quote:Op maandag 3 maart 2008 16:26 schreef RoofingBurner het volgende:
Blijft wel een tegendraadse gast die Mad, dat wel natuurlijk.
Hier nietquote:
Het filmkijken nu alweer opgegeven?quote:Op maandag 3 maart 2008 17:40 schreef wyccie het volgende:
De zon schijnt hier.
Meezingenquote:Op maandag 3 maart 2008 18:52 schreef Yurithemaster het volgende:
kan ik gleuid op de pc nog harder zetten ookal staat het al op zn hardst?
Ik heb m'n lief enkele jaren geleden een DVD speler met Dolby Surround 5.1 cadeau gegeven... maar het was net zo goed een cadeau aan mezelf, want ik vind het heerlijkquote:Op maandag 3 maart 2008 18:32 schreef LadyBlack het volgende:
Ik ga vanavond juist een filmpje in bed kijken, op de laptop, dat doe ik eigenlijk nooit, maar mn vriend heeft geen dvdspeler en geen bank![]()
![]()
Hier thuis heb ik wel een dvdspeler en een versterker met 4 boxen, dus best cool geluid, maar om nou altijd hier film te kijken is ook zo wat
Ik ben ook vaak te lui als ik alleen moet eten. Dan is het leftovers, iets heel makkelijks of bestellenquote:Op maandag 3 maart 2008 18:51 schreef LadyBlack het volgende:
Ik neig alweer naar een bak brinta als avondeten.... eigenlijk hou ik gewoon echt niet van kokenen zeker niet als ik al honger heb
Eeehhhh.... nee. Tenzij de speakers nog verstelbaar volume hebbenquote:Op maandag 3 maart 2008 18:52 schreef Yurithemaster het volgende:
kan ik gleuid op de pc nog harder zetten ookal staat het al op zn hardst?
Ik probeer lost te kijken maar het geluid is zo verdomde zachtquote:Op maandag 3 maart 2008 18:55 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Meezingen![]()
Of extra boxen aansluiten
Da's eigenlijk best gaaf in je woonkamer. Kom je mee, een ritje maken in m'n BMW?quote:Op maandag 3 maart 2008 18:02 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Hehe ik heb mogelijk alvast een meubelstuk voor als ik verhuis: ik kan voor 25 euro de achterbank uit een BMW ophalen
Helaas, gewoon een slechte download?quote:Op maandag 3 maart 2008 18:57 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Ik probere lost te kijken maar het geluid is zo verdomde zacht
quote:Op maandag 3 maart 2008 18:55 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Meezingen![]()
Of extra boxen aansluiten
Kopje koninginnesoep, en een tosti met kaas, mosterd en rucola. Ik ben best tevredenquote:Op maandag 3 maart 2008 18:56 schreef iamredleader het volgende:
[..]
Ik ben ook vaak te lui als ik alleen moet eten. Dan is het leftovers, iets heel makkelijks of bestellen
Oeh Lostquote:Op maandag 3 maart 2008 18:57 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Ik probeer lost te kijken maar het geluid is zo verdomde zacht
Ik geloof dat de TT op weinig van ons van toepassing isquote:Op maandag 3 maart 2008 19:31 schreef Etcetera het volgende:
@ TT
ik heb het juist veeeeel te druk momenteel met schooldingen. ga er echt wat van zeggen, het is asociaal hoeveel dingen er zijn ingepland met deadline de eerste paar weken
Ah MaJo wat vervelend.....quote:Op maandag 3 maart 2008 19:30 schreef MaJo het volgende:Zo klaar met werken, nu nog wat artikelen schrijven en mijn presentatie verder voorbereiden. Ik heb echt zin in een avondje helemaal niks, maar dat is pas in het weekend weer
Ook kan ik me op het moment niet zo goed concentreren want mijn moeder is nu met mijn vader met spoed naar het ziekenhuis omdat ie weer zo benauwd isHopelijk valt het allemaal mee... Maar niet echt bevordelijk dus voor mijn concentratievermogen...
Check of je het geluid overal op maximum hebt staan, ook in de volumeregeling van Windows zelfquote:Op maandag 3 maart 2008 18:57 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Ik probeer lost te kijken maar het geluid is zo verdomde zacht
Thanksquote:Op maandag 3 maart 2008 19:33 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ah MaJo wat vervelend.....sterkte voor je vader, en jou en je moeder natuurlijk
quote:Op maandag 3 maart 2008 19:32 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik geloof dat de TT op weinig van ons van toepassing is
Ik zou ook drukker moeten zijn dan ik ben... grote opdracht en ben nog niet echt begonnenquote:Op maandag 3 maart 2008 19:31 schreef Etcetera het volgende:
@ TT
ik heb het juist veeeeel te druk momenteel met schooldingen. ga er echt wat van zeggen, het is asociaal hoeveel dingen er zijn ingepland met deadline de eerste paar weken
Dank jequote:Op maandag 3 maart 2008 19:34 schreef Etcetera het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
edit: ook met je vader meis
Zeker op maandag is dit vrijwel onmogelijkquote:Op maandag 3 maart 2008 19:32 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik geloof dat de TT op weinig van ons van toepassing is
ik heb net zo'n 3 weken achter de rug van m'n minorquote:Op maandag 3 maart 2008 19:35 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Ik zou ook drukker moeten zijn dan ik ben... grote opdracht en ben nog niet echt begonnen. Morgen ben ik een groot deel van de dag druk, woensdag ga ik naar een afstuderen (met aansluitende borrel) dus het is óf vandaag er mee bezig óf donderdag. En ik neig nu naar donderdag...
na deze week moet het wat rustiger wordenquote:
Oeh das wel pittig jaquote:Op maandag 3 maart 2008 19:38 schreef Etcetera het volgende:
[..]
ik heb net zo'n 3 weken achter de rug van m'n minor
- procesopdracht voor project gemaakt
- 1e projectopdracht gemaakt, ingeleverd, becijferd, herschreven
- 1e case met de groep gemaakt van een schrijfvak
- 1e twee opdrachten gedaan van een vormgeving iets
- workshop les gehad
- workshop voorbereid
- onderzoek gedaan naar onderwerp van project
- onderzoeksverslag geschreven
- deze week: presentatie waarom ons project gekozen moet worden voor de koepelcampagne én eigen workshop geven én opdracht 2 van project moet morgen worden ingeleverd en daar is nog nauwelijks iets aan gedaan![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |