Nee, zeker dat drinken nietquote:Op woensdag 26 maart 2008 11:03 schreef wyccie het volgende:
Had je me geloofd?
quote:Op woensdag 26 maart 2008 01:53 schreef Nembrionic het volgende:
Oh Tim...heb je de Paarse Overall nog geluisterd?
Nee maar vond je het beginstuk niet erg genoeg dan?quote:Op woensdag 26 maart 2008 10:57 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik ben nog niet eens tot een kwart gekomen, maar was er ook een eindneger dan?
Hij was dus nieuw voor je?quote:Op woensdag 26 maart 2008 12:09 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]apart nummer, wel geinig
. Die "Overal, overal, waar de meisjes zijn" had ik eigenlijk eerder in het nummer verwacht
Aye!quote:
Ja lekkerquote:Op woensdag 26 maart 2008 12:33 schreef B.ertha het volgende:
Paaseitje iemand? Ik heb zojuist nog een berg gevonden
[ afbeelding ]
A Nameless Witch van A. Lee Martinez die ook "In the company of Ogres" heeft geschreven. Die laatste gaat over een boekhouder die niet dood kan en dus maar een compagnie van een bij elkaar geraapt zooitje ogres, goblins etc moet leiden omdat die steeds hun aanvoerder omleggen. Hilarisch.quote:Op woensdag 26 maart 2008 15:39 schreef RoofingBurner het volgende:
Welke boeken hebbie? Ben je zo'n boekenwurm?
Ik heb zojuist mijn pasfoto opgezocht dus dat gaat zo de deur uitquote:Op woensdag 26 maart 2008 16:06 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Nem heb je 2 voor 12 al gemaild?
nou ik kreeg een smsje dat ik 'm kon verlengen. als je de contractafsluitdatum weet (galgjewoordquote:Op woensdag 26 maart 2008 16:43 schreef RoofingBurner het volgende:
Dat vraag ik me weleens af, mijn vrouw heeft ook Hieen abonnement van 10 euro per maand met beltegoed. Maar dat contract is al lang afgelopen, hoe werkt dat met verlengen enzo.
Okay, tofquote:Op woensdag 26 maart 2008 16:44 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik heb zojuist mijn pasfoto opgezocht dus dat gaat zo de deur uit
Waarom niet?quote:Op woensdag 26 maart 2008 16:42 schreef Etcetera het volgende:![]()
mag nieuwe foon uitzoeken
heb vandaag smsje gehad, ben vanmiddag de hi shop ingehobbeld en had bijna
[ afbeelding ]
meegenomen (voor slechts 20 euro bijbetalen, 1 jaar verlengen, 20% abokorting (want student) en nog een inet-abo erbij) maar heb het toch maar niet gedaan
omdat ik naar binnen ging voor info niet om een telefoon te kopenquote:
Serieus? Waarom?quote:
Nou zou ik graag naar Sex Pistols, Sonata Arctica, Motorhead en Apocalyptica gaan, en een aantal andere bands lijken me ook best tofquote:Airbourne Apocalyptica
Arch Enemy Bring Me The Horizon
Bullet For My Valentine Cavalera Conspiracy
Chris Cornell Danko Jones
Dimmu Borgir Disturbed
Finntroll Iced Earth
Judas Priest Madball
Meshuggah Ministry
Monster Magnet Motörhead
One Bullet Left Opeth
Rise Against Rose Tattoo
The Sex Pistols Sick Of It All
Sonata Arctica
Hmm.. ik verwachtte vandaag mijn telefoon binnen, maar gaat morgen wordenquote:Op woensdag 26 maart 2008 16:42 schreef Etcetera het volgende:![]()
mag nieuwe foon uitzoeken
heb vandaag smsje gehad, ben vanmiddag de hi shop ingehobbeld en had bijna
[ afbeelding ]
meegenomen (voor slechts 20 euro bijbetalen, 1 jaar verlengen, 20% abokorting (want student) en nog een inet-abo erbij) maar heb het toch maar niet gedaan
Dat is het probleem ja. En de concurrente van andere festivals.quote:Op woensdag 26 maart 2008 17:18 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Geen echte headliners lees ik... op festivalinfo stond dit lijstje onder bevestigde bands
[..]
quote:Op woensdag 26 maart 2008 19:20 schreef wyccie het volgende:
Ik had gedacht dat Chris Cornell, Danko Jones en Dimmu Borgir best wel wat mensen zouden trekken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |