haha zelfde als ik dusquote:Op woensdag 17 mei 2006 19:03 schreef gaai het volgende:
Jah sorry.....ik had 'm dichtgegooid, maar ik weet nog niet zo goed hoe ik een OP moet overnemen om een nieuw deel in een reeks te openen![]()
![]()
Een Flosty is van mij, rest is van/voor Skaai zelfquote:
Wow wat een sexy kleuren!!quote:Op woensdag 17 mei 2006 19:10 schreef PeRi het volgende:
Nee dat zijn Hard en Soft shampoobar! En idd Flosty en Sunnyside.
haha ja ik zag het daarna dus had hem al geeditquote:Op woensdag 17 mei 2006 19:06 schreef PeRi het volgende:
[..]
Een Flosty is van mij, rest is van/voor Skaai zelf. Ze heeft nog wel voor mij iets bij Be Never gekocht; een douchegel OM en een conditioner
.
Schat, het water wordt echt knalroze.quote:niet vertellen dat die m'n watertje niet mooi roze kleurt hè......
quote:Op woensdag 17 mei 2006 19:20 schreef noekje het volgende:
Gaai schreef voordat ze het topic dicht knalde:
[..]
Schat, het water wordt echt knalroze.![]()
Gelukkigquote:Op woensdag 17 mei 2006 19:20 schreef noekje het volgende:
Gaai schreef voordat ze het topic dicht knalde:
[..]
Schat, het water wordt echt knalroze.![]()
Dat is best wel eh... Ja. Ik heb het nog nooit gehoord, zeg maar, en ik heb al heel wat gehoord.quote:Op woensdag 17 mei 2006 19:28 schreef gaai het volgende:
en had ik al verteld dat ik een mini-koelkastje heb aangeschaft voor m'n smeltgevoelige stash?ik slaap op zolder en ben zó bang dat ik anders alleen lekker riekende 'plasjes' overhou........
![]()
Dat ligt er geloof ik aan waar je woont, veel kalk in het water was toch hard water?quote:Op woensdag 17 mei 2006 19:44 schreef gaai het volgende:
Wat is nou eigenlijk de deal met die hard en soft shampoo.......de 1 is voor als je hard water hebt en de ander voor als je zacht water hebt, toch? Maar heeft de gemiddelde Nederlandsche mensch nou hard of zacht water?
Zo denk ik er ook over........quote:Op woensdag 17 mei 2006 19:51 schreef Maeghan het volgende:
Alleen in Limbabwe en een klein stukje Gelderland heb je hard water voor zover ik weet. De rest is gewoon 'normaal' eigenlijk. Niet bijzonder zacht ook, maar eerder zacht dan hard.
Ik heb gewoon Hard gekocht omdat dat ook een conditioner is. Als het werkt, werkt het. Zacht of hard water, lekker boeiend.
Hard water is inderdaad meer kalk dan zacht waterquote:Op woensdag 17 mei 2006 19:52 schreef Bob. het volgende:
[..]
Dat ligt er geloof ik aan waar je woont, veel kalk in het water was toch hard water?
quote:Op woensdag 17 mei 2006 20:49 schreef _evenstar_ het volgende:
Wij zijn vandaag de lush maar eens wezen bezoeken![]()
weer veel teveel geld gekost
de buit:
- 850 gramaan waylander rhassoul voor het ventje
!!
lang leve maastrichtquote:Op woensdag 17 mei 2006 20:58 schreef Vava het volgende:
[..]
bijna een kilo!!
![]()
dat ze het nog hadden, ik dacht dat het uit was verkocht![]()
Was dat die van de kerst?quote:Op woensdag 17 mei 2006 21:43 schreef JacMar het volgende:
Ik heb net lekker gebadderd met een candy cane bbs..lekker zoet! Daarna nog even met snowfairy gewassen![]()
Jaquote:Op woensdag 17 mei 2006 23:23 schreef Aarti het volgende:
Ik word helemaal gierig van die roze kleurtjes
Dat denk ik inderdaad ook altijd.quote:Op woensdag 17 mei 2006 23:30 schreef Shirley het volgende:
[..]
Ja, maar Creamy Candy is exact hetzelfde qua geur naar mijn mening.
quote:Op woensdag 17 mei 2006 18:33 schreef Bob. het volgende:
Ik kon het trouwens niet laten om ff te proeven aan dat choco stukje in de soft coeur omdat ik ook nieuwsgierig was geworden
Heb een heeel klein stukje geprobeert, en het is niet aan te radenMisschien was het ooit wel normale chocola, maar het had iig de smaak van de bar helemaal over genomen en dat was niet prettig
![]()
Nouja ergens zag ik ook wel aan komen dat dit niet mijn nieuwe favo hapje zou gaan worden maar ik moest het toch even proberenquote:Op donderdag 18 mei 2006 11:07 schreef Catwoman1967 het volgende:
[..]
![]()
Ik heb de neiging om ook bepaalde Lushprodukten te proefen maar doe het niet omdat ik van tevoren wel kan inschatten dat het niet smaakt...
![]()
Snowfairyquote:Op donderdag 18 mei 2006 11:17 schreef Bob. het volgende:
Wat is bij jullie eigenlijk je favoriete Lush product? Bij mij denk ik smitten![]()
Smitten/ Snowcakequote:Op donderdag 18 mei 2006 11:17 schreef Bob. het volgende:
[..]
Wat is bij jullie eigenlijk je favoriete Lush product? Bij mij denk ik smitten![]()
Ik heb niet één favoriet maar meerdere, als ik van elke soort één moet kiezen dat is dit mijn lijstje:quote:Op donderdag 18 mei 2006 11:17 schreef Bob. het volgende:
Wat is bij jullie eigenlijk je favoriete Lush product? Bij mij denk ik smitten![]()
haha ja zo kan ik het ookquote:Op donderdag 18 mei 2006 11:28 schreef Catwoman1967 het volgende:
[..]
Ik heb niet één favoriet maar meerdere, als ik van elke soort één moet kiezen dat is dit mijn lijstje:
Ballistic = Christmas Party
BBS = Cleanliness
Zeep = I Should Coco
Massage bar = Each Peach
Glitter Bar = Love Bug
Body Butter = You Snap the Whip
Luxury Baht = MMM
Buttercream = Lemslip
Jellie = Sweetie Pie
Shampoo = I Love Juicy
Conditioner = Retread
Gezichtcreme = Skin's Shangri La
Cleanser = Baby Face
Body = Smitten
Vergeet ik nog mijn favo douche gel en die wordt moeilijk maar is dan toch Snow Fairy![]()
Nee Skin Drin vind ik ook nog goed, alleen is Skin's Shangri La nog een tikkeltje beter..quote:Op donderdag 18 mei 2006 11:32 schreef Aarti het volgende:
[..]
haha ja zo kan ik het ook
Ben je van je Skindrink geloof afgevallen?
hoezo? Mijn skindrink is op, misschien moet ik die sangria ook proberen?quote:Op donderdag 18 mei 2006 11:39 schreef Catwoman1967 het volgende:
[..]
Nee Skin Drin vind ik ook nog goed, alleen is Skin's Shangri La nog een tikkeltje beter..![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |