
StefanieVvrijdag 7 september 2007 @ 15:36
Ik heb ook maat 42 van broek. Af en toe maat 40 maar meestal 42. Ben zelf 1m74 dus valt wel mee. Ok mijn billen zijn nog wat dik, maar er is al veel af
veiligheidsspeldjevrijdag 7 september 2007 @ 15:49
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 14:59 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Klopt.
Ik heb een vriendin waarbij dat elke keer weer pijnlijk duidelijk wordt (zij is 1,60m lang en heeft maat 44)
Dan is alles toch ook veel te lang? Of wordt de breedte onevenredig veel groter dan de lengte bij een grotere maat? (dan zou het weer minder goed passen op lange slanke mensen...) Heb ik me nooit erg in verdiept, maar is wel goed om te weten.
Nu werken en morgen naar huis, zal vast wel weer gebak zijn
conlechevrijdag 7 september 2007 @ 16:30
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 14:03 schreef roooosje het volgende:
[afbeelding]
zij

[afbeelding]
voor


En mijn benen lijken wel heel huge in die broek, maar dat geeft niks, dat vind ik wel stoer. .

En mijn broek is zo laag dat het lijk alsof mijn navel midden op mijn buik zit .

En ik heb een holle rug .
A. holle rug ziet er sexy uit
B. klein buikje, maar niks serieus
C. Je ziet dat het de broek is die wijd is en niet je heupen.

Ik zag laatst ergens een foto van je in een strak hemdje en ik vind dat je een heel mooi figuurtje hebt. Maar ja, ik weet ook wel dat als je ineens wat aankomt het er dan weer af wilt hebben, maar in jouw geval zou ik er niet meer teveel afdoen!
roooosjevrijdag 7 september 2007 @ 16:35
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 16:30 schreef conleche het volgende:

[..]

A. holle rug ziet er sexy uit
B. klein buikje, maar niks serieus
C. Je ziet dat het de broek is die wijd is en niet je heupen.

Ik zag laatst ergens een foto van je in een strak hemdje en ik vind dat je een heel mooi figuurtje hebt. Maar ja, ik weet ook wel dat als je ineens wat aankomt het er dan weer af wilt hebben, maar in jouw geval zou ik er niet meer teveel afdoen!
Thanks , maar precies dat laatste is echt vervelend. Het is ook vooral als ik zit hoor, maar daar ga ik geen foto's van plaatsen. Ik wil gewoon een strakke buik, dus misschien zijn buikspieroefeningen een idee?
conlechevrijdag 7 september 2007 @ 16:39
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 16:35 schreef roooosje het volgende:

[..]

Thanks , maar precies dat laatste is echt vervelend. Het is ook vooral als ik zit hoor, maar daar ga ik geen foto's van plaatsen. Ik wil gewoon een strakke buik, dus misschien zijn buikspieroefeningen een idee?
Jazeker, das altijd een goed idee, ook voor je rug trouwens. Je hebt kans dat je later last krijgt van je onderrug, omdat je zo'n holle rug hebt en met sterke buikspieren krijg je dat veel minder snel.
Chicolatevrijdag 7 september 2007 @ 18:04
Doei allemaal , ik zwaai even, ik zit het komende weekend op een camping. Met de hele kerk gezellig een weekendje weg. Ahum. Ik wil dus niet mee, maar moet verplicht van mn ouders ("we laten je niet alleen thuis") Ben benieuwd hoe ik me ga vermaken, aangezien ik de mensen daar niet zo mag, en echt iets tegen kerken ben gaan ontwikkelen. Ohja, en ik hou er niet van dat ik mezelf de hele tijd moet verklaren of verdedigen "nee ik heb geen zin om met jullie een dropping te doen, ik ben moe of ik moet nog mn boeken voor Nederlands leren" Snappen ze niet ofzo

Natuurlijk hele weekend overal snoep en koek (ieder jaar) en BBQ. Ik hoop dat ik het een beetje volhou gezond te eten. Normaal drink ik dan heel veel (niet dronken, maar wel meer dan ik normaal zou doen), wijn en bier, omdat ik me verveel en niet lekker in mn vel zit, maar dit jaar heb ik besloten alcoholvrij te gaan . Geen zin in weer een "kater" of in ieder geval stevige koppijn op de tweede dag.

Nu ga ik naar tkd training, heb ik wel zin in, ik moet mijn energie weer even kwijt. En even afleiding zodat ik ertegenaan kan voor een weekendje.

Vandaag overdag bijna niets gegeten (geen trek) en daarnet mn avondeten was toch net wat teveel: 200 gram sla en een broodje kipschnitzel kan ik eigenlijk niet meer aan Vooral die enorme zak sla. Maar wel redelijk gezond (ik eet gezond laatste dagen, maar ik val geen grammetje af. Daar baal ik wel van! Stilstaan op 62 is niet erg, dan is mn buik normaal, maar op 63 is dr net zo'n vetbobbel. En ik wil niet dat ik dit weekend er weer veel bijeet, want dan moet ik daarna nog veel meer moeite doen om het eraf te krijgen)

Nouja, uhm, tot zondag, dan lees ik de boel wel weer bij
Principessa.Farfallavrijdag 7 september 2007 @ 19:54
Hey allemaal
HaverMoutKoekjezaterdag 8 september 2007 @ 08:23
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 18:04 schreef Chicolate het volgende:

Vandaag overdag bijna niets gegeten (geen trek) en daarnet mn avondeten was toch net wat teveel: 200 gram sla en een broodje kipschnitzel kan ik eigenlijk niet meer aan Vooral die enorme zak sla. Maar wel redelijk gezond
sla is nou ook weer niet zó gezond hoor, er zit (bijna) geen vitamines in. Het is maagvulling, net als komkommer
conlechezaterdag 8 september 2007 @ 09:52
quote:
Op vrijdag 7 september 2007 19:54 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Hey allemaal
Hey! Waar was jij?
Principessa.Farfallazaterdag 8 september 2007 @ 10:42
quote:
Op zaterdag 8 september 2007 09:52 schreef conleche het volgende:

[..]

Hey! Waar was jij?
Ik was het topic kwijt
Ben al een tijdje stabiel op 65.7
dat is dus officieel 2.7 er af.. nu nog 5.8 te gaan
Viking84zaterdag 8 september 2007 @ 10:45
Goedemorgen ,

even uitgeslapen na de slechte nachten van afgelopen week (ja ja mensen, een scriptie schrijven kost heel wat uurtjes slaap). Vanavond naar de film (Mr. Brooks met Kevin Costner). Nu eerst even stofzuigen enzo, boodschappen doen... rustig aan vandaag .
Ik moet trouwens 9 oktober praktijkexamen voor rijbewijs B doen. Ben nu al gestresst .
veiligheidsspeldjezaterdag 8 september 2007 @ 12:15
Goedemiddag!
Net met kleding 60,5. Of het weg streef is weet ik nog niet, maar het is geen ochtendgewicht dus ik update morgen wel Verder niets hier...
Viking84zaterdag 8 september 2007 @ 12:32
Ik ga dit weekend de 'feestelijke gebakken appelen' van Sonja Bakker (zie pagina 3 van receptenboek in OP) even uitproberen . Ben benieuwd. Heeft iemand dat al eens gehad?
colettezaterdag 8 september 2007 @ 12:46
quote:
Op zaterdag 8 september 2007 12:32 schreef Viking84 het volgende:
Ik ga dit weekend de 'feestelijke gebakken appelen' van Sonja Bakker (zie pagina 3 van receptenboek in OP) even uitproberen . Ben benieuwd. Heeft iemand dat al eens gehad?
Nee, ben heel benieuwd. Ik heb nog nooit een recept gelezen waarin iemand halvarine gebruikt om iets te bakken in de oven. Er zit veel water in en volgens mij gaat dat ontzettend spetteren in de oven. (om nog maar niet te spreken over de vieze smaak) en in welke zoetstof moet je het wentelen? In die poeder? Maar dat verliest bijna al z'n zoete smaak als je het verhit. Alleen vloeibare zoetstof kan je verhitten, maar als je daar iets doorheen wentelt wordt het extreem zoet. Als je het recept toch probeert, zou ik het met roomboter doen wat je van te voren zacht laat worden en er dan de vloeibare zoetstof al doorheen roert alvorens de appels ermee in te smeren. (wel iets meer cal. dan 96 dan Laat je weten hoe het was?
Viking84zaterdag 8 september 2007 @ 14:11
Daar zat ik zelf ook al over na te denken idd , m.n. die vloeistof. Ik vraag me af of Sonja het zelf wel eens geprobeerd heeft . Ik laat het even zitten en wacht even tot iemand anders het geprobeerd heeft .
Miss_Szaterdag 8 september 2007 @ 17:52
net les 10 gelopen van evy
maar net voordat ik daarmee wou beginnen heb ik met mijn hoofd tussen de deur gezeten (dont ask)
maar gelukkig verder geen last van
conlechezaterdag 8 september 2007 @ 19:10
quote:
Op zaterdag 8 september 2007 17:52 schreef Miss_S het volgende:
net les 10 gelopen van evy
maar net voordat ik daarmee wou beginnen heb ik met mijn hoofd tussen de deur gezeten (dont ask)
maar gelukkig verder geen last van
Ik zal dan maar niets vragen, maar:

C'est affective, hein!!

(Dat zei mijn Franse bazin bij de film altijd als ze me "la Grosse" (het dikkerdje) noemde. Om de boel te verzachten. Het was een sekreet, maar ze doet nu wel de kostuums van de laatste 3 Harry Potter films en je kon ook wel erg met haar lachen)
conlechezaterdag 8 september 2007 @ 22:18
Op RTL5 is nu een docu over anorexia. Erg heftig!
veiligheidsspeldjezondag 9 september 2007 @ 11:07
Goedemorgen!!
Docu heb ik niet gezien, maar heb weleens wat gezien ook in het kader van studie en het is altijd zo heftig, onbegrijpelijk en je krijgt er ook zo'n dubbel gevoel van, lijkt me vreselijk....

Vanochtend 59,5 dus +0,1, na hardlopen 59,0 dat is historisch laag, maar dat vocht heb ik er ondertussen vast alweer bij gedronken. Dit moet alleen niet betekenen dat ik ga denken dat B&J niet slecht is voor je gewicht . Vandaag ook weer een beetje uitgerekend: 33 min. gelopen (alleen bij stoplicht gewandeld) en 5,75 km was het, mooi wel.
Chicolatezondag 9 september 2007 @ 15:13
Zo ik ben er ook weer. Weekend was waardeloos, was liever thuis gebleven . En inderdaad veel teveel gegeten: steeds mensen die aandringen dat je echt nog wel een koek of een hamburger mag. Eerste dag vergeten te ontbijten, vervolgens een pak stroopwafels op en dat soort geintjes. (per dag ongeveer 3a4000 gegeten vrees ik. En gewoon te moe om er iets van te denken)

Mn buik is bol, ik ben misselijk en voel me helemaal niet ok met al dat zand tussen mn tenen en overal. Ik ga lekker douchen, mn huiswerk maken en dan slapen. En komende week proberen de enorme schade eraf te krijgen.
mordradeadzondag 9 september 2007 @ 15:26
Ik ben terug van een weekend weg vanwege een schoolproject, veel bier gedronken, patat gehad en een bbq gehad. Weinig mooie vrouwen, knap waardeloos.
Wel veel hardgelopen om foto's te maken bij het kanoen en zelf ook nog even gekanood maar niet gewonnen ik ben dus benieuwd wat het zal worden.
colettezondag 9 september 2007 @ 16:54
quote:
Op zondag 9 september 2007 15:13 schreef Chicolate het volgende:
Zo ik ben er ook weer. Weekend was waardeloos, was liever thuis gebleven . En inderdaad veel teveel gegeten: steeds mensen die aandringen dat je echt nog wel een koek of een hamburger mag. Eerste dag vergeten te ontbijten, vervolgens een pak stroopwafels op en dat soort geintjes. (per dag ongeveer 3a4000 gegeten vrees ik. En gewoon te moe om er iets van te denken)

Mn buik is bol, ik ben misselijk en voel me helemaal niet ok met al dat zand tussen mn tenen en overal. Ik ga lekker douchen, mn huiswerk maken en dan slapen. En komende week proberen de enorme schade eraf te krijgen.
Chicolate, ik geloof dat het echt niet goed met je gaat! Misschien bemoei ik me er teveel mee, maar als ik jouw posts lees, dan lijkt het wel of je een beetje depressief bent. Het is namelijk echt niet het eind van de wereld als je een keer qua eten de mist ingaat. En er kan nooit een enorme schade zijn, na 1 weekendje los gaan. Het valt allemaal wel mee. Ik heb het gevoel dat er misschien meer achter zit? Je hebt ook heel vaak buikpijn (stress??) Misschien moet je er eens met iemand over praten. Dit is ook maar een forum en hoewel wij natuurlijk zullen proberen om zo goed mogelijk advies te geven en je hier ook altijd terecht kan, weet ik niet of wij dat wel kunnen, want we kennen je natuurlijk niet echt.
Miss_Szondag 9 september 2007 @ 17:55
wat is het rustig hier
ik ben de hele dag vooral bezig geweest met school
irritant dat ik altijd wel iets verzin dat ik nog wel kan maken (ookal hoeft het pas over weken klaar te zijn)
dus zometeen maar ff relaxen in bad

oja heb nu wel blauwe plekken op mijn hoofd van toen ik die tussen de deur deed
Chicolatezondag 9 september 2007 @ 18:09
quote:
Op zondag 9 september 2007 16:54 schreef colette het volgende:

[..]

Chicolate, ik geloof dat het echt niet goed met je gaat! Misschien bemoei ik me er teveel mee, maar als ik jouw posts lees, dan lijkt het wel of je een beetje depressief bent. Het is namelijk echt niet het eind van de wereld als je een keer qua eten de mist ingaat. En er kan nooit een enorme schade zijn, na 1 weekendje los gaan. Het valt allemaal wel mee. Ik heb het gevoel dat er misschien meer achter zit? Je hebt ook heel vaak buikpijn (stress??) Misschien moet je er eens met iemand over praten. Dit is ook maar een forum en hoewel wij natuurlijk zullen proberen om zo goed mogelijk advies te geven en je hier ook altijd terecht kan, weet ik niet of wij dat wel kunnen, want we kennen je natuurlijk niet echt.
Dat het weekend waardeloos was lag gelukkig niet aan het eten, dat lag aan de mensen en de omstandigheden. Ik moest verplicht weg, werd tegen mn wil meegesleept, met een groep waarin ik me niet op mn plaats of geaccepteerd voel (zij zijn Christelijk, mijn ouders ook, en ik niet meer). En ik moest hiervoor een andere afspraak, naar Belgie met mn vriend, afzeggen. Daarom baal ik nogal van mn weekend. Dat eten boeit me eigenlijk niet eens meer, dat zie ik komende week wel.

Je hebt trouwens gelijk dat ik erg veel stress heb, en dat buikpijn en hoofdpijn daardoor komen. Mijn sporttrainer heeft me daarop gewezen, omdat die klachten altijd verdwijnen tijdens een training. Daarom ga ik vanaf nu altijd naar training, hoe moe of gestresst ik ook ben, daarna gaat het altijd beter. Ik maak me te snel druk om mensen, geef mezelf de schuld als anderen ongelukkig zijn en ben een perfectionist, waardoor ik op school de druk ook al snel laat oplopen. Daarbij loop ik nu al achter met mn schoolwerk, en dat had ik dit weekend graag bijgewerkt. Uhm ook in combi met wat persoonlijke problemen en dingen waarin ik gewoon niet zie wat ik ermee aanmoet, studiekeuze bijv. (nog even en ik eindig op dezelfde manier als mijn nichtje, die had op dr 21e een burn out )

Een beetje depressief, soms wel ja of laatste tijd, best vaak

(Bedankt voor je bezorgdheid Dat doet me op een of andere manier toch wel goed. Zo dat was een heel verhaal, maar ik voel me nu ook al wel meteen weer beter )
conlechezondag 9 september 2007 @ 18:18
quote:
Op zondag 9 september 2007 18:09 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Dat het weekend waardeloos was lag gelukkig niet aan het eten, dat lag aan de mensen en de omstandigheden. Ik moest verplicht weg, werd tegen mn wil meegesleept, met een groep waarin ik me niet op mn plaats of geaccepteerd voel (zij zijn Christelijk, mijn ouders ook, en ik niet meer). En ik moest hiervoor een andere afspraak, naar Belgie met mn vriend, afzeggen. Daarom baal ik nogal van mn weekend. Dat eten boeit me eigenlijk niet eens meer, dat zie ik komende week wel.

Je hebt trouwens gelijk dat ik erg veel stress heb, en dat buikpijn en hoofdpijn daardoor komen. Mijn sporttrainer heeft me daarop gewezen, omdat die klachten altijd verdwijnen tijdens een training. Daarom ga ik vanaf nu altijd naar training, hoe moe of gestresst ik ook ben, daarna gaat het altijd beter. Ik maak me te snel druk om mensen, geef mezelf de schuld als anderen ongelukkig zijn en ben een perfectionist, waardoor ik op school de druk ook al snel laat oplopen. Daarbij loop ik nu al achter met mn schoolwerk, en dat had ik dit weekend graag bijgewerkt. Uhm ook in combi met wat persoonlijke problemen en dingen waarin ik gewoon niet zie wat ik ermee aanmoet, studiekeuze bijv. (nog even en ik eindig op dezelfde manier als mijn nichtje, die had op dr 21e een burn out )

Een beetje depressief, soms wel ja of laatste tijd, best vaak

(Bedankt voor je bezorgdheid Dat doet me op een of andere manier toch wel goed. Zo dat was een heel verhaal, maar ik voel me nu ook al wel meteen weer beter )
Nou dikke knuffel dan maar! En over studiekeuze: bedenk wat je echt graag doet en ga dat dan doen, ook al heeft het niets met je pakketkeuze te maken. Echt, ik ben er achtergekomen dat het heel belangrijk is om in je dagelijks leven iets te doen wat je gelukkig maakt. Dus niet luisteren naar wat anderen er over te vertellen hebben. Ga rustig zitten en bedenk wat je echt diep in je hart zou willen worden. (en nu maar hopen dat dat geen astronaute is of koningin )
Miss_Smaandag 10 september 2007 @ 09:13
goedemorgen
werd vanmorgen weer blij van de weegschaal want ik woog nog steeds 72
en meestal is dat na het weekend wel meer dus ben benieuwd voor de echte weeg dag
Viking84maandag 10 september 2007 @ 09:18
Ik heb gemerkt dat het nog wel even kan helpen om wat vaker op de weegschaal te staan. Eerst werd ik helemaal droevig en toen ik er nog eens op ging staan, werd ik ineens wél blij. Ik heb eigenlijk maar een stomme weegschaal. Meestal slaap ik ook nog half als ik op de weegschaal sta, dus dan kijk ik ook nog eens verkeerd etc. Iig wel een redelijk weekend gehad. Gisteren burrito's gegeten en zaterdag een stokbrood met brie en verder niet afgevallen, maar ook niet aangekomen. Vanavond weer spinning, dus ik verwacht morgen wel weer lichter te zijn.
Mademoiselle.Moimaandag 10 september 2007 @ 09:33
Goeimorgen

Iedereen een leuk weekend gehad?

Mijn weekend was leuk, heb alleen zaterdag wel iets teveel wijntjes gedronken . Maar gelukkig heb ik de rest van het weekend gezond gegeten en weer niks gesnoept in de bios .
mordradeadmaandag 10 september 2007 @ 09:57
quote:
Op maandag 10 september 2007 09:18 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb gemerkt dat het nog wel even kan helpen om wat vaker op de weegschaal te staan. Eerst werd ik helemaal droevig en toen ik er nog eens op ging staan, werd ik ineens wél blij. Ik heb eigenlijk maar een stomme weegschaal. Meestal slaap ik ook nog half als ik op de weegschaal sta, dus dan kijk ik ook nog eens verkeerd etc. Iig wel een redelijk weekend gehad. Gisteren burrito's gegeten en zaterdag een stokbrood met brie en verder niet afgevallen, maar ook niet aangekomen. Vanavond weer spinning, dus ik verwacht morgen wel weer lichter te zijn.
Ik ging er net even opstaan voor en na het douchen, het verscil: 1 kilo voor had ik geen boxer aan en na wel maar die weegt niet een kilo gok ik.
Viking84maandag 10 september 2007 @ 10:03
quote:
Op maandag 10 september 2007 09:57 schreef mordradead het volgende:

[..]

Ik ging er net even opstaan voor en na het douchen, het verscil: 1 kilo voor had ik geen boxer aan en na wel maar die weegt niet een kilo gok ik.
Ik ben meestal zwaarder na het douchen. Komt zeker omdat m'n lange haar dan nat is .
mordradeadmaandag 10 september 2007 @ 10:06
quote:
Op maandag 10 september 2007 10:03 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik ben meestal zwaarder na het douchen. Komt zeker omdat m'n lange haar dan nat is .
Dacht ik ook al ja, alleen heb ik niet zo lang haar
conlechemaandag 10 september 2007 @ 10:15
Mogge!

Het schijnt dat als je in een heet bad gaat liggen je zo een halve kilo kan afvallen, omdat je zweet ,waar je natuurlijk niets van merkt. Dat heb ik eens op TV gezien bij een docu over een bokser die net zijn gewichtsklasse niet haalde en toen net voordat ie op de weegschaal moest, dat bad nam en toen door die weging glipte. Maar ja, 1 kopje thee en 't effect is weer weg natuurlijk.
veiligheidsspeldjemaandag 10 september 2007 @ 10:25
Goedemorgen!
Zo ben je van plan op tijd op te staan, maar dan doe je nog even rustig aan, boodschapjes enzo en dan is het alweer bijna half 11 Vandaag eet ik niet warm, want ik blijf op de uni voor een info avond, misschien als ik thuis ben nog een paprikaatje ofzo maar het zal vast geen ramp zijn een dagje niet warm te eten.
Wat betreft lichter na douchen: heb ik dus ook (heel duidelijk na het hardlopen, maar dan is m'n lijf bezweet van te voren natuurlijk, maar anders ook wel wat), 'k douche niet heel erg heet en m'n haar is niet zo erg lang natuurlijk.
Heb nieuwe winterjas en hij is mooooooooi helemaal blij mee
mordradeadmaandag 10 september 2007 @ 10:39
quote:
Op maandag 10 september 2007 10:25 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Goedemorgen!
Zo ben je van plan op tijd op te staan, maar dan doe je nog even rustig aan, boodschapjes enzo en dan is het alweer bijna half 11 Vandaag eet ik niet warm, want ik blijf op de uni voor een info avond, misschien als ik thuis ben nog een paprikaatje ofzo maar het zal vast geen ramp zijn een dagje niet warm te eten.
Wat betreft lichter na douchen: heb ik dus ook (heel duidelijk na het hardlopen, maar dan is m'n lijf bezweet van te voren natuurlijk, maar anders ook wel wat), 'k douche niet heel erg heet en m'n haar is niet zo erg lang natuurlijk.
Heb nieuwe winterjas en hij is mooooooooi helemaal blij mee
Ik was dus een kilo zwaarder na het douchen
Ik moet ook nog een nieuwe winterjas, de oude is echt way te groot nu
StefanieVmaandag 10 september 2007 @ 11:16
Goeiemiddag

Ik weet totaal niet hoeveel ik weeg, heb me al 2 weken niet gewogen, vanavond nog maar even doen, of morgenochtend

Dit weekend zaterdag en zondag gaan volleyballen, dus dat was wel goed. Gisterenavond dan wel durum gaan halen Kon het niet laten.. Verder morgen weer volleybal, dus dat volleyballen zit goed, het gaat beter en beter met de conditie
omearosmaandag 10 september 2007 @ 11:20
Nieuwe winterjas, goed punt, zal die van mij ook eens passen (die zat vorig jaar eigenlijk al ruim)
Nog tips voor leuke jassen en leuke winkels?
veiligheidsspeldjemaandag 10 september 2007 @ 12:05
quote:
Op maandag 10 september 2007 11:20 schreef omearos het volgende:
Nieuwe winterjas, goed punt, zal die van mij ook eens passen (die zat vorig jaar eigenlijk al ruim)
Nog tips voor leuke jassen en leuke winkels?
Ligt sterk aan wat je leuke jassen of leuke winkels vindt he
Waar ik meestal wel kijk:
- H&M: maar ik doe liever een paar jaar met een jas, en daar is de kwaliteit van de kleding toch niet zo erg goed, maar ze hebben vaak wel leuke dingen in verschillende stijlen
- Esprit en mexx hebben vaak mooie dingen, maar is wel een stuk duurder
- V&D en C&A kijk ik weleens, koop niet veel, moet je geluk hebben denk ik
- sting/only achtige winkels, ook wel eens leuke dingen, maar wel gesneden op de dunne medemens vaak.
- maar ik kan het beste gewoon 'ergens tegenaan lopen', dus als ik ergens naar op zoek ben lukt het juist niet en loop ook eens ergens binnen waar je nog nooit was geweest
Mooi: trenchcoats zijn wel leuk vind ik, wat kortere jasjes ook wel, zeker als je best kort bent, A-lijn dingen vind ik niets, maar dat verschilt per persoon natuurlijk.
_Hestia_maandag 10 september 2007 @ 14:00
Hallo, ik ben er ook weer

Geen idee hoeveel ik weeg, vanochtend vergeten te wegen, maar heb niet zo heel veel gezondigd van het weekend

Vanavond weer lekker sporten
Miss_Smaandag 10 september 2007 @ 16:27
net hardgelopen les 11 van Evy
en over een half uurtje avond eten
Chicolatemaandag 10 september 2007 @ 18:09
Dit weekend 1 kilo aangekomen in vergelijking met mn gewicht in het lijstje (en een 1,5 in vergelijking met vrijdagavond, ik was juist zo blij dat er opeens wat af was na het sporten) Nouja, valt me nog mee. Vandaag is gezond eten prima gegaan, ik ga er weer vol frisse moed tegenaan

Ook weer motivatie om mn best te doen voor school, heb zelfs huiswerk gemaakt in een tussenuur! (waar ik normaal echt helemaal niets uitvoer) En daarna nog even langs geweest bij mn vriend, toen was mn dag echt helemaal goed Ik ben weer zo ongeveer op de rails terug.

En morgen weer trainen Superveel zin in, vorige training ging ook al zo lekker!
_Hestia_maandag 10 september 2007 @ 18:15
Mooi dat het weer zo goed gaat en je weer zo gemotiveerd bent Chicolate
Viking84maandag 10 september 2007 @ 18:15
. Fijn dat het beter gaat, Chicolate .

Ik heb net gegeten en word om 20:30 in de spinningruimte verwacht. Het is zo'n 3 maanden geleden dat ik voor het laatst op zo'n fiets zat en ik herinner me de eerste keer nog: helemaal kapot en ik kon amper meer op m'n benen staan . Ik denk dat vanavond iets dergelijks gaat gebeuren .
_Hestia_maandag 10 september 2007 @ 18:18
Dat geloof ik best ja dat je er dan last van zult hebben. Maar wel goed dat je weer gaat, dus veel succes en als je blijft gaan, wordt die spierpijn ook wel minder

Peter had zaterdag voor het eerst weer gevoetbald sinds 3 maanden en die had in het begin van de tweede helft al kramp in allebei zn kuiten gehad en hij kan nog steeds amper lopen.

Ik ben 1 week niet naar de sportschool geweest, ivm stage, zoveel nieuwe indrukken dat ik echt doodop was 's avonds. Maar deze week moet het lukken om 3 keer naar de sportschool te gaan, want hoef niet zo heel veel stage te lopen deze week

Moet woensdagochtend van half 9 tot 12, dus dan kan ik 's middags wel sporten, en donderdag en vrijdag hoef ik pas 's middags te beginnen, dus dan kan ik 's ochtends wel een keer sporten
veiligheidsspeldjemaandag 10 september 2007 @ 18:29
Goed dat het beter gaat chicolate, ga zo door he

En viking, succes
Voor vandaag m'n kcal eens nagerekend, zit op 1200 (maar vandaag geen warm eten), is best wel weinig voor mij, dus eenmaal thuis neem ik nog een paprika en een bakje yoghurt met muesli, dan is het al niet zo heel weinig meer.

Zat er trouwens aan te denken om toch naar de sportschool te gaan www.fitforfree.nl is erg goedkoop (voor 20 euro in de maand heb je groepslessen en 7 dagen in de week openstelling), maar het is wel meteen een jaarabonnement (als ik niet ga vind ik het wel weer zonde van m'n geld) en mss. is het altijd wel zo druk dat het niet leuk meer is/stomme sfeer ofzo. Nog even over nadenken, want het is wel een dilemma.
Dan morgen weer hardlopen en verder proberen goed te studeren (op een nagenoeg vrije dag )
Chicolatemaandag 10 september 2007 @ 18:32
Viking, ik vrees ook dat je daar flinke last van gaat krijgen ... ik kon een week niet lopen na mijn eerste training van dit nieuwe seizoen

Goede Cooling Down kan al wat doen, maar vrees dat je toch wat last ervan gaat krijgen, volgende dag maar geen uitgebreid winkelen plannen
_Hestia_maandag 10 september 2007 @ 18:44
Als je spierpijn hebt is het juist goed om vooral in beweging te blijven. Peter heeft het ook, als hij gewoon in beweging is, heeft hij er veel minder last van dan wanneer hij op de bank ligt.

Ik heb nu mn eten op, dus ga dan rond half 9 sporten denk ik
Miss_Smaandag 10 september 2007 @ 19:08
ik doe nooit een warming up of cooling down als ik ga hardlopen
wel heel slecht
maar nooit echt last van spierpijn
Quinazolinemaandag 10 september 2007 @ 19:44
Maar in die hardlooplessen van Evy zit al een cooling down en warming up he.

Ik ga zo ook de 11e les lopen.
Miss_Smaandag 10 september 2007 @ 19:47
quote:
Op maandag 10 september 2007 19:44 schreef Quinazoline het volgende:
Maar in die hardlooplessen van Evy zit al een cooling down en warming up he.

Ik ga zo ook de 11e les lopen.
meteen beginnen te lopen noem ik geen warming up
volgens mij staat ook op de site dat je eerst een warming up moet doen

de cooling down zit er wel een beetje in
Viking84maandag 10 september 2007 @ 19:52
Hoe doen jullie een warming up of een cooling down? Ik doe het ook nog steeds niet. Gaan jullie halverwege het lopen even ergens staan rekken en strekken oid?
Miss_Smaandag 10 september 2007 @ 20:02
quote:
Op maandag 10 september 2007 19:52 schreef Viking84 het volgende:
Hoe doen jullie een warming up of een cooling down? Ik doe het ook nog steeds niet. Gaan jullie halverwege het lopen even ergens staan rekken en strekken oid?
als ik een warming up zou doen zou ik van te voren stretchen en dan na het lopen ook weer
Quinazolinemaandag 10 september 2007 @ 20:02
quote:
Op maandag 10 september 2007 19:47 schreef Miss_S het volgende:

[..]

meteen beginnen te lopen noem ik geen warming up
volgens mij staat ook op de site dat je eerst een warming up moet doen

de cooling down zit er wel een beetje in
Maar je begint toch eerst met een minuutje of twee minuutjes? Daarna ga je pas langere stukken lopen. Ik weet niet zo goed wat ik anders zou kunnen doen als warming up.
Strechen naderhand doe ik wel altijd.
Miss_Smaandag 10 september 2007 @ 20:05
quote:
Op maandag 10 september 2007 20:02 schreef Quinazoline het volgende:

[..]

Maar je begint toch eerst met een minuutje of twee minuutjes? Daarna ga je pas langere stukken lopen. Ik weet niet zo goed wat ik anders zou kunnen doen als warming up.
Strechen naderhand doe ik wel altijd.
toch begin je meteen met hardlopen en dat is niet goed
beter kan je ook stretchen van te voren of 10 minuutjes wandelen van te voren
Chicolatemaandag 10 september 2007 @ 20:38
Hardlooptraining van een gediplomeerde trainster:

Eerst 2 minuten inlopen (heel rustig hardlopen) Bij een bruggetje strekken (2x per oefening, om de spieren optimaal te rekken) De training Bij hetzelfde bruggetje cooling down (1x per oefening, om ze tot rust te laten komen, vaak zelfde oefeningen) en daarna uitwandelen naar huis. Nooit erge spierpijn gekregen

Ik krijg altijd spierpijn (als ik spierpijn krijg) de volgende dag, op het moment dat ik 's middags thuis kom, achter mn bureau ga zitten om huiswerk te maken, na een uurtje of wat opsta en naar beneden loop ... dan is traplopen opeens toch wel pijnlijk en anders komt het de nacht erna wel.
Viking84maandag 10 september 2007 @ 21:55
Zo, ik ben weer terug. Het was weer pittig (maar niet zo erg als de vorige keer, toen was ik halfdood ). Wel jammer dat we nu een vent hebben, want ik had me speciaal om deze tijd ingeschreven, omdat ik graag de trainster van de vorige keer wilde. Maar die geeft nu les om 19:30 en dat vind ik te vroeg. Moet ik weer rekening houden met het eten enzo, blah. Ik smaak nu naar zout . Net even een glas vruchtensap weggeklokt en zo maar even douchen. Beetje op tijd naar bed, want ik wil morgen even goedmaken wat ik vandaag niet heb gedaan .
_Hestia_maandag 10 september 2007 @ 22:05
Ik ben ook weer terug Eerst een kwartiertje op de crosstrainer, en toen fitness. 12 Apparaten gedaan en van alle apparaten opgeschreven hoeveel sets, herhalingen en met hoeveel gewicht ik trainde. Ik ga dat nu elke week opschrijven en dan zo mijn voortgang in de gaten houden Daarna geen cardio meer gedaan omdat ik ontzettend last van mn buik had en naar huis ben gegaan. Van de week dus nog maar wat extra cardio doen
Miss_Smaandag 10 september 2007 @ 22:09
quote:
Op maandag 10 september 2007 22:05 schreef Sylvana het volgende:
Ik ben ook weer terug Eerst een kwartiertje op de crosstrainer, en toen fitness. 12 Apparaten gedaan en van alle apparaten opgeschreven hoeveel sets, herhalingen en met hoeveel gewicht ik trainde. Ik ga dat nu elke week opschrijven en dan zo mijn voortgang in de gaten houden Daarna geen cardio meer gedaan omdat ik ontzettend last van mn buik had en naar huis ben gegaan. Van de week dus nog maar wat extra cardio doen
dat opschrijven is wel een goed idee
je moet het natuurlijk wel blijven opbouwen

maar doe je dit echt voor vet verbranden of gewoon om bezig te zijn?
want lijkt me als je wilt afvallen dat je toch voor meer cardio moet gaan
Quinazolinemaandag 10 september 2007 @ 22:09
Ik ben ook weer terug van het sporten. Net dus les 11 van Evy gelopen en ik vond hem pittig, maar dat kan ook liggen aan het feit dat ik gisterenavond nog een uur op de crosstrainer heb getraind en dat ook een best pittige training was.

Wat is iedereen goed bezig met sporten hier!
Miss_Smaandag 10 september 2007 @ 22:15
quote:
Op maandag 10 september 2007 22:09 schreef Quinazoline het volgende:
Ik ben ook weer terug van het sporten. Net dus les 11 van Evy gelopen en ik vond hem pittig, maar dat kan ook liggen aan het feit dat ik gisterenavond nog een uur op de crosstrainer heb getraind en dat ook een best pittige training was.

Wat is iedereen goed bezig met sporten hier!
weet je hoeveel jij gelopen hebt met les 11?

ik had 3,25km gelopen maar ik loop ook niet erg hard
_Hestia_maandag 10 september 2007 @ 22:18
quote:
Op maandag 10 september 2007 22:09 schreef Miss_S het volgende:

[..]

dat opschrijven is wel een goed idee
je moet het natuurlijk wel blijven opbouwen

maar doe je dit echt voor vet verbranden of gewoon om bezig te zijn?
want lijkt me als je wilt afvallen dat je toch voor meer cardio moet gaan
Ja, normaal doe ik ook vooral cardio, dan doe ik een half uur fitness en 1 uur of 5 kwartier cardio, maar wilde nou gewoon ff overal van weten hoeveel gewicht ik het mee trainde, zodat ik het in excel kan zetten enzo. En als ik geen last van mn buik had gehad, had ik daarna dus nog wel gewoon cardio gedaan

En ik sport vooral omdat ik het leuk vind, maar probeer toch wel 2-3 keer per week te gaan, dat het ook nog resultaten geeft
Quinazolinemaandag 10 september 2007 @ 22:20
Mijn vriend dacht trouwens dat het misschien goed was voor mij om, naast het drie keer in de week een half uurtje met Evy hardlopen, ook eens in de week naar de sportschool te gaan om een les steps mee te doen. Zou dat nog iets bijdragen, of kan ik beter bodyshape doen? Ik zit een beetje te twijfelen, want ik ben eigenlijk ook al verbaasd dat ik 3x in de week Evy volhoud. Dus misschien is het wel verstandig om niet het onmogelijke van mezelf te vragen.
quote:
Op maandag 10 september 2007 22:15 schreef Miss_S het volgende:

[..]

weet je hoeveel jij gelopen hebt met les 11?

ik had 3,25km gelopen maar ik loop ook niet erg hard
Geen idee want ik heb geen kilometerteller op mijn benen en ik loop buiten (vandaag dus in de regen en harde wind, maar das niet erg want ik kan toch naderhand lekker warm douchen).

Ik heb in het tempo van de muziek gelopen en ik heb niet zo'n lange benen, dus ik denk ook niet zo heel ver. Ongeveer net zo ver als andere lessen, want mijn rondje kwam weer precies uit.
Miss_Smaandag 10 september 2007 @ 22:38
quote:
Op maandag 10 september 2007 22:20 schreef Quinazoline het volgende:
Mijn vriend dacht trouwens dat het misschien goed was voor mij om, naast het drie keer in de week een half uurtje met Evy hardlopen, ook eens in de week naar de sportschool te gaan om een les steps mee te doen. Zou dat nog iets bijdragen, of kan ik beter bodyshape doen? Ik zit een beetje te twijfelen, want ik ben eigenlijk ook al verbaasd dat ik 3x in de week Evy volhoud. Dus misschien is het wel verstandig om niet het onmogelijke van mezelf te vragen.
[..]

Geen idee want ik heb geen kilometerteller op mijn benen en ik loop buiten (vandaag dus in de regen en harde wind, maar das niet erg want ik kan toch naderhand lekker warm douchen).

Ik heb in het tempo van de muziek gelopen en ik heb niet zo'n lange benen, dus ik denk ook niet zo heel ver. Ongeveer net zo ver als andere lessen, want mijn rondje kwam weer precies uit.
de meeste gebruiken mapmyrun daarom vroeg ik het
en ik merk wel dat ik elke les een stukje verder loop
Quinazolinemaandag 10 september 2007 @ 22:53
Dat kende ik helemaal niet.
Maar daar heb ik nu mee gekeken en het is ongeveer 3,5 kilometer.

En nu is het bedtijd

Welterusten!
_Hestia_maandag 10 september 2007 @ 22:55
Weltrusten Q

Ik ga nog ff douchen ( helemaal natgeregend nadat ik terugkwam van sporten) en dan duik ik er ook in

[ Bericht 3% gewijzigd door _Hestia_ op 10-09-2007 23:02:08 ]
Miss_Smaandag 10 september 2007 @ 22:59
slaap lekker allemaal

ik zou ook moeten gaan slapen maar ben nog niet moe
Alcarindinsdag 11 september 2007 @ 06:35
Goedemorgen!
Ik vind het maar koud en donker, ik wil vakantie op een zonnig eiland!
Maar jasmijnthee is goed 's morgens vroeg, om op te warmen
Miss_Sdinsdag 11 september 2007 @ 07:14
Goedemorgen
ik werd weer blij van mijn weegschaal 71,5
zal het me dan toch lukken voor de kerst onder de 70 te zitten
Viking84dinsdag 11 september 2007 @ 07:27
Zo, ik werd ook weer blij van m'n weegschaal: 75,7. Maar ik ben pas echt blij als ik onder de 73,4 zit, want dat is het laagste gewicht dat ik heb gehad. Ik heb geen spierpijn en als dat zo blijft, ga ik vanavond weer hardlopen .
Miss_Sdinsdag 11 september 2007 @ 07:31
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 07:27 schreef Viking84 het volgende:
Zo, ik werd ook weer blij van m'n weegschaal: 75,7. Maar ik ben pas echt blij als ik onder de 73,4 zit, want dat is het laagste gewicht dat ik heb gehad. Ik heb geen spierpijn en als dat zo blijft, ga ik vanavond weer hardlopen .
jij bent ook weer lekker bezig

ik ga vanmiddag ab bootcamp doen en als ik dan nog zin heb iets van fitness
Viking84dinsdag 11 september 2007 @ 07:35
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 07:31 schreef Miss_S het volgende:

[..]

jij bent ook weer lekker bezig

ik ga vanmiddag ab bootcamp doen en als ik dan nog zin heb iets van fitness
Ja, de motivatie is weer helemaal terug . In de vakantie had ik meer slechte dagen dan goede dagen en nu is het andersom .
Ik ga zometeen studeren en vanmiddag heb ik college. Vanavond staat er kip kerrie op het menu. Alleen heel kut dat gisteren het pakje slagroom opengebroken is in de tas... alles zat eronder .
Miss_Sdinsdag 11 september 2007 @ 07:38
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 07:35 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ja, de motivatie is weer helemaal terug . In de vakantie had ik meer slechte dagen dan goede dagen en nu is het andersom .
Ik ga zometeen studeren en vanmiddag heb ik college. Vanavond staat er kip kerrie op het menu. Alleen heel kut dat gisteren het pakje slagroom opengebroken is in de tas... alles zat eronder .
dat is minder inderdaad
ik hoef vandaag maar tot 12 uur naar school dus kan lekker veel sporten en toch ook nog alles voor school af hebben

mijn motivatie is nooit echt weg geweest maar heb nu wel iets van dat ik echt onder die 70 moet
Quinazolinedinsdag 11 september 2007 @ 08:14
Ik ben vanmorgen weer vergeten te wegen.

Mijn motivatie is ook weer terug. Zaterdag heb ik een heleboel leuke nieuwe kleding gekocht (dankzij een ontzettend aardige en behulpzame verkoopster) en het is toch wel erg leuk om geen maat 44 die net niet past meer te hoeven kopen, maar gewoon 40 en soms 38 te hebben.
_Hestia_dinsdag 11 september 2007 @ 08:16
Ik snap mijn weegschaal niet. Gisteravond voor het slapen woog ik 57.9, en nu woog ik 58.4

Heb nog steeds last van mn buik, gebeurt me te veel de laatste tijd, dus zo de huisarts maar eens bellen.

Mooi dat de motivatie terug is Renske en Q.
Alcarindinsdag 11 september 2007 @ 08:30
Ik weeg me gewoon een weekje niet, want ik ben ongesteld dus wil ik het niet weten
#ANONIEMdinsdag 11 september 2007 @ 08:39
Hoi, ik ben aan het afvallen maar de laatste per dagen val ik niet meer af terwijl ik nooit snoep en best veel beweeg.

Heeft iemand tips? Doe ik iets verkeerd?

Om eerlijk te zijn heb ik wel bier gedronken de afgelopen dagen.

[ Bericht 14% gewijzigd door #ANONIEM op 11-09-2007 08:40:05 ]
Alcarindinsdag 11 september 2007 @ 08:41
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 08:39 schreef Gewas het volgende:
Hoi, ik ben aan het afvallen maar de laatste per dagen val ik niet meer af terwijl ik nooit snoep en best veel beweeg.

Heeft iemand tips? Doe ik iets verkeerd?

Om eerlijk te zijn heb ik wel bier gedronken de afgelopen dagen.
Het kan het bier zijn. Of het weer. Of toeval. Of toch iets anders dat je eet.
Gewoon volhouden en het komt goed!
Dizerdinsdag 11 september 2007 @ 08:50
Goedemorgen .

Zo, na een druk weekend (ik was vrijdag jarig) heb ik niet eens taart gegete maar heb mijnzelf wel getrakteerd op een pizza

En vandaag gaan we weer lekker naar de sportschool
_Hestia_dinsdag 11 september 2007 @ 08:58
nog gefeliciteerd Dizer
Dizerdinsdag 11 september 2007 @ 09:00
Dank je wel .
Viking84dinsdag 11 september 2007 @ 09:11
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 08:39 schreef Gewas het volgende:
Hoi, ik ben aan het afvallen maar de laatste per dagen val ik niet meer af terwijl ik nooit snoep en best veel beweeg.

Heeft iemand tips? Doe ik iets verkeerd?

Om eerlijk te zijn heb ik wel bier gedronken de afgelopen dagen.
Je valt niet per se elke dag wat af, hoor. Wedden dat je aan het eind van de week ineens een halve of een hele kilo in 1 nacht kwijt bent? Zo gaat het bij mij vaak. Vorige week dinsdag was ik een kilo lichter dan maandag, de rest v.d. week bleef het hetzelfde. Gisteravond heb ik gesport en vanochtend was ik weer 0,6 kg lichter.
veiligheidsspeldjedinsdag 11 september 2007 @ 09:57
Goedemorgen!!
Wat zijn jullie vroeg op! Ik heb me er niet echt toe kunnen zetten (behalve als ik dan echt les had om 8:15), voel me er wel slecht over, maar een ramp is het ook niet toch Ik ga zo m'n tentamen inzien om er 0,1 bij proberen te sprokkelen, want na gisteren weet ik wel dat het heel belangrijk is om m'n 3e jaar zo snel mogelijk klaar te hebben...
Vanmiddag naar de kapper, maar vast niets spectaculairs (al zegt dat ene mens op net5 steeds in dat promotiespotje dat het 'not done' is om lang hetzelfde kapsel te houden ). Oh en hardlopen ook natuurlijk, dat moet ook nog!
Viking84dinsdag 11 september 2007 @ 09:59
Ik voel me ook slecht als ik laat opsta en niets presteer. Zoals gisteren. Ook al stond ik toen vroeg op, er kwam me weinig uit handen. Heb nu al 2 artikelen voor m'n scriptie gelezen en begin nu aan de 3e, dus dat schiet lekker op .
_Hestia_dinsdag 11 september 2007 @ 10:50
Mooi dat het zo lekker opschiet Renske

Ik hou van uitslapen, en als ik dan verder niks doe dan maakt me dat ook helemaal niet uit, voel ik me niet slecht ofzo Alleen vandaag had ik om half 10 les, dus ja, dan moet ik er wel vroeg uit En morgen moet ik al om half 9 op stage zijn, dus dan is het weer vroeg opstaan.
veiligheidsspeldjedinsdag 11 september 2007 @ 10:54
Ik hoop zo dat ik er iets bij heb kunnen sprokkelen! Maar dat is nog even afwachten
Als ik erg relaxt aan doe voel ik me altijd schuldig dat ik nog zoveel zelfstudie moet doen enzo, waar ik dan soms uiteindelijk niet aan toe kom...
Het gaat nu wel snel hoor, als alles naar wens verloopt zou ik in feb. al keuze onderzoek of coschappen kunnen doen, ben daar nog helemaal niet aan toe voor m'n gevoel
#ANONIEMdinsdag 11 september 2007 @ 12:16
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 09:11 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Je valt niet per se elke dag wat af, hoor. Wedden dat je aan het eind van de week ineens een halve of een hele kilo in 1 nacht kwijt bent? Zo gaat het bij mij vaak. Vorige week dinsdag was ik een kilo lichter dan maandag, de rest v.d. week bleef het hetzelfde. Gisteravond heb ik gesport en vanochtend was ik weer 0,6 kg lichter.
Wat wel raar was. Vorige week na een avondje bier drinken was ik 0,6 kilo afgevallen en ik had nog een frikandel op ook. En op een andere dag fiets ik veel en eet ik weinig en dan ben ik de dag erna gewoon aangekomen.

Maar ik heb vandaag 4 boterhammen op en vanavond eet ik gewoon avondeten. Ik snoep niks tussendoor. Maar ik vraag me af of ik te weinig eet? Krijg ik zo wel genoeg voedingsstoffen binnen?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 11-09-2007 12:17:38 ]
Miss_Sdinsdag 11 september 2007 @ 12:59
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 08:14 schreef Quinazoline het volgende:
Ik ben vanmorgen weer vergeten te wegen.

Mijn motivatie is ook weer terug. Zaterdag heb ik een heleboel leuke nieuwe kleding gekocht (dankzij een ontzettend aardige en behulpzame verkoopster) en het is toch wel erg leuk om geen maat 44 die net niet past meer te hoeven kopen, maar gewoon 40 en soms 38 te hebben.
dat is zeker leuk alleen koop ik nu veelste veel kleren
Miss_Sdinsdag 11 september 2007 @ 13:02
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 12:16 schreef Gewas het volgende:

[..]

Wat wel raar was. Vorige week na een avondje bier drinken was ik 0,6 kilo afgevallen en ik had nog een frikandel op ook. En op een andere dag fiets ik veel en eet ik weinig en dan ben ik de dag erna gewoon aangekomen.

Maar ik heb vandaag 4 boterhammen op en vanavond eet ik gewoon avondeten. Ik snoep niks tussendoor. Maar ik vraag me af of ik te weinig eet? Krijg ik zo wel genoeg voedingsstoffen binnen?
daarom moet je op lange termijn kijken of je afvalt of aankomt
en niet een uur nadat je iets gegeten hebt

4 boterhammen en avondeten is niet heel veel, waar is bijvoorbeeld het fruit?
#ANONIEMdinsdag 11 september 2007 @ 13:05
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 13:02 schreef Miss_S het volgende:

[..]

daarom moet je op lange termijn kijken of je afvalt of aankomt
en niet een uur nadat je iets gegeten hebt

4 boterhammen en avondeten is niet heel veel, waar is bijvoorbeeld het fruit?
Daar heb ik nog niet aan gedacht. Ik eet eigenlijk nooit fruit. Ik lust ook niet zoveel fruit. Alleen mandarijnen en geperste sinaasappels. Moet ik dat tussendoor nemen?
Miss_Sdinsdag 11 september 2007 @ 13:06
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 13:05 schreef Gewas het volgende:

[..]

Daar heb ik nog niet aan gedacht. Ik eet eigenlijk nooit fruit. Ik lust ook niet zoveel fruit. Alleen mandarijnen en geperste sinaasappels. Moet ik dat tussendoor nemen?
niet lusten wat is dat?
en mandarijnen of sinaasappels kan je goed tussendoor nemen ja

ook is variatie goed dus niet altijd boterhammen maar ook een yoghurt/melk met cruesli/muesli/cornflakes
of bijvoorbeeld een salade voor lunch
StefanieVdinsdag 11 september 2007 @ 13:48
Hm, mijn dipje blijft duren.. Gisterenavond stond de weegschaal weer op 74,7 Dat moet er dringend af, alhoewel het kan zijn dat het door het sporten komt ofzo.. Bleh ik zou het niet weten, zou eigenlijk mijn omtrek moeten meten ipv enkel weegschaal..
Chicolatedinsdag 11 september 2007 @ 16:25
voor Stefanie, het komt wel weer goed allemaal

Ik hou ervan om iets langer door te slapen dan ik op dit moment kan, noem het maar geen uitslapen, dat kan ik op vakanties na nooit (hele week school, zaterdag krantenwijk voor 10 uur af en zondagochtend naar kerk om half 10) . Moet om 7 uur opstaan voor school, en mijn gevoelsmatig prettigste ritme is als ik om 8 uur opsta. Dan ben ik precies goed uitgeslapen (en dat doe ik op de dag dat ik pas om 10 uur les heb, en kan dan dus ook rustig opstaan)

Vandaag weer een prima dagje gehad, halverwege wel opeens erg veel honger (hadden gym gehad, en ik moest dit keer fanatiek meedoen, maar had niet zoveel eten bij me. Vorige les zat ik de hele tijd en deed ik maar alsof ik meedeed) Heb mijn appel toen maar wat eerder genomen, en een flesje cola light gedronken, toen ging het wel redelijk. Nu ook honger trouwens, maar we eten over een uur al, dus dat is mooi.

En dr is alweer een halve kilo vanaf, vandaag nog een halve (zometeen toch sporten, dus die halve zal er in de vorm van vocht toch wel af gaan) en dan ben ik weer hetzelfde als voor het weekend
Viking84dinsdag 11 september 2007 @ 16:29
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 12:16 schreef Gewas het volgende:

[..]

Wat wel raar was. Vorige week na een avondje bier drinken was ik 0,6 kilo afgevallen en ik had nog een frikandel op ook. En op een andere dag fiets ik veel en eet ik weinig en dan ben ik de dag erna gewoon aangekomen.

Maar ik heb vandaag 4 boterhammen op en vanavond eet ik gewoon avondeten. Ik snoep niks tussendoor. Maar ik vraag me af of ik te weinig eet? Krijg ik zo wel genoeg voedingsstoffen binnen?
post anders even een lijstje met wat je zoal eet. Dan kunnen wij even kritiek gaan leveren .

Zoals Saskia al zegt ontbreekt het fruit. Je kunt eventueel ook een glas vruchtensap nemen (van de AH, weet je wel) of desnoods Hero fruit today. Maar er zijn vast wel fruitsoorten die je beter weg krijgt, dus kijk eens wat je lekker vindt, zou ik zeggen.

Verder vraag ik me af wat je op brood hebt, waaruit je avondeten bestaat en of je ook nog zuivel neemt? (melk, Optimel, yoghurt, kwark oid).
StefanieVdinsdag 11 september 2007 @ 16:30
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 16:25 schreef Chicolate het volgende:
voor Stefanie, het komt wel weer goed allemaal
Dank je wel, ik werk het vanavond wel weer af in de volleybal. Ik ben eigenlijk blij dat ik zoveel training weer heb, ik heb het echt gemist En ik ga natuurlijk weer opletten met wat ik eet, dat is het grootste probleem momenteel.. Ik ben alleen een moeilijke eetster, dus veel dingen lust ik gewoon niet..
#ANONIEMdinsdag 11 september 2007 @ 16:41
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 16:29 schreef Viking84 het volgende:

[..]

post anders even een lijstje met wat je zoal eet. Dan kunnen wij even kritiek gaan leveren .

Zoals Saskia al zegt ontbreekt het fruit. Je kunt eventueel ook een glas vruchtensap nemen (van de AH, weet je wel) of desnoods Hero fruit today. Maar er zijn vast wel fruitsoorten die je beter weg krijgt, dus kijk eens wat je lekker vindt, zou ik zeggen.

Verder vraag ik me af wat je op brood hebt, waaruit je avondeten bestaat en of je ook nog zuivel neemt? (melk, Optimel, yoghurt, kwark oid).
Oke. Dit is wat ik op een doordeweekse dag eet en drink: Als ik wakker word 's ochtends 2 boterhammen. Meestal 's middags 1 of 2 boterhammen. Tegen 4 uur soms noedels. En als avondeten bijna altijd aardappelen en groente met een of twee stukken vlees. Na het avondeten eet ik niks meer maar soms neem ik wel een biertje. Per dag drink ik ongeveer 2 potten thee, anders koffie en drink ik ook veel water.

Over het weekend zal ik maar niet beginnen want dan eet en drink ik zoveel ik wil.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 11-09-2007 16:42:41 ]
#ANONIEMdinsdag 11 september 2007 @ 16:53
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 13:06 schreef Miss_S het volgende:

[..]

niet lusten wat is dat?
en mandarijnen of sinaasappels kan je goed tussendoor nemen ja

ook is variatie goed dus niet altijd boterhammen maar ook een yoghurt/melk met cruesli/muesli/cornflakes
of bijvoorbeeld een salade voor lunch
Dan zal ik morgen een kiwi of sinaasappel tussendoor nemen.
Miss_Sdinsdag 11 september 2007 @ 16:58
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 16:41 schreef Gewas het volgende:

[..]

Oke. Dit is wat ik op een doordeweekse dag eet en drink: Als ik wakker word 's ochtends 2 boterhammen. Meestal 's middags 1 of 2 boterhammen. Tegen 4 uur soms noedels. En als avondeten bijna altijd aardappelen en groente met een of twee stukken vlees. Na het avondeten eet ik niks meer maar soms neem ik wel een biertje. Per dag drink ik ongeveer 2 potten thee, anders koffie en drink ik ook veel water.

Over het weekend zal ik maar niet beginnen want dan eet en drink ik zoveel ik wil.
en wat doe je op die boterhammen en wat voor boterhammen zijn het?
#ANONIEMdinsdag 11 september 2007 @ 17:06
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 16:58 schreef Miss_S het volgende:

[..]

en wat doe je op die boterhammen en wat voor boterhammen zijn het?
Pindakaas. En het zijn bruine boterhammen.
Miss_Sdinsdag 11 september 2007 @ 17:07
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 17:06 schreef Gewas het volgende:

[..]

Pindakaas. En het zijn bruine boterhammen.
ja dan denk ik dat voor jou het meest belangrijke is variatie in je eten dus niet elke dag 6 boterhammen met pindakaas
en zuivel en fruit toevoegen aan je patroon
Viking84dinsdag 11 september 2007 @ 17:08
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 16:41 schreef Gewas het volgende:

[..]

Oke. Dit is wat ik op een doordeweekse dag eet en drink: Als ik wakker word 's ochtends 2 boterhammen. Meestal 's middags 1 of 2 boterhammen. Tegen 4 uur soms noedels. En als avondeten bijna altijd aardappelen en groente met een of twee stukken vlees. Na het avondeten eet ik niks meer maar soms neem ik wel een biertje. Per dag drink ik ongeveer 2 potten thee, anders koffie en drink ik ook veel water.

Over het weekend zal ik maar niet beginnen want dan eet en drink ik zoveel ik wil.
Je avondeten ziet er goed uit en wat je drinkt ook . En als je doordeweeks maar een beetje oplet, moet je in het weekend best kunnen zondigen. Alleen niet zó veel dat je al het resultaat dat je de pondjes die je doordeweeks eraf gekregen hebt er in het weekend weer aan eet .

Nu moeten we inderdaad nog even weten wat voor boterhammen je eet en wat je erop doet .
mordradeaddinsdag 11 september 2007 @ 17:10
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 16:41 schreef Gewas het volgende:

[..]

Oke. Dit is wat ik op een doordeweekse dag eet en drink: Als ik wakker word 's ochtends 2 boterhammen. Meestal 's middags 1 of 2 boterhammen. Tegen 4 uur soms noedels. En als avondeten bijna altijd aardappelen en groente met een of twee stukken vlees. Na het avondeten eet ik niks meer maar soms neem ik wel een biertje. Per dag drink ik ongeveer 2 potten thee, anders koffie en drink ik ook veel water.

Over het weekend zal ik maar niet beginnen want dan eet en drink ik zoveel ik wil.
Je lijkt wel op mij.... alleen in het weekend doe ik het laatste alleen 's avonds. Ik probeer de kipburgers en de broodjes doner wel te mijden maar dat gaat niet altijd goed
Principessa.Farfalladinsdag 11 september 2007 @ 17:35
ik lees altijd gewoon mee,.. maar weet nooit zo veel te posten.. maar ben er wel
poppetje22dinsdag 11 september 2007 @ 18:49
uhh ik ook
Miss_Sdinsdag 11 september 2007 @ 18:55
ik kan me er niet toe aan zetten om te gaan sporten
komt omdat ik ongesteld ben geworden en dat was niet de bedoeling
Principessa.Farfalladinsdag 11 september 2007 @ 18:57
je mag wel 1x smokkelen !
conlechedinsdag 11 september 2007 @ 19:30
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 18:55 schreef Miss_S het volgende:
ik kan me er niet toe aan zetten om te gaan sporten
komt omdat ik ongesteld ben geworden en dat was niet de bedoeling
Hoezo? Wou je een kindje
Principessa.Farfalladinsdag 11 september 2007 @ 19:37
wat dacht je van door de pil heen ongesteld worden of zo

Ik was er altijd van overtuigd dat m'n buik het dikste was van m'n lichaam, maar nu ik wat afgevallen ben en hij wel redelijk is (niet plat maar wel redelijk) is m'n bil opeens echt HUGE. Ik weet niet of het altijd zo is of dat ik me nu focus op andere lichaamsdelen

Het viel me opeens op.. Ik dacht echt.. huh.. wtf
Alcarindinsdag 11 september 2007 @ 19:39
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 19:37 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
wat dacht je van door de pil heen ongesteld worden of zo

Ik was er altijd van overtuigd dat m'n buik het dikste was van m'n lichaam, maar nu ik wat afgevallen ben en hij wel redelijk is (niet plat maar wel redelijk) is m'n bil opeens echt HUGE. Ik weet niet of het altijd zo is of dat ik me nu focus op andere lichaamsdelen

Het viel me opeens op.. Ik dacht echt.. huh.. wtf
Heb jij maar 1 bil?


Mijn kont wordt juist steeds beter, rond en tof
Ja, dat moest ik toch echt even melden
Viking84dinsdag 11 september 2007 @ 19:47
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 19:39 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Heb jij maar 1 bil?
.

Ik heb helemaal geen kont . Misschien ook maar een kontlift laten doen dan .
Alcarindinsdag 11 september 2007 @ 19:49
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 19:47 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb helemaal geen kont . Misschien ook maar een kontlift laten doen dan .
Nou, dat dacht ik eerst dus ook, maar er komt zowaar van onder het vet een goeie kont te voorschijn!
Miss_Sdinsdag 11 september 2007 @ 20:15
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 19:30 schreef conleche het volgende:

[..]

Hoezo? Wou je een kindje
nee joh
inderdaad door de pil heen ongesteld geworden
Principessa.Farfalladinsdag 11 september 2007 @ 20:30
Nee ik heb gewoon een bil.. ookwel kont.. Dunne beentjes en dan in eens ASS
ik weet niet of het komt dat ik nu meer taille heb ... of omdat ik een soort verstoord zelfbeeld heb.. dat ik eigenlijk wel de hele tijd dik was maar t niet echt zo zag ofzo
Chicolatedinsdag 11 september 2007 @ 20:31
Dat is zo'n beetje mijn grootste angst ... dat, en dan vooral tijdens een training ofzo (mooi wit pakkie) ...

(wel heerlijk getraind daarnet, zit nu aan een lekker festini ijsje om af te koelen maar ben niet zo moe als gewoonlijk, het was helaas maar een uurtje)
Miss_Sdinsdag 11 september 2007 @ 20:34
ik heb trouwens twee broeken gekocht vandaag (altijd moeilijk voor mij)
zijn allebei van het merk Cars
zal binnekort wel eens foto's maken Miss_S een keer niet in een rokje
Principessa.Farfalladinsdag 11 september 2007 @ 20:34
je kan toch een string aandoen+ hipster + inlegkruisje en dan ga je halverwege de training kijken of t nog goed gaat
Chicolatedinsdag 11 september 2007 @ 20:44
String? ik ben daar gek zeg ... (buiten dat het afschuwelijk zal zitten als je hoog schopt, draad flink in je kont getrokken, moet ik al niets van die dingen hebben haha)

Nee gelukkig word ik nooit door de pil heen ongesteld, en als ik het wel ben, ben ik er wel goed op voorbereid hoor (iedere training controleren of ik toevallig niet ongesteld word Lijkt me wat teveel werk)
Chicolatedinsdag 11 september 2007 @ 20:52
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 20:34 schreef Miss_S het volgende:
ik heb trouwens twee broeken gekocht vandaag (altijd moeilijk voor mij)
zijn allebei van het merk Cars
zal binnekort wel eens foto's maken Miss_S een keer niet in een rokje
Btw, dat wil ik zien Ben wel nieuwsgierig naar ...
Miss_Sdinsdag 11 september 2007 @ 20:53
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 20:44 schreef Chicolate het volgende:
String? ik ben daar gek zeg ... (buiten dat het afschuwelijk zal zitten als je hoog schopt, draad flink in je kont getrokken, moet ik al niets van die dingen hebben haha)

Nee gelukkig word ik nooit door de pil heen ongesteld, en als ik het wel ben, ben ik er wel goed op voorbereid hoor (iedere training controleren of ik toevallig niet ongesteld word Lijkt me wat teveel werk)
dat word jij zeker wel iedere maand gewoon ongesteld?
ik slik altijd maanden door en dan krijg je wel eens de kans dat je toch ongesteld word
Chicolatedinsdag 11 september 2007 @ 20:56
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 20:53 schreef Miss_S het volgende:

[..]

dat word jij zeker wel iedere maand gewoon ongesteld?
ik slik altijd maanden door en dan krijg je wel eens de kans dat je toch ongesteld word
Oh ja, ik heb het gewoon iedere maand. Altijd een week per maand chagarijnig , maar ik ben beetje control freak, wil liever zelf plannen wanneer het komt (en na 2 dagen doorslikken krijg ik al extreme buikpijnen, dus dat liet ik toen ook wel uit mn hoofd)
Viking84dinsdag 11 september 2007 @ 20:57
Ik heb weer lekker hardgelopen. Kon vandaag voor het eerst sinds ik begonnen ben zeggen dat het echt lekker ging. Ik merk wel dat het beter gaat als ik al een paar minuten gelopen heb. Dan ben ik een beetje op gang gekomen. Of zou het komen door het stretchen dat ik van tevoren gedaan heb? Donderdag zal ik weer eens stretchen. Eens kijken of het dan weer net zo goed gaat. Kan vanaf nu in ieder geval wel een lekker rondje lopen zonder dat ik al te ver naar huis moet wandelen. Ik ging alleen een beetje kibbelen met Mark onderweg en dan is het altijd moeilijker om je op het lopen te concentreren .
conlechedinsdag 11 september 2007 @ 21:26
@ Miss-S: Goh, ik dacht toch echt dat je een mini-miss wou hebben

Ik ben compleet uitgeput. Heb een conditionele steples gedaan, ik step weleens vaker, maar dan is het een combi met bodyshape of gewichtjes. Nu is het echt een uur op en af dat ding; het eerste half uur met 1 step eronder en het laatste half uur met 3 steps eronder. Ik kon 'm wel dooien op het laatst.

Nou heb ik nog niet avondgegeten en eigenlijk ook geen honger meer. Misschien straks maar even een eitje bakken of zo....
Viking84dinsdag 11 september 2007 @ 21:29
Ik heb vaak ook geen honger vlak na het sporten (ook al had ik daarvóór wel honger ).
En om ook even een bijdrage te leveren aan het feest vd maand-verhaal: ik slik momenteel geen pil, want ik ben bang dat dat het afvallen remt. Misschien dat ik, als ik voldoende afgevallen ben, wel weer ga experimenteren met pillen (goh, wat klinkt dat fout ), maar nu even niet. Ik wil de factoren die van invloed zijn op m'n gewicht (eten, medicijnen, bewegen) zoveel mogelijk onder controle houden en met medicijnen gaat dat niet. Bovendien: ik werd toch elke maand ongesteld, ook al slikte ik de pil door. Dus ik zal toch wat zwaarders moeten hebben.
Principessa.Farfalladinsdag 11 september 2007 @ 21:35
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 20:44 schreef Chicolate het volgende:
String? ik ben daar gek zeg ... (buiten dat het afschuwelijk zal zitten als je hoog schopt, draad flink in je kont getrokken, moet ik al niets van die dingen hebben haha)

Nee gelukkig word ik nooit door de pil heen ongesteld, en als ik het wel ben, ben ik er wel goed op voorbereid hoor (iedere training controleren of ik toevallig niet ongesteld word Lijkt me wat teveel werk)
dan moet je ze misschien in je eigen maat kopen?
je gaat toch voor de training naar de wc, lijkt mij, kun je 't gelijk zien zoveel moeite is t niet
Alcarindinsdag 11 september 2007 @ 21:35
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 21:29 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb vaak ook geen honger vlak na het sporten (ook al had ik daarvóór wel honger ).
En om ook even een bijdrage te leveren aan het feest vd maand-verhaal: ik slik momenteel geen pil, want ik ben bang dat dat het afvallen remt. Misschien dat ik, als ik voldoende afgevallen ben, wel weer ga experimenteren met pillen (goh, wat klinkt dat fout ), maar nu even niet. Ik wil de factoren die van invloed zijn op m'n gewicht (eten, medicijnen, bewegen) zoveel mogelijk onder controle houden en met medicijnen gaat dat niet. Bovendien: ik werd toch elke maand ongesteld, ook al slikte ik de pil door. Dus ik zal toch wat zwaarders moeten hebben.
Ach, waarom zou je aan de pil moeten?
Als ik een andere keus had, had ik die pil allang gedumpt, kunstmatige troep
Maar ja, de alternatieven zijn nog erger.


Ik doe trouwens nu ook mee aan het grote feest, maar dat houdt me niet tegen om wat dan ook te doen hoor.
Morgen weer lekker zwemmen
Viking84dinsdag 11 september 2007 @ 21:37
Omdat ik 1 dag per maand ontzettende buikpijn heb en mét pil niet. Bovendien ben ik dan een stuk minder ernstig ongesteld, dus dat is wel fijn. Ik voel me altijd een dag of 2, 3 heel vies. Bleh.
Altijd handig als je ongesteld wordt op een dag dat je het niet kunt gebruiken. Ik zit dan echt in de lappenmand.
Principessa.Farfalladinsdag 11 september 2007 @ 21:37
ik ben ook aan de pil..... ook al vergeet ik hem 3 dagen word ik nog niet ongesteld.. pas daarna
heb ook de aller-aller lichste..
had eerst een "normale" kwam ik in 2 maanden 10kg aan... huilbuien... puisten... buikpijn... rugpijnn... halp
nu heb ik nooit ergens last van.. nou ja dat bloed is niet echt fijn of zo

*ook meegedaan heeft*
Miss_Sdinsdag 11 september 2007 @ 21:45
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 21:37 schreef Viking84 het volgende:
Omdat ik 1 dag per maand ontzettende buikpijn heb en mét pil niet. Bovendien ben ik dan een stuk minder ernstig ongesteld, dus dat is wel fijn. Ik voel me altijd een dag of 2, 3 heel vies. Bleh.
Altijd handig als je ongesteld wordt op een dag dat je het niet kunt gebruiken. Ik zit dan echt in de lappenmand.
ik had er altijd veel last van daarom ben ik aan de pil gegaan
ik ben er waarschijnlijk wel door aangekomen maarja dat krijg je er ook wel weer van af
ben er nu wel blij mee dat ik niet elke maand meer ongesteld word
Chicolatedinsdag 11 september 2007 @ 22:18
Ik viel juist af toen ik aan de pil begon ... en denk niet dat het nu veel effect heeft op mn gewicht, en zelfs al zou dat zo zijn: dat liever dan de nog veel ernstigere buikpijn en bloedvloed ...

*deed ook ff mee

@Principessa: Nee ik hou het lekker bij mn hipstertjes, die vind ik een stuk charmanter met mijn kont. En ik heb altijd al een koude kont, dat kleine beetje stof hou ik er liever op
Miss_Sdinsdag 11 september 2007 @ 22:20
ik vind hipsters ook echt 100x mooier dan strings
Principessa.Farfalladinsdag 11 september 2007 @ 22:35
ik zeg toch hipster + string
omdat 2 hipsters zo dik is
en alleen een string zo koud
Alcarinwoensdag 12 september 2007 @ 06:35
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 22:35 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
ik zeg toch hipster + string
omdat 2 hipsters zo dik is
en alleen een string zo koud
En alleen een hipster?
Miss_Swoensdag 12 september 2007 @ 08:35
goedemorgen
jammer genoeg nog steeds 71,5 vanmorgen maar zal ook wel mee te maken hebben dat ik ongesteld ben
maar goed 1 kilo afgevallen deze week als dat volgende week hetzelfde ben ik blij
mordradeadwoensdag 12 september 2007 @ 10:56
Hipsters bij vrouwen
niet bij alle natuurlijk he
veiligheidsspeldjewoensdag 12 september 2007 @ 12:59
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 21:37 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
ik ben ook aan de pil..... ook al vergeet ik hem 3 dagen word ik nog niet ongesteld.. pas daarna
heb ook de aller-aller lichste..
had eerst een "normale" kwam ik in 2 maanden 10kg aan... huilbuien... puisten... buikpijn... rugpijnn... halp
nu heb ik nooit ergens last van.. nou ja dat bloed is niet echt fijn of zo

*ook meegedaan heeft*
Het is heel normaal dat je na 3 dagen vergeten niet 'ongesteld' wordt met de pil, maar je moet wel erg oppassen dan, w.b. babies krijgen, lijkt me eerder het euvel Wat dat betreft is ie niet meer betrouwbaar dan (vnl. 1e en 3e week).
De nieuwe inzichten waren wel dat je hem 1 x mocht vergeten als je m wel zo snel mogelijk toch inneemt. Over de problemen met achterwerk: daar heb ik niet echt een trauma over, al issie zeker minder groot geworden. Strings zijn vaak stukken minder charmant (en waarom zou je sowieso 2 onderbroeken over elkaar aantrekken??), heupbroekjes (zeker niet al te grote) zijn dan veel mooier.
Oh en de docent van lichamelijk onderzoek had het erover van mij: 'dit [...] past bij een mooi slank persoon dus' , had toch eerder 'normaal postuur' verwacht
_Hestia_woensdag 12 september 2007 @ 13:39
Ik heb al een maand reglematig last van buikpijn en dat ik ontzettend vaak naar de wc moet. Had maand geleden de dokter al een keer gebeld, die zei dat ik het gewoon maar even moest aankijken. Ik heb het niet altijd, maar met tussenpozen, maar de laatste 1,5 week is het wel weer erg, dus vrijdag naar de dokter toe. Eet op het moment ook niet zo veel, voel me sowieso al niet echt lekker, en ik hoop echt dat er een oorzaak te vinden is.

Ik heb maandagavond gesport, maar moest ik ook de hele tijd naar de wc, en heb ook echt geen zin om vandaag te gaan. Denk dak maar mn bed in kruip en verder een beetje tijdschriften ga lezen en tv kijken enzo.

Schommel nog steeds tussen de 57,5 en de 58 kg op het moment.
veiligheidsspeldjewoensdag 12 september 2007 @ 13:44
quote:
Op woensdag 12 september 2007 13:39 schreef Sylvana het volgende:

Schommel nog steeds tussen de 57,5 en de 58 kg op het moment.
Zie je wel veranderingen qua gespierdheid & centimeters dan? want je sport toch best goed geloof ik? (Het lijkt me wel frustrerend, en ik besef dat het mij ook vrij makkelijk afgaat eigenlijk... )

W.b. buikpijn: altijd fijn om lekker warm in bed te liggen dan, maar wel genoeg blijven eten he!
_Hestia_woensdag 12 september 2007 @ 13:51
quote:
Op woensdag 12 september 2007 13:44 schreef veiligheidsspeldje het volgende:

[..]

Zie je wel veranderingen qua gespierdheid & centimeters dan? want je sport toch best goed geloof ik? (Het lijkt me wel frustrerend, en ik besef dat het mij ook vrij makkelijk afgaat eigenlijk... )

W.b. buikpijn: altijd fijn om lekker warm in bed te liggen dan, maar wel genoeg blijven eten he!
Nee, 2 weken geleden 3 keer gesport, vorige week hele week niet gesport omdat ik doodop was van stage steeds en deze week dus tot nu toe 1 keer.
Chicolatewoensdag 12 september 2007 @ 16:40
Waardeloze dag vandaag, kom erachter dat ik overal voor achterloop, had steeds hoofdpijn (stress omdat ik achterloop) en schrok van het voorproefje op mn natuurkunde examen, dat kan ik nooit! Nouja, hard leren dan maar, ofzo.

Ondertussen hard op zoek naar een studiekeuze ... opeens lukt het vriendlief helemaal en weet ie al bijna wat ie wil (was eerst nog dat ie nix leuk vond) ... en ik wist altijd wat ik wilde, en nu ik al die bachelors en masters zie, vind ik eigenlijk niets meer leuk genoeg. In November ieder weekend een Open Dag, en dan hoop ik er daar toch wel een keer uit te komen.

Vandaag overdag weer weinig en gezond gegeten, maar zometeen eten we shoarma (met Magnum). Dat laat ik echt niet staan, ik vind dat allebei zo heerlijk En de rest van de dag compenseert wel een klein beetje (ingevuld op Caloriechecker, kom op 1400 ongeveer) Maakt niet uit, voor lekker eten maak ik wel een uitzondering

Beterschap Sylvana!
Miss_Swoensdag 12 september 2007 @ 17:01
chicolate hoevaak eten jullie wel niet magnum als toetje?
Chicolatewoensdag 12 september 2007 @ 17:05
Laatste weken ... 3 pakken totaal (voor 5 pers) ... daarvoor ... nooit

(snap er zelf ook niets van, maar die nieuwe, daar zijn ze blijkbaar allemaal erg gek op haha. Komt wel een eind aan als ze de kosten bekijken Achja, toetjesmensen he)
Principessa.Farfallawoensdag 12 september 2007 @ 17:26
quote:
Op woensdag 12 september 2007 06:35 schreef Alcarin het volgende:

[..]

En alleen een hipster?
t was zodat je niet zou doorlekken en t geeft mij een veiliger gevoel bij een mooie witte broek of wat dan ook en soms wil ik een boxer aan maar hebben ze er zo een raar kruisje in gedaan en doe ik er nog een string onder
Principessa.Farfallawoensdag 12 september 2007 @ 17:31
quote:
Op woensdag 12 september 2007 12:59 schreef veiligheidsspeldje het volgende:

[..]

Het is heel normaal dat je na 3 dagen vergeten niet 'ongesteld' wordt met de pil, maar je moet wel erg oppassen dan, w.b. babies krijgen, lijkt me eerder het euvel Wat dat betreft is ie niet meer betrouwbaar dan (vnl. 1e en 3e week).
De nieuwe inzichten waren wel dat je hem 1 x mocht vergeten als je m wel zo snel mogelijk toch inneemt. Over de problemen met achterwerk: daar heb ik niet echt een trauma over, al issie zeker minder groot geworden. Strings zijn vaak stukken minder charmant (en waarom zou je sowieso 2 onderbroeken over elkaar aantrekken??), heupbroekjes (zeker niet al te grote) zijn dan veel mooier.
Oh en de docent van lichamelijk onderzoek had het erover van mij: 'dit [...] past bij een mooi slank persoon dus' , had toch eerder 'normaal postuur' verwacht
uhm ik weet al die termen niet van boxer/hipster/heupbroekje


en... ik kan niet echt zwanger worden nu dus dan maakt t niet uit
p.s. als je de pil vergeten bent kun je ook nog zwanger worden als je die week ERVOOR seks hebt gehad !!!!
#ANONIEMwoensdag 12 september 2007 @ 18:35
Ik was vanochtend afgevallen. Dus nu zit ik aan het bier want er komt voetbal vanavond.

Trouwens ik woog 2/3 weken geleden 83 kilo en nu 78,8 dus het gaat de goede kant op. Ik wil eigenlijk 70 kilo wegen, is dat een beetje een goed gewicht denken jullie?
Alcarinwoensdag 12 september 2007 @ 18:36
quote:
Op woensdag 12 september 2007 17:31 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
p.s. als je de pil vergeten bent kun je ook nog zwanger worden als je die week ERVOOR seks hebt gehad !!!!
Alleen als je de pil vergeet in de eerste week. Gewoon niet vergeten is het beste
Alcarinwoensdag 12 september 2007 @ 18:38
quote:
Op woensdag 12 september 2007 17:26 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
t was zodat je niet zou doorlekken en t geeft mij een veiliger gevoel bij een mooie witte broek of wat dan ook en soms wil ik een boxer aan maar hebben ze er zo een raar kruisje in gedaan en doe ik er nog een string onder
Tampons rule

Die kruisjes snap ik ook niet...
De hema is er goed in, stoppen ze een raar los stukje stof erin
Alcarinwoensdag 12 september 2007 @ 18:40
quote:
Op woensdag 12 september 2007 18:35 schreef Gewas het volgende:
Ik was vanochtend afgevallen. Dus nu zit ik aan het bier want er komt voetbal vanavond.

Trouwens ik woog 2/3 weken geleden 83 kilo en nu 78,8 dus het gaat de goede kant op. Ik wil eigenlijk 70 kilo wegen, is dat een beetje een goed gewicht denken jullie?
Ik snap de eerste 'dus' niet zo goed

Wat een goed gewicht is hangt van je lengte af natuurlijk. Wanneer 25 > gewicht/lengte2 > 18,5, zit je goed
#ANONIEMwoensdag 12 september 2007 @ 18:47
quote:
Op woensdag 12 september 2007 18:40 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Ik snap de eerste 'dus' niet zo goed

Wat een goed gewicht is hangt van je lengte af natuurlijk. Wanneer 25 > gewicht/lengte2 > 18,5, zit je goed
Ik ben 1,85 m.

[ Bericht 95% gewijzigd door #ANONIEM op 12-09-2007 18:48:08 ]
Viking84woensdag 12 september 2007 @ 18:47
Hij zit aan het bier om te vieren dat 'ie afgevallen is .
#ANONIEMwoensdag 12 september 2007 @ 18:50
quote:
Op woensdag 12 september 2007 18:47 schreef Viking84 het volgende:
Hij zit aan het bier om te vieren dat 'ie afgevallen is .


En omdat er voetbal op tv is.
Miss_Swoensdag 12 september 2007 @ 18:54
quote:
Op woensdag 12 september 2007 18:47 schreef Viking84 het volgende:
Hij zit aan het bier om te vieren dat 'ie afgevallen is .
doe jij dat niet elke ochtend dan als je ziet dat je afgevallen bent
Viking84woensdag 12 september 2007 @ 18:56
quote:
Op woensdag 12 september 2007 18:54 schreef Miss_S het volgende:

[..]

doe jij dat niet elke ochtend dan als je ziet dat je afgevallen bent
Nee, dan eet ik friet .

(geintje ).

Appelmoes .
Alcarinwoensdag 12 september 2007 @ 19:23
quote:
Op woensdag 12 september 2007 18:47 schreef Gewas het volgende:
Ik ben 1,85 m.
Dan zit je bij 70 kg op de 20,5. Beetje aan de lage kant, zeker voor een man, maar het mag
#ANONIEMwoensdag 12 september 2007 @ 19:36
quote:
Op woensdag 12 september 2007 19:23 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Dan zit je bij 70 kg op de 20,5. Beetje aan de lage kant, zeker voor een man, maar het mag
Oh... ik wil ook weer niet te mager worden. Misschien is 72 kilo beter?
conlechewoensdag 12 september 2007 @ 19:49
Ik vond gisteravond een oud dagboekje uit 1992. Heb er de hele avond in gelezen en ik zweer je: Bridget Jones avant la lettre. Feit is dat ik toen een veel spannender leven had dan nu. Maar goed, waar het om gaat en ik quote: "Ben trouwens hard bezig om ook nog dik te worden; ik weeg 56!"

Nou lekker dan. 15 jaar verder en m'n streef zit op 58.
Viking84woensdag 12 september 2007 @ 20:06
quote:
Op woensdag 12 september 2007 19:49 schreef conleche het volgende:
Ik vond gisteravond een oud dagboekje uit 1992. Heb er de hele avond in gelezen en ik zweer je: Bridget Jones avant la lettre. Feit is dat ik toen een veel spannender leven had dan nu. Maar goed, waar het om gaat en ik quote: "Ben trouwens hard bezig om ook nog dik te worden; ik weeg 56!"

Nou lekker dan. 15 jaar verder en m'n streef zit op 58.
.

Grappig. Hoe oud was je toen? (of mag ik dat niet vragen? ).
Alcarinwoensdag 12 september 2007 @ 20:07
quote:
Op woensdag 12 september 2007 19:49 schreef conleche het volgende:
Ik vond gisteravond een oud dagboekje uit 1992. Heb er de hele avond in gelezen en ik zweer je: Bridget Jones avant la lettre. Feit is dat ik toen een veel spannender leven had dan nu. Maar goed, waar het om gaat en ik quote: "Ben trouwens hard bezig om ook nog dik te worden; ik weeg 56!"

Nou lekker dan. 15 jaar verder en m'n streef zit op 58.
Ik herinner me ineens weer dat ik ooit nog helemaal in tranen was omdat ik wel 45 kilo woog! Echt compleet in de stress, zoooo zwaar en al mijn vriendinnen wegen maar 30 kilo!
Niet dat ik er daarna iets aan ging doen hoor, gelukkig niet
Ik weet niet hoe oud ik toen was, maar ik was vast nog geen 1,80m, en dik ben ik nooit geweest als kind
Viking84woensdag 12 september 2007 @ 20:08
Ik woog in groep 8 van de basisschool 45 kilo. Toen was ik 1,65, denk ik. De meeste meisjes wogen rond de 38 .
Alcarinwoensdag 12 september 2007 @ 20:11
quote:
Op woensdag 12 september 2007 20:08 schreef Viking84 het volgende:
Ik woog in groep 8 van de basisschool 45 kilo. Toen was ik 1,65, denk ik. De meeste meisjes wogen rond de 38 .
Het zal ergens rond die leeftijd zijn geweest, ja. Het wilde toen nog niet tot me doordringen dat ik langer was, en dus meer woog

Ik ben nu alweer aan het soggen...het studiejaar is net 1,5 week begonnen!
Miss_Swoensdag 12 september 2007 @ 20:16
quote:
Op woensdag 12 september 2007 20:08 schreef Viking84 het volgende:
Ik woog in groep 8 van de basisschool 45 kilo. Toen was ik 1,65, denk ik. De meeste meisjes wogen rond de 38 .
ik woog in groep 8 gewoon meer dan dat ik nu weeg
Chicolatewoensdag 12 september 2007 @ 20:16
quote:
Op woensdag 12 september 2007 19:49 schreef conleche het volgende:
Ik vond gisteravond een oud dagboekje uit 1992. Heb er de hele avond in gelezen en ik zweer je: Bridget Jones avant la lettre. Feit is dat ik toen een veel spannender leven had dan nu. Maar goed, waar het om gaat en ik quote: "Ben trouwens hard bezig om ook nog dik te worden; ik weeg 56!"

Nou lekker dan. 15 jaar verder en m'n streef zit op 58.
Haha ooh geweldig ... ik kan me ook nog herinneren dat ik als kind gewoon onder de 40 wilde blijven, want dat vond ik een leuker getal (dat ik in de groei was had ik niet in de gaten en heb er nooit een boterham minder om gegeten) toen ik zwaarder was, kon dat me ook eigenlijk niets schelen Was trouwens echt mager scharminkel als jong meisje ...
conlechewoensdag 12 september 2007 @ 20:20
quote:
Op woensdag 12 september 2007 20:06 schreef Viking84 het volgende:

[..]

.

Grappig. Hoe oud was je toen? (of mag ik dat niet vragen? ).
Ahum, ik zat in 1992 bepaald niet in groep 8, want ik was 22/23 (vandaar dat spannende leven).
Alcarinwoensdag 12 september 2007 @ 20:28
quote:
Op woensdag 12 september 2007 20:16 schreef Chicolate het volgende:
dat ik in de groei was had ik niet in de gaten
Dat is het inderdaad, heel maf. Je denkt dat je alles weet en al helemaal volwassen bent, en zoiets simpels heb je niet door.
Ik vond op een gegeven moment dat mijn benen zo dik werden. En ik schaamde me er kapot voor. En mijn moeder maar zeggen dat dat juist goed was, dat ik volwassen werd enzo. In mijn hoofd werd ik gewoon dik, niks volwassen!
Chicolatewoensdag 12 september 2007 @ 20:44
Als klein kind kon ik ook eten wat ik wilde, kwam niets aan ... en een beetje vet was wel goed geweest ... je merkt pas dat je in de groei was, op het moment dat het stopt en je opeens dikkig begint te worden van dezelfde hoeveelheid eten

Wat de weegschaal is als je wat ouder wordt, is het meetlint als kind (daar wilde ik iedere dag wel onder staan, om te kijken of ik al gegroeid was haha)
Principessa.Farfalladonderdag 13 september 2007 @ 00:33
hahaha.. toen ik 11-15 was woog ik tussen de 40-50 kg en was ook al 1,75
daarvoor woog ik minder maar was ook kleiner.. vond t juist vreselijk dat ik zo mager was (maar ja als je 14 ben ben je mss wel realistischer dan op je 10e daarover )

daarna ben ik doorgeschoten naar 70 en wil t naar de 60 hebben
gaat al goed want de laatste x dat ik mn sportbroek aandeed kreeg ik hem bijna niet dicht en nu heb ik bij mn bil echt vet veel stof over
Miss_Sdonderdag 13 september 2007 @ 07:30
71
Principessa.Farfalladonderdag 13 september 2007 @ 07:49
feliciteeerd !
Alcarindonderdag 13 september 2007 @ 07:57
quote:
Op donderdag 13 september 2007 07:30 schreef Miss_S het volgende:
71
Gefeliciteerd!
Principessa.Farfalladonderdag 13 september 2007 @ 07:59
o trouwens 65.0
Dat is op 40%
Alcarindonderdag 13 september 2007 @ 08:00
quote:
Op donderdag 13 september 2007 07:59 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
o trouwens 65.0
Dat is op 40%
Viking84donderdag 13 september 2007 @ 08:20
Als ik in de komende 4 dagen nog even 0,2 kg afval, ben ik 2 kg kwijtgeraakt in 2 weken. Dat is een mooi tempo dat ik ga proberen vast te houden. Dan zit ik nog voor het einde van het jaar onder de 70. Hopelijk lukt dat .

Feli Miss_S . Een gezond BMI komt steeds dichterbij!
Chicolatedonderdag 13 september 2007 @ 08:23
quote:
Op donderdag 13 september 2007 07:30 schreef Miss_S het volgende:
71


Nog steeds 63,5 Ik vind stilstaan geen probleem, maar waarom kan er nou niet eerst een kilootje af ...
StefanieVdonderdag 13 september 2007 @ 09:31
Ondertussen ga ik weer naar beneden, wat een goed teken is natuurlijk. Ik hoop dat het zo blijft gaan en dat ik niet weer omhoog ga.
Plukie86donderdag 13 september 2007 @ 10:08
Joepie, ik ben ook weer 0,5 kilo kwijt! Ik zit nu weer bijna op mijn gewicht voor de vakantie, nog 0,4 kilo te gaan. En dat zonder sporten, want ik heb het erg druk gehad de afgelopen weken.
_Hestia_donderdag 13 september 2007 @ 11:55
Gaat goed Saskia

Hier vanochtend 58.2.

Morgen naar de huisarts, ben benieuwd of er een oorzaak voor mn buikklachten zijn.
Principessa.Farfalladonderdag 13 september 2007 @ 12:26
Het is echt raar om af te vallen
dat broeken opeens wijd zitten en zo
(is 1e x dat ik af ben gevallen ooit )
veiligheidsspeldjedonderdag 13 september 2007 @ 12:40
quote:
Op donderdag 13 september 2007 12:26 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
Het is echt raar om af te vallen
dat broeken opeens wijd zitten en zo
(is 1e x dat ik af ben gevallen ooit )
Zoiets dacht ik ook, normaal was ik alleen maar aan het 'groeien' en nu krimp ik weer!
Op m'n 12e woog ik al 50 kg. trouwens geloof ik, maar ik was ook al ongesteld en had toen al een B-cup, was ook niet veel langer geworden verder. Had natuurlijk wel dat ik me altijd de dikste voelde, en was iemand dikker dan kon diegene het veel beter hebben enzo (nu met lich. onderzoek dingen voel ik me ook nog best dik moet ik toegeven, maar met kleding valt het wel mee).
Maar te grote broeken moet ik eigenlijk niet meer aandoen want die zitten zo lelijk natuurlijk, maar anders heb ik er gewoon te weinig
#ANONIEMdonderdag 13 september 2007 @ 13:07
Ik ben vanochtend 0,8 kilo afgevallen.
Miss_Sdonderdag 13 september 2007 @ 13:15
dankje wel allemaal
echt goed voor mijn motivatie alleen jammer dat ik echt erg ongesteld ben geworden en dus sporten niet zie zitten misschien ff rustig wandelen of fietsen ofzo
Principessa.Farfalladonderdag 13 september 2007 @ 13:24
quote:
Op donderdag 13 september 2007 12:40 schreef veiligheidsspeldje het volgende:

[..]

Zoiets dacht ik ook, normaal was ik alleen maar aan het 'groeien' en nu krimp ik weer!
Op m'n 12e woog ik al 50 kg. trouwens geloof ik, maar ik was ook al ongesteld en had toen al een B-cup, was ook niet veel langer geworden verder. Had natuurlijk wel dat ik me altijd de dikste voelde, en was iemand dikker dan kon diegene het veel beter hebben enzo (nu met lich. onderzoek dingen voel ik me ook nog best dik moet ik toegeven, maar met kleding valt het wel mee).
Maar te grote broeken moet ik eigenlijk niet meer aandoen want die zitten zo lelijk natuurlijk, maar anders heb ik er gewoon te weinig
ik zit echt de hele tijd.. huh.. mn broek zit los... huh.. mn broek zakt af
huh ik kan een doorschijnend shirtje aan zonder dat je mn buik er doorheen heel goed ziet
veiligheidsspeldjedonderdag 13 september 2007 @ 13:28
Nog een kilootje voor een goed BMI Miss_S (in principe is dat toch eigenlijk wel het belangrijkste), en even niet sporten is geen ramp, maar wel weer oppakken --> trouwens je postte wel een foto van je rokje en blouse, maar we zijn natuurlijk veel benieuwder naar je broek toch?

Wat 'andere' mijlpalen voor mij, sommigen zijn wel erg kweet niet meer op hoeveel kg. ik dat had)
- m'n tieten steken weer verder uit dan m'n buik!
- je ziet m'n navel niet meer door een shirtje heen!
- m'n broeken slijten niet meer door aan m'n bovenbenen!
- de bovenband van broek snijdt niet meer in m'n vlees --> prop er geen shirtjes meer in
Beessie-Jendonderdag 13 september 2007 @ 14:33
ja miss-s in een broek ben ik ook wel benieuwd naar eigenlijk
Miss_Sdonderdag 13 september 2007 @ 15:07
die broek fotos komen eraan echt waar
moeten alleen nog ff korter gemaakt worden (de broeken niet de fotos)

en een goed BMI is het belangrijkst inderdaad maar dan wil ik ook nog ff onder de 70
Viking84donderdag 13 september 2007 @ 21:05
Zo, weer hardgelopen. Viel niet mee vandaag, want ik voelde m'n eten nog zitten (ook al had ik 2 uur van tevoren gegeten). Dat loopt gewoon niet prettig. Het begint nu weer pittiger te worden. Zaterdag voor het eerst weer 2 x 3 (tot nu toe alleen nog maar 1 minuut en 2 minuten gedaan).
Chicolatedonderdag 13 september 2007 @ 21:35
Zo wat was het hier stil zeg Ik had niets boeiends te melden zelf ... alleen dat je nooit teveel keelsnoepjes achter elkaar moet eten, hoe smerig de smaak in je mond ook is ...

We aten vanavond speklapje (BAH! Dat vind ik dus echt niet lekker, hoefde ik ook niet) aardappel en sperziebonen met appelmoes. Had niet zo'n honger na die keelsnoepjes, hoefde ook geen toetje. Niet zo gezond gegeten vandaag, morgen weer een dag, weer een kans

Wel leuk: ik heb hele avond op internet rondgehangen, en zit erover te denken om een snowboard met schoenen en bindingen te kopen ... alleen nog even uitzoeken hoe duur een tas is, waar ik het op ga slaan buiten seizoen, of het wel nuttig is om te kopen (hoe vaak gebruik ik dat nou) en wat het onderhoud is ... als alles positief is, word ik trotse eigenares van een snowboard (even allemaal aan mn gymdocent, die snowboarder is, vragen)

hihi ik zie het helemaal zitten
_Hestia_donderdag 13 september 2007 @ 22:27
Goeieavond idd stil hier ja.

Vandaag wel een redelijke dag qua eten, toch aardig wat binnen gekregen:

ontbijt: 2 plakken ontbijtkoek
lunch: 2 sneeen brood met smeerkaas
avondeten: gekookte aardappelen met sperzieboontjes en worst ( at op stage)
tussendoor: 2 rijstwafels en een appel
conlechedonderdag 13 september 2007 @ 23:12
Ik kreeg vandaag een soort vest binnen van Esprit dat ik online had besteld. Maar heel Freudiaans heb ik me vergist in de maat, dacht dat ik een M had besteld, maar er kwam dus een XS!! Heb het aangetrokken en het zit dus heel strak (ja duh) máár, ik vind het eigenlijk wel mooi staan. Ik zal morgen bij daglicht eens een foto posten.
Viking84vrijdag 14 september 2007 @ 07:28
, goedemorgen.
Bleh, eten bestellen is niet goed voor mij.
1) ik had vrijwel gelijk buikpijn. Toch gek hoe je het na 2 weken gezond eten meteen voelt als je iets eet wat minder gezond is.
2) het hardlopen ging me niet zo goed af, want ik voelde m'n eten nog zwaar op m'n maag liggen.
3) ik was vanochtend weer zwaarder , maar dat is er morgen waarschijnlijk wel weer af.

Iig goede redenen om het niet meer (zo vaak) eten te bestellen dus .
StefanieVvrijdag 14 september 2007 @ 09:08
Goeiemorgen

Gisteren weer volleybal gehad, het ging totaal niet, alles was in het net ofzo, dus was behoorlijk kwaad achteraf. Precies of alles blijft in een dip zitten.

Nuja, morgen wedstrijd, we zullen zien hoe het gaat.. Daarna bij mijn ma thuis eten en lening voor het huis tekenen. Ik hoop dat het niet te vettig zal zijn.. Maar het gewicht gaat goed denk k, mijn broek die ik nu aanheb is toch te groot, nochtans nog niet veel aangehad.
Plukie86vrijdag 14 september 2007 @ 09:33
quote:
Op donderdag 13 september 2007 13:28 schreef veiligheidsspeldje het volgende:

Wat 'andere' mijlpalen voor mij, sommigen zijn wel erg kweet niet meer op hoeveel kg. ik dat had)
- m'n tieten steken weer verder uit dan m'n buik!
- je ziet m'n navel niet meer door een shirtje heen!
- m'n broeken slijten niet meer door aan m'n bovenbenen!
- de bovenband van broek snijdt niet meer in m'n vlees --> prop er geen shirtjes meer in
Jaaaa dat heb ik nu ook! Ze lijken direct een stuk groter, terwijl ze dat helemaal niet zijn. Gelukkig zijn ze ook niet kleiner geworden van het afvallen. De verhoudingen zijn nu veel beter.
veiligheidsspeldjevrijdag 14 september 2007 @ 11:19
Goedemorgen!

Inderdaad erg rustig hier, allemaal goede voornemens w.b. een hoop doen ofzo? Vandaag hafl 9 opgestaan, redelijk goed dus Toen lekker hardgelopen (30 minuten achtereen, helemaal volgehouden ) en nu studeren, vanavond werken.
Gisteravond was ik wel wat gefrustreerd van m'n ongesteldheid enzo, en toen had ik zo maar ineens een half pak speculaasjes op dat was wel minder natuurlijk.... Maar nu zijn ze niet meer in huis dus kan ik ze ook niet opvreten, dat is wel goed
Beessie-Jenvrijdag 14 september 2007 @ 11:30
quote:
Op vrijdag 14 september 2007 09:08 schreef StefanieV het volgende:
Goeiemorgen

Gisteren weer volleybal gehad, het ging totaal niet, alles was in het net ofzo, dus was behoorlijk kwaad achteraf. Precies of alles blijft in een dip zitten.

Nuja, morgen wedstrijd, we zullen zien hoe het gaat.. Daarna bij mijn ma thuis eten en lening voor het huis tekenen. Ik hoop dat het niet te vettig zal zijn.. Maar het gewicht gaat goed denk k, mijn broek die ik nu aanheb is toch te groot, nochtans nog niet veel aangehad.
hey stefanie. Waar volleybal je als ik het vragen mag? en welk team? welke klasse?

ik speel zelf ook namelijk
StefanieVvrijdag 14 september 2007 @ 13:04
quote:
Op vrijdag 14 september 2007 11:30 schreef Beessie-Jen het volgende:

[..]

hey stefanie. Waar volleybal je als ik het vragen mag? en welk team? welke klasse?

ik speel zelf ook namelijk
Hoi

Tuurlijk, ik speel 3de provinciaal Vlaams-Brabant in Ruisbroek 84 Dames A In België dus

Waar speel jij?
Chicolatevrijdag 14 september 2007 @ 16:05
Zo, ik was ook alweer zwaarder, nu vind ik het echt lelijk worden, en blijf ik wel van het snoep af (er is ook niets meer in huis volgens mij) ... en dacht ik uit school 1 blokje chocola te nemen, kreeg ruzie met mn moeder omdat die voor het weekend waren ... nee ik mocht wel een eierkoek Eet dat smaakloze suikerding maar zelf op ...

Zometeen weer trainen, erg blij mee, ben woest op mn werkgever van mijn vakantiebaantje en wil al 2 dagen alles in elkaar meppen. Mij even de helft van mn loon door de neus boren

Trainen
conlechevrijdag 14 september 2007 @ 18:12
quote:
Op donderdag 13 september 2007 23:12 schreef conleche het volgende:
Ik kreeg vandaag een soort vest binnen van Esprit dat ik online had besteld. Maar heel Freudiaans heb ik me vergist in de maat, dacht dat ik een M had besteld, maar er kwam dus een XS!! Heb het aangetrokken en het zit dus heel strak (ja duh) máár, ik vind het eigenlijk wel mooi staan. Ik zal morgen bij daglicht eens een foto posten.
Dit is 'm dus. Hij was natuurlijk eigenlijk niet zo bedoeld. Had hem in gedachten als juist een beetje ruim buitenvest. Maar eigenlijk vind ik dit wel goed staan zo, of zal ik hem toch maar ruilen?
mordradeadvrijdag 14 september 2007 @ 18:14
Ik vind hem prima staan, als hij ook goed zit als je je armen hebt hangen en je net hebt gegeten (met een wat boller buikje, tenminste bij mij dan ) dan zou ik het gewoon zo laten
conlechevrijdag 14 september 2007 @ 18:19
quote:
Op vrijdag 14 september 2007 18:14 schreef mordradead het volgende:
Ik vind hem prima staan, als hij ook goed zit als je je armen hebt hangen en je net hebt gegeten (met een wat boller buikje, tenminste bij mij dan ) dan zou ik het gewoon zo laten
Hij zit zo strak dat eventuele vetjes worden platgedrukt . De mouwen zijn ook maar net lang genoeg, maar dat kan ik nog wel veranderen omdat het een dubbel boord is.
Chicolatevrijdag 14 september 2007 @ 18:24
Geen last van dat je schouders naar achter getrokken worden/te strak rond schouders en borsten? Mouwen lang genoeg? Zit ie lekker? ...

Als je hier overal 'ja' op kan antwoorden, dan zou ik em houden Hij staat verder wel gewoon goed (volgens mij hoort ie wel zo ongeveer zo te zitten)
Miss_Svrijdag 14 september 2007 @ 18:34
quote:
Op vrijdag 14 september 2007 18:12 schreef conleche het volgende:

[..]

Dit is 'm dus. Hij was natuurlijk eigenlijk niet zo bedoeld. Had hem in gedachten als juist een beetje ruim buitenvest. Maar eigenlijk vind ik dit wel goed staan zo, of zal ik hem toch maar ruilen?
[afbeelding]
ziet er goed uit dus als ie ook nog goed zit zou ik hem houden
Alcarinvrijdag 14 september 2007 @ 18:48
Hij staat goed hoor conleche!


Ik kreeg net weer zo'n 'shock', dat ik me ineens besefte dat er toch wel wat gewicht af is..
Ik deed namelijk mijn jas dicht, voor het eerst in een half jaar oid. Ik heb een lange jas, echt zo'n getailleerd ding. Die jas is maat 40, dus hij zat best strak, volgde gewoon mijn lijf. En nu heb ik echt nog een hoop ruimte over...Hij slobbert! Nu moet ik een nieuwe, wat erg
conlechevrijdag 14 september 2007 @ 20:42
quote:
Op vrijdag 14 september 2007 18:48 schreef Alcarin het volgende:
Hij staat goed hoor conleche!


Ik kreeg net weer zo'n 'shock', dat ik me ineens besefte dat er toch wel wat gewicht af is..
Ik deed namelijk mijn jas dicht, voor het eerst in een half jaar oid. Ik heb een lange jas, echt zo'n getailleerd ding. Die jas is maat 40, dus hij zat best strak, volgde gewoon mijn lijf. En nu heb ik echt nog een hoop ruimte over...Hij slobbert! Nu moet ik een nieuwe, wat erg
Je bent dan ook 13 kilo afgevallen!! Bedenk maar eens 13 pakken suiker die je her en der over je lichaam nog kwijt moet

Ik heb het met de spijkerbroek die ik op de foto aanheb (en die je niet zo heel goed ziet ) Die zat echt loeistrak toen ik hem kocht en nu moet ik er persé een riem om, anders zakt ie van m'n kont.

Nou, dan ga ik het vest maar houden, want hij zit best lekker (dat komt waarschijnlijk door de gebreide mouwen, dat rekt natuurlijk mee, zodat je er geen opgesloten gevoel in krijgt.)

O dan heb ik nog een technisch vraagje: hoe krijg je tekst rood? Ik zie overal knopjes voor, maar dat niet
conlechevrijdag 14 september 2007 @ 20:54
Ik heb nog even een herfstplaatje gemaakt; ik vind dat bij onze topics een plaatje hoort, toch?

Dus voor de volgende die het topic gaat openen:

Chicolatevrijdag 14 september 2007 @ 20:59
* chicolate weet dat ook sinds kort

[ me=chicolate ] hier je tekstje [ / me ]

Maar dan zonder de spaties

Ik heb heerlijk getraind daarnet, was lekker fanatiek. Zo fanatiek dat ik perongeluk 2 mensen op hun hoofd getrapt heb Uhm, oeps (bij 1tje zelfs in zn oog)
Chicolatevrijdag 14 september 2007 @ 21:00
Leuk plaatje trouwens, maar de OP is nog steeds van de zomer haha
conlechevrijdag 14 september 2007 @ 21:01
* conleche effe proberen
Chicolatevrijdag 14 september 2007 @ 21:05
Jaaaaa het is je gelukt
conlechevrijdag 14 september 2007 @ 21:09
quote:
Op vrijdag 14 september 2007 21:05 schreef Chicolate het volgende:
Jaaaaa het is je gelukt
Ja maar in m'n tekstje had ik alleen "effe proberen" getypt, maar hij pakt dat conleche ook mee. (Vandaar ook dat ik iedereen in de derde persoon zie praten als ze in het rood staan ) Nou ja, ik weet al wat meer, maar als iemand nog weet hoe je alleen de tekst rood krijgt???
Chicolatevrijdag 14 september 2007 @ 21:19
Uhm als je alleen het sterretje wil ... ja kan bij me= ook gewoon het eerste woordje van je zin plakken

* op deze manier dus

[ me= op ] deze manier dus [ / me ]

Sterretje krijg ik niet weg zelf ..
lincelotvrijdag 14 september 2007 @ 21:19
@ conleche: Ik vind het vest leuk staan, gewoon houden zeg ik
roooosjevrijdag 14 september 2007 @ 21:54
* roos eet chips
StefanieVvrijdag 14 september 2007 @ 21:57
Mooi vest conleche

Ik had een mooi vest gezien van Esprit maar vind het niet meer terug op de site. Dan maar trui en broek besteld, ik moet eigenlijk sparen, dus mag in principe niets meer kopen
conlechevrijdag 14 september 2007 @ 22:00
quote:
Op vrijdag 14 september 2007 21:54 schreef roooosje het volgende:
* roos]eet chips[/me]
[me=rooooosje is stout

-edit-als je iets roods quote, dan doet ie ut dus niet
conlechevrijdag 14 september 2007 @ 22:01
* rooooosje is stout
Plukie86vrijdag 14 september 2007 @ 22:03
@ Conleche: Mooi vest, past goed hoor. Alleen de mouwen zijn te kort, kun je die nog uitleggen? Zo ja dan zou ik dat doen. En je broek is te groot!
conlechevrijdag 14 september 2007 @ 22:07
quote:
Op vrijdag 14 september 2007 22:03 schreef Plukie86 het volgende:
@ Conleche: Mooi vest, past goed hoor. Alleen de mouwen zijn te kort, kun je die nog uitleggen? Zo ja dan zou ik dat doen. En je broek is te groot!
Ja dat kan ik nog wel veranderen want de mouwboorden zijn dubbel, dus dat kan ik er uithalen. Als ik m'n armen rechthou zijn ze precies goed, maar ik vind het wel fijn als ze iets langer zijn.

En ja die broek is echt te groot
Viking84vrijdag 14 september 2007 @ 22:09
@ Conleche: cool vest! .
@ Plukie: Conleche gaf al aan dat ze de mouwen nog kan verstellen .
StefanieVvrijdag 14 september 2007 @ 22:25
Ik heb zo'n zin om te snoepen
conlechevrijdag 14 september 2007 @ 22:38
quote:
Op vrijdag 14 september 2007 22:25 schreef StefanieV het volgende:
Ik heb zo'n zin om te snoepen
* conleche tikt StefanieV op de vingers; doe nu maar niet, neem een appeltje!


Nu zal ik weer ophouden met dat rode gedoe....
StefanieVvrijdag 14 september 2007 @ 22:50
Haha, geen appeltjes in huis, maar ik heb nog altijd niets genomen om te snoepen. Mag eigenlijk niet meer, al genoeg gegeten vandaag
Alcarinvrijdag 14 september 2007 @ 23:27
Ik heb een zak chips gegeten