Niks over the top.quote:
zeuren over andere en dan zelf een auto krijgenquote:Op donderdag 10 december 2009 16:15 schreef Gkhn het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat het een slechte koop is ofzo. Maar om te claimen dat het PERFECT en SUPER is, is een beetje te veel van het goede.
Ik begrijp dat er niet zoveel geld beschikbaar is voor een auto, maar ik bijvoorbeeld krijg een auto als ik de eerste keer slaag. En dan betaal ik natuurlijk mee. En dat wordt dan zoiets:
[ afbeelding ]
![]()
Eh, dat is toch helemaal niet in die categorie?quote:Op donderdag 10 december 2009 17:28 schreef ScarFace- het volgende:
Je mag het best mooi vinden maar in die categorie vind ik een Buick/Dodge Viper/Chevrolet Corvette toch stukken mooier
Begrijpend lezen was zeker niet je sterkste vakquote:Op donderdag 10 december 2009 17:32 schreef fespo het volgende:
[..]
zeuren over andere en dan zelf een auto krijgen
en ten tweede wat een sjonnie bak.
quote:Op donderdag 10 december 2009 20:50 schreef Bhuddy het volgende:
Nou, ik heb m'n eigen autootje hoor gekochtHet is de Jetta geworden, 350 eurotjes! Eigenlijk is er heel erg weinig mis mee en hij rijdt (voor 't geld) perfect. Terug van Soest (90km) een heel lang stuk (snelweg) gereden en dat heeft 'ie voortreffelijk gedaan.
quote:Op dinsdag 8 december 2009 12:59 schreef styliste het volgende:
[..]
je kan via de website van het cbr je theorie examen aanvragen. Hoeft niet via de rijschool.
Weet je zeker dat je eerst je theorie wilt halen? Ik heb dat ook gedaan maar ik merkte dat ik aan mijn rijlessen meer heb gehad dan aan het hele theorie gebeuren. Vooral bij de inschattingsvragen (hoe zou je reageren als..) is het fijn als je al weet hoe het werkt.
Welke plaats ga je lessen?
hiero staat er ook 1 in de straat. Sindsien vind ik hem echt leuk. Mijn ouders zijn er ook gek op, dus ik maak ook nog een goede kans dat ze een gedeelte mee zullen betalen.quote:Op donderdag 10 december 2009 23:52 schreef daffiieej het volgende:
dat is toch een mazda 121 of niet.. een bolhoedje
die zag ik eerst ook op internet op een foto staan (foto vond ik hem er leuk uitzien)
Totdat er een keertje 1tje hier in de straat stond toen ben ik er behoorlijk snel vanaf gestapt:P
dat was niks voor mij!!
Je mag 10 km boven de limiet als je inhaalt dus was gewoon een goede actie. Op eigen initiatief inhalen is iets dat ze juist graag zien, mits goed en binnen de regels van de wet natuurlijkquote:Op donderdag 10 december 2009 21:38 schreef Aardappelbeertje het volgende:
Hehe, afgelopen les, woensdag zat ik ook op de snelweg. Dat gaat allemaal prima, ik zat alleen achter een bestelbusje die nét geen 120 reed. Erg irritant. Op een gegeven moment maar zelf het initiatief genomen (op zich niet zo vreemd, ik zat achter het stuur als leerling uiteraard...) en met 130 er voorbij. De boef dat ik ben...![]()
M'n instructeur zei niets overigens, neem aan dat zoiets wel goed is. 27 januari heb ik trouwens examen, kan niet wachten tot ik zelf kan mag rijden.
Valt wel mee....het examengebied ligt niet in het centrum maar voornamelijk in Geuzenveld. En tja, je kan het maar beter in Amsterdam leren dan kun je het in de andere plaatsen ookquote:Op vrijdag 11 december 2009 01:47 schreef Moonwalk het volgende:
Amsterdam = moeilijk ( denk ik )
Dat valt wel mee.quote:Op vrijdag 11 december 2009 01:47 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Dankjewel ! Ik denk dat ik toch wel eerst de theorie wil halen omdat ik het echt eng vind in de auto. Ik denk dat ik met theorie op zak een stuk relaxter en zelfverzekerder de praktijklessen kan volgen, omdat je dan zo een idee hebt van "theorie in mn zak, dit varkentje was ik dan ook wel ff ! " .
Ik twijvel nog tussen Almere en Amsterdam.
Almere = makkelijk ( denk ik )
Amsterdam = moeilijk ( denk ik )
Officieel niet hoor. Maar er zal niemand moeilijk doen als je 130 rijdt tijdens het inhalenquote:Op vrijdag 11 december 2009 11:01 schreef Bigguy het volgende:
[..]
Je mag 10 km boven de limiet als je inhaalt dus was gewoon een goede actie. Op eigen initiatief inhalen is iets dat ze juist graag zien, mits goed en binnen de regels van de wet natuurlijk
Inderdaad. Daarnaast is je snelheidsmeter niet helemaal correct en gaat er bij bij bromsnor nog een marge van 4 kmph (toch?) af. Mijn instructeur zei ook dat je beter veilig en ietsje harder kan rijden dan het andere verkeer hinderen met nét niet de max snelheid.quote:Op vrijdag 11 december 2009 18:55 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Officieel niet hoor. Maar er zal niemand moeilijk doen als je 130 rijdt tijdens het inhalen
Dat heb ik ook steeds, in ieder geval heel veel succes morgen !quote:Op zondag 13 december 2009 17:29 schreef Eenskijken het volgende:
morgen theorie..
ene keer gaat 't erg goed, andere keer opeens veel fouten. niet echt een patroon.
Ik had een stuk of 10 oefentoetsen gemaakt voor mijn theorie-examen en had altijd een stuk of 6 fouten. Bij het echte examen maar 1 foutje. Dus het valt misschien nog wel meequote:Op zondag 13 december 2009 18:37 schreef Moonwalk het volgende:
[..]
Dat heb ik ook steeds, in ieder geval heel veel succes morgen !
Ik had bij de proeftoetsen elke keer meer dan 15 fout bij gevaarherkenningquote:Op zondag 13 december 2009 18:39 schreef GuitarJJ het volgende:
Ik had een stuk of 10 oefentoetsen gemaakt voor mijn theorie-examen en had altijd een stuk of 6 fouten. Bij het echte examen maar 1 foutje. Dus het valt misschien nog wel mee
quote:Op zondag 13 december 2009 22:06 schreef MelR het volgende:
ik heb a.k vrijdag mn theorie examen! en ik ben nu al zenuwachtig!...vooral die gevaarherkenning!!! iemand daar tips, ezelsbruggetjes oid voor?...al schijnt de gevaarherkenning bij examen beter te doen te zijn dan bij proefexamens....ben nu voor de 2e x mn boek aan t doorlezen, en maak steeds van die examens op cdrom van VERJO. en ook examen trainingen van rijschool....
ik dacht de theorie valt wel mee, maar is toch wel pittig, terwijl tijdens het rijden alles wel op zn plek valt!...
(A) Remmenquote:Op zondag 13 december 2009 22:06 schreef MelR het volgende:
ik heb a.k vrijdag mn theorie examen! en ik ben nu al zenuwachtig!...vooral die gevaarherkenning!!! iemand daar tips, ezelsbruggetjes oid voor?
Gefeliciteerd !quote:Op maandag 14 december 2009 15:24 schreef Eenskijken het volgende:
geslaagd voor theorie![]()
2 fout. en bij gevaarherkenning 7 fout.
Gaat lekker, zo in één keer. Op naar de praktijk
Gefeliciteerd!quote:Op maandag 14 december 2009 16:25 schreef ellenatmars het volgende:
En ik ben net terug van m'n praktijkexamen. Meteen voor de eerste keer geslaagdHeerlijk! Morgen dat rijbewijs aanvragen
![]()
quote:Op maandag 14 december 2009 16:20 schreef Moonwalk het volgende:
Gefeliciteerd !![]()
![]()
Vond je het moeilijk?
Thanks,quote:Op zondag 13 december 2009 22:06 schreef MelR het volgende:
ik heb a.k vrijdag mn theorie examen! en ik ben nu al zenuwachtig!...vooral die gevaarherkenning!!! iemand daar tips, ezelsbruggetjes oid voor?...al schijnt de gevaarherkenning bij examen beter te doen te zijn dan bij proefexamens...
Cool! Heel erg gefeliciteerd!quote:Op maandag 14 december 2009 16:25 schreef ellenatmars het volgende:
En ik ben net terug van m'n praktijkexamen. Meteen voor de eerste keer geslaagdHeerlijk! Morgen dat rijbewijs aanvragen
![]()
Mja ben ik het zeker mee eens. Je hoeft maar de helft goed te hebben van 25 vragenquote:Op maandag 14 december 2009 22:30 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Cool! Heel erg gefeliciteerd!
Over de theorie, en die inzichtvragen; ik blijf dat het meest achterlijke vinden dat ze ooit hebben bedacht. Als je zo veel fout mag hebben is dat al een teken dat er iets niet klopt aan de vraagstelling..!
Ik heb 'm gehaald, gelukkig in 1 keer. Morgen meteen op het gemeentehuis aanvragenquote:Op dinsdag 15 december 2009 09:25 schreef mrc17 het volgende:
Ik word over een half uur opgehaald. En dan om 11:40 afrijden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |