Nee, nee niet aánkoopquote:Op vrijdag 7 september 2007 07:14 schreef Viking84 het volgende:
Goedemorgen,
ik ben de eerste, zie ik.
Feli met de aankoop van je schilderij, Colette.
Hoi Mademoiselle.Moi en welkom!quote:Op vrijdag 7 september 2007 10:37 schreef Mademoiselle.Moi het volgende:
Hallo![]()
Ik wil me ook bij jullie voegen als dat kan.Ik woon sinds afgelopen dinsdag op mezelf en ben sindsien bezig met gezonder eten om wat kilootjes kwijt te raken. Ik ben niet véél te zwaar, maar ben slecht 1.63 m, dus dan valt elk vetje op.
![]()
Ik zal even vertellen wat ik gister heb gegeten, als voorbeeld.![]()
Ontbijt:
2 lichtgewicht crackers met Beemster Old Lite kaas
Optimeldrink
Tussendoor:
Plakje ontbijtkoek met halvarine
Lunch:
2 bruine pistoletjes, 1 met banaan, 1 met filet americain en een gekookt eitje
Tussendoor:
1 evergreen
Diner:
Spinazie, 2 gekookte aardappels, scholfilet
Tussendoor:
1 evergreeen
En ik hou me netjes aan de 1,5l water per dag (+nog wat koppen rooibosthee)
Ja, daar heb je gelijk in. Maar ik ging 's avond naar de bios en vond het al heel wat dat ik alleen een evergreentje had.quote:Op vrijdag 7 september 2007 10:45 schreef conleche het volgende:
[..]
Hoi Mademoiselle.Moi en welkom!
Je lijstje ziet er goed uit, ik zou misschien één evergreen vervangen door nog een stuk fruit en dan geen banaan. Hoeveel weeg je als ik vragen mag?
Ik ben net verhuisd, en zoek nu in mijn woonplaats een sportschool. Even kijken wat het voordeligst is. Al begin ik waarschijnlijk pas in oktober met sporten. Ik moet mijn eigen schoolgeld betalen en dat heeft er even flink ingehakt. Ben nu druk op zoek naar een baantje die ik kan combineren met school. Ik krijg gelukkig straks een (eenmalige) toelage van de IBG, en ik krijg nog een beetje salaris van mijn vakantiewerk.quote:Op vrijdag 7 september 2007 10:53 schreef Sylvana het volgende:
Welkom Mademoiselle.Moi. en zoals Colette al zei, je lijstje ziet er al goed uit, sport je daarnaast ook?
Ik zal blij zijn als ik ooit 38 haal, maar ik vrees dat ik dan geen vlees meer op m'n botten heb. Het slaat dus nergens op om te generaliseren dat iemand met maat 42 dik is. Ik ken dik ogende mensen met maat 38 en slank ogende mensen met maat 44.quote:Op vrijdag 7 september 2007 09:22 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Ik zag in het Dieetclubtopic dat je maat 42 al dik vindt![]()
Kom ik met mijn BMI van 22,5 inmiddels en maat 42![]()
(mijn punt is dus: het is nogal afhankelijk van je lengte..)
quote:Op vrijdag 7 september 2007 10:06 schreef conleche het volgende:
[..]
Nee, nee niet aánkoopmaar vérkoop!
als je 1,63 bent zit je met 64 kg nog onder de 25 (BMI), maar je moet al wel oppassen (reken uit: 1,63 x 1,63 = 2,6569; 64 : 2,6569 = 24,1). Je kunt er inderdaad beter iets onder gaan zitten. Ik ga proberen op de 22 te komen. Dan zit ik een beetje tussen de ondergrens en de bovengrens in en heb je niet meteen weer overgewicht als je een keertje minder gezond gegeten hebtquote:Op vrijdag 7 september 2007 11:08 schreef Mademoiselle.Moi het volgende:
[..]
Ja, daar heb je gelijk in. Maar ik ging 's avond naar de bios en vond het al heel wat dat ik alleen een evergreentje had.![]()
En veel fruit eten is geen straf voor mij.![]()
Ik heb hier geen weegschaal, maar de weegschaal in mijn ouderlijk huis gaf 64 kilo aan. Klinkt niet zo heel veel, maar voor mij is het gewoon echt te zwaar. Omdat ik geen weegschaal heb kan ik dus ook niet in kilo's bijhouden hoeveel ik afval, maar daar gaat het me eigenlijk ook niet om. Ik wil gewoon die irritante vetbobbels weghebben.![]()
Goedemorgen!quote:Op vrijdag 7 september 2007 11:15 schreef Viking84 het volgende:
[..]
als je 1,63 bent zit je met 64 kg nog onder de 25 (BMI), maar je moet al wel oppassen (reken uit: 1,63 x 1,63 = 2,6569; 64 : 2,6569 = 24,1). Je kunt er inderdaad beter iets onder gaan zitten. Ik ga proberen op de 22 te komen. Dan zit ik een beetje tussen de ondergrens en de bovengrens in en heb je niet meteen weer overgewicht als je een keertje minder gezond gegeten hebt.
En wat sporten betreft:
koop een paar goede hardloopschoenen en ga hardlopen met Evy of een schema van hardloopschema.nl. Relatief goedkoop, gemakkelijk want je hoeft nergens heen en je kunt sporten wanneer je maar wilt en leuk!
Ja, dat weet ik wel, maar ik voel me er toch klote onder als ik in 1 dag een kilo aan kom van teveel eten, ook al is die er 2 dagen later weer afquote:Op vrijdag 7 september 2007 11:20 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
[..]
Goedemorgen!
Dat dikgedrukte heb je volgens mij sowieso niet van een keertje ongezond eten hoor![]()
Vanochtend hardgelopen, ging best goed, raakte alleen de weg een beetje kwijtdus best wel lang uitgelopen... gelukkig had ik wel enkele 'herkenningspunten' op een bepaald moment want ik liep in een soort bos.
Vanavond werken, dus dan ben ik eigenlijk ook wel de hele avond aan het lopen, scheelt weer.
En dan morgen wegen, oeioei!
Je moet geen BMI in je hoofd nemen (ook al doe ik het zelf ookquote:
Huh, das weinig, ga jequote:
Omdat ik geen weegschaal heb, kan ik niet echt bijhouden hoeveel ik afval en wat voor BMI ik dan krijg. Het maakt me ook eigenlijk helemaal niet uit hoevéél ik weeg, maar meer hoe het er uitziet.quote:Op vrijdag 7 september 2007 11:15 schreef Viking84 het volgende:
[..]
als je 1,63 bent zit je met 64 kg nog onder de 25 (BMI), maar je moet al wel oppassen (reken uit: 1,63 x 1,63 = 2,6569; 64 : 2,6569 = 24,1). Je kunt er inderdaad beter iets onder gaan zitten. Ik ga proberen op de 22 te komen. Dan zit ik een beetje tussen de ondergrens en de bovengrens in en heb je niet meteen weer overgewicht als je een keertje minder gezond gegeten hebt.
En wat sporten betreft:
koop een paar goede hardloopschoenen en ga hardlopen met Evy of een schema van hardloopschema.nl. Relatief goedkoop, gemakkelijk want je hoeft nergens heen en je kunt sporten wanneer je maar wilt en leuk!
Dat werkt dus niet bij mij, volgens de link van colette daarnet zou m'n gewicht zo'n beetje perfect zijn, maar k vind m'n buik nog best wel vadsig eigenlijk!! Dus ik hou het liever bij een bepaald minimum gewicht, wat dat is weet ik nog niet. Een BMI van 18 zou ik wel te laag vinden denk ik, zeker omdat dat niet meer in de gezond range valt en ik vind dat je daar niet naar moet streven. Ben je gezond en heb je dit zonder er moeite voor te doen (dus echt 1800+ kcal binnenkrijgen) dan is het niet erg, maar anders is het niet goed denk ik.quote:Op vrijdag 7 september 2007 11:27 schreef Viking84 het volgende:
Je moet geen BMI in je hoofd nemen (ook al doe ik het zelf ook), maar vooral in de gaten houden hoe je jezelf eruit vindt zien. Als je blij wordt van wat je in de spiegel ziet en je bent van je spekrolletjes af, dan moet je stoppen, ook al heb je het BMI dat je in je hoofd had zitten nog niet bereikt
. Ik denk zelf dat ik met 70 kilo al tevreden ben, want wat er nu nog af gaat, gaat vooral van m'n buik af en ik heb echt geen 8 kilo meer op m'n buik zitten, hoor
.
Maar als ik foto's van jou bekijk, dan zie ik echt wel een slank iemand. Het kan zijn dat je nog wat vet op je buik hebt, maar het is wel heel moeilijk om precies daar af te vallen waar je het wilt. Dus tegen de tijd dat je het perfecte buikje hebt dan zit je ook ineens met spillepootjes en geen kont! Ik denk dat je met veel trainen de vadsige look nog wel kan verminderen toch?quote:Op vrijdag 7 september 2007 11:33 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
[..]
Dat werkt dus niet bij mij, volgens de link van colette daarnet zou m'n gewicht zo'n beetje perfect zijn, maar k vind m'n buik nog best wel vadsig eigenlijk!! Dus ik hou het liever bij een bepaald minimum gewicht, wat dat is weet ik nog niet. Een BMI van 18 zou ik wel te laag vinden denk ik, zeker omdat dat niet meer in de gezond range valt en ik vind dat je daar niet naar moet streven. Ben je gezond en heb je dit zonder er moeite voor te doen (dus echt 1800+ kcal binnenkrijgen) dan is het niet erg, maar anders is het niet goed denk ik.
Hmm iik pas mijn ideale bmi even aan. dan ga ik toch liever naar de 19. Ik wil 47 kilo wegen, ik ben maar 1 meter 57 he. Maar als ik dan mijn borstomvang erbij betrek, zit ik al op mijn ideale gewicht, maar de spiegel zegt iets andersquote:Op vrijdag 7 september 2007 11:27 schreef conleche het volgende:
[..]
Huh, das weinig, ga je! Nee ff serieus, hoeveel wil je wegen dan?
In een ander topic (over sixpacks) zag ik deze link Dan kan je op allerlei verschillende manieren uitrekenen wat je ideale gewicht is.
Ik ken een vrouw die ook maat 42 heeft, bij een lengte van 1.92 en gewicht 63. Van broeken past ze niet in kleinere maten omdat ze vrij brede heupbotten heeft. En nee, ze heeft geen eetstoornis, eerder een supersnelle stofwisseling. Kortom, iemand met maat 42 kan best graatmager zijn. Je moet verder kijken dan maten an BMI, dat zijn hele grove hulpmiddelen. Je moet ze niet gebruiken als norm.quote:Op vrijdag 7 september 2007 11:11 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik zal blij zijn als ik ooit 38 haal, maar ik vrees dat ik dan geen vlees meer op m'n botten heb. Het slaat dus nergens op om te generaliseren dat iemand met maat 42 dik is. Ik ken dik ogende mensen met maat 38 en slank ogende mensen met maat 44.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |