Wel langer niet. Maar toch doe ik 't bijna elk uur. Heet dat nou verslaving?quote:Op maandag 27 november 2006 23:03 schreef Verbal_Kint het volgende:
ws hoef ik de hele week niet op hattrick te kijken![]()
quote:Rene Loenen (142097372)
17 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een sympathiek persoon die kalm en oneerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een redelijk leider.
Nationaliteit: flag Nederland
Total Skill Index (TSI): 1 510
Loon: 820 ¤/week
Eigenaar: Bonobo11
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: matig Keepen: rampzalig
Positiespel: goed Passen: zwak
Vleugelspel: zwak Verdedigen: redelijk
Scoren: waardeloos Spelhervatting: matig
hoeft niet.. maar toch doe je het stiekem wel. Of heb alleen ik dat?quote:Op maandag 27 november 2006 23:03 schreef Verbal_Kint het volgende:
ws hoef ik de hele week niet op hattrick te kijken![]()
Al gelezen? Ik zou je geld maar snel van de bank afhalen, ze halveren de rente 2x en daarna is het afgelopen met rentenierenquote:27-11-2006
Het nieuwe seizoen komt eraan en dat betekent dat we weer een reeks veranderingen in petto hebben. Een aantal economische ingrepen werden door de Hattrick Football Association eerder dit seizoen al aangekondigd, maar andere zijn dan weer volledig nieuw. We introduceren ook weer enkele nieuwe Supporter-statististieken en een compleet nieuwe extra: Wapenfeiten.
Bij de start van een nieuw seizoen hangt er altijd wat spanning in de lucht. Misschien heb je net je promotie gevierd en ben je de andere clubs in je nieuwe reeks aan het doorlichten om je strategie te bepalen. Misschien ben je een analyse aan het opstellen voor je reeksforum of wie weet heb je net die topspeler gekocht waar je al zo lang naar op zoek was. Het is het plannen en nadenken dat het seizoensbegin zo bijzonder maakt, en natuurlijk zijn er meestal ook de nieuwigheden, die het geheel nog wat extra kruiden. Dat is deze keer niet anders: op het menu staan een aantal veranderingen, enkele nieuwe statistieken voor Supporters en een nieuw spelaspect.
Laten we beginnen met de financiële wijzigingen die eerder dit seizoen waren aangekondigd door de HFA. Deze week kregen we namelijk hun officiële besluit in de bus met de concrete veranderingen:
“Naar aanleiding van ons voorgaand schrijven, wensen wij u hierbij mede te delen dat er volgend seizoen op financieel vlak drie (3) veranderingen worden doorgevoerd. Zoals u wellicht weet, werd door de HFA onlangs een nieuwe sponsorovereenkomst afgesloten met een computerfabrikant, waarbij werd gestipuleerd dat de verkregen fondsen direct zouden worden aangewend ten bate van de Hattrick-clubs. In concreto volgt hieruit dat alle clubs zich mogen verwachten aan een stijging van de sponsorinkomsten met 4 %.
Daarnaast heeft de Global Agent Organization (de wereldmakelaarsorganisatie, nvdr) besloten de gevraagde commissielonen te verminderen met 2 %. U betaalt nog steeds geld aan de moederclub en de vorige club en dat bedrag hangt nog steeds af van hoe lang de speler bij een bepaalde club zit, maar u kunt tot 95 % van het transferbedrag krijgen (ipv 93 % vroeger).
De laatste verandering op financieel vlak is dat onze organisatie in overleg met de HCB (Hattrick Central Bank) besloten hebben om de interesten op bankrekeningen te halveren.
Na verder overleg met de HCB lijkt het ons wenselijk ook enkele verdere veranderingen aan te kondigen voor de volgende seizoenen:
Het seizoen na het aanstaande seizoen (vanaf maart): interesten worden opnieuw gehalveerd en maximuminkomsten uit interesten worden eveneens gehalveerd.
Het seizoen daarop (vanaf juni): interest op geld in de bank verdwijnt volledig.
Wijzelf en de HCB zijn ervan overtuigd dat geld moet rollen en niet opgespaard mag blijven in een schatkist.
De HFA en de HCB willen ten slotte nog benadrukken dat de Hattrick-economie voortdurend nauwlettend in de gaten wordt gehouden, met het oog op een gezonde, trage groei. Belangrijk is echter dat wij daarbij niet focussen op de marktprijzen, maar op de achterliggende economie en vooral op de beschikbare middelen per club. Globaal gezien vangt de nieuwe sponsorovereenkomst het verlies aan interesten op (meer dan dat zelfs). Samen zullen deze nieuwe maatregelen ervoor zorgen dat de economie blijft groeien.”
Naast bovenstaande veranderingen door de HFA zijn er voor volgend seizoen ook enkele wijzigingen aan de game engine gepland:
- Spelhervatting zal, net als de andere vaardigheden, afnemen wanneer een speler ouder wordt.
- Naarmate spelers ouder worden, zullen ze hun vaardigheden een beetje sneller verliezen dan vandaag.
- Het laagste conditieniveau wordt laag waardeloos.
- Trainerswissels bij nationale ploegen zullen de teamgeest niet langer beïnvloeden.
Volgend seizoen wordt er ook een nieuw concept gelanceerd, namelijk 'wapenfeiten'.
Het is nu eenmaal zo dat niet iedereen in Hattrick de beker kan winnen of landskampioen kan worden. We vinden het dan ook belangrijk dat er voor alternatieven kan worden gekozen. Alternatieve carrières (hoe meer, hoe beter!) geven een nieuwe diepgang aan het spel en een intensere spelervaring. Sommige managers willen de beste spitsentrainer worden, anderen hebben een geweldige collectie vlaggen of zijn heel actief in de Hattrick-gemeenschap. Met de wapenfeiten komt daar nu een nieuwe dimensie bij.
Wat houden deze wapenfeiten nu in? Het komt erop neer dat je punten krijgt voor zaken die je verwezenlijkt in het spel. Zo krijg je punten wanneer je je reeks wint of een bepaald aantal ronden overleeft in de Beker, net zoals je in een wedstrijd een aantal sterren kunt behalen. Je krijgt ook punten voor andere zaken, zoals een federatie oprichten, een speler (ver)kopen, een bericht posten, je rangschikking verbeteren of het schoppen tot bondscoach. De meeste wapenfeiten zullen gekend zijn, maar er zijn ook verborgen wapenfeiten die je zelf zult moeten ontdekken.
Je kunt je wapenfeiten zien in het menu en op je clubpagina (punten die je hebt en maximumaantal punten).
Het laatste nieuwtje voor volgend seizoen is een voor Supporters en liefhebbers van statistieken: wedstrijdstatistieken. Voortaan kun je voor elk seizoen zien welk soort doelpunten je hebt gescoord, welke blessures je hebt gehad en welke kaarten.
Onze focus lag dit seizoen op de economie en de nieuwe carrièremogelijkheden. Daarnaast introduceren we aantal interessante statistieken en enkele kleine wijzigingen. De snellere daling van de de vaardigheden is daarin het belangrijkst. Er is immers nog steeds een overaanbod aan spelers, die hun vaardigheden vandaag de dag te traag verliezen. Verder zijn we bezig met de nieuwe jeugdopleiding en hebben we zoals je weet ook onze servers verhuisd.
In naam van het HT-team en de HFA hoop ik en denk ik dat jullie deze veranderingen kunnen smaken.
Wat kan je eigenlijk met die wapenfeiten? je krijgt punten. prima, maar wat kan je met die punten?quote:Wat houden deze wapenfeiten nu in? Het komt erop neer dat je punten krijgt voor zaken die je verwezenlijkt in het spel. Zo krijg je punten wanneer je je reeks wint of een bepaald aantal ronden overleeft in de Beker, net zoals je in een wedstrijd een aantal sterren kunt behalen. Je krijgt ook punten voor andere zaken, zoals een federatie oprichten, een speler (ver)kopen, een bericht posten, je rangschikking verbeteren of het schoppen tot bondscoach. De meeste wapenfeiten zullen gekend zijn, maar er zijn ook verborgen wapenfeiten die je zelf zult moeten ontdekken.
Je kunt je wapenfeiten zien in het menu en op je clubpagina (punten die je hebt en maximumaantal punten).
Uit de help:quote:Op dinsdag 28 november 2006 10:37 schreef MrMoon het volgende:
Hoeveel % van je supporters raak je kwijt als je van regio veranderd?
tevens tvp
quote:Als je van regio wilt veranderen, kost je dat 10.000 euro en zal 3% van je supporters de club verlaten.
Kom op, dit staat letterlijk in de regels van Hattrick zelf.quote:Op dinsdag 28 november 2006 10:37 schreef MrMoon het volgende:
Hoeveel % van je supporters raak je kwijt als je van regio veranderd?
Tijd Voor Promotiequote:Op dinsdag 28 november 2006 09:28 schreef BUG80 het volgende:
Terugvechten Voor Promotie!
Dat zou wel luxe zijn jaquote:Op dinsdag 28 november 2006 11:48 schreef TheVulture het volgende:
Heb wel erg veel zin in het volgend seizoen... betekenen die rente-aanpassingen dan ook dat je geen rente meer betaald als je in de min staat
Het is mij niet geheel duidelijk in die tekst, maar het lijkt meer op dat dat gehalveerd wordt en daarbij ook blijft.quote:Op dinsdag 28 november 2006 11:48 schreef TheVulture het volgende:
Heb wel erg veel zin in het volgend seizoen... betekenen die rente-aanpassingen dan ook dat je geen rente meer betaald als je in de min staat
Rente wordt nu gehalveerd, na volgend seizoen nog een keer en het seizoen daarna afgeschaftquote:Op dinsdag 28 november 2006 12:06 schreef nicomart het volgende:
[..]
Het is mij niet geheel duidelijk in die tekst, maar het lijkt meer op dat dat gehalveerd wordt en daarbij ook blijft.
Eerst gehalveerd, dan nog eens gehalveerd en daarna helemaal afgeschaft. Met andere woorden, over een aantal seizoenen kun je geen rente meer krijgen over het geld dat je in de plus staat.quote:Op dinsdag 28 november 2006 12:06 schreef nicomart het volgende:
[..]
Het is mij niet geheel duidelijk in die tekst, maar het lijkt meer op dat dat gehalveerd wordt en daarbij ook blijft.
maar is dat ook voor de rente die je moet betalen als je in de min staat? Ik dacht uit de tekst te begrijpen dat dat alleen maar gehalveerd wordt.. en dat alleen de rente die je verdient afgeschaft wordt.quote:Op dinsdag 28 november 2006 12:18 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Eerst gehalveerd, dan nog eens gehalveerd en daarna helemaal afgeschaft. Met andere woorden, over een aantal seizoenen kun je geen rente meer krijgen over het geld dat je in de plus staat.
De rente die je moet betalen als je in de min staat, die blijft gewoon. Daar veranderen ze niets aan.quote:Op dinsdag 28 november 2006 13:32 schreef nicomart het volgende:
[..]
maar is dat ook voor de rente die je moet betalen als je in de min staat? Ik dacht uit de tekst te begrijpen dat dat alleen maar gehalveerd wordt.. en dat alleen de rente die je verdient afgeschaft wordt.
De opdrachten die je in het begin moet doen leveren toch al geld op. Dan zouden ze dat in een nieuw jasje moeten gaan steken.quote:Op dinsdag 28 november 2006 13:42 schreef TheVulture het volgende:
Het zou leuker zijn als je met die wapenfeiten geldbedragen kunt verdienen
Dan snap ik dit zinnetje niet. Daar spreken ze over 2 dingen namelijk. Ik dacht dat het ene te maken had met de rente in de plus en het andere met de rente in de min.quote:Op dinsdag 28 november 2006 13:40 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
De rente die je moet betalen als je in de min staat, die blijft gewoon. Daar veranderen ze niets aan.
quote:Het seizoen na het aanstaande seizoen (vanaf maart): interesten worden opnieuw gehalveerd en maximuminkomsten uit interesten worden eveneens gehalveerd.
Dat is toch logisch.quote:Op dinsdag 28 november 2006 13:52 schreef nicomart het volgende:
[..]
Dan snap ik dit zinnetje niet. Daar spreken ze over 2 dingen namelijk. Ik dacht dat het ene te maken had met de rente in de plus en het andere met de rente in de min.
[..]
Ik zit precies met hetzelfde Yankee. Alleen zijn het bij mij (nu) 19 jarige met Briljant + x def en redelijk passen. Volgend seizoen zal ik ze denk ik niet echt nodig hebben en het worden voor een VIII wel aardige salaris kanonnen. Daarnaast kan je 18 jarige ook al ervaring op laten doen als ze in A team spelen. Ben alleen benieuwd naar de prijzen volgend seizoen, daar ik die spelers nu met 4/500k winst maar kan verkopen. En dat voor 2,5 seizoen trainen. (aankoop ben je toch altijd wel 2/300k kwijt voor 17 jarige goed/redelijk)quote:Op dinsdag 28 november 2006 13:05 schreef Yankee_One het volgende:
Twijfel twijfel ....
Ik train deze week nog verdedigen, maar weet niet wie ik op moet stellen. Spelers van 19/20 die over 5 weken op wereldklasse verkocht worden of trainees van 17/18 die over een seizoen ongeveer mijn team moeten dragen.
Iemand tips, ik zit er aan te denken om 2/3 van 19/20 op te stellen en de resterende plaatsen met jonkies..
Bij conditie krijgen alle spelers training.quote:Op dinsdag 28 november 2006 15:18 schreef -J-D- het volgende:
Conditie trainen denk ik.
Alleen de spelers die spelen krijgen de training dan he? Alle 11 he?
Alleen bij SP kregen ook de andere spelers training, maar bij conditie toch niet?
Ja sorry. Ben net nieuw in dit spel.quote:Op dinsdag 28 november 2006 15:19 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Bij conditie krijgen alle spelers training.
Raadpleeg ook de help gewoon even, daar staat het heel erg mooi in uitgelegd...
quote:Op dinsdag 28 november 2006 15:21 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Ja sorry. Ben net nieuw in dit spel.
Wist niet dat er ook regels vastgelegd waren.
Waarom denk je dat ik keepers trainquote:Op dinsdag 28 november 2006 11:44 schreef maniack28 het volgende:
....
Triest gesteld... en zeker nu met het weghalen van de optie om te rentenieren wordt het helemaal moeilijk om het verschil te maken. Ervaringspoppers leveren ook al niet meer zoveel opDus..... keepers trainen dan maar?
quote:Op dinsdag 28 november 2006 15:21 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Ja sorry. Ben net nieuw in dit spel.
Wist niet dat er ook regels vastgelegd waren.
Omdat je bij jezelf dacht: hmm.. welke trainingsvorm is meest niet-rendabel?quote:Op dinsdag 28 november 2006 15:26 schreef DeHovenier het volgende:
JD, grapjas
[..]
Waarom denk je dat ik keepers train![]()
quote:Nolwin Berends (84524407)
22 jaar, matig in vorm, gezond
Een aangenaam persoon die evenwichtig en oprecht is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een redelijk leider.
Specialiteit: Onvoorspelbaar
Nationaliteit: Nederland
Total Skill Index (TSI): 1 780
Loon: 880 ¤/week
Eigenaar: Destron Elsloo FC
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: redelijk Keepen: rampzalig
Positiespel: uitstekend Passen: matig
Vleugelspel: zwak Verdedigen: slecht
Scoren: slecht Spelhervatting: rampzalig
quote:
Ik hoop voor je dat je hem verkoopt, maar ik vrees het ergste..quote:
met conditie train je alle spelers, ook degenen die niet spelenquote:Op dinsdag 28 november 2006 17:46 schreef Tazmaniac het volgende:
als je conditie traint... dan traint iedereen die opgesteld staat neem ik aan of niet??
Oeh, die weet ik.quote:Op dinsdag 28 november 2006 17:46 schreef TheVulture het volgende:
Mijn nieuwe league is inmiddels wel zichtbaar op hattrick,org maar het speelschema nog niet... wanneer gaat dit komen
ik lees het niet, maar wil het best vertellenquote:Op dinsdag 28 november 2006 17:50 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Oeh, die weet ik.
En als jij het topic van seizoensovergang in het Nederland forum op hattrick doorleest jij ook.
Dat is alleen de eerste wedstrijd en daarmee ook meteen de laatste wedstrijd. Maar ik denk dat hij de tussenliggende wedstrijden ook wil weten...quote:Op dinsdag 28 november 2006 18:15 schreef Yankee_One het volgende:
[..]
ik lees het niet, maar wil het best vertellen
1-2
3-4
5-6
7-8
Thanksquote:Op dinsdag 28 november 2006 18:49 schreef Daemon19 het volgende:
Zal ik maar als enigste een juist antwoord geven op zijn vraag..
Zondag 3 december, TheVulture.
1 2 3 4 5 6 7 8 | |___1___|___1-2___|___3-4___|___5-6___|___7-8___| |___2___|___6-1___|___8-3___|___2-7___|___4-5___| |___3___|___3-2___|___5-8___|___6-4___|___7-1___| |___4___|___1-4___|___8-6___|___2-5___|___7-3___| |___5___|___3-1___|___5-7___|___6-2___|___4-8___| |___6___|___1-8___|___3-5___|___2-4___|___7-6___| |___7___|___5-1___|___6-3___|___8-2___|___4-7___| |
Hij heeft er 75.000 voor betaald.quote:Ashley O'Neill (141885250)
19 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een gemeen persoon die temperamentvol en eerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een matig leider.
Nationaliteit: flag Ireland
Total Skill Index (TSI): 3 810
Loon: 3 432 ¤/week inclusief een 20% bonus
quote:Op dinsdag 28 november 2006 19:23 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Bied nog eens op mijn speler dan, heb je wat te doen
quote:19.25 The Yanks biedt voor Rene Loenen
19.27 Destron Elsloo FC biedt voor Rene..
quote:Ove Hjertby (84493199)
20 jaar, matig in vorm, gezond
Een populair persoon die evenwichtig en oneerlijk is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een redelijk leider.
Nationaliteit: Sverige
Total Skill Index (TSI): 6 470
Loon: 1 968 ¤/week inclusief een 20% bonus
Eigenaar: Red Daemons
Waarschuwingen: 1
Fysiek: fit
Conditie: redelijk Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: zwak
Vleugelspel: slecht Verdedigen: briljant
Scoren: slecht Spelhervatting: zwak
En als ze het wel halen zullen ze spelen met een ontzettend jet-lagquote:Op dinsdag 28 november 2006 19:26 schreef twi het volgende:
Meuh, 75k is zelfs wat duur betaald tegenwoordig voor eentje zonder ervaring. Een keeper kopen van 19 getuigt niet van al te veel slimheid. Vandaar dat ik er eentje van 20 onder de lat heb staan, die zijn veel beter
Ik moet vannacht spelen in Nieuw Zeeland. Nu ben ik pas vanmiddag vertrokken met de selectie, dus ik betwijfel of we het gaan halen
178 696 ¤ voor gevangenquote:Rene Loenen (142097372)
17 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een sympathiek persoon die kalm en oneerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een redelijk leider.
Nationaliteit: flag Nederland
Total Skill Index (TSI): 1 510
Loon: 820 ¤/week
Eigenaar: Bonobo11
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: matig Keepen: rampzalig
Positiespel: goed Passen: zwak
Vleugelspel: zwak Verdedigen: redelijk
Scoren: waardeloos Spelhervatting: matig
als je me 10% geeft praten we nergens meer overquote:Op woensdag 29 november 2006 14:30 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
178 696 ¤ voor gevangenMet dank aan de jeugdopleiding en de openingsbieders uit dit topic
![]()
Bij mij hebben ze allemaal nog uitstekend conditiequote:Op woensdag 29 november 2006 14:19 schreef -J-D- het volgende:
Ben maar overgestapt naar conditie.
Al mn mids hebben goed conditie, dus 1 weekje trainen is voldoende.
2-3-5? Dan heb je voorin toch 5 man centraal lopen en verlies je je training? Of zie ik het verkeerd?quote:Op woensdag 29 november 2006 15:14 schreef Lennox het volgende:
Straks maar 2-3-5 en korte pass. Ik zou uitermate tevreden zijn als er 2 stijgen in passing. Blijft altijd lastig inschatten bij spelers...
Volgende week voor het eerst in de historie een weekje conditie. Wat mids die naar goed zijn gezakt terugtrainen. Tevens staan veel trainees op waardeloos/ramzalig conditie.
Dat was te merken, met 4-0 op de broek gehad. Maargoed, voor elke tegengoal heb ik 3k gekregen, dus mij hoor je niet klagenquote:Op woensdag 29 november 2006 09:18 schreef nicomart het volgende:
[..]
En als ze het wel halen zullen ze spelen met een ontzettend jet-lag
Hij zal wel 2-5-3 bedoelen.quote:Op woensdag 29 november 2006 15:45 schreef twi het volgende:
[..]
2-3-5? Dan heb je voorin toch 5 man centraal lopen en verlies je je training? Of zie ik het verkeerd?
Inderdaad.. dan had ik ook wel 10-0 willen verliezenquote:Op woensdag 29 november 2006 15:45 schreef twi het volgende:
[..]
Dat was te merken, met 4-0 op de broek gehad. Maargoed, voor elke tegengoal heb ik 3k gekregen, dus mij hoor je niet klagen
Typo iddquote:Op woensdag 29 november 2006 15:47 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Hij zal wel 2-5-3 bedoelen.
Dat had ik al bedachtquote:Op woensdag 29 november 2006 16:05 schreef Yankee_One het volgende:
Kan je doen. Maar dan zou ik wel de weken die je overhebt (wanneer een spits al op SN staat en de andere nog 2 weken training nodig hebben) skilltrades laten spelen en dus niet bij een overstap zitten met spelers die SN +2 zijn
quote:Op woensdag 29 november 2006 16:17 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Dat had ik al bedachtMaar bedankt voor de tip
![]()
Planning is wel voor ver wegover 2 seizoenen
Ja, ik geloof dat het deze keer 22 minuten geduurd heeft. Ik dacht dat ze dit beter hadden gemaakt door de tijden te veranderen, maar zo te zien werkt het averechts...quote:Op woensdag 29 november 2006 17:23 schreef roelofjan het volgende:
Peize vooruit - Roelof Jan United (18 minuten gespeeld) 0 - 0
0 minuten: De wedstrijd is begonnen, maar helaas kunnen wij nog geen verslag aanbieden. We vragen enig geduld terwijl wij contact proberen te krijgen met de commentator in het stadion.
![]()
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 28 november 2006 21:17 schreef Daemon19 het volgende:
Zoekt iemand een uitmuntende middenvelder? Die nu 500k kan bieden?
Er loopt een speler af, ver onder de transferprijs alleen ik kom net geld te kort..
Of uitstekend mid met redelijk vleugel?
Dit is geen verkapt transferforum. 1x proberen, ok, maar een 2e keer gaat me toch echt te ver. Opzouten dus.quote:Op woensdag 29 november 2006 18:24 schreef Daemon19 het volgende:
[..]
Joh, stil is. Alsof het hele forum van jou is.quote:Op woensdag 29 november 2006 18:41 schreef fabianf het volgende:
[..]
Dit is geen verkapt transferforum. 1x proberen, ok, maar een 2e keer gaat me toch echt te ver. Opzouten dus.
Ik ben het helemaal met refused fabianf eens.quote:Op woensdag 29 november 2006 18:55 schreef Daemon19 het volgende:
[..]
Joh, stil is. Alsof het hele forum van jou is.
Als je je er zo aan stoort ga je toch ergens anders zitten..
HET LEEFT!quote:
and kickingquote:
hier loopt hattrick als een tietquote:Op woensdag 29 november 2006 19:19 schreef twi het volgende:
Net wanneer er verdomme een transfer van me afloopt. Schijtgame. Zelf maar geboden om een superkoopje voor anderen te voorkomen.
Dus je blijft toch nog langer?quote:Op woensdag 29 november 2006 19:31 schreef The_Hives het volgende:
[..]
hier loopt hattrick als een tiet
Same here?quote:Op woensdag 29 november 2006 20:24 schreef Yankee_One het volgende:
1e bekerronde goed te doen
Sta op het moment zo'n 150k in de plusquote:Kasper Meyers (38886041)
33 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een gemeen persoon die evenwichtig en oneerlijk is.
Hij heeft goed ervaring en is een redelijk leider.
Nationaliteit: Nederland
Total Skill Index (TSI): 1 580
Loon: 980 ¤/week
Eigenaar: 'T lamme handje
Waarschuwingen: 1
Fysiek: fit
Conditie: uitstekend Keepen: rampzalig
Positiespel: formidabel Passen: redelijk
Vleugelspel: matig Verdedigen: slecht
Scoren: matig Spelhervatting: rampzalig
que??quote:Op woensdag 29 november 2006 23:36 schreef Daemon19 het volgende:
Prijs erbij zetten is ook nuttig..
Kost ie nu maar 10k..
Ik had het over Swennus' speler..quote:
Mwoah. Nu nog bruikbaar en als hij naar uitstekend ervaring gaat heb je helemaal een goedkope coach.quote:Op woensdag 29 november 2006 23:28 schreef Daemon19 het volgende:
In mijn ogen te oud. Hij is over een week 34..
Maar dat moet je zelf bekijken. Als jij het risico op een blessure toelaatbaar vindt..
haha zie het alquote:Op woensdag 29 november 2006 23:42 schreef Daemon19 het volgende:
[..]
Ik had het over Swennus' speler..
Kijk maar ff naar onze posttijden..
Dat is wel heel veelquote:Op donderdag 30 november 2006 08:11 schreef RealBizkit666 het volgende:
Ik heb het gevoel alsof de duur van de blessures verhoogd zijn. Vorige week heb ik er al een speler voor 7 weken uitgeschopt en gisteren voor 9 weken.
Om eerlijk te zijn, ik heb nog nooit meer dan 6 weken gezienquote:Op donderdag 30 november 2006 11:24 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Dat vond ik ook, maar toch is het zo...
Nu heb je er dus ook een van 9 gezien.quote:Op donderdag 30 november 2006 12:06 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn, ik heb nog nooit meer dan 6 weken gezien
Ik had er laatst inderdaad ook een van 9 weken. Volgens mij toch echts iets veranderd ja..quote:Op donderdag 30 november 2006 08:11 schreef RealBizkit666 het volgende:
Ik heb het gevoel alsof de duur van de blessures verhoogd zijn. Vorige week heb ik er al een speler voor 7 weken uitgeschopt en gisteren voor 9 weken.
Hij doet zijn naam eer aanquote:Op donderdag 30 november 2006 12:20 schreef maniack28 het volgende:
Bekertegenstander bekend: Dramathinaikos (144504) #4 in VIII.1679
Middenveld: waardeloos (laag)
Rechterverdediging: matig (laag)
Centrale verdediging: matig (hoog)
Linkerverdediging: zwak (laag)
Rechteraanval: slecht (hoog)
Centrale aanval: slecht (hoog)
Linkeraanval: slecht (laag)
Ratings van zn laatste wedstrijd
Foetre komt ook eens langs..quote:
Transfer list: Wingerquote:Luís Halat (87367916)
21 years, weak form, healthy
A controversial person who is balanced and dishonest.
Has wretched experience and inadequate leadership abilities.
Nationality: Chile
Total Skill Index (TSI): 6 580
Wage: 2 040 ¤/week including 20% Bonus
Owner: Brouwhuis '04
Warnings: 0
Injuries: Healthy
Stamina: solid Goalkeeping: disastrous
Playmaking: excellent Passing: poor
Winger: formidable Defending: weak
Scoring: weak Set Pieces: weak
Mijn VIII'e klasse tegenstander is ook niet veelquote:Op donderdag 30 november 2006 15:11 schreef Verbal_Kint het volgende:
VIII'e klasser in de beker, met zo'n 90 hatstats
lief
aaaaaaaaaaaaaah...quote:Op donderdag 30 november 2006 15:56 schreef TheVulture het volgende:
Ik heb er 104 en ik mag niet meedoen
Kom maar terug als je boven de 200 zitquote:Op donderdag 30 november 2006 15:56 schreef TheVulture het volgende:
Ik heb er 104 en ik mag niet meedoen
Vind ik niet zo gek als ik met een slecht B-team speel en jij met een beter team dan mijn A-team...quote:Op woensdag 29 november 2006 18:53 schreef -J-D- het volgende:
1-0 Zbyszek Rzeszutko (37)
2-0 Johan Håkansson (44)
3-0 Dain Johnson (80)
4-0 Anid Lihic (82)
5-0 Dain Johnson (89)
6-0 Zbyszek Rzeszutko (89)
7-0 Marten Schenkel (90)
Even Einstens Elf van de mat geveegd.
Vreemd dat ze pas zo laat op gang kwamen
Tja, ik train conditie en wil niet dat hun vorm NOG slechter wordt.quote:Op donderdag 30 november 2006 18:02 schreef jde_kok het volgende:
[..]
Vind ik niet zo gek als ik met een slecht B-team speel en jij met een beter team dan mijn A-team...
Dat is deels random, merk ik ook vaker dat ofwel aan het begin ofwel aan het eind veel gescoord wordt....quote:Op donderdag 30 november 2006 18:05 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Tja, ik train conditie en wil niet dat hun vorm NOG slechter wordt.
Maar mijn vraag was waarom ze zo laat op gang kwamen. Heeft weinig met jouw b- of a-team te maken lijkt me.
30-11-2006 Sold a player and received 534 247 ¤quote:Op donderdag 30 november 2006 15:11 schreef Ruudt het volgende:
Luís Halat (87367916)
21 years, weak form, healthy
A controversial person who is balanced and dishonest.
Has wretched experience and inadequate leadership abilities.
Nationality: Chile
Total Skill Index (TSI): 6 580
Wage: 2 040 ¤/week including 20% Bonus
Owner: Brouwhuis '04
Warnings: 0
Injuries: Healthy
Stamina: solid Goalkeeping: disastrous
Playmaking: excellent Passing: poor
Winger: formidable Defending: weak
Scoring: weak Set Pieces: weak
Transfer list: Winger
Deadline: 30-11-2006 at 17:53
Asking price: 0.0 ¤
Highest bid:
500 000 ¤ by S.G.P.
Is het gek dat ik hier al best blij mee ben?
Wist trouwens niet dat de SGP een voetbalelftal heeft.
Volgens mij haalt hij een stuk minder hatstats hoor.quote:Op donderdag 30 november 2006 19:30 schreef Grumpey het volgende:
jahoor, ik heb weer een IXe klasser met 170 ht-stats
(Weliswaar ga ik hem gruwelijk inmaken, maar toch...)
HatStats 125quote:Op donderdag 30 november 2006 19:30 schreef Grumpey het volgende:
jahoor, ik heb weer een IXe klasser met 170 ht-stats
(Weliswaar ga ik hem gruwelijk inmaken, maar toch...)
je hebt gelijk, keek verkeerd. 125-140 is het. Ach, het is geen botquote:Op donderdag 30 november 2006 19:35 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Volgens mij haalt hij een stuk minder hatstats hoor.
Kijk je wel goed?
wel, blessure is alweer beter.quote:Op donderdag 30 november 2006 19:36 schreef Lennox het volgende:
[..]
HatStats 125
Verdediging 105
Middenveld 9
Aanval 11
HatStats 125
valt wel mee toch
En hij speelt niet eens met 11man meer.
of het komt doordat de spelers van de tegenstander een slechterequote:Op donderdag 30 november 2006 18:41 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Dat is deels random, merk ik ook vaker dat ofwel aan het begin ofwel aan het eind veel gescoord wordt....
Met foktrick (een toepassing voor firefox), HAM of via Altid Hattrickquote:Op donderdag 30 november 2006 21:08 schreef FrituurVetPet het volgende:
Hoe vind ik trouwens mijn hatstats?
Nou Valenzuela zou ik met zijn rampzalige vleugelspel niet op de vleugel zetten, maar met 2 centrale verdedigers en een back opofferen voor een extra middenvelder dan speel je 2-6-2?quote:Op donderdag 30 november 2006 22:30 schreef jde_kok het volgende:
Ik speel op dit moment met een 3-5-2 opstelling met 2 backs en een centrale verdediger. Welke van deze 2 zal ik centraal zetten? Of zal ik met 2 centrale verdedigers gaan spelen en een back opofferen voor een extra middenvelder?
Julián Pérez de Valenzuela
TSI = 1 820, 29 jaar, matig in vorm
Heeft goed ervaring en is een slecht leider [Krachtig]
Conditie: zwak Keepen: waardeloos
Positiespel: waardeloos Passen: matig
Vleugelspel: rampzalig Verdedigen: uitstekend
Scoren: redelijk Spelhervatting: rampzalig
Allan Edmunds
TSI = 7 750, 26 jaar, redelijk in vorm
Heeft redelijk ervaring en is een matig leider [Onvoorspelbaar]
Conditie: goed Keepen: rampzalig
Positiespel: zwak Passen: redelijk
Vleugelspel: slecht Verdedigen: uitmuntend
Scoren: matig Spelhervatting: matig
Als ie als extra middenvelder speelt ongeveer 90% ofzo... als je hem aanvallend laat spelen is het zo'n 20-30% gok ik...quote:Op donderdag 30 november 2006 23:04 schreef TheVulture het volgende:
Hoeveel voegt een verdediger die je als extra middenvelder laat spelen toe aan je middenveld-rating
foxtrickquote:Op donderdag 30 november 2006 21:47 schreef nicomart het volgende:
[..]
Met foktrick (een toepassing voor firefox), HAM of via Altid Hattrick
beter dan dat iedereen op t laatste moment afhaaktquote:Op vrijdag 1 december 2006 01:18 schreef Grumpey het volgende:
[..]
foxtrick
(Ben vroeg thuis deze uitgaansavond inderdaad, jemig, wat een kutavond)
quote:Uwe Thiemig
TSI = 1 820, 17 jaar, redelijk in vorm
Heeft rampzalig ervaring en is een zwak leider
Conditie: slecht Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: goed
Vleugelspel: zwak Verdedigen: uitstekend
Scoren: matig Spelhervatting: slecht
Laatste had niet eens gespeeld, dus dat is wel lekkerquote:Enol Echechuribehere
TSI = 1 090, 17 jaar, redelijk in vorm
Heeft rampzalig ervaring en is een zwak leider
Conditie: waardeloos Keepen: rampzalig
Positiespel: zwak Passen: goed
Vleugelspel: slecht Verdedigen: goed
Scoren: slecht Spelhervatting: zwak
zelf haal ik dit als ik met 2 verdedigende backs en 3 CV speel:quote:Rechteraanval: formidabel (laag)
Centrale aanval: goed (zeer hoog)
Linkeraanval: uitstekend (zeer hoog)
Zou 2 cv "naar de vleugel" een oplossing zijn volgens jullie?quote:Rechterverdediging: goed (heel laag)
Centrale verdediging: uitmuntend (laag)
Linkerverdediging: goed (hoog)
Ja, dat zou ik wel doen (aannemende dat hij altijd zo speelt). Hij zal wel met 2 wingers spelen of niet?quote:Op vrijdag 1 december 2006 10:28 schreef Lennox het volgende:
Vraagje hier:
Bekertegenstander haalt de volgende stats voorin:
[..]
zelf haal ik dit als ik met 2 verdedigende backs en 3 CV speel:
[..]
Zou 2 cv "naar de vleugel" een oplossing zijn volgens jullie?
Probeer zijn aanval te stoppen, dan heeft mijn counter misschien nog zin.
het zit je niet mee he..quote:Op vrijdag 1 december 2006 13:51 schreef Tomhoog het volgende:
Keeper 2 weken gebleseerd... geen reserve keep hebben![]()
Alle vorm is gedaald![]()
Alle mensen zijn gestegen in conditiewel veel
Beker win ik![]()
Spitsen heb ik nodig...![]()
Stadion is klaar voor me bekerwedstrijd![]()
quote:Giuseppe Della Casa (92291064)
19 jaar, matig in vorm, gezond
Een aangenaam persoon die evenwichtig en oprecht is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een waardeloos leider.
Nationaliteit: flag Italia
Total Skill Index (TSI): 18 180
Loon: 6 168 ¤/week inclusief een 20% bonus
Eigenaar: MadKow
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: matig Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: matig
Vleugelspel: slecht Verdedigen: zwak
Scoren: wereldklasse Spelhervatting: slecht
Doelpunten in carrière: 8
Hattricks in carrière: 0
Competitiedoelpunten dit seizoen: 0
Bekerdoelpunten dit seizoen: 5
Deze 2 gaan in de verkoop vanwege een trainingswissel, nou heb ik al tijden niet meer echt actief gehandeld, wat zijn reeele bedragen om deze spelers voor te listen?quote:Eugenio Fumagalli (72373526)
21 jaar, matig in vorm, gezond
Een sympathiek persoon die kalm en oneerlijk is.
Hij heeft zwak ervaring en is een zwak leider.
Nationaliteit: flag Italia
Total Skill Index (TSI): 30 610
Loon: 14 280 ¤/week inclusief een 20% bonus
Eigenaar: MadKow
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: slecht Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: uitstekend
Vleugelspel: slecht Verdedigen: redelijk
Scoren: bovennatuurlijk Spelhervatting: matig
Doelpunten in carrière: 27
Hattricks in carrière: 0
Competitiedoelpunten dit seizoen: 0
Bekerdoelpunten dit seizoen: 2
Ik denk omdat deze nog niet goed werkt. Ik had namelijk iets van 4 miljoen sterren... (als het niet nog hoger was...)quote:Op vrijdag 1 december 2006 17:27 schreef Daemon19 het volgende:
Ik had een mijlpaal bereikt van 43 sterren in één wedstrijd.
Maar nu is die weer weg..
20?! Dat moet een bot team nog halen..quote:
Maar goed dat zondag pas de TS wordt gereset..quote:01-12-2006 Je hebt een speler verkocht en 131 130 ¤ ontvangen.
01-12-2006 De teamgeest zakte omdat er een speler is vertrokken en de rest van het team zich zorgen begon te maken over de toekomst.
01-12-2006 Je hebt een speler verkocht en 465 000 ¤ ontvangen.
Nope, volgende week zondag pas comp. Morgen weet je het speelschema, maar dat is volgens een standaard. #1 - #2, #3 - #4, #5 - #6, #7 - #8 is de eerste ronde.quote:Op zaterdag 2 december 2006 09:11 schreef TheVulture het volgende:
Weer massale conditiestijgingen
Is het nu woensdag beker en aanstaande zondag al competitie... begin me echt te vervelen
Zondag 10 december bedoel je? want dat bedoelde ik ookquote:Op zaterdag 2 december 2006 09:15 schreef rompompom het volgende:
[..]
Nope, volgende week zondag pas comp. Morgen weet je het speelschema, maar dat is volgens een standaard. #1 - #2, #3 - #4, #5 - #6, #7 - #8 is de eerste ronde.
dan maak je 95% kans dus nee ik wed nietquote:Op zaterdag 2 december 2006 10:44 schreef twi het volgende:
Wedden dat die van jou niet verder dan matig komt
Idem, 200k + de afgelopen 2 weken aan winstquote:Op zaterdag 2 december 2006 10:55 schreef -J-D- het volgende:
Och ja, morgenavond YP
Ik kom deze weken financieel wel door.
Zijn al drie spelers verkocht die voorheen bij mij speelde. Al 3x meer dan 80.000 euro aan "vorige club"-gelden
Uitstekend, ik voel het aan m'n water!quote:Op zaterdag 2 december 2006 10:44 schreef twi het volgende:
Wedden dat die van jou niet verder dan matig komt
1,3 miljoen voor neergelegd. Volgens mij wel een mooi prijsje aangezien hij ook spelhervatten heeft.quote:Jannis Güterschlag (76666088)
20 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een aangenaam persoon die temperamentvol en eerlijk is.
Hij heeft slecht ervaring en is een zwak leider.
Nationaliteit: Deutschland
Total Skill Index (TSI): 21 160
Loon: 7 176 ¤/week inclusief een 20% bonus
Eigenaar: Fc Bronto
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: redelijk Keepen: rampzalig
Positiespel: waardeloos Passen: waardeloos
Vleugelspel: zwak Verdedigen: wereldklasse +3
Scoren: slecht Spelhervatting: goed
over 4 weken ongeveer. kunnen er ook 5 zijn. zal wel te laat zijn denk ikquote:Op vrijdag 1 december 2006 22:44 schreef Daemon19 het volgende:
Nogal moeilijk te vinden..
Wereldklasse def, >-slecht ervaring, prijs: -<1.200.000 en dan ook nog eens de ned. nationaliteit..
Das niet geheel makkelijk te vinden..
En als ik een goedkope niet-Nederlandse vind, is dat hoogstwaarschijnlijk goedkoper dan een duurdere Nederlander.
Verkoopt een def-trainer een wereldklasse binnenkort?
Kan net zo goed een mede-fokker een pleziertje doen..
toch echt minimaal een ton te veel. goed spelhervatten stelt niks voor (ik neem aan dat je wel iets beters rond hebt lopen). voor +3 moet je niks extra betalen. ten eerste kan je dit nooit zeker weten en bij verkoop krijg je er ook niks extra voorquote:Op zaterdag 2 december 2006 12:49 schreef Daemon19 het volgende:
Mn nieuwste aanwinst:
[..]
1,3 miljoen voor neergelegd. Volgens mij wel een mooi prijsje aangezien hij ook spelhervatten heeft.
Ben alleen wel benieuwd naar zn loon..![]()
Van 2x uitstekend en 1x goed in de achterste linie, naar 1x wereldklasse, 1x briljant en 1x uitstekend..
Dat is toch een behoorlijke vooruitgang..
wat?! Dat is toch best duur hoor, als ik voor 1 miljoen een magical middenvelder met maar 90k aan salaris opgepikt heb (welke maandag daalt naar 70k).quote:Op zaterdag 2 december 2006 12:49 schreef Daemon19 het volgende:
Mn nieuwste aanwinst:
[..]
1,3 miljoen voor neergelegd. Volgens mij wel een mooi prijsje aangezien hij ook spelhervatten heeft.
Ben alleen wel benieuwd naar zn loon..![]()
Van 2x uitstekend en 1x goed in de achterste linie, naar 1x wereldklasse, 1x briljant en 1x uitstekend..
Dat is toch een behoorlijke vooruitgang..
zou ik daar toch maar eens over na gaan denkenquote:Op zaterdag 2 december 2006 19:34 schreef Daemon19 het volgende:
Nou ik zag wereldklasse verdedigers met hoog spelhervatten (buitenaards, etc.) voor 1,9 en 2 miljoen erop staan..
En nee, ik heb niets beter qua spelhervatten rondlopen.
Mn FC heeft ook goed, alleen die is nu uit mn A-elftal..
deze speler te koop gezet. Mn heldquote:Thomas Alexandersson (45893953)
23 jaar, goed in vorm, gezond
Een aangenaam persoon die gebalanceerd en oneerlijk is.
Zijn ervaring is matig en zijn leiderschap zwak.
Nationaliteit: flag Sverige
Total Skill Index (TSI): 230 610
Loon: 103 608 ¤/week inclusief 20% bonus
Eigenaar: Dapp're Strijders
Waarschuwingen: (Geschorst)
Gezondheid: in orde
Conditie: goed Keepen: rampzalig
Spelmaken: magisch Passen: matig
Vleugelspel: waardeloos Verdedigen: slecht
Scoren: matig Spelhervatting: redelijk
Doelpunten in carrière: 21
Hattricks in carrière: 1
Competitiedoelpunten dit seizoen: 0
Bekerdoelpunten dit seizoen: 0
Toch maar niet; dat kan pas om 19:45 vanavondquote:Op zondag 3 december 2006 02:10 schreef rompompom het volgende:
Supporter- en sponsormood zijn gereset, nu nog maar effe wachten tot ik die uitstekend-pull kan doen.
he's backquote:Op zondag 3 december 2006 00:21 schreef Zwoerd het volgende:
Ik heb me weer geregistreerd
quote:Op zondag 3 december 2006 02:10 schreef rompompom het volgende:
Supporter- en sponsormood zijn gereset
Omdat je te slecht bentquote:
Als je zondag wint is het meteen weer goed.quote:Op zondag 3 december 2006 11:31 schreef AirRaid het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
en ik had ze net mooi op dolgelukkig staan
Vooral dat spelhervatten bevalt me wel. :-) vorm en passen had beter gekunt maar goed.quote:27 jaar, zwak in vorm, gezond
Een aangenaam persoon die evenwichtig en oneerlijk is.
Hij heeft zwak ervaring en is een redelijk leider.
Nationaliteit: Italia
Total Skill Index (TSI): 3 660
Loon: 1 464 ¤/week inclusief een 20% bonus
Eigenaar: FC RKDEO
Waarschuwingen: 2
Fysiek: fit
Conditie: formidabel Keepen: rampzalig
Positiespel: formidabel Passen: matig
Vleugelspel: slecht Verdedigen: slecht
Scoren: redelijk Spelhervatting: briljant
Doelpunten in carrière: 32
Hattricks in carrière: 2
Competitiedoelpunten dit seizoen: 0
Bekerdoelpunten dit seizoen: 0
Hijs 28 jaar.. dus als je pech heeft, daalt ie gelijk alweer..quote:Op zondag 3 december 2006 14:43 schreef Outpost76 het volgende:
ff een tvptje. :-)
Kep trouwens een volgens mij wel aardige mid gekocht :
[..]
Vooral dat spelhervatten bevalt me wel. :-) vorm en passen had beter gekunt maar goed.
ask VK die doet zequote:Op zondag 3 december 2006 14:46 schreef Lennox het volgende:
Hoe staat het eigenlijk met de Awards van seizoen 19? Is daar al een topic voor of nog niet?
Kut, daar had ik geen rekening mee gehouden. Maximaal dus 39,5k winstquote:Op zondag 3 december 2006 16:21 schreef Daemon19 het volgende:
Mn bekertegenstander heeft maar een klein stadion, dus echt veel cashen doen we niet.
quote:Op zondag 3 december 2006 17:28 schreef twi het volgende:
[..]
Kut, daar had ik geen rekening mee gehouden. Maximaal dus 39,5k winstIk sta 237k in de min, dus dat wordt voor 2k 3 trianees kopen. Dat gaat niet echt lukken geloof ik
Eerste wedstrijd is namelijk uit
Dat wordt dus maar een ander spelertje verkopen...
Nieuwe teamnaam die meer met de woonplaats te maken heeftquote:Een lang verwachte stap vandaag bij F.K. Partizan Puttershoek
quote:03-12-2006 Je ploeg heeft een faillissementswaarschuwing gekregen. Dit is waarschuwing nummer 1.
Beetje vage mijlpaal, maak er dan 100.000 TSI van..quote:03-12-2006 Totale TSI heeft ooit 98220 bereikt 15 41049
Neehoor, iedereen krijgt toch waardeloos..quote:Op zondag 3 december 2006 19:37 schreef TheVulture het volgende:
allemaal tegelijk pullen... eens kijken of het systeem dan gek gaat doen
quote:Mitchel Louwers [Deze speler toevoegen aan je bookmarks]
TSI = 370, 17 jaar, redelijk in vorm
Heeft rampzalig ervaring en is een zwak leider
Conditie: waardeloos Keepen: rampzalig
Positiespel: matig Passen: slecht
Vleugelspel: zwak Verdedigen: zwak
Scoren: redelijk Spelhervatting: slecht
quote:Egidius Derissen (142800122)
17 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een controversieel persoon die evenwichtig en oprecht is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een redelijk leider.
Nationaliteit: Nederland
Total Skill Index (TSI): 10
Loon: 500 ¤/week
Eigenaar: The Yanks
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: slecht Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: slecht
Vleugelspel: slecht Verdedigen: waardeloos
Scoren: slecht Spelhervatting: slecht
Zal iets opleveren.quote:Pavel Laterveer (142798337)
17 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een aangenaam persoon die kalm en rechtvaardig is.
Zijn ervaring is rampzalig en zijn leiderschap waardeloos.
Nationaliteit: flag Nederland
Total Skill Index (TSI): 170
Loon: 540 ¤/week
Eigenaar: Hoolieganzen
Waarschuwingen: 0
Gezondheid: in orde
Conditie: redelijk Keepen: rampzalig
Spelmaken: matig Passen: zwak
Vleugelspel: slecht Verdedigen: slecht
Scoren: slecht Spelhervatting: slecht
quote:Roelof Hoogendoorn (142800843) [Deze speler toevoegen aan je favorieten.]
17 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een aangenaam persoon die temperamentvol en oprecht is.
Zijn ervaring is rampzalig en zijn leiderschap slecht.
Nationaliteit: flag Nederland
Total Skill Index (TSI): 340
Loon: 580 ¤/week
Eigenaar: Kristiansund
Waarschuwingen: 0
Gezondheid: in orde
Conditie: zwak Keepen: rampzalig
Spelmaken: zwak Passen: slecht
Vleugelspel: waardeloos Verdedigen: redelijk
Scoren: slecht Spelhervatting: redelijk
Toch leuk, hmm?quote:Florian Willink (142803561) [Voeg deze speler toe aan jouw bookmarks.]
17 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een populair persoon die evenwichtig en oneerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een waardeloos leider.
Nationaliteit: flag Nederland
Total Skill Index (TSI): 550
Loon: 600 ¤/week
Eigenaar: FC Uddel
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: zwak Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: zwak
Vleugelspel: redelijk Verdedigen: zwak
Scoren: redelijk Spelhervatting: slecht
Die mijlpalen.. wat is datquote:Op zondag 3 december 2006 19:42 schreef Daemon19 het volgende:
Mijlpaal:
[..]
Beetje vage mijlpaal, maak er dan 100.000 TSI van..
En zulke mijlpalen zijn een beetje raar, aangezien lage teams de mijlpaals hieronder ook kunnen halen en ik en hogere teams niet..
[..]
Neehoor, iedereen krijgt toch waardeloos..![]()
quote:03-12-2006 Eerste jeugdspeler gepromoveerd naar A-team 10 286878
quote:Speler met ID 142808026 is voor het laatst gezien terwijl hij wanhopig probeerde uit het zwarte gat te klauteren waar hij destijds zo hard in gevallen was. Zijn gloriedagen zijn duidelijk voorbij.
Same herequote:Op zondag 3 december 2006 20:48 schreef Daemon19 het volgende:
Mn YP had redelijk SH en zwak def en passen.
Oftewel:
[..]
quote:Co Mathijsse (142831854) [Voeg deze speler toe aan jouw bookmarks.]
17 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een aangenaam persoon die evenwichtig en eerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een matig leider.
Specialiteit: Krachtig
Nationaliteit: flag Nederland
Total Skill Index (TSI): 3 090
Loon: 980 ¤/week
Eigenaar: FC Chen
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: matig Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: matig
Vleugelspel: goed Verdedigen: uitstekend
Scoren: zwak Spelhervatting: zwak
quote:Immanuel Idsinga (142832052) [Voeg deze speler toe aan jouw bookmarks.]
17 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een aangenaam persoon die kalm en oprecht is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een waardeloos leider.
Specialiteit: Onvoorspelbaar
Nationaliteit: Nederland
Total Skill Index (TSI): 90
Loon: 520 ¤/week
Eigenaar: Destron Elsloo FC
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: slecht Keepen: rampzalig
Positiespel: waardeloos Passen: matig
Vleugelspel: slecht Verdedigen: waardeloos
Scoren: zwak Spelhervatting: waardeloos
Op de transferlijstquote:Op maandag 4 december 2006 00:03 schreef Chen het volgende:
Co Mathijsse (142831854) [Voeg deze speler toe aan jouw bookmarks.]
17 jaar, redelijk in vorm, gezond
Een aangenaam persoon die evenwichtig en eerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een matig leider.
Specialiteit: Krachtig
Nationaliteit: flag Nederland
Total Skill Index (TSI): 3 090
Loon: 980 ¤/week
Eigenaar: FC Chen
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: matig Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: matig
Vleugelspel: goed Verdedigen: uitstekend
Scoren: zwak Spelhervatting: zwak
Holy crap dat is een toekomstig internationalquote:
quote:
Absoluut.quote:Op maandag 4 december 2006 00:34 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
Holy crap dat is een toekomstig international![]()
Ik wacht al 3 seizoenen op iets fatsoenlijks
Gaan ze nu elk seizoen bots eruit gooien dan?quote:Hattrick is down until 16.00 during the seasonly clean-up, maintenance and preparations for the next season.
Verdorie, moet ik nou speciaal voor die mijlpaal een speler gaan pullen uit mijn waardeloze jeugdopleiding?quote:Op zondag 3 december 2006 20:23 schreef FritsFluitketel het volgende:
[..]
Die mijlpalen.. wat is dat
Heb er vandaag ook eentje gekregen:
[..]
Heet hij Chilavert?quote:Op maandag 4 december 2006 11:25 schreef Stinger__ het volgende:
Ik heb een 18jarige keeper met GOED keepen en redelijk spelhervatting gepulled,
3000-nogwat TSI.
Niet onaardig..
Dit is al de 3dequote:Op maandag 4 december 2006 11:04 schreef maniack28 het volgende:
Waarom Chen nu weerWaarom krijgen de mensen die het niet verdienen altijd zo'n goeie pull
Ik help Chen al seizoenen lang, maar hij snapt er geen kont van en dan krijgt hij zo'n pull
HET HATTRICK LEVEN IS NIET EERLIJK!!!!!!!!!!
Eensch, ik speel het spelletje nou zo'n 10 seizoenen en de enige uitstekend pull die ik ooit heb gehad had uitstekend passen en verder noppes.quote:Op maandag 4 december 2006 11:04 schreef maniack28 het volgende:
Waarom Chen nu weerWaarom krijgen de mensen die het niet verdienen altijd zo'n goeie pull
Ik help Chen al seizoenen lang, maar hij snapt er geen kont van en dan krijgt hij zo'n pull
HET HATTRICK LEVEN IS NIET EERLIJK!!!!!!!!!!
Ik pull al 2 maanden achter elkaar mensen die ik allemaal heb verkocht voor minsten 75kquote:Op maandag 4 december 2006 12:51 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
Eensch, ik speel het spelletje nou zo'n 10 seizoenen en de enige uitstekend pull die ik ooit heb gehad had uitstekend passen en verder noppes.
De laatste maand niets meer gepulled wat überhaupt verkoopbaar bleek
quote:Op maandag 4 december 2006 11:04 schreef maniack28 het volgende:
Waarom Chen nu weerWaarom krijgen de mensen die het niet verdienen altijd zo'n goeie pull
Ik help Chen al seizoenen lang, maar hij snapt er geen kont van en dan krijgt hij zo'n pull
HET HATTRICK LEVEN IS NIET EERLIJK!!!!!!!!!!
En wanneer mag ik he he? Waar is mijn dank voor het helpen van Chenquote:Op maandag 4 december 2006 12:56 schreef Verbal_Kint het volgende:
[..]
cheer up joralf en gun chen ook zijn lolletje![]()
Ik nu pas weer, sinds euhm... 3 maanden terug een fastsoenlijke pullquote:Op maandag 4 december 2006 12:51 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
Eensch, ik speel het spelletje nou zo'n 10 seizoenen en de enige uitstekend pull die ik ooit heb gehad had uitstekend passen en verder noppes.
De laatste maand niets meer gepulled wat überhaupt verkoopbaar bleek
De laatste fatsoenlijke hier is 3 seizoenen geleden... Staan op de nominatie voor verkoop vanwege hun salaris...quote:Op maandag 4 december 2006 13:20 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Ik nu pas weer, sinds euhm... 3 maanden terug een fastsoenlijke pull
fatsoenlijke in de zin van verkoopbaar, niet in de zin van goed met bijstatquote:Op maandag 4 december 2006 13:50 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
De laatste fatsoenlijke hier is 3 seizoenen geleden... Staan op de nominatie voor verkoop vanwege hun salaris...
Ik ben dr ook weer bang voorquote:Op maandag 4 december 2006 14:51 schreef Yankee_One het volgende:
aah over een uurtje lekker een relatief gigantische loonstijging aanschouwen
Ik zit op 3,5 ton per weekquote:Op maandag 4 december 2006 14:51 schreef Yankee_One het volgende:
aah over een uurtje lekker een relatief gigantische loonstijging aanschouwen
Uhuquote:Op maandag 4 december 2006 14:59 schreef Lennox het volgende:
Ik wou net zeggen. Ik geloof dat Chen iedere keer in week 1 minimaal 17 jaar redelijk pulled. Die def is ook super natuurlijk.
*is jaloers*
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |