abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_46669180
Op maandag 19 februari 2007 11:17 schreef Mini_rulez het volgende:

Voor wie is 'Slank de lente in', ookwel bekend als 'Slank de zomer in' bedoeld?
De Slank-de-zomer-uit-topics zijn bedoeld voor mannen en vrouwen die wel wat kilotjes kwijt willen raken, maar geen overgewicht hebben.
Bij een BMI van boven de 27 ben je van harte welkom in het zustertopic Fok!Dieetclub, deel 132 Met een BMI tussen de 25 en 27 mag je zelf beslissen waar je je aanmeldt.
Hoe je je het beste kunt aanmelden kun je lezen onder het kopje Ik wil ook!.

Linkjes
Vroeger hadden we een hele lijst met linkjes; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Ik wil ook!
Dat kan Ga naar http://www.dieet-web.nl en maak daar een account aan. Na activatie zal je dan in het lijstje verschijnen. Je kunt zelfs een klein profiel aanmaken waarin je gegevens zet. Met je eigen account kan je zelf je updates doorgeven. Dat kan je één keer in de week doen, of dagelijks of wanneer jij maar wilt. We verwachten minimaal één update per maand, ook als je niets bent afgevallen in die periode. Op deze manier kunnen we zien of je nog meedoet.

Deelnemers
De volgende lijst is een lijst met deelnemers aan deze reeks. Het is een plaatje wat automatisch geupdate wordt op het moment dat je je gegevens invult.
--nieuwe deelnemers kunnen zich bij Troel aanmelden via IM--



PLAATJE MET #48 MOET #49 WORDEN

[ Bericht 48% gewijzigd door VonHinten op 25-02-2007 23:31:42 ]
  zondag 25 februari 2007 @ 20:21:58 #2
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_46669319
quote:
Op zondag 25 februari 2007 20:15 schreef VonHinten het volgende:

[..]

Kom op mensen, dat kán toch niet?! Dan doe je toch iets verkeerd? Of doet je lichaam dan heel apart? Als ik wil kan ik in 1 week 2-3 kilo afvallen. Alleen maar door weinig en regelmatig te eten.
Als ik in een week ook bijna niks eet (zegmaar net voldoende) val ik ook altijd wel af misschien geen 2/3 kilo maar wel zeker 1

Overigens had ik de op gewoon ctrl-c ctrl-v gedaan
Bernie en ik zijn tof.
pi_46669377
quote:
Op zondag 25 februari 2007 20:21 schreef mordradead het volgende:

[..]

Als ik in een week ook bijna niks eet (zegmaar net voldoende) val ik ook altijd wel af misschien geen 2/3 kilo maar wel zeker 1

Overigens had ik de op gewoon ctrl-c ctrl-v gedaan
OP gequote.
pi_46669420
tvp
Tap tap tap
  zondag 25 februari 2007 @ 20:24:04 #5
9760 zwahiel
keihard de lekkerste
pi_46669446
Gaat weer snel

Ik wil nog wel even inhaken op die dieten die aangehaald worden en dat je daarna je gewicht hardstikke snel terug krijgt. Bij mij was het niet zo. Ik heb een dieet gedaan van 370 kCal per dag. Dat is echt niet veel. En ik werk als kok in een keuken, kun je nagaan

Ik zit hier nu zo'n 8 maanden later, en ik heb nog alleen meer gewicht verloren terwijl ik al tijden weer normaal eet, gewoon normaal mijn dingen doe en nog steeds weinig aan sport doe. Toch verlies ik gewicht.

Dat je een andere insteek in je eetpatroon moet doen, ben ik het helemaal mee eens, maar zo'n dieet helpt ook om je eetpatroon te veranderen. Als je zo snel resultaat zie wil je niet meer terug. Ik zie wel eens foto's van een jaar geleden en dan denk ik: "waar was je mee bezig!?"

Ik eet niet meer hetzelfde, ga compleet anders om met eten en kijk anders tegen dingen aan dan voorheen. Een dieet moet je zien als de kickstarter van je verandering. Het begin. Daarna moet je het toch echt zelf doen hoor.

Ik zie het bij mijn moeder telkens terug, die heeft al zoveel geprobeerd, maar uiteindelijk dan geeft ze op en jojo't ze weer vrolijk terug naar haar oude gewicht of wordt ze nog zwaarder. Ze doet wel het dieet maar niet de follow up, niet de verandering die het dieet moet beginnen. Zonder die verandering is er niks behalve een half medicijn voor iets. Maar halve medicijnen helpen niet, uiteindelijk ligt het aan jezelf. Ik moet nu bijvoorbeeld niks meer hebben van gefrituurd eten, fricandellen vind ik gewoon goor. Voor een goeie croquette kun je me nog wel wakker maken, maar voor de rest: nee dank je!
As a teacher I enjoy my holidays! 2010: 8 januari boarden @ Willingen | 23 april boarden @ Val Thorens | juli Spanje | 9-16 aug. Sziget festival | 26, 27, 28, 29 aug. 2010 34e Zomerparkfeest Venlo | december 2010 boarden Swiss
  zondag 25 februari 2007 @ 20:26:15 #6
157031 roosjeroosje1988
viesdik/lelijk/daddy-issues
pi_46669562
quote:
Op zondag 25 februari 2007 20:15 schreef VonHinten het volgende:

[..]

Kom op mensen, dat kán toch niet?! Dan doe je toch iets verkeerd? Of doet je lichaam dan heel apart? Als ik wil kan ik in 1 week 2-3 kilo afvallen. Alleen maar door weinig en regelmatig te eten.
Dat is gelukkig iets anders dan maanden.
  zondag 25 februari 2007 @ 20:27:52 #7
157031 roosjeroosje1988
viesdik/lelijk/daddy-issues
pi_46669630
quote:
Op zondag 25 februari 2007 20:24 schreef zwahiel het volgende:
Gaat weer snel

Ik wil nog wel even inhaken op die dieten die aangehaald worden en dat je daarna je gewicht hardstikke snel terug krijgt. Bij mij was het niet zo. Ik heb een dieet gedaan van 370 kCal per dag. Dat is echt niet veel. En ik werk als kok in een keuken, kun je nagaan

Ik zit hier nu zo'n 8 maanden later, en ik heb nog alleen meer gewicht verloren terwijl ik al tijden weer normaal eet, gewoon normaal mijn dingen doe en nog steeds weinig aan sport doe. Toch verlies ik gewicht.
Nou wat heb je precies gevolgd?
pi_46669673
quote:
Op zondag 25 februari 2007 20:27 schreef roosjeroosje1988 het volgende:

[..]

Nou wat heb je precies gevolgd?
als je nu al honger hebt moet je niet een dieet van 370 kcal per dag gaan volgen
  zondag 25 februari 2007 @ 20:29:30 #9
35189 Troel
scherp en bot
pi_46669697
TVP. Kan er in de OP geplaatst worden dat nieuwe aanmelders zich even bij mij moeten melden via IM? Dan staan ze sneller in het lijstje
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  zondag 25 februari 2007 @ 20:30:26 #10
157031 roosjeroosje1988
viesdik/lelijk/daddy-issues
pi_46669733
quote:
Op zondag 25 februari 2007 20:29 schreef Miss_S het volgende:

[..]

als je nu al honger hebt moet je niet een dieet van 370 kcal per dag gaan volgen
Dat lijkt me eigenlijk ook wel heel slecht hoor.
  zondag 25 februari 2007 @ 20:31:15 #11
35189 Troel
scherp en bot
pi_46669780
Het probleem bij een dieet van 370 kcal per dag is dat je waarschijnlijk ook niet alle benodigde stoffen binnenkrijgt. Als je niet van vitaminepillen slikken houdt, is dat dus niet aan te raden (bovendien is het echt gewoon ongezond)
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  zondag 25 februari 2007 @ 20:32:22 #12
69655 mordradead
Wat is een leesje?
pi_46669820
370 Kcal daar wil ik niet eens aan denken
Bernie en ik zijn tof.
pi_46669940
370 kcal moet ik ook niet aan denken, dan val ik echt van mn stokje

gewoon 3 keer per dag een gezonde maaltijd eten en tussendoor fruit/ontbijtkoek/rijstwafels enzo en daarnaast bewegen werkt het beste om het je leven lang vol te houden
  zondag 25 februari 2007 @ 20:38:08 #14
157031 roosjeroosje1988
viesdik/lelijk/daddy-issues
pi_46670067
Ik heb zin om iets te eten, wat zou ik na dit allemaal nog kunnen eten?:
quote:
Op zondag 25 februari 2007 20:06 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Wat ik vandaag heb gegeten:

1 boterham met jam en 2 met pindakaas
'S middag's: Een banaan, kiwi en pistache noten
Maaltijd: gebakken aardappelen, gebakken bloemkool en gebakken ui door elkaar
  zondag 25 februari 2007 @ 20:39:08 #15
153812 Frautie
Frautilicious
pi_46670104
quote:
Op zondag 25 februari 2007 20:32 schreef mordradead het volgende:
370 Kcal daar wil ik niet eens aan denken
Assumption is the mother of all fuck ups
Everything you do, every single decision you make, either takes you a step closer or a step further away from your goal.
You either grow or you regress; nothing stands still.
pi_46670127
Vandaag lekker bijna twee uur uit wandelen geweest, maar daarna wel lekker uit eten. Ik wilde eigenlijk gewoon iets lekkers nemen, maar achteraf bleek het wel redelijk licht eten. Vegacurry met fruit en rijst: veel fruit, weinig groenten... Wil je een keer lekker zondigen, lukt het niet.
Trust me, I know what I'm doing.
  zondag 25 februari 2007 @ 20:40:46 #17
9760 zwahiel
keihard de lekkerste
pi_46670164
dat van niet alles binnen krijgen valt nogal mee moet ik zeggen. Ik had alleen een lijk witte kleur omdat ik een ijzer te kort had, maar bij een bloedtest bij de dokter bleek dat niet te zijn. Toen ik toch zelf maar 's een doosje ijzerpillen kocht was het afgelopen en nu heb ik een heerlijke gezonde kleur (licht getint door mijn half jaar zuid Amerika )

370kCal went echt na een weekje weet je niet anders. Zo lang je maar niets anders gaat eten Dan wil je ineens weer meer Ik heb 't 7 weken gedaan en in die zeven weken ben ik totaal 19 kg afgevallen die 5 kg daarna heb ik zelf gedaan door mijn eetpatroon aan te passen

En het heet Cambridge voor als je 't wil weten. Zoals ik al schreef ga ik 't over een weekje of een of twee nog weer een korte periode doen. Mijn lichaam reageert er heel erg goed op. Al het overtollige vet gaat weg zoals de bedoeling is. Maar het dieet is niet alles hoor. Zoals ik al schreef gebruiken veel mensen het dieet als dé oplossing. En dat is absoluut niet zo, bij geen enkel dieet. Een dieet is alleen maar de kickstart van een veranderingsproces wat lang duurt.

Ik ga 't nu doen omdat ik gewoon het vet van mijn lichaam weg wil hebben en 't liefst een beetje rap. Ik doe het in fases. Eerst rigoreus 't vet weg, dan een periode van aanpassing en bewustwording, daarna nog eens rigoreus maar veel minder dan voorheen, vet weg. En dan weer een korte pauze van in dit geval een of twee weken. Daarna de sportschool in. Want een dieet laat het vet wel verdwijnen, daarmee heb je nog niet het lichaam wat je wil. En waarin ik me prettig voel. Dat duurt dus nog even. Totaal heb ik zo'n jaar ervoor uitgetrokken. En nu zit ik op de helft ongeveer dus

Let op, het lichaam waar een persoon zich lekker in voelt is voor iedereen verschillend. Ik doe dit omdat ik me hier prettig bij voel. Omdat dit aansloot op de manier die ik voor ogen had. En ow nee het is niet makkelijk, echt niet! Daarom wordt de komende fase ook maar erg kort, maximaal een maand. Meer is niet nodig. Meer wil ik ook niet en meer kan ik voor mezelf ook niet aan.
Ik kom uit het zuiden en eten zit me in het bloed. Maar mijn lichaam heeft bewezen dat het 't wel aan kan en dan als het vet weg is mijn lichaam prima functioneerd en ik niet opnieuw aan ga komen om te jojoën. Voor mij werkt het dus
As a teacher I enjoy my holidays! 2010: 8 januari boarden @ Willingen | 23 april boarden @ Val Thorens | juli Spanje | 9-16 aug. Sziget festival | 26, 27, 28, 29 aug. 2010 34e Zomerparkfeest Venlo | december 2010 boarden Swiss
  zondag 25 februari 2007 @ 20:40:53 #18
35189 Troel
scherp en bot
pi_46670170
quote:
Op zondag 25 februari 2007 20:38 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Ik heb zin om iets te eten, wat zou ik na dit allemaal nog kunnen eten?:
[..]
Ga eens gewoon een glas water of 2 drinken in plaats van nu nog wat te eten
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_46670199
quote:
Op zondag 25 februari 2007 20:15 schreef VonHinten het volgende:

[..]

Kom op mensen, dat kán toch niet?! Dan doe je toch iets verkeerd? Of doet je lichaam dan heel apart? Als ik wil kan ik in 1 week 2-3 kilo afvallen. Alleen maar door weinig en regelmatig te eten.
Ik heb altijd al "vrij" weinig en regelmatig gegeten. Bovendien heb ik geen overwicht, dus dan gaat het er sowieso langzamer af he.
pi_46670397
370 .
Lijkt meer op een Auschwitz dieet . Ik zou het zelf niet kunnen.
Tap tap tap
  Vis een optie? zondag 25 februari 2007 @ 20:47:46 #21
70532 loveli
N
pi_46670448
Mannen en vrouwen zijn wat afvallen betreft niet met lekaar te vergelijken. Mannen kunnen veel sneller afvallen dan vrouwen, ze hebben veel meer spierweefsel.
crap in = crap out
  zondag 25 februari 2007 @ 20:49:41 #22
157031 roosjeroosje1988
viesdik/lelijk/daddy-issues
pi_46670524
quote:
Op zondag 25 februari 2007 20:47 schreef loveli het volgende:
Mannen en vrouwen zijn wat afvallen betreft niet met lekaar te vergelijken. Mannen kunnen veel sneller afvallen dan vrouwen, ze hebben veel meer spierweefsel.
En door steppen krijg je meer spierweefsel?
  zondag 25 februari 2007 @ 20:57:46 #23
9760 zwahiel
keihard de lekkerste
pi_46670890
quote:
Op zondag 25 februari 2007 20:46 schreef CherryLips het volgende:
370 .
Lijkt meer op een Auschwitz dieet . Ik zou het zelf niet kunnen.
Haha, valt wel mee hoor, ik was alleen niet meer te genieten in de keuken tijdens mijn werk
En mijn geheugen ging ook vrij hard achteruit, maar daarna is dat allemaal weer terug gekomen gelukkig, dat was maar een tijdelijk effect waar ik al ver van te voren voor gewaarschuwd was door mijn huisarts.

En niet om 't zo aan te prijzen hoor, maar voor mij was 't beste wat ik in al jaren tijd gedaan had!

Kun je je voorstellen dat ik dan kok ben en tijdens mijn dieet werkte ik 3,5 / 4 dagen per week in de keuken...
As a teacher I enjoy my holidays! 2010: 8 januari boarden @ Willingen | 23 april boarden @ Val Thorens | juli Spanje | 9-16 aug. Sziget festival | 26, 27, 28, 29 aug. 2010 34e Zomerparkfeest Venlo | december 2010 boarden Swiss
pi_46671096
quote:
Op zondag 25 februari 2007 20:57 schreef zwahiel het volgende:

[..]

Haha, valt wel mee hoor, ik was alleen niet meer te genieten in de keuken tijdens mijn werk
En mijn geheugen ging ook vrij hard achteruit, maar daarna is dat allemaal weer terug gekomen gelukkig, dat was maar een tijdelijk effect waar ik al ver van te voren voor gewaarschuwd was door mijn huisarts.

En niet om 't zo aan te prijzen hoor, maar voor mij was 't beste wat ik in al jaren tijd gedaan had!

Kun je je voorstellen dat ik dan kok ben en tijdens mijn dieet werkte ik 3,5 / 4 dagen per week in de keuken...
370 calorieen? Slecht humeur? Geheugen dat achteruit gaat?
En jij vindt dit een gezond dieet????????
  zondag 25 februari 2007 @ 21:04:19 #25
157031 roosjeroosje1988
viesdik/lelijk/daddy-issues
pi_46671219
quote:
Op zondag 25 februari 2007 21:01 schreef Liejannuh het volgende:

[..]

370 calorieen? Slecht humeur? Geheugen dat achteruit gaat?
En jij vindt dit een gezond dieet????????
Ik heb nu al een ***humeur.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')