Ja dat mag, zeker na het bronverhaalquote:Op zondag 9 maart 2008 14:06 schreef Etcetera het volgende:
mag ik hier ook balen van mijn projectgroepjezus wat een zeikerds
quote:Op zondag 9 maart 2008 13:37 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Dan heb je nog 364 dagen om een rocklegende te worden en op een of andere manier dood te gaan
quote:Op zondag 9 maart 2008 15:00 schreef Etcetera het volgende:
ja nou ja zal wel goed komenals ik maar een uitlaatklep heb waar ik de frustraties kwijt kan
quote:
quote:Op zondag 9 maart 2008 15:28 schreef Nembrionic het volgende:
Ach je kunt altijd een relaxerend hengeltje uitgooien in WoW, nietwaar?
quote:Op zondag 9 maart 2008 15:28 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ach je kunt altijd een relaxerend hengeltje uitgooien in WoW, nietwaar?
Maar zo lang je maar liev bent hequote:Op zondag 9 maart 2008 13:21 schreef Nembrionic het volgende:Die plaatjes
Bedankt allemaal
En 34![]()
![]()
Ik ben 27 geworden en volgens een zekere ouwe taart ben ik dus officieel een ouwe lul
Gisteren dus uit eten geweest met een vriend en zijn vriendin. Erg gezellig. Het eten was redelijk goed, behalve mijn kip. Die was rotDus ik heb maar een kaasplank genomen
(het was een themarestaurant/cafe waar ze dus Belgische bieren schenken en alle poespas eromheen en bij ieder gerecht een bier hebben gekozen zoals je dat ook met wijn doet).
Voor de "kenners" heb ik dus op:
Achel Bruin - Aardig
McChouffe - lekker
Tripel Karmeliet
Hoegaarden(ZONDER citroen)
We ging later beneden zitten en ik kijk opeens op mijn horloge: precies 12u
Start direct zo'n verjaardagsmuziekje
Bleek dat er nog iemand jarig was. Ik heb me maar stil gehouden want ik hou niet zo van verjaardagsliedjes in kroegen
Al met al een erg geslaagde avond dus. Nachtbus terug genomen, 4u thuis![]()
Ja en jaquote:Op zondag 9 maart 2008 16:01 schreef MaJo het volgende:
[..]
Maar zo lang je maar liev bent he![]()
Oh zingen in een restaurant/kroeg, dat lijkt me echt het ergsteVerstandig dat je je mond gehouden hebt
nieuwe charquote:
Jaquote:
Dus als ik daar ooit nog is terecht kom, dan ben jij er ook nogquote:
quote:Op zondag 9 maart 2008 16:48 schreef Nesle het volgende:
[..]
Dus als ik daar ooit nog is terecht kom, dan ben jij er ook nog
Whaha gouden uitkomst voor velenquote:
quote:Op zondag 9 maart 2008 17:29 schreef MadMaster het volgende:
Dames en heren opgelet!!!
Vanavond op TV bij het NOS-journaal, Hart van Nederland, TV Noord Holland, RTL4, AT5 en morgen (geloof ik) in het jeugdjournaal en vast ook in de diverse kranten:
* MadMaster (zoek en gij zult vinden...)
De mogelijkheid tot 'speeddaten' met asielhonden in het Amsterdamse Bos vanmiddag is masaal bezocht door de Nederlandse pers, tijdens de presentatie door Martin Gaus () werd e.e.a. live uitgezonden op Radio 538 en bijna alle te 'speeddaten' honden zijn voorzien van een nieuw baasje/bazinnetje. Ondanks het klote weer was de belangstelling groot te noemen.
Wist gisteren zelf eigenlijk nog van niks en vanmiddag bevond ik me dus compleet onverwacht in een media-circus voor een goed doel. Heel apart....
Is zo meteen al op TV om 18.45 uur...quote:Date-a-dog, oftewel maak een afspraakje met een hond. Dat gebeurt vandaag in een bos bij Amsterdam. Het is bedacht door medewerkers van een dierenasiel. Die hopen dat hun honden zo sneller aan een nieuw baasje zullen komen.
Heb jij dat speeddaten georganiseerd dan? Of was je één van de daters?quote:Op zondag 9 maart 2008 17:29 schreef MadMaster het volgende:
Dames en heren opgelet!!!
Vanavond op TV bij het NOS-journaal, Hart van Nederland, TV Noord Holland, RTL4, AT5 en morgen (geloof ik) in het jeugdjournaal en vast ook in de diverse kranten:
* MadMaster (zoek en gij zult vinden...)
De mogelijkheid tot 'speeddaten' met asielhonden in het Amsterdamse Bos vanmiddag is masaal bezocht door de Nederlandse pers, tijdens de presentatie door Martin Gaus () werd e.e.a. live uitgezonden op Radio 538 en bijna alle te 'speeddaten' honden zijn voorzien van een nieuw baasje/bazinnetje. Ondanks het klote weer was de belangstelling groot te noemen.
Wist gisteren zelf eigenlijk nog van niks en vanmiddag bevond ik me dus compleet onverwacht in een media-circus voor een goed doel. Heel apart....
Ik was één van de honden...quote:Op zondag 9 maart 2008 17:34 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Heb jij dat speeddaten georganiseerd dan? Of was je één van de daters?
Ik zelf ook niet...quote:Op zondag 9 maart 2008 19:21 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Heb nog jeugdjournaal gekeken, geen MM gezien
Wat een slachtpartij hierquote:Op zondag 9 maart 2008 19:52 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Nou ja Puntje, nu wil je Supersheep doden!
Soempie die in een keer nuttig advies geeftquote:
sorry Soempie, het eerste wat ik dacht: op welke manier zou ze daar zijn achter gekomenquote:
Ach ja, je ebnt ook zo'n lieverdjequote:Op zondag 9 maart 2008 21:17 schreef MadMaster het volgende:
Wil iemand hier een mede-Fokker paranoïa zien worden?
Klik...
En dat is je enige reaktie?quote:Op zondag 9 maart 2008 21:20 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Ach ja, je ebnt ook zo'n lieverdje
Nee, lees die acht andere reacties dan!quote:
Misschien jij ookquote:Op zondag 9 maart 2008 21:13 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Supersheep was Mafia! Had gelijk! En hij heeft dus jou, tim, en Majo vermoordt. Niet ik!
Zou ík AKQSC leden vermoorden?quote:
quote:
Laat jij je oren alijd zo snel naar iemand anders z'n mening hangen of bepaal je je eigen mening?quote:Op zondag 9 maart 2008 21:31 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
Nee, lees die acht andere reacties dan!
Echt nietquote:
Ik bedoelde mijn andere acht reacties. Die er niet waren. Dus het was een sarcastisch antwoord op je vraag.quote:Op zondag 9 maart 2008 21:49 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Laat jij je oren alijd zo snel naar iemand anders z'n mening hangen of bepaal je je eigen mening?
Graag jouw eigen mening in dit geval...
Wat nog steeds niet verklaart waarom ik in dit geval 'ook zo'n lieverdje' ben.quote:Op zondag 9 maart 2008 22:01 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Ik bedoelde mijn andere acht reacties. Die er niet waren. Dus het was een sarcastisch antwoord op je vraag.
PS, niet generaliseren, doe ik ook niet...quote:Op zondag 9 maart 2008 23:10 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Ik ga slapen.
En MM, ik doelde er op dat wij ook altijd van die leuke botsingen hebben. Slaap lekker anyway
Geen één hond is meteen met een nieuw baasje mee naar huis gegaan, er volgt eerst een vervolg gesprek.quote:1e Date a Dog super verlopen
Amsterdam - De eerste Date a Dog die zondag 9 maart werd gehouden in het Amsterdamse bos is een succes geworden. Potentiële baasjes van asielhonden konden komen speeddaten met een hond. De dag leverde nieuwe baasjes op voor de honden die deelnamen aan het speeddate evenement.
Hondenkenner Martin Gaus was aanwezig om de beste matches eruit te kiezen en ondanks het slechte weer kwamen rond de honderd belangstellenden om de 'hond' van hun leven te vinden.
De honden kwamen uit verschillende asielen en sommigen bleken extra veel belangstelling op te wekken. Verschillende mensen konden niet slagen maar mogelijk wordt er voor deze teleurgestelde groep toch een passende hond gevonden; daar wordt aan gewerkt.
Het eerste Date a Dog is in elk geval zeer geslaagd verlopen en een enkeling mocht meteen met zijn of nieuwe gezin mee naar huis.
quote:zo 09 mrt 2008, 17:12 | 15 reacties
Honden razend populair tijdens speeddate
AMSTERDAM - De Turkse herder Atakoy was zondagmiddag tijdens de speeddate in het Amsterdamse Bos een van de populairste kandidaten. Voor hem stonden na afloop wel vier gezinnen in de rij om de viervoeter mee naar huis te nemen. De eerste Date a Dog, waar asielhonden kunnen kennismaken met een nieuw baasje, was volgens initiatiefneemster Ellen Bonsel een groot succes. „Het was echt liefde op het eerste gezicht.
Het hondenweer weerhield de ongeveer honderd belangstellenden er niet van naar het bos te komen om een van de dertig dieren in levende lijve te bewonderen. Aan het einde van de middag was er volgens Bonsel voor elke hond belangstelling. De potentiële baasjes die niet de enige kandidaat waren voor een hond, zoals bij Atakoy, hebben deze week een gesprek met het betreffende asiel. Dan wordt gekeken welk gezin het beste bij het dier past.
Dierenkenner Martin Gaus stelde de honden aan het begin van de date voor. Hij vertelde onder meer over hun gedrag en wat de ze nodig hebben. Daarna maakten de viervoeters samen met hun dates onder begeleiding van twee boswachters een wandeling. Eenmaal terug konden mensen bij de deelnemende asiels uit Amsterdam, Zaandam, Amstelveen, Hoorn en Zandvoort hun interesse kenbaar maken. De eerste honden, twee beagles, gingen al direct mee voor een avondje op proef en ook de zwarte labrador Megan van een jaar oud kreeg direct een warm nest aangeboden.
Volgens Bonsel komt er zeker een vervolg op de Date a Dog. „In elk geval volgend jaar, maar misschien ook nog wel dit jaar. Het was echt boven verwachting en zo goed dat de mensen ondanks de regen toch zijn gekomen.” De honden hadden daar trouwens geen last van. „Die hebben zich fantastisch gedragen. En je moet ook juist met dit weer bereid zijn met ze te wandelen.
Hey mede-dodequote:
Nee hoorquote:Op zondag 9 maart 2008 23:58 schreef MaJo het volgende:
Alle AKQ'ers zijn nu doodZou het een complot zijn
quote:Op maandag 10 maart 2008 00:01 schreef LadyBlack het volgende:Goedenavond allen!
Grappig, die Einstein-poster in de OP, daar ga ik morgen weer tegenaan kijken; mijn vriend heeft m boven zn bed hangen
Naast een poster met de gare koppen van Radiohead
Nee, heb ze pas 2 jaar geleden ontdektquote:Op maandag 10 maart 2008 00:08 schreef Supersheep het volgende:
[..]
Had jij ze als 16-jarig meisje boven je bed hangen dan?
quote:Op maandag 10 maart 2008 00:13 schreef Supersheep het volgende:
LaBla, trakteer hem anders op een poster van Girls Aloud of The Pussycat Dolls ofzo
Oh dat is ook meer bij wijze van spreken hoorquote:Op maandag 10 maart 2008 00:16 schreef wyccie het volgende:
Tien gehaktballen halen de week niet bij mij. Tenzij het ballen van een pond zijn.
Ik snap niet hoe jullie je kunnen inhouden, MaJo!
Radiohead moet je inderdaad niet bij zijn omdat ze zo lekker zijn neequote:Op maandag 10 maart 2008 00:16 schreef LadyBlack het volgende:
[..]ja dat zal ie vast prachtig vinden
Ik kan geen plaatje vinden van die Radioheadposter, maar geloof me maar als ik zeg dat ze er niet flatteus opstaanDe muziek is natuurlijk fantastisch
jammer dat het concert van 1 juli al uitverkocht is.....
(en zo duur)
Mensen die gaan roepen dat "die en die autoriteit dat ook hebben" en mensen die een prijs noemen van het voorwerp dat ze gekocht hebben, hebben er over het algemeen de ballen verstand van. Want dat BOEIT nl helemaal niet.quote:Ik heb speakers die door de BBC worden gebruikt die kosten 5000 Euro per stuk, en dan kom jij met cool-edit aanzetten haha.
quote:
Ja inderdaad, dat vond ik ook nogakl triestquote:Op maandag 10 maart 2008 00:40 schreef Nembrionic het volgende:
Vooral dit toont aan dat de kerel een sukkel is
[..]
Mensen die gaan roepen dat "die en die autoriteit dat ook hebben" en mensen die een prijs noemen van het voorwerp dat ze gekocht hebben, hebben er over het algemeen de ballen verstand van. Want dat BOEIT nl helemaal niet.
Goed zoquote:Op maandag 10 maart 2008 00:42 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Erg gezellig. Met een mannetje(en vrouwtjes natuurlijk) of 8
Net terug en het is me goed bevallen
Verjaardag-af
Neequote:
Jaquote:Op maandag 10 maart 2008 00:46 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Nee
Is dat bij "jullie" altijd het geval dan?
Nou ja...ik heb een "steengrillen en 2 uur bowlen" gekregen. Ik weet niet of je dat ludiek kunt noemen want ik had er een beetje om gevraagd
Ik heb al heel lang niet gebowled. En ik zeg regelmatig van: "We moeten weer eens gaan bowlen". Dus in December ging ik naar Engeland. Ben ik 2 dagen weg, zijn ze gaan bowlen
Dus toen de "speciale wensen" ter sprake kwamen zei ik: nou, ik wil wel gaan bowlen dus geef dat maar
Nou...en nu kan ik gaan bowlen met m'n vrienden
Ja preciesquote:Op maandag 10 maart 2008 00:47 schreef Nembrionic het volgende:
Onder "ludieke cadeaus" met de nadruk op "
" versta ik dingen als opblaaspoppen, opblaasschapen en een andere verzameling speeltjes. Daar doen mijn vrienden gelukkig niet aan
Ohja nepmuizenquote:Op maandag 10 maart 2008 00:48 schreef MaJo het volgende:
[..]
JaWeet je nog die nepmuizen die ik kreeg voor mijn verjaardag? Dat soort dingen
Zo hebben we voor mijn ex een foute koekoeksklok gekocht waarover hij altijd zei dat ie het zo verschrikkelijk vond
Dus nooit roepen dat je iets niet leuk vindt of bang voor bent want dan krijg je het op je verjaardag
![]()
Steengrillen en bowlen klinkt goed
Is bij de meeste sexshops wel te koop hoorquote:Op maandag 10 maart 2008 00:49 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ja preciesEen opblaasschaap lijkt me wel tof
Ik schrik me nog steeds dood door die kutmuizenquote:Op maandag 10 maart 2008 00:49 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ohja nepmuizen
Die koekoeksklok...is dat toevallig die éne plasticklok van de Blokker? Die had ik voor Sinterklaas gekocht en iemand ging er blij mee naar huis
Welke kleur? Roze, zilver of zwart?quote:Op maandag 10 maart 2008 00:52 schreef MaJo het volgende:
Ja die van de BlokkerMehehe zo zie je maar dat smaken verschillen
Ik zou hem ook best tof vinden
![]()
Een opblaasbaarschaap voor dat soort doeleindenquote:Op maandag 10 maart 2008 00:50 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Is bij de meeste sexshops wel te koop hoor
En...NEE![]()
Roze natuurlijkquote:Op maandag 10 maart 2008 00:52 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Welke kleur? Roze, zilver of zwart?
Blijkbaar. En als "ludiek cadeau"quote:Op maandag 10 maart 2008 00:53 schreef MaJo het volgende:
[..]
Een opblaasbaarschaap voor dat soort doeleindenWist niet dat dat bestond
Zouden mensen dat serieus gebruiken?
Hij zou wel mooi staan naast mijn Sziget schaap
![]()
Dan weet je nu wat je voor je verjaardag gaat krijgenquote:
Een roze koekoeksklok en een opblaasbaar schaap?quote:Op maandag 10 maart 2008 00:54 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dan weet je nu wat je voor je verjaardag gaat krijgen
Ik doelde eigenlijk alleen op de koekoesklok. Maar ik wil best een opblaasschaap voor je bestellen via Internetquote:Op maandag 10 maart 2008 00:55 schreef MaJo het volgende:
[..]
Een roze koekoeksklok en een opblaasbaar schaap?
Ik zou het best grappig vinden
Hehe weet ik, maar met die twee opties blijft het nog even spannendquote:Op maandag 10 maart 2008 00:56 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik doelde eigenlijk alleen op de koekoesklok. Maar ik wil best een opblaasschaap voor je bestellen via Internet
"Het is een cadeautje...kuch..."
Ik heb daar vorige keer eens hard over na zitten denken maar ik kan eigenlijk niets bedenken. Ik vind spinnen goor maar dan alleen hele grote. En niet eng maar gewoon goor.quote:Op maandag 10 maart 2008 00:59 schreef MaJo het volgende:
[..]
Hehe weet ik, maar met die twee opties blijft het nog even spannend
Haha zie het al helemaal voor me ja![]()
Maarre, heb jij nog vage fobieën nem?
Wees maar niet bang hoor, ik doe niet mee aan de ludieke cadeausquote:Op maandag 10 maart 2008 01:04 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik heb daar vorige keer eens hard over na zitten denken maar ik kan eigenlijk niets bedenken. Ik vind spinnen goor maar dan alleen hele grote. En niet eng maar gewoon goor.
Nee, daar ben ik ook niet bang voor. Maar ik heb gewoon geen fobieen. Ik heb een keer een slang om mijn nek gehad, dat was leuk. Muizen, wormen, spinnen etc: niets mis mee verder. Dus ik zou het gewoon niet wetenquote:Op maandag 10 maart 2008 01:05 schreef MaJo het volgende:
[..]
Wees maar niet bang hoor, ik doe niet mee aan de ludieke cadeausTenzij het met een groep is, dan is het wel geinig
Jazeker, dat lijkt me erg gezelligquote:Kom je volgende week weer meequizen?
Alleen maar mooi tochquote:Op maandag 10 maart 2008 01:10 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Nee, daar ben ik ook niet bang voor. Maar ik heb gewoon geen fobieen. Ik heb een keer een slang om mijn nek gehad, dat was leuk. Muizen, wormen, spinnen etc: niets mis mee verder. Dus ik zou het gewoon niet weten
Tofquote:Jazeker, dat lijkt me erg gezellig
Duhquote:Op zondag 9 maart 2008 23:50 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Hey PS had gelijk, ze was echt onschuldig. Sorry PS!
weet ikquote:
Verstandigquote:Op maandag 10 maart 2008 08:35 schreef Etcetera het volgende:
ik probeer al 3 kwartier uit te vogelen of ik naar school moetblijkbaar wel
bus pakt enzo
en extra flesje water gaat mee
quote:
En dat met kippensoep, kip is levensgevaarlijk tegenwoordig...quote:Op maandag 10 maart 2008 08:51 schreef iamredleader het volgende:
heel gezellig, geen voedselvergiftigingen of zo, en het is best laat geworden
maar wel een groot succes, dus als we in A'dam/A'veen meeten, dan wil ik wel koken
quote:Op maandag 10 maart 2008 00:53 schreef MaJo het volgende:
Een opblaasbaarschaap voor dat soort doeleindenWist niet dat dat bestond
Zouden mensen dat serieus gebruiken?
Hij zou wel mooi staan naast mijn Sziget schaap
![]()
deal.quote:Op maandag 10 maart 2008 08:51 schreef iamredleader het volgende:
[..]
heel gezellig, geen voedselvergiftigingen of zo, en het is best laat geworden
maar wel een groot succes, dus als we in A'dam/A'veen meeten, dan wil ik wel koken
Ik hoor net dat al het water ook al uit de supermarkten is. Wat een toestand.quote:
quote:Op maandag 10 maart 2008 09:09 schreef Soempie het volgende:
Ik hoor net dat al het water ook al uit de supermarkten is. Wat een toestand.![]()
Dan stel ik voor dat de volgende meet bij ons thuis begint op een zaterdagavond, en aansluitend gaan we in A'dam stappen? Of gezellig op de bank hangen, film kijken en quizzenquote:
tss... kansloos. Alsof het niet binnen een halve dag goed komtquote:Op maandag 10 maart 2008 09:09 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik hoor net dat al het water ook al uit de supermarkten is. Wat een toestand.![]()
Of een picknick in het park met mooi weer 's middags. Waarbij iedereen iets meeneemtquote:Op maandag 10 maart 2008 10:53 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Dan stel ik voor dat de volgende meet bij ons thuis begint op een zaterdagavond, en aansluitend gaan we in A'dam stappen? Of gezellig op de bank hangen, film kijken en quizzen
Ik heb al 6 mensen, die bij de Hanze zitten, gesproken vanmorgen die vrij zijn.quote:Op maandag 10 maart 2008 08:35 schreef Etcetera het volgende:
ik probeer al 3 kwartier uit te vogelen of ik naar school moetblijkbaar wel
bus pakt enzo
en extra flesje water gaat mee
Vanwege het water of om een andere reden?quote:Op maandag 10 maart 2008 11:41 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik heb al 6 mensen, die bij de Hanze zitten, gesproken vanmorgen die vrij zijn.![]()
Kijk, dat bedoelde ik nou...quote:Op maandag 10 maart 2008 12:08 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Honden razend populair tijdens speeddate
Bijvoorbeeld opblaasschaapjes en oranje gekleurde klokken?quote:Op maandag 10 maart 2008 11:17 schreef Soempie het volgende:
Of een picknick in het park met mooi weer 's middags. Waarbij iedereen iets meeneemt
Nee, de Fok servertijd staat niet goedquote:Op maandag 10 maart 2008 13:36 schreef wyccie het volgende:
Fok is traag. Nu is het geen 13:37 meer.
Mijn computer loopt voor.![]()
ik ook hoorquote:Op maandag 10 maart 2008 11:41 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ik heb al 6 mensen, die bij de Hanze zitten, gesproken vanmorgen die vrij zijn.![]()
Laten we eerlijk zijn...er komt iemand aan je deur met: "Er zit een rare tik in de motor". Je luistert. Je hoort niets. Geen tik. Hoezo dan "bedankt voor de goede servicequote:Op maandag 10 maart 2008 14:02 schreef Etcetera het volgende:
[..]
ik ook hoormaar ja, dat is natuurlijk niet bekend om 9u
nou ja, was om 12u thuis en heb heel lief Pitts auto naar Kwikfit gereden, er zat/zit een rare tik in de motor en dat kan niet goed zijn. uiteraard was de tik weg toen ik naar kwikfit reed. en volgens mij hadden die monteurs iets van: gutteguttegut, een vrouwtje haar auto is stuk en weet niet wat er mis iser heeft er 1 gekeken, geluisterd, hoorde niks, dat was het dan. nou lekker, bedankt voor de goede service
morgen gaat de auto voor de zekerheid naar een vakgarage
en als iemand hier weet wat die rare tik kan zijn: be my guest
je kunt idd niks vinden als je alleen kijkt en luistert lijkt mequote:Op maandag 10 maart 2008 14:35 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Laten we eerlijk zijn...er komt iemand aan je deur met: "Er zit een rare tik in de motor". Je luistert. Je hoort niets. Geen tik. Hoezo dan "bedankt voor de goede service"?
Ze kunnen toch niet vinden. Wat moeten ze fixen dan?
Oeps, ik bedoelde een losse schroef in de motor natuurlijk.quote:Op maandag 10 maart 2008 14:35 schreef Etcetera het volgende:
als de benzinetank in het motorblok zit, zou ik dat nog wel willen aannemen ook
Ik snap wel wat je bedoelt, vooral omdat je een vrouw bent.quote:Op maandag 10 maart 2008 14:38 schreef Etcetera het volgende:
je kunt idd niks vinden als je alleen kijkt en luistert lijkt me![]()
en ja ik weet wel dat het logisch is dat ze dan niet verder zoeken hoor, maar ik baalde gewoon een beetje dat ze me aankeken alsof ik gek was
mjah, hopen dat het iets simpels isquote:Op maandag 10 maart 2008 14:39 schreef wyccie het volgende:
[..]
Oeps, ik bedoelde een losse schroef in de motor natuurlijk.
ja alsof ik er wat aan kan doen dat die tik weer weg isquote:Op maandag 10 maart 2008 14:40 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik snap wel wat je bedoelt, vooral omdat je een vrouw bent.
Mag Italiaans ook?quote:Op maandag 10 maart 2008 14:48 schreef wyccie het volgende:
ER, je bent stiekem gewoon Spaans, hè? Dat temperament van jou...
quote:Op maandag 10 maart 2008 14:46 schreef ElizabethR het volgende:
Zeg!! Mag die verlopen stoepsnol van een Amy Winehouse nu eindelijk en alsjeblieft een acute, niet te repareren stembandbreuk krijgen die ervoor zorgt dat ze alleen nog meer een beetje kan fluisteren??
Ik word werkelijk horendol van die nasale monotone kutstem! Je kunt echt niet meer fatsoenlijk naar de radio luisteren of ja hoor, HOPPAAAAAAAAAAAAAAAAAA.......![]()
![]()
![]()
daar hebben we Miss Selfdestruction weer. Ik begrijp werkelijk NIET wat iedereen in dat vieze mens ziet en hoort.
Bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BAH!
quote:
Ja daar wordt nogal op neergekeken als het op autos aankomtquote:Op maandag 10 maart 2008 14:40 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik snap wel wat je bedoelt, vooral omdat je een vrouw bent.
Ik vind Valerie anders behoorlijk catchyquote:Op maandag 10 maart 2008 14:46 schreef ElizabethR het volgende:
Zeg!! Mag die verlopen stoepsnol van een Amy Winehouse nu eindelijk en alsjeblieft een acute, niet te repareren stembandbreuk krijgen die ervoor zorgt dat ze alleen nog meer een beetje kan fluisteren??
Ik word werkelijk horendol van die nasale monotone kutstem! Je kunt echt niet meer fatsoenlijk naar de radio luisteren of ja hoor, HOPPAAAAAAAAAAAAAAAAAA.......![]()
![]()
![]()
daar hebben we Miss Selfdestruction weer. Ik begrijp werkelijk NIET wat iedereen in dat vieze mens ziet en hoort.
Bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah, bah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BAH!
dat adviseer ik je ook zeker niet. Hoe zit dat eigenlijk, eet je wel vis? Of ook niet. Mijn vrouw kookt alweer een paar weken macrobiotisch, dat is een gewoonte die er af en toe weer insluipt. De ene keer is de fanatieker dan de ander, maar dit keer heb ik de indruk dat het een blijvertje is.quote:Op maandag 10 maart 2008 15:09 schreef SaskiaR het volgende:
ik ga maar niet 3 weken SC teruglezen denk ik...
lijkt me een goede keuzequote:Op maandag 10 maart 2008 15:09 schreef SaskiaR het volgende:
ik ga maar niet 3 weken SC teruglezen denk ik...
stiekem wel, met dat lekkere gespierde lichaam met die opliggende aders.quote:Op maandag 10 maart 2008 15:13 schreef wyccie het volgende:
Maar nu vind je Iggy wel sexy, hè?
quote:Op maandag 10 maart 2008 15:14 schreef Etcetera het volgende:
[..]
lijkt me een goede keuze
oh ja Nem is oud jarig geweest
Amy rules, ook als mooi mens.quote:
Tsja, erg veel roddels zijn er niet geweest.quote:Op maandag 10 maart 2008 15:09 schreef SaskiaR het volgende:
ik ga maar niet 3 weken SC teruglezen denk ik...
quote:Op maandag 10 maart 2008 15:14 schreef Etcetera het volgende:
[..]
lijkt me een goede keuze
oh ja Nem is oud jarig geweest
Dat plaatje is helaas voltooid verleden tijd, MM.quote:Op maandag 10 maart 2008 15:24 schreef MadMaster het volgende:
Amy rules, ook als mooi mens.![]()
Ik hou wel van wat extremiteit (alhoewel ze er niet weer als een gratenpakhuis uit moet gaan zien).
afbeelding
![]()
Nee, ik eet geen dode beesten, hoewel ik soms wel drop met gelatine eet, en ook wel leren schoenen koop. Bij mij is het vooral gewoonte, want ik ben mijn hele leven al vegetariër (ben zo opgevoed). Ik zou dus behoorlijk ziek worden als ik ineens vlees ga eten... En het is beter voor het milieu om geen vlees te eten.quote:Op maandag 10 maart 2008 15:13 schreef RoofingBurner het volgende:
Hoe zit dat eigenlijk, eet je wel vis? Of ook niet. Mijn vrouw kookt alweer een paar weken macrobiotisch, dat is een gewoonte die er af en toe weer insluipt. De ene keer is de fanatieker dan de ander, maar dit keer heb ik de indruk dat het een blijvertje is.Hierover heb ik gemengde gevoelens, sommige dingen vind ik prima en ook wel lekker, maar andere gerechten
niet te hachelen die zooi.
quote:
daar ben ik het wel mee eens eerlijk gezegd. ze vernielt zichzelf, en iemand die dat doet kan ik niet mooi vindenquote:Op maandag 10 maart 2008 15:33 schreef wyccie het volgende:
[..]
Dat plaatje is helaas voltooid verleden tijd, MM.
Extreem is ok, maar nu is het gewoon een vieze junk. Hoe kun je iemand die zich zo gedraagt een mooi mens vinden?
Ja échtquote:Op maandag 10 maart 2008 15:13 schreef wyccie het volgende:
Maar nu vind je Iggy wel sexy, hè?
ben ik helemaal met je eens, wou ook dat ik vegetarisch was opgevoed, helaas, ik lust graag een dood dier.quote:Op maandag 10 maart 2008 15:33 schreef SaskiaR het volgende:
[..]
Nee, ik eet geen dode beesten, hoewel ik soms wel drop met gelatine eet, en ook wel leren schoenen koop. Bij mij is het vooral gewoonte, want ik ben mijn hele leven al vegetariër (ben zo opgevoed). Ik zou dus behoorlijk ziek worden als ik ineens vlees ga eten... En het is beter voor het milieu om geen vlees te eten.
lijkt net alsof die kop erop geshopped is. Beetje Freek de Jonge lookalike.quote:Op maandag 10 maart 2008 15:37 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Ja écht![]()
[ afbeelding ]
Ow, voor de duidelijkheid, het gaat om het lichaam hier, niet om de kop!!!
En MM, nu kun jij wel toevallig de enige redelijk fatsoenlijke foto van dat wicht plaatsen, maar dit is waarschijnlijk na 3 weken AA en rehab, en met een visagist die wonderen doet. Als je zo eens rondkijkt in diverse Amy galleries dan is het gewoon een onverzorgd en viezig spook.
Dat Amy niet vies is van wat stimulerende middelen is mij ook bekend, maar om haar dan een vieze junk te noemen gaat me desondanks wat ver. OK, ze besteedt wat minder aandacht aan haar uiterlijk en is wat magerder, maar bij de Grammy's vorige maand zag ze er niet zo heel beroerd uit.quote:Op maandag 10 maart 2008 15:33 schreef wyccie het volgende:
[..]
Dat plaatje is helaas voltooid verleden tijd, MM.
Extreem is ok, maar nu is het gewoon een vieze junk. Hoe kun je iemand die zich zo gedraagt een mooi mens vinden?
oh ja die viespeukquote:Op maandag 10 maart 2008 15:40 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dat Amy niet vies is van wat stimulerende middelen is mij ook bekend, maar om haar dan een vieze junk te noemen gaat me desondanks wat ver. OK, ze besteedt wat minder aandacht aan haar uiterlijk en is wat magerder, maar bij de Grammy's vorige maand zag ze er niet zo heel beroerd uit.
Haar uitstraling en stem vind ik sowieso nog prachtig...
[ afbeelding ]
MaJo vind Pete Doherty van Babyshambles ook leuk/interessant, ook zo'n 'vieze junk'.
Zag daar onlangs geen commentaar op toen ze dat hier vertelde...
quote:Op maandag 10 maart 2008 15:43 schreef Etcetera het volgende:
oh ja die viespeukhelpt zichzelf ook zo mooi de vernieling in
ik vind dat echt erg, want volgens mij zijn beide goede artiesten, maar als ze zo doorgaan blijft daar niks van over
daar over kunnen meningen verschillenquote:Op maandag 10 maart 2008 15:45 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Als ze zichzelf de vernieling in helpt, dan is dat haar eigen keuze.
Ik blijf Amy wel trouw, desnoods tot in haar dood...![]()
Live fast, die young.
Niks mis mee..
Nogmaals, net als tegen LB, dat mag, maar ik mag het toch ook absoluut monotoon en nasaal gebagger vinden??quote:Op maandag 10 maart 2008 15:40 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Haar uitstraling en stem vind ik sowieso nog prachtig...
Dat vind ik ook een viezerik, maar daar heb ik een stuk, wat zeg ik, een heeeeeel stuk minder last van als ik de radio aanzet. Je hoort cracksnol whyning house ieder kwartier, en Pete Doherty een keer per twee dagen ofzo.quote:MaJo vind Pete Doherty van Babyshambles ook leuk/interessant, ook zo'n 'vieze junk'.
Zag daar onlangs geen commentaar op toen ze dat hier vertelde...
QFTquote:Op maandag 10 maart 2008 15:50 schreef RoofingBurner het volgende:
Net als met Herman Brood en noem ze maar op, controversiële figuren die toch beeldbepalend zijn voor hun tijd zal je altijd hebben. Zonder deze mensen zou het een dooie boel zijn
Noem me een pessismist, maar de wereld wordt er niet veel beter op als we stoppen met vlees eten.quote:Op maandag 10 maart 2008 15:38 schreef RoofingBurner het volgende:
ben ik helemaal met je eens, wou ook dat ik vegetarisch was opgevoed, helaas, ik lust graag een dood dier.Niet dat ik het zielig vind voor het dier, maar vooral omdat ik overtuigd ben van het feit dat het voor de wereld véél beter zou zijn als er minder vlees zou worden gegeten.
Ik heb zelden een junk gezien die NIET "een vieze junk" was.quote:Op maandag 10 maart 2008 15:40 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Dat Amy niet vies is van wat stimulerende middelen is mij ook bekend, maar om haar dan een vieze junk te noemen gaat me desondanks wat ver. OK, ze besteedt wat minder aandacht aan haar uiterlijk en is wat magerder, maar bij de Grammy's vorige maand zag ze er niet zo heel beroerd uit.
Haar uitstraling en stem vind ik sowieso nog prachtig...
[ afbeelding ]
MaJo vind Pete Doherty van Babyshambles ook leuk/interessant, ook zo'n 'vieze junk'.
Zag daar onlangs geen commentaar op toen ze dat hier vertelde...
Herman Brood vond ik geweldigquote:Op maandag 10 maart 2008 15:52 schreef ElizabethR het volgende:
Herman Brood was ook niet bepaald fris, toch heb ik daar altijd graag naar geluisterd, die man kon zingen, let alone fan-tas-tisch (bluez) piano spelen!!
Dit klinkt onbedoeld heel erg sarcastisch. Als zij al geen vieze junk is, wie dan wel?quote:Op maandag 10 maart 2008 15:40 schreef MadMaster het volgende:
Dat Amy niet vies is van wat stimulerende middelen is mij ook bekend, maar om haar dan een vieze junk te noemen gaat me desondanks wat ver. OK, ze besteedt wat minder aandacht aan haar uiterlijk en is wat magerder, maar bij de Grammy's vorige maand zag ze er niet zo heel beroerd uit.
Haar uitstraling en stem vind ik sowieso nog prachtig...
Ik wil het best wel zeggen, als je dat graag wilt horen. Ook hij is een vieze junk.quote:MaJo vind Pete Doherty van Babyshambles ook leuk/interessant, ook zo'n 'vieze junk'.
Zag daar onlangs geen commentaar op toen ze dat hier vertelde...
Ja, ik zat er nog aan te denken of ik dat nog beter moest gaan uitleggen, maar ik vind jullie wel slim genoeg om dat eruit te kunnen halen.quote:Op maandag 10 maart 2008 15:56 schreef Etcetera het volgende:
wyccie nu lijkt het net dat het zo'n zootje op de wereld is doordat verschillende geloven verschillende soorten vlees niet of juist wel willen etenik weet wel dat je het niet zo bedoeld hoor
bedankt voor het vertrouwenquote:Op maandag 10 maart 2008 16:03 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ja, ik zat er nog aan te denken of ik dat nog beter moest gaan uitleggen, maar ik vind jullie wel slim genoeg om dat eruit te kunnen halen.
Quoted for Truequote:
quote:Op maandag 10 maart 2008 15:53 schreef wyccie het volgende:
PS: IRL, ik wil jou en jouw geloof hiermee niet aanvallen, ik stel jou echt niet verantwoordelijk voor al het leed op de wereld.
Ook als er vlees wordt gegeten zouden er meer mensen gevoed kunnen worden (misschien juist meer, een schaap levert vlees, melk, (en wol, maar dat kun je niet etenquote:Op maandag 10 maart 2008 15:59 schreef SaskiaR het volgende:
Ik bedoel het ook puur op milieugebied: de wereld zou veel meer mensen kunnen voeden als er minder vlees gegeten werd. Ik denk niet dat mensen die geen vlees eten vredelievender zijn
Ik denk dat de invloed van voeding in het algemeen een veel grotere rol speelt in het gedrag van mensen dan dat men wil toegeven. Volgens de macrobioten ook trouwens alhoewel zij ook dingen roepen waar ik veel vraagtekens bijzet.quote:Op maandag 10 maart 2008 15:59 schreef SaskiaR het volgende:
Ik bedoel het ook puur op milieugebied: de wereld zou veel meer mensen kunnen voeden als er minder vlees gegeten werd. Ik denk niet dat mensen die geen vlees eten vredelievender zijn
In de macrobiotiek ga je er vanuit dat:quote:Op maandag 10 maart 2008 16:12 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ook als er vlees wordt gegeten zouden er meer mensen gevoed kunnen worden (misschien juist meer, een schaap levert vlees, melk, (en wol, maar dat kun je niet eten) etc. Een rijstveld levert alleen rijst), maar het is gewoon oneerlijk verdeeld. Dat is het probleem, niet omdat mensen vlees eten.
En zoals jij al zei, de mens is een onivoor. In het verre verleden waren wij jagers-verzamelaars. Dat zijn sommige volkeren in Afrika nog steeds. Pak ze hun dieren af, sterven zij uit.
RB, wat houdt macrobiotisch eigenlijk in? Te lui om het zelf op te zoeken.
Dat denk ik ook. Tegenwoordig wordt je geleerd kinderen niet zoveel, kleur, geur -en smaakstoffen te geven. Ik zie geen reden waarom bepaalde eiwitten of andere stoffen niet ook zo'n impact kunnen hebben.quote:Op maandag 10 maart 2008 16:13 schreef RoofingBurner het volgende:
[..]
Ik denk dat de invloed van voeding in het algemeen een veel grotere rol speelt in het gedrag van mensen dan dat men wil toegeven.
Ja, we gaan best off topic. We moeten uitkijken, zo af en toe kijken de mods mee, heb ik gehoord.quote:Op maandag 10 maart 2008 16:16 schreef SaskiaR het volgende:
Daar twijfel ik dan weer aan RB... maargoed, ik heb zulke discussies (ook over vlees eten in het algemeen) al zo vaak gevoerd en je wordt het toch nooit eens.
er zijn onderzoeken plenty waar gevangenen een ander menu kregen waardoor het gedrag behoorlijk veranderde. Ik weet het, ik ben besmet door de macrochaoten.quote:Op maandag 10 maart 2008 16:16 schreef SaskiaR het volgende:
Daar twijfel ik dan weer aan RB... maargoed, ik heb zulke discussies (ook over vlees eten in het algemeen) al zo vaak gevoerd en je wordt het toch nooit eens.
kijk dat idee had ik nou ook.quote:Op maandag 10 maart 2008 16:22 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Tegenwoordig wordt je geleerd kinderen niet zoveel, kleur, geur -en smaakstoffen te geven. Ik zie geen reden waarom bepaalde eiwitten of andere stoffen niet ook zo'n impact kunnen hebben.
wat was het topic dan? Gewoon gezellig leuten toch?quote:Op maandag 10 maart 2008 16:22 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ja, we gaan best off topic. We moeten uitkijken, zo af en toe kijken de mods mee, heb ik gehoord.
Ik had geen idee dat dat zo zweverig was!quote:Op maandag 10 maart 2008 16:21 schreef RoofingBurner het volgende:
In de macrobiotiek ga je er vanuit dat:
-Ying Yang-
als wij uit eten gaan, en er is lopend buffet, dan probeer ik graag dingen die ik niet snel zou kopen/eten/klaarmaken. dan is dat er een uitstekend moment voorquote:Op maandag 10 maart 2008 16:27 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik had geen idee dat dat zo zweverig was!![]()
Ik vind vooral het 'wat een boer niet kent, dat eet ie niet' en het energie-gedeelte een beetje suf.
Ik ben echt veel te nuchter voor dat soort dingen. Ben dan ook niet voor niks in eerste instantie een wetenschapper.
Vlees en alcohol, klinkt als een goede bbq.quote:Op maandag 10 maart 2008 16:21 schreef RoofingBurner het volgende:
Vlees is heel Yang, net als bijvoorbeeld warmte, hierdoor kan een persoon die in een Yinge omgeving leeft, bijvoorbeeld een Eskimo veel beter vlees eten dan iemand die in een warmere streek leeft. Op het moment dat iemand die erg Yang is, bijvoorbeeld een man in de zomer, vlees gaat eten, wordt hij nog Yanger, waardoor het lichaam schreeuw ter compensatie. Je lijf zoekt áltijd naar evenwicht. Alcohol is bijvoorbeeld heel Ying en dat vormt de evenwichtsfactor.
Daarom zeg ik ook dat bepaalde uitspraken van die gasten zeer vreemd op me overkomen maar vooral hoe de meesten er uitzienquote:Op maandag 10 maart 2008 16:27 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik had geen idee dat dat zo zweverig was!![]()
Ik vind vooral het 'wat een boer niet kent, dat eet ie niet' en het energie-gedeelte een beetje suf.
Ik ben echt veel te nuchter voor dat soort dingen. Ben dan ook niet voor niks in eerste instantie een wetenschapper.
dat verafschuwen ze ook echt, en geven ze ook als reden voor een toename van agressie in de zomer.quote:Op maandag 10 maart 2008 16:31 schreef Soempie het volgende:
[..]
Vlees en alcohol, klinkt als een goede bbq.
Er is natuurlijk een verschil in toegevoegde/kunstmatige kleur-, geur- en smaakstoffen en de eiwitten die er al van nature inzitten.quote:Op maandag 10 maart 2008 16:22 schreef Nembrionic het volgende:
Dat denk ik ook. Tegenwoordig wordt je geleerd kinderen niet zoveel, kleur, geur -en smaakstoffen te geven. Ik zie geen reden waarom bepaalde eiwitten of andere stoffen niet ook zo'n impact kunnen hebben.
---> Motto van mijn toxicologieboek.quote:Paracelsus: “alles is gif, en niets is zonder gif, alleen de dosis maakt uit of iets geen gif is
ik denk al: een vleeseter die Yanger wordt, en dan alcohol binnenkrijgt, die wordt alleen maar Yanger toch? maar dat klopt dus wel zo'n beetjequote:Op maandag 10 maart 2008 16:33 schreef RoofingBurner het volgende:
[..]
dat verafschuwen ze ook echt, en geven ze ook als reden voor een toename van agressie in de zomer.
Je zegt net dat de alcohol de yang van het vlees 'opheft'. Dan is er toch een balans.quote:Op maandag 10 maart 2008 16:33 schreef RoofingBurner het volgende:
[..]
dat verafschuwen ze ook echt, en geven ze ook als reden voor een toename van agressie in de zomer.
quote:Op maandag 10 maart 2008 16:31 schreef RoofingBurner het volgende:
Daarom zeg ik ook dat bepaalde uitspraken van die gasten zeer vreemd op me overkomen maar vooral hoe de meesten er uitziendan weet je zeker, dit kan niet goed voor je zijn.
Nee, alcohol is Ying.quote:Op maandag 10 maart 2008 16:34 schreef Etcetera het volgende:
ik denk al: een vleeseter die Yanger wordt, en dan alcohol binnenkrijgt, die wordt alleen maar Yanger toch? maar dat klopt dus wel zo'n beetje
Precies.quote:Op maandag 10 maart 2008 16:35 schreef Soempie het volgende:
Je zegt net dat de alcohol de yang van het vlees 'opheft'. Dan is er toch een balans.
quote:Op maandag 10 maart 2008 16:30 schreef Nesle het volgende:
Wat een storm, ik mag van geluk spreken dat ik de vaart niet ben ingewaaid
Ik dacht dat men in de zomer juist relaxter was. Zon, zee en strand etc.quote:Op maandag 10 maart 2008 16:33 schreef RoofingBurner het volgende:
dat verafschuwen ze ook echt, en geven ze ook als reden voor een toename van agressie in de zomer.
ja maar ze worden er wel yanger vanquote:
wow, dat lijkt me echt eng jaquote:Op maandag 10 maart 2008 16:38 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Het was hier vannacht ook bar en boos!! De basket van mijn zoon is omgewaaid en het afdekplaatje van onze electriciteitsmeter is gewoon losgekomen van de muur, door de wind![]()
Vanmorgen viel het mee, maar het begint nu weer aan te trekken as we speak. De ruiten hier buigen telkens 3 centimeter naar binnen toe, en het is dubbel glas![]()
Scary!!
quote:Humus: Een soort paté van kikkererwten. Overige ingrediënten zijn in ieder geval tahin, citroensap, olijfolie, (soms verse koriander) en (vaak) knoflook. Het wordt vaak gegeten met pitabroodjes en salade maar het is ook geschikt als dipsaus, als broodbeleg en als bijgerecht bij de warme maaltijd.
Oh wacht, je bedoelt dat het Yinge van de alcohol ze niet in balans brengt, maar dat ze er juist agressiever =mannelijker, dus Yanger van worden?quote:Op maandag 10 maart 2008 16:40 schreef Etcetera het volgende:
ja maar ze worden er wel yanger van
ik leg ws de termen compleet verkeerd uit hoor
jaquote:Op maandag 10 maart 2008 16:42 schreef wyccie het volgende:
[..]
Oh wacht, je bedoelt dat het Yinge van de alcohol ze niet in balans brengt, maar dat ze er juist agressiever =mannelijker, dus Yanger van worden?
Humus is lekker! Maar mooi niet dat ik dat zelf ga maken. En al helemaal niet zonder apparatuur. Dat wordt humus met klontjes.quote:Op maandag 10 maart 2008 16:41 schreef RoofingBurner het volgende:
Misschien kunnen we hier eens onder het genot van een hapje en een drankje over verder lullen? Dan neem ik de humus mee.
Het schijnt nog erger te gaan worden vannacht, maar we wachten rustig af.quote:Op maandag 10 maart 2008 16:41 schreef Etcetera het volgende:
[..]
wow, dat lijkt me echt eng ja![]()
ik hoop dat het weer af gaat nemen!
Misschien iets voor bij de picknick?quote:Op maandag 10 maart 2008 16:41 schreef RoofingBurner het volgende:
Misschien kunnen we hier eens onder het genot van een hapje en een drankje over verder lullen? Dan neem ik de humus mee.
[..]
Dat klopt. Maar dat iets van nature aanwezig is betekent niet dat het geen grote invloed kan hebbenquote:Op maandag 10 maart 2008 16:34 schreef wyccie het volgende:
[..]
Er is natuurlijk een verschil in toegevoegde/kunstmatige kleur-, geur- en smaakstoffen en de eiwitten die er al van nature inzitten.
grapjas ik gebruik het liever om de planten bij te mesten.quote:Op maandag 10 maart 2008 16:47 schreef Soempie het volgende:
[..]
Misschien iets voor bij de picknick?
Er is niets mis met kontjesquote:Op maandag 10 maart 2008 16:43 schreef wyccie het volgende:
[..]
Humus is lekker! Maar mooi niet dat ik dat zelf ga maken. En al helemaal niet zonder apparatuur. Dat wordt humus met klontjes.
En humus is niet Nederlands, dus dat mag je niet eens eten.
quote:Op maandag 10 maart 2008 16:41 schreef RoofingBurner het volgende:
Misschien kunnen we hier eens onder het genot van een hapje en een drankje over verder lullen? Dan neem ik de humus mee.
[..]
Ja, oké als je ziet dat bepaald voedsel bij iemand een allergische reactie kan oproepen, dan snap ik het wel. Maar in het algemeen zal het wel meevallen. Het grootste deel wordt gewoon in je lichaam omgezet in vet, eiwit of glucose.quote:Op maandag 10 maart 2008 16:50 schreef Nembrionic het volgende:
Dat klopt. Maar dat iets van nature aanwezig is betekent niet dat het geen grote invloed kan hebben
Dat is een beetje de gedachten erachter
Het verbaasde me al dat niemand het had opgemerkt. Net op tijd.quote:Op maandag 10 maart 2008 16:52 schreef Nembrionic het volgende:
Er is niets mis met kontjes![]()
-edit- oh, je hebt al ge-edit
Technisch gezien net te laat dusquote:Op maandag 10 maart 2008 16:54 schreef wyccie het volgende:
[..]
Het verbaasde me al dat niemand het had opgemerkt. Net op tijd.
En ik mag lekker nog 1,5 uur blijven werkenquote:
quote:Op maandag 10 maart 2008 17:10 schreef wyccie het volgende:
Ik heb wel ergere/genantere typefouten gemaakt.![]()
Zit al vanaf 12 uur niks te doen. Ik ga daar gauw mee stoppen, want ik moet 3 opdrachten maken en ik wil ook nog NCIS, Numbers etc. kijken vanavond.
Wilde gokquote:Op maandag 10 maart 2008 14:02 schreef Etcetera het volgende:
[..]
en als iemand hier weet wat die rare tik kan zijn: be my guest
Iemand heeft morgen een begrafenis.quote:Op maandag 10 maart 2008 17:33 schreef Etcetera het volgende:
good luck? take care? best wishes? hangt er natuurlijk vanaf waar het voor is
Jaquote:kun je aan een auto horen of een cilinder stuk is?
goed gegoktquote:Op maandag 10 maart 2008 17:40 schreef Nembrionic het volgende:
Kijk hier eens Etc. Ander model auto gok ik
mjah zou kunnen. toen het zaterdagnacht gebeurde was de motor vrij warm alquote:Maar je kunt er wellicht wat aan hebben want het zal voor meer autos gelden:
http://www.mbvc.nl/aanschaf4.htm
Vooral het verschil tussen Warm en Koud kan verschil gemaakt hebben bij de beurt bij Kwikfit.
Ik heb laast bij de begrafenis op Aruba 'My condolences, take care...' gezegd en dat werd goed geaccepteerd...quote:Op maandag 10 maart 2008 17:38 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Iemand heeft morgen een begrafenis.
"Good luck" had ik ook bedacht maar dat werkt niet
"Take care" is meer een soort afscheid iets
"Best wishes" dekt het ook niet helemaal vind ik.
[..]
Ja
Reeds gebeurt. Ging me meer even om op de dag zelf, eventjes een hart onder de riemquote:Op maandag 10 maart 2008 17:40 schreef Etcetera het volgende:
condoleances wensen dan?
Er kan van alles stuk zijn aan "een cilinder" die niet persé gelijk "dodelijk" zijn voor je motor.quote:als de cilinder stuk is, wat volgens pitt het geval schijnt te zijn, dan had kwikfit mij dus eigenlijk niet de weg op mogen laten gaan lijkt menou ja, er is niks gebeurd gelukkig
Ik ook niet zoveel hoorquote:Op maandag 10 maart 2008 17:45 schreef Etcetera het volgende:
ach, wij weten er ook weinig van in principe. ben benieuwd wat er bij de vakgarage van wordt gezegd morgen
ik hoop echt dat je gelijk hebt Nem, ik zou het zo erg vinden voor 'm als hij zijn auto nu kwijt zou zijn. net apk gekeurd, behoorlijk wat geld erin gestoken want het ding was motorisch perfectquote:Op maandag 10 maart 2008 17:47 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik ook niet zoveel hoor
Maar nét genoeg om te weten dat het niet altijd het einde van je auto hoeft te betekenen
ik heb niet meer info dan ditquote:Ik ben ook wel benieuwd. Verder is er natuurlijk nog een PTA forum hier op Fok. Maar met weinig info kunnen ze niet zoveel.
Ik denk wel dat het mee zal vallenquote:Op maandag 10 maart 2008 17:48 schreef Etcetera het volgende:
[..]
ik hoop echt dat je gelijk hebt Nem, ik zou het zo erg vinden voor 'm als hij zijn auto nu kwijt zou zijn. net apk gekeurd, behoorlijk wat geld erin gestoken want het ding was motorisch perfect
[..]
ik heb niet meer info dan ditdus gewoon afwachten
Nederland. Het land waar kikkererwten, sesamzaden, citroenen en olijven in overvloed groeienquote:Op maandag 10 maart 2008 16:41 schreef RoofingBurner het volgende:
Humus: Een soort paté van kikkererwten. Overige ingrediënten zijn in ieder geval tahin, citroensap, olijfolie, (soms verse koriander) en (vaak) knoflook. Het wordt vaak gegeten met pitabroodjes en salade maar het is ook geschikt als dipsaus, als broodbeleg en als bijgerecht bij de warme maaltijd.
Als ik het goed onthouden heb heeft Pitt een Renault 19quote:Op maandag 10 maart 2008 17:40 schreef Nembrionic het volgende:
Kijk hier eens Etc. Ander model auto gok ik
Nee, Nem heet Ericquote:Op maandag 10 maart 2008 17:51 schreef MadMaster het volgende:
Zit ik hier voor Jan met de korte achternaam te posten...
Nee, hoezo?quote:Op maandag 10 maart 2008 17:51 schreef MadMaster het volgende:
Zit ik hier voor Jan met de korte achternaam te posten...
Oh, excusesquote:Op maandag 10 maart 2008 17:59 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Op mijn laatste 3 posts heb ik geen enkele reaktie gekregen, van de daarzo...
En dat had ik dus weer niet gezien, zit een beetje te spacen hier na een drukke middag.quote:Op maandag 10 maart 2008 18:00 schreef Nembrionic het volgende:
Oh, excuses
Ik had op de Aruba post niet gereageerd omdat ik eigenlijk al gepost had dat ik dát al gezegd had. Leek me onzinnig dat 2x te posten
Dat zou ik maar doenquote:Op maandag 10 maart 2008 18:07 schreef MadMaster het volgende:
[..]
En dat had ik dus weer niet gezien, zit een beetje te spacen hier na een drukke middag.
Ga zo naar huis, waarschijnlijk vanavond helemaal niets doen...
je had gepost toen ik gepost hadquote:Op maandag 10 maart 2008 17:59 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Op mijn laatste 3 posts heb ik geen enkele reaktie gekregen, van de daarzo...
maar jij was toch net met een nieuwe baan begonnenquote:Op maandag 10 maart 2008 17:41 schreef MadMaster het volgende:
Formele sollicitatie net verzonden + mijn CV daarvoor maar eens opgepimpt (= reden druk zijn).
Kreeg door dat de persoon naar wie ik moest reageren 'J. de Jager' heette, blijkt net dat ze 'J. Jager' heet.
Nu staat er dus in mijn brief aanhef 'Geachte mevrouw De Jager' en dat is dus fout...
Goede binnenkomer...
checkquote:Op maandag 10 maart 2008 17:56 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Als ik het goed onthouden heb heeft Pitt een Renault 19
vermogen: check, heeft pitt van werk naar huis mogen ondervinden (ik heb na m'n tochtje kwikfit de auto daar afgeleverd, was dichtbij, kon hij het zelf horen)quote:Op maandag 10 maart 2008 19:02 schreef TradeMarkie het volgende:
@ Ets: als er een cilinder 'stuk' is, dan merk je dat meteen in het vermogen van je auto en dan loopt ie stationair ook heel beroerd
quote:Op maandag 10 maart 2008 19:30 schreef Etcetera het volgende:
maar jij was toch net met een nieuwe baan begonnenof een nieuwe functie ofzo?
Pete is een vieze junk...quote:Op maandag 10 maart 2008 19:51 schreef MaJo het volgende:
Pete Doherty![]()
Vandaag weer een off day, heb besloten om morgen naar de dokter te gaan want dit gaat zo niet. Down, paniekaanvallen, alleen maar willen slapenVan werken komt niets terecht en aan mijn studie ook al een week niks gedaan. Ik ga nu een poging doen tot studeren maar eigenlijk geen puf
quote:Op maandag 10 maart 2008 19:51 schreef MaJo het volgende:
Pete Doherty![]()
Vandaag weer een off day, heb besloten om morgen naar de dokter te gaan want dit gaat zo niet. Down, paniekaanvallen, alleen maar willen slapenVan werken komt niets terecht en aan mijn studie ook al een week niks gedaan. Ik ga nu een poging doen tot studeren maar eigenlijk geen puf
Ik weet het ook niet precies, maar ik denk teveel hooi op mijn vork en angst om mijn vader + mijn moeder niet alleen willen laten. En nog wat andere dingetjes (laag zelfbeeld, weinig zelfvertrouwen, dingen waar ik de laatste tijd last van heb en die typisch bij een depressie heb). Daarnaast zit depressie in de familie dus dit is ook niet de eerste keer. Maar in tijden niet zo heftig geweest dus lijkt me wel verstandig om er weer wat aan te gaan doen...quote:Op maandag 10 maart 2008 20:07 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Pete is een vieze junk...
En wat is er in hemelsnaam allemaal mis met jou, behalve de rompslomp met je vader waar je je vast zorgen om maakt?
Te veel hooi op je vork of....?
Je hoeft het mij niet te vertellen, maar kan je het voor jezelf verklaren?
Dat lijkt me namelijk het belangrijkste, dan kan je er ook iets mee doen...
Ik merk wel dat er een last van mijn schouders valt nu door dat extra studiejaar, als ik dit tentamen niet haal kan ik het volgend jaar gewoon weer doenquote:Op maandag 10 maart 2008 20:11 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
![]()
Aangezien je toch een jaar langer moet scholen is het wellicht eens tijd dat je 2 weken "vrij" neemt. Geen school, geen lading artikelen, geen niks. Leuke dingen doen, beetje werken(er moeten toch centen binnenkomen). OpladenTijd aan je familie besteden
quote:Op maandag 10 maart 2008 20:27 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik merk wel dat er een last van mijn schouders valt nu door dat extra studiejaar, als ik dit tentamen niet haal kan ik het volgend jaar gewoon weer doenMaar ik ga het wel proberen, vind dit ook echt interessant dus misschien ook wel goede afleiding. Maar als ik het niet trek dan stel ik het inderdaad uit
Heb trouwens mijn baan bij de krant ook even on hold gezet, heb even geen zin in dat geren de hele tijd...
Bedankt voor de tipsquote:Op maandag 10 maart 2008 20:33 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Heel verstandig
En je hoeft het hele jaar niet op te geven. Maar als je een paar weken gewoon even geen reet uitvoert dan maakt dat voor het eindresultaat niets uit. Twee weken lijkt veel maar zo lang is dat echt niet hoor.
Maar misschien wel net genoeg om jezelf een beetje op te laden.
En wellicht dat je na één week al zoiets hebt van: ik verveel me dood, of, ik heb er weer zin an
Dan ga je weer verder.
De druk is er in ieder geval af, lijkt me
Wat al gezegd is, een beetje kalmer aan doen kan geen kwaad.quote:Op maandag 10 maart 2008 20:23 schreef MaJo het volgende:
Ik weet het ook niet precies, maar ik denk teveel hooi op mijn vork en angst om mijn vader + mijn moeder niet alleen willen laten. En nog wat andere dingetjes (laag zelfbeeld, weinig zelfvertrouwen, dingen waar ik de laatste tijd last van heb en die typisch bij een depressie heb). Daarnaast zit depressie in de familie dus dit is ook niet de eerste keer. Maar in tijden niet zo heftig geweest dus lijkt me wel verstandig om er weer wat aan te gaan doen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |