zuur, wist ik nietquote:Op dinsdag 21 november 2006 12:21 schreef Grumpey het volgende:
ik weet dat ik promotie naar de III gemist heb door die kutengine, dus het boeit me niet
quote:Op dinsdag 21 november 2006 13:14 schreef Flappekz het volgende:
Je poule voor volgend seizoen kun je vinden op [url=http://www.alltid.org ]www.alltid.org [/url] .
quote:Joseph Bonar (140575520)
17 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een sympathiek persoon die opvliegend en rechtvaardig is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een zwak leider.
Nationaliteit: Scotland
Total Skill Index (TSI): 650
Loon: 960 ¤/week inclusief een 20% bonus
Eigenaar: Red Daemons
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: zwak Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: zwak
Vleugelspel: waardeloos Verdedigen: waardeloos
Scoren: goed Spelhervatting: zwak
Zelfde probleem hier, heb besloten toch maar wat spelers de deur uit te doen...ben benieuwd!quote:Op dinsdag 21 november 2006 15:15 schreef AirRaid het volgende:
moet voor volgend seizoen dringend versterken. maar heb geen rooie cent en mijn huidige topspelers wil ik eigenlijk niet kwijt. dillema's
ook maar 5 spelers op de lijst gezetquote:Op dinsdag 21 november 2006 15:17 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Zelfde probleem hier, heb besloten toch maar wat spelers de deur uit te doen...ben benieuwd!
is er al iemand die het gaat organiseren dan?quote:Op dinsdag 21 november 2006 15:48 schreef rompompom het volgende:
Is er al een award topic?
Gruwelijk slechte tvp
quote:Op dinsdag 21 november 2006 15:53 schreef komrad het volgende:
[..]
Ja, goede vraag. Ik zal de taak op me nemen goed?
quote:
hoewel ik voor deze post best een bijdrage had willen leveren is dan nu zeker niet meer zo. Bovendien verwacht ik er wel 1 te winnen en dan krijg je altijd weer die verhalen van partijdigheid en dergelijke. Aangezien jij met je keeperstraining sowieso voor geen enkele award in aanmerking kan komen (ofwel de koei award maar daar is nooit discussie over) lijkt het me voor het verdere verloop van de processen welke rondom de awards lopen zeer verstandig dat jij deze zware, eervolle en imagoverhogende taak op je neemt.quote:
Topspelers?!quote:Op dinsdag 21 november 2006 15:15 schreef AirRaid het volgende:
moet voor volgend seizoen dringend versterken. maar heb geen rooie cent en mijn huidige topspelers wil ik eigenlijk niet kwijt. dillema's
2e keeper ook op de lijst gooien, je hebt maar 1 keeper nodig joh.quote:Op dinsdag 21 november 2006 15:26 schreef AirRaid het volgende:
[..]
ook maar 5 spelers op de lijst gezet
o.a. mijn 3e keeper. 2 reserve wingers, 1 verdediger en 1winger.
vetquote:Op dinsdag 21 november 2006 15:28 schreef Ruudt het volgende:
TVP, vanavond richting Liverpool!
quote:Op dinsdag 21 november 2006 16:58 schreef Lennox het volgende:
[..]
vet
Morgen finale Jupiler cup tegen Haagse Sjonnie![]()
![]()
quote:Op dinsdag 21 november 2006 16:08 schreef komrad het volgende:
[..]
hoewel ik voor deze post best een bijdrage had willen leveren is dan nu zeker niet meer zo. Bovendien verwacht ik er wel 1 te winnen en dan krijg je altijd weer die verhalen van partijdigheid en dergelijke. Aangezien jij met je keeperstraining sowieso voor geen enkele award in aanmerking kan komen (ofwel de koei award maar daar is nooit discussie over) lijkt het me voor het verdere verloop van de processen welke rondom de awards lopen zeer verstandig dat jij deze zware, eervolle en imagoverhogende taak op je neemt.
Ik heb ook een 2e keeper, vind het wel veiligquote:Op dinsdag 21 november 2006 16:44 schreef Ruudt het volgende:
[..]
2e keeper ook op de lijst gooien, je hebt maar 1 keeper nodig joh.
Hoe groot is de kans dat je keeper geblesseerd raakt?
Raakt die geblesseerd tijdens de wedstrijd dan laat je een speler hem vervangen en is de blessure ernstig dan koop je voor de volgende wedstrijd een andere.
moet dat?quote:Op dinsdag 21 november 2006 19:50 schreef The_Hives het volgende:
ik heb een award, nu moet ik af en toe wel langskomen om die te pimpen
Proberen het beste van het seizoen te maken en in ieder geval te zorgen dat je 100% traint.quote:Op dinsdag 21 november 2006 21:18 schreef Tazmaniac het volgende:
hmmz als alltid hattrick gelijk heeft heb ik een probleem!!
Er zijn 2 bot teams in mijn nieuwe competitie, waarvan 1 sterker is dan mijn teamde andere 5 zijn sowieso sterker dan mijn team... wat moet ik doen!!!
ohja..ksta nu al wat rood dus inkopen kan al bijna niet...
bot teams worden toch WO-teams aan het begin en halverwege de competitie?quote:Op dinsdag 21 november 2006 21:18 schreef Tazmaniac het volgende:
hmmz als alltid hattrick gelijk heeft heb ik een probleem!!
Er zijn 2 bot teams in mijn nieuwe competitie, waarvan 1 sterker is dan mijn teamde andere 5 zijn sowieso sterker dan mijn team... wat moet ik doen!!!
ohja..ksta nu al wat rood dus inkopen kan al bijna niet...
ja echt????quote:Op dinsdag 21 november 2006 21:38 schreef nicomart het volgende:
[..]
bot teams worden toch WO-teams aan het begin en halverwege de competitie?
Geldverspilling..quote:Op dinsdag 21 november 2006 18:38 schreef twisteddlogic het volgende:
[..]
Ik heb ook een 2e keeper, vind het wel veilig
que?quote:
dus met andere woorden ben ik nog de ***?quote:
Nee. Een bot team haalt zelden meer dan rampzalig in al hun ratings.quote:Op woensdag 22 november 2006 00:13 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
dus met andere woorden ben ik nog de ***?
quote:Het is met enige trots dat we jullie een nieuw spelaspect aankondigen. Vanaf het seizoen na volgend seizoen (dus vanaf eind maart) introduceren we een splinternieuw en heel wat boeiender systeem voor jeugdspelers. HT-Tjecken schetst de grote lijnen in dit artikel.
Een van de weinige spelelementen waar sinds de start van Hattrick in 1997 nooit aan werd geraakt, is de jeugdopleiding. Hoewel de jeugdopleiding erg eenvoudig is en geen bijzondere vaardigheid vereist, beschouwen veel Hattrickers de wekelijkse jeugdpull als een van de leukste momenten in de Hattrick-week. Dat hoeft niet te verwonderen, iedereen vindt het immers plezierig om de loterij te winnen. Daarom hebben we er ook al die tijd niets aan veranderd. We stellen de loterijfans echter meteen gerust: we zúllen er ook niets aan veranderen. Wie echter op zoek is naar wat meer, spitst nu best de oren: we introduceren vanaf maart (het seizoen na volgend seizoen) naast de oude een volledig nieuwe jeugdopleiding.
Een verbetering van de jeugdopleiding staat bij een groot deel van de Hattrick-gemeenschap hoog op het verlanglijstje en ook binnen de HT-crew is het een van de aspecten die we het uitvoerigst hebben besproken. Ik ben dan ook verheugd dat we binnenkort met het nieuwe systeem kunnen uitpakken. Het geheel is een mix van ideeën uit de Hattrick-gemeenschap (jullie dus :-), onze eigen ideeën en een aantal elementen die volgens ons nog ontbraken in het spel. Het nieuwe systeem is gebaseerd op vier pijlers:
1. Het loterijaspect moet ergens aanwezig blijven, want zoiets levert heerlijk spannende momenten op.
2. We willen een systeem met meer diepgang, een systeem dat een uitdaging vormt en tegelijk willen we ook de band met je eigen jeugdspelers versterken.
3. De ontwikkeling van jeugdspelers en hoe goed ze kunnen worden, moet minder voorspelbaar zijn dan vandaag het geval is.
4. We willen de mogelijkheid creëren om jeugdwedstrijden te spelen wanneer je dat wenst. Zo kunnen er toernooitjes ontstaan, reeksen waarin je met vrienden of collega's speelt enz.
Ruw geschetst, ziet het systeem er als volgt uit:
Om jeugdspelers op te sporen kun je (een beperkt aantal) scouts inhuren. Die scouts geef je vervolgens de opdracht op zoek te gaan naar een willekeurige speler ofwel naar een bepaald type speler (verdediger, middenvelder enz.). Wekelijks zal elke scout je een speler aanbieden, maar je kunt slechts één speler tegelijk bekijken. Accepteer je de speler van scout 1, dan krijg je eventuele spelers van andere scouts niet te zien, maar weiger je die eerste speler, dan heb je je kans op die eerste speler verkeken. Je kunt wekelijks slechts één speler selecteren. Wat ook van belang is, is dat je scouts minder kans maken om een supertalent te vinden als je hen de opdracht geeft naar een specifiek type speler uit te kijken.
Een jeugdspeler voor je jeugdploeg zal 15 of 16 jaar oud zijn. Je jeugdspelers moeten echter een bepaalde leeftijd hebben voor je hen naar de A-ploeg kunt promoveren. Verder staan er ook maxima op het aantal spelers in je jeugdploeg en op de leeftijd van die spelers.
De vaardigheden van de jeugdspelers liggen niet duidelijk vast. Je zult met andere woorden zelf moeten onderzoeken (aan de hand van de prestaties in wedstrijden bv.) wat voor hen de ideale positie is. Naarmate je de jeugdspelers traint en bestudeert, worden hun vaardigheden duidelijker, maar je weet pas exact hoe goed ze zijn na hun promotie naar de A-ploeg. Naast hun normale vaardigheden zijn bovendien ook hun talent en karakter van belang.
Samen vormen je jeugdspelers een ploeg, die dus ook wedstrijden zal afwerken. Je zult zelf een competitie kunnen creëren en een tijdstip voor de wedstrijd kunnen kiezen. Op regelmatige tijdstippen wordt er ook een pauze ingelast, zodat je tegen eender welke jeugdploeg kunt spelen.
De game-engine voor jeugdwedstrijden lijkt sterk op die voor normale wedstrijden, maar toch zijn er enkele verschillen. Zoals gebruikelijk hangt de training af van wat je zelf ingesteld hebt en van de positie van de spelers tijdens hun laatste wedstrijd. Je krijgt echter extra 'punten' (afhankelijk van je acties tijdens de voorbije week en de resultaten van de A-ploeg), die je kunt gebruiken om bepaalde spelers wat extra training te geven. Je zult echter niet al je punten voor één bepaald doel kunnen gebruiken.
In het nieuwe systeem is er een plafond voor de vaardigheden van de jeugdspelers. Zoals gezegd blijft het oude jeugdspelersysteem ook bestaan, en dus is het maar eerlijk dat de spelers van een bepaald systeem niet worden bevoordeeld. Maar, met het nieuwe systeem kun je dus je spelers modelleren en hun secundaire vaardigheden beter maken. Stel dat je een spits hebt en merkt dat zijn scoorvaardigheid tegen het plafond aanzit, dan kun je hem op passen trainen om hem verder te verbeteren. Het nieuwe systeem is met andere woorden gefocust op spelers met meerdere vaardigheden en multiskilltrainingen. De kans is ook groot dat spelers uit het nieuwe systeem beter zijn (gelijke hoofdvaardigheid, maar betere secundaire vaardigheden).
Ik denk dat jullie nu een algemeen idee hebben van het nieuwe systeem. Op het einde van volgend seizoen volgt uiteraard een meer gedetailleerde beschrijving van de grootste verandering in Hattrick sinds lang. Het is een nieuw aspect dat volgens mij echt de moeite loont. Ik kijk er dan ook volop naar uit en hoop dat jullie dat eveneens zullen doen.
Vorig seizoen was dat bot team op elke positie beter dan mij.. zal nu toch wel hetzelfde zijn of niet??quote:Op woensdag 22 november 2006 07:54 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Nee. Een bot team haalt zelden meer dan rampzalig in al hun ratings.
Ik denk dat je een team zonder eigenaar hebt wat degradeerd. Maar dit wordt ook gewoon een bot-team.
Geef de naam van dat team eens.quote:Op woensdag 22 november 2006 10:22 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
Vorig seizoen was dat bot team op elke positie beter dan mij.. zal nu toch wel hetzelfde zijn of niet??
hiermee zeggen ze dus eigenlijk al dat het handiger is om over te stappenquote:In het nieuwe systeem zullen spelers dus over het algemeen beter zijn (met dezelfde hoofdvaardigheid maar betere nevenvaardigheden).
Waarom doe je het dan??quote:Op woensdag 22 november 2006 14:10 schreef AirRaid het volgende:
ik heb me vandaag eens aangemeld bij sokker.org. maar dat is super waardeloos.
het is echt een slechte versie van hattrick.
Het duurt een heel seizoen voordat ie van goed op uitstekend staat.quote:Op woensdag 22 november 2006 14:17 schreef the_undertaker het volgende:
Ik heb nu net de jeugdopleiding op redelijk.. zal nog 12 weken duren voordat het uitstekend wordt. Maar met die nieuwe jeugdopleiding mogelijkheden vanaf Maart ga ik denk ik maar meteen stoppen met investeren
volgens diverse schemasquote:Op woensdag 22 november 2006 14:23 schreef Daemon19 het volgende:
[..]
Het duurt een heel seizoen voordat ie van goed op uitstekend staat.
Dus het is vrij knap dat jij hem van redelijk op uitstekend hebt in 12 weken..
Moet je betere bronnen raadplegen..quote:Op woensdag 22 november 2006 14:33 schreef the_undertaker het volgende:
[..]
volgens diverse schemas
redelijk -> goed 6 wk
goed -> uitstekend 6 wk
----
12 wk
maar dat het niet helemaal klopt was ik al achter..zwak naar matig deed dik 8 weken en matig naar redelijk ging binnen 5 weken.. maar netto zal het misschien wel in de buurt komen als je alle weken bij elkaar opteld van rampzalig naar uitstekend.
Maar anyway.. maakt niet meer uit.. ik nok er toch mee.. die nieuwe mogelijkheid voor de jeugd lijkt me veel leuker en utidagender. En aangezien niveau jeugdopleiding voor nieuwe opzet niet meer uitmaakt ga ik dat geld maar besparen.
Deze? http://users.telenet.be/bemit/Blessures.htmquote:Op woensdag 22 november 2006 14:59 schreef nicomart het volgende:
uhm.. Er bestond toch ergens een schema dat weergeeft hoeveel weken een speler nodig heeft om te herstellen van een blessure? Dus een schema dat aangeeft hoeveel weken een 21-jarige speler daadwerkelijk geblesseerd is wanneer er +6 wordt aangegeven..
KutMexicaanse ploeg tegen wie ik "vriendschappelijk" speelde schopt mijn wonderbaarlijke spits eruit
Hopelijk heb ik m in de eerste ronde van de beker nog niet nodig...
Ja dat is eerlijk gezegd wel een beetje waar ik bang voor ben eigenlijk. Maar als het gewoon 20k gaat kosten zal het mij eigenlijk niet uitmaken. Het had mede te maken met het loterijgedeelte waarom ik gestopt was met de jeugdopleiding. Ik win nooit wat en dus ook met de jeugdopleiding heb ik in zo'n 8 seizoenen nooit een echte klapper gehad.quote:Op woensdag 22 november 2006 15:27 schreef maniack28 het volgende:
Nicomart.. de nieuwe jeugdopleiding zal ook wel 20k per week kosten hoor, dat maak je mij niet wijs.. misschien is het zelfs wel zo dat je jeugdniveau nu ook daarop van invloed is... beetje jammer als jij hem dan op matig hebt staan
Je zal er toch voor moeten betalen, ze gaan geen gratis jeugd weggevenquote:Op woensdag 22 november 2006 15:57 schreef Grumpey het volgende:
ze zijn losgekoppeld, dat staat duidelijk in het bericht.
dat schema gaat uit van vanaf het begin de volle mep (20k).. ik heb het in stappen gedaan.quote:Op woensdag 22 november 2006 14:52 schreef Daemon19 het volgende:
[..]
Moet je betere bronnen raadplegen..
http://wiki.hattrick.org/Youth_Squad_Improvements
Dat maakt niet uit;quote:Op woensdag 22 november 2006 16:42 schreef the_undertaker het volgende:
[..]
dat schema gaat uit van vanaf het begin de volle mep (20k).. ik heb het in stappen gedaan.
The Aliens (sorry voor late reactie.. ik had hoorcolleegs vandaagquote:Op woensdag 22 november 2006 10:24 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Geef de naam van dat team eens.
Dit team is pas sings gisteren een bot team.quote:Op woensdag 22 november 2006 17:03 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
The Aliens (sorry voor late reactie.. ik had hoorcolleegs vandaag)
WTF?quote:Hoolieganzen verkiest om in een 3-3-3-opstelling te spelen.
iig wel training voor je spitsenquote:
Doe je goed inderdaadquote:Op woensdag 22 november 2006 18:00 schreef Lennox het volgende:
[..]
iig wel training voor je spitsen
2-0 voor tegen YMFC. Wat kan de counter toch heerlijk oneerlijk zijn![]()
Vanaf redelijk moet je zowiezo 20k per week investeren, dus vandaar loop je in ieder geval gelijk met het schema.quote:Op woensdag 22 november 2006 16:42 schreef the_undertaker het volgende:
[..]
dat schema gaat uit van vanaf het begin de volle mep (20k).. ik heb het in stappen gedaan.
quote:Op woensdag 22 november 2006 01:19 schreef Daemon19 het volgende:
Wanneer krijgen we meer nieuws over de eenmalige bonus?
En wanneer wordt die eenmalige bonus uitgekeert?
wat uber vetquote:Op woensdag 22 november 2006 17:30 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Dit team is pas sings gisteren een bot team.
Daarvoor heeft het altijd met een gewone opstelling gespeeld, dit zal vanaf nu veranderen. Ik denk niet dat je je zorgen hoeft te maken over dat team.
Heb ik ook dit seizoen, nr 6 van dit jaar is gister bot gewordenquote:Op woensdag 22 november 2006 18:30 schreef Tazmaniac het volgende:
[..]
wat uber vetal word ik 6e, kan ik tenminste een heel seizoen aan me team bouwen en eventueel stadion en gedoe en hoef me niet druk te maken om degradatie
Ja.quote:Op woensdag 22 november 2006 18:53 schreef Tazmaniac het volgende:
een engelsman die me een bericht stuurt dat hij een speler van me wil kopen..
mag dat wel op die manier??
waarom niet? Als jij m voor een normaal bedrag te koop zou zetten en hij koopt m voor een normaal bedrag is er niets aan het handje.quote:Op woensdag 22 november 2006 18:53 schreef Tazmaniac het volgende:
een engelsman die me een bericht stuurt dat hij een speler van me wil kopen..
mag dat wel op die manier??
tja hij wil hem voor 5k kopen, ik vind het prima hahaquote:Op woensdag 22 november 2006 19:28 schreef nicomart het volgende:
[..]
waarom niet? Als jij m voor een normaal bedrag te koop zou zetten en hij koopt m voor een normaal bedrag is er niets aan het handje.
haha same herequote:Op woensdag 22 november 2006 19:39 schreef nicomart het volgende:
Nou ja, doorgaanse Nederlandse voornaam. Mijn achternaam is oorspronkelijk Belgisch..
Lijkt mij een zeer, zeer interessante opzet. Misschien dan toch eens wat aan m'n jeugdopleiding gaan doen na komend seizoenquote:
Jeugdopleiding totaal vernieuwd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |