In Utrechtquote:Op donderdag 6 december 2007 15:14 schreef Duvel het volgende:
Ik heb er niet gepost, alleen gelurkt, dus niet ingelogd.Waar zit je nu weer?
We zien het wel voorbij komen een keer.quote:Op donderdag 6 december 2007 15:21 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
In Utrecht
Zelfde kloteweer, iets langer daglicht, iets warmer, en verder
Vanavond en morgen druk met werk, verhalen en zo morgenavond of zaterdag
GTW slipt inderdaad veel meer dan DH heb ik het idee. Ook zou Arriva eens het zand kunnen bijvullen, zodat de draaistellen minder kunnen slijten...quote:Op donderdag 6 december 2007 12:23 schreef citywok het volgende:
Nog slechter lijkt me dat kabaal wat je soms hoort bij het optrekken, net alsof het zaakje ongelofelijk aan het slippen is. Die machinist maar vol gas doorkachelen terwijl dat ding amper van z'n plek komt.
Iets zegt me dat de GTW'tjes het niet zo lang zullen uithouden als de Wadlopertjes.
Niet? Hoop ik... Sneltrein is een prima benaming voor een trein die geen stoptrein is, maar ook niet echt als Intercity bestempeld kan worden. Mooi voorbeeldje: na een jaar heet de "Intercity" tussen Maastricht en Heerlen nu vanaf zondag weer Sneltrein.quote:Op donderdag 6 december 2007 17:59 schreef knars het volgende:
Zojuist weer heerlijk geslapen in de sneltrein Amsterdam - Den Haag CS. Maar wanneer gaan ze nou, zoals beloofd, die benaming "sneltrein" definitief de das omdoen?
Ik gok dat dat de Sandite installatie is op een 1xxx loc...quote:Op vrijdag 7 december 2007 09:52 schreef Dr_Flash het volgende:
Duuf ga je ook nog vertellen wat we op dat bovenste plaatje in de OP kunnen zien?
Ehm, wat heeft dat er mee te maken?quote:Op vrijdag 7 december 2007 10:14 schreef knars het volgende:
Goed excuus om de rest van de dag met maar 1VIRM te rijden tussen Utrecht en Amsterdam:
http://www.nu.nl/news/1346018/10/Intercity_botst_op_hek.html
En tussen Arnhem en Nijmegen de keus uit drie intercity's die er 12, 15 of 20 minuten over doenquote:Op donderdag 6 december 2007 21:56 schreef knars het volgende:
Ja, dat is dus juist het punt. Met de invoering van dr 07 werd met veel bombarie een nieuw concept gelanceerd; alleen nog maar sprinters en intercities. Dus vaarwel sneltreinen en stoptreinen. Dat de NS voorlopig stoptrein en sprinter door elkaar heen zou blijven gebruiken werd al snel duidelijk, en op zich ook wel logisch, agz niet elke stoptreinrit met sprintermateriaal wordt gereden. Maar alle sneltreinen zouden er uit gaan; stations werden stoptrein/sprinterstations ķf intercitystations.
Daarom zitten we nu opgescheept met intercity lijnen die die naam onwaardig zijn
Dat is het Nachtnet in de Randstad ookquote:Op vrijdag 7 december 2007 15:10 schreef Eix het volgende:
Ik zit net ff met de nsplanner te spelen, zie ik dat de nieuwe nachtnet treinen in Brabant 'sneltreinen' zijn.Logica ten top.
Hö vind je die ene vertikale van Höör?quote:
Ik kan trouwens uitstekend slapen in de Schlafwagen van de DB Nachtzugquote:Op vrijdag 7 december 2007 13:48 schreef Bensel het volgende:
Ik kan nog steeds niet fatsoenlijk slapen in die stoelen van de GTW'tjes van arriva. Vooral als ik savonds terug kom, wil ik weleens m'n ogen kunnen sluiten, en slapen zonder met pijn in m'n nek en schouders wakker te worden.
Whehe, ja ik was er in augustus!quote:Op vrijdag 7 december 2007 17:12 schreef Dr_Flash het volgende:
[ afbeelding ]
Duuf jij staat in het vorige gastenboek zeker? Deze begon pas in oktobert
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Norrköping, 5 december 2007. Treinstel 3235 is net binnengekomen uit Mjölby en Linköping, en zal zo dadelijk keren.
Alvesta, 5 december 2007. GreenCargo-diesellocje V5 169 staat aan de kant met een gemengde goederentrein in zuidelijke richting.
Alvesta, 5 december 2007. Y32-dieseltreinstel 1410 staat op het punt te vertrekken richting Växjö.
Alvesta, 5 december 2007. SJ-stoomloc 1139 on static display.
En speciaal voor Duvel ben ik nog even door de regen helemaal naar het uiteinde van het perron gelopen, waar diesellocs 1042 en 1031 met een houttrein voor een rood sein stonden te wachten
Enjoy
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
kijk, zo moet je dat doen bij Prorail, en andere vastgeroeste instanties: druk zetten. Immers, Arriva had groot gelijk om dit te doen, als je weet dat er soms jarenlang al (mondelinge) afspraken worden gemaakt, die vervolgens niet nagekomen worden door Prorail. De publieke opinie van Prorail zou behoorlijk verslechteren als ze niet aan de eisen (die allerzins best redelijk zijn) van Arriva zouden willen voldoen.quote:Op vrijdag 7 december 2007 21:58 schreef Tecnix het volgende:
http://nu.nl/news/1347087/30/Akkoord_Arriva_met_ProRail.html
Een erg hoog tofheidsgehalte allemaal! Bedankt voor de bolle neuzen, jammer dat er weer geen Rapid stond trouwens. En jammer dat het regende!quote:Op vrijdag 7 december 2007 17:58 schreef Dr_Flash het volgende:
En speciaal voor Duvel ben ik nog even door de regen helemaal naar het uiteinde van het perron gelopen, waar diesellocs 1042 en 1031 met een houttrein voor een rood sein stonden te wachten
Enjoy
Zo aan je foto's te zien zijn het wel de kortste hogesnelheidstreinen van Europa.quote:Op vrijdag 7 december 2007 20:53 schreef Dr_Flash het volgende:
Overigens wil ik nog wel even wat kwijt over de Zweedse Hogesnelheisdtreinen, de X2000.
Je weet dat Lada's ook weinig design awards gewonnen hebben he?quote:Op vrijdag 7 december 2007 23:33 schreef zwahiel het volgende:
Kan iemand de persoon die die stellen ontworpen heeft met die rubberen baart en snor voor gewoon even afschieten...
Wat een lelijkheid, zoiets moet je toch niet op een station willen, zo'n Engels gedrocht...BAH BAH BAH! Het ziet er totaal niet uit. En als zo'n ding 180 gaat, wil ik de aerodynamische weerstand wel 's gemeten zien. Rubberen ding voorop bah! BAH!
![]()
Dat amsterdamse koekblik voldoet niet eens aan de kwaliteitseisen die ze bij de xenos of de lidl hun producten opleggenquote:Op vrijdag 7 december 2007 22:44 schreef Willy84 het volgende:
Zo dat zijn een heftig aantal km's. Maar waarom ga je op zaterdag ochtend van lw naar zwolle om vervolgens weer direct terug te rijden? Ik vind het leuk om km's te maken van bv Amsterdam naar Maastricht/Groningen/Vlissingen/etc maar ik ga niet in de trein naar Utrecht zitten en vervolgens direct de trein terug pakken. Ik vind het juist leuk om wat van NL te zien. Vooral grappig als er allemaal lui met een accent in de trein komen zitten. Dat vind ik altijd leuk!
Leuke foto's fles! Heb je ook nog wat van de Zweedse vrouwen meegepakt?
Nog iets heel anders te kansloos over de Amsterdamse metro
http://www.amsterdam.nl/?ActItmIdt=101459
te kansloos om als bron wikipedia te vermelden!
Hé, dat zijn evenveel bezoekers als toen wij er waren.quote:Op zaterdag 8 december 2007 07:57 schreef Dr_Flash het volgende:
Heh, cool die foto's van binnen ja DuvelDie expositie was het enige wat open was, en er waren toch zeker wel een stuk of 8 bezoekers alles bij elkaar
En idd erg krap daar. En erg donker. En het model van de sneeuwploeg was buiten werking. Wel jammer
De Zilvermeeuwen mogen dan wel te goor, te afgetrapt en veels te ver over de datum zijnquote:Op zaterdag 8 december 2007 00:41 schreef knars het volgende:
[..]
Dat amsterdamse koekblik voldoet niet eens aan de kwaliteitseisen die ze bij de xenos of de lidl hun producten opleggen
Dat is ook niet altijd alles, ervaar ik als dagelijkse gebruiker.quote:Op zaterdag 8 december 2007 12:19 schreef knars het volgende:
Dat zeg ik, een en al bagger. Nee, dan de metro in Rotterdam
Very very nicequote:Op vrijdag 7 december 2007 22:29 schreef Zug-Chef het volgende:
Ik ga morgen dit doen: om de 66.666 km te halen in DRGL2007:
[ afbeelding ]
Je zat in de eerste klas, vuile zwartrijdertquote:Op zaterdag 8 december 2007 14:20 schreef Socios het volgende:
Verder goed GTW-nieuws. Zat net in treinstel 10228 en de kussens van de stoelen waren ineens veel zachter dan anders. Leek echt of ze die aangepast hadden... Meerdere zitplaatsen ´uitgeprobeerd´ waar dat ook het geval was.
Ware het niet dat ik vanmorgen geheel geen zin had in dit loze gedoe en zodoende thuis ben gebleven :-) Boejuh die kilometers zo op t eind.quote:
Ja, de rondetijden zijnquote:Op zaterdag 8 december 2007 14:32 schreef Socios het volgende:
LolLeuk reisje naar Zweden btw! Heb je nog een reisschema'tje of een kilometeraantal?
Herkenbaarrrrrrrquote:Op zaterdag 8 december 2007 14:45 schreef Zug-Chef het volgende:
Ware het niet dat ik vanmorgen geheel geen zin had in dit loze gedoe en zodoende thuis ben gebleven :-) Boejuh die kilometers zo op t eind.
Ghehe, als Lada niet nee, maar als Fiat welquote:Op vrijdag 7 december 2007 23:38 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Je weet dat Lada's ook weinig design awards gewonnen hebben he?
Ja, ik heb die van mij ook nog steeds.
Ik vind dit soort posts altijd zo jammer eigenlijk. Deze keer was ik het niet trouwens hoorquote:Op zaterdag 8 december 2007 15:44 schreef Tecnix het volgende:
Hmm wie zat er gister ochtend met het nieuwe spoorboekje in de trein van weeps naar schiphol?
Heb je dat al eens geprobeerd?quote:Op zaterdag 8 december 2007 16:48 schreef Lausteen het volgende:
Waar kan je eigenlijk een papieren spoorboekje krijgen? Kan je dat gewoon bij elk station kopen ofzo?
oeh ja daar gaan we komend voorjaar echt even wat leuks mee doenquote:Op zaterdag 8 december 2007 16:50 schreef Socios het volgende:
een uitgebreid katern voor internationele treinen.
Kijk, dat zijn de betere verhalenquote:
Lol, elke dag toch? Ik had me reisje een paar weken geleden al gepland (vroegboekkorting enzo), gelukkig niet op een woensdag, want dan rijdt de 30120 niet meer.quote:Op zaterdag 8 december 2007 17:41 schreef Zug-Chef het volgende:
Dan zie ik je in Leeuwarden wel, want die trein pak ik ook
Voor mij wordt het een nieuw persoonlijk dagrecord. Het oude staat (al jaren) op 1.334.quote:Op zaterdag 8 december 2007 17:46 schreef Dr_Flash het volgende:
Kijk, dat zijn de betere verhalenDat heb ik nog maar 2 keer beter gedaan (binnen 24 uur)
Wees blij dat je nog wat te verbeteren hebtquote:Op zaterdag 8 december 2007 17:51 schreef Socios het volgende:
Voor mij wordt het een nieuw persoonlijk dagrecord. Het oude staat (al jaren) op 1.334.
Ik hanteer de regel dat als een reis na 23:00 begint, hij telt voor de volgende dag. Ik vertrok om 23:04 uit Alba Iulia in midden-Roemenië, met een nachttrein naar Budapest en Wien, daarvandaan een ICE naar Würzburg en daar de ICE naar Utrecht Centraal, aankomst 22:47. En nee, dat slagje Amersfoort geloofde ik toen welquote:Op zaterdag 8 december 2007 18:17 schreef Socios het volgende:
Nice, hoe ging die reis van 1.968 kilometer? Kun je nog mooi door de 2.000 breken.
en waarom zou je het zelfde stukje steeds doen?quote:Op zaterdag 8 december 2007 19:09 schreef Zug-Chef het volgende:
Tja, kilometers trappen....
[ afbeelding ]
Goed ideequote:Op zaterdag 8 december 2007 19:25 schreef Erosjuhhh het volgende:
kan enschede-hengelo-almelo-deventer-apeldoorn-amersfoort wel dromen, tis nou niet echt een interessante treinrit ofzo...
Nouwwwwwquote:maar je zit wel in de beste trein die bestaat, de koploper
Ware het niet dat de IC14x niet met koplopers gereden wordtquote:Op zaterdag 8 december 2007 19:25 schreef Erosjuhhh het volgende:
[..]
en waarom zou je het zelfde stukje steeds doen?
kan enschede-hengelo-almelo-deventer-apeldoorn-amersfoort wel dromen, tis nou niet echt een interessante treinrit ofzo...
maar je zit wel in de beste trein die bestaat, de koploper
Mee eens.quote:Op zaterdag 8 december 2007 19:44 schreef Erosjuhhh het volgende:
om ver te reizen en / of te slapen is de koploper mij het beste bevallen, de oude uiteraard
Dan ben je dood gekkehuis, dat gaat er echt niet van komenquote:Op zaterdag 8 december 2007 19:49 schreef Zug-Chef het volgende:
Hmm, ok rekenfoutje... Update dan maar
[ afbeelding ]
ik neem het wel een keer mee als het van pas komt. eerst maar eens een weekendje Denemarken met die nieuwe directe kurswagenquote:Op zaterdag 8 december 2007 20:18 schreef Zug-Chef het volgende:
Naja, dat dagje Pimpelen staat zoiezo geplanned. En ook wil ik iig een keer het Brabantsnachtnet doen. Maybe een combi...
rijd er bijna elke nacht in van Delft tot Amsterdam, vannacht weer tussen de dronken studentenquote:Op zaterdag 8 december 2007 20:42 schreef Zug-Chef het volgende:
Ik heb alleen het Nachtnet op een nacht van maandag op dinsdag meegemaakt, en toen (zomer 2006) was het ICM
dat vraag ik me ook elke keer af en ook waarom ze in Zwolle nog steeds niet bij de stadsbussen de digitale klok goed hebben gezet en dat ie dan ook een keer doorloopt. nu staat ie nog steeds op 10.04 en 10.59 uur als ik me niet vergis.quote:Op zaterdag 8 december 2007 21:00 schreef Zug-Chef het volgende:
Ja hoor, die zie ik elke dag hangen. Maar wat is daar verder mee dan?
Paupers, mooi dat ik bij zo'n ritje als boventaand een 1e klas overgang haal...quote:Op zaterdag 8 december 2007 21:00 schreef Erosjuhhh het volgende:
[..]
rijd er bijna elke nacht in van Delft tot Amsterdam, vannacht weer tussen de dronken studenten
Tja, ik loop stage en dan zou zo'n treinkaartje mij meer geld kosten dan de hele dag werken mij opleverdquote:Op zaterdag 8 december 2007 21:08 schreef Zug-Chef het volgende:
[..]
Paupers, mooi dat ik bij zo'n ritje als boventaand een 1e klas overgang haal...
Dit is een vraag voor Flesquote:Op zaterdag 8 december 2007 22:19 schreef OVLOV het volgende:
Wat trekt jullie zo om absurd veel in een trein te gaan zitten?
Plan Tquote:Op zaterdag 8 december 2007 20:13 schreef Zug-Chef het volgende:
Ik ben benieuwd met wat voor mat ze het Brabantse Nachtnet gaan rijden
"absurd veel"quote:Op zaterdag 8 december 2007 22:19 schreef OVLOV het volgende:
Wat trekt jullie zo om absurd veel in een trein te gaan zitten?
Kom net van me werk met de bus ipv de trein... 50 minuten over Naarden-Bussum en Baarn gedaanquote:Op zondag 9 december 2007 11:09 schreef Dichterbijer het volgende:
Nieuwe dienstregeling dag!
En station Amersfoort is voorzien van twinkel lichtjes
Voor Ut - Amf verandert er weinigquote:Op zondag 9 december 2007 11:09 schreef Dichterbijer het volgende:
Nieuwe dienstregeling dag!
En station Amersfoort is voorzien van twinkel lichtjes
Huh? Is er weer wat aan de hand dan?quote:Op zondag 9 december 2007 12:10 schreef Dichterbijer het volgende:
Ik moet naar Tiel.... das een nog grotere ramp
Eerst van Amersfoort naar Utrecht, en dan met de SNELBUS naar Den Bosch! En dan met de stoptrein terug naar Tiel... en dit is waarempel nog snel ook :/
Oh gelukkig. Toch fijn, dat soort vertrouwde zekerhedenquote:
Wel een creatieve oplossing overigens, zo'n doorgaande trein Den Bosch-Tiel.quote:Op zondag 9 december 2007 12:10 schreef Dichterbijer het volgende:
Ik moet naar Tiel.... das een nog grotere ramp
Eerst van Amersfoort naar Utrecht, en dan met de SNELBUS naar Den Bosch! En dan met de stoptrein terug naar Tiel... en dit is waarempel nog snel ook :/
Ik had een wisselstoring bij Amersfoort en de IC's naar Gn en LW vielen dus uit rond 8:17 en 8:20. Fijn, iedereen haringen in een tonnetje in de IC naar Amfs van 8:31. Die natuurlijk ook nog even pas om 8:38 vertrok.quote:Op maandag 10 december 2007 09:22 schreef Dichterbijer het volgende:
Zo...nou de eerste ervaring met een intercity stop op Hilversum... wat was het DRUK!! Mensen stonden te dringen om de trein in te kunnen komen (ICK Meuk)... in helft van de wagons werkte het licht niet en een ander treinstel was weer te heet....
Vast wel, toen sliep ik nogquote:Op maandag 10 december 2007 11:04 schreef Duvel het volgende:
Ah, het was dus een goede dag om voor zevenen in Ut te zijn.
Uit het NHD:quote:Op maandag 10 december 2007 11:10 schreef Dr_Flash het volgende:
Weet iemand of er al bordjes geplaatst zijn op Purmerend Weidevenne?
quote:Het kan niet op bij de Nederlandse Spoorwegen. De officiële onthulling van het bord Purmerend Weidevenne op het derde station van Purmerend is prettige bijzaak. Wat die bobo's erbij vertellen, boeit de meesten niet.
rechtstreeks een verbinding van zutphen naar meppel? daar heb ik nog nooit van gehoord.quote:Op zondag 9 december 2007 19:26 schreef thatsme het volgende:
ja reed gewoon als normaal vanaf zutphen naar meppel!
nee, maar dat staat er ook niet.quote:Op maandag 10 december 2007 11:51 schreef ghizzer het volgende:
[..]
rechtstreeks een verbinding van zutphen naar meppel? daar heb ik nog nooit van gehoord.
Veel plezier in het bruisende Purmerend. Naast het station, in het winkelcentrum dus, zit een goede Chinees trouwens.quote:Op maandag 10 december 2007 11:19 schreef Dr_Flash het volgende:
Goed zo, dan heb ik vanavond dus weer wat te doen
Das een leuke ja, die ga ik ook nog eens proberen!quote:Op maandag 10 december 2007 12:00 schreef Charango het volgende:
Morgen maar eens het begin van de vakantie gaan vieren met een duo'tje NS Hispeed:
12:18 Utrecht - Rotterdam 12:57 -->ICM
13:08 Rotterdam - Schiphol 13:49 -->Beneluxtrein
14:48 Schiphol - Almelo 16:43 --> PimpelBerlijn
275 km'tjes
Die flagrante leugen las ik achterop de DAG ook ja. Ik pleurde zowat van m'n stoelquote:Op maandag 10 december 2007 12:35 schreef De_Hertog het volgende:
Vandaag in NRC.next een paginagrote advertentie van ProRail: "Dankzij ons rijden er steeds meer treinen'
Ik reed er ook een keertje in, van Leiden naar Rotterdam CS, als dronken student.quote:Op zaterdag 8 december 2007 21:00 schreef Erosjuhhh het volgende:
[..]
rijd er bijna elke nacht in van Delft tot Amsterdam, vannacht weer tussen de dronken studenten
Lange zwarte herenmantel, zwarte pantalon, zwarte schoenen, lijkenwagen (onnee, die toch niet) en een zwarte tas die als het ware “achterop” geplakt lijkt (totaal geen gezicht).quote:Op maandag 10 december 2007 15:47 schreef Charango het volgende:
Ok, Von Preußen, ik zal morgen wel rondkijken op Rotterdam. Nog herkenningspunten?
quote:Op maandag 10 december 2007 14:29 schreef Duvel het volgende:
"Na een avondje theater gezellig in een hotel."
Dankzij ProRail.
Blijven ze te Lw ook 50 min stilstaan wegens die keertijd?quote:Op maandag 10 december 2007 17:27 schreef Socios het volgende:
Vanaf vandaag een nieuwe treinserie te Leeuwarden.
[ afbeelding ]
DM ´90 voor vertrek naar Wolvega.
[ afbeelding ]
De lichtbak van de nieuwe 2900-serie.
Jawelquote:Op zaterdag 8 december 2007 21:14 schreef Socios het volgende:
Eén keer in de nacht van donderdag 26 op vrijdag 27 februari 2004 de trein van 03.43u van Amsterdam Centraal naar Schiphol gepakt, was toen een Koploper.
Nou ja, vet... Geen idee wie het destijds verzonnen heeft, maar station Wolvega is geopend op 15 jan 1868.quote:Op dinsdag 11 december 2007 08:14 schreef ghizzer het volgende:
haha vet, een trein naar Wolvega. Wie had dat ooit nog kunnen bedenken.
Andere provincie hequote:Op dinsdag 11 december 2007 08:56 schreef vw_caddy het volgende:
Wel weer jammer dat de provincie geen geld over heeft om hm door te trekken naar Zl.
haha inderdaad. Anderzijds, niet weer zo'n draken actie om net als de lijn Groningen - Zwolle de trein een draakafstand van 100 km. met een vervuilende diesel onder een bovenleiding te laten raggen. Blijft de vervuiling gelukkig toch nog bespaard van Wolvega-Steenwijk-Meppel-Zwolle.quote:Op dinsdag 11 december 2007 09:00 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Andere provincie he
Beetje een draak van een oplossing, zo. Wie wil er nou naar Wolvega?
Neen, Fles zat in de 521 met +6 aan beide kanten, zonder vorm van poging tot toelichtingquote:Op dinsdag 11 december 2007 09:12 schreef Battlefan het volgende:
De 2825 was vanochtend 1 minuut te laat weg in Utrecht en 1 minuut te vroeg in Amersfoort aangekomenFles reed zeker niet mee?
Ach beter zo dan een dag rijden als echte stoptrein.. het op vaart komen kost toch meer brandstof dan lange tijd continue een snelheid kunnen rijden. Wat dat betreft zal het een stuk vriendelijker zijn voor het milieu als Enschede-Zwollequote:Op dinsdag 11 december 2007 09:09 schreef ghizzer het volgende:
[..]
haha inderdaad. Anderzijds, niet weer zo'n draken actie om net als de lijn Groningen - Zwolle de trein een draakafstand van 100 km. met een vervuilende diesel onder een bovenleiding te laten raggen. Blijft de vervuiling gelukkig toch nog bespaard van Wolvega-Steenwijk-Meppel-Zwolle.
DM90 zou ook niet gereden hebben in de 9100 als de afstand tussen de verschillende stations niet zo groot was.quote:Op dinsdag 11 december 2007 10:00 schreef thatsme het volgende:
[..]
Ach beter zo dan een dag rijden als echte stoptrein.. het op vaart komen kost toch meer brandstof dan lange tijd continue een snelheid kunnen rijden. Wat dat betreft zal het een stuk vriendelijker zijn voor het milieu als Enschede-Zwolle
Want er was ook nog ander materieel over wat gekund had?quote:Op dinsdag 11 december 2007 10:23 schreef vw_caddy het volgende:
DM90 zou ook niet gereden hebben in de 9100 als de afstand tussen de verschillende stations niet zo groot was.
dat klopt, maar alles beter dan een Plan V of een Plan T. Wat een paupertreinen zijn dat zeg. In het verleden (paar jaar terug) vond ik het nog wel leuk dat ze op de zater- en zondagen in Deventer reden en voor de afwisseling met de VIRM en de IC-rijtuigen er waren, maar nou komt ie me echt de strot aan uit. Vreselijke herrie, koude belichting en interieur. Ik word echt depressief door die trein.quote:Op dinsdag 11 december 2007 10:40 schreef vw_caddy het volgende:
Dat had dan wel gemoeten. Was de afstand tussen de stations kleiner geweest dan had DM90 de dienstregeling niet kunnen halen. Het duurt echt eeuwen voordat het op 140 zit.
Ja. Dat.quote:Op dinsdag 11 december 2007 10:58 schreef Dr_Flash het volgende:
Er was gewoon geen ijzer over volgens mij. Het was gewoon OF de 9100 rijden met DM90, OF geen 9100 rijden. Dacht ik hoor.
Dat is ook een optie ja, het ging mij even om de combinatie afstanden en wel of niet DM90.quote:Op dinsdag 11 december 2007 10:58 schreef Dr_Flash het volgende:
Er was gewoon geen ijzer over volgens mij. Het was gewoon OF de 9100 rijden met DM90, OF geen 9100 rijden. Dacht ik hoor.
* Dichterbijer heeft pech, want de Koplopers zijn nodig voor Rotterdam - Utrecht.quote:Op dinsdag 11 december 2007 11:22 schreef Dichterbijer het volgende:
* Dichterbijer verlangt terug naar een koploper....
Waarom kan die ICK meuk daar niet rijden...quote:Op dinsdag 11 december 2007 11:34 schreef Duvel het volgende:
[..]
* Dichterbijer heeft pech, want de Koplopers zijn nodig voor Rotterdam - Utrecht.![]()
Schraal kutmat wordt gewoon hoofdzakelijk ingezet op schrale kutlijnen waar hoofdzakelijk schrale kutstudenten gebruik maken van zoeen schrale kutkaart. Iedereen krijgt wat hij verdient dusquote:Op dinsdag 11 december 2007 13:37 schreef Dichterbijer het volgende:
Waarom kan die ICK meuk daar niet rijden...
Dat valt ook nog wel mee hoor, zo traag is het nou ook weer niet. Er zijn wel maar weinig stukken waar ze hun best mogen doen,maar oa tussen Raalte en Nijverdal is het best lekker. Zeker als ze tractie uitschakelen om door te rollen tot het volgende station, zijn ze heerlijk stilquote:Op dinsdag 11 december 2007 10:40 schreef vw_caddy het volgende:
Dat had dan wel gemoeten. Was de afstand tussen de stations kleiner geweest dan had DM90 de dienstregeling niet kunnen halen. Het duurt echt eeuwen voordat het op 140 zit.
was wel apart om zo'n lange trein van (oud)wadlopers te zien..quote:Op dinsdag 11 december 2007 18:52 schreef Wadloper het volgende:
Klopt, onderhoud in het Technisch Centrum
Nummers zijn 3117, 3103, 3105 en 3226.
De 3226 is helemaal bestickerd in Veolia kleuren
Tu es vraiment un grand frique!quote:Op dinsdag 11 december 2007 20:17 schreef Dr_Flash het volgende:
Nummertje 400 van NL Actueel, jawel
[ afbeelding ]
www.jizdenka.cz geeft je heel basic info over enkele reizen vol tarief, maar niet over alle kortingsmogelijkheden. Dat schijnt een soort Rocket science te zijn, dat mag niemand weten. Dan moet je echt naar een NSI loket.quote:Op dinsdag 11 december 2007 21:46 schreef von_Preussen het volgende:
Trouwens, ik ben op zoek naar prijsinformatie over reizen in het buitenland (van NL naar BE). Ik heb al de sites van de NMBS & de NS doorgezocht m.b.v. de internationale treinplanner, maar ik heb dus geen prijzen kunnen vinden.
Iemand een linkje?
Merci bienquote:Op dinsdag 11 december 2007 21:50 schreef Duvel het volgende:
Tu es vraiment un grand frique!
Dommage que t'es trop tardquote:[ afbeelding ]
Je vous en prie!quote:
Ah, merde!quote:Dommage que t'es trop tard
Die komt nog. Maar laten we dat even stil houden voor Duvel, die zit net alles na te doen wat ik eerder deed, precies op het moment dat ik hem na te doen zat. Lastig ventje hmmquote:Op dinsdag 11 december 2007 22:15 schreef ArthurvanderVelden het volgende:
Fles je vergeet hoe gruweklijk vet die trein was in utrecht
Mij fop je niet zomaarquote:
Neuh de EN naar Moskou vond je vast ook niet boeiend genoeg. Nou ja, welterustenquote:Op dinsdag 11 december 2007 22:19 schreef Duvel het volgende:
Ik heb geen bijzondere treinen in Utrecht gezien, of je moet een BR189 bedoelen, maar zelfs die is de laatste dagen niet bijzonder meer.
En ik ga sowieso naar m'n nest!
Naar Moskou? Niet gezien, wel vage treinen in de richting van Amsterdam, zaten wel lollige rijtuigen tussen. Maar ik zag ze van een afstand helaas.quote:Op dinsdag 11 december 2007 22:19 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Neuh de EN naar Moskou vond je vast ook niet boeiend genoeg. Nou ja, welterusten
We zoeken nog een vierde man voor de lentetrip. Dit is je kansquote:Op dinsdag 11 december 2007 22:21 schreef Duvel het volgende:
[..]
Naar Moskou? Niet gezien, wel vage treinen in de richting van Amsterdam, zaten wel lollige rijtuigen tussen. Maar ik zag ze van een afstand helaas.
De Nieuwe HAFS CD-rom helpt je een eind op wegquote:Op dinsdag 11 december 2007 21:46 schreef von_Preussen het volgende:
Trouwens, ik ben op zoek naar prijsinformatie over reizen in het buitenland (van NL naar BE). Ik heb al de sites van de NMBS & de NS doorgezocht m.b.v. de internationale treinplanner, maar ik heb dus geen prijzen kunnen vinden.
Iemand een linkje?
Site waar je die eventueel kan aanschaffen?quote:Op dinsdag 11 december 2007 22:24 schreef ArthurvanderVelden het volgende:
[..]
De Nieuwe HAFS CD-rom helpt je een eind op weg
Ik heb het in de groep gegooid en XM wil dan ook mee!quote:Op dinsdag 11 december 2007 22:23 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
We zoeken nog een vierde man voor de lentetrip. Dit is je kans
En dan goed aansluiten op de trein naar Enschede(net zoals de .25 trein uit Groningen)quote:Op dinsdag 11 december 2007 08:56 schreef vw_caddy het volgende:
Wel weer jammer dat de provincie geen geld over heeft om hm door te trekken naar Zl.
Dat weet fles, volgensmij alleen per telefoon ofzoquote:Op dinsdag 11 december 2007 23:46 schreef vw_caddy het volgende:
[..]
Site waar je die eventueel kan aanschaffen?
ReiseZentrum en boekhandels op de grotere stations in Duitsland. Voor jou lijkt me Leer de handigste optiequote:Op dinsdag 11 december 2007 23:46 schreef vw_caddy het volgende:
[..]
Site waar je die eventueel kan aanschaffen?
quote:Copyright 2007 PCM Uitgevers B.V.
All Rights Reserved
Trouw December 12, 2007
Verwaarloosd net blijft ProRail achtervolgen
De NS waren blij dat zij van het onderhoud af waren
Edo Sturm
Bij de splitsing tussen beheer en vervoer bij de NS in 2003 is spoorbeheerder ProRail met een haast onoverkomelijke erfenis opgezadeld.
ProRail ligt weer eens onder vuur. Begin deze week pareerde de spoorbeheerder de kritieken met een paginagrote mededeling in de landelijke dagbladen: Dankzij ons rijden er steeds meer treinen.
Aanleiding voor de advertentie was de nieuwe dienstregeling van de Nederlandse Spoorwegen. De NS beklaagden zich publiekelijk over de ’gaten’ in de nieuwe dienstregeling, die zondag inging. In de vroege ochtend- en late avonduren kunnen de spoorwegen vanwege onderhoud door ProRail geen volledig spoorboekje aanbieden. Er rijden nu honderdtwintig treinen per week minder dan de NS hadden gewenst.
Hierover diende de spoorwegen samen met Connexxion, dat de lijn Amersfoort-Ede exploiteert, een klacht in bij de Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa). Met Connexxion heeft de spoorbeheerder inmiddels een akkoord. ProRail past de onderhoudswerkzaamheden zo aan dat de regiovervoerder op de gewenste tijden kan rijden. De grieven van de NS liggen echter nog steeds bij de NMa.
Ook andere vervoerders morren. Rails, seinen en stations van Arriva, Veolia en Syntus verkeren in slechte staat. Voor onderhoud moeten ze aankloppen bij staatsbedrijf ProRail, zo schrijft de Spoorwegwet voor. ProRail besteedt de werkzaamheden dan weer uit aan aannemers. Vorige week dreigde Arriva geen treinen te laten rijden als ProRail weigert afspraken te maken over noodzakelijke verbeteringen. Uiteindelijk zag het bedrijf af van acties nadat de spoorbeheerder alsnog toezegde onderhoud te plegen.
ProRail heeft er nooit een geheim van gemaakt dat de infrastructuur verwaarloosd is. Twee jaar geleden waarschuwde directeur Bert Klerk al dat ’storingen en incidenten het spoor vaker zullen treffen’. In 2003, toen ProRail ontstond na samenvoeging van de NS-onderdelen Railinfrabeheer, Railned en de verkeersleiding, noemde hij het spoor ’uitgewoond’.
De erfenis waarmee ProRail zit opgezadeld stemt weinig vrolijk. In de jaren negentig lag het onderhoud zo goed als stil. Alle aandacht van de NS ging destijds naar de verzelfstandiging, een beursgang zelfs. Het bedrijf zou gaan concurreren, was de wens van de politiek. Beheer en vervoer moesten daarom los van elkaar komen. De NS waren allang blij: onderhoud kost geld, veel geld.
Geld én politieke aandacht gingen er in die jaren wel naar de twee grote spoorprojecten, de Betuweroute en de hogesnelheidslijn. In NRC Handelsblad zei een oud-ambtenaar van verkeer hier onlangs over: „Op het ministerie hebben we toen de afdeling beheer en onderhoud maar afgeschaft. Dat was misschien niet zo verstandig.” Zo voldoet bijvoorbeeld een derde van de zesduizend wissels niet meer aan de veiligheidsvoorschriften, bleek onlangs. En zijn sommige computersystemen van de verkeersleiding 25 jaar oud.
Het ministerie van verkeer stelde in 2003 800 miljoen euro beschikbaar om de achterstand weg te werken. Volgens ProRail moet daarmee in 2010 de nood zijn gelenigd. Directeur Klerk pleitte echter onlangs voor meer tijd om het onderhoud openbaar aan te besteden. De vraag is of dat wenselijk is. De veiligheid van treinpersoneel en reizigers is niet gebaat bij uitstel.
Als je even verteld wat dat precies isquote:Op woensdag 12 december 2007 13:29 schreef bork het volgende:
Heeft iemand die HAFS-cd in bezit en doet deze persoon ook verzoekjes? vooral m.b.t. EN 347.
Overigens heb ik wat fotoos geschoten van de nieuwe lightrail midden in Sevilla vorige maand, is dat interssant voor hier?
quote:Op woensdag 12 december 2007 15:16 schreef ArthurvanderVelden het volgende:
[..]
Als je even verteld wat dat precies is
Ding werkt inderdaad met koersrijtuigen naar Kopenhagen, Praag en Warschau/Moskouquote:Op woensdag 12 december 2007 13:52 schreef sander89 het volgende:
Die nieuwe verbinding Amsterdam - Moskou gaat toch niet de hele trein naar toe ik dacht alleen maar een (paar) wagon(s) of rijdt de hele trein van Amsterdam naar Moskou zover dat mogelijk is?
Ik heb d'r nog geen gezeik mee gehad, vraag het van tevoren even, en dan kan ik tot nu toe altijd zitten.quote:Op woensdag 12 december 2007 18:16 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik hoop dat die 4444 snel de revisie in gaat, dat gezeik met die A-bak heel de tijd
en Milaan niet te vergetenquote:Op woensdag 12 december 2007 18:26 schreef MREn het volgende:
Ding werkt inderdaad met koersrijtuigen naar Kopenhagen, Praag en Warschau/Moskou
Nee, Milaan is een aparte trein en is geen deel van de trein naar Moskou.quote:
In één van de bakken van de 4444 (de omgebouwde bak) zijn de 1e Klas stickers doorgestreept en is er 2e Klas van gemaakt. Daar ben ik toen gewoon in gaan zitten, en heb ook geen gezeik gekregen. Dus als een conducteur wat te zeuren heeft, gewoon op die stickers boven de deuren gaan wijzen. Laat je toch niet verneuken door een kneus met een NS-uniform.quote:Op woensdag 12 december 2007 18:16 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik hoop dat die 4444 snel de revisie in gaat, dat gezeik met die A-bak heel de tijd
Zoveel maakt het niet uit of je vanuit Steenwijk via Meppel naar Groningen gaat of via Leeuwarden, iets van 20 min ofzo. Alleen wel een probleem is als je een kaartje heb dat die niet geldig is meestal.quote:Op woensdag 12 december 2007 19:11 schreef Remzz het volgende:
Vanochtend trouwens 2 mensen(apart van elkaar) bij mij in het treindeel die in de verkeerde trein zaten(ze moesten naar Groningen en gingen naar Leeuwarden). Conducteur nog proberen in Steenwijk de trein terug naar Meppel tegen te houden, rijd die net weg als bij ons de deuren open gaanDus hebben ze tot Leeuwarden moeten zitten.
Nu ie een eigen treinstel heeft, is ie kennelijk zo gevleid dat ie beweert dat de problemen op de maaslijn alleen in de media bestaan hebbenquote:Oud-gedeputeerde: 'Media voerden hetze tegen vervoer op Maaslijn'
De media hebben een hetze gevoerd tegen het openbaar vervoer. Dat zei de Limburgse oud-gedeputeerde Math Vestjens zaterdag tijdens de open dag van Veolia in Venlo.
Vestjens was als gedeputeerde van Limburg verantwoordelijk voor de keuze voor Veolia als opvolger van NS op de Maaslijn en het busvervoer in Limburg. Veolia exploiteert de lijn Nijmegen-Roermond sinds 10 december vorig jaar. Het bedrijf is sindsdien bijna voortdurend geplaagd door tegenslag. Het regende klachten van treinreizigers over treinuitval, vieze treinen en voortdurende vertragingen. Ook gemeenten uit het Land van Cuijk hebben herhaaldelijk hun gram gespuid over de slechte dienstverlening.
Zaterdag konden de nieuwe treinen van Veolia tijdens de open dag in Venlo bekeken worden. Er was veel publiek op afgekomen. Er rijden straks zestien nieuwe treinen, Velios genaamd, over de Maaslijn. Vestjens onthulde een van die nieuwe treinen met daarop zijn silhouet. De hoofden van bekende Limburgers als schrijfster Connie Palmen en architect Pierre Kuypers prijken op andere treinen.
Twee treinen worden genoemd naar personen die iets met Nijmegen hebben gehad: Titus Brandsma en Willem Nijholt. Ook het Land van Cuijk is gevraagd namen aan te dragen voor de nieuwe treinen. Cuijk heeft vorige week de historische figuur Jan van Cuijk (1230-1308) genomineerd; vanuit Boxmeer is de naam Wim Hendrix alias Wim(ke) de Körver (1896-1965) geopperd. Hij was de grondlegger van de Hendrix veevoederfabrieken. Over de 'Brabantse' namen moet Veolia nog een beslissing nemen. Sinds gisteren rijdt Veolia op het traject Venray-Nijmegen vice versa vier keer per uur.
dan gaat er dus maar één oorspronkelijke wagon door naar Moskou. Ongetwijfeld wordt Het stuk Warschau - Minsk - Moskou niet met slechts twee wagons gereden, maar waar worden die verdere bakken dan bijgeplaatst - Berlijn of Warschau?quote:Op woensdag 12 december 2007 19:21 schreef bork het volgende:
bij vertrek uit Amsterdam heeft De Jan Kiepura (EN 347) de volgende samenstelling:
Bomdz 189 Amsterdam - Kopenhagen DB
Bvcmz 188 Amsterdam - Kopenhagen DB
Bvcmbz 186 Amsterdam - Kopenhagen DB
WLABmz 185 Amsterdam - Kopenhagen DB
WLAB 183 Amsterdam - Moskva RZD
WLAB 182 Amsterdam - Minsk BC
WLAB 181 Amsterdam - Warszawa PKP
WLAB 180 Amsterdam - Warszawa PKP
Bvcmbz 179 Amsterdam - Warszawa DB Jan Kiepura kleurstelling
Bvcmz 178 Amsterdam - Warszawa DB Jan Kiepura kleurstelling
Bpm 176 Amsterdam - Warszawa PKP
Bomdz 174 Amsterdam - Praha DB
Bvcmz 173 Amsterdam - Praha DB
Bvcmbz 172 Amsterdam - Praha DB
WLABmz 171 Amsterdam - Praha CD
In Bielefeld gaat er een deel naar Kopenhagen
In Berlin-Ostbahnhof gaat de trein verder naar Praag en de rest naar Warschau/Minsk/Moskou
In dit nieuwsbericht staat ook dat het om 1 wagon gaatquote:Op woensdag 12 december 2007 20:20 schreef knars het volgende:
[..]
dan gaat er dus maar één oorspronkelijke wagon door naar Moskou. Ongetwijfeld wordt Het stuk Warschau - Minsk - Moskou niet met slechts twee wagons gereden, maar waar worden die verdere bakken dan bijgeplaatst - Berlijn of Warschau?
thx, dat is per persoon neem ik aan?quote:Op woensdag 12 december 2007 20:12 schreef ArthurvanderVelden het volgende:
Eh maar als ik even een recentere zaterdag pak ( in dit geval 07-06-2008)
151,40 voor de 2e klas
237,60 1e klas
From Utrecht C to Frankfurt(Oder)(Gr): 125,00 EUR (2nd), 198,00 EUR (1st)
From Frankfurt(Oder)(Gr) to Warszawa: 26,40 EUR (2nd), 39,60 EUR (1st)
Dit zijn de "gewone" tarieven, verder geeft ie niks en kan ik nis... :|
Het waren er best veel, ik gok 12 bakken of nog meer, enniewee ik ga even een keertje loeren in Adam bij aankomstquote:Op woensdag 12 december 2007 20:39 schreef knars het volgende:
ah, gekoppeld aan bestaande nachttreinen dus. Nu is het weer duidelijkAlleen weet ik nog steeds niet hoeveel wagons het nu dus zijn...
15 stuks in Arnhem -> 15 rijtuigen, de laatste stond nog iets buiten het einde van het 2e perron op sp 7.quote:Op woensdag 12 december 2007 20:54 schreef ArthurvanderVelden het volgende:
Het waren er best veel, ik gok 12 bakken of nog meer, enniewee ik ga even een keertje loeren in Adam bij aankomst
: Ja normaal tarief 1 persoon, zo standaard asl het maar zijn kan
Ja vet, die zagen we gisteren net wegrijden uit Utrecht rond 19:35quote:Op woensdag 12 december 2007 20:55 schreef bork het volgende:
Paar plaatjes van de Jan Kiepura in Arnhem (bord klopt niet btw) en een andere nachttrein op -> http://www.spoorinfo.nl/9122007.htm
Niet gezien, de gordijntjes waren dichtquote:Op woensdag 12 december 2007 21:23 schreef Eix het volgende:
Reisden er eigenlijk al veel mensen met die nachttrein?
Ja nou ja, lekker boeiend, je hebt toch maar 1 trein per keer hmmquote:Op woensdag 12 december 2007 21:36 schreef Battlefan het volgende:
Ik weet niet of deze hier al langs is gekomen: http://ns.nl/www.ns.nl/pdf/vertrekstaten/ut6.pdf
2e vertrekstaat, 39 voetnoten?!
Nou? Is dat niet zo dan?quote:Op woensdag 12 december 2007 21:46 schreef ArthurvanderVelden het volgende:
Die Moskoutrein zocht ik gisteravond nog even op op mobiel.ns.nl bij de actuele ver trektijden van Arnhem, daar stond dat hij naar Berlijn zou gaan :|
nu.nlquote:Tussen Rotterdam Centraal en Den Haag Centraal krijgen reizigers woensdagavond te maken met een vertraging van meer dan een uur. De politie heeft het treinverkeer tussen Schiedam Centrum en Delft stilgelegd vanwege 'een calamiteit'.
Een politiewoordvoerder wilde niet verder in detail treden. Volgens nog onbevestigde berichten zou de politie op zoek zijn naar een persoon.
Het treinverkeer werd rond 21.30 uur stilgelegd. Treinreizigers kunnen omrijden via Gouda en Utrecht. Internationale treinen worden omgeleid tussen Amsterdam en Rotterdam en stoppen niet in Den Haag en Schiphol, meldt spoorbeheerder ProRail.
Ook nu.nlquote:Treinverkeer plat door 'gewapende' man
Uitgegeven: 12 december 2007 22:19
Laatst gewijzigd: 12 december 2007 23:23
RIJSWIJK - Het treinverkeer tussen Schiedam en Delft heeft woensdagavond enkele uren stilgelegen. De politie zette een trein stil in Delft-Zuid omdat een gewapende man in de trein was gesignaleerd. Het bleek om een nepwapen te gaan.
Op last van de politie werd rond 21.30 uur het treinverkeer van en naar Delft Zuid gestaakt. Via 112 was er vanuit een rijdende trein melding gemaakt van een man met een vuurwapen, aldus een politiewoordvoerder.
De trein werd in Delft-Zuid stilgezet. Ongeveer honderd reizigers werden door een arrestatieteam, politie en spoorwegpolitie uit de trein gehaald. Omdat de politie een goed signalement van de verdachte had, kon deze zonder problemen worden aangehouden.
Na het doorzoeken van de trein werd het vuurwapen gevonden in een prullenbak. Bij nader onderzoek bleek het om een nepwapen te gaan.
De 31-jarige man uit Den Haag is aangehouden. Reizigers tussen Rotterdam en Den Haag liepen door het incident een vertraging van meer dan een uur op.
(c) ANP
Dan zal ik mijn steenkolen duits weer eens toepassen binnenkort.quote:Op woensdag 12 december 2007 11:40 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ReiseZentrum en boekhandels op de grotere stations in Duitsland. Voor jou lijkt me Leer de handigste optie
Wat een lulverhaal trouwens ook zeg. Behalve het zowat woordelijk herhalen van de kop komt er in dat hele verhaal geen enkele keer iets terug over zoeen "hetze".quote:Op woensdag 12 december 2007 19:37 schreef Peterselieman het volgende:
Uit de Gelderlander:
[..]
Nu ie een eigen treinstel heeft, is ie kennelijk zo gevleid dat ie beweert dat de problemen op de maaslijn alleen in de media bestaan hebben
Dat heb je met gasgestookte wisselverwarming.quote:Op donderdag 13 december 2007 08:42 schreef ghizzer het volgende:
vandaag kwamen de vlammen uit de wisselverwarming op station Deventer.
Het is ook zoooo koud!quote:Op donderdag 13 december 2007 10:30 schreef Dr_Flash het volgende:
en OF die wissels verwarmd werden hmm
Dankzij die wisselverwarming hmmquote:Op donderdag 13 december 2007 10:40 schreef Duvel het volgende:
Het is ook zoooo koud!
Ik ga zo schaatsen, de mazzel!quote:Op donderdag 13 december 2007 11:25 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dankzij die wisselverwarming hmm
Geen idee. Heb binnen Parijs alleen maar met de RATP gereisd.quote:Op donderdag 13 december 2007 00:02 schreef ArthurvanderVelden het volgende:
Vraag je , iemand toevallig bekend of de RER treinen rond Parijs met Oud en Bieuw ook s nachts doorgaan? Voorgaande jaren was dit wel het geval. Nu kan ik niks vinden
RER Diensten worden uitgevoerd door de RATP (lijnen A en B) en de SCNF ( B en D ) , dus dat is geen excuusquote:Op donderdag 13 december 2007 13:30 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Geen idee. Heb binnen Parijs alleen maar met de RATP gereisd.
Ik heb de afgelopen twee dagen met verbazing staan kijken naar de drukte in de treinen rondom Den Haag / Delft, nadat ik twee dagen heb gewerkt in Den Haag, moet ik zeggen dat het hier tussen Deventer en Leeuwarden erg meevalt :-)quote:Op woensdag 12 december 2007 23:23 schreef ArthurvanderVelden het volgende:
Daarnet en hele kolerezooi brandweer hier voorbij...
Ja, da's wennen he, provinciaaltjequote:Op donderdag 13 december 2007 14:29 schreef Zug-Chef het volgende:
Ik heb de afgelopen twee dagen met verbazing staan kijken naar de drukte in de treinen rondom Den Haag / Delft,
Klopt, met onder meer de aankomsttijd te Den Haag Centraal... tegenwoordig rijdt die trein niet eens rechtstreeks meer.quote:Op donderdag 13 december 2007 18:29 schreef Dr_Flash het volgende:
heh geinig ja. Niet dat het echt klopt of zo (de trein rijdt het in 22 minuten namelijk), maar dat zal nog wel aangepast worden neem ik aan
Bij Sittard staat zoeen bord al een jaar of 10 minstens, trouwens.
En het kaartje kopenquote:Op donderdag 13 december 2007 18:36 schreef dennistd het volgende:
ik denk dat men ook de tijd tot het station en het wachten op de trein meerekent
Denk het niet, ze zijn namelijk ook niet omgebouwd naar ICRm....quote:Op donderdag 13 december 2007 21:45 schreef Dr_Flash het volgende:
Worden die Benelux-stuurstanden ook verframboosd?
ebn zijn dat op de kop "postzegels" of heb je met Paint grafitti weg zitten stempelen?
Die roze toffee NShispeed rijtuigen zijn gewoon tijdelijk, worden gewoon aan de kant gezet als eindelijk die railhummer er is, alleen duurt wel nog 2 jaar volgens mij voordat die echt rijdt.quote:Op donderdag 13 december 2007 21:52 schreef Dr_Flash het volgende:
Na ja, wat niet is kan nog komen hmm
Of komen er die spuuglelijke railhummer-koppen op?
Laat ik het zo zeggen dat ik alleen gereisd heb met de lijnen die een cijfer hebben en metro genoemd worden. De stadstreinen heb ik niet in gezetenquote:Op donderdag 13 december 2007 14:15 schreef ArthurvanderVelden het volgende:
[..]
RER Diensten worden uitgevoerd door de RATP (lijnen A en B) en de SCNF ( B en D ) , dus dat is geen excuus
Nee. Die worden gesloopt als de TRAXX loccen in dienst komen.quote:Op donderdag 13 december 2007 21:45 schreef Dr_Flash het volgende:
Worden die Benelux-stuurstanden ook verframboosd?
Krijgt DM'90 nieuwe motoren of heb ik wat gemist ofzo?quote:NS zet het sein op "groen"
We willen méér zijn dan een prima alternatief voor de auto. We verdubbelen ons aandeel groene stroom en zorgen dat onze dieseltreinen schoner worden. En al onze treinkaartjes en magazines drukken we op papier dat uit duurzaam beheerde bossen komt.
Vast betere roetfilters, V-power Diesel en dat soort dingen, leuzen waar ze la die stadsbussen nu ook mee volhangenquote:Op zaterdag 15 december 2007 13:17 schreef Willy84 het volgende:
Krijg ik een mailtje van NS:
[..]
Krijgt DM'90 nieuwe motoren of heb ik wat gemist ofzo?
Ze staken weer jaquote:Op zaterdag 15 december 2007 13:19 schreef ArthurvanderVelden het volgende:
Net Fles aan de lijn, iets met een rondje Heerlen - Saarbrucken en dat het daarna alleen maar Eygelshoven werdomdat de Belgen er een puinhoop van maakten...ofzo
Wat is danquote:
Dat traject is alleen opengesteld voor HBO en WO afgestudeerden!quote:Op woensdag 12 december 2007 21:36 schreef Battlefan het volgende:
Ik weet niet of deze hier al langs is gekomen: http://ns.nl/www.ns.nl/pdf/vertrekstaten/ut6.pdf
2e vertrekstaat, 39 voetnoten?!
Heb je een linkje of een scamquote:Op zaterdag 15 december 2007 14:52 schreef Willy84 het volgende:
[..]
Dat traject is alleen opengesteld voor HBO en WO afgestudeerden!
Afgelopen donderdag trouwens een artikel in het FD over de trein naar Moskou!
Dat ding doet er echt een eeuwigheid over en de meeste tijd in het donker.
De Russische spoorwegen beweren dat dat ding wel 200 kan. Volgens het FD komt ie amper boven de 70 uit.
Echt goedkoop is het trouwens ook niet, wel leuk![]()
Denk dat het dit artikel is: http://www.fd.nl/csFdArtikelen/HFD/y2007/m12/d13/HFD1002525653quote:Op zaterdag 15 december 2007 15:33 schreef ArthurvanderVelden het volgende:
[..]
Heb je een linkje of een scam![]()
Hoe volkomen scheel moet je als machinist zijn om met zo'n noodgang door dat juk te gaan?quote:Op zaterdag 15 december 2007 15:53 schreef sander89 het volgende:
Schijnt weer op de zelfde plek te zijn als 3 weken geleden, foto's:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nee, ze zetten de motoren uit voor 40 minuten in Zwolle en ook in Groningenquote:Op zaterdag 15 december 2007 13:19 schreef ArthurvanderVelden het volgende:
[..]
Vast betere roetfilters, V-power Diesel en dat soort dingen, leuzen waar ze la die stadsbussen nu ook mee volhangen
Bedankt voor de uitleg & samenvatting!quote:
"Voor een vervoerbewijs naar Amsterdam:quote:Op zaterdag 15 december 2007 18:40 schreef Dr_Flash het volgende:
De intelligentie van Heerlenaars wordt schromelijk overschat. Zelfs IK begrijp dit niet eens bijna.
[ afbeelding ]
Door mijne aad'ren stroomt Amsterdamsch bloed, al sinds eeuwen in de familie.quote:Op zaterdag 15 december 2007 18:49 schreef Dr_Flash het volgende:
WANT
dat is een kutstadGa gewoon ergens anders heen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |