ja je hebt zo van die dagen:)quote:Op dinsdag 13 september 2005 18:09 schreef scanman01 het volgende:
Dido wilde het er niet meer over hebben, maar ze gaat maar door.
Blijkbaar is ze er toch niet 'helemaal klaar mee'.
Dan zal je zien dat het alsnog een vette discussie wordt en iedereenquote:Op dinsdag 13 september 2005 18:09 schreef Falco het volgende:
[..]
Dr zijn al hiervoor diverse opmerkingen gemaakt door sommige bewoners he. Maar de keuze die nu gedaan wordt lijkt mij het beste: één persoon (Joost dus) gaat in de groep in zijn eentje tegen Tanja zeggen dat haar gedrag niet door de beugel kan.
Onderaan de vorige startpost staat een link er naar toe.quote:Op dinsdag 13 september 2005 18:14 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
Waar staat de openingspost ook weer?
Bovenaanquote:Op dinsdag 13 september 2005 18:14 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
Waar staat de openingspost ook weer?
HIEROquote:Op dinsdag 13 september 2005 18:14 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
Waar staat de openingspost ook weer?
Nee, wassen op de "ouderwetse" manier.. aan de wasbak!quote:Op dinsdag 13 september 2005 18:17 schreef TRiXeS het volgende:
Mogen ze nou gewoon douchen of nie?
Op de andere meld Lieske dat ze een bijna doodervaring heeft gehadquote:Op dinsdag 13 september 2005 18:16 schreef reconnect het volgende:
ik kan alleen de stream met dido en joost volgen
Nee toch? Volgens mij alleen 'ouderwets' wassen bij de kraan, zoals het op de site stond.quote:Op dinsdag 13 september 2005 18:17 schreef TRiXeS het volgende:
Mogen ze nou gewoon douchen of nie?
Nee, mag niet. Tenminste, geloof ik.quote:Op dinsdag 13 september 2005 18:17 schreef TRiXeS het volgende:
Mogen ze nou gewoon douchen of nie?
Dat wil BB dus niet hebben.quote:Op dinsdag 13 september 2005 18:18 schreef EmjaY het volgende:
eindelijk eens een normaal gesprek tussen hun 2
Hele zelfs.quote:Op dinsdag 13 september 2005 18:20 schreef zeeuws jongetje het volgende:
Had Rob het nou over "helastiek"?
Niemand mag douchen. Alleen Tanja wel.quote:Op dinsdag 13 september 2005 18:18 schreef schatje het volgende:
[..]
Nee, mag niet. Tenminste, geloof ik.
het feest kan beginnen tanja is binnenquote:Op dinsdag 13 september 2005 18:21 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
Tanja wakker..
En haar eerste 3 zinnen beginnen weer met "Ik" - en dat op een klaagtoon.quote:Op dinsdag 13 september 2005 18:21 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
Tanja wakker..
nog niet helemaal wakker misschien.....quote:Op dinsdag 13 september 2005 18:22 schreef Jobbeltje het volgende:
Lieske geeft Tanja een glaasje Limonade..
Tanja heeft tot twee keer toe "Dankjewel" gezegt
Dat zal nog wat worden als dat kind 'ik' gaat zeggen...quote:Op dinsdag 13 september 2005 18:23 schreef zeeuws jongetje het volgende:
En haar eerste 3 zinnen beginnen weer met "Ik" - en dat op een klaagtoon.
U vraagt, Tanja draaitquote:Op dinsdag 13 september 2005 18:24 schreef Martine73 het volgende:
Rookt Tanja nu nog steeds niet? Ze is al 7 minuten wakker hoor!
Ow nee... volgens mij een spelletje.quote:Op dinsdag 13 september 2005 18:24 schreef BB-King het volgende:
Hebben Joost en Dido ruzie gehad ofzo?
dat had ik dusquote:Op dinsdag 13 september 2005 18:19 schreef Maurisico het volgende:
haha, je zou nu de streams maar binnenvallen: Joost en Dido ruzie? Joost een soa??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |