quote:Op zondag 6 april 2008 08:11 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Mijn vriendin is behoorlijk verslaafd aan Planet Puzzle League.
Picrossquote:Hebben jullie nog aanraders voor leuke (puzzels) spelletjes op de DS?
Zooooooooooo, jij bent vet stoer zeg.quote:Op zondag 6 april 2008 11:24 schreef DutchErrorist het volgende:
ik zal ook maar weer eens games gaan downloaden
Nee maar ik heb genoeg legale spellen, maar om nu voor ieder kutspel 50 euro uit te geven lijkt mij ook niet goed (voor mijn portomonnee)quote:Op zondag 6 april 2008 13:48 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Zooooooooooo, jij bent vet stoer zeg.
Mag ik je aanraken?![]()
![]()
Vergeet bij Layton ook niet de wekelijkse puzzels te downloaden, da's ook tofquote:Op zondag 6 april 2008 17:13 schreef RacerDKB het volgende:
Vast in Layton,
Vast in Phoenix,
Vast in Zelda,
Kortom: DS uit het raam mieteren
Uhm, no offence, maar als het een kutspel is, waarom downloaden? Kutsmoesen ook altijd. Je bent pauper of je bent het niet.quote:Op zondag 6 april 2008 14:46 schreef Vanyel het volgende:
actionloop gekocht
de challenge is prima te doen, maar die quests zijn nog best pittig..
Wel leuk dat er een rumble pack bij zit, beetje jammer dat het nut ervan bij dit spel me ontgaat. Zijn er spellen waarbij je het kunt gebruiken waar het wel meerwaarde biedt?
Google voor de grap eens op walkthrough trauma center ds..quote:Op zondag 6 april 2008 17:15 schreef het-is-mij het volgende:
Nou trauma center dat laat ik maar even voor wat het is want ik krijg het nog steeds niet voor elkaardus ik wacht nog op de gouden tip en wil graag weten wat de walktrough is
![]()
ik neem aan dat je het tegen mij hebt? En nee dat is geen smoes moraalridder... ik heb gewoon geen geld om al die spellen te kopen dus ze zouden hoe dan ook geen geld van mij krijgen...quote:Op zondag 6 april 2008 17:28 schreef Pheno het volgende:
[..]
Uhm, no offence, maar als het een kutspel is, waarom downloaden? Kutsmoesen ook altijd. Je bent pauper of je bent het niet.
En eindelijk is de DS weer vrij, mijn vrouw heeft elite beat agents volledig uitgespeeld
Dus nu kan ik eindelijk zelda uitspelen
(En is de Wii weer bezet door Guitar Hero 3).
Maar je gebruikt het wel dus het is stelen. Dat is zoiets zeggen als: ik rijd in die gestolen Ferrari, maar ik zou het toch al niet kopen en geld zouden ze dus toch al niet krijgen. Daarom mag het.quote:Op zondag 6 april 2008 19:51 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
ik neem aan dat je het tegen mij hebt? En nee dat is geen smoes moraalridder... ik heb gewoon geen geld om al die spellen te kopen dus ze zouden hoe dan ook geen geld van mij krijgen...
Nu kun je dit stelen noemen maar ik ben van mening dat ze toch geen geld zouden krijgen van mij want ik had het toch niet gekocht
Het is geen stelen en inderdaad daarmee is de discussie afgedaanquote:Op zondag 6 april 2008 21:38 schreef Pheno het volgende:
[..]
Maar je gebruikt het wel dus het is stelen. Dat is zoiets zeggen als: ik rijd in die gestolen Ferrari, maar ik zou het toch al niet kopen en geld zouden ze dus toch al niet krijgen. Daarom mag het.
Beetje krom niet? Einde discussie.
En Vanyel: er zijn wat reacties gewist, waarom ze dan mijn quote verneuken is mij een raadsel.
Dit zal ook wel verwijderd worden, maar hell, moet het toch even zeggen. Moraalridderlijk of niet.
Heb ik ook: telkens op dat scherpje drukken om dat simpele verhaaltje voort te laten gaan totdat je weer eens iets zelf mag doen....quote:Op zondag 6 april 2008 21:18 schreef Ynske het volgende:
Phoenix is t niet voor mij
t verhaal duurt me gewoon echt te lang
denk dat ik maar eens uit ga kijken naar die Planet Puzzle League ofzo
iig heeft Proff Layton samen met Mariogames en de HP games mijn hart veroverd
Ik kom er niet echt aan toe aangezien mijn vriendin verslaafd is aan Professor Layton, en ik moet helpen bij het oplossen van de moeilijke puzzels. :’)quote:Op maandag 7 april 2008 08:40 schreef Gremen het volgende:
Dat heb ik al met Proff Layton. Wil gewoon die puzzeltjes spelen en dat verhaal boeit me minder. Helemaal irritant als je opstart en "the story so far" krijgt
Binnenkort Ninja Gaiden proberen!
Je zou het eens met 2 stylussen kunnen proberen !quote:Op zondag 6 april 2008 17:15 schreef het-is-mij het volgende:
Nou trauma center dat laat ik maar even voor wat het is want ik krijg het nog steeds niet voor elkaardus ik wacht nog op de gouden tip.
Werkt het ook echt met 2 stylussen?quote:Op maandag 7 april 2008 16:41 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Je zou het eens met 2 stylussen kunnen proberen !
MOoi lijstje, zijn ook mijn persoonlijke favorieten, al heb ik picross en layton al klaar... maar voor ik die 20 miljoen sudokus van Platinum heb gehadquote:Op zondag 6 april 2008 12:58 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Picross
Pic Pic
Platinum Sudoku
Puzzel Quest
Professor Layton and the Curious Village
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |