FOK!forum / Lifestyle / Slank de zomer in #76 :)
Chicolatemaandag 21 mei 2007 @ 16:46


Voor wie is "Slank de lente in", ook wel bekend als "Slank de zomer in" bedoeld?
De Slank-topics zijn bedoeld voor mannen en vrouwen die wel wat kilootjes kwijt willen raken, maar geen overgewicht hebben (BMI van 27 of lager).
Wat niet de bedoeling is: (te)veel offtopic praten, eindeloze discussies voeren over keuzes van anderen, persoonlijke ruzies uitvechten in dit topic.
Wat wel de bedoeling is: praten over afvallen, hoe je dat doet en hoe het gaat, advies vragen, opscheppen over je resultaten, elkaar een beetje steunen en het gezellig houden!

Bij een BMI van boven de 27 ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub #160. Met een BMI tussen de 25 en 27 mag je zelf beslissen waar je je aanmeldt.
Hoe je je het beste kunt aanmelden kun je lezen onder het kopje 'Ik wil ook!'.

Gesloten topics:
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |10|11|12|13|14|15|16|17|18|19|20
21|22|23|24|25|26|27|28|29|30|31|32|33|34|35|36|37|38|39|40
41|42|43|44|45|46|47|48|49|50|51|52|53|54|55|56|57|58|59|60
61|62|63|64|65|66|67|68|69|70|71|72|73|74|75


Linkjes
Vroeger hadden we een hele lijst met linkjes; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Ik wil ook!
Dat kan! Ga naar Dieet-web en maak daar een account aan. Na activatie en een eerste update van je gewicht zul je dan in het lijstje verschijnen. Je kunt zelfs een klein profiel aanmaken waarin je gegevens zet. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Dat kun je een keer in de week doen, of dagelijks of wanneer jij maar wilt. We verwachten minimaal een update per maand, ook als je niets bent afgevallen in die periode. Op deze manier kunnen we zien of je nog meedoet. Nadat je een account hebt aangemaakt moet je Troel even een pm sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want iedereen komt automatisch in het dieetclubtopic.

Deelnemers
De volgende lijst is een lijst met deelnemers aan deze reeks. Het is een plaatje dat automatisch geupdate wordt op het moment dat je je gegevens invult.


En sommige mensen mochten het al opgemerkt hebben, de regelmatige bezoekers van de "Slank de lente in"-reeks zijn iets intiemer geworden dan we allemaal gedacht hadden, want we kennen elkaar vanaf nu bij de voornaam!!
Mocht je een probleempje hebben met namen onthouden, dan wil dit misschien wel helpen:
Miss_S = Saskia
Thrilled = Kevin
Sylvana = Sylvana
Mordradead = Douwe
Spacehamster = Mira
Conleche = Colette
Mezel = Patricia
Guppyfriend = Linda
Veiligheidsspeldje = Marianne
Tangarine = Maarten
Mini_rulez = Marijke

Een paar van onze regulars houden een weblog bij over hun lijnpogingen:
Miss_S
Sylvana

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden.

[ Bericht 2% gewijzigd door Chicolate op 21-05-2007 16:56:41 (linkje vergeten :@) ]
Houtspeermaandag 21 mei 2007 @ 16:47
Jullie halen het niet
Viking84maandag 21 mei 2007 @ 16:47
Waarom heet dat dan niet gewoon cruesli? . In mijn cruesli zit dus alleen van die brokken + rozijnen (en honing geloof ik om de rotzooi aan elkaar te lijmen). In muesli zit ook nog stukjes gedroogd fruit, maar volgens mij geldt dat voor die cruesli van Quaker ook.

Wij eten vanavond weer eens friet, voor de verandering . Afgelopen week tamelijk gezond gedaan, komende week ook weer vrij gezond doen... eigenlijk vind ik het weekend het enige geschikte moment voor friet, maar aangezien het weekend net voorbij is... .

en ha, een nieuw topic .
Chicolatemaandag 21 mei 2007 @ 16:48
Oh shit nu gebeurt het mij ook eens een keer hoor ... gooi ik em dicht ... laat ik dan ook maar zo netjes zijn een nieuwe te openen xD Eens moet de eerste keer zijn

Hmmm het is me niet gelukt de link van het vorige topic erin te plakken ... iemand anders die daar wel verstand van heeft??
Viking84maandag 21 mei 2007 @ 16:49
En ik ben aan het afkicken vd cruesli. Kan het nog 1 keer eten, dan is de pot leeg en vul ik hem met muesli. Muesli is best lekker, alleen vind ik het 'droog' lekkerder dan in yoghurt oid. Maar goed, alles voor de gezondheid hè .
Viking84maandag 21 mei 2007 @ 16:50
Gewoon de vorige link vervangen door deze: Slank de zomer in #75: Zelfs de politie deelt chocola uit!
Dan komt er automatisch de juiste TT te staan . Grmbl, dat gebeurt nu in mijn post dus ook .
Aufruhrmaandag 21 mei 2007 @ 16:54
Straks weer sporten
Babbel1maandag 21 mei 2007 @ 16:54
Even een tvp, heb een onwijze baaldag en dan gaat ook het eten niet zo best... bah. Maar ja, morgen maar weer opnieuw, dan zit ik de hele dag op stage, dus kan ik niet veel eten. Daarnaast ga ik morgenavond weer hardlopen, dus morgen komt 't weer goed...
Chicolatemaandag 21 mei 2007 @ 16:57
Ghehe dankje ... het is gelukt
Viking84maandag 21 mei 2007 @ 16:57
Ik ga straks ook spinnen idd. Laatste les. En dit weekend ga ik dus beginnen met hardlopen. Spannend! Heb vanaf woensdag 2 weken geen sport verder, dus dat is hét moment om te gaan beginnen met hardlopen. Ben benieuwd of ik ook spierpijn krijg. Daar heb ik bij spinning en bootcamp nu niet / nauwelijks meer last van. Maar Mark gaat dus mee naar bootcamp woensdag (hij heeft volgens mij nu enorm spijt dat 'ie dat beloofd heeft ) en dan heeft hij waarschijnlijk wel een paar dagen spierpijn, dus ik schat zo dat we zaterdag- of zondagavond kunnen gaan lopen .
hummusmaandag 21 mei 2007 @ 17:06
quote:
Op maandag 21 mei 2007 16:40 schreef Viking84 het volgende:

[..]

nou, ik kocht 450 gram cruesli voor 59 ct en 320 gram muesli voor 1,29 . Of koop ik nou bij de verkeerde winkels? verkoopt de Aldi eigenlijk ook goede muesli?
Bij de Aldi hebben ze voor zover ik weet alleen cruesli. Ik koop muesli bij de natuurwinkel, 750 gram voor 1,50. Wat het nog steeds goedkoper maakt dan Activia en Yakult en andere poepdrankjes.
Lienekienmaandag 21 mei 2007 @ 17:12
Ik heb de biologische muesli van de Jumbo (Vue). Alleen jammer dat er niet op staat of er ook suiker in zit.

Ik eet 't trouwens het liefst met yoghurt of kwark, maar nadeel vind ik dat het toch wel even een tijdje moet staan voordat de muesli lekker zacht is.
Viking84maandag 21 mei 2007 @ 17:13
quote:
Op maandag 21 mei 2007 17:12 schreef Lienekien het volgende:
Ik heb de biologische muesli van de Jumbo (Vue). Alleen jammer dat er niet op staat of er ook suiker in zit.

Ik eet 't trouwens het liefst met yoghurt of kwark, maar nadeel vind ik dat het toch wel even een tijdje moet staan voordat de muesli lekker zacht is.
ik vind het juist een nadeel dat je het snel moet opeten, omdat anders de cruesli / muesli zacht wordt .
Lienekienmaandag 21 mei 2007 @ 17:15
quote:
Op maandag 21 mei 2007 17:13 schreef Viking84 het volgende:

[..]

ik vind het juist een nadeel dat je het snel moet opeten, omdat anders de cruesli / muesli zacht wordt .
Deze muesli is hard niet lekker, te taai.
_Hestia_maandag 21 mei 2007 @ 17:16
Hier wordt hte vandaag macaroni, morgen eet ik bij Peter en woensdag weer macaroni en dan komt donderdag de stufi en hopelijk ook mn salaris, dus dan kan ik weer normaal eten enzo Alhoewel 2 keer macaroni nog wel meevalt, ook wel eens een week nasi en een week macaroni moeten eten
Plukie86maandag 21 mei 2007 @ 17:20
(Ben weer terug van een kort rondje lopen)

Zachte muesli
Inderdaad, snel opeten is gewenst.

De 4 granen muesli van de AH heeft helemaal geen fruit of dergelijke dingen erin, alleen havervlokken en een soort cornflakejes. Maar ik raakte er wat op uitgekeken, en nu ben ik helemaal weg van die van de Euroshopper. Heet nog steeds muesli, maar dan met banaan enzo. Ik weet niet wat nu 'echte muesli' is hoor, als het maar lekker is.

Ik heb trouwens ook iets nieuws ontdekt: studentenhaver (ben student ). Lekker, niet téveel kcal, en ook nog wel gezond (vetten enzo he). En een stuk goedkoper dan walnoten, alhoewel ik die ook jummie vind opeens. Ik weet niet wat het is, maar vroeger vond ik gezonde noten vies. Nu vind ik ze lekker! Maar niet meer dan een zakje per week opeten, anders word ik weer dik.
Thrilledmaandag 21 mei 2007 @ 17:22
tvp
Lienekienmaandag 21 mei 2007 @ 17:39
Volgens mij heb je muesli en muesli.
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 17:42
ik ben een dagje shoppen en jullie gaan keisnel

Vanmiddag laat geluncht. Pas om half 2... We gingen shoppen en op het moment dat ik bij mn zus kwam had zij dr middag eten nog op, en ik was vergeten te eten en had geen zin om daar nog weer rotzooi te maken

Ik heb vandaag bar weinig gehad. Vanmorgen yoghurt met cornflakes en suiker, een snack o jack tussen door vanmiddag een broodje gezond en vanaaf 2 happen bloemkool en een hap gehaktbal

Waarom zo weinig aaf eten? Dat broodje gezond is niet zo lekker gevallen Vanaaf maar ff een fruitsalade maken
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 17:44
ooh ja, ik ga mn streefgewicht veranderen ik weeg nu 84 en wilde 83, denk dat ik er eerst maar es 80 van maak
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 17:46
quote:
Op maandag 21 mei 2007 16:49 schreef Viking84 het volgende:
En ik ben aan het afkicken vd cruesli. Kan het nog 1 keer eten, dan is de pot leeg en vul ik hem met muesli. Muesli is best lekker, alleen vind ik het 'droog' lekkerder dan in yoghurt oid. Maar goed, alles voor de gezondheid hè .
ik wil erg erg erg graag iets anders dan cornflakes eten omdat die echt mn neus uitkomen, kweet alleen niet wat. Muesli en cruesli vind ik niet lekker
quote:
Op maandag 21 mei 2007 15:21 schreef hummus het volgende:
Wat helpt voor je stoelgang is vooral voeding gaan eten met heel veel vezels (volkoren- en roggebrood, andere volkorengraanproducten, groente, fruit, aardappelen, zilvervliesrijst, noten en peulvruchten). Wat ook belangrijk is veel drinken, want de vezels van brood e.d. zuigen zich in je darmen vol vocht, wat de boel ook weer op gang helpt.

Goor praatje maar het helpt volgens mij beter dan die maffe darmproducten.
Eens. Sinds ik vezel eet doe ik "het" (nee,niet de sex ) 2x per dag vroeger 1x per 3 dagen Alleen is het nog niet oke, das een ranzig verhaal dat ik maar niet vertel
Chicolatemaandag 21 mei 2007 @ 18:07
Door dit topic daarstraks spontaan weer cruesli met vanille vla gegeten ... was lang geleden (en nu echt zo'n plofgevoel, alsof ik veel teveel gegeten heb, is misschien ook wel zo, maargoed)

Avondeten: worteltjes (de doperwtjes waren diepvries, en ik vond ze niet te vreten, dus laten staan) aardappel en kabeljauw
Aufruhrmaandag 21 mei 2007 @ 18:42
Ik ga nu toch ook eens volhouden met de gezonde levensstijl. Andere keren hield ik het een paar weken vol waarna ik weer mijn oude, ongezonde patroon volg.

Starting today!

Ik ga me ook op die pagina registreren, hopen dat ik daardoor volhoud.
Miss_Smaandag 21 mei 2007 @ 18:43
ik heb liga op terwijl ik daar normaal toch behoorlijk tegen ben maar goed het was mijn lunch

ontbijt
cruesli light
peer

lunch
appel
liga melk

avondeten
veldsla stamppot en een kleine schnitzel
_Hestia_maandag 21 mei 2007 @ 18:44
Damn wat weinig

Welkom Aufruhr en veel succes
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 18:45
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:44 schreef Sylvana het volgende:
damn wat weinig
ik heb minder gegeten hoor

Heb eigk ook niet echt honger
_Hestia_maandag 21 mei 2007 @ 18:46
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:45 schreef Qwea het volgende:

[..]

ik heb minder gegeten hoor

Heb eigk ook niet echt honger
ja, maar bij jou is dat broodje gezond niet lekker gevallen, dan kan ik het wel begrijpen dat je niet echt honger hebt
Aufruhrmaandag 21 mei 2007 @ 18:46
Hoe kan ik Troel een PM sturen om in dit lijstje te komen?
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 18:48
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:46 schreef Sylvana het volgende:

[..]

ja, maar bij jou is dat broodje gezond niet lekker gevallen, dan kan ik het wel begrijpen dat je niet echt honger hebt
Ik heb een idee dat dat broodje gezond zometeen richting de wc gaat Telkens komt er ei omhoog

Ik heb vandaag 772 kcal gehad
_Hestia_maandag 21 mei 2007 @ 18:48
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:46 schreef Aufruhr het volgende:
Hoe kan ik Troel een PM sturen om in dit lijstje te komen?
Bovenaan de pagina staan links naar de verschillende onderdelen van fok!. Het meest rechtse tekentje (envelopje) is van het pm systeem. Als je daar op klikt moet je dus je pm activeren en daarna kun je dus pm-en, wijst allemaal wel vanzelf verder
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 18:48
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:46 schreef Aufruhr het volgende:
Hoe kan ik Troel een PM sturen om in dit lijstje te komen?
Klikken op dit logo en dan als naam Troel invullen
Aufruhrmaandag 21 mei 2007 @ 18:49
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:48 schreef Qwea het volgende:

[..]

Klikken op dit [afbeelding] logo en dan als naam Troel invullen
Dankjewel
_Hestia_maandag 21 mei 2007 @ 18:51
Maar dat kan toch alleen zo als je je pm al geactiveerd hebt? Zie bij Aufruhr zelf nog geen envelopje, vandaar mijn uitgebreide uitleg, omdat je hem wel eerst moet activeren toch?

edit: ow, nu zie ik wel envelopje
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 18:51
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:51 schreef Sylvana het volgende:
maar dat kan toch alleen zo als je je pm al geactieverd hebt? zie bij Aufruhr zelf nog geen envelopje, vandaar mijn uitgebreide uitleg, omdat je hem wel eerst moet activeren toch?
Maar dat wijst zich toch vanzelf als je op het logo klikt Vandaar mijn korte uitleg
Miss_Smaandag 21 mei 2007 @ 18:51
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:44 schreef Sylvana het volgende:
Damn wat weinig
wat is daar weinig aan?
in liga zit net zoveel als brood
Aufruhrmaandag 21 mei 2007 @ 18:52
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:44 schreef Sylvana het volgende:
Damn wat weinig

Welkom Aufruhr en veel succes
Badankt
Thrilledmaandag 21 mei 2007 @ 18:53
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:51 schreef Miss_S het volgende:

[..]

wat is daar weinig aan?
in liga zit net zoveel als brood
je zit volgens mij nog niet eens boven de 750 calorieen ofzo? Als je ook nog sport is dat wel wat weinig
_Hestia_maandag 21 mei 2007 @ 18:53
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:51 schreef Miss_S het volgende:

[..]

wat is daar weinig aan?
in liga zit net zoveel als brood
hoeveel liga's heb je dan gehad? en verder geen tussendoortjes meer? 1 liga= 1 broodje zou anders nog weinig zijn vind ik, ook al heb je er een appel bij, veel cal heb je niet gehad dan vandaag
Miss_Smaandag 21 mei 2007 @ 18:55
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:53 schreef Sylvana het volgende:

[..]

hoeveel liga's heb je dan gehad? en verder geen tussendoortjes meer? 1 liga= 1 broodje zou anders nog weinig zijn vind ik, ook al heb je er een appel bij, veel cal heb je niet gehad dan vandaag
2 liga´s

dus zal nu rond de 900 kcal zitten
Viking84maandag 21 mei 2007 @ 18:59
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:46 schreef Aufruhr het volgende:
Hoe kan ik Troel een PM sturen om in dit lijstje te komen?
Troel is momenteel op huwelijksreis, dus het gaat even duren voor je in het juiste lijstje staat.
Viking84maandag 21 mei 2007 @ 18:59
Oh ja, de Plus heeft deze week ananas in de aanbieding (50 % korting!), dus ik ga deze week lekker veel ananas eten .
Viking84maandag 21 mei 2007 @ 19:00
Ik heb patat + kroket gegeten. Smaakte me niet zo eigenlijk, maar goed. Ik heb iig genoeg calorieën binnen gekregen voor spinning straks .
Lienekienmaandag 21 mei 2007 @ 19:03
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:59 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Troel is momenteel op huwelijksreis, dus het gaat even duren voor je in het juiste lijstje staat.
Ze heeft vandaag wel gepost, incl. foto's.
Aufruhrmaandag 21 mei 2007 @ 19:03
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:59 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Troel is momenteel op huwelijksreis, dus het gaat even duren voor je in het juiste lijstje staat.
Nee

Dan maar zonder proberen
Fastmattimaandag 21 mei 2007 @ 19:09
Pepermunt werkt geloof ik niet als je wat vet wilt kwijtraken
Miss_Smaandag 21 mei 2007 @ 19:17
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:59 schreef Viking84 het volgende:
Oh ja, de Plus heeft deze week ananas in de aanbieding (50 % korting!), dus ik ga deze week lekker veel ananas eten .
hmmm waarom wist ik dat niet
ik wil ook ananas
Viking84maandag 21 mei 2007 @ 19:18
quote:
Op maandag 21 mei 2007 19:17 schreef Miss_S het volgende:

[..]

hmmm waarom wist ik dat niet
ik wil ook ananas
je weet het nu en de week begint vandaag pas . Dus je hebt nog genoeg tijd .
Miss_Smaandag 21 mei 2007 @ 19:18
quote:
Op maandag 21 mei 2007 19:00 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb patat + kroket gegeten. Smaakte me niet zo eigenlijk, maar goed. Ik heb iig genoeg calorieën binnen gekregen voor spinning straks .
ga je tot morgen vroeg spinnen dan?
Alcarinmaandag 21 mei 2007 @ 19:18
Hoiii
Ik heb van donderdag tot zondag gevroten waar ik zin in had, dus morgenochtend krijgen jullie de uitslag
(tevens TVP)
Viking84maandag 21 mei 2007 @ 19:20
Oh ja, Saskia, ik heb ook een oefening gevonden voor je vlaggen (triceps):

http://www.adversus.nl/fitness/trainen/tricepsthuis.html

en dan dus de tweede oefening met dat plaatje. Dan staat je triceps helemaal strak . Verder heb ik het idee dat die oefening waarbij je je armen langs je lijf moet houden en dan omhoog moet gaan tot je armen recht voor je uitstaan ook goed is voor je triceps.
Overigens train je met heel veel oefeningen je triceps, maar een oefening specifiek op de triceps gericht is wel fijn .
Viking84maandag 21 mei 2007 @ 19:20
quote:
Op maandag 21 mei 2007 19:18 schreef Miss_S het volgende:

[..]

ga je tot morgen vroeg spinnen dan?
Begin nou niet zo . Maar ik bekijk het zo: patat eten en dan een uurtje flink gaan sporten is minder erg dan patat eten en dan de rest vd avond op je gat zitten .
Miss_Smaandag 21 mei 2007 @ 19:22
quote:
Op maandag 21 mei 2007 19:20 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Begin nou niet zo . Maar ik bekijk het zo: patat eten en dan een uurtje flink gaan sporten is minder erg dan patat eten en dan de rest vd avond op je gat zitten .
ja maar omdat je al klaagde dat het ff niet lekker ging.....
en nu helemaal dat het niet lekker was is jammer
conlechemaandag 21 mei 2007 @ 19:28
Hallo!!

Eergisteren ben ik bij een McDrive gestopt en heb een Mckroket besteld en een flesje bronwater. Was nl. onderweg van A'dam naar Belgie en was wat slapjes, vandaar. Dus ik met smaak die Mckroket opgegeten (bij mij werkt het dus niet zo dat ik niet meer kan genieten van ongezonde dingen, vind het nog steeds hartstikke lekker). En nu komt het goede nieuws: ik was voldaan erna. Vroeger kocht ik altijd 2 broodjes bij de MacDo, (McChicken en Mckroket) als ik dat dan ophad, wilde ik eigenlijk nóg wat en dat is nu dus weg. Ik weet niet hoe het komt, maar ik ben er erg blij mee, want dat wil dus zeggen dat mijn hersenen eindelijk die "ik-heb-genoeg-boodschap" doorkrijgen!
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 19:38
quote:
Op maandag 21 mei 2007 19:28 schreef conleche het volgende:
Hallo!!

Eergisteren ben ik bij een McDrive gestopt en heb een Mckroket besteld en een flesje bronwater. Was nl. onderweg van A'dam naar Belgie en was wat slapjes, vandaar. Dus ik met smaak die Mckroket opgegeten (bij mij werkt het dus niet zo dat ik niet meer kan genieten van ongezonde dingen, vind het nog steeds hartstikke lekker). En nu komt het goede nieuws: ik was voldaan erna. Vroeger kocht ik altijd 2 broodjes bij de MacDo, (McChicken en Mckroket) als ik dat dan ophad, wilde ik eigenlijk nóg wat en dat is nu dus weg. Ik weet niet hoe het komt, maar ik ben er erg blij mee, want dat wil dus zeggen dat mijn hersenen eindelijk die "ik-heb-genoeg-boodschap" doorkrijgen!
Ik krijg nooit genoeg van de mac, daarom ga ik ook nooit
Plukie86maandag 21 mei 2007 @ 19:40
quote:
Op maandag 21 mei 2007 18:51 schreef Miss_S het volgende:

[..]

wat is daar weinig aan?
in liga zit net zoveel als brood


Meen je dit nou? In liga zit suikerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! In brood niet. En het voedingsstoffen verhaal laat ik dit meer maar even achterwege, het wil er toch niet in.
Mèn, dat jouw motortje draaien blijft op een liga. Mijn lijf zou allang denken dat het oorlog en hongersnood was.
Miss_Smaandag 21 mei 2007 @ 19:42
quote:
Op maandag 21 mei 2007 19:40 schreef Plukie86 het volgende:

[..]



Meen je dit nou? In liga zit suikerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! In brood niet. En het voedingsstoffen verhaal laat ik dit meer maar even achterwege, het wil er toch niet in.
Mèn, dat jouw motortje draaien blijft op een liga. Mijn lijf zou allang denken dat het oorlog en hongersnood was.
tuurlijk weet ik dat
maar je moet niet doen alsof je niet op liga kan leven en dood gaat van de honger
het vult net zo goed als brood
Plukie86maandag 21 mei 2007 @ 19:46
quote:
Op maandag 21 mei 2007 19:42 schreef Miss_S het volgende:
het vult net zo goed als brood
Als een halve boterham zeker. Maar goed, bij jou misschien wel. Als je het maar niet elke dag doet.
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 19:50
quote:
Op maandag 21 mei 2007 19:40 schreef Plukie86 het volgende:

[..]



Meen je dit nou? In liga zit suikerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! In brood niet. En het voedingsstoffen verhaal laat ik dit meer maar even achterwege, het wil er toch niet in.
Mèn, dat jouw motortje draaien blijft op een liga. Mijn lijf zou allang denken dat het oorlog en hongersnood was.
dat idee heb ik 9 v/d 10x altijd maakt niet uit hoeveel ik eet !

zometeen ff een lekkere fruitsalade met peer,appel,mandarijn en kiwi maken
Miss_Smaandag 21 mei 2007 @ 20:10
quote:
Op maandag 21 mei 2007 19:40 schreef Plukie86 het volgende:

[..]



Meen je dit nou? In liga zit suikerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
dat is trouwens ook wel een keer goed voor me
krijg erg weinig suiker binnen
Alcarinmaandag 21 mei 2007 @ 20:37
quote:
Op maandag 21 mei 2007 20:10 schreef Miss_S het volgende:
dat is trouwens ook wel een keer goed voor me
krijg erg weinig suiker binnen
Suiker is vies
Verban de suiker
Miss_Smaandag 21 mei 2007 @ 20:53
quote:
Op maandag 21 mei 2007 20:37 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Suiker is vies
Verban de suiker
helemaal geen suiker binnen krijgen lijkt me ook niet geweldig

vandaag heb ik trouwens 1300kcal binnen gekregen en een uur gesport dus dat is wel redelijk
_Hestia_maandag 21 mei 2007 @ 20:54
wat heb je dan vanavond nog allemaal gegeten, want je zat eerst op 900 toch? 1300 is wel goed ja
Miss_Smaandag 21 mei 2007 @ 20:55
quote:
Op maandag 21 mei 2007 20:54 schreef Sylvana het volgende:
wat heb je dan vanavond nog allemaal gegeten, want je zat eerst op 900 toch? 1300 is wel goed ja
ik eet bijna altijd nog boterhammen of crackers in de avond
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 20:58


op !
Lienekienmaandag 21 mei 2007 @ 20:58
quote:
Op maandag 21 mei 2007 20:53 schreef Miss_S het volgende:

[..]

helemaal geen suiker binnen krijgen lijkt me ook niet geweldig

vandaag heb ik trouwens 1300kcal binnen gekregen en een uur gesport dus dat is wel redelijk
Het lichaam heeft genoeg aan bijv. koolhydraten en fructose.
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 20:59
ik zit op 1200 kcal. Heb net een liga fruit ding (2 stuks) naar binnen gewerkt. Zo'n pakje was maar 132 kcal. Misschien strax nog ff 1 nemen
Miss_Smaandag 21 mei 2007 @ 20:59
quote:
Op maandag 21 mei 2007 20:58 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Het lichaam heeft genoeg aan bijv. koolhydraten en fructose.
oke ik zal nooit meer liga eten hoe durf ik
Lienekienmaandag 21 mei 2007 @ 21:00
quote:
Op maandag 21 mei 2007 20:59 schreef Miss_S het volgende:

[..]

oke ik zal nooit meer liga eten hoe durf ik
Hoor es, ik reageer alleen op jouw beweringen over suiker.
Alcarinmaandag 21 mei 2007 @ 21:00
quote:
Op maandag 21 mei 2007 20:58 schreef Lienekien het volgende:
Het lichaam heeft genoeg aan bijv. koolhydraten en fructose.
Psies, geraffineerde suiker (liga dus) heb je echt niet nodig. Echt!
Koolhydraten heb je nodig. Geraffineerde suiker is dan wel een koolhydraat, maar die specifieke vorm kun je best missen.
Net zoals je wel vet nodig hebt, maar geen transvet.
Alcarinmaandag 21 mei 2007 @ 21:01
quote:
Op maandag 21 mei 2007 20:59 schreef Miss_S het volgende:
oke ik zal nooit meer liga eten hoe durf ik
Je mag best suiker eten, maar het is niet nodig
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 21:01
Jezus, wat een gezeik om iemand die liga eet laat Miss_S lekker dr liga eten

*vrolijk met Miss_S meedoet liga rulez
Miss_Smaandag 21 mei 2007 @ 21:02
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:00 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Hoor es, ik reageer alleen op jouw beweringen over suiker.
ik weet het
maar wel grappig dat het daarmee begon
Miss_Smaandag 21 mei 2007 @ 21:02
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:01 schreef Qwea het volgende:
Jezus, wat een gezeik om iemand die liga eet laat Miss_S lekker dr liga eten

*vrolijk met Miss_S meedoet liga rulez
ja het was eigenlijk wel erg lekker
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 21:03
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:01 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Je mag best suiker eten, maar het is niet nodig
Dat het niet nodig is wil niet zeggen dat het niet lekker is. Neuken is ook niet nodig, toch doet vrijwel iedereen het.

Lienekienmaandag 21 mei 2007 @ 21:03
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:02 schreef Miss_S het volgende:

[..]

ik weet het
maar wel grappig dat het daarmee begon
Ja, grappig.
Alcarinmaandag 21 mei 2007 @ 21:04
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:01 schreef Qwea het volgende:
Jezus, wat een gezeik om iemand die liga eet laat Miss_S lekker dr liga eten

*vrolijk met Miss_S meedoet liga rulez
Daar ging het ook helemaal niet om

Ik vind liga trouwens vies
* Alcarin smikkelt dr eigen passie/peer combi op..een passievrucht en een peer dus
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 21:06
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:04 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Daar ging het ook helemaal niet om

Ik vind liga trouwens vies
* Alcarin smikkelt dr eigen passie/peer combi op..een passievrucht en een peer dus
Het ging erom of iets nodig was of niet Dingen hoeven niet perse nodig te zijn om ze te eten/doen

Is passievrucht nou lekker? dat heb ik nou nog nooit gehad terwijl ik enorm gek op fruit ben
Miss_Smaandag 21 mei 2007 @ 21:07
ik ga trouwens morgen weer lekker liga eten als lunch
woensdag weer tijd voor gewone boterhammen
Alcarinmaandag 21 mei 2007 @ 21:07
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:06 schreef Qwea het volgende:
Is passievrucht nou lekker? dat heb ik nou nog nooit gehad terwijl ik enorm gek op fruit ben
Ik vind het echt heerlijk Het zijn wel maffe dingen, prut met zaadjes
Chicolatemaandag 21 mei 2007 @ 21:08
quote:
Op maandag 21 mei 2007 20:58 schreef Qwea het volgende:
[afbeelding]

op !
*wil dat ook ... hmmm lekker veel fris fruit ...

Morgen maar weer lekker veel fruit eten als mn moeder tenminste weer een keer lekker fruit haalt, ben de appels thuis wel zat zo ondertussen xD
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 21:08
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:07 schreef Miss_S het volgende:
ik ga trouwens morgen weer lekker liga eten als lunch
woensdag weer tijd voor gewone boterhammen
ik ga morgen denk ik het andersom doen ontbijten met 2 broodjes 20+ kaas en lunchen met cornflakes
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 21:09
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:08 schreef Chicolate het volgende:

[..]

*wil dat ook ... hmmm lekker veel fris fruit ...

Morgen maar weer lekker veel fruit eten als mn moeder tenminste weer een keer lekker fruit haalt, ben de appels thuis wel zat zo ondertussen xD
Ik heb appels,peer,kiwi,mandarijn,sinaasappel,druiven en nectarines hier liggen.

Ik ben gek op peer en mandarijn
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 21:09
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:07 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Ik vind het echt heerlijk Het zijn wel maffe dingen, prut met zaadjes
Morgen es halen dan Is het zoet? Of meer zuur?
Chicolatemaandag 21 mei 2007 @ 21:17
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:09 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ik heb appels,peer,kiwi,mandarijn,sinaasappel,druiven en nectarines hier liggen.

Ik ben gek op peer en mandarijn
Peer ... net als aardbeitjes
Alcarinmaandag 21 mei 2007 @ 21:21
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:09 schreef Qwea het volgende:
Morgen es halen dan Is het zoet? Of meer zuur?
Ehm, ik vind het zoet, maar ik vind alles tegenwoordig zoet, dus ik denk dat het redelijk zuur is. Mijn vriend vond het nl. ook zuur
Je moet trouwens de verschrompelde hebben, maar ze moeten nog net geen scherpe vouwen hebben. Die zijn het lekkerst
Viking84maandag 21 mei 2007 @ 21:22
quote:
Op maandag 21 mei 2007 19:22 schreef Miss_S het volgende:

[..]

ja maar omdat je al klaagde dat het ff niet lekker ging.....
en nu helemaal dat het niet lekker was is jammer
ja dat patatje zat er vd week toch een keer aan te komen, hoor en als het niet lekker gaat, doe ik het ook alsnog, kom op zeg, ga me niet alle pleziertjes ontzeggen (vorige week niet gedaan en we eten toch zo ongeveer elke week een frietje). Heb wel minder saus gebruikt dan normaal. En de volgende keer eet ik liever burrito's ipv patat als ik dan toch een keer zondig, maar het nadeel is dat je burrito's moet klaarmaken en patat niet .

En tot overmaat van ramp kon ik ook nog niet maximaal mee doen met spinning, omdat ik ergens halverwege een steek in m'n zij kreeg . Toen durfde ik ook niet meer voluit mee te fietsen, want als het erger wordt, kun je al helemaal niks meer. Bleh.
Maar goed, toen het over was nog even flink gesprint. Dat is echt mijn ding . Ik hoop dat ik ook voor het volgende blok wordt ingeschreven. Dan kan ik m'n uithoudingsvermogen nog meer vergroten .

Ik doe maar net alsof die steek vh patatje kwam .
Alcarinmaandag 21 mei 2007 @ 21:24
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:09 schreef Qwea het volgende:
Ik heb appels,peer,kiwi,mandarijn,sinaasappel,druiven en nectarines hier liggen.

Ik ben gek op peer en mandarijn
I appels! Meest ondergewaardeerde fruit in NL, naar mijn mening.
Oh, en kiwi's, ananas, passiefruit, peren en druiven heb ik momenteel ook op voorraad
_Hestia_maandag 21 mei 2007 @ 21:27
ik vind appels niet echt heel lekker, behalve als ze in een fruithapje zitten met aardbeien, druiven, meloen, ananas en banaan zitten

van de zomer gaat dat 1 van mn dagelijkse tussendoortjes worden
Viking84maandag 21 mei 2007 @ 21:28
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:07 schreef Miss_S het volgende:
ik ga trouwens morgen weer lekker liga eten als lunch
eigenlijk had je nu moeten doen ipv .

. Ik ga morgen eens even op de markt kijken of ze ook Hollandsche aardbeitjes hebben . Ik heb een paar weken lang alleen maar geluncht met brood met aardbei en nu moet ik noodgedwongen weer aan de kaas . Ben ik helemaal flauw van. Andere opties zijn bosbessenjam van Hero (die 50 % minder calorieën versie , kom maar op met jullie bezwaren ) en... ja dat was het eigenlijk wel . Ik heb trouwens nog steeds een pak havermout staan. Is er iets op tegen om 's ochtends havermout te nemen ipv yoghurt met muesli? (om en om doe ik het dan).
Alcarinmaandag 21 mei 2007 @ 21:28
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:27 schreef Sylvana het volgende:
ik vind appels niet echt heel lekker, behalve als ze in een fruithapje zitten met aardbeien, druiven, meloen, ananas en banaan zitten
Ik heb biologische appels, en die zijn echt veel lekkerder dan 'normale'. Er zit veel meer smaak aan. Niemand gelooft me, maar tisso!
Miss_Smaandag 21 mei 2007 @ 21:29
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:28 schreef Viking84 het volgende:

[..]

eigenlijk had je nu moeten doen ipv .
eigenlijk wel
Viking84maandag 21 mei 2007 @ 21:29
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:27 schreef Sylvana het volgende:
ik vind appels niet echt heel lekker, behalve als ze in een fruithapje zitten met aardbeien, druiven, meloen, ananas en banaan zitten

van de zomer gaat dat 1 van mn dagelijkse tussendoortjes worden
.

Ik vind (Jonagold-)appels wél erg lekker, mits ze uit de koelkast komen en geschild zijn . Lekker, lekker, lekkerrrrr .

Ik ga zo eens even douchen en dan bankhangen. Heb ik wel weer verdiend. Of ja, eigenlijk niet . Volgende week rond deze tijd heb ik mijn eerste hardloopsessie gehad en misschien zelfs de tweede al wel. Zag al wat mensen hardlopen zonet en als het even mee zit, hol ik er *straks* gewoon tussen .
Qweamaandag 21 mei 2007 @ 21:33
godver, ik heb nog steeds honger. Ik ga een boterham pakken
Chicolatemaandag 21 mei 2007 @ 21:45
Appels zijn vooral makkelijk om mee te nemen, maar voor de lekker neem ik liever een peer, aardbei, ananas, nectarine of iets in die richting ...

Ik eet btw eigenlijk altijd groene appel uit het handje, en rode/gele in combi met ander fruit ... best vaag, maar rood/gele appels overleven het bij mij nooit hihi
Ticootjemaandag 21 mei 2007 @ 22:06
Ik heb vandaag 15 minuten gefietst. jeeej.

Ook heerlijk gegeten, aardappeltjes in de oven, hmm. Ik had nog zo weinig op vandaag dat ik er zelfs een lepeltje fritesaus bij kon doen. (Dan te bedenken dat ik ongeveer een fles fritessaus per week kon verslinden)
Plukie86maandag 21 mei 2007 @ 22:20
quote:
Op maandag 21 mei 2007 21:28 schreef Viking84 het volgende:

IIk heb trouwens nog steeds een pak havermout staan. Is er iets op tegen om 's ochtends havermout te nemen ipv yoghurt met muesli? (om en om doe ik het dan).
Kan je het niet samen in de yoghurt doen? Doe ik ook vaak met muesli en Allbran. Allbran bevat lekker veel vezels, maar het smaakt een beetje naar karton. Maar ja, dat pak moet wel op. Eigenlijk is het mijn 2e pak al, kweet eigenlijk niet zo goed meer waarom ik een nieuw pak had gekocht toen het oude op was. Niet vies ofzo, maar muesli is veel lekkerder.

Oja ik zit hier aan de Elstars, mijn favoriete appel! Maar wel zonder schil, want die blijft achter het draadje achter mijn tanden zitten en dan haal ik daaraan mijn hele tong open (= niet fijn).
Viking84maandag 21 mei 2007 @ 22:21
draadje achter je tanden?
Plukie86maandag 21 mei 2007 @ 22:24
quote:
Op maandag 21 mei 2007 22:21 schreef Viking84 het volgende:
draadje achter je tanden?
Jups, onder en boven. Omdat mijn tanden na verschillende jaren beugelleed weer scheef gingen staan. Toen zijn ze in een paar weken weer recht getrokken en daarna zijn er ijzeren stangetjes achter geplakt.
Appelschillen, sinaasappels, mandarijnen en dergelijk voedsel dat een beetje draderig is, is funest daarvoor. Gelukkig biedt de tandenborstel dan hulp om het eten er tussen uit te halen. Maar soms heb ik geen tandenborstel bij de hand en probeer ik het met mijn tong -> auw na een paar minuutjes.
Thrilledmaandag 21 mei 2007 @ 22:27
Pfft net terug van fitness.. natuurlijk weer wezen hardlopen.. en ik heb het 30 minuten volgehouden een kleine pauze meegesmokkeld omdat de loopbanden maar maximaal 15 minuten aan kunnen, omdat het anders te lang is, dus na de 1e 15 minuten stopte hij, snel weer opnieuw gestart, maar goed... ik heb het helaas niet op de 12 km/u gedaan die ik moest doen, maar op 11 km/u .. op het einde kwam ik nog 600 meter tekort.. ik was kapot op dat moment, 10 minuutjes rust en toen was ik weer bij zinnen

Wel lekker mn kuiten laten masseren op de trilplaat, voelde gooooed
dynamietdinsdag 22 mei 2007 @ 00:23
Laatste tijd ben ik ook maar een beetje gezond bezig! ik ben nu precies 190 en 78 kilo dus dat is niet eens zo verkeerd vind ik. maar ik wil gewoon wat gezonder met me lichaam om gaan. ik snoep altijd zo veel dat het gewoon niet gezond kan zijn!

Vandaag had ik nog 9km hardgelopen in 43,5 minuten dat begint toch een stuk beter te worden want ik was 5 weken geleden begonnen met 4.5km!

door het hardlopen ging ik nog meer snoepen soms een halve zak drop na het hardlopen! maar dat ben ik van de week ook aan het minderen maar ik heb ook het idee dat het gewoon gewenning/verslaving is want heb nu al een stuk minder trek naar snoep!
omearosdinsdag 22 mei 2007 @ 02:14
quote:
Op maandag 21 mei 2007 22:24 schreef Plukie86 het volgende:

[..]

Jups, onder en boven. Omdat mijn tanden na verschillende jaren beugelleed weer scheef gingen staan. Toen zijn ze in een paar weken weer recht getrokken en daarna zijn er ijzeren stangetjes achter geplakt.
Appelschillen, sinaasappels, mandarijnen en dergelijk voedsel dat een beetje draderig is, is funest daarvoor. Gelukkig biedt de tandenborstel dan hulp om het eten er tussen uit te halen. Maar soms heb ik geen tandenborstel bij de hand en probeer ik het met mijn tong -> auw na een paar minuutjes.
Al die zooi dat vast gaat zitten is idd niet fijn. Ik heb nog een beugel, kan soms vrolijk met een tandenstoker aan de gang, moet er maar eens een gewoonte van maken om die in mijn schooltas te gooien, dan hoef ik ook minder na te denken over wat ik meeneem overdag.
Alcarindinsdag 22 mei 2007 @ 06:34
Muahaha.
4 dagen lang de grootste troep gegeten die er bestaat en alleen maar op mijn luie reet gezeten, en wat is het resultaat..?
Niet eens een halve kilo erbij Oeh, eng
Dat is zo ongeveer een grote drol
Toch maar even updaten dan

Over die draadjes: ik heb er ook een, maar ik heb er eigenlijk nooit last van. Volgens mij omdat de hele ruimte tussen het draadje en mijn tanden zo ongeveer vol zit gesmeerd met die lijm, kan er ook niks tussen komen

[ Bericht 18% gewijzigd door Alcarin op 22-05-2007 06:48:19 ]
Miss_Sdinsdag 22 mei 2007 @ 08:03
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 06:34 schreef Alcarin het volgende:
Muahaha.
4 dagen lang de grootste troep gegeten die er bestaat en alleen maar op mijn luie reet gezeten, en wat is het resultaat..?
Niet eens een halve kilo erbij Oeh, eng
Dat is zo ongeveer een grote drol
Toch maar even updaten dan
dat had ik vandaag ook
een lang weekend slecht gegeten maar niets aangekomen

zo meteen maar weer ff sporten voor het ontbijt
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 08:04
Ik begon 3 weken geleden dus met lijnen, en toen had ik een appel meegenomen. De eerste appel in jaren die ik at verwoeste meteen de lijm achter mijn draad, de volgende ochtend zat ik bij de ortho.
Appels zijn afgeschaft.
Miss_Sdinsdag 22 mei 2007 @ 08:05
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 08:04 schreef Ticootje het volgende:
Ik begon 3 weken geleden dus met lijnen, en toen had ik een appel meegenomen. De eerste appel in jaren die ik at verwoeste meteen de lijm achter mijn draad, de volgende ochtend zat ik bij de ortho.
Appels zijn afgeschaft.
maar goed dat ik geen draadje heb dan ik zou mijn appels niet willen missen
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 08:13
ja ik moet nog even een manier vinden om appels makkelijk te schillen en in stukken te hakken. Ik hoorde hier dat de ikea zo'n ding heeft. Die moet ik nog even halen.
Plukie86dinsdag 22 mei 2007 @ 08:16
Met een mesje heb je een appel ook zo geschild hoor. Eitje, ik zou ook geen appels willen missen.
Viking84dinsdag 22 mei 2007 @ 08:17
Goedemorgen ,

ik ben ook weer 400 gram lichter t.o.v. gisteren, maar ik vertrouw het niet meer.
Ik zit te twijfelen of ik zal updaten of niet. Eigenlijk wil ik pas updaten als ik op 75 zit, maar als ik elke schommeling update, kan ik beter bijhouden hoe het verloopt.

Aan de achterkant van mijn bovenbenen ben ik trouwens keigespierd nu . Dat is wel heel cool. Zometeen even met gewichtjes klooien. Straks even naar het stagebureau voor een voorbeeld van een stageverslag en dan, als ik nog zin heb, vanmiddag zelf aan het schrijven. M'n stage is bijna voorbij. Nog hooguit 2 weken, schat ik zo.

[ Bericht 23% gewijzigd door Viking84 op 22-05-2007 08:24:09 ]
Plukie86dinsdag 22 mei 2007 @ 08:24
Gewoon updaten .

Ik weeg nu opeens weer 64,2, terwijl ik vorige week zomaar uit het niets opeens 63,1 woog. Raar . Enfin, ik sta nu dus ongeveer een week of 3-4 stil laag in de 64 dus. Door drukte met studie is er van sporten niet zoveel meer gekomen de afgelopen tijd, dus tijd om het weer bij te houden. Misschien dat ik dan die laatste 2 kilo er nog even af kan krijgen voordat het vakantie is. Nog 6 weekjes!
Viking84dinsdag 22 mei 2007 @ 08:27
Ok, ik heb ge-update . Maar het voelt altijd zo kut om naar boven te updaten . Ik eet iig t/m dodag erg gezond deze week, dus ik heb goede hoop dat ik deze week op de 75 kg kom. En dan toch maar geen harde broodjes in het weekend, want ik heb het idee dat die de boosdoener zijn geweest, hoe onwaarschijnlijk dat ook mag klinken.
Miss_Sdinsdag 22 mei 2007 @ 08:30
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 08:27 schreef Viking84 het volgende:
Ok, ik heb ge-update . Maar het voelt altijd zo kut om naar boven te updaten . Ik eet iig t/m dodag erg gezond deze week, dus ik heb goede hoop dat ik deze week op de 75 kg kom. En dan toch maar geen harde broodjes in het weekend, want ik heb het idee dat die de boosdoener zijn geweest, hoe onwaarschijnlijk dat ook mag klinken.
klinkt inderdaad onwaarschijnlijk
maar het kan goed zijn dat jou lichaam daar heel erg op reageerd
ik eet ze elk weekend en heb er geen last van
Alcarindinsdag 22 mei 2007 @ 08:34
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 08:13 schreef Ticootje het volgende:
ja ik moet nog even een manier vinden om appels makkelijk te schillen en in stukken te hakken. Ik hoorde hier dat de ikea zo'n ding heeft. Die moet ik nog even halen.
Ik doe het altijd met een standaard mesje... Gewoon in 4 stukken hakken en het klokhuis uit alle stukken snijden, en klaar!
Maar ik schil appels ook nooit, dat scheelt wel werk denk ik.


@Chicolate: ik zat net in het lijstje te kijken, en wil jij echt 55 kg wegen? Dat is ondergewicht bij jouw lengte, vandaar dat ik het vraag
Miss_Sdinsdag 22 mei 2007 @ 08:36
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 08:34 schreef Alcarin het volgende:

[..]


@Chicolate: ik zat net in het lijstje te kijken, en wil jij echt 55 kg wegen? Dat is ondergewicht bij jouw lengte, vandaar dat ik het vraag
dat vroeg ik me inderdaad ookal af.....
Thrilleddinsdag 22 mei 2007 @ 08:37
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 00:23 schreef dynamiet het volgende:
Laatste tijd ben ik ook maar een beetje gezond bezig! ik ben nu precies 190 en 78 kilo dus dat is niet eens zo verkeerd vind ik. maar ik wil gewoon wat gezonder met me lichaam om gaan. ik snoep altijd zo veel dat het gewoon niet gezond kan zijn!

Vandaag had ik nog 9km hardgelopen in 43,5 minuten dat begint toch een stuk beter te worden want ik was 5 weken geleden begonnen met 4.5km!

door het hardlopen ging ik nog meer snoepen soms een halve zak drop na het hardlopen! maar dat ben ik van de week ook aan het minderen maar ik heb ook het idee dat het gewoon gewenning/verslaving is want heb nu al een stuk minder trek naar snoep!
Moest je dat nou zeggen Ik voelde me net zo goed van mijn hardloopoverwinnig

Haha grapje hoor Met drop moet je trouwens uitkijken omdat het ook nog je bloeddruk flink verhoogd.. verder vind ik die 9 km zeer netjes.. dat is ook op het tempo wat ik moet lopen donderdag 6 km in 30 minuten of jij de 9 km in 45 minuten.. Ik vind hardlopen vooral mentaal ook vrij zwaar.. jij niet? Heb je misschien nog tips?
Viking84dinsdag 22 mei 2007 @ 08:39
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 08:37 schreef Thrilled het volgende:

[..]

Moest je dat nou zeggen Ik voelde me net zo goed van mijn hardloopoverwinnig

Haha grapje hoor Met drop moet je trouwens uitkijken omdat het ook nog je bloeddruk flink verhoogd.. verder vind ik die 9 km zeer netjes.. dat is ook op het tempo wat ik moet lopen donderdag 6 km in 30 minuten of jij de 9 km in 45 minuten.. Ik vind hardlopen vooral mentaal ook vrij zwaar.. jij niet? Heb je misschien nog tips?
hoi, ik heb geen tips, maar ik vroeg me wel af wat je met het vetgedrukte gedeelte bedoelt .
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 08:53
Ik vind op mn hometrainer zitten mentaal zwaar. Daarmee bedoel ik dat ik de hele tijd het ding vervloek!
Thrilleddinsdag 22 mei 2007 @ 09:00
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 08:39 schreef Viking84 het volgende:

[..]

hoi, ik heb geen tips, maar ik vroeg me wel af wat je met het vetgedrukte gedeelte bedoelt .
Nou hardlopen is gewoon een saaie bezigheid.. elke cardio is saai in principe.. dus je moet al motivatie hebben om maar te blijven rennen. En zoals gisteren ook, ik wilde van mezelf koste wat het kost, die 30 minuten halen.. Dus je loopt je benen onder je lijf, je staart naar de vloerbedekking voor je, en in je hoofd gaat het continue van: "Ik kan nu op die stopknop drukken en dan ben je klaar" "nog eventjes en dan ben je er" "zal ik stoppen of doorgaan" "mn benen gaan zeer doen" "mn hartslag is hoog, moet ik stoppen" etc.. allemaal gedachtes en twijfels of je door moet gaan of stoppen.. en bij mij speelt ook continue die brandweer in mn hoofd natuurlijk, je moet jezelf blijven motiveren om net dat beetje extra te rennen.. en dat heb je m.i. ook met roeien, fietsen, steppen enzo, omdat het allemaal zo saai is... tijdens de spinning lessen luister je naar de instructeur / instructrice en staat er muziek op.. als ik alleen cardio doe heb ik alleen mn mp3 en mijn gedachtes

Dus ik persoonlijk vind het mentaal ook nogal pittig, omdat 30 minuten lopen best lang is.. ik zeg niet dat iedereen dit zo ervaart, maar ik wel
Miss_Sdinsdag 22 mei 2007 @ 09:06
daarom is de muziek waarop je sport ook wel belangrijk merk ik
met de ene cd gaat het een stuk makkelijker dan met de ander
Alcarindinsdag 22 mei 2007 @ 09:09
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 09:00 schreef Thrilled het volgende:
Nou hardlopen is gewoon een saaie bezigheid.. elke cardio is saai in principe.. dus je moet al motivatie hebben om maar te blijven rennen.
Ga dan buiten rennen! Lijkt me veel leuker, al moet ik zeggen dat ik het nog steeds niet heb geprobeerd
Thrilleddinsdag 22 mei 2007 @ 09:09
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 09:06 schreef Miss_S het volgende:
daarom is de muziek waarop je sport ook wel belangrijk merk ik
met de ene cd gaat het een stuk makkelijker dan met de ander
Precies. Ik heb op mijn mp3 verschillende nummers staan.. En ik merk dat ik op Jumpstyle (waarbij ik net iets harder dan de maat loop) veel beter ren dan op James Blunt bijvoorbeeld
Thrilleddinsdag 22 mei 2007 @ 09:12
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 09:09 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Ga dan buiten rennen! Lijkt me veel leuker, al moet ik zeggen dat ik het nog steeds niet heb geprobeerd
Maar buiten heb ik geen digitale weergave van afstand en tijd Ik heb wel een hartslag meter waarop ik de stopwatch kan starten, maar mijn snelheid heb ik daarmee ook niet. En als je weet dat je 30 minuten moet kunnen rennen op 12 km/u dan is dat net iets makkelijker te trainen in de sportschool, omdat je hier in kan stellen dat je 30 minuten loopt, en met 12 km/u .. buiten kan ik moeilijk inschatten hoe hard ik loop, en hoever ik gelopen heb...
Viking84dinsdag 22 mei 2007 @ 09:15
Om die reden kom ik dus nooit in de sportschool en doe ik veel liever een groepsles .
Ik denk dat hardlopen buiten ook wel saai wordt op den duur. Daarom wil ik ook echt een doel hebben om naartoe te werken. Bijv de vier mijl van groningen of bijv lopen voor het goede doel. En vooral variatie. Niet altijd op dezelfde plek lopen. Wat me ook wel leuk lijkt --> survival run. Dan loop je dus in een tamelijk bebost en begroeid gebied.
Maar goed, eerst maar eens zorgen dat ik 20 min onafgebroken kan hardlopen .
dynamietdinsdag 22 mei 2007 @ 10:01
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 08:37 schreef Thrilled het volgende:

[..]

Moest je dat nou zeggen Ik voelde me net zo goed van mijn hardloopoverwinnig

Haha grapje hoor Met drop moet je trouwens uitkijken omdat het ook nog je bloeddruk flink verhoogd.. verder vind ik die 9 km zeer netjes.. dat is ook op het tempo wat ik moet lopen donderdag 6 km in 30 minuten of jij de 9 km in 45 minuten.. Ik vind hardlopen vooral mentaal ook vrij zwaar.. jij niet? Heb je misschien nog tips?
Hmm Ik had eerder ook al wel hard gelopen dus me conditie was ook zo maar weer goed dat merkte ik duidelijk.

En 1 tip die mij veel help is ff inlopen/ joggen 1km ofzo en dan goed rekken.

Ik loop altijd buiten langs de dijk vind ik veel beter als binnen, langs de dijk staan stenen precies om de honderd meter zo weet ik precies hoe snel ik loop. dit heb ik ook wel is gecontroleerd met google earth en het klopt precies!
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 10:02
Ik heb trouwens mijn broek aan!!!! Ja degene die niet meer dicht kon!!
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 10:03
Goeiemorgen. Ik heb een broodje light jam en 20+ kaas achter de kiezen Smaakt goed, alleen ik heb nog honger Misschien strax ff wat fruit nemen.

Vanmiddag Emmen in en flink wat lopen. Ik moet weer shoppen
k_i_mdinsdag 22 mei 2007 @ 10:16
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 10:02 schreef Ticootje het volgende:
Ik heb trouwens mijn broek aan!!!! Ja degene die niet meer dicht kon!!
. . .
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 10:23
Ja echt lekker, vanmorgen zat ik op 66,5 kilo. Dat betekend dat ik nu 3,5 kilo ben afgevallen in 3 weken. Ik had het toch graag sneller gezien, maar ik zie wel resultaten. Nu doe ik ook fietsen, dus misschien dat het dan iets sneller gaat.

Ik zit nu elke dag tussen de 1000 en 1100 cal. Het is ook niet goed om dat aantal te verkleinen, toch? Of kan ik een week proberen rond de 700 te komen? Misschien dat het dan iets sneller gaat.
k_i_mdinsdag 22 mei 2007 @ 10:26
Volgens mij maakt dat geen reet uit, ik zit per dag ook op heel weinig calorieën, en ik val nu ook heel langzaam af. Nu is het meer cm's meten dan kg's.
Miss_Sdinsdag 22 mei 2007 @ 10:26
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 10:23 schreef Ticootje het volgende:
Ja echt lekker, vanmorgen zat ik op 66,5 kilo. Dat betekend dat ik nu 3,5 kilo ben afgevallen in 3 weken. Ik had het toch graag sneller gezien, maar ik zie wel resultaten. Nu doe ik ook fietsen, dus misschien dat het dan iets sneller gaat.

Ik zit nu elke dag tussen de 1000 en 1100 cal. Het is ook niet goed om dat aantal te verkleinen, toch? Of kan ik een week proberen rond de 700 te komen? Misschien dat het dan iets sneller gaat.
3,5 in 3 weken is al erg snel hoor

en 1000kcal is ookal erg weinig
als je dat gaat verkleinen is de kans alleen maar groter dat je uiteindelijk alles weer aan komt
Miss_Sdinsdag 22 mei 2007 @ 10:27
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 10:26 schreef k_i_m het volgende:
en ik val nu ook heel langzaam af.
ik vond je al zo stil de laatste tijd
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 10:29
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 10:26 schreef Miss_S het volgende:

[..]

3,5 in 3 weken is al erg snel hoor

en 1000kcal is ookal erg weinig
als je dat gaat verkleinen is de kans alleen maar groter dat je uiteindelijk alles weer aan komt
Ik had het zo graag sneller gezien. Mijn vader is in de eerste week 4 kilo afgevallen. Misschien toch maar Sonja Bakkeren??
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 10:32
ik moet douchen maar heb geen zin

Moeders wou me creme kopen waarvan je afvalt (tv reclame ) ze denkt echt dat alles werkt
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 10:33
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 10:32 schreef Qwea het volgende:
ik moet douchen maar heb geen zin

Moeders wou me creme kopen waarvan je afvalt (tv reclame ) ze denkt echt dat alles werkt
Ik heb ook al geroepen dat ik dat nodig heb....

Ik heb hier nog wel afslankpillen liggen, maar laat ik er maar niet aan beginnen. Ik word er zo onrustig van.
k_i_mdinsdag 22 mei 2007 @ 10:34
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 10:27 schreef Miss_S het volgende:

[..]

ik vond je al zo stil de laatste tijd
Dat kwam omdat ik geen zin in dat gezeik van jou had .
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 10:35
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 10:33 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Ik heb ook al geroepen dat ik dat nodig heb....

Ik heb hier nog wel afslankpillen liggen, maar laat ik er maar niet aan beginnen. Ik word er zo onrustig van.
volgens mij werkt die shit niet eens Creme waarvan je afvalt, waarom zou je dan op dieet gaan
k_i_mdinsdag 22 mei 2007 @ 10:35
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 10:29 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Ik had het zo graag sneller gezien. Mijn vader is in de eerste week 4 kilo afgevallen. Misschien toch maar Sonja Bakkeren??
Joh, je hebt toch nog best wel veel weken tot je vakantie? Komt wel goed hoor!
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 10:38
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 10:35 schreef Qwea het volgende:

[..]

volgens mij werkt die shit niet eens Creme waarvan je afvalt, waarom zou je dan op dieet gaan
Dat klinkt mij zo goed in de oren, maar ik ben slim genoeg om te weten dat wondermiddeltjes niet bestaan. Plastische chirugie daar gelaten..
Miss_Sdinsdag 22 mei 2007 @ 10:42
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 10:29 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Ik had het zo graag sneller gezien. Mijn vader is in de eerste week 4 kilo afgevallen. Misschien toch maar Sonja Bakkeren??
mannen vallen sowieso sneller af
en misschien had hij meer overgewicht?
snel afvallen is helemaal niet goed, is alleen maar goed voor het jojo effect
Alcarindinsdag 22 mei 2007 @ 10:43
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 10:29 schreef Ticootje het volgende:
Mijn vader is in de eerste week 4 kilo afgevallen.
Maar je vader is een man (denk ik ), en mannen vallen altijd sneller af dan vrouwen. Niet eerlijk, maar wel waar
k_i_mdinsdag 22 mei 2007 @ 10:53
Mensen gaat het trouwens eindelijk opvallen dat ik weer ruimer in mijn kleding zit. Okee, je moet er wel 5,5kg voor afvallen, maar dan heb je ook wat .
Alcarindinsdag 22 mei 2007 @ 10:56
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 10:53 schreef k_i_m het volgende:
Mensen gaat het trouwens eindelijk opvallen dat ik weer ruimer in mijn kleding zit. Okee, je moet er wel 5,5kg voor afvallen, maar dan heb je ook wat .
Och, ik moest daar 8 kilo voor afvallen, geloof ik. En nog steeds hebben veel mensen totaal niets door. Dus bij jou zien ze het nog snel
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 10:57
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 10:53 schreef k_i_m het volgende:
Mensen gaat het trouwens eindelijk opvallen dat ik weer ruimer in mijn kleding zit. Okee, je moet er wel 5,5kg voor afvallen, maar dan heb je ook wat .
Same here. Mn zus zei laatst dat ik een nieuw colbert moest kopen, deze werd te ruim terwijl ze deze nog geen half jaar geleden met me heeft gekocht
_Hestia_dinsdag 22 mei 2007 @ 10:58
Ticootje, fijn dat je je broek weer aan kan

Alleen ik zou gewoon zo rond de 1000-1100 blijven zitten hoor, dat is al erg weinig, en als je nog minder eet, is de kans groot dat je na een tijd alles er weer aan eet. 3,5 kg in 3 weken is al erg veel ( aangeraden wordt om maximaal 1 kg per week af te vallen) en na een tijdje zul je altijd merken dat het wat langzamer gaat dan in het begin. Dus ik zou gewoon zo blijven doen als je nu doet
Miss_Sdinsdag 22 mei 2007 @ 11:00
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 10:57 schreef Qwea het volgende:

[..]

Same here. Mn zus zei laatst dat ik een nieuw colbert moest kopen, deze werd te ruim terwijl ze deze nog geen half jaar geleden met me heeft gekocht
bij mij werd nu pas opgemerkt door sommige dat ik afgevallen ben
k_i_mdinsdag 22 mei 2007 @ 11:01
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 10:56 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Och, ik moest daar 8 kilo voor afvallen, geloof ik. En nog steeds hebben veel mensen totaal niets door. Dus bij jou zien ze het nog snel
Ik hoop het, want ik begin alweer aardig terug te plooien in mijn oude vorm. Niet helemaal natuurlijk, daar moet nog goed voor gesport worden . Maar de ergste vetophopingen zijn weg .
Viking84dinsdag 22 mei 2007 @ 11:18
@ Ticootje: meen je nou echt dat je vindt dat je langzaam afvalt? Doe even normaal zeg! .
Bovendien: als je te snel afvalt, zit alles er in no time weer aan. Dus je kunt beter wat rustiger aan doen en zorgen dat het eraf blijft, want ik neem aan dat dat is wat je wilt.

Ik heb weer een halve ananas op .
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 11:23
ik verveel me de touwtiefus en heb honger
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 11:50
Ik moet gewoon meer geduld hebben..
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 13:09
ik zit maar een de yoghurt met een mandarijn en een appel. heb helemaal geen honger
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 13:22
miss s, in je fobo staat een foto met een rode jurk. Waar heb je die vandaan??
Alcarindinsdag 22 mei 2007 @ 13:29
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 13:09 schreef Qwea het volgende:
ik zit maar een de yoghurt met een mandarijn en een appel. heb helemaal geen honger
Mafkees...2 uur geleden had je wel honger!
Maar dan kan ook met verveling te maken hebben, die 2 gaan meestal wel samen..
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 13:33
ik ben echt helemaal uit mn humeur Moe,verveeld, chagarijnig.

*zucht*
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 13:35
ik heb pas echt trek zo rond etenstijd. dus rond een uur of half 6 ebn ik in staat een olifant op te eten. Gister at ik pas om half 8, ik dacht dat ik flauw ging.

edit- ik heb net nog even gekeken, maar ik ben pas 2 weken aan het lijnen, dus 3,5 in 2 weken is wel netjes.
Viking84dinsdag 22 mei 2007 @ 14:09
3,5 kg in 2 weken is teveel. Dat is geen vet. Wat het wel is: vocht en spierweefsel en geloof me: je wilt geen spierweefsel verliezen. Dus eet liever wat meer en doe wat kalmer aan, want als je zo doorgaat, krijg je daar spijt van. Aanbevolen wordt: hooguit 1 kg per week (veel diëtisten adviseren zelfs 1 kg per maand).

Ik heb trouwens een Snickers gehad .
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 14:15
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 14:09 schreef Viking84 het volgende:
3,5 kg in 2 weken is teveel. Dat is geen vet. Wat het wel is: vocht en spierweefsel en geloof me: je wilt geen spierweefsel verliezen. Dus eet liever wat meer en doe wat kalmer aan, want als je zo doorgaat, krijg je daar spijt van. Aanbevolen wordt: hooguit 1 kg per week (veel diëtisten adviseren zelfs 1 kg per maand).

Ik heb trouwens een Snickers gehad .
ik een mars icecream En zit nu aan de kippensoep
Viking84dinsdag 22 mei 2007 @ 14:16
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 14:15 schreef Qwea het volgende:

[..]

ik een mars icecream En zit nu aan de kippensoep
Ik ga zo aan de thee . Zoethoutthee .
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 14:17
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 14:09 schreef Viking84 het volgende:
3,5 kg in 2 weken is teveel. Dat is geen vet. Wat het wel is: vocht en spierweefsel en geloof me: je wilt geen spierweefsel verliezen. Dus eet liever wat meer en doe wat kalmer aan, want als je zo doorgaat, krijg je daar spijt van. Aanbevolen wordt: hooguit 1 kg per week (veel diëtisten adviseren zelfs 1 kg per maand).

Ik heb trouwens een Snickers gehad .
Ja maar in het begin is het toch altijd iets meer?? Ik drink per dag 3 liter vocht, dus ik denk niet dat het vocht is wat ik verlies.

En 1 kg per maand?? Ik wil sowieso 10 kilo eraf... dat is dan 10 maanden. Dan is de zomer alweer voorbij. Het liefst ga ik nog iets verder dan 10 kilo..
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 14:19
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 14:16 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik ga zo aan de thee . Zoethoutthee .
ik moet helaas over 1.5 u naar een afspraak waar ik helemaal geen zin in heb

Geef mij ook es thee
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 14:21
885 kcal, en daar zit mn aaf eten bij in
Viking84dinsdag 22 mei 2007 @ 14:22
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 14:17 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Ja maar in het begin is het toch altijd iets meer?? Ik drink per dag 3 liter vocht, dus ik denk niet dat het vocht is wat ik verlies.

En 1 kg per maand?? Ik wil sowieso 10 kilo eraf... dat is dan 10 maanden. Dan is de zomer alweer voorbij. Het liefst ga ik nog iets verder dan 10 kilo..
In het begin gaat het inderdaad sneller, maar dan nog is 3,5 kg in 2 weken wel erg snel (en dus beslist niet iets om over te klagen). Ik verloor zelf 2 á 3 kg per maand in het begin. Nu gaat het iets langzamer. Hoop alsnog op 1 á 1,5 kg per maand te zitten.
Als je zegt dat je dan en dan zoveel kg kwijt wilt zijn, word je geheid teleurgesteld. 10 kg eraf in zo'n korte periode (en het er dan ook af houden) is een onrealistisch streven. Het kan wel, maar dan kun je elke lente opnieuw op dieet (en hoe vaker je dieet, hoe moeilijker het wordt om er iets af te krijgen). Dus ik zou het liever in 1 keer goed doen dan elk jaar weer opnieuw op dieet te moeten. Dan maar niet slank de zomer in. Slank de winter in is ook prima, want ik ben dan volgende zomer ook nog slank .
Viking84dinsdag 22 mei 2007 @ 14:23
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 14:21 schreef Qwea het volgende:
885 kcal, en daar zit mn aaf eten bij in
en die marsdinges ook al? . Eet eens wat meer jij! .
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 14:24
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 14:23 schreef Viking84 het volgende:

[..]

en die marsdinges ook al? . Eet eens wat meer jij! .
Ja die zit er bij in alles wat ik vandaag heb gegeten zit er bij in. Ooh, behalve mn liga. Van 132 kcal. Dan heb ik nog vet weinig Vanaaf maar weer extra fruit dan

Ik zat net te kijken, ben 24-4 begonnen dus a.s donderdag een maand. Ben van 90 naar 84 gegaan
Alcarindinsdag 22 mei 2007 @ 14:24
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 14:22 schreef Viking84 het volgende:
Dan maar niet slank de zomer in. Slank de winter in is ook prima, want ik ben dan volgende zomer ook nog slank .
Ik zei toen ik begon: ik ga slank de lente van 2008 in! Maar eigenlijk vind ik mezelf nu al wel slank. Dus met zo'n instelling kan het alleen maar meevallen!
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 14:24
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 14:22 schreef Viking84 het volgende:

[..]

In het begin gaat het inderdaad sneller, maar dan nog is 3,5 kg in 2 weken wel erg snel (en dus beslist niet iets om over te klagen). Ik verloor zelf 2 á 3 kg per maand in het begin. Nu gaat het iets langzamer. Hoop alsnog op 1 á 1,5 kg per maand te zitten.
Als je zegt dat je dan en dan zoveel kg kwijt wilt zijn, word je geheid teleurgesteld. 10 kg eraf in zo'n korte periode (en het er dan ook af houden) is een onrealistisch streven. Het kan wel, maar dan kun je elke lente opnieuw op dieet (en hoe vaker je dieet, hoe moeilijker het wordt om er iets af te krijgen). Dus ik zou het liever in 1 keer goed doen dan elk jaar weer opnieuw op dieet te moeten. Dan maar niet slank de zomer in. Slank de winter in is ook prima, want ik ben dan volgende zomer ook nog slank .
Je hebt helemaal gelijk hoor. Ik was wel van plan om slank te blijven.
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 14:26
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 14:22 schreef Viking84 het volgende:

[..]

In het begin gaat het inderdaad sneller, maar dan nog is 3,5 kg in 2 weken wel erg snel (en dus beslist niet iets om over te klagen). Ik verloor zelf 2 á 3 kg per maand in het begin. Nu gaat het iets langzamer. Hoop alsnog op 1 á 1,5 kg per maand te zitten.
Als je zegt dat je dan en dan zoveel kg kwijt wilt zijn, word je geheid teleurgesteld. 10 kg eraf in zo'n korte periode (en het er dan ook af houden) is een onrealistisch streven. Het kan wel, maar dan kun je elke lente opnieuw op dieet (en hoe vaker je dieet, hoe moeilijker het wordt om er iets af te krijgen). Dus ik zou het liever in 1 keer goed doen dan elk jaar weer opnieuw op dieet te moeten. Dan maar niet slank de zomer in. Slank de winter in is ook prima, want ik ben dan volgende zomer ook nog slank .
precies ik wilde eig in Julie 78 wegen. Maar ik heb een vermoeden dat dat niet gaat lukken. lekker boeien. Ik ben toch mooi nu al 6 kilo kwijt
Plukie86dinsdag 22 mei 2007 @ 14:41
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 14:09 schreef Viking84 het volgende:
3,5 kg in 2 weken is teveel. Dat is geen vet. Wat het wel is: vocht en spierweefsel en geloof me: je wilt geen spierweefsel verliezen. Dus eet liever wat meer en doe wat kalmer aan, want als je zo doorgaat, krijg je daar spijt van. Aanbevolen wordt: hooguit 1 kg per week (veel diëtisten adviseren zelfs 1 kg per maand).
Ik ben het hier helemaal mee eens. Ticootje, 3,5 kilo in 2 weken is echt veel te veel! Zoveel vallen mensen af die heel erg dik zijn, en niet mensen die maar een paar kilo kwijt willen. Ik zou hiermee oppassen, want je breekt je spieren af in plaats van vet. Het gevolg is dat je basaalmetabolisme omlaag is gegaan, omdat spieren in rust ook verbranden. Als je dan weer meer gaat eten, komt het gewicht 2 keer zo snel weer terug dan dat het eraf ging, en vaak komt er dan nog meer bij. En dat noemt men ook wel het jojoeffect.
1000 kcal is te weinig. Een dag of wat is niet zo erg, maar stelselmatig zo weinig eten wel. En 700 kcal per dag is helemaal te weinig!
Wat je met de opmerkingen van Viking en mij doet moet je zelf weten, maar het zou jammer zijn als je weer terug kwam in 'Slank de winter in'.
hummusdinsdag 22 mei 2007 @ 14:44
Als je net begonnen bent met een andere leefstijl en andere eetgewoontes dan is 3,5 kilo in twee weken niet teveel hoor. Op een gegeven moment gaat dit toch wel zakken naar ongeveer 1 kilo per week. Het drastisch omgooien van een ongezond eetpatroon naar een gezond eetpatroon kan al 2 kilo per week als gevolg hebben, wat natuurlijk niet wil zeggen dat je het gewichtsverlies op dit tempo vol gaat houden.

Een beetje overdreven reacties, vind ik.
Plukie86dinsdag 22 mei 2007 @ 14:51
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 14:44 schreef hummus het volgende:
Als je net begonnen bent met een andere leefstijl en andere eetgewoontes dan is 3,5 kilo in twee weken niet teveel hoor. Op een gegeven moment gaat dit toch wel zakken naar ongeveer 1 kilo per week. Het drastisch omgooien van een ongezond eetpatroon naar een gezond eetpatroon kan al 2 kilo per week als gevolg hebben, wat natuurlijk niet wil zeggen dat je het gewichtsverlies op dit tempo vol gaat houden.

Een beetje overdreven reacties, vind ik.
Het gaat hier om iemand die 70 kilo was, en een volstrekt normaal BMI had/heeft. Niet iemand die meer dan 100 kilo woog, zodat het in het begin zo snel gaat. Enne, 1 kilo per week is dan nog steeds erg veel!
Dat vond ik ook zo verschrikkelijk fout aan het tv programma Afvallers met sterren, als je niet minstens 3 kilo per week afviel was je niet goed bezig.
Maar goed, we zien wel hoe het verder zal gaan met Ticootje.
k_i_mdinsdag 22 mei 2007 @ 14:54
Maar vergeet even niet dat eten niet de primaire oorzaak is, maar dat stoppen met roken (ook mijn manco) en hormonen meespelen.
Lienekiendinsdag 22 mei 2007 @ 14:56
De eerste twee kilo van die 3,5 is waarschijnlijk vocht.
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 14:56
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 14:51 schreef Plukie86 het volgende:

[..]

Het gaat hier om iemand die 70 kilo was, en een volstrekt normaal BMI had/heeft. Niet iemand die meer dan 100 kilo woog, zodat het in het begin zo snel gaat. Enne, 1 kilo per week is dan nog steeds erg veel!
Dat vond ik ook zo verschrikkelijk fout aan het tv programma Afvallers met sterren, als je niet minstens 3 kilo per week afviel was je niet goed bezig.
Maar goed, we zien wel hoe het verder zal gaan met Ticootje.
Ik doe het nog hoor...

Ik heb wel een stuk taart laten staan net. Ik vond het toch zonde om een punt weg te eten nu ik zo goed bezig ben...

Ik zit nu op 600 cal. vandaag. Ik moet nog avond eten en ik ga ook nog sporten.
Thrilleddinsdag 22 mei 2007 @ 14:59
Net thuis van school, heb post van de brandweer Ik weet nu precies wat ik kan verwachten met de sporttest.. en we beginnen gelukkig met het hardlopen..
quote:
A. Duurloop
De kandidaat moet in sportkleding een afstand van 6 (zes) kilometer hardlopend afleggen.

Beoordeling:
Minder dan 30 min. = Goed
30 t/m 35 min. = Voldoende
35 t/m 40 min. = Zwak
meer dan 40 minuten = Onvoldoende
Dus ja, hopen dat het op een loopband is, dan kan je tenminste je krachten verdelen..

Verder krijg ik die dag ook:
quote:
B. Coördinatie en behendigheid
De kandidaten moeten in groepjes van 3-4 personen op tempo een hindernisbaan lopen. In deze baan zijn de volgende onderdelen opgenomen:
- Springen (hoogte-, verte-, en dieptesprong)
resp. over een touw van 1 meter hoogte, van mat tot mat en van de kast
- Klimmen / Klauteren
Het wandrek opklimmen, bovenlangs gaan, overstappen naar het volgende wandrek, bovenlangs gaan, via de bovenzijde van het wandrek aan de achterzijde naar beneden klimmen.
- Balanceren
De kandidaten moeten één voor één twee omgekeerde banken over.
- Kruipen
De kandidaten kruipen (5) vijf maal onder de bok door.

C. Kracht
Dit deel bestaat uit 5 onderdelen:
1. Buikspiertest
- samengevat: benen op de bank, handen achter het oor, minimaal 15 keer met de kin de knieen aanraken
2. Armspiertest 1
- samengevat: staan, armen gestrekt langs het lichaam en met en curlstang van 13 kg (stang 8k + 2x 2,5kg) setjes doen. 25x = goed
3. Armspiertest 2
- samengevat: Bankdrukken, liggend een halterstang á 20 kg (stang 10kg + 2 x 5kg) opdrukken
25x = goed
4. Rugspiertest
- samengevat: Je lichaam maakt een hoek van 90 graden ten hoogte van je heupen, met je rug omhoog (horizontaal) komen en weer laten zakken. 25 x = goed
5. Lenigheid rug
- Benen gestrekt, voorover buigen , en men kijkt naar hoever je komt, tot je polsen is goed?

D. Spelvaardigheid
10 minuten basketballen.

E. Claustrofobie
De kandidaat met gelaatstuk en blindering door een ruimte laten lopen en wordt beoordeeld op de volgende aspecten:
- gedragspatroon
- paniek
- reactie op opdrachten
Eigenlijk gewoon een lekkere gymles dus De krachttrainingen komen wel goed, aangezien ik op de sportschool zwaarder train.. vanavond even deze oefeningen proberen, kijken hoe ze gaan
quote:
F. Zwemvaardigheid
De volgende opdrachten moeten in zwemkleding worden afgelegd:
1. 25m schoolslag
2. 25m borstcrawl
3. 25m enkelvoudige rugslag
4. 15m onderwater zwemmen vanaf waterkant

De onderdelen 1 t/m 4 moeten zonder onderbreking achter elkaar worden afgelegd

De volgende onderdelen moeten in overall en zonder schoeisel worden uitgevoerd.
1. 50m schoolslag
2. 25m rugslag
3. redsprong, hoekduik
4. 4 ringen opduiken (2m diepte)
Wordt leuk
Viking84dinsdag 22 mei 2007 @ 15:01
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 14:24 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ja die zit er bij in alles wat ik vandaag heb gegeten zit er bij in. Ooh, behalve mn liga. Van 132 kcal. Dan heb ik nog vet weinig Vanaaf maar weer extra fruit dan

Ik zat net te kijken, ben 24-4 begonnen dus a.s donderdag een maand. Ben van 90 naar 84 gegaan
dat is ook teveel .
Plukie86dinsdag 22 mei 2007 @ 15:02
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 14:59 schreef Thrilled het volgende:
Brandweerverhaal
Veel succes ermee! Volgens mij gaat het wel goedkomen met jou.
Als er in dit topic weer eens brandjes uitbreken kun jij ze mooi blussen.
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 15:03
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 14:56 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Ik doe het nog hoor...

Ik heb wel een stuk taart laten staan net. Ik vond het toch zonde om een punt weg te eten nu ik zo goed bezig ben...

Ik zit nu op 600 cal. vandaag. Ik moet nog avond eten en ik ga ook nog sporten.
600 kcal is kei weinig. je aaf eten bedraagt +- 400 a 500 kcal. Dan zit je op 1000 a 1100 kcal. Das best weinig IMHO, maar wie ben ik Ik ben een vreetzakje
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 15:04
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:03 schreef Qwea het volgende:

[..]

600 kcal is kei weinig. je aaf eten bedraagt +- 400 a 500 kcal. Dan zit je op 1000 a 1100 kcal. Das best weinig IMHO, maar wie ben ik Ik ben een vreetzakje
Ja dat klopt, elke dag zit ik op de 1000 tot 1100. Al zal dat vandaag iets meer worden. Ik denk aan een biertje vanavond.
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 15:05
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:01 schreef Viking84 het volgende:

[..]

dat is ook teveel .
En toch doe ik het verantwoord. Van dik 2500 a 3000 kcal per dag naar 1400 en soms op slechte dagen 1600. Ik krijg mn vitaminen, eet gezond en drink genoeg. En in het weekend zondig ik

Ik ben er wel blij mee Maar het is bij mij ook niet raar dat ik zoveel afval. Als je van dik 2500 kcal per dag (denk aan ontbijten met cola en koekjes) naar een normaal ontbijt,lunch en avond eten gaat met wat fruit tussen door dan is het IMHO niet raar dat de kilo's eraf vliegen. Kan wel merken dat het nu traag gaat. Ben maar 300 gram afgevallen
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 15:06
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:04 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Ja dat klopt, elke dag zit ik op de 1000 tot 1100. Al zal dat vandaag iets meer worden. Ik denk aan een biertje vanavond.
Als ik kijk naar mn eigen eten waarmee ik op 1400 kcal per dag zit, dan moet jij extreem weinig eten of zie ik dat verkeerd?
Thrilleddinsdag 22 mei 2007 @ 15:11
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:02 schreef Plukie86 het volgende:

[..]

Veel succes ermee! Volgens mij gaat het wel goedkomen met jou.
Als er in dit topic weer eens brandjes uitbreken kun jij ze mooi blussen.
Ja als ik nu die onderdelen bekijk maak ik me echt alleen maar druk over het hardlopen. De rest is gewoon gymles (lekker apenkooien en basketballen ) , de krachttesten is gewoon fitnessen, want zo heftig zijn die oefeningen niet. Maar omdat het hardlopen als eerste is, kan ik ook uitgeblust (hihi) zijn voor de rest van de middag natuurlijk ... ik gooi me vol met extran/dextro ofzo , redbull.. barst van de energie goed uitslapen etc...ik hou jullie op de hoogte, of je het nou wilt of niet
_Hestia_dinsdag 22 mei 2007 @ 15:12
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:11 schreef Thrilled het volgende:

[..]

Ja als ik nu die onderdelen bekijk maak ik me echt alleen maar druk over het hardlopen. De rest is gewoon gymles (lekker apenkooien en basketballen ) , de krachttesten is gewoon fitnessen, want zo heftig zijn die oefeningen niet. Maar omdat het hardlopen als eerste is, kan ik ook uitgeblust (hihi) zijn voor de rest van de middag natuurlijk ... ik gooi me vol met extran/dextro ofzo , redbull.. barst van de energie goed uitslapen etc...ik hou jullie op de hoogte, of je het nou wilt of niet
het zal vast wel goedkomen, succes ermee
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 15:14
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:06 schreef Qwea het volgende:

[..]

Als ik kijk naar mn eigen eten waarmee ik op 1400 kcal per dag zit, dan moet jij extreem weinig eten of zie ik dat verkeerd?
Nee dat valt dus echt heel erg mee.

Ik ontbijt dus met cracottes of yoghurt of drinkontbijt bij haast

Dan ochtendtussendoortje fruit 1 stuks soms 2 en een flesje hero actifruit.

Dan lunch gewoon 2 boterhammen, wel met light beleg, zoals kip/kalkoen.

Soms 's middags tussendoortje zoals kwark of vanilleyoghurt

En 's avonds eet ik normaal. Nou ja ik schep gewoon 1x op. Bij rijst en macaroni hou ik 100 gram aan (dat is echt wel veel) en aardappels 150 gram. Groente let ik niet op. En mager vlees. Soms nog iets na.

's avond eet ik dan nog fruit.

Tussendoor drink ik wel heel veel, vandaar dat ik ook niet echt honger heb. Behalve dus rond het avond eten.
_Hestia_dinsdag 22 mei 2007 @ 15:22
Ik ben niet echt lekker vandaag, net al paar uur geslapen, dus alleen om 11 uur een boterham met 20+ smeerkaas gehad en net weer 1 en wat glazen limonade gedronken, maar verder niet. Strax naar mn vriend, daar wel gewoon avondeten, maar denk dat het daar wel bij zal blijven vandaag...
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 15:23
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:14 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Nee dat valt dus echt heel erg mee.

Ik ontbijt dus met cracottes of yoghurt of drinkontbijt bij haast

Dan ochtendtussendoortje fruit 1 stuks soms 2 en een flesje hero actifruit.

Dan lunch gewoon 2 boterhammen, wel met light beleg, zoals kip/kalkoen.

Soms 's middags tussendoortje zoals kwark of vanilleyoghurt

En 's avonds eet ik normaal. Nou ja ik schep gewoon 1x op. Bij rijst en macaroni hou ik 100 gram aan (dat is echt wel veel) en aardappels 150 gram. Groente let ik niet op. En mager vlees. Soms nog iets na.

's avond eet ik dan nog fruit.

Tussendoor drink ik wel heel veel, vandaar dat ik ook niet echt honger heb. Behalve dus rond het avond eten.
Hmm dat valt idd wel mee ja. Ik eet echt veel fruit voornamelijk. En bij vlees let ik ook niet echt op. Als ik ehct op het vlees ga letten haal ik mn 1400 niet eens
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 15:23
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:22 schreef Sylvana het volgende:
Ik ben niet echt lekker vandaag, net al paar uur geslapen, dus alleen om 11 uur een boterham met 20+ smeerkaas gehad en net weer 1 en wat glazen limonade gedronken, maar verder niet. Strax naar mn vriend, daar wel gewoon avondeten, maar denk dat het daar wel bij zal blijven vandaag...
Same here. Moe,futloos en een rot humeur Maar vreten doe ik wel gewoon
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 15:29
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:23 schreef Qwea het volgende:

[..]

Hmm dat valt idd wel mee ja. Ik eet echt veel fruit voornamelijk. En bij vlees let ik ook niet echt op. Als ik ehct op het vlees ga letten haal ik mn 1400 niet eens
Wat voor vlees eet je dan? Varkensvlees zit veel in.

Ik eet voornamelijk kip. Ik ben een kei in het klaarmaken van kipgerechten.
Viking84dinsdag 22 mei 2007 @ 15:32
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:23 schreef Qwea het volgende:

[..]

Hmm dat valt idd wel mee ja. Ik eet echt veel fruit voornamelijk. En bij vlees let ik ook niet echt op. Als ik ehct op het vlees ga letten haal ik mn 1400 niet eens
valt me mee wat Ticootje nog eet . Lijkt wel op mijn eetpatroon (al eet ik net iets minder, vrees ik ).
Wat ik momenteel eet:

's ochtends: yoghurt met cruesli (en vanaf morgen dus muesli ).
Daar bleef het tot voor kort bij 's ochtends, maar nu eet ik ook weer een stuk fruit.
Dan lunch: drie crackers of twee boterhammen met aardbei. Daarbij ook weer een stuk fruit.
In de loop van de middag een eierkoek of die bewaar ik voor 's avonds. Als ik ananas in huis heb, eet ik in de loop vd middag ook nog een halve ananas op .
's Avonds: avondeten. 50 gram rijst, 100 gram pasta of *een bepaalde hoeveelheid* aardappelen. Ik eet eigenlijk alleen groente als ik rijst of pasta eet. Bij aardappelen eet ik een stuk vlees (schnitzel oid) met appelmoes.
En na het avondeten eet ik dus niks meer, of ik eet een eierkoek.

Over eierkoeken gesproken... *naar de kast rent .
Viking84dinsdag 22 mei 2007 @ 15:33
*eierkoek met poes deelt .
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 15:34
ik ben gek op rijstewafels...
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 15:34
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:33 schreef Viking84 het volgende:
*eierkoek met poes deelt .
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 15:34
zit in eierkoeken niet veel calorieën ? ik vind die met dat witte spul er tussen zo lekker
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 15:35
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:34 schreef Ticootje het volgende:
ik ben gek op rijstewafels...
snack a jacks
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 15:38
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:35 schreef Qwea het volgende:

[..]

snack a jacks
chocola Alleen dat is weer niet goed.. Maar wel erg lekker
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 15:39
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:38 schreef Ticootje het volgende:

[..]

chocola Alleen dat is weer niet goed.. Maar wel erg lekker
karamel
Viking84dinsdag 22 mei 2007 @ 15:41
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:34 schreef Qwea het volgende:
zit in eierkoeken niet veel calorieën ? ik vind die met dat witte spul er tussen zo lekker
daar zitten veel calorieën in ja . Ik heb gewone, dus zonder wit spul en zonder chocola. En ze zijn ook niet zo hard en zoet als die met spul / chocola. In grote eierkoeken zitten 90 kcal geloof ik. Geen idee hoeveel er in kleine zitten. Minder dan 90 kcal neem ik aan, daar kan ik mee leven .
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 15:42
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:41 schreef Viking84 het volgende:

[..]

daar zitten veel calorieën in ja . Ik heb gewone, dus zonder wit spul en zonder chocola. En ze zijn ook niet zo hard en zoet als die met spul / chocola. In grote eierkoeken zitten 90 kcal geloof ik. Geen idee hoeveel er in kleine zitten. Minder dan 90 kcal neem ik aan, daar kan ik mee leven .
ik lust alleen die met wit spul en chocolade
Viking84dinsdag 22 mei 2007 @ 16:12
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 15:42 schreef Qwea het volgende:

[..]

ik lust alleen die met wit spul en chocolade
jij moet gewoon niet zo zeuren .
Ticootjedinsdag 22 mei 2007 @ 16:21
eierkoeken zijn best lief!
Chicolatedinsdag 22 mei 2007 @ 17:12
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 08:34 schreef Alcarin het volgende:

@Chicolate: ik zat net in het lijstje te kijken, en wil jij echt 55 kg wegen? Dat is ondergewicht bij jouw lengte, vandaar dat ik het vraag
Nee hoor Mijn werkelijke streefgewicht ligt ergens rond de 60 (op dat gewicht voel ik me het prettigst, heb ik afgelopen jaren gemerkt). Maar als ik 60 werkelijk als streefgewicht invul, zal ik alijd 61 of 62 blijven, omdat ik er dan 'bijna' ben en dan automatisch meer ga 'zondigen'. Eigenlijk gewoon een spelletje met mezelf en ik trap er nog in ook.

Mijn weegschaal zit me trouwens echt te fucken! Ik heb gister niet veel gegeten, niet gezondigd (ja of je moet het toetje een zonde noemen, met veel cruesli) en vannacht slecht geslapen. Toen ik wakker werd, keek ik in de spiegel en was mn buik plat , of in ieder geval platter dan normaal ... weegschaal zei: "je bent een halve kilo aangekomen"

Hoe kan dat? Doordat ik vannacht bijna niet geslapen heb ofzo? Snap er echt nix van (en na een glas thee was helaas ook mn buik weer in zn oude vorm terug)
morganedinsdag 22 mei 2007 @ 17:24
Is er ook een topic voor mensen die aan willen komen? Kan er zo snel geen vinden
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 18:33
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 16:12 schreef Viking84 het volgende:

[..]

jij moet gewoon niet zo zeuren .
sue me
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 18:34
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 17:24 schreef morgane het volgende:
Is er ook een topic voor mensen die aan willen komen? Kan er zo snel geen vinden
"dik de lente in deel 1"
of
"voller de lente in deel 1"

?
Miss_Sdinsdag 22 mei 2007 @ 19:05
ik heb toch zeker 3 liga's op vandaag
verder de normale cruesli light, peer, appel en avond eten

dus zit nu rond de 900
vanavond nog 2 boterhammen met appelstroop en dan heb ik weer goed gegeten
Miss_Sdinsdag 22 mei 2007 @ 19:07
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 13:22 schreef Ticootje het volgende:
miss s, in je fobo staat een foto met een rode jurk. Waar heb je die vandaan??
dat zomerjurkje? die heb ik ooit uit de wehkamp
of die met stippen....die komt bij esprit vandaan
Viking84dinsdag 22 mei 2007 @ 19:09
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 19:07 schreef Miss_S het volgende:

[..]

dat zomerjurkje? die heb ik ooit uit de wehkamp
of die met stippen....die komt bij esprit vandaan
straks loopt half fok met dat stippenjurkje rond (conleche immers ook al )
Miss_Sdinsdag 22 mei 2007 @ 19:11
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 19:09 schreef Viking84 het volgende:

[..]

straks loopt half fok met dat stippenjurkje rond (conleche immers ook al )
eerder half dit topic

ik denk trouwens dat ik hem donderdag weer aan ga doen
Babbel1dinsdag 22 mei 2007 @ 19:23
Ik heb vandaag een beetje vaag gegeten:

Ontbijt: 3 crackers met slankie, ham en suiker
Lunch: kippensoep
Tussendoor: sultana, een klein stukje oude kaas en een paar salmiaksnoepjes (hmm)
Avondeten: bloemkool met kipfilet

En vanavond ga ik hardlopen, dus t zit wel goed vandaag denk ik
Plukie86dinsdag 22 mei 2007 @ 19:36
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 19:23 schreef Babbel1 het volgende:
Ik heb vandaag een beetje vaag gegeten:

Ontbijt: 3 crackers met slankie, ham en suiker
Lunch: kippensoep
Tussendoor: sultana, een klein stukje oude kaas en een paar salmiaksnoepjes (hmm)
Avondeten: bloemkool met kipfilet

En vanavond ga ik hardlopen, dus t zit wel goed vandaag denk ik
Ik mis de koolhydraten: maar 3 crackers, geen brood en geen rijst/aardappels/pasta?
Miss_Sdinsdag 22 mei 2007 @ 20:01
net weer een half uurtje gesport is toch echt het lekkerst na een dag werken
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 20:02
ik ben bezig mn fruithap op te eten
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 20:11
Jouw totaal aantal kilocalorieën: 1235

Chicolatedinsdag 22 mei 2007 @ 20:23
Ik ga denk ik zo ook maar eens een fruithapje maken ... heb vandaag nog niet echt veel op (1155 kcal) en heb wel zin in fruit

Daarnet heerlijke training gehad, ben nu helemaal vies en bezweet (getver, ik stink!) en ga maar snel even douchen. Maar wel lekker mn frustaties enzo eruit getrapt Zal wel blij zijn als mijn eigen trainer er weer is, het meisje dat nu de trainingen geeft is wat uhm saaier, doet veel aan stijl en ik hou juist wel van een lekker fel vechtpartijtje hihi
Tangarinedinsdag 22 mei 2007 @ 20:46
Omg ik heb veel gemist!

Over m'n scriptie nog even: ik heb niet de hele zondag op maandag nacht doorgewerkt, ben om half 4 ongeveer gaan slapen, tot 7.15... van 10 tot half 3 college gehad... en eigenlijk vanaf 16.00u zo'n beetje geslapen

En vandaag beetje minnetjes, denk doordat m'n ritme compleet weg is, dat m'n lichaam ook van slag is! Hoop dat ik niet ziek wordt iig.
Babbel1dinsdag 22 mei 2007 @ 21:22
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 19:36 schreef Plukie86 het volgende:

[..]

Ik mis de koolhydraten: maar 3 crackers, geen brood en geen rijst/aardappels/pasta?
Oja, ik heb ook nog een beetje aardappels op bij het avondeten, even vergeten (ik hou er niet van, dus waarschijnlijk verdrongen! )

Mijn ipod ligt nu aan zijn oplader, over 10 minuten is ie wel genoeg opgeladen voor mijn les 25 van de Belg

Dit was voor mijn doen trouwens wel erg weinig eten op een dag! Vooral de kippensoep als lunch was erg weinig, normaal eet ik zo 3 bruine boterhammen (en als ik echt honger heb meer ). Ik hou er niet van om weinig te eten, dus om af te vallen zal ik echt meer moeten bewegen, en dat vind ik leuk, dus dat komt goed uit
Patries86dinsdag 22 mei 2007 @ 21:40
vraagje; ik heb me ingeschreven en alles op dieet web
Sta daar ook vermeldt in het eerste overzicht..maar in dit topic is alleen het 2de overzicht te zien..
waarom sta ik bij de eerste en niet bij de 2de?
Tangarinedinsdag 22 mei 2007 @ 21:56
je moet troel pm-en dat je in ons lijstje wilt, al kan het ff duren, aangezien ze net getrouwd is En je komt in het lijstje zodra je dan een update doet via dieet-web
conlechedinsdag 22 mei 2007 @ 21:57
Ik heb vanavond ratatouille gegeten. Ik had nl. een opdracht gekregen van iemand om een stilleven te schilderen met veel groenten en dus die had ik vanmiddag gekocht en gefotografeerd, maar toen zat ik dus met een enorme berg groenten! Heb alles (courgette, aubergine; ui, rode, groene gele en oranje paprika, knoflook en tomaten klein gesneden, de aubergine en courgette met wat olijfolie bruin gebakken, uit de pan gehaald en toen de ui en knoflook gefruit, de paprika erbij gedaan en de tomaten en wat bouillon, half uurtje laten pruttelen, met thijm en laurier en een stuk prei en toen nog 5 minuten de aubergine en courgette erbij gedaan; het was echt heel lekker en super gezond.

Nou heb ik voor morgen ook nog witlof en champignons en prei en nog meer paprika's....

ff geen vitaminepillen meer nodig
Patries86dinsdag 22 mei 2007 @ 22:08
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 21:56 schreef Tangarine het volgende:
je moet troel pm-en dat je in ons lijstje wilt, al kan het ff duren, aangezien ze net getrouwd is En je komt in het lijstje zodra je dan een update doet via dieet-web
In het lijstje sta ik al,alleen in de verkeerde haha!
Aaah net getrouwd...
Thrilleddinsdag 22 mei 2007 @ 22:15
Net weer terug van sporten Heb gelijk even de zwemproef gedaan die ik zaterdag krijg.. en hij is nog best pittig na de 75 m zwem moet ik nog 15m onder water maar dat trek ik net niet, khaal maar 8 meter ofzo... hopen dat ik op zaterdag net dat extra beetje koppigheid heb om onder water te blijven terwijl je toch echt lucht nodig hebt
Keroppidinsdag 22 mei 2007 @ 22:24
Hallo,

Ik heb even een vraagje, ik zat een paar bladzijden mee te lezen en ik hoor jullie over podcasts met hardloopschema;s? Ik kon er in de openingspost niets over vinden en had geen zin om hele reeksen door te spitten. Dus vraag ik maar zo even: waar hebben jullie ze vandaan?
Zit namelijk er weer aan te denken om het hardlopen op te pakken
Babbel1dinsdag 22 mei 2007 @ 22:26
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 22:24 schreef Keroppi het volgende:
Hallo,

Ik heb even een vraagje, ik zat een paar bladzijden mee te lezen en ik hoor jullie over podcasts met hardloopschema;s? Ik kon er in de openingspost niets over vinden en had geen zin om hele reeksen door te spitten. Dus vraag ik maar zo even: waar hebben jullie ze vandaan?
Zit namelijk er weer aan te denken om het hardlopen op te pakken
Hoi, hier is een heel topic erover te vinden, succes!
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 22:42
ow god, daar hebben we de stalker ook. Kun je niet gewoon opzouten ofzo? (ooh lieve users voel je niet aangesproken. Patries86 weet wel dat ik het over haar heb )

OT :

Ik moet zeggen dat vandaag een prima dag was ik zit nu behoorlijk vol en zit niet aan mn 1400 kcal. Morgen stage, eens zien hoe ik mn eten ga verdelen. Stomme is, altijd als ik stage loop eet ik tegen 07:30 en verga ik om 10u alweer van de honger

Naja,we shall see
Qweadinsdag 22 mei 2007 @ 22:46
trouwens, nog even hea ;

Iemand ervaring met optimel control? ik zag het op de reclame en het zou werken voor je eetlust te onderdrukken/weg te nemen. Dat je dus als je zo'n flesje drinkt, minder honger hebt. Tis vrij prijzig en je moet het 2 weken uitproberen stond achterop. Vandaar eerst maar ff de vraag voordat ik het voor jan lul koop .
quote:
Optimel Control

Het klinkt haast te mooi om waar te zijn: als je dagelijks een flesje Optimel Control drinkt, helpt dit je vanzelf minder te eten bij de volgende maaltijd. Optimel Control is dus een perfect steuntje in de rug om je gewicht in balans te houden.

Minder eten
Optimel Control is een lekkere zuiveldrank met een mix van natuurlijke plantenextracten. Deze bijzondere extracten helpen je minder te eten bij de volgende maaltijd en tussendoor.

Zo werkt het
De natuurlijke plantenextracten uit Optimel Control bestaan uit minuscule bolletjes palmolie, omhuld met stoffen uit haver. De unieke werking schuilt in het feit dat je lichaam deze bolletjes wat langzamer verteert. Dit activeert je natuurlijke verzadigingsmechanisme sterker. En dat helpt je bij de volgende maaltijd: je gaat dan minder eten.

Wetenschappelijk aangetoond!
Uit diverse onderzoeken blijkt dat je tenminste 10-15 % minder calorieën gaat gebruiken bij je volgende maaltijd. Als je een flesje Optimel Control bij de lunch neemt, helpt het vooral om 's avonds bij de warme maaltijd minder te eten. Slim, want juist de warme maaltijd levert altijd veel calorieën. Neem je een flesje bij het ontbijt, dan helpt dat om tijdens de lunch minder te eten. Gebruik tenminste 1 flesje per dag; meer dan 3 heeft geen zin.
ik ga slapen,morgen vroeg op tot morgen

[ Bericht 5% gewijzigd door Qwea op 22-05-2007 22:52:15 ]
_Hestia_woensdag 23 mei 2007 @ 07:25
Goeiemorgen

Gisteren overdag voelde ik me niet echt lekker, maar 2 broodjes met 20+ smeerkaas gegeten, maar toen ik bij mn vriend was, ging het al weer een stuk beter en heb ik gewoon avondeten ( tjap tjoi) gehad, maar ook een cornetto aardbei en hebben we een zak paprika chips op gegeten tijdens het voetbal. Dat is bij hem standaard, en kan daar echt geen weerstand tegen bieden dan als hij een zak open trekt

Morgen komt de stufi dus dan kan ik zelf iig weer lekker gezond eten en veel fruit enzo

En nu duik ik nog ff mn bed in
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 07:45
mogguh.

ik heb maar 3 broodjes en 3 x fruit meegenomen. Daar moet het allemaal wel op stage mee lukken

Dat heb ik ook hoor sylvana. Mijn vent is ook gek op chips, met name bugels. ik moet dan altijd wat meepikken Maar daar hebben we een trucje voor hoe hard ik ook wil, hij geeft me gewoon niks

na een kleine 15 min hoef ik al niet meer dan
Viking84woensdag 23 mei 2007 @ 07:49
Ook goedemorgen ,

ik zit aan de yoghurt met muesli. Ik vind yoghurt met cruesli toch echt lekkerder, maar ik zet door . Wellicht ga ik het nog eens echt lekker vinden.
Verder niet zoveel bijzonders vandaag. Moet wat dingen inleveren vanmiddag, dus daar ga ik zo even mee aan de slag.
Plukie86woensdag 23 mei 2007 @ 07:58
Goeiemorgen, de zon schijnt!

@ Qwea: Ik heb morgen presentaties, er gaat ook ééntje (niet de mijne) over Optimel Control. Ben benieuwd of er echt wetenschappelijk bewijs voor is dat het werkt... Ik zal het morgen wel even posten.
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 08:12
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 07:58 schreef Plukie86 het volgende:
Goeiemorgen, de zon schijnt!

@ Qwea: Ik heb morgen presentaties, er gaat ook ééntje (niet de mijne) over Optimel Control. Ben benieuwd of er echt wetenschappelijk bewijs voor is dat het werkt... Ik zal het morgen wel even posten.
ooh graag, ben wel erg benieuwd namelijk. Als het werkt wil ik het best halen, maar ik vind het zo jammer om 3.25 voor 4 kleine kutflesjes weg te moeten gooien
Ticootjewoensdag 23 mei 2007 @ 08:21
Goedemorgen... Ik heb gister heerlijk gesport en ook nog 2 biertjes na het sporten (beloning).

Vandaag zal ik extra opletten want gister zat ik nogal hoog.

Ik heb vanmorgen al mijn yoghurt op en ik heb een kiwi die klaar ligt om verslonden te worden.
Miss_Swoensdag 23 mei 2007 @ 08:46
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 07:49 schreef Viking84 het volgende:
Ook goedemorgen ,

ik zit aan de yoghurt met muesli. Ik vind yoghurt met cruesli toch echt lekkerder, maar ik zet door . Wellicht ga ik het nog eens echt lekker vinden.
Verder niet zoveel bijzonders vandaag. Moet wat dingen inleveren vanmiddag, dus daar ga ik zo even mee aan de slag.
ik heb volgens mij gemist waarom je nu muesli gaat eten?
Alcarinwoensdag 23 mei 2007 @ 09:40
Ennn.....76.
De 10 kilo-grens!
Volgens mij werkt het bij mij wel om mijn lijf af en toe even te laten schrikken met allerlei vieze troep (patat, chips, taart e.d.), dan val ik daarna weer af.
k_i_mwoensdag 23 mei 2007 @ 09:42
.
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 09:53
zoo, ik ben gearriveerd

Strax tegen 11 maar ff mn appel opsmikkelen Ben benieuwd wanneer die 4 kilo eraf gaat en ik 80 weeg
Viking84woensdag 23 mei 2007 @ 10:01
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 08:46 schreef Miss_S het volgende:

[..]

ik heb volgens mij gemist waarom je nu muesli gaat eten?
omdat cruesli ongezond is .
Ticootjewoensdag 23 mei 2007 @ 10:27
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 09:40 schreef Alcarin het volgende:
Ennn.....76.
De 10 kilo-grens!
Volgens mij werkt het bij mij wel om mijn lijf af en toe even te laten schrikken met allerlei vieze troep (patat, chips, taart e.d.), dan val ik daarna weer af.
Om de hoeveel tijd doe je dat, heb je gewoon 1 dag in de week. Of doe je dat 1x in de 4 weken?
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 10:30
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 10:27 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Om de hoeveel tijd doe je dat, heb je gewoon 1 dag in de week. Of doe je dat 1x in de 4 weken?
ik flik dat meestal elke zaterdag

toch maar niet meer doen

ff mn appel eten
Alcarinwoensdag 23 mei 2007 @ 10:37
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 10:27 schreef Ticootje het volgende:
Om de hoeveel tijd doe je dat, heb je gewoon 1 dag in de week. Of doe je dat 1x in de 4 weken?
Eens in de paar weken, denk ik. 2 of 3 weken braaf en dan een weekend waarin mijn vriend me volpropt met chips en chocolade
Miss_Swoensdag 23 mei 2007 @ 10:45
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 10:01 schreef Viking84 het volgende:

[..]

omdat cruesli ongezond is .
ja dat begrijp ik
maar als je muesli niet lekker vind kan je dan niet beter cruesli balans eten?
dat is wel weer gezonder, en lekker
Alcarinwoensdag 23 mei 2007 @ 10:48
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 10:45 schreef Miss_S het volgende:
ja dat begrijp ik
maar als je muesli niet lekker vind kan je dan niet beter cruesli balans eten?
dat is wel weer gezonder, en lekker
Suiker! Glucosestroop! Olie! En karamel als kleurstof!
(ja, ik heb het opgezocht)
Viking84woensdag 23 mei 2007 @ 10:48
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 10:45 schreef Miss_S het volgende:

[..]

ja dat begrijp ik
maar als je muesli niet lekker vind kan je dan niet beter cruesli balans eten?
dat is wel weer gezonder, en lekker
en duur . Hoewel muesli ook niet erg goedkoop is. Voor 450 gr cruesli betaalde ik 59 ct. Wat kost jouw cruesli balans?
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 10:50
ze gaan hier vanmiddag pizza eten op stage. Mooi dat ik niet mee eet. ik eet wel gewoon mn brood wat ik heb meegenomen

damn, ik moet echt eens normaal leren drinken alle thee zit inmiddels op mn shirt
Alcarinwoensdag 23 mei 2007 @ 10:53
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 10:48 schreef Viking84 het volgende:
Hoewel muesli ook niet erg goedkoop is.
99 cent voor een kilo! Zelfs nog met fruitjes erin
_Hestia_woensdag 23 mei 2007 @ 10:55
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 09:40 schreef Alcarin het volgende:
Ennn.....76.
De 10 kilo-grens!
gefeliciteerd
Viking84woensdag 23 mei 2007 @ 10:55
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 10:53 schreef Alcarin het volgende:

[..]

99 cent voor een kilo! Zelfs nog met fruitjes erin
Dan koop jij het ergens anders dan ik . Ik koop het merk van Plus en dat kost iets van 1,29 voor 350 gram oid.
Alcarinwoensdag 23 mei 2007 @ 10:56
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 10:55 schreef Viking84 het volgende:
Dan koop jij het ergens anders dan ik . Ik koop het merk van Plus en dat kost iets van 1,29 voor 350 gram oid.
Ik koop het niet, maar het is euroshopper bij de AH.
Euroshopper
Alcarinwoensdag 23 mei 2007 @ 10:57
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 10:55 schreef Sylvana het volgende:
gefeliciteerd
Dank je!
(hihihi)
Miss_Swoensdag 23 mei 2007 @ 11:00
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 10:48 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Suiker! Glucosestroop! Olie! En karamel als kleurstof!
(ja, ik heb het opgezocht)
ja en?
sommige van jullie zijn wel heel erg doorgeslagen he
als ik ook nog muesli ga eten dan krijg ik helemaal weinig binnen op een dag
Miss_Swoensdag 23 mei 2007 @ 11:02
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 10:48 schreef Viking84 het volgende:

[..]

en duur . Hoewel muesli ook niet erg goedkoop is. Voor 450 gr cruesli betaalde ik 59 ct. Wat kost jouw cruesli balans?
ik weet niet precies
maar het zal inderdaad niet het goedkoopste zijn
Alcarinwoensdag 23 mei 2007 @ 11:02
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 11:00 schreef Miss_S het volgende:
ja en?
sommige van jullie zijn wel heel erg doorgeslagen he
als ik ook nog muesli ga eten dan krijg ik helemaal weinig binnen op een dag
Ik ben de gezond eten-nazi ja.
Maar ik hoef ook niet op calorieen te letten daardoor
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 11:03
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 11:02 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Ik ben de gezond eten-nazi ja.
Maar ik hoef ook niet op calorieen te letten daardoor
dan ben ik de nsb vanaf vandaag
k_i_mwoensdag 23 mei 2007 @ 11:06
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 11:02 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Ik ben de gezond eten-nazi ja.
Maar ik hoef ook niet op calorieen te letten daardoor
.

.
k_i_mwoensdag 23 mei 2007 @ 11:07
Ik moet over een weekje wel gaan tellen, om weer op te bouwen naar normaal eten. Ik heb echt soms geen flauw idee hoeveel calorieën ergens inzitten .
Miss_Swoensdag 23 mei 2007 @ 11:34
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 11:02 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Ik ben de gezond eten-nazi ja.
Maar ik hoef ook niet op calorieen te letten daardoor
wat heeft dat met elkaar te maken dan?
ik hoef ook niet op kcal te leten ik weet zo ook wel of ik gezond of niet gezond eet

eet jij alleen maar dingen rechtstreeks van het land?
want ze voegen altijd wel iets toe aan de dingen die wij eten, kan ik niet echt van schrikken sorry
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 11:40
damn, dilemma. Ze gaan pizza eten strax hier. Zal ik wel of niet mee eten
Miss_Swoensdag 23 mei 2007 @ 11:41
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 11:40 schreef Qwea het volgende:
damn, dilemma. Ze gaan pizza eten strax hier. Zal ik wel of niet mee eten
gewoon doen joh
tenminste als je het lekker vind
ik heb het zaterdag ook op
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 11:44
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 11:41 schreef Miss_S het volgende:

[..]

gewoon doen joh
tenminste als je het lekker vind
ik heb het zaterdag ook op
ik vind het wel lekker ja maar ik twijfel nog

als ik neem dan deel ik hem
-Luxury-woensdag 23 mei 2007 @ 11:47
Je kan het toch eten in plaats van je brood...zolang je maar niet veel aan kilocalorieen binnenkrijgt zit je anyway goed voor vandaag en heb je heerlijk gegeten!
Ticootjewoensdag 23 mei 2007 @ 11:56
pizza is echt mega slecht...

Maar wel erg lekker, en een dagje slecht eten kan wonderen doen las ik net.
-Luxury-woensdag 23 mei 2007 @ 12:03
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 11:56 schreef Ticootje het volgende:
pizza is echt mega slecht...

Maar wel erg lekker, en een dagje slecht eten kan wonderen doen las ik net.
Waarom is pizza megaslecht?
Viking84woensdag 23 mei 2007 @ 12:08
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 11:40 schreef Qwea het volgende:
damn, dilemma. Ze gaan pizza eten strax hier. Zal ik wel of niet mee eten
je had toch al met jezelf afgesproken dat je brood zou eten? .

Ik eet twee gekookte eitjes op brood. Die zitten nu in het water .
_Hestia_woensdag 23 mei 2007 @ 12:12
ik heb net weer 2 broodjes met 20+ smeerkaas gegeten
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 13:03
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 12:08 schreef Viking84 het volgende:

[..]

je had toch al met jezelf afgesproken dat je brood zou eten? .

Ik eet twee gekookte eitjes op brood. Die zitten nu in het water .
ik sporeek wel meer met mezelf af. Het is patat met een frikandel geworden
Ticootjewoensdag 23 mei 2007 @ 13:32
ik heb 2 broojes met soep op.

Voor vandaag ligt nog steeds de kiwi en het avond eten. Al met al zit ik nu onder de 800 cal. Dus vanavond eet ik dan nog een toetje en een meloen en rijstewafel en en langevinger. Dan kom ik er denk ik wel.
Plukie86woensdag 23 mei 2007 @ 14:25
Muesli van de Euroshopper

Hier nog een gezond eten-nazi. Waarschuwing: lang verhaal volgt:
Ik hoor een aantal mensen al denken, heb je haar weer met haar voedingsstoffengezeur... Voor diegenen: deze post overslaan

Ik moet eerlijk zeggen dat het me de laatste weken steeds meer opvalt dat mensen hier nogal op de kcal gefocussed zijn. Zoals Miss_S zegt, als ze muesli gaat eten krijgt ze helemaal minder binnen. Maar wat voegen die toevoegingen (misleidend woord) dan verder toe, qua voedingsstoffen?
Niets, geen vitamines, geen mineralen en geen spoorelementen. So why eat? (Dit is niet tegen Miss_S bedoelt, maar alleen als voorbeeld aangehaald). Ook las ik een paar posts terug: zolang je maar niet teveel kcal eet, zit je goed. Dat is dan nog maar de vraag... Ook Liga's doen echt niks voor je, behalve dat je suiker binnenkrijgt.

In plaats daarvan kun je beter voedsel eten dat ook nog eens voedzaam is, en dus ook gezond. Mensen die alleen patat of pizza eten op een dag en dan bezuinigen op brood of iets dergelijks, zijn echt niet gezond bezig. Een dagje is niet erg, maar bij een aantal mensen hier is er totaal geen besef van wat nu echt gezond is en wat niet, en dan niet gelet op de kcal maar op de voedingsstoffen. Een voorbeeldje: vitamine A, D, E en K zijn vetoplosbaar, en kunnen dus alleen opgenomen worden in combinatie met vet. Als je bijna geen vet eet, krijg je ook tekorten aan deze vitamines. Ander voorbeeld: Zink, zit veel in vlees, schelpdieren en brood. Als je op vlees en brood bezuinigd, krijg je al snel een zinktekort. Het gevolg daarvan is een slechtere afweer, en dus kun je sneller ziek worden.

We willen toch allemaal gezond afvallen? Ik geef toe, ik doe het zelf ook niet altijd goed, maar ik ben me er wel bewust van en let erop. Ik hoop dat meer mensen in dit topic zich bewust worden van wat nu écht gezond eten is, in plaat van eten met zo min mogelijk kcal.

Einde preek .
Ticootjewoensdag 23 mei 2007 @ 15:26
Je preek is best aardig.

Maar je kan ook met minder cal. wel degelijk je voedingsstoffen binnen krijgen. Kijk maar naar Sonja Bakker, veel fruit en groente. Gewoon brood en vlees.

Ik denk niet dat ik iets verkeerd doe. Ik denk zelfs dat ik op dit moment gezonder bezig ben dan dat ik was met mijn patat en pizza dieet.
Alcarinwoensdag 23 mei 2007 @ 15:33
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 11:34 schreef Miss_S het volgende:
eet jij alleen maar dingen rechtstreeks van het land?
want ze voegen altijd wel iets toe aan de dingen die wij eten, kan ik niet echt van schrikken sorry
Ja, in principe wel.
Alleen mijn brood en yoghurt komen uit de fabriek. Maar die vallen ook wel mee qua 'troep'. Verder is alles wat ik eet (op de uitzonderingsweekenden na dus..) vers en zoveel mogelijk biologisch en dus zonder toevoegingen.

Oh, en dat heeft er zeker wel mee te maken dat ik niet op calorieen hoef te letten. Ik eet vast geregeld meer dan 2000 kcalorieen op een dag. En toch val ik af. Als ik 2000 kcal aan chips e.d. zou eten, kom ik aan. Rara, hoe kan dat

[ Bericht 11% gewijzigd door Alcarin op 23-05-2007 15:57:48 ]
-Luxury-woensdag 23 mei 2007 @ 15:38
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 14:25 schreef Plukie86 het volgende:
Niets, geen vitamines, geen mineralen en geen spoorelementen. So why eat? (Dit is niet tegen Miss_S bedoelt, maar alleen als voorbeeld aangehaald). Ook las ik een paar posts terug: zolang je maar niet teveel kcal eet, zit je goed. Dat is dan nog maar de vraag... Ook Liga's doen echt niks voor je, behalve dat je suiker binnenkrijgt.
Even ter verduidelijking: Ik had het wat betreft de kcal over dat zolang je niet te veel kcal eet, in dit geval niet meer dan de boterhammen bevatten, je in ieder geval niet dikker wordt daardoor. Ik had het niet over voedingsstoffen ofzo.
Alcarinwoensdag 23 mei 2007 @ 15:43
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 14:25 schreef Plukie86 het volgende:
<preek>
Einde preek .

Juist.
Maar goed, we kunnen zeggen wat we willen maar mensen blijven toch doen wat ze zelf willen. Ik weet in elk geval dat ik voor mezelf een goed voedingspatroon heb gevonden, waar ik een gezond gewicht van krijg en waar ik me heel goed bij voel.

[ Bericht 1% gewijzigd door Alcarin op 23-05-2007 18:54:54 ]
Chicolatewoensdag 23 mei 2007 @ 16:10
Ik mocht vandaag weer updaten ... eindelijk ... eindelijk sta ik niet meer stil op de 64 En het is nog te zien ook . Begin mn oude figuur weer terug te krijgen, mn bovenbenen krimpen in (rechts meer dan links ) en mn buik is ook een paar cm smaller. De rok die ik vorig jaar zomer pastte, krijg ik ook weer dicht en hij staat netjes (jammer dat ik een hekel aan rokken heb, maar gaat om het idee )

Vandaag ook weer gezond gegeten, nog geen chocola of iets dergelijks op (nouja, een handje hagelslag in de magere kwark) en de verjaardagstraktatie van een klasgenoot niet genomen (die jongen mag me toch al niet xD moet die blij zijn)

Vanavond shoarma >.< Caloriebom in een broodje dus ... maar kan het vandaag hebben, zit op 520 nu)
Plukie86woensdag 23 mei 2007 @ 16:11
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 15:26 schreef Ticootje het volgende:
Je preek is best aardig.

Maar je kan ook met minder cal. wel degelijk je voedingsstoffen binnen krijgen. Kijk maar naar Sonja Bakker, veel fruit en groente. Gewoon brood en vlees.
Dat klopt helemaal. Het is alleen wel verrekt moeilijk om alles binnen te krijgen als je minder kcal eet, zelfs met 2000 kcal per dag is het al moeilijk genoeg. Het is gewoon niet verstandig om dan producten te eten die laag zijn in voedingswaarde (kcal maakt dan niet uit), omdat het je dan gewoon niet lukt om genoeg vitamientjes binnen te krijgen.
Enne, Sonja Bakker, laat ik daar maar niet over beginnen. Die laat je ten eerste veel te weinig ontbijten en ten tweede ook nog eens belachelijke nutteloze tussendoortjes eten, zoals 1koffiekoekje enzo. Daar zit toch ook alleen maar suiker in?
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 15:43 schreef Alcarin het volgende:

Juist.
Maar goed, we kunnen zeggen wat we willen maar mensen blijven toch doen wat ze zelf willen. Ik weet in elk geval dat ik voor mezelf het goed voedingspatroon heb gevonden, waar ik een gezond gewicht van krijg en waar ik me heel goed bij voel.
Eens. Ik denk ook dat ik kan babbelen wat ik wil, veel mensen zullen het toch niet toepassen. Je merkt namelijk niet zo snel dat er iets tekort is. Ja, je kunt vermoeider zijn, en vooral vaker ziek. Maar dat kan door zoveel factoren komen dat mensen zich niet realiseren dat gezonder eten wel eens de oplossing zou kunnen zijn. Bij wat zwaardere gebreken loop je wel tegen ziektes aan, die ook in de derde wereld voorkomen. Maar voor de meeste mensen is dat een ver-van-hun-bed-show, ook voor mij.

Ik eet trouwens niet allemaal eten uit de natuurwinkel, maar gewoon van de AH en de Aldi.

Ik heb me trouwens, ondanks dat ik het de afgelopen weken smoordruk heb gehad, niet vaak zo fit gevoeld! Dat afvallen kan me eigenlijk helemaal niet zoveel meer schelen.... Maar die laaste twee kilo moeten er nog af.
Alcarinwoensdag 23 mei 2007 @ 16:25
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 16:11 schreef Plukie86 het volgende:
Ik eet trouwens niet allemaal eten uit de natuurwinkel, maar gewoon van de AH en de Aldi.

Ik heb me trouwens, ondanks dat ik het de afgelopen weken smoordruk heb gehad, niet vaak zo fit gevoeld! Dat afvallen kan me eigenlijk helemaal niet zoveel meer schelen.... Maar die laaste twee kilo moeten er nog af.
Ik koop het meest ook bij AH hoor, daar hebben ze trouwens ook een hoop biologisch. Maar ik doe er niet heel moeilijk over als iets niet biologisch is. Een krop sla met bestrijdingsmiddelen erop is altijd nog beter dan een zak chips

En ik kan me eigenlijk ook niet zo druk meer maken over dat afvallen, ik vind mezelf wel prima zo, die laatste kilo gaat er ook nog wel af. Ik blijf het wel braaf invullen uiteraard. Maar inderdaad, het geweldige fitte gevoel is genoeg reden om mijn hele leven zo te willen blijven eten
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 16:29
nou ik heb dus vanmiddag een patatje met een frikandel gehad. Dit gebeurt normaal niet. Ik eet zelden patat. Alleen bij extreme haast, of als leukheid met zn allen eens op stage.

Ik heb vanochtend ontbeten met cornflakes en yoghurt en een broodje jam. Verder een peer en appel gehad.

Denk dat ik ff een broodje pak als avond eten zo. En dan zit ik vrijwel aan mn max aantal kcal. Het zal iets meer worden vandaag omdat ik mn fruitsalade nog moet
veiligheidsspeldjewoensdag 23 mei 2007 @ 16:43
Hoi!
Ben boos op mezelf want ik heb een tentamen niet gehaald (dat wordt leuk in de vakantie ) en gisteren chocolade op uit stress voor het tentamen van vanmiddag. Hier ben ik ook al niet geheel zeker van...

Een toevoeging op alle gezondheidsnazi's: ik ben geen echte, maar wel half zeg maar . Ik denk dat velen hier weleens wat weinig ijzer (bv.) binnenkrijgen en dan is het helemaal niet zo slecht om af en toe een evergreen naar binnen te werken (alcarin: de B-merk versie van de bas bevat zelfs geen transvetzuren ).
Van sommige dingen sla je echter wel stijl achterover als je kijkt naar de ingredientenlijst: bijvoorbeeld de cruesli van een of ander vaag merk (ik heb het nog nagekeken. Cruesli met noten van jordan's heeft als enige vage ingredient vanillearoma). Als dit pak op is ga ik echter wel weer over op de euroshopper muesli, die had ik ook al.
Ander verwarrend ding: zoetstoffen met een bepaalde molecuulgrootte (heel groot ), mogen als 'vezels' aangeduid worden. Ze hebben echter geen positief effect op de stoelgang, dus eigenlijk is dat pure onzin. Verder bevatten 'light' producten vaak polyolen, zodat ze goed geschikt zijn voor diabetici, maar bijna net zoveel calorieen bevatten als de gewone versie.

Ohja en de anti-koolhydraatmensen hebben ongelijk wat mij betreft, afvallen gaat heel goed i.c.m. brood, aardappels e.d.

Dat was weer wat gepreek. Vanavond eet ik kipkerrie met verse ananas (de rest vd ananas eet ik lekker gewoon zo op). Daar zat ik nou al een paar dagen naar uit te kijken, want de ananas was nog niet geheel rijp, maar hij rook al wel lekker Dus af en toe rook ik zo eraan van hmm wat heb ik daar zin in
Patries86woensdag 23 mei 2007 @ 17:15
waar halen jullie je calorieen schema vandaan..
_Hestia_woensdag 23 mei 2007 @ 17:16
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 17:15 schreef Patries86 het volgende:
waar halen jullie je calorieen schema vandaan..
www.caloriechecker.nl

alleen doe ik het niet elke dag, alleen als ik wat speciaals heb gegeten ofzo.
_Hestia_woensdag 23 mei 2007 @ 17:23
Ik zit totaal vandaag ( inclusief avondeten) op 788 cal, maar dat komt omdat ik nog steeds niet lekker ben en alleen tussen de middag 2 sneeen brood met 20+ smeerkaas heb gehad en vanavond als avondeten macaroni en verder niks eet vandaag. En als drank een kop thee en een paar glazen limonade.

Ik weet het, het is echt veel te weinig, maar heb zowat de hele dag geslapen vandaag. Was om 7 uur terug van Peter, toen van 8-half 11 geslapen en vanmiddag van 12-4. Hopen dat ik me morgen weer wat beter voel
Ticootjewoensdag 23 mei 2007 @ 18:01
Sylvana waarom denk je dat mensen zoveel afvallen als ze ziek zijn..

Ik heb vandaag echt te weinig gegeten. Ik denk dat ik lekker mijn laatste restje kwark ga verslinden.
_Hestia_woensdag 23 mei 2007 @ 18:05
Tja, alleen als je weer normaal gaat eten zit het er meteen weer aan meestal
Miss_Swoensdag 23 mei 2007 @ 18:14
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 14:25 schreef Plukie86 het volgende:
Muesli van de Euroshopper

Hier nog een gezond eten-nazi. Waarschuwing: lang verhaal volgt:
Ik hoor een aantal mensen al denken, heb je haar weer met haar voedingsstoffengezeur... Voor diegenen: deze post overslaan

Ik moet eerlijk zeggen dat het me de laatste weken steeds meer opvalt dat mensen hier nogal op de kcal gefocussed zijn. Zoals Miss_S zegt, als ze muesli gaat eten krijgt ze helemaal minder binnen. Maar wat voegen die toevoegingen (misleidend woord) dan verder toe, qua voedingsstoffen?
Niets, geen vitamines, geen mineralen en geen spoorelementen. So why eat? (Dit is niet tegen Miss_S bedoelt, maar alleen als voorbeeld aangehaald). Ook las ik een paar posts terug: zolang je maar niet teveel kcal eet, zit je goed. Dat is dan nog maar de vraag... Ook Liga's doen echt niks voor je, behalve dat je suiker binnenkrijgt.

In plaats daarvan kun je beter voedsel eten dat ook nog eens voedzaam is, en dus ook gezond. Mensen die alleen patat of pizza eten op een dag en dan bezuinigen op brood of iets dergelijks, zijn echt niet gezond bezig. Een dagje is niet erg, maar bij een aantal mensen hier is er totaal geen besef van wat nu echt gezond is en wat niet, en dan niet gelet op de kcal maar op de voedingsstoffen. Een voorbeeldje: vitamine A, D, E en K zijn vetoplosbaar, en kunnen dus alleen opgenomen worden in combinatie met vet. Als je bijna geen vet eet, krijg je ook tekorten aan deze vitamines. Ander voorbeeld: Zink, zit veel in vlees, schelpdieren en brood. Als je op vlees en brood bezuinigd, krijg je al snel een zinktekort. Het gevolg daarvan is een slechtere afweer, en dus kun je sneller ziek worden.

We willen toch allemaal gezond afvallen? Ik geef toe, ik doe het zelf ook niet altijd goed, maar ik ben me er wel bewust van en let erop. Ik hoop dat meer mensen in dit topic zich bewust worden van wat nu écht gezond eten is, in plaat van eten met zo min mogelijk kcal.

Einde preek .
je zal vast helemaal gelijk hebben
maar ik kan me toch echt niet zo erg bezig zijn met mijn eten
gewoon een beetje normale keuzes maken en van alles iets binnen krijgen en gevarieerd dan vind ik het best
Plukie86woensdag 23 mei 2007 @ 18:22
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:14 schreef Miss_S het volgende:

je zal vast helemaal gelijk hebben
maar ik kan me toch echt niet zo erg bezig zijn met mijn eten
gewoon een beetje normale keuzes maken en van alles iets binnen krijgen en gevarieerd dan vind ik het best
Dat is dus juist de truc!
Je zegt het alleen wel zo makkelijk, maar gevarieerd eten en van alles iets binnen krijgen is lastig genoeg als je aan het afvallen bent. Ik doe het zelf ook niet altijd even goed. En jij ook niet als je ik posts zo lees, en met ons nog veel meer mensen.
Miss_Swoensdag 23 mei 2007 @ 18:34
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:22 schreef Plukie86 het volgende:

[..]

Dat is dus juist de truc!
Je zegt het alleen wel zo makkelijk, maar gevarieerd eten en van alles iets binnen krijgen is lastig genoeg als je aan het afvallen bent. Ik doe het zelf ook niet altijd even goed. En jij ook niet als je ik posts zo lees, en met ons nog veel meer mensen.
ja maar ik bedoel gewoon voor mijn gevoel gevarieerd
ik ga niet alles wegen, of lezen wat er allemaal in zit
en ik doe het zeker ook niet altijd goed
maar ik doe wel mijn best
Miss_Swoensdag 23 mei 2007 @ 18:36
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 15:43 schreef Alcarin het volgende:

[..]


Juist.
Maar goed, we kunnen zeggen wat we willen maar mensen blijven toch doen wat ze zelf willen. Ik weet in elk geval dat ik voor mezelf het goed voedingspatroon heb gevonden, waar ik een gezond gewicht van krijg en waar ik me heel goed bij voel.
je hebt mijn plaats overgenomen van betweter?

maar jij hebt dus een goed voedingspatroon gevonden maar de mensen hier blijven doen wat ze zelf willen
dus de rest doet het niet goed alleen maar jij en plukie? (waar ik niet tegen in kan gaan vanwege haar avatar )
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 18:38
godver ik helemaal snel snel naar Emmen om hetzelfde blousje te scoren als zuslief (want die was wel erg tof) hebben ze hem niet meer gelukkig hadden ze hem in Alkmaar nog wel, dus morgen maar ff uit Alkmaar halen

Ik heb wel ff snel emmen door gerent, dus het was vast wel goed voor mn patatjes
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 18:39
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 17:16 schreef Sylvana het volgende:

[..]

www.caloriechecker.nl

alleen doe ik het niet elke dag, alleen als ik wat speciaals heb gegeten ofzo.
Ik doe het elke dag,behalve int weekend.

Jouw totaal aantal kilocalorieën: 1412

inclusief patat en frikandel
Chicolatewoensdag 23 mei 2007 @ 18:43
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 17:16 schreef Sylvana het volgende:

[..]

www.caloriechecker.nl

alleen doe ik het niet elke dag, alleen als ik wat speciaals heb gegeten ofzo.
Ik doe het alleen de dagen dat ik me afvraag of ik niet te weinig op heb ... of juist al teveel (en zit te denken om nog iets te nemen)

Hmm ik kan het wel! Daarnet netjes aan mn planning gehouden: 1 broodje shoarma (oh wat lag daar toch een lekker broodje over te zijn, dat niemand wilde ), klein beetje knoflooksaus, veel sla en komkommer en een waterijsje (ah nee, moet je niet vandaag aankomen met stratiatella ijs! Dat is veel te lekker! )

Hihi maar nu wel trots
Miss_Swoensdag 23 mei 2007 @ 18:43
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 16:43 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Hoi!
Ben boos op mezelf want ik heb een tentamen niet gehaald (dat wordt leuk in de vakantie ) en gisteren chocolade op uit stress voor het tentamen van vanmiddag. Hier ben ik ook al niet geheel zeker van...

Een toevoeging op alle gezondheidsnazi's: ik ben geen echte, maar wel half zeg maar . Ik denk dat velen hier weleens wat weinig ijzer (bv.) binnenkrijgen en dan is het helemaal niet zo slecht om af en toe een evergreen naar binnen te werken (alcarin: de B-merk versie van de bas bevat zelfs geen transvetzuren ).
van ijzer krijg ik zeker genoeg binnen dankzij de appelstroop
Plukie86woensdag 23 mei 2007 @ 18:43
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:36 schreef Miss_S het volgende:

[..]

je hebt mijn plaats overgenomen van betweter?

maar jij hebt dus een goed voedingspatroon gevonden maar de mensen hier blijven doen wat ze zelf willen
dus de rest doet het niet goed alleen maar jij en plukie? (waar ik niet tegen in kan gaan vanwege haar avatar )
Waarom kun je niet tegen mij ingaan vanwege mijn avater?
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 18:44
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:43 schreef Chicolate het volgende:

[..]
(ah nee, moet je niet vandaag aankomen met stratiatella ijs! Dat is veel te lekker! )

Hihi maar nu wel trots
hey, ze kwamen bij mij aan met ben and jerry's.

But I was strong
Miss_Swoensdag 23 mei 2007 @ 18:45
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:43 schreef Plukie86 het volgende:

[..]

Waarom kun je niet tegen mij ingaan vanwege mijn avater?
is lief

maar zou me niet tegen houden als ik echt tegen je in zou willen gaan
maar is nu niet zo
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 18:45
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:43 schreef Miss_S het volgende:

[..]

van ijzer krijg ik zeker genoeg binnen dankzij de appelstroop
ijzer zit in mijn vitamine pillen

zeg, wtf doe je als je dus morgen haast hebt, op het station oid moet eten en geen ongezonde hap wilt ?
ooh, eten in Alkmaar kan ook, maar wát eet ik dan?
Alcarinwoensdag 23 mei 2007 @ 18:46
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:36 schreef Miss_S het volgende:
je hebt mijn plaats overgenomen van betweter?

maar jij hebt dus een goed voedingspatroon gevonden maar de mensen hier blijven doen wat ze zelf willen
dus de rest doet het niet goed alleen maar jij en plukie? (waar ik niet tegen in kan gaan vanwege haar avatar )

Neen. Dat is niet wat ik zeg. Ik heb een voor mij goed voedingspatroon gevonden en daar ben ik blij mee. Mensen die niet blij zijn met wat ze eten doen het inderdaad niet goed, want die houden het vast niet lang vol.
En ja, ik kan blijven roepen dat je niet alleen op calorieen moet letten, maar de meeste mensen luisteren natuurlijk niet naar mij en doen wat ze zelf willen. En terecht. Ik ben maar wat lettertjes op een scherm hier.
Oh, en betweter was ik altijd al
Chicolatewoensdag 23 mei 2007 @ 18:46
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:44 schreef Qwea het volgende:

[..]

hey, ze kwamen bij mij aan met ben and jerry's.

But I was strong
Dat heb ik nou nog nooit gegeten ... maar lijkt me zo lekker , en dan vooral de chocoladeversies. Gelukkig vind ik het altijd veel te duur (maar wilde het deze zomer eigenlijk wel een keer proberen hihi)
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 18:48
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:46 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Dat heb ik nou nog nooit gegeten ... maar lijkt me zo lekker , en dan vooral de chocoladeversies. Gelukkig vind ik het altijd veel te duur (maar wilde het deze zomer eigenlijk wel een keer proberen hihi)
de chunky monkey is lekker



Banaan ijs,met walnoten en mega brokstukken chocolade. En daar kwamen ze daarstrax mee aan

*kwijlt
Plukie86woensdag 23 mei 2007 @ 18:49
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:45 schreef Miss_S het volgende:

is lief
Klopt! En de rest van TVM ook.
Chicolatewoensdag 23 mei 2007 @ 18:50
TVM? Wat is je avatar dan eigenlijk?
Lienekienwoensdag 23 mei 2007 @ 18:51
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:45 schreef Qwea het volgende:

[..]

ijzer zit in mijn vitamine pillen

zeg, wtf doe je als je dus morgen haast hebt, op het station oid moet eten en geen ongezonde hap wilt ?
ooh, eten in Alkmaar kan ook, maar wát eet ik dan?
Brood meenemen, fruit en rauwkost?
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 18:52
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:51 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Brood meenemen, fruit en rauwkost?
Brood komt me een beetje mn strot uit. Dat eet ik morgen middag alweer. Fruit heb ik sowieso. Rauwkost is idd een optie ja

Nu ik toch jullie aandacht heb ( ) ik zal laatst iemand in de trein met een zakje gezonde snacks. Kleine tomaatjes, kleine worteltjes,komkommer ect. Iemand enig idee waar je dat kan kopen kant en klaar? Zelf maken kan ook maar dat duurt te lang
Lienekienwoensdag 23 mei 2007 @ 18:53
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:52 schreef Qwea het volgende:

[..]

Brood komt me een beetje mn strot uit. Dat eet ik morgen middag alweer. Fruit heb ik sowieso. Rauwkost is idd een optie ja

Nu ik toch jullie aandacht heb ( ) ik zal laatst iemand in de trein met een zakje gezonde snacks. Kleine tomaatjes, kleine worteltjes,komkommer ect. Iemand enig idee waar je dat kan kopen kant en klaar? Zelf maken kan ook maar dat duurt te lang
Neem dan een kale krentenbol, da's nog wel eens een aardig alternatief voor boterhammen.

En even zelf klaarmaken (wassen, snijden) is echt zo'n kleine moeite.
Alcarinwoensdag 23 mei 2007 @ 18:53
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:52 schreef Qwea het volgende:
Nu ik toch jullie aandacht heb ( ) ik zal laatst iemand in de trein met een zakje gezonde snacks. Kleine tomaatjes, kleine worteltjes,komkommer ect. Iemand enig idee waar je dat kan kopen kant en klaar? Zelf maken kan ook maar dat duurt te lang
Ik vermoed bij AH to go
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 18:55
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:53 schreef Alcarin het volgende:

[..]

Ik vermoed bij AH to go
ik ga morgen naar de AH to go
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 18:56
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:53 schreef Lienekien het volgende:

[..]

Neem dan een kale krentenbol, da's nog wel eens een aardig alternatief voor boterhammen.

En even zelf klaarmaken (wassen, snijden) is echt zo'n kleine moeite.
ik neem morgen rauwkost mee
Qweawoensdag 23 mei 2007 @ 18:56
vol|!