WAT JE ZOU ZOYA LAKKENquote:Op vrijdag 25 maart 2011 18:59 schreef Diconnected het volgende:Heb nu boobie nummertje 51 op over een mooie donkerblauw, pics will come soon
Wacht... Die potjes kunnen écht leeg?quote:Op vrijdag 25 maart 2011 19:02 schreef Ainnir het volgende:
Mooi IJs! Mijn Urban Oasis is alweer helemaal opgebruikt
Ik zag m'n boobie en ik kon dr niet weerstaanquote:
Heel nieuw zelfsquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:11 schreef Ainnir het volgende:
Die Essence duochrome, is dat een redelijk nieuwe? We lopen hier toch wel achter geloof ik..
herkenbaarquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:18 schreef Nagelschaartje het volgende:
Ik zag hem gisteren voor het eerst en ik woon zo ongeveer in de Kruidvat de afgelopen weken.
ik kom echt nooit meer in de kruidvatquote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:18 schreef Nagelschaartje het volgende:
Ik zag hem gisteren voor het eerst en ik woon zo ongeveer in de Kruidvat de afgelopen weken.
Ik woon midden in de stad, dus ik heb 2 kruidvaten in de buurt, en een vlakbij mijn huis waar geen hond ooit komt. Maar ze zijn altijd laatst. Alsof ze het alfabet afgaanm.quote:Op vrijdag 25 maart 2011 20:32 schreef Nagelschaartje het volgende:
Dat schijnen ze inderdaad ongeveer te doen.
Hier in de stad zitten twee Kruidvatten en bij mijn werk zitten er twee. Ik heb die bij mijn werk in de gaten gehouden en ze hebben allebei op hetzelfde moment het nieuwe spul.
NYC hadden ze ook allebei tegelijk, omdat er een mannetje komt om het neer te zetten.
Deze twee krijgen ook allebei Nail-art van Essence, ik weet dat ze het op voorraad hebben (gesprek met Kruidvatmeisje gehad en zelf even mogen graaien in wat ze achter hadden liggen), maar het mannetje dat het neer moet zetten is nog niet geweest, dus het staat nog achter de schermen.
Ik heb trouwens ook de prismatic topcoat van Catrice, die had het meisje vorige week ook al voor me van achter gehaald, toen ze het nog niet in het schap hadden liggen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop