Ja dat gaan we lekker niet verklappenquote:Op zaterdag 27 mei 2006 20:59 schreef Bob. het volgende:
Kut van je pakje VavaWat zat er allemaal in?
Ik hoop het ook! Ben benieuwd hoor, leuk!quote:Op zaterdag 27 mei 2006 21:16 schreef MissFrodo het volgende:
Vava jou pakketje is vandaag gepost, die met Blue Skies, de 2 handgemaakte zeepjes en een kadootje. Ik hoop dat die wel gewoon snel en veilig bij je aankomt.
Daar proberen ze het tenminste nog, die bij mij in de buurt denk dat ze een timmermansoog heeft, maar nee hoor dat heeft ze niet.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 22:35 schreef XcUZ_Me het volgende:
Staan ze daar achter hun balietje die envelop door de "model-brievenbus" te jetsen.
Ik heb nog wat laminaat op het balkon staan dat al eeuwen naar 't grofvuil moet... Ik ga het in stukjes zagen en als verpakkingsmateriaal gebruiken.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 22:36 schreef MissFrodo het volgende:
[..]
Inderdaad ben ik meteen van die extra stenen in mijn tuin af.
Mja, bij die envelop van mij hoefde ze niet eens kracht te zetten om hem door die rode nepgleuf te krijgen... toch mocht hij niet meequote:Op zaterdag 27 mei 2006 22:38 schreef MissFrodo het volgende:
[..]
Daar proberen ze het tenminste nog, die bij mij in de buurt denk dat ze een timmermansoog heeft, maar nee hoor dat heeft ze niet.![]()
quote:Op zaterdag 27 mei 2006 22:46 schreef Vava het volgende:
Whehe postbodes zijn toch zo dol op gleuvendan willen ze best even wat harder duwen
![]()
![]()
Dan hebben ze het verkeerde beroep gekozenquote:Op zaterdag 27 mei 2006 22:48 schreef XcUZ_Me het volgende:
Er zullen ook heus wel postbodes zijn die niet van gleuven houden hoor.
"Cif anti-kalkaanslagspray".quote:Op zaterdag 27 mei 2006 23:01 schreef MissFrodo het volgende:
Ik denk dat ik gewoon het eerste de beste flesje uit de douche pak en mij daarmee ga wassen.
quote:
Oh, hier proppen ze dus gewoon alles door dat rode plasticje. Als ik denk "dat past nooooooooit" dan wurmt die vrouw het er gewoon doorheenquote:Op zaterdag 27 mei 2006 22:30 schreef MissFrodo het volgende:
Weet je wat ook zo'n stomme instelling is, een service punt van TPG. Ze kunnen niet wegen, denken dat alles altijd een tarief zwaarder is dan het echt is. Ze kunnen niet zien dat iets van 2,5 cm dik wel door de brievenbus past en dus geen pakket is. En even het adres op het track en trace bonnetje schrijven kunnen ze ook niet, zucht.....
Als ik vanaf juni pakketjes moet versturen binnen Nederland en het moet met TPG dan spaar ik net zolang door tot het 9,9 kilo is en dus net in het basis tarief valt.
Dat hoop ik ook, zal wel dinsdag of woensdag worden denk ik.quote:Op zondag 28 mei 2006 11:11 schreef JacMar het volgende:
Hier schijnt de zon ook![]()
Maar wij krijgen zo visite..dus binnen zitten![]()
Ik hoop dat de Duitslandbestelling snel komt![]()
Hier om en om zon en wolken, maar het is in ieder geval droogquote:
Deze post ga ik even opslaanquote:Op zondag 28 mei 2006 20:37 schreef Anitra het volgende:
Sorry Aarti, volgende die ik open zal speciaal voor jou worden
quote:Op zondag 28 mei 2006 15:21 schreef Anitra het volgende:
Ik heb vast een vooruitkijkende blik
Ben vandaag de slaapkamer aan het leeghalen, men wat een troep kan een mens verzamelen zeg. Maar kasten zijn eruit, bed is gesloopt en tv gaat nu van de muur af. Daarna ga ik de matrassen op de grond leggen en zelf ff op die matras liggen en daarna een bad met de Happy pill, want jemig wat kan je chagarijnig worden van het weggooien van je verleden.
Na een tip van Xcuz_Me was ik het eerst met een andere shampoo en daarna gebruik ik big, dan schuimt het meer, al wil het zelfs dan bij mij nog niet echtquote:Op zondag 28 mei 2006 22:48 schreef _evenstar_ het volgende:
ik ben verliefd op coolaulin gewordenlekker spulletje
![]()
hoe gebruiken jullie big ?
quote:Op zondag 28 mei 2006 23:05 schreef Vava het volgende:
Whooooiii!!!! Ik hoor net dat ik een Happy Pill krijg!![]()
Ja! Zomaarquote:
Tss....dat geluk heb ik nou nooit. Wel lekker hoorquote:Op zondag 28 mei 2006 23:13 schreef Vava het volgende:
[..]
Ja! Zomaarik ben gelijk blij
wat een geweldige werking heeft die pil toch
Ja heerlijk! Uitzondering hoor, dit gelukquote:Op zondag 28 mei 2006 23:18 schreef Shirley het volgende:
[..]
Tss....dat geluk heb ik nou nooit. Wel lekker hoorHoe is het trouwens met je arm?
Wauw wat een geluk!quote:Op zondag 28 mei 2006 23:05 schreef Vava het volgende:
Whooooiii!!!! Ik hoor net dat ik een Happy Pill krijg!![]()
Graag gedaan!quote:Op zondag 28 mei 2006 22:44 schreef Lotjeb het volgende:
Anitra, nogmaalsvoor de oude Hybrid
![]()
Ik heb er echt veel plezier van![]()
Toch niet van Lush he?quote:
Die lijkt me heerlijk!quote:Op maandag 29 mei 2006 12:00 schreef noekje het volgende:
Vava, ook de sunny side glitters zijn er af te spoelen.
Die ruikt echt naar sinaasappels vind ik en die glitters geven echt gouden wolkjes in bad. Héél mooi!
Waarom, nou zomaar eigenlijkquote:Op maandag 29 mei 2006 10:56 schreef Aarti het volgende:
Vava, waarom krijg je een happy pill, en van wie
Ik wou dat ik zulke tantes hadquote:Op maandag 29 mei 2006 13:11 schreef Vava het volgende:
[..]
Waarom, nou zomaar eigenlijkmijn tante belde, ze had wat voor me gekocht bij Lush dus ik vroeg wat en toen legde ze uit hoe hij er uit ziet
![]()
Dit gebeurt niet wekelijks hoorquote:
Succes met je examen morgen Bob!quote:Op maandag 29 mei 2006 20:43 schreef Bob. het volgende:
Ja he rustig hier
Ik heb morgen mijn laatste examenJammer alleen dat ik daar dan nu nog wel verschrikkelijk veel voor moet doen, maar je kunt niet alles hebben
Mijn karma begint trouwens te ontkleuren, net zoals dat happy zeepje van jou Vava
Dankje!quote:Op maandag 29 mei 2006 21:52 schreef Rhiannon het volgende:
[..]
Succes met je examen morgen Bob!
Mijn Karma verkleurt niet.
Mijn Happy verkleurt ook niet.
Ze ruiken wel precies hetzelfde![]()
![]()
![]()
M'n Happy ging zo vanuit de seal in m'n zeepbakje in de douche, bij de Karma is ie niet in de buurt geweest, maar bij de eerste druppel water die erop kwam moest ik echt kijken of ik wel echt de happy in m'n klauwtjes had.quote:Op maandag 29 mei 2006 22:00 schreef Bob. het volgende:
[..]
Dankje!
En ruiken je karma en happy hetzelfdeHeb je gewoon een beetje een maffe karma/happy of hebben ze te veel op elkaar gelegen??
Mooi, hij lijkt me wel lekker namelijkquote:Op dinsdag 30 mei 2006 13:26 schreef Aarti het volgende:
De happy zeep heb ik zien liggen in de lush Kalverstraat, Elefes
O oquote:Op dinsdag 30 mei 2006 13:30 schreef PeRi het volgende:
Pop in the Bath en Still Life liggen ook al in de winkel als het goed is. Flosty Gritter en de Sunnyside schijnen over 2 weken in de winkel te komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |