SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.cijfer 6 / imdb 7.6
The Nines (2007)
Het verhaal is in drieen verdeeld. Ryan Reynolds speelt in deel 1 een bekendacteur die doordraait en huisarest heeft. Deel 2 is hij de schrijver van een TV-serie en deel 3 is hij onderdeel van zijn eigen serie.
Melissa McCarthy en Hope Davis hebben een belangerijke rol in de 3 delen samen. Het is wel enigzins apart. Maar ik had het idee dat het om een "game" ging.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.cijfer 6 / imdb 6.8
[ Bericht 26% gewijzigd door Lambiekje op 17-03-2008 10:06:14 ]Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
Maar dat is dan weer niets nieuwsquote:
Ik heb hem op DVD en ik vind dat je nòg coulant bentquote:Op maandag 17 maart 2008 22:27 schreef Lambiekje het volgende:
De Zeemeerman (1996)
cijfer 4 / imdb 3.6
... En voor diegene die niet willen geloven hoe ernstig sommige scenes zijn. De film is onlangs gepost in de nieuwsgroepen dus be my guest.![]()
origineel .. het is zeker het pronkstuk van je collectiequote:Op maandag 17 maart 2008 23:10 schreef Falco het volgende:
[..]
Ik heb hem op DVD en ik vind dat je nòg coulant bent
Dit lijkt me een beetje een onnodige steek onder water, bovendien is het ook niet helemaal correct als je het mij vraagt. Niet dat ik me aangesproken voel, het is tenslotte geen obsessie. Maar het is toch niet zo dat het opeens verkeerd is als je interesse toont in iemand die dingen maakt die je raken.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 11:11 schreef cwk het volgende:
(Ik luister alleen naar de muziek van de man, vindt ie zelf gelukkig ook veel beter heb ik geleerd)
Je begrijpt me verkeerd. Ik heb me niet bewust niet geïnteresseerd in de man zelf, ik ken toevallig alleen zijn muziek. Daar voeg ik aan toe dat ik uit deze film leer dat ie dat zelf ook graag zou zien. Dat dat sarcastisch klinkt kan je aan de film wijten. Of aan Dylan zelf.quote:Op dinsdag 18 maart 2008 20:28 schreef RuneRose het volgende:
[..]
Dit lijkt me een beetje een onnodige steek onder water, bovendien is het ook niet helemaal correct als je het mij vraagt. Niet dat ik me aangesproken voel, het is tenslotte geen obsessie. Maar het is toch niet zo dat het opeens verkeerd is als je interesse toont in iemand die dingen maakt die je raken.
Oh noes!! heeft Jason Statham zich voor een Uwe Böll laten lenen???quote:Op woensdag 19 maart 2008 10:06 schreef Seborik het volgende:)
53. In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale (2007) Enkele conclusies die je uit deze film kunt trekken:Uwe Boll is een kutregisseur met geen enkel oog voor film. De persoon die de casting heeft gedaan moeten ze ontslaan of ritueel verbranden. Jason Statham moet het houden bij actiefilms over drugs en adrenaline. Burt Reynolds zuigt als koning.
Ja, die Simon Pegg is een leuk kereltje! Eindelijk heb ik met hem ook een goede Rincewind in mijn hoofd voor als ze ooit nog eens serieus beginnen aan het verfilmen van Terry Pratchett's Schijfwereld-reeks.quote:Op woensdag 19 maart 2008 12:32 schreef Lambiekje het volgende:
Run Fatboy Run (2007)
Dennis (Simon Pegg) is een sukkel die op zijn trouwdag weg rent, terwijl zijn aanstaande zwanger is. 5 jaar laar verneemt hij dat zijn ex een nieuwe vriend Whit (Hank Azaria) heeft. Z'n gast die overig ijverig is in de sportschool. Dennis is z'n sul die te lamlendig is voor enig beweging. Uit baldadigheid daagt hij die Whit uit voor de de marathon. Die binnen 3 weken is. De comedy werkt maar dat is denk ik voornamelijk door Simon Pegg (Shawn of Dead en Hot Fuzz).
cijfer 7.5 / imdb 7
Besef wel dat het wel eens de meer de werkelijk gaat worden dan je lief is. Deze film geeft wonder wel weer waarvoor we moeten oppassen. Tuurlijk is het over de top.quote:Op woensdag 19 maart 2008 15:12 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Idiocracy (2006, VS, Mike Judge)
Het uitgangspunt is leuk, des te wonderbaarlijker is het dat het zo'n slechte ongrappige film is geworden.
cijfer: 4
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
quote:Op woensdag 19 maart 2008 17:06 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Besef wel dat het wel eens de meer de werkelijk gaat worden dan je lief is. Deze film geeft wonder wel weer waarvoor we moeten oppassen. Tuurlijk is het over de top.Dat begrijp ik. Daarom vind ik het ook zo jammer dat er zo weinig grappigs gedaan wordt met zulke domme mensen. Er had veel meer ingezeten naar mijn idee.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hoeveel boeken zijn er nu? 50+?quote:Op woensdag 19 maart 2008 13:15 schreef minilotje het volgende:
[..]
Ja, die Simon Pegg is een leuk kereltje! Eindelijk heb ik met hem ook een goede Rincewind in mijn hoofd voor als ze ooit nog eens serieus beginnen aan het verfilmen van Terry Pratchett's Schijfwereld-reeks.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.cijfer 8.5 / imdb 8
[ Bericht 0% gewijzigd door Lambiekje op 19-03-2008 23:03:18 ]Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
Lijkt me erg tof Zoot. Ik neem aan dat hij via bepaalde kanalen gewoon te krijgen is.quote:Op woensdag 19 maart 2008 23:13 schreef Zoot het volgende:
Een tijdje geleden alweer:
Pisma myortvogo cheloveka (Letters From a Dead Man) [1986; Konstantin Lopushansky]
Sterke Russische post-apocalyptische film die qua sfeer en cinematografie veel weg heeft van Tarkovsky's Stalker. Dat is niet verwonderlijk aangezien de regisseur fungeerde als productie assistent bij die film. Interessant om de Soviet kant te zien over een wereld die getroffen is door een nucleaire oorlog. Pessimistische en religieuze ondertoon, maar het einde zet hier een optimistische en humanistische boodschap tegenover.
desondanks vond ik de "executie" briljant.quote:Op woensdag 19 maart 2008 17:11 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Dat begrijp ik. Daarom vind ik het ook zo jammer dat er zo weinig grappigs gedaan wordt met zulke domme mensen. Er had veel meer ingezeten naar mijn idee.
Die heb ik ook een paar dagen geleden gezien, wat een drama zeg. Een compleet nonsens verhaal, daar had ik me natuurlijk op ingesteld maar ik had ook een beetje humor of sarcasme verwacht. En dat miste ik echt.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.imdb geeft een 7,5.. ik maak er een 8 van.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. De tentakels in het begin waren helaas te nep voor woorden maar op grafisch gebied ging het naarmate de film vorderde steeds weer iets beter. Het acteerwerk was ook wel oke.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vooral het einde is me goed bijgebleven, mooie en wazige beelden.
Cijfer: 7,8
Ik had hier net even wat meer van voorgesteld, al vond ik de rol van de twee agenten wel heel amusant.quote:Op vrijdag 21 maart 2008 10:32 schreef PBateman1978 het volgende:
Superbad
Hilarische komedie over het standaard ‘’high-school jongens willen sex & alcohol voor ze naar college vertrekken’’ thema.
Het script is zo ontzettend goed, heb me echt kapot gelachen om de dialogen, vooral Seth bleef maar door ratelen over vanalles, wat een held.
9/10
Jack Nicholson in de auto op het strand.quote:Op vrijdag 21 maart 2008 16:29 schreef Bellatrix het volgende:
[ afbeelding ]
Gisteren Terms of Endearment gekeken. Oscar voor beste film gewonnen, iedereen praat er altijd over, zelfs mannen vinden hem leuk ook al is het een romantische film dus ik moest hem eens kijken. En ik kan er niets anders over zeggen dan dat het maar net boven de gemiddelde RTL 4 woensdag film uit komt. Ik vind het verhaal gewoon niet boeiend, ik hoopte bij elk nieuw verhaallijntje weer of het nu wel een keer leuk ging worden, maar nee. Het enige goede aan deze film waren Shirley McClaine en Jack Nicholson. Jammer.
6.5
Haha dat was wel de beste scene ja.quote:Op vrijdag 21 maart 2008 21:16 schreef Arcee het volgende:
[..]
Jack Nicholson in de auto op het strand.
"to kill the bug that you have up you assssssss"quote:Op vrijdag 21 maart 2008 21:23 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Haha dat was wel de beste scene ja.
quote:American Wedding (2003) aka A. Pie 3
De laatste die nog enigszins goed is ... Het blijft wel grappig ook bij herkijk. Dit is nog de cast van vorige 2 delen. Met een lekkere fout Stifler die het huwelijk lichtelijk verstierd van Jim Levenstein. De truffelscene blijft geweldig.
cijfer 6 / imdb 6.2
Ik ken ze alle 6. Beta House vond ik wel ernstig. Naked Mile is nog wel aardig.quote:Op zaterdag 22 maart 2008 12:16 schreef Prosac het volgende:
[..]
De Dansscene vond ik ook hylarisch. Overigens zijn delen 4 t/m 6 (ja, 6 ja) ook best vermakelijk, maar dan moet je gewoon met een paar vrienden kijken, biertje en dom lullen.
quote:Op vrijdag 21 maart 2008 02:12 schreef On het volgende:
The Mist
Na het boek gelezen te hebben, heb ik me toch maar eens gewaagd aan deze film. Ik moet meteen vertellen dat het mijn fantasie wel goed weergegeven heeft met de tijd dat ik het boek las. Dat is dus een pluspunt. Alleen was de buurman in mijn gedachten geen verbitterde neger. Ik heb me ook weer ziek geërgerd aan die prekende heks.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. De tentakels in het begin waren helaas te nep voor woorden maar op grafisch gebied ging het naarmate de film vorderde steeds weer iets beter. Het acteerwerk was ook wel oke.nu net gekeken en omg, ik ben helemaal down nuSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vooral het einde is me goed bijgebleven, mooie en wazige beelden.
Cijfer: 7,8en nee, dat is niet vanwege de kwaliteit vd film dus.
goeie film, dezelfde desperate sfeer als in (bv) the Langoliers (ik doel dan op de short story zelf, niet de verflilming) alleen het einde, hè...
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
Ik heb een paar keer de trailer gezien. Het lijkt mij echt een onbeschrijfelijk slecht uitgangspunt voor een film. Een website die duizenden / miljoenen bezoekers trekt met live streaming video... maar die niet traceerbaar isquote:Op vrijdag 21 maart 2008 15:25 schreef Fargo het volgende:
[..]
Gisteren naar Untraceable geweest. Wat een drama. Matig verhaal, matig geacteerd en een dramatisch einde.
Wat is er zo goed aan ?! Oke het geeft een filmgenre uit de jaren 60/70 aan. Maar de film berust maar op 15 seconde leuk stuk ongeluk. De rest is zwaar zwaar irritant gekeuvel van een stel bitchen. Wat is dat toch dat al die films van QT vereerd worden. Ik vind al zijn films ernstig overschat en overgewaardeerd.quote:Op zaterdag 22 maart 2008 17:24 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Death Proof (2007, VS, Quentin Tarantino)
Daarna kreeg ik weer zin in deze. Hij was gelukkig even goed, stoer, gaaf en cool als ik me herrinnerde.
cijfer: 9
De boodschap is ook maar toebedicht 400/500 jaar later door de evangelien. Persoonlijk ben ik van mening dat de heer Jezus nooit heeft bestaan. Maar gewoon een creatie is van de monniken die bijbels vertaald hebben.quote:Op zondag 23 maart 2008 00:00 schreef trebremmit het volgende:
DIe klaploper uit het Nt had wel een heel andere boodschap dan Charles Manson, ben zelf niet gelovig maar die twee kun je niet echt met elkaar vergelijken.
De dialogen zijn goed gedaan en imo niet irritant. En heel het laatste half uur bestaat uit de achtervolging.quote:Op zondag 23 maart 2008 00:00 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Wat is er zo goed aan ?! Oke het geeft een filmgenre uit de jaren 60/70 aan. Maar de film berust maar op 15 seconde leuk stuk ongeluk. De rest is zwaar zwaar irritant gekeuvel van een stel bitchen. Wat is dat toch dat al die films van QT vereerd worden. Ik vind al zijn films ernstig overschat en overgewaardeerd.
quote:Op zondag 23 maart 2008 00:05 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
De boodschap is ook maar toebedicht 400/500 jaar later door de evangelien. Persoonlijk ben ik van mening dat de heer Jezus nooit heeft bestaan. Maar gewoon een creatie is van de monniken die bijbels vertaald hebben.
Christendom zegt toch van heb je naaste lief. Uitnaam van dat geloof zijn er HEEL HEEL HEEL vele mensen gesneuveld op zeer grove wijze. Misschien is het nu wat vredelievender maar 200 jaar geleden was het toch wel ernstig. Omdat er 2 miljard mensen in geloven dan is het opeens wel geoorloofd om te slachten en te moorden en niet met een clubje van 500 man? Maar nu nog steeds is er intolerantie binnen het Christgeloof. Want wie zijn nu de bekrompen leiders. CDA, CU en dergelijke.
Ik snap ook niet dat Fitna gemaakt wordt. Je kan veel beter de bijbel behandelen. Dat is een veel mensonvrienderlijker boek. Overigens is heel goed van WIlders om het te maken. Het geeft heel goed aan hoe walgelijk intolerant een geloof is.
Als je anders denkt dan moet je er aan. Dus ik ben van mening dat er weldegelijk een lijn getrokken kan worden.
Noem 1 grappige dialoog, ik ben er geen 1 tegengekomenquote:Op zondag 23 maart 2008 00:46 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
De dialogen zijn goed gedaan en imo niet irritant. En heel het laatste half uur bestaat uit de achtervolging.
[..]
Helemaal eens.quote:Op zondag 23 maart 2008 00:00 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Wat is er zo goed aan ?! Oke het geeft een filmgenre uit de jaren 60/70 aan. Maar de film berust maar op 15 seconde leuk stuk ongeluk. De rest is zwaar zwaar irritant gekeuvel van een stel bitchen. Wat is dat toch dat al die films van QT vereerd worden. Ik vind al zijn films ernstig overschat en overgewaardeerd.
Ik heb deze ook gezien. Begin van de film vond ik verschrikkelijk goed (beetje Donnie Darko achtig sfeertje), maar hij ontspoort totaal nadat in die schemerwereld komt. Echt jammer. cijfer 5.0quote:Op zondag 23 maart 2008 07:08 schreef aloa het volgende:
The Invisible
[ afbeelding ]
Nick wil naar Londen gaan nadat zijn vader is overleden en zijn moeder geen gevoelens lijkt te hebben. Maar op de avond van zijn vertrek wordt hij door Annie en haar vrienden in elkaar geslagen omdat Annie denkt dat Nick haar heeft verraden aan de politie voor een diefstal die ze gepleegd heeft. Voor dood achtergelaten komt Nick in een schemerwereld terecht tussen leven en dood. Nick probeert zijn eigen leven te redden, maar er is één nadeel; niemand kan hem horen of zien en niemand weet waar zijn lichaam is.
Annie en Nick
[ afbeelding ]
Wel een aardige film. De moeite waard om te zien.
cijfer 7.5
Die over het letterlijke "you are okay in my book."quote:Op zondag 23 maart 2008 01:46 schreef JelleS het volgende:
[..]
Noem 1 grappige dialoog, ik ben er geen 1 tegengekomen![]()
[quote]quote:Op zondag 23 maart 2008 12:55 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Die over het letterlijke "you are okay in my book."
Over de carchase ben ik het totaal niet eens met je. Over carchasen gesproken, na al dat gerace in Death Proof werd ik er aan herrinnert dat ik deze klassieker nog nooit had gezien:
Vanmiddag op BBC2 (rond 1 uur dacht ik) komt het origineel.quote:Op maandag 24 maart 2008 11:22 schreef Darkzell het volgende:
3:10 to Yuma
[ afbeelding ]
Dan Evans wil het leven voor zijn gezin een stuk aangenamer maken en besluit om tegen een vergoeding de gevaarlijke crimineel Ben Wade te escorteren naar de gevangenis trein richting Yuma.
Hoewel ik niet echt een fan ben normaal van westerns vond ik dit echt een fantastische film.
8
Lezen blijft moeilijk voor je. Dat was één voorbeeld van een imo leuke dialoog uit de hele film. Verder is het minstens een half uur goed autogeweld. Dus een 9 voor een film die ik zelf heel goed, cool en gaaf vind.quote:Op maandag 24 maart 2008 10:56 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
[quote]
Dus een 9 voor een film waar 1 aardige oneliner en 15 seconde leuk stuk autogeweld in voorkomt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 4% gewijzigd door tokyo op 24-03-2008 23:13:34 (oepsss spoiler?) ]
Misschien is de remake 'Wicker park' dan wat voor jequote:Op maandag 24 maart 2008 13:29 schreef Hulkio het volgende:
L' Appartement (Gilles Mimouni, 1996)
...
Alleen het einde viel me wat tegen, wat te kort door de bocht. Verder ook prima regie. 7.8
Ik heb de film ook gezien, maar het aantal echte blootscenes valt heel erg mee. Ze is nog geen 5 minuten bloot te zien denk ik. Komt niet in de buurt van 'Turks fruit' bv, dus ik vind je opmerking best wel overdreven.quote:Op maandag 24 maart 2008 23:11 schreef tokyo het volgende:
zomerhitte
niet heel bijzonder. sophie leek maar al te graag voortdurend dr kleding uit te willen trekken. sure ze ziet er goed uit maar op den duur werd het triest.
IMDB-rating: 8.4/10quote:1997. Kapitein Nascimento van de BOPE wil stoppen met werken vanwege de risico’s die gepaard gaan met zijn werk en hij de aankomende geboorte van zijn eerste kind niet wil missen. Voordat hij definitief kan ophouden met het werk moet hij eerst voor een vervanger zorgen. Tegelijkertijd concentreert de film zich op twee jeugdvrienden, “Matias” en “Neto”, die kadetten bij de militaire politie worden, maar wanhopig worden van de omringende corruptie. Wanneer het pad van Nascimento met die van Matias en Neto kruist hoopt hij in een van de twee een opvolger te vinden.
We worden dan in NL ook preutser en preutser. Er is bijvoorbeeld al geen Fa reclame meer waarbij je het echte werk ziet. SBS blurt al zaken. En middelvingers wordt wegstreept en kut wordt gepiept. ... Naar mijn idee leg je daarmee juist het nadruk er op. Maar oke. Vrouwelijk schoon is ongeoorloofd maar mensen over hoop knallen en bloed dat moet kunnen.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 00:02 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik heb de film ook gezien, maar het aantal echte blootscenes valt heel erg mee. Ze is nog geen 5 minuten bloot te zien denk ik. Komt niet in de buurt van 'Turks fruit' bv, dus ik vind je opmerking best wel overdreven.
als je de zin nog een keer leest, of misschien twee keer, zie je dat ik het heb over "ze wilde". Ze was voortdurend van plan iets van kleding uit te trekken en dat hoorde bij haar rol en dat vond ik een beetje dom. het WULPSE karakter van kathleen had ook op een andere manier naar voren gebracht mogen worden.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 00:02 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik heb de film ook gezien, maar het aantal echte blootscenes valt heel erg mee. Ze is nog geen 5 minuten bloot te zien denk ik. Komt niet in de buurt van 'Turks fruit' bv, dus ik vind je opmerking best wel overdreven.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 25 maart 2008 00:44 schreef Lambiekje het volgende:
Net als met Global Warming (het wordt verdomme juist kouder) wordt er gezegd door de overheid dat er een versexualisering aan de hand is. Het tegenovergestelde is er aan de hand. Tippelzones verdwijnen, hoerententen moeten dicht.
Heb hem gisteravond met mn vriendin gekeken, van twee scenes zat ik echt met open mond te kijken en had zij tranen in haar ogen..quote:Op zaterdag 22 maart 2008 15:41 schreef milagro het volgende:
[..]
nu net gekeken en omg, ik ben helemaal down nuen nee, dat is niet vanwege de kwaliteit vd film dus.
goeie film, dezelfde desperate sfeer als in (bv) the Langoliers (ik doel dan op de short story zelf, niet de verflilming) alleen het einde, hè...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die slechte nasynchronisatie is vooral bij Fellini denk ik hoor, bij de rest van de Italiaanse films valt het toch wel mee?quote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:09 schreef Falco het volgende:
La Strada
Wel een aardige film van Fellini. Die Giullieta Masina speelt haar karakter en oogst bewondering, maar daarnaast (net als in Ke Notti di Cabiria!) ook irritatie door haar naïeviteit. Het hoort wel bij het verhaal over een zielig niet zo snugger meisje dat opgepikt wordt door een vervelende circusartiest. Ze wordt de hele tijd gebitcht door hem en laat dat ook hartstikke lang doorgaan. Ik zal dus niet te hard zijn over haar karakter. Waarover ik me wel weer continu weet te verbazen is de belabberd slechte nasynchronisatie bij die Italiaanse films. Onbegrijpelijk! Cijfer: 6,5
Nog nooit een film van Bernardo Bertolucci gezien? Niet om aan te horen en te zien, verpest voor mij voor een deel de film. Al vind ik het sowieso een slechte regisseur, dat ze ooit 1 van zen films met een oscar hebben beloond begrijp ik nog steeds niet.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:19 schreef Doff het volgende:
[..]
Die slechte nasynchronisatie is vooral bij Fellini denk ik hoor, bij de rest van de Italiaanse films valt het toch wel mee?
Of wil je het sneeuwen van nu wel normaal noemenquote:
Maartse buien zijn vrij normaal ja. Het weer is overigens iets anders dan het klimaatquote:Op dinsdag 25 maart 2008 18:55 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Of wil je het sneeuwen van nu wel normaal noemen
Ik heb 1900 ooit opgezet maar na 10 minuten weer afgezet. 't Greep me niet en dan is het vooruitzicht van die speelduur nogal zwaarwegend. Ik wil Il Conformista nog wel zien overigens.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 17:24 schreef JelleS het volgende:
[..]
Nog nooit een film van Bernardo Bertolucci gezien? Niet om aan te horen en te zien, verpest voor mij voor een deel de film. Al vind ik het sowieso een slechte regisseur, dat ze ooit 1 van zen films met een oscar hebben beloond begrijp ik nog steeds niet.
Ook maar even op dit forum danquote:Op dinsdag 25 maart 2008 22:19 schreef Timo20 het volgende:
Weet iemand toevallig hoe dat nummer heet dat ze in die aflevering (episode 22) gebruiken als achtergrond muziek in de laatste acte van de aflevering?
Inderdaad.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 02:02 schreef scanman01 het volgende:
Secretary
Petje af voor Maggie Gyllenhaal
quote:Op vrijdag 21 maart 2008 00:09 schreef Arcee het volgende:
SherryBaby (2006)
[ afbeelding ]
de sterke rol van Maggie Gyllenhaal, die steeds meer favoriet begint te worden. Ik vond haar ook al zo op dreef in Secretary.
Maggie Gyllenhaal.
Ook gezien vandaag bij de Sneak. Vond hem eigenlijk wel goed. Sterk verhaal vond ik. Volgens mij ging het er ook niet echt om of het grappig was, maar ging het meer om de ironie van de zogenaamde weldoenerij...quote:Op woensdag 26 maart 2008 01:19 schreef tokyo het volgende:
zojuist the hunting party in de sneak gezien.
belachelijke film, ik moest lachen om dingen die niet grappig bedoeld waren, publiek moest lachen om alles (blote tieten!) hij duurde maar anderhalfuur ofzo maar voor mij leek het 3uur. BAH
Eerlijk gezegd vond ik al z'n "westerse producties" maar slecht of ze nou van Australië of NL (Who Am Iquote:Op woensdag 26 maart 2008 14:19 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Jui kuen (Drunken Master) (1978, HK, Woo-ping Yuen)
[ afbeelding ]
Deze kung-fu film is helemaal geslaagd. Ten eerste zit de film vol actie, om de vijf minuten is er wel een gevecht of trainingsessie. Ten tweede is de actie de hele film al geweldig, maar de uiteindelijke dronken vechtkunst op het einde is helemaal fantastisch. Ten derde is de humor ook grappig en wordt het niet over de top flauw en slecht, zoals dat bij Jackie Chan's Hollywoodfilms wel het geval is.
cijfer: 8.5
Misschien is de Brannagh versie iets voor jou, SoK!quote:Op woensdag 26 maart 2008 23:46 schreef SaintOfKillers het volgende:
HamletToch was er één groot struikelpunt, maar dat kan ik deze film niet verwijten: het Shakespeariaanse Engels.
Die heb ik gezien, net als die versie met Mel Gibsonquote:Op donderdag 27 maart 2008 10:01 schreef RuneRose het volgende:
Misschien is de Brannagh versie iets voor jou, SoK!
Ik heb hem ook bekeken. Opzich is het wel een aardig drama. Ik vraag me af wat is nu ranziger. Een koekje eten met sperma van al je vrienden of een hond pijpen. Zijn ding is niet erg terwijl dat van haar wel. Beetje unfair is het wel.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 23:58 schreef scanman01 het volgende:
Wel, dit is in ieder geval iets wat ik nog nooit eerder heb gezien. Het verhaal zal voor menigeen zeer plat en onsmakelijk klinken, maar na een tijdje is duidelijk dat het wel meevalt. De film gaat over Amy en John, die op het punt staan om te trouwen. John is voor totale eerlijkheid en wil dat Amy hem haar diepste geheim vertelt, iets wat ze nog nooit aan iemand anders heeft verteld. De kijker weet al wat dat is, want dat is in de eerste 5 minuten van de film al getoond. Amy heeft in een echt gestoorde bui tijdens haar schooltijd haar hond een keer gepijpt. Als Amy en John bij haar ouders op visite gaan, besluit ze het John toch te vertellen. Toevallig is haar broer getuige van het gesprek, die het de volgende dag aan hun zeer conservatieve ouders vertelt.
De film stelt eigenlijk de gehele tijd de vraag of je een geliefde echt alles moet vertellen of dat je soms een beetje moet liegen of dingen moet verzwijgen. Zoals gezegd klinkt het allemaal nogal onsmakelijk en plat, maar dat is het dus absoluut niet. Maar echt geweldig is het allemaal ook niet.
Cijfer: 6.5
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.cijfer 6 / imdb 5.8Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
Dat vroeg ik me ook meteen af ja.quote:Op donderdag 27 maart 2008 22:46 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ik heb hem ook bekeken. Opzich is het wel een aardig drama. Ik vraag me af wat is nu ranziger. Een koekje eten met sperma van al je vrienden of een hond pijpen.
Nice,quote:Op donderdag 27 maart 2008 17:38 schreef Gillingham het volgende:
Werckmeister Harmóniák
Mee eens, alleen geef ik hem niet meer dan een 4.quote:Op donderdag 27 maart 2008 23:12 schreef Ryan3 het volgende:
Fitna, 2008.
Knip- en plakwerk, veelvuldig gebruikmakend van cliché's. Cijfer: 5 -.
Imdb heeft nog geen beoordeling, zie ik.
Mijn probleem met die Tarr is dat ik vind dat zijn traagheid doelloos en zinloos lijkt. Bij anderen duren scenes soms ook erg lang, maar als het klaar is, dan is het ook klaar, bij Tarr gaat het dan nog een paar minuten door, om onbegrijpbare redenen, want zo bouwt hij de trance die hij heeft gecreëerd terug af, waardoor je met te veel scenes achterblijft die je je als vervelend herinnert in plaats van betoverend, terwijl dat perfect had vermeden kunnen worden.quote:Op donderdag 27 maart 2008 17:38 schreef Gillingham het volgende:
Werckmeister Harmóniák (Béla Tarr, 2000) 8
Dezelfde combinatie van intense traagheid en vreselijk prachtige beelden en dito muziek als het geval was bij Kárhozat, die in mijn ogen nog mooier, aangrijpender en beter was. Een aantal scènes zijn werkelijk adembenemend, zoals de openingsscène in het café en de confrontatie met een oude man door de grote groep geweldadige anarchisten. Andere stukken uit de film zijn qua inhoud net niet interessant genoeg om de traagheid te compenseren. Bij Tarr wordt deze traagheid op de eerste plaats gecreëerd door het uiterst slome ritme van shotwisselingen. Daarnaast is hetgeen er op het scherm gebeurt óók vaak traag. Tel daarbij een lengte van zo'n 2,5 uur en de conclusie is dat ik ongeduldige kijkers deze film absoluut niet aanraad. Hele geduldige kijkers juist weer wel. Tarr blijkt een bijzondere regisseur met een eigen visie, leuk is dat.
quote:Op dinsdag 25 maart 2008 23:10 schreef Hulkio het volgende:
[..]
Ook maar even op dit forum danVolgens mij is het Angel van Massive Attack
quote:Op dinsdag 25 maart 2008 18:43 schreef milagro het volgende:
Empire Falls
...Philip Seymour Hoffman...
Heerlijk album ook; Mezzanine.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 20:03 schreef Timo20 het volgende:
[..]Dat is `m. Thanks
![]()
wat een plaat, en dat in combinatie met die beelden in The West Wing![]()
Ik begrijp je kritiek volledig. Toch vond ik het in veel gevallen niet erg storend dat de shots nóg langer door gingen dan 'nodig' was, soms voegt het zelfs veel extra toe, zoals bij de openingsscène in Werckmeister in het café en bij de feestscène aan het einde van Kárhozat. Bovendien vond ik het verfrissend om een film te zien die zo ver weg staat van de conventionele films waarin elk shot een functie heeft en direct een volgende scène gemonteerd om nieuwe, 'nuttige' informatie te bieden.quote:Op vrijdag 28 maart 2008 11:19 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Mijn probleem met die Tarr is dat ik vind dat zijn traagheid doelloos en zinloos lijkt. Bij anderen duren scenes soms ook erg lang, maar als het klaar is, dan is het ook klaar, bij Tarr gaat het dan nog een paar minuten door, om onbegrijpbare redenen, want zo bouwt hij de trance die hij heeft gecreëerd terug af, waardoor je met te veel scenes achterblijft die je je als vervelend herinnert in plaats van betoverend, terwijl dat perfect had vermeden kunnen worden.
Inhoudelijk vind ik het ook te vaak over niets gaan, maar dat is dan een persoonlijke voorkeur. Ik zal wel selectief geduldig zijn, ik verlies dat geduld wanneer ik het gevoel krijg dat het niet beloond gaat worden.
Mee eens. Vond vooral de acteerprestaties belabberd, en het verhaal niet altijd helemaal logisch. Als je de keuzes van een karakter niet volgt (hoeft nit altijd duidelijk te zijn natuurlijk, maar wel logisch), dan kan dat hele karakter je ook niks schelen. En dat was het geval bij Tsotsi. En voor een gangster rent die als een meisje.....quote:Op zaterdag 29 maart 2008 14:52 schreef Gillingham het volgende:
Tsotsi (Gavind Hood, 2005) 6+
Zoals SoK te pas en te onpas, maar zeer terecht blijft ageren is de oscarwinst van deze film onbegrijpelijk. En dan te bedenken dat in hetzelfde jaar ook films als Paradise Now en Sophie Scholl genomineerd waren. Tsotsi is niks meer dan een aandoenlijke, maar doodgewone en middelmatige film over een lastpak die zijn leven engszins betert, maar dan voornamelijk in een vreemde taal en door donkere acteurs. Toevallig (?) ook het jaar van Crash.
Kárhozat vond ik zelf ook beter, maar ik zal er toch wel héél veel zin in moeten hebben als ik ooit aan Sátántangó wil beginnenquote:Op zaterdag 29 maart 2008 14:28 schreef Gillingham het volgende:
De inhoud laat inderdaad soms te wensen over, maar mits dat voldoende wordt gecompenseerd door mooie beelden en muziek dan neem ik dat graag voor lief. Ik vond Kárhozat overigens meer (psychologische) inhoud bevatten dan Werckmeister, maar dat ligt waarschijnlijk erg persoonlijk. In het geval van Kárhozat vond ik de traagheid een duidelijker doel hebben.
Maar die duurt dan ook héél erg lang. De tijdsduur maakt me ook huiverig voor films als Novecento, Shoah en O Thiassos. Overigens ook wat betreft Dekalog, Heimat en Berlin Alexanderplatz, maar dat zijn eigenlijk series.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 15:58 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Kárhozat vond ik zelf ook beter, maar ik zal er toch wel héél veel zin in moeten hebben als ik ooit aan Sátántangó wil beginnen.
Wat ik ook belachelijk vind ik is zijn Tippex -haar. Op gegeven moment geeft zijn spierwitte haar ook af. Hecht bespottelijk is het.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 12:09 schreef Falco het volgende:
Jumper
Leuk concept natuurlijk, dat jumpen over de hele wereld, maar het is zo matig uitgewerkt. Elke scene levert weer nieuwe vragen op: Waarom wordt het nooit door niet-jumpers opgemerkt, wie zijn die Paladijnen, waarom vindt die Millie het nauwelijks raar dat de doodgewaande Hayden Christensen opeens weer voor haar staat in een bar en ga zo maar door. Het meest jammere is de overdosis aan jumps. Elke minuut het truukje uitvoeren gaat vervelen.
En dat karakter van de saaie Hayden Christensen, wat een oenig dommig persoon is het en ook nog behoorlijk onsympathiek. Nee, Jumper is een niemendalletje, dat het moet hebben van wat aardige special effects en Samuel Jackson, die zich onsterfelijk belachelijk heeft gemaakt met zijn quasi-stoere spuitactie om de jumpers te traceren. Ik moet nu weer stiekem grinniken om die scene. Cijfer: 5
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Lambiekje op 29-03-2008 20:03:35 ]Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
kan ik je hearts of darkness erg aanraden. docu over t maken van apocalypse now.quote:Op zaterdag 29 maart 2008 22:44 schreef Timo20 het volgende:
Apocalypse Now: Redux
Na veelvuldig en langdurig aandringen van m`n broertje om deze nou eindelijk eens te kijken was het vanmiddag dan zo ver.
Het enige wat ik me na afloop kan afvragen is: waarom heb ik deze in Godsnaam in niet eerder gezien? Wat een geweldige film is dit!
Hij duurt dan weliswaar 3 uur en 22 minuten maar die waren echt om voordat ik er erg in had.
Alles is geweldig. Alles wat een film een meesterwerk maakt is hier aanwezig: fenomenaal acteerwerk van de hele cast (waarbij Martin Sheen en Marlon Brando er bovenuit steken), de prachtige, adembenemende cinematografie van levende legende Vittorio Storaro en een briljante montage.
De manier waarop Colonel Kurtz gedurende 2,5 uur lang niet in beeld komt en alleen aan de kijker wordt getoond via foto`s is super. Hierdoor wordt het een soort mytische figuur, waardoor de spanning naar "het moment" steeds groter wordt. Wanneer het dan eindelijk zo ver is, stelt Coppola het nog verder uit door hem alleen in schaduw en dus alleen z`n omtrek te tonen. Geweldig gedaan.
De laatste act van de film is echt smullen geblazen.
Is er dan niets op aan te merken? Jawel. Het middenstuk van de film is iets te langdradig en had best ingekort kunnen worden.
Gelukkig doet dit geen afbraak aan het totaalplaatje.
Apocalypse Now is dus een meesterwerk en kun je met recht een hoogtepunt in de geschiedenis van de film noemen.
IMDB Cijfer: 8,6/10
Mijn Cijfer: 9,5/10
Prachtrol van Jack, maar Jessica Lange doet het in deze film ook weg goedquote:Op zaterdag 29 maart 2008 23:28 schreef Lambiekje het volgende:
The Postman always Rings Twice (1981)
Degelijk drama wat zich afspeelt in de jaren 30. Frank (Jack Nicholson) is een landloper en belandt na een lift bij een bezinestation wat gerunt wordt door een Griek en zijn amerikaanse vrouw. Aangezien hij geld nodig heeft gaat hij daar werken en binnen notime wordt hij verliefd op haar. Samen verzinnen ze een plan om van de griek af tekomen.
cijfer 7 / imdb 6.4
Oh my gosh.quote:Op zondag 30 maart 2008 01:45 schreef Inverted_World het volgende:
Op imdb scoort the fountain dan ook een 7,5 waarschijnlijk een lage score omdat er teveel mensen zijn die niet intelligent genoeg zijn deze film te begrijpen.
het is wel zo, echte kut films scoren tegenwooridig een 8 enkel omdat ze vermakelijk zijn, een film waarbij je moet nadenken is teveel gevraagd voor de mensen die niet willen denken. Little miss Sunshine is daar echt het beste voorbeeld van, niet normaal. Meestal als ik een film kijk check ik even imdb, maar de laatste tijd is imdb echt om te huilen. Al die bagger films die veeeeeeeeels te hoog scoren.quote:
Eigen mening. En trouwens, ik vind dat de films op IMDb vaak erg goed worden gerated.quote:Op zondag 30 maart 2008 03:24 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
het is wel zo, echte kut films scoren tegenwooridig een 8 enkel omdat ze vermakelijk zijn, een film waarbij je moet nadenken is teveel gevraagd voor de mensen die niet willen denken. Little miss Sunshine is daar echt het beste voorbeeld van, niet normaal. Meestal als ik een film kijk check ik even imdb, maar de laatste tijd is imdb echt om te huilen. Al die bagger films die veeeeeeeeels te hoog scoren.
Ja maar dat is pas na 2000 stemmen. Maar wat me wel opvalt tegenwoordig. Nu IMDB dus 57mlj bezoekers heeft per maand kom wel veel paupers langs. En stemmen een 10 voor een simpele actie film als transformers (begrijp me niet verkeerd maar dat is geen 8.5 waard, wat het de eerste weken was) . Een 1 voor Miss Little Sunshine endergelijk.quote:Op zondag 30 maart 2008 03:32 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Eigen mening. En trouwens, ik vind dat de films op IMDb vaak erg goed worden gerated.
En terecht.quote:Op zondag 30 maart 2008 11:17 schreef Lambiekje het volgende:
Maar het zegt niet alles. Paar jaar terug is er is een dag geweest dat Titanic op #1(top250) heeft gestaan.
Ook terecht.quote:Op zondag 30 maart 2008 11:26 schreef Falco het volgende:
Toy Story 2 heeft eens op plek 15 en twee jaar lang in de top 50 van de Imdb top 250 gestaan.
oja die topic met die ene sitequote:Op zondag 30 maart 2008 11:34 schreef Arcee het volgende:
[..]
En terecht.
Oh, voor oude IMDb-stats, zie: De IMDb Top 250-historie in een ultieme lijst.
Whehe, ik vind mijn mening inderdaad beter dan die van jou, toy story en littly miss sunshine hahaha ik moest bijna hard op lachen.quote:Op zondag 30 maart 2008 11:36 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ook terecht.
Toy Story 1 en 2.
Little Miss Sunshine vind ik trouwens ook erg goed.
Het is allemaal zeer subjectief.
Mensen die hun eigen mening beter vinden dan van een ander.:')
Waar gaat die over, een automonteur?quote:Op zondag 30 maart 2008 15:31 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
Whehe, ik vind mijn mening inderdaad beter dan die van jou, toy storie en littly miss sunshine hahaha ik moest bijna hard op lachen.![]()
dit zijn pas films:
The Mechanist
Ik ben beter dan jij, want ik vind deze films gaaf.quote:Op zondag 30 maart 2008 15:31 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
Whehe, ik vind mijn mening inderdaad beter dan die van jou, toy storie en littly miss sunshine hahaha ik moest bijna hard op lachen.![]()
dit zijn pas films:
Oldboy
Donnie Darko
Requiem For A Dream
Snatch
American Beauty
City Of God
Memento
Elephant
Lucky Number Slevin
The Butterfly Effect
Fearless
Sympathy for Mr. Vengeance
The Mechanist
Abre Los Ojos
Leon The Professional
The Prestige
Trainspotting
The Fountain
Die films zeggen mij niks.quote:Op zondag 30 maart 2008 15:31 schreef Inverted_World het volgende:
Whehe, ik vind mijn mening inderdaad beter dan die van jou, toy storie en littly miss sunshine hahaha ik moest bijna hard op lachen.
dit zijn pas films:
Requiem For A Dream
American Beauty
City Of God
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.cijfer 7 / imdb 6.4Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
You idiots! These are not them! You've captured their stunt doubles!quote:Op zondag 30 maart 2008 16:17 schreef Falco het volgende:
Spaceballs
Star Wars geparodieerd en nog een hoop referenties + spoof naar andere films, die tot en met 1987 bekend waren. Een beetje als Epic Movie, maar wel beter, meer het niveau Scary Movie... Cijfer: 6
Whehe Epic Movie een 6 geven.quote:Op zondag 30 maart 2008 16:17 schreef Falco het volgende:
Wat een rare trol die Inverted world. Overigens is LMS wèl beter dan The Fountain.
Spaceballs
Star Wars geparodieerd en nog een hoop referenties + spoof naar andere films, die tot en met 1987 bekend waren. Een beetje als Epic Movie, maar wel beter, meer het niveau Scary Movie... Cijfer: 6
geloof me, het was serieus. geef jou lijstje van goede films eens dan. en noem eens een film uit mijn lijstje die je echt slecht vind.quote:Op zondag 30 maart 2008 16:50 schreef RuneRose het volgende:
Volgens mij is het gewoon één grote grap van Inverted World. Eerst commentaar geven, en dan zelf met zo'n suffe lijst komen. Dat kan gewoon niet serieus zijn.
Typfoutje: the Machinistquote:
Zo moeilijk te snappen is The Fountain niet hoor. Je schreef dat je er zelf wat moeite mee had om te begrijpen, maar dat wil niet zeggen dat dat voor iedereen geldt.quote:Op zondag 30 maart 2008 17:04 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
Whehe Epic Movie een 6 geven.Little Miss Sunshine beter vinden dan the fountain.
![]()
Snapte je the fountain niet jongen..![]()
Echt slecht niet. Het is gewoon een vrij standaard lijstje met weinig bijzondere titels. Het is het soort lijstje van iemand die drie keer naar het 'filmhuis' gegaan is en vervolgens van de daken roept dat Mainstream titels kut zijn. Ik kan er naast zitten natuurlijk, er zijn altijd uitzonderingen op de regel.quote:Op zondag 30 maart 2008 17:05 schreef Inverted_World het volgende:geloof me, het was serieus. geef jou lijstje van goede films eens dan. en noem eens een film uit mijn lijstje die je echt slecht vind.
Leg hem eens goed uit dan. Er zitten nogal wat details in die veel mensen niet begrepen.quote:Op zondag 30 maart 2008 17:09 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Zo moeilijk te snappen is The Fountain niet hoor. Je schreef dat je er zelf wat moeite mee had om te begrijpen, maar dat wil niet zeggen dat dat voor iedereen geldt.
Op Donnie Darko na dan in ieder geval. Laatst weer eens gezien, en ik vind dat in elk aspect een fantastische film. Verhaal, techniek, soundtrack, alles klopt gewoon.quote:Op zondag 30 maart 2008 17:15 schreef RuneRose het volgende:
[..]
Echt slecht niet. Het is gewoon een vrij standaard lijstje met weinig bijzondere titels.
Fascinerend hoor, die analyse. Wat voor symboliek zou daar allemaal achter zitten? Maar aan mij is het niet besteed, want ik vond Fearless ook te moeilijk.quote:Op zondag 30 maart 2008 17:15 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
Leg hem eens goed uit dan. Er zitten nogal wat details in die veel mensen niet begrepen.
Waarom kreeg de hoofdrolspelen in de toekomst de ring wel om en in de andere tijden niet?
Wat was het nut uberhaupt om die ring om te krijgen?
Waarom was de hoofdrol speler in het ziekenhuis zijn ring kwijt geraakt terwijl niemand er aan had gezeten hij op dezelfde plek was blijven liggen maar de ring wel weg was?
De meeste mensen snappen dat niet hoor. Dat maakt de film zo boeiend, na een aantal keer kijken snap je vaak nog niet alles. Dat geld overigens voor een groot deel van de films uit mijn lijstje.
Epic Movie is geen mainstreamquote:Op zondag 30 maart 2008 17:18 schreef Mainport het volgende:
Maar mainstreamtitels zijn ook kut, RuneRose.
Die films zeggen mij niks.quote:Op zondag 30 maart 2008 15:31 schreef Inverted_World het volgende:
Whehe, ik vind mijn mening inderdaad beter dan die van jou, toy storie en littly miss sunshine hahaha ik moest bijna hard op lachen.
dit zijn pas films:
Requiem For A Dream
American Beauty
City Of God
Ach ik houd gewoon van films waar je vaak nog overna kunt denken. En ik kan het niet uitstaan als een pruts film hoger scoord dan zo'n film. Mijn lijstje films is misschien wat standaard maar ik noemde wat bekende voorbeelden van populairdere arthouse films.quote:Op zondag 30 maart 2008 17:20 schreef Mainport het volgende:
[..]
Fascinerend hoor, die analyse. Wat voor symboliek zou daar allemaal achter zitten? Maar aan mij is het niet besteed, want ik vond Fearless ook te moeilijk.
Ik denk dat het het makkelijkst is als je even google checkt voor trailers, maar het genre is voornamelijk mystery. Ze eindigen alle drie redelijk schokkend en dat maakt het ook weer mooi. Ik zou ze gewoon kijken!quote:Op zondag 30 maart 2008 17:25 schreef Arcee het volgende:
[..]
Die films zeggen mij niks.Kun je een beetje vertellen wat dat voor soort films zijn? Lijkt me wel interessant.
Ik kijk alleen maar naar Toy Storie en andere tekenfilms enzo en humorfilms zoals littly miss sunshine.
Geen interesse, Inverted_World?
Aanraders dus, ik moet zeggen dat komedie normaal gesproken niet helemaal mijn genre is, maar een echt goede is altijd leuk voor een avondje vermaak! Ik zal ze eens checkenquote:Op zondag 30 maart 2008 17:35 schreef RuneRose het volgende:
Ik haat je niet hoor.
Gisteravond mocht ik met Toad mee naar Antwerpen. We gingen naar The Darjeeling Limited. Die had ik een week geleden ook al op DVD gezien, maar in de bioscoop komt de magie natuurlijk het best naar boven. En ik heb vanaf het eerste shot van Hotel Chevalier tot het eind van TDL genoten. Deze film zit zo ongelofelijk mooi in elkaar. Dit is tagi-komedie op zijn best als je het mij vraagt. Het is zo subtiel dat je om iedere grap kan huilen, of kan lachen. En iedere keer dat je deze film kijkt kan het dus ook anders zijn. Verder komen de bekende thema's uit de films van Anderson weer naar boven, maar dit keer zijn ze het mooist uitgewerkt. Naar mijn bescheiden mening. Afgelopen week heb ik The Royal Tenenbaums binnengekregen op DVD. Die had ik al eens eerder gezien, maar toen viel het kwartje niet helemaal. Vanmiddag heb ik deze nogmaals bekeken, maar het kwartje viel nog steeds niet. Aandoenlijke film, dat wel. Maar daar stop het bij, jammer genoeg.
Inderdaad, alleen ik ken ze al, maar erg erg vette films inderdaad. Mulholland Dr. vond ik zelf echt een enorm trage film, met een einde van WTF? Haha, maar sterke films inderdaadquote:Op zondag 30 maart 2008 17:47 schreef Doff het volgende:
Laat ik ook eens wat vriendelijks posten. Inverted World, zoek eens wat titels van David Lynch op, in het speciaal Mulholland Dr. en Lost Highway. En Pi van Aranofsky vind je vast ook wel aardig. En volgende keer wel wat aardiger tegen je medegebruikers zijn he.
Als je de humor van Little Miss Sunshine niet snapt, snap je deze films waarschijnlijk ook niet.quote:Op zondag 30 maart 2008 17:40 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
Aanraders dus, ik moet zeggen dat komedie normaal gesproken niet helemaal mijn genre is, maar een echt goede is altijd leuk voor een avondje vermaak! Ik zal ze eens checken
Requiem For a Dream en American Beauty zijn mysteries... okee, bedankt. Weer wat geleerd.quote:Op zondag 30 maart 2008 17:30 schreef Inverted_World het volgende:
Ik denk dat het het makkelijkst is als je even google checkt voor trailers, maar het genre is voornamelijk mystery. Ze eindigen alle drie redelijk schokkend en dat maakt het ook weer mooi. Ik zou ze gewoon kijken!
Ik heb niet gezegd dat ik de film niet snap, ik vind de film enkel te langdradig en ik vind dat er te weinig gebeurd, het is absoluut geen film waarvan ik dacht 'wow' nadat ik hem had gezien. Maar zoals ik al zei ik ben over het algemeen niet echt een fan van komedie. Hoewel ik de humor in Snatch bijvoorbeeld echt ge-wel-dig vond. Droge engelse humor. Lock, stock and two smoking barrels ietsjes minder maar nog steeds erg goed.quote:Op zondag 30 maart 2008 17:53 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Als je de humor van Little Miss Sunshine niet snapt, snap je deze films waarschijnlijk ook niet.
Ik zeg ook niet dat je de film niet snapt. Ik zeg dat je de humor er niet van snapt, aangezien je hem niet grappig vond.quote:Op zondag 30 maart 2008 18:02 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
Ik heb niet gezegd dat ik de film niet snap, ik vind de film enkel te langdradig en ik vind dat er te weinig gebeurd, het is absoluut geen film waarvan ik dacht 'wow' nadat ik hem had gezien. Maar zoals ik al zei ik ben over het algemeen niet echt een fan van komedie. Hoewel ik de humor in Snatch bijvoorbeeld echt ge-wel-dig vond. Droge engelse humor. Lock, stock and two smoking barrels ietsjes minder maar nog steeds erg goed.
Ik vond sommige personages wel leuk uitgewerkt in de film (little miss sunshine), maar het was te extreem en te on-realistisch. Dat einde ook, verschrikkelijk. Maargoed dat is mijn mening he, daar kun je van houden.
Bij Juno werd ik tussen wat ergernis nog een beetje week van dat gedoe met dat kind.quote:
quote:Op zondag 30 maart 2008 17:58 schreef Arcee het volgende:
[..]
Requiem For a Dream en American Beauty zijn mysteries... okee, bedankt. Weer wat geleerd.
Op de IMDb staat drama, trouwens. Zouden het ook drama's kunnen zijn?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.cijfer 8 / imdb 7.2Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
verschrikkelijk geacteerd. ... ?!!quote:Op zondag 30 maart 2008 17:04 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
Whehe Epic Movie een 6 geven.Little Miss Sunshine beter vinden dan the fountain.
![]()
Snapte je the fountain niet jongen..![]()
Little Miss Sunshine is een hersenloze film die werkelijk nergens over gaat, de film duurt zo'n 2 uur en er wordt verschrikkelijk geacteerd. Daarnaast speelde Paul Dano ook in There Will Be Blood, waar hij echt vele malen beter was. Misschien komt dat ook doordat there will be blood gewoon een stuk betere film is.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
Leuke film idd, maar alleen had de film moeten eindigen toen...quote:Op zondag 30 maart 2008 18:54 schreef Lambiekje het volgende:
Dan in Real Life (2007)
cijfer 8 / imdb 7.2
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.My soul is painted like the wings of butterflies
Dat ben ik of bedoelde je Arcee?quote:
Naar mijn bescheiden mening de beste film van 2008 tot nu toe. Voor La Graine et le Mulet, The Banishment, No Country etc. Af en toe kijk ik nog wat scenes terug, gewoon voor het gevoel.quote:Op zondag 30 maart 2008 17:35 schreef RuneRose het volgende:
Ik haat je niet hoor.
Gisteravond mocht ik met Toad mee naar Antwerpen. We gingen naar The Darjeeling Limited. Die had ik een week geleden ook al op DVD gezien, maar in de bioscoop komt de magie natuurlijk het best naar boven. En ik heb vanaf het eerste shot van Hotel Chevalier tot het eind van TDL genoten. Deze film zit zo ongelofelijk mooi in elkaar. Dit is tagi-komedie op zijn best als je het mij vraagt. Het is zo subtiel dat je om iedere grap kan huilen, of kan lachen. En iedere keer dat je deze film kijkt kan het dus ook anders zijn. Verder komen de bekende thema's uit de films van Anderson weer naar boven, maar dit keer zijn ze het mooist uitgewerkt. Naar mijn bescheiden mening.
dan had je afgelopen weken naar SBS6 moeten kijken .. Tienermoeders. Dat is ook huilen. Maar dan van idiocracyquote:Op zondag 30 maart 2008 18:09 schreef RuneRose het volgende:
[..]
Bij Juno werd ik tussen wat ergernis nog een beetje week van dat gedoe met dat kind.Bij LMS was het een en al ergernis. Jammer genoeg. Aan de andere kant, ik keek vandeweek een programma op MTV over 2 koppels die gevolgd werden tijdens de zwangerschap. En bij de bevalling moest ik ook huilen.
quote:Op zondag 30 maart 2008 19:04 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Leuke film idd, maar alleen had de film moeten eindigen toen...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
Vooraf weet je wat je gaat krijgen.. een Segal film. Dan moet je daar ook op waarderen. je kan het niet vergelijken met een No Country for old men.quote:Op zondag 30 maart 2008 19:10 schreef muay-toy het volgende:
10 Minuten van "Out for a Kill" met Steven Seagal.
[ link | afbeelding ]
Cijfer o-
Zo zie je maar weer hoe smaken kunnen verschillen, ik heb deze film ook tijdje geleden en vond het zelfs lachwekkend slecht. Alleen het einde was wel ok.quote:Op maandag 31 maart 2008 00:04 schreef Seborik het volgende:
55. The Mist (2007) Spannende film over een enorme wolk hoeveelheid mysterieuze mist die plots over een klein Amerikaans dorpje valt. Het hoe en waarom blijft gelukkig grotendeels achterwege, het gaat namelijk meer om de menselijke reacties, en die zijn zeker interessant en maatschappijkritisch. Het is een verfilming van een Stephen King verhaal, en die hebben meestal te kampen met een hoog televisiefilm gehalte, zelfs als het een bioscoopproductie betreft. Zo ook in dit geval, hoewel het wel een behoorlijk goede is van de keer. (8.0)
Ik heb 'm laatst ook gezien en ik snapte er geen reet vanquote:Op zondag 30 maart 2008 21:10 schreef SamuelofSEK het volgende:
Southland Tales
Ensemble piece noemt de omschrijving het, complete mess zou een betere omschrijving zijn voor een film die heel wat interessanter had kunnen zijn.
5,0
Tja… wat moet ik hier nou weer van zeggen… Een film waar ik een veel te hoog verwachtingspatroon voor had door mijn blindelings vertrouwen in Kelly. Maar ik begin me nu toch wel een beetje zorgen te maken of Donnie Darko niet toevallig perfect in elkaar viel. Southland Tales voelde aan als een film die zich met te veel dingen bezighoudt en alles komt over als een complete rotzooi met enkele interessante, soms gerecylcede donnie darko thema’s. Ook de vooraf vreemd bevonden casting, vind ik na afloop nog steeds vreemd, bij tijd en wijlen zelfs compleet ridicuul. Het is niet alsof Kelly moeite zou moeten hebben om naast Johnson wat getalenteerd materiaal te zetten. Al moet ik dan zeggen dat dit de eerste film is waarin ik meneer Scott niet met onmiddelijke ingang uit de film wens. Over buffy zeg ik liever maar niks... Ook de typische Kelly sfeer kan de film niet redden, of beter gezegd is gewoon niet helemaal goed gelukt. Waar je in Darko de hele film lang meegesleept wordt in die dromerige niet te ontsnappen psychotische doem sfeer, lukt het Kelly in deze film een stuk minder om een meeslepende sfeer te creeren en al helemaal niet continu. Om dan maar met iets positiefs te eindigen: een van de previews deed me er nog even aan herinneren dat ik Hopkins Slipstream heel erg graag wil zien
Waarschijnlijk is de film te pruimen als je agnost noch atheist bent. Die bijbelheks maakt de film heel erg vervelend en storend.quote:Op maandag 31 maart 2008 01:34 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
Zo zie je maar weer hoe smaken kunnen verschillen, ik heb deze film ook tijdje geleden en vond het zelfs lachwekkend slecht. Alleen het einde was wel ok.
Gewoon wachten op de director's cut (als die ooit komt), ik denk dat hij dan een stuk beter is.quote:Op maandag 31 maart 2008 11:01 schreef PBateman1978 het volgende:
The Invasion
Remake van Invasion of the Bodysnatchers met Nicole Kidman en Daniel Craig.
Het origineel was vele malen beter, ik heb geen moment in spanning gezeten bij deze nieuwe versie.
Jammer.
4/10
Posts van Lambiekje moet je benaderen zoals je films van Lynch zou benaderen. Keep an open mind and let it take you over, zoals ze zeggen in Frankrijk.quote:Op maandag 31 maart 2008 10:55 schreef Doff het volgende:
Ik snap je weer eens niet, Lambiekje.
Ik ben atheist. En ben het compleet met sebbo eens. Die volgens mij ook geen overtuigd Christen is.quote:Op maandag 31 maart 2008 10:30 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is de film te pruimen als je agnost noch atheist bent. Die bijbelheks maakt de film heel erg vervelend en storend.
zo erg is het toch niet !? Waar ik op doelde was die ene vrouw die wat opdringerig overkwam. Op gegeven moment is het gewoon genoeg. Naar mijn idee was het zeer storend als atheist zijnde. Vandaar de opmerking als je de wel gelovig bent dan zal haar gebasel wel als muziek in de oren klinken. En waardeer je de film beter.quote:Op maandag 31 maart 2008 11:31 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Posts van Lambiekje moet je benaderen zoals je films van Lynch zou benaderen. Keep an open mind and let it take you over, zoals ze zeggen in Frankrijk.
Het is natuurlijk ook compleet de bedoeling dat zij irritant en storend is. dat je niet met haar sympatiseert, maar met dat handjevol "normale" mensen dat overblijft. Dus is de film daarin eigenlijk juist goed geslaagd bij jou. Ik denk dat de meeste normale gelovigen ook niet met haar zullen sympathiseren en vinden dat ze compleet is doorgedraaid met haar mensenoffers. Je hoeft iemand niet sympathiek te vinden om een film te kunnen waarderen imho.quote:Op maandag 31 maart 2008 12:20 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
zo erg is het toch niet !? Waar ik op doelde was die ene vrouw die wat opdringerig overkwam. Op gegeven moment is het gewoon genoeg. Naar mijn idee was het zeer storend als atheist zijnde. Vandaar de opmerking als je de wel gelovig bent dan zal haar gebasel wel als muziek in de oren klinken. En waardeer je de film beter.Tenminste persoonlijk waardeer ik ook een film op of er een stoorzender aanwezig is.
Maar oke kennelijk moet ik dus elke denkstap verwoorden anders is de associaties niet meer te volgen...
tuurlijk ... films als Ed Gein of Ted Bundy hoef ik geen sympathie voor te voelen. Maar daarintegen zijn deze killers niet storend. Ik besef ook best dat zij er doelbewust in zat. En misschien is het ook stiekum een statement van de regisseur. In het begin had ik niet zo last van haar maar het werd gewoon later te veel van het goede...quote:Op maandag 31 maart 2008 12:52 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Het is natuurlijk ook compleet de bedoeling dat zij irritant en storend is. dat je niet met haar sympatiseert, maar met dat handjevol "normale" mensen dat overblijft. Dus is de film daarin eigenlijk juist goed geslaagd bij jou. Ik denk dat de meeste normale gelovigen ook niet met haar zullen sympathiseren en vinden dat ze compleet is doorgedraaid met haar mensenoffers. Je hoeft iemand niet sympathiek te vinden om een film te kunnen waarderen imho.
ah dus mijn gedachte was hetzelfde. Het is een statement van de regisseur.quote:Op maandag 31 maart 2008 12:57 schreef Seborik het volgende:
Het is dan ook een aanklacht tegen geloofsfanatici die in elk probleem de hand van god zien en met op dat moment hoegenaamd charismatische daadkracht hordes mensen achter zich kunnen scharen.
Dan vraag ik me des te meer af waarom een christen hier van zou kunnen genieten.quote:Op maandag 31 maart 2008 13:15 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
tuurlijk ... films als Ed Gein of Ted Bundy hoef ik geen sympathie voor te voelen. Maar daarintegen zijn deze killers niet storend. Ik besef ook best dat zij er doelbewust in zat. En misschien is het ook stiekum een statement van de regisseur. In het begin had ik niet zo last van haar maar het werd gewoon later te veel van het goede...
Kom maarquote:Op maandag 31 maart 2008 13:20 schreef JelleS het volgende:
Er zijn duizende films te benoemen waarin bepaalde karakters heel erg irritant zijn...
Juno!quote:Op maandag 31 maart 2008 13:20 schreef JelleS het volgende:
Er zijn duizende films te benoemen waarin bepaalde karakters heel erg irritant zijn, en ook al zijn ze zo bedoeld, toch de film verpesten omdat je je eraan ergert. En ook al is dat de bedoeling, dat verandert er niks aan.
Natuurlijk kan een stoorzender zo erg zijn, dat het je kijkplezier verpest. Maar als je niet begrijpt dat die stoorzender express irritant is. Daardoor niet ziet wat het thema van heel de film is, dan heb je de film niet begrepen imo. Want, Lambiekje, het is niet stiekem een statement. Zij is waar heel de film omdraait, zoals sebbo ook al aangeeft. Als je dan ook nog gaat beweren dat je als atheist noch agnost bent de film wel zou kunnen pruimen, maak jezelf helemaal belachelijk.quote:Op maandag 31 maart 2008 13:20 schreef JelleS het volgende:
Er zijn duizende films te benoemen waarin bepaalde karakters heel erg irritant zijn, en ook al zijn ze zo bedoeld, toch de film verpesten omdat je je eraan ergert. En ook al is dat de bedoeling, dat verandert er niks aan.
quote:Op maandag 31 maart 2008 14:48 schreef JelleS het volgende:
[..]
http://www.imdb.com/Sections/Genres/Comedy/
Dat is toch geen film?quote:Op maandag 31 maart 2008 16:02 schreef trebremmit het volgende:
The wire seizoen 3
Zoals de vorige twee seizoenen waren is seizoen drie ook weer top! Humor,actie,drama,absurde situaties alles heeft deze serie.
8,5/10
[ afbeelding ]
Nee, maar wel beter kijkvoer dan 80% van alle films.quote:
quote:Op maandag 31 maart 2008 16:11 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Nee, maar wel beter kijkvoer dan 80% van alle films.
Die moet ik idd. nog steeds zien. Als ie een keertje goedkoop is te krijgen moet ik `m eens aanschaffenquote:Op zaterdag 29 maart 2008 23:20 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
kan ik je hearts of darkness erg aanraden. docu over t maken van apocalypse now.
http://www.imdb.com/title/tt0102015/
bijna even vet als de film zelf
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.cijfer 4.5 / imdb 4.6
[ Bericht 5% gewijzigd door Lambiekje op 31-03-2008 22:54:27 ]Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
Mag ik een gok doen !?! Je hebt de Fritz Lang box ontvangen. Is het niet zonde om alles achter elkaar te bekijken?quote:Op maandag 31 maart 2008 20:26 schreef Gorro het volgende:
Afgelopen week:
Ministry of Fear (Fritz Lang, 1944)
Human Desire (Fritz Lang, 1954)
Der Mude Tod (Fritz Lang, 1921)
Clash by Night (Fritz Lang, 1952)
Secret Beyond the Door (Fritz Lang, 1948)
Spione (Fritz Lang, 1928)
Moonfleet (Fritz Lang, 1955
While the City Sleeps (Fritz Lang, 1956)
Serieus?! Spannend?quote:Op maandag 31 maart 2008 17:41 schreef Roi het volgende:
Jumper (2008)
Na het debacel 10.00BC en de slechte cijfers die deze film krijgt had ik er weinig verwachtingen van, en dat was de goede instelling.
Het acteerwerk is aardig, het verhaallijn is zo ongeloofwaardig als het maar kan maar daar moet je maar doorheen kijken. Mooi locaties en een spannend verhaal is wat je krijgt.
Een goed vermakende film.
7/10
Nee, voorbereiding op dit tournament. Ik vond het juist wel interessant om eens zoveel van een regisseur in een kort tijdsbestek te zien. Mooi overzicht van een carriere.quote:Op maandag 31 maart 2008 22:52 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Mag ik een gok doen !?! Je hebt de Fritz Lang box ontvangen. Is het niet zonde om alles achter elkaar te bekijken?
quote:Op maandag 31 maart 2008 17:41 schreef Roi het volgende:
Jumper (2008)
Na het debacel 10.00BC en de slechte cijfers die deze film krijgt had ik er weinig verwachtingen van, en dat was de goede instelling.
Het acteerwerk is aardig, het verhaallijn is zo ongeloofwaardig als het maar kan maar daar moet je maar doorheen kijken. Mooi locaties en een spannend verhaal is wat je krijgt.
Een goed vermakende film.
7/10
Aanslag , dat is best een degelijke NL film.quote:Op dinsdag 1 april 2008 08:39 schreef Falco het volgende:
Wat Mr. Noodle zegt. Jumper mist diepgang en wordt daardoor vervelend om naar te kijken.
Le Samouraï
Schitterende film met de zeer coole Jef Costello. Jef raakt in de problemen, wanneer een criminele afrekening niet helemaal volgens plan loopt. Voor een film uit 1967 oogde dit erg modern. Neem daarbij de cinematografie, die sfeervol grauw is en je hebt een meesterwerk. Op een gegeven moment schrok ik me overigens echt de pleuris, overkomt me niet vaak (meer) bij filmkijken. Cijfer: 8,5
Top 5 van maart (27 nieuwe films gezien):
1. Le Samouraï
2. De Aanslag
3. The Hudsucker Proxy
4.Gojira
5. From Dusk Till Dawn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |