quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:09 schreef Qwea het volgende:
[..]
aspergers zijn IMHO wel lekker, maar dan enkel in ham en kaas, en uit de oven.
Ah jawel joh. Ik heb me er allang bij neergelegd dat dit gewoon mijn manier is. Ik ben er zelf niet gelukkig mee maar het gaat nou eenmaal zo. En als ik dadelijk weer op gewicht ben is het weer uit mijn systeem. Dit gaat al jaren zo, echt jojoen doe ik ook niet, ik ben nooit zwaarder dan 70 kilo geweest. Het blijft puur cosmetisch. Ik moet en zal afvallen want nu pas ik bepaalde kledingstukken niet meerquote:
Ik deed altijd niks anders dan eten,eten en eten. Ik at mn stress en frustratie wegquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:11 schreef heaven7 het volgende:
[..]
HahaIk heb dan vaak de motivatie niet meer en ga snoepen en achteraf ga ik huilen
Mijn vriend vond dat ik er niet zo obsessief mee bezig moest zijn
Ik tel ook kcal en dat is volgens hem ook niet goed. Maar ik vind het wel prettig. Het geeft me overzicht.
Ik bedacht me vanmiddag nog 'als ik nou niet dat beladen gevoel van het moeten lijnen zou hebben zou dit best een oké dag zijn'
neuj, ik wil geen chips. Ook geen bakje vol. Chips is bad mmmkay?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:10 schreef Plukie86 het volgende:
Janken op chips? Als je chips wilt dan neem je toch gewoon een bakje vol? Maar niet de hele zak opeten, en alleen in het weekend. Als je stelt dat je geen chips MAG, ja dan zou ik ook gaan janken.
Of was het een grapje?
edit: ik lees net dat geen grapje was![]()
Haha dat heb ik ook. Dan vragen mensen me waarom ik in godesnaam wil afvallen: afgelopen zomer zat deze broek wijdquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:14 schreef heaven7 het volgende:
Ah jawel joh. Ik heb me er allang bij neergelegd dat dit gewoon mijn manier is. Ik ben er zelf niet gelukkig mee maar het gaat nou eenmaal zo. En als ik dadelijk weer op gewicht ben is het weer uit mijn systeem. Dit gaat al jaren zo, echt jojoen doe ik ook niet, ik ben nooit zwaarder dan 70 kilo geweest. Het blijft puur cosmetisch. Ik moet en zal afvallen want nu pas ik bepaalde kledingstukken niet meer
Ja het is of ongelimiteerd of helemaal nietquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:15 schreef Qwea het volgende:
[..]
neuj, ik wil geen chips. Ook geen bakje vol. Chips is bad mmmkay?
niet persoonlijk bedoeld ofzo. Had net zo goed ADHD'ers kunnen zijn. Maar check die typo van Qwea danquote:
af en toe mag je ook best es genieten hoor, je hele leven geen ongezonde dingen eten hou je nooit volquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:15 schreef Qwea het volgende:
[..]
neuj, ik wil geen chips. Ook geen bakje vol. Chips is bad mmmkay?
Okequote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:16 schreef Viking84 het volgende:
[..]
niet persoonlijk bedoeld ofzo. Had net zo goed ADHD'ers kunnen zijn. Maar check die typo van Qwea dan.
oeh, done. Thank youquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:14 schreef Alcarin het volgende:
Alleen het onderste stuk moet er nog even af(afkomstig van, blabla)
Muahaha ik heb lekker de fipo![]()
Ja maar het punt is, ik ben veel ongelukkiger met het feit dat er weer kilo's bijkomen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:16 schreef Alcarin het volgende:
Nou, als ik er ongelukkig van zou worden, zou ik liever dik zijn.
Maar goed, zolang jullie het vol houden, prima.
preciesquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:16 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Ja het is of ongelimiteerd of helemaal niet
Diequote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:16 schreef Alcarin het volgende:
Nou, als ik er ongelukkig van zou worden, zou ik liever dik zijn.
Maar goed, zolang jullie het vol houden, prima.
Het is jouw manier om ongelukkig te zijn om eten? Lijkt me niet zo heel erg verstandig. In plaats van lijnen zou je misschien eens aan 'gezonderen' kunnen denken? Wie heeft deze term ook alweer bedacht, was het niet Sylvana? Ik vind het zo'n mooi woord, het is echt mijn motto geworden. Niet lijnen, maar gewoon gezonde dingen eten. En daarbij wel lekker afvallen! Klink wat minder negatief dan lijnen, en is het in de praktijk ook. Je doet het niet tijdelijk, maar de rest van je leven. Het moet wel vol te houden zijn toch?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:14 schreef heaven7 het volgende:
Ah jawel joh. Ik heb me er allang bij neergelegd dat dit gewoon mijn manier is. Ik ben er zelf niet gelukkig mee maar het gaat nou eenmaal zo. En als ik dadelijk weer op gewicht ben is het weer uit mijn systeem. Dit gaat al jaren zo, echt jojoen doe ik ook niet, ik ben nooit zwaarder dan 70 kilo geweest. Het blijft puur cosmetisch. Ik moet en zal afvallen want nu pas ik bepaalde kledingstukken niet meer
van een keer een handje chips wordt je echt niet dik hoorquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:17 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja maar het punt is, ik ben veel ongelukkiger met het feit dat er weer kilo's bijkomen.
Omgquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:17 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja maar het punt is, ik ben veel ongelukkiger met het feit dat er weer kilo's bijkomen.
Ach godverdomme, dit is nou al de 2de x dat ik die fout maakquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:14 schreef Viking84 het volgende:
fipo!!!!.
tripo...
[..]. Ik vind PDD-NOS'ers ook erg lekker
en ga es niet zo hard jullie.
Qwea, de OP klopt niet helemaal.
Ja dat doe ik in principe ook nu. Alleen is het lastig dat ik er mentaal 24u mee bezig ben en dat kan ik niet vermijden..quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:18 schreef Plukie86 het volgende:
[..]
Het is jouw manier om ongelukkig te zijn om eten? Lijkt me niet zo heel erg verstandig. In plaats van lijnen zou je misschien eens aan 'gezonderen' kunnen denken? Wie heeft deze term ook alweer bedacht, was het niet Sylvana? Ik vind het zo'n mooi woord, het is echt mijn motto geworden. Niet lijnen, maar gewoon gezonde dingen eten. En daarbij wel lekker afvallen! Klink wat minder negatief dan lijnen, en is het in de praktijk ook. Je doet het niet tijdelijk, maar de rest van je leven. Het moet wel vol te houden zijn toch?
Jij snapt mij dus ookquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:18 schreef Qwea het volgende:
[..]
preciesjij snapt het tenminste
Niemand snapt het
Mn ma ; ja je mag heus wel wat hoor
MM idemdito.
Ga weg, ik wil niet "wat" ik wil alles of niets
Niet altijd, maar nu even welquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:18 schreef heaven7 het volgende:
DieHoef je niet steeds als PI te gebruiken hoor.
winter is een beter ideequote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:19 schreef Viking84 het volgende:
nou ja, ik ga douchen. Is me veel te druk hier nu. Kom in de herfst wel weer terug.
Same here dus.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:19 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Ja dat doe ik in principe ook nu. Alleen is het lastig dat ik er mentaal 24u mee bezig ben en dat kan ik niet vermijden..
Had ik in het begin ook. Nu ben ik er niet meer constant mee bezig, maar merk ik ook dat ik wat losser word. Dus misschien dat je na een tijdje er minder mee bezig bent, dat het wat meer vanzelf gaat. Maar de komende weken trek ik de touwtjes weer aan, want die laatste 2-3 kilo wil ik er voor de vakantie af hebben! Das nog 8 weken, dus dat lijkt me een mooi streven dacht ik zo.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:19 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Ja dat doe ik in principe ook nu. Alleen is het lastig dat ik er mentaal 24u mee bezig ben en dat kan ik niet vermijden..
Ja dat is het jammere idd, ik heb in mijn hoofd gehaald dat ik af moet vallen, en dat zal ook gebeuren, maar dat kost me psychisch echt 24 uur per dagquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:22 schreef Qwea het volgende:
[..]
Same here dus.
"honger. Oeh een broodje kaas"!
*hmm kut, is het wel 20+ kaas? Nee*weglegt*
Same here. En dan sta je op die weegschaal, is er bv een halve kilo bij gekomen en dan zakt het moed me toch een partij in de schoenenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:24 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Ja dat is het jammere idd, ik heb in mijn hoofd gehaald dat ik af moet vallen, en dat zal ook gebeuren, maar dat kost me psychisch echt 24 uur per dag
Mwa, het gaat echt al dik 4 jaar zo. Ik heb me erbij neergelegd. Het is een periode van 'afzien', als ik op gewicht ben ga ik weer 'normaal' eten (d.w.z. niet buitensporig want die kilo's van nu zijn nog van de buitensporige zomervakantie 2006quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:23 schreef Plukie86 het volgende:
[..]
Had ik in het begin ook. Nu ben ik er niet meer constant mee bezig, maar merk ik ook dat ik wat losser word. Dus misschien dat je naar een tijdje er minder mee bezig bent, dat het wat meer vanzelf gaat. Maar de komende weken trek ik de touwtjes weer aan, want die laatste 2-3 kilo wil ik er voor de vakantie af hebben! Das nog 8 weken, dus dat lijkt me een mooi streven dacht ik zo.
Daarom heb ik nog niet durven wegen behalve die 70 kilo die de weegschaal op de sportschool aangaf 3 weken terugquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:25 schreef Qwea het volgende:
[..]
Same here. En dan sta je op die weegschaal, is er bv een halve kilo bij gekomen en dan zakt het moed me toch een partij in de schoenen
Samenvatting ;quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:25 schreef Miss_S het volgende:
ik ben ff sporten en ik kan jullie meteen niet meer volgen
Ik ga elke dag bijna wegen om te kijken of er al wat af isquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:26 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Daarom heb ik nog niet durven wegen behalve die 70 kilo die de weegschaal op de sportschool aangaf 3 weken terug![]()
ahaquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:26 schreef Qwea het volgende:
[..]
Samenvatting ;
huilen om chipjes, pindakaas is niet zo vettig als ik dacht, typfouten over mensen zijn niet grappig![]()
Ja,daar zat ik ook al aan te denken jaquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:28 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Oh, nog een belangrijk ding... Afvallen is erg slecht voor de portemonneeWinkelen is weer leuk namelijk
![]()
Voor mijn doen echt ongelofelijk veel dingen gekocht binnen 2 weken... Gelukkig heb ik de komende dagen weer gewoon hele dagen college en les want anders ben ik straks blut![]()
Ik heb wel het idee dat mn broek wat wijder wordt. Maar misschien beeld ik me dat ook wel inquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:31 schreef k_i_m het volgende:
Ja, dat is ook stom! Ik heb nu kleren die te klein zijn en kleren die te groot zijn, maar eigenlijk niks ertussenin. En ik vind het zonde om nu nog kleren te kopen
.
meestal klopt dat ook welquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:35 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik heb wel het idee dat mn broek wat wijder wordt. Maar misschien beeld ik me dat ook wel in
Hmm, jij bent nog veel ergerquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:42 schreef Miss_S het volgende:
[..]
meestal klopt dat ook wel
duurde ook ff voordat ik het geloofde dat ik het me niet inbeelde
ik heb trouwens alweer nieuwe kleren![]()
ben benieuwd hoe lang het duurt voor je in je nieuwe setje, maar in dezelfde pose in US staatquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:42 schreef Miss_S het volgende:
[..]
meestal klopt dat ook wel
duurde ook ff voordat ik het geloofde dat ik het me niet inbeelde
ik heb trouwens alweer nieuwe kleren![]()
Ik lees ook dat nieuwe kleding topic en je hebt gelijkquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:45 schreef Viking84 het volgende:
[..]
ben benieuwd hoe lang het duurt voor je in je nieuwe setje, maar in dezelfde pose in US staat.
je zegt alsof daar iets verkeerd mee is?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:45 schreef Viking84 het volgende:
[..]
ben benieuwd hoe lang het duurt voor je in je nieuwe setje, maar in dezelfde pose in US staat.
beetje overkill, vind je niet?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:48 schreef Miss_S het volgende:
[..]
je zegt alsof daar iets verkeerd mee is?
Ik wel wil je zeggen? Zeggen dat ik zei dat je het wel deed is namelijk een grote grap, want dat deed ik niet.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 18:53 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Wat kom jij nou weer doen. Ik ben niet degene die zich continue achter PDD verschuild dus hou daar alsjeblieft over op.
wil alleen dat topic levend houdenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:52 schreef Viking84 het volgende:
[..]
beetje overkill, vind je niet?
Even voor de statistieken (en dan heb ik het alleen nog maar over het volslanke fokkers topic, maar ik ga er vanuit dat daarin dezelfde foto's staan als in de andere topics in US):
14 april werd het nieuwe topic geopend (door jou). Daar staan 6 foto's van jou in, waarvan 5 in een nieuw setje.
Sorry, ben al bezetquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:14 schreef Viking84 het volgende:
fipo!!!!.
tripo...
[..]. Ik vind PDD-NOS'ers ook erg lekker
oke,klaar, einde discussie nu hoor. Mn topic, wat doe jequote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:52 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik wel wil je zeggen? Zeggen dat ik zei dat je het wel deed is namelijk een grote grap, want dat deed ik niet.
Het enige wat ik wilde aangeven is dat ik je reactie snapte en dat je wat fel reageerde, wat duidelijk een PDD trekje is. Dat je dat niet snapte trouwens ook en de reacties die je vervolgens geeft ook. Je hoeft je er niet achter te verschuilen, maar als je dat wilt doen zal het mij een zorg wezen. Ik probeerde enkel even de lucht te klaren, maar blijkbaar stelde je dat niet op prijs, prima.
sorry maar ; linkje? Ik heb ze nog niet gezienquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:54 schreef Miss_S het volgende:
[..]
wil alleen dat topic levend houden
en overkill, kijk eens rond in US daar posten zoveel mensen dagelijks foto's
alleen omdat ik volslank ben zou dat niet mogen? dan hebben ze/ jij toch gewoon pechvind het leuk en er zijn er genoeg die het ook leuk vinden
ja, ik bedacht me net onder de douche (quote:
dus zo erg was het nog nietquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:55 schreef Qwea het volgende:
[..]
sorry maar ; linkje? Ik heb ze nog niet gezien
Dat komt alleen omdat alle andere opmerkingen weggehaald worden door de modjesquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:54 schreef Miss_S het volgende:
[..]
wil alleen dat topic levend houden
en overkill, kijk eens rond in US daar posten zoveel mensen dagelijks foto's
alleen omdat ik volslank ben zou dat niet mogen? dan hebben ze/ jij toch gewoon pechvind het leuk en er zijn er genoeg die het ook leuk vinden
heb al. Wtf is er mis met die pics?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:56 schreef Miss_S het volgende:
[..]
dus zo erg was het nog nietals jij ze niet kan vinden
in US het volslanke topic vooral
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:54 schreef Miss_S het volgende:
[..]
wil alleen dat topic levend houden
en overkill, kijk eens rond in US daar posten zoveel mensen dagelijks foto's
alleen omdat ik volslank ben zou dat niet mogen? dan hebben ze/ jij toch gewoon pechvind het leuk en er zijn er genoeg die het ook leuk vinden
Volgende week woensdagquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:55 schreef Viking84 het volgende:
[..]
ja, ik bedacht me net onder de douche () dat jij ergens deze maand gaat trouwen. Wanneer ook alweer?
.
ja dat begrijp ikquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:56 schreef Viking84 het volgende:
[..]. Ik zeg toch niet dat je niet mag posten, omdat je volslank bent
. Ik vind het alleen een beetje aandachttrekkerij. Whatever, nevermind.
Damn woman, waar haal je al dat geld vandaan?quote:
Jamaar, jamaar ga die discussie dan ook niet houden als ik weg ben. Ik wil ook! Stomme trut!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:54 schreef Qwea het volgende:
[..]
oke,klaar, einde discussie nu hoor. Mn topic, wat doe je
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:58 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ja dat begrijp ik
maar dat 100 andere dat doen maakt je niet uit
een aandachttrekkerij dat is net zo waar als dat deze reacties van jou uit jaloezie zijn
Het enige wat ik mis vind met die foto's is de jurk met stippen. Maar dat is puur een persoonlijke smaakquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:57 schreef Miss_S het volgende:
[..]
gewoon teveel fotos volgens een paar dames hier
Ik denk dat vrij weinig mensen jaloers op je zijn hoor. Denk ik. Weet ik niet zeker, maar het is wel aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:58 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ja dat begrijp ik
maar dat 100 andere dat doen maakt je niet uit
een aandachttrekkerij dat is net zo waar als dat deze reacties van jou uit jaloezie zijn
ik ben gewoon altijd heel lief dus mijn ouders betalenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:58 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Damn woman, waar haal je al dat geld vandaan?![]()
Ik kwam dit weekend niet verder dan 2 t-shirts voor een tientje, en dat was het eerste dat ik aan kleding heb gekocht het afgelopen half jaar. Misschien wel langer zelfs. Maar ik ben blij met mijn t-shirts!![]()
Dan had je maar niet weg moeten gaan domme mutsquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:58 schreef Troel het volgende:
[..]
Jamaar, jamaar ga die discussie dan ook niet houden als ik weg ben. Ik wil ook! Stomme trut!![]()
![]()
Nouja, ze heeft tenslotte wel een 75 E cupquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:59 schreef Viking84 het volgende:
[..]. Waarom zou ik in godsnaam jaloers op jou zijn?
. Leg eens uit
.
ja kloptquote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:59 schreef Qwea het volgende:
[..]
Het enige wat ik mis vind met die foto's is de jurk met stippen. Maar dat is puur een persoonlijke smaak![]()
Wheeeeeee ze noemt me domme mutsquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:00 schreef Qwea het volgende:
[..]
Dan had je maar niet weg moeten gaan domme muts
ik heb D en daar moet ik blij mee zijn?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:00 schreef Troel het volgende:
[..]
Nouja, ze heeft tenslotte wel een 75 E cup
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:00 schreef Miss_S het volgende:
ik ben gewoon altijd heel lief dus mijn ouders betalen
Arrogantie is okequote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:58 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ja dat begrijp ik
maar dat 100 andere dat doen maakt je niet uit
een aandachttrekkerij dat is net zo waar als dat deze reacties van jou uit jaloezie zijn
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:00 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ik ben gewoon altijd heel lief dus mijn ouders betalen
Ik beslis zelf wel of ik iets bij iemand aanhaal of niet. Dat doet Pietje niet voor me, dat doet Jantje niet voor me en jij zeker niet.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:00 schreef heaven7 het volgende:
Troel; we waren allang klaar. Ik verschuil me nergens achter en ik wil dat jij het niet aanhaalt als het mij betreft. Dat doe je maar bij jezelf.
kom je bij mij bij wonenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:01 schreef Alcarin het volgende:
[..]
![]()
Maar ik ben ook heel lief! En mijn ouders betalen niks!![]()
wel gedronken ; cactustheequote:Op dinsdag 8 mei 2007 19:58 schreef mordradead het volgende:
Oke Troel gefeliciteerd he (mooi op tijd ook)
Iemand nog wat lekkers gegeten?
Ik ben blij met mijn C-cupquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:01 schreef Viking84 het volgende:
[..]
ik heb D en daar moet ik blij mee zijn?.
ja kan er ook niets aan doen hequote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:02 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
[..]
Dat verklaart jouw sportschool!! Je verdient en je ouders betalen toch nog je kleren, makkelijk zeg
Same here. School betalen mn ouders en vanaf volgend jaar moet ik een bijdrage doen, maar kleren moet ik 9v/d 10x echt zelf dokken.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:02 schreef Viking84 het volgende:
Mijn ouders betaalden mijn studieboeken en tegenwoordig alleen nog collegegeld (heb nu niet zoveel boeken meer nodig; kan ik prima zelf betalen). Kleren mag ik zelf betalen.
Zullen wij over iets gezelligs praten?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:03 schreef Sylvana het volgende:
als jullie zo door gaan dan probeer ik het wel zonder dit topic, ik ben dat gezeik de hele tijd echt zat
ja ik blijf dadelijk ook gewoon wegquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:03 schreef Sylvana het volgende:
als jullie zo door gaan dan probeer ik het wel zonder dit topic, ik ben dat gezeik de hele tijd echt zat
Jij hebt zeker niet het recht PDD er BIJ MIJ bij te halen, wat is in godsnaam het nutquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:02 schreef Troel het volgende:
[..]
Ik beslis zelf wel of ik iets bij iemand aanhaal of niet. Dat doet Pietje niet voor me, dat doet Jantje niet voor me en jij zeker niet.
Jij was misschien allang klaar, maar als jij een reactie maakt op mij, dan reageer ik daar gewoon op, ook al is de discussie misschien al afgelopen. Zeker als je daarin bepaalde dingen probeert te suggereren.
Oew, mag nu ook wel hoorquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:04 schreef k_i_m het volgende:
Als ik straks weer normaal gevormd ben post ik mijn blote reet wel in dit topic.
wacht maar tot je *straks* op jezelf woontquote:
ik heb ook Dquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:01 schreef Viking84 het volgende:
[..]
ik heb D en daar moet ik blij mee zijn?.
Ja, ik ook!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:04 schreef k_i_m het volgende:
Als ik straks weer normaal gevormd ben post ik mijn blote reet wel in dit topic.
oew, dan ga ik nog even door als je het niet erg vindtquote:
dito.quote:
Ja, deze quote is dus even hequote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:04 schreef k_i_m het volgende:
Als ik straks weer normaal gevormd ben post ik mijn blote reet wel in dit topic.
Maar mijn volle maan is nog een beetje een kraterlandschapquote:
ik probeer een dag normaal te doen en dan begint iedereen toch weer tegen me dus wat is het nutquote:
en dat je nieuwe schoenen hebt post je ook!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:06 schreef mordradead het volgende:
Ik post hier eigenlijk alleen maar tvp's
zelfstandigheid heeft niet alleen met geld te makenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:05 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
Enige zelfstandigheid is ook wat waard![]()
Niet, daarom kun je beter altijd rellen, heb je nergens last vanquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:06 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ik probeer een dag normaal te doen en dan begint iedereen toch weer tegen me dus wat is het nut
waarop kan ik dan wachten schat?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:04 schreef Viking84 het volgende:
[..]
wacht maar tot je *straks* op jezelf woont.
En ik ga misschien nog wel eens een borstverkleining doen.
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:07 schreef Qwea het volgende:
[..]
Niet, daarom kun je beter altijd rellen, heb je nergens last van![]()
Ja, maar dat is ook maar 4x per jaar ofzo dus dat ken nog net tochquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:06 schreef Viking84 het volgende:
[..]
en dat je nieuwe schoenen hebt post je ook!.
Wat ga je kijken? If I may ask..quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:07 schreef Viking84 het volgende:
We zitten alweer op 1/3 van het nieuwe topic. Zou 'ie vanavond nog volkomen?. Zo halen we de dieetclub nog eens in
. Zonder mij, dat wel, want ik ga zo tv / film kijken
.
Die houding heb ik al jaaaarenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:07 schreef Miss_S het volgende:
[..]dat vind ik eigenlijk best een goede opmerking
je zit er nu wel lekker warmpjes bij bij papa en mama, maar straks moet je je eigen centjes verdienen. Dat kan nog wel eens vies tegenvallen, 'schat'quote:
Jouw geld ruilen voor mijn koekjes?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:06 schreef Miss_S het volgende:
[..]
zelfstandigheid heeft niet alleen met geld te maken
en ik zou het graag voor iets anders ruilen
Lesbo!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:08 schreef Viking84 het volgende:
[..]
je zit er nu wel lekker warmpjes bij bij papa en mama, maar straks moet je je eigen centjes verdienen. Dat kan nog wel eens vies tegenvallen, 'schat'.
Hahaha, ik heb gelijk een ramptoerist in mijn fotoboekquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:06 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, deze quote is dus even he
hier houden we je aan
nee,bloot en anders nietquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:09 schreef heaven7 het volgende:
Kijk! Zo was het en zo moet het weer worden. Niet helemaal bloot maar voldoet ook toch?
[afbeelding]
ik verdien al mijn eigen centjesquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:08 schreef Viking84 het volgende:
[..]
je zit er nu wel lekker warmpjes bij bij papa en mama, maar straks moet je je eigen centjes verdienen. Dat kan nog wel eens vies tegenvallen, 'schat'.
beide onbekend hieroquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:09 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Geer en Goor of een film(Nemmeno il destino, vandaag ff gehuurd).
bij je ouders wonen en je eigen centjes verdienen is heel wat anders dan een eigen huis hebben / huren en dan je eigen centjes verdienenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:09 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ik verdien al mijn eigen centjes
ik hoef ze alleen niet uit te geven dat is iets anders
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:09 schreef heaven7 het volgende:
Kijk! Zo was het en zo moet het weer worden. Niet helemaal bloot maar voldoet ook toch?
[afbeelding]
Dat weet ik ook welquote:
quote:
volgens mij is het hetzelfde alleen moet je het dan uitgeven zoals ik al zeiquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:10 schreef Viking84 het volgende:
[..]
bij je ouders wonen en je eigen centjes verdienen is heel wat anders dan een eigen huis hebben / huren en dan je eigen centjes verdienen. Maar goed, ik heb geen zin meer in dit gezeik
.
jaja, die flats is vast ergens anders vanquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:11 schreef heaven7 het volgende:
[..]Heb alleen nog een blote reet foto met een enorme blauwe flats erop toen ik van de trap af was gedonderd
idd, dit gaat echt helemaal nergens meer overquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:10 schreef Viking84 het volgende:
[..]
bij je ouders wonen en je eigen centjes verdienen is heel wat anders dan een eigen huis hebben / huren en dan je eigen centjes verdienen. Maar goed, ik heb geen zin meer in dit gezeik
.
Okee, dit is m'n laatste post. Daarna maar eens lekker studeren weer.quote:
wat voor koekjes trouwens?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:11 schreef Qwea het volgende:
[..]
Dat weet ik ook wel![]()
Ik moest hem gewoon even maken
Ik ben jaloers op je, ik kom er voor uit.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:11 schreef Miss_S het volgende:
[..]
volgens mij is het hetzelfde alleen moet je het dan uitgeven zoals ik al zei
maar proef ik hier weer iets van jaloezie?
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:12 schreef heaven7 het volgende:
Nee, vriendlief en ik hadden ruzie, hij duwde me van de trap, resultaat was flats en de volgende dag een foto, gemaakt door datzelfde vriendje die vast trots was op het resultaat
nee het is inderdaad een stuk makkelijker om elke dag te kijken hoe snoep en chips voor je neus word opgegeten inderdaadquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:11 schreef veiligheidsspeldje het volgende:
[..]
Okee, dit is m'n laatste post. Daarna maar eens lekker studeren weer.
Op jezelf wonen ging het meer over dan over de financieen. Ben een half jaar na m'n studie op kamers gegaan en ben er sindsdien echt een voorstander van. Je moet nadenken over dingen die voorheen vanzelfsprekend waren, je moet ECHT je eigen troep opruimen, en als er geen eten is, is dat je eigen schuld.
Eigenlijk heb ik het nu ruimer dan toen ik nog thuis woonde en studeerde, want m'n ouders betalen sowieso gewoon de ouderbijdrage die de IB opstelt. Nu heb ik echter een beter bijbaantje.
Met afvallen heeft deze post ook nog te maken: want niemand die er wat van zegt als je een zak chips `en een pak koekjes in een dag leegvreet (buiten je normale voedsel). Het is ook makkelijk en goedkoop voer. En tadaam, zo kwam ik hier terecht.
Eh, ben je niet jaloers op mij?? Check mijn kontje'!!!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:11 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik ben jaloers op je, ik kom er voor uit.
Deel je nu je centjes met me? Pm me maar voor mn bankrek![]()
ja dan blijft er dus weer minder over, hè om uit te geven aan sportapparaten, kleren en weet ik veel wat al niet meer. Ik vind gewoon dat jij een beetje gemakkelijk praat over geld en dingen krijgen van je ouders. Mijn ouders hebben een keer bijna een huis voor mij gekocht toen ik ging studeren, dus die zitten ook niet verlegen om geld, maar ze kiezen er gewoon bewust voor om mij niet alles te geven waar ik om vraag. Ik wil namelijk geen verwend kreng worden. Dat heeft niks met jaloezie te makenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:11 schreef Miss_S het volgende:
[..]
volgens mij is het hetzelfde alleen moet je het dan uitgeven zoals ik al zei
maar proef ik hier weer iets van jaloezie?
daar is het voor mij te laat voor, ik heb er genoeg van, mij zien jullie hier niet meerquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:12 schreef Alcarin het volgende:
![]()
Zullen we de volgende ook 71 noemen, en dan net doen alsof deze nooit heeft bestaan?
ik vind je onderbroek niet mooiquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:12 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Eh, ben je niet jaloers op mij?? Check mijn kontje'!!!
Dus even zien hoor, je gaat weg omdat Miss_S,troel,heaven7 en weet ik veel wie "even" een discussie hebben?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:13 schreef Sylvana het volgende:
[..]
daar is het voor mij te laat voor, ik heb er genoeg van, mij zien jullie hier niet meer
jammer dat sommige mensen dit topic zo kunnen verneuken met hun gezeik
thnx voor de mensen die wel normaal konden doen en me gesteund en geholpen hebben
je bent geweldig renskequote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:13 schreef Viking84 het volgende:
[..]
ja dan blijft er dus weer minder over, hè om uit te geven aan sportapparaten, kleren en weet ik veel wat al niet meer. Ik vind gewoon dat jij een beetje gemakkelijk praat over geld en dingen krijgen van je ouders. Mijn ouders hebben een keer bijna een huis voor mij gekocht toen ik ging studeren, dus die zitten ook niet verlegen om geld, maar ze kiezen er gewoon bewust voor om mij niet alles te geven waar ik om vraag. Ik wil namelijk geen verwend kreng worden. Dat heeft niks met jaloezie te maken.
even?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:14 schreef Qwea het volgende:
[..]
Dus even zien hoor, je gaat weg omdat Miss_S,troel,heaven7 en weet ik veel wie "even" een discussie hebben?
Damn, komen jullie wel eens buiten LIF?Jullie laten je zo snel wegjagen
begrijp wel dat buitenstanders het afschriktquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:14 schreef Qwea het volgende:
[..]
Dus even zien hoor, je gaat weg omdat Miss_S,troel,heaven7 en weet ik veel wie "even" een discussie hebben?
Damn, komen jullie wel eens buiten LIF?Jullie laten je zo snel wegjagen
Wat jammer, maar ik kan het wel begrijpen...quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:13 schreef Sylvana het volgende:
daar is het voor mij te laat voor, ik heb er genoeg van, mij zien jullie hier niet meer
jammer dat sommige mensen dit topic zo kunnen verneuken met hun gezeik
thnx voor de mensen die wel normaal konden doen en me gesteund en geholpen hebben
Hou maar op. We praten langs elkaar heen = zinloos. Ik ga d'r vandoor. Het gaat veel te rap hierquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:14 schreef Miss_S het volgende:
[..]
je bent geweldig renske
echt waar gewoon de beste
ben jaloers
ja ze moeten wel minstens 10 euro per koekje kosten he en niet in een gewone supermarkt verkrijgbaar zijnquote:
Hey, dat weet ik dus niet. Ik ben hier pas 2.5 topic.quote:
Omg doorschijnend?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:09 schreef heaven7 het volgende:
Kijk! Zo was het en zo moet het weer worden. Niet helemaal bloot maar voldoet ook toch?
[afbeelding]
Denk je dat het geld me op mn rug groeit ofzoquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:16 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ja ze moeten wel minstens 10 euro per koekje kosten he en niet in een gewone supermarkt verkrijgbaar zijn
Enig idee waarom ik hier niet meer post?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:03 schreef Sylvana het volgende:
als jullie zo door gaan dan probeer ik het wel zonder dit topic, ik ben dat gezeik de hele tijd echt zat
He ik ookquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:16 schreef Qwea het volgende:
[..]
Hey, dat weet ik dus niet. Ik ben hier pas 2.5 topic.
Zullen wij het ander maar over voetbal hebben?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:16 schreef Tangarine het volgende:
[..]
Omg doorschijnend?![]()
Meiden meiden toch! Doe eens even een beetje vriendelijk tegen elkaar
Iedereen wil afvallen, iedereen heeft zn eigen manieren, we zijn hier om elkaar te steunen en tips te geven, niet elkaar af te kraken... en dat geldt voor iedereen!
![]()
Goed, over de naaktfoto's: Renske heeft me al wel halfnaakt op de webcam gezien, als ik helemaal slank enzo ben, wie weet
nee maar bij mij welquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:17 schreef Qwea het volgende:
[..]
Denk je dat het geld me op mn rug groeit ofzo
Ajax heeft gewonnen naar het schijntquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:17 schreef mordradead het volgende:
[..]
Zullen wij het ander maar over voetbal hebben?
Nou ja
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:17 schreef Viking84 het volgende:
Ok, sorry aan iedereen voor wie ik het topic heb verpest. Ik ga zelf ook een tijdje weg, hier, denk ik. Het is wel even leuk geweest
.
Succes @ iedereen en ik hoop dat jullie allemaal je doel zullen bereiken![]()
.
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:17 schreef Viking84 het volgende:
Ok, sorry aan iedereen voor wie ik het topic heb verpest. Ik ga zelf ook een tijdje weg, hier, denk ik. Het is wel even leuk geweest
.
Succes @ iedereen en ik hoop dat jullie allemaal je doel zullen bereiken![]()
.
Ik snap niet zo goed waar de discussie over gaat dan altijd.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:15 schreef Miss_S het volgende:
[..]
begrijp wel dat buitenstanders het afschrikt
ik vind het persoonlijk erg jammer als sylvana hier niet meer zou komen
een van de weinige die altijd normaal tegen me deed
IMHO heb je niks verpest. En Miss_S in mijn ogen ook niet. Niemand niet. Maar dat is hoe ik het zie.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:17 schreef Viking84 het volgende:
Ok, sorry aan iedereen voor wie ik het topic heb verpest. Ik ga zelf ook een tijdje weg, hier, denk ik. Het is wel even leuk geweest
.
Succes @ iedereen en ik hoop dat jullie allemaal je doel zullen bereiken![]()
. (blijf wel in het lijstje staan, dus daar kunnen jullie nog wel iets van mijn vorderingen zien, als je wilt
).
ik ook maar niet vriendelijk meer want dat maakt toch geen verschilquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:19 schreef Alcarin het volgende:
En ik blijf lekker, om vervelend en betweterig te kunnen blijven doen, maar dan wel op een vriendelijke manier...ofzo![]()
aah mooi, een concurrentquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:19 schreef Alcarin het volgende:
En ik blijf lekker, om vervelend en betweterig te kunnen blijven doen, maar dan wel op een vriendelijke manier...ofzo![]()
Ik zit soms ook wat te drammen, moet ik zeggen en dan drijf ik wat doorquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:18 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik snap niet zo goed waar de discussie over gaat dan altijd.
Even naar Viking toe ; Laat Miss_S lekker met dr geld "strooien" als zij daar happy van wordt. Je kan je er aan ergeren, en je humeur en dit topic laten verpesten, maar je kan er ook voor kiezen om haar te laten gaan en gewoon niet op de discussie in te springen.
NOFI verder hoor.
Heus wel! Al is het maar zodat je zelf beter kunt slapenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:19 schreef Miss_S het volgende:
ik ook maar niet vriendelijk meer want dat maakt toch geen verschil
He trut, waar staan je nieuwe kleren nou?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:19 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ik ook maar niet vriendelijk meer want dat maakt toch geen verschil
Die geldboom ja, andere dingen zet maar uit je hoofdquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:17 schreef Miss_S het volgende:
[..]
nee maar bij mij wel
kom je een keer scheren?
als er gewoon op gereageerd word doe ik ook best wel normaal hoorquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:20 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Heus wel! Al is het maar zodat je zelf beter kunt slapen![]()
nee, daar kom ik niet meerquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:19 schreef Qwea het volgende:
[..]
IMHO heb je niks verpest. En Miss_S in mijn ogen ook niet. Niemand niet. Maar dat is hoe ik het zie.
Ik kom je wel opzoeken in het lesbo topic(daar zat je toch altijd? ja hea? ik vergis me toch niet
)
Nou en IMHO mogen die irritaties er best uit. Heb ik tenminste nog wat leesvoerquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:20 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik zit soms ook wat te drammen, moet ik zeggen en dan drijf ik wat door. En dan denk ik later: dat was ook nergens voor nodig geweest. Dat zal Miss_S ongetwijfeld ook wel eens denken
. We kunnen prima met elkaar verder, hoor, alleen soms even een kleine irritatie, vooral van mijn kant dan
.
shit, ben ik hier nog![]()
ja sorry ik heb mijn geweldige lichaam en e cup nog niet op de foto gezet met het nieuwe jurkjequote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:20 schreef heaven7 het volgende:
[..]
He trut, waar staan je nieuwe kleren nou?
Ja, maar jij kiest ook de makkelijke weg, dus daar moeten wij dan over schreeuwen, om onze jaloezie te verbergen!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:20 schreef k_i_m het volgende:
En ik ook, om op te scheppen hoe snel ik afval met mijn vet makkelijke afvalplan
Ik vind je Esprit jurkje zeker wel leukquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:21 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ja sorry ik heb mijn geweldige lichaam en e cup nog niet op de foto gezet met het nieuwe jurkje
oohquote:
dat goed met elkaar kunnen vinden niet meer hoorquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:20 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik zit soms ook wat te drammen, moet ik zeggen en dan drijf ik wat door. En dan denk ik later: dat was ook nergens voor nodig geweest. Dat zal Miss_S ongetwijfeld ook wel eens denken
. We kunnen prima met elkaar verder, hoor, alleen soms even een kleine irritatie, vooral van mijn kant dan
.
shit, ben ik hier nog![]()
OOEEEEEHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:22 schreef Miss_S het volgende:
[..]
dat goed met elkaar kunnen vinden niet meer hoor
heb het nu wel gehad met je eerlijk gezegt
tja, jammer. Dat zal deels ook aan jezelf hebben gelegen hè. Waar rook is, is vuurquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:22 schreef Miss_S het volgende:
[..]
dat goed met elkaar kunnen vinden niet meer hoor
heb het nu wel gehad met je eerlijk gezegt
ja, hoi. Nu maar even stoppen dacht ik zo. Leuk dat jij het met haar gehad hebt, en zij misschien ook wel met jou. Maar kunnen we dan nu weer lief zijn?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:22 schreef Miss_S het volgende:
[..]
dat goed met elkaar kunnen vinden niet meer hoor
heb het nu wel gehad met je eerlijk gezegt
Ik mis GTST door dit geneuzelquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:23 schreef Qwea het volgende:
[..]
ja, hoi. Nu maar even stoppen dacht ik zo. Leuk dat jij het met haar gehad hebt, en zij misschien ook wel met jou. Maar kunnen we dan nu weer lief zijn?
Anders moet ik ook gaan rellen, en dat wil ik helemaal niet vandaag
Ja, dan had ik ook zo gereageerd ja. Net zoals ik soms bij anderen een opmerking maak als ik een contactstoornis vermoed.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:04 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Jij hebt zeker niet het recht PDD er BIJ MIJ bij te halen, wat is in godsnaam het nutAls je niet had geweten dat ik dat heb, had je dan ook zo gereageerd
Ja, en jij ook, time out nu maar he.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:24 schreef Troel het volgende:
[..]
Ja, dan had ik ook zo gereageerd ja. Net zoals ik soms bij anderen een opmerking maak als ik een contactstoornis vermoed.
ja,maar ik ben écht ongesteldquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:24 schreef Tangarine het volgende:
aahhhh minder ongesteldheidachtige posts, meer lieve dingen!!
Ja want daar help je anderen mee en het is je taak!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:24 schreef Troel het volgende:
[..]
Ja, dan had ik ook zo gereageerd ja. Net zoals ik soms bij anderen een opmerking maak als ik een contactstoornis vermoed.
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:24 schreef Tangarine het volgende:
aahhhh minder ongesteldheidachtige posts, meer lieve dingen!!
Ik ben rood, heb geen thee,ben wel vrolijk en heb dorstquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:25 schreef Alcarin het volgende:
[..]
![]()
Ik ben niet ongesteld
Ik ben niet chagrijnig
Ik ben zelfs vrolijk en blij!![]()
En ik heb thee!![]()
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:25 schreef Alcarin het volgende:
[..]
![]()
Ik ben niet ongesteld
Ik ben niet chagrijnig
Ik ben zelfs vrolijk en blij!![]()
En ik heb thee!![]()
Ja, inderdaad! Pure afgunst, ik zeg het je!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:21 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Ja, maar jij kiest ook de makkelijke weg, dus daar moeten wij dan over schreeuwen, om onze jaloezie te verbergen!
hey fuck, je bent een manquote:
Pats dan! Nu wil ik het weten ookquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:26 schreef k_i_m het volgende:
Ja, inderdaad! Pure afgunst, ik zeg het je!.
Ik heb trouwens nog helemaal niet gepatst met het gewicht wat ik kwijt ben.
Je moet toch altijd patsen met wat je hebt? niet wat je niet hebt?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:26 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ja, inderdaad! Pure afgunst, ik zeg het je!.
Ik heb trouwens nog helemaal niet gepatst met het gewicht wat ik kwijt ben.
* heaven7 heeft dat met Alcarin maar dan andersomquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:26 schreef Qwea het volgende:
[..]
hey fuck, je bent een man
Ik dacht het hele topic dat je een vrouw was![]()
Dan moet je ook thee, dan blijft alleen het rood nog over en dat valt best wel meequote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:26 schreef Qwea het volgende:
Ik ben rood, heb geen thee,ben wel vrolijk en heb dorst
ik ben thee moequote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:28 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Dan moet je ook thee, dan blijft alleen het rood nog over en dat valt best wel mee![]()
Argh, ik heb het zelfs nog onder mn naam gezet!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:27 schreef heaven7 het volgende:
* heaven7 heeft dat met Alcarin maar dan andersom
kloonquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:27 schreef heaven7 het volgende:
[..]
* heaven7 heeft dat met Alcarin maar dan andersom
Ach, er zijn ook mensen die denken dat Troel een mannennaam isquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:28 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Argh, ik heb het zelfs nog onder mn naam gezet!
Misschien moet ik hartjes in mijn UI.
Haha, ik lees dat nu pas dus veel nut heeft het nietquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:28 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Argh, ik heb het zelfs nog onder mn naam gezet!
Misschien moet ik hartjes in mijn UI.
Okee danquote:
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:31 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Okee dan.
Vorige week (heb ik me alleen 's avonds gewogen), 82,6 vanochtend 77,4.
Ja, euh, avond en ochtend is niet te vergelijken hoor!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:31 schreef k_i_m het volgende:
Vorige week (heb ik me alleen 's avonds gewogen), 82,6 vanochtend 77,4.
*tieft wel op naar lesbo'squote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:37 schreef Tangarine het volgende:
ik wou wel even graag zeggen, voor de redelijk nieuwelingen onder ons... het is niet bedoeld een echt slowchat topic.... een beetje slowchat is oke, maar als je echt wilt slowchatten, ga dat dan ff ergens anders doen ofzo....
Duidelijkquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:44 schreef DarkElf het volgende:
een beetje slowchat is niets mis mee, hoor je ons ook nooit over.
maar dit loopt de spuigate uit. Graag weer ontopic en een stuk minder offtopic kletsen![]()
is het echt nodig? of heb je alleen lekkere trek? als het niet echt nodig is kun je er ook voor kiezen om niets te nemen natuulk.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:45 schreef heaven7 het volgende:
Oké! Ik zit in dubio of ik nog iets van een toetje zal nemen of fruit ofzo
ik eet gewoon een normaal bord avondeten hoor. Ik let bv wel op dat ik geen vette zooi zoals speklappen oid eet. En ik ik geen jus en ook geen boter door mn groenten. Ik eet alles puur.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:46 schreef Quinazoline het volgende:
laatste poging voor mij dan.
Wat ik net in het andere topic wilde plaatsen:
Ik vind trouwens het avond eten nog steeds het moeilijkste. Ik woon alleen en eet dan dus ook vaak alleen, of samen met mijn vriend.
Overdag is het relatief makkelijk maat houden: ontbijt met 1 schaaltje yoghurt met muesli, tussendoor een appel, lunch met 2 boterhammen en een schaaltje rauwkost, nog een appel tussendoor.
Maar dan dat avondeten: Is een bord vol te veel? En wat als ik twee kleine borden pak? En hoe kan ik nou lekker en gezond koken?
Hoe doen jullie dat?
Ik woon ook alleen, en ik kook eigenlijk wel 'normaal'. Alleen minder aardappelen/rijst/pasta, VEEL groente, en een beetje vlees. Niet altijd vlees trouwens.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:46 schreef Quinazoline het volgende:
Ik vind trouwens het avond eten nog steeds het moeilijkste. Ik woon alleen en eet dan dus ook vaak alleen, of samen met mijn vriend.
Overdag is het relatief makkelijk maat houden: ontbijt met 1 schaaltje yoghurt met muesli, tussendoor een appel, lunch met 2 boterhammen en een schaaltje rauwkost, nog een appel tussendoor.
Maar dan dat avondeten: Is een bord vol te veel? En wat als ik twee kleine borden pak? En hoe kan ik nou lekker en gezond koken?
Hoe doen jullie dat?
Het is niet nodigquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:46 schreef Qwea het volgende:
[..]
is het echt nodig? of heb je alleen lekkere trek? als het niet echt nodig is kun je er ook voor kiezen om niets te nemen natuulk.
Waarom dan een wit bolletje, dat is echt alleen maar calorieen. Zit niets van voedingsstoffen in. Neem dan een stuk fruit oid. Calorieen aanvullen heeft weinig zinquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:49 schreef Miss_S het volgende:
ik heb net op caloriechecker in gevoerd wat ik op heb vandaag
dacht dus echt veel
kom ik nog nauwelijks boven de 1000kcal uit
dus ga nog een wit bolletje met niets eten
Maar hoe weet je of je vol zit? Ik vind het erg lastig om te bepalen of ik genoeg heb gegeten.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:50 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Ik woon ook alleen, en ik kook eigenlijk wel 'normaal'. Alleen minder aardappelen/rijst/pasta, VEEL groente, en een beetje vlees. Niet altijd vlees trouwens.
Ik denk dat je gewoon gezond moet eten, en dan kun je daar gewoon van eten tot je vol zit. Ik tenminste wel, en ik val nog steeds af. Niet nadenken over elke schep, dus![]()
Misschien krijg je van een bepaald iets te weinig binnen? Vet? Vitamine X? Mineraaltje Y?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:50 schreef Quinazoline het volgende:
Ik neem sowieso geen toetje, maar ik val al tijden niet meer af ondanks dat ik de rest van de dag meestal netjes eet wat ik hierboven beschreef. Verder probeer ik zoveel mogelijk te bewegen en sport ik meestal 2 keer per week.
Waar kan dit dan aan liggen? Het is nog echt niet zo dat ik te dun ben om nog af te vallen.
Ik eet meestal gewoon een bord, soms iets meer, soms iets minder. Ik kook gezond door veel groente te etenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:46 schreef Quinazoline het volgende:
laatste poging voor mij dan.
Wat ik net in het andere topic wilde plaatsen:
Ik vind trouwens het avond eten nog steeds het moeilijkste. Ik woon alleen en eet dan dus ook vaak alleen, of samen met mijn vriend.
Overdag is het relatief makkelijk maat houden: ontbijt met 1 schaaltje yoghurt met muesli, tussendoor een appel, lunch met 2 boterhammen en een schaaltje rauwkost, nog een appel tussendoor.
Maar dan dat avondeten: Is een bord vol te veel? En wat als ik twee kleine borden pak? En hoe kan ik nou lekker en gezond koken?
Hoe doen jullie dat?
Hmm, tja, dat voel je gewoon, is erg moeilijk als je dat gevoel niet hebt..quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:52 schreef Quinazoline het volgende:
Maar hoe weet je of je vol zit? Ik vind het erg lastig om te bepalen of ik genoeg heb gegeten.
omdat ik het lekker vind daaromquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:51 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Waarom dan een wit bolletje, dat is echt alleen maar calorieen. Zit niets van voedingsstoffen in. Neem dan een stuk fruit oid. Calorieen aanvullen heeft weinig zin![]()
Het kan best zijn dat je even stil staat, gewoon je ritme blijven aanhoudenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:50 schreef Quinazoline het volgende:
Ik neem sowieso geen toetje, maar ik val al tijden niet meer af ondanks dat ik de rest van de dag meestal netjes eet wat ik hierboven beschreef. Verder probeer ik zoveel mogelijk te bewegen en sport ik meestal 2 keer per week.
Waar kan dit dan aan liggen? Het is nog echt niet zo dat ik te dun ben om nog af te vallen.
hoelang sta je al stil?quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:50 schreef Quinazoline het volgende:
Ik neem sowieso geen toetje, maar ik val al tijden niet meer af ondanks dat ik de rest van de dag meestal netjes eet wat ik hierboven beschreef. Verder probeer ik zoveel mogelijk te bewegen en sport ik meestal 2 keer per week.
Waar kan dit dan aan liggen? Het is nog echt niet zo dat ik te dun ben om nog af te vallen.
Oh, ok, dat was helemaal niet eens in me opgekomenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:55 schreef Miss_S het volgende:
omdat ik het lekker vind daarom
en omdat de kcal nu geen kwaad kunnen
lekker johquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:56 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Oh, ok, dat was helemaal niet eens in me opgekomen![]()
Mij lijkt het namelijk helemaal niks, een wit bolletje zonder beleg. Maar hey, leef je uit dan![]()
Ik zou het niet weten eerlijk gezegd.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:53 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Misschien krijg je van een bepaald iets te weinig binnen? Vet? Vitamine X? Mineraaltje Y?
Sowieso is het erg lastig om te zeggen, zonder precies te weten wat je eet.
Denk dat ik me ook moet aanwennen om minder te eten. Maar eten is ook gewoon te lekker meestal. En vies gaan koken zodat ik niet zo veel eet ga ik dus echt niet doen (en is ook idioot).quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:54 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Hmm, tja, dat voel je gewoon, is erg moeilijk als je dat gevoel niet hebt..![]()
Met kleine hapjes eten en rustig aan. Het is een kunst om langzaam te eten, want het duurt even voordat je maag doorheeft dat 'ie vol zit en dat weer door heeft gegevenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:52 schreef Quinazoline het volgende:
Maar hoe weet je of je vol zit? Ik vind het erg lastig om te bepalen of ik genoeg heb gegeten.
Al een maand of twee denk ik.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:55 schreef Miss_S het volgende:
[..]
hoelang sta je al stil?
misschien moet je je sporten gaan veranderen of anders gaan eten
Goede vetten misschien? Je hebt ook vet nodig om af te vallen.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 20:58 schreef Quinazoline het volgende:
Ik zou het niet weten eerlijk gezegd.
Ik eet netjes bruin brood, yoghurt, muesli, fruit, verschillende groentes, meestal pasta of rijst en drink veel thee. Klinkt voor mij alsof ik niks mis.
misschien meer gaan hardlopen en wandelen....quote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:00 schreef Quinazoline het volgende:
[..]
Al een maand of twee denk ik.
Ik doe iedere keer andere sporten: steps, racefietsen, hardlopen, wandelen, zo'n thuis-stepper.
Misschien zou ik wat meer moeten gaan trainen op een bepaalde sport dan, ofzo. Of wat fanatieker gaan sporten, want het is toch moeilijk om echt regelmaat er in te krijgen.
Zoals zalm, pindakaasquote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:01 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Goede vetten misschien? Je hebt ook vet nodig om af te vallen.
ik denk niet dat ik dat snel nog zou etenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:04 schreef mordradead het volgende:
O ja, wij zijn zeker de enige personen hier die nog zoetigheid op ons brood etenIk hagelslag en jij pindakaas..... nou, zoiets laat je toch niet van je afnemen
Ik denk er steeds aan om weer te gaan hardlopen maar het komt er maar niet van.... toch maar wel gaan doen
Noten, vooral walnoten ivm omega3 (in noten zitten trouwens ook weer toffe vitaminen en mineralen en eiwitten). Kokosolie vanwege middellange ketens, schijn je van af te vallen, maar maak me niet af als het niet werktquote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:02 schreef Quinazoline het volgende:
Zoals zalm, pindakaas, en wat nog meer?
Hey, ik eet elke dag pindakaas!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:04 schreef mordradead het volgende:
O ja, wij zijn zeker de enige personen hier die nog zoetigheid op ons brood etenIk hagelslag en jij pindakaas..... nou, zoiets laat je toch niet van je afnemen
ik weet hetquote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:06 schreef Quinazoline het volgende:
Hardlopen is leuk als het lukt! (maar als je het een tijd niet gedaan hebt kun je ook weer helemaal van voren af aan beginnen)
Ik denk dat m'n conditie echt slecht isquote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:06 schreef Quinazoline het volgende:
Hardlopen is leuk als het lukt! (maar als je het een tijd niet gedaan hebt kun je ook weer helemaal van voren af aan beginnen)
Misschien is het wel beter dan hagelslag dus moet ik dat ook maar weer gaan eten.... kaas enzo op brood vind ik niet zo lekkerquote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:07 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Hey, ik eet elke dag pindakaas!
En daar ben ik juist mee begonnen omdat ik gezond wilde doen.![]()
Jep, fietsen probeer ik wel te doen. Mijn trainingsrondje is nu 32 km (dus niet zo groot) en dat rijd ik met 24 km/h gemiddeld als ik in mijn eentje ga. Is eigenlijk prima te doen op een doordeweekse avond na mijn stage en een lichte maaltijd. Net als hardlopen, zeker tijdens het opbouwen. En hardlopen kan ook als het een beetje regent.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:10 schreef mordradead het volgende:
Ik denk dat m'n conditie echt slecht isIk kan me trouwens wel weer opgeven voor de 4 mijl in Groningen
al 2x gelopen familie van me zal dit jaar ook wel weer meedoen.
Fietsen doe ik wel veel (jij ook toch?) nou ja veel, als het mooi weer is 1x in de week en dan zo'n 70km.... lekker bruin worden
ja maar bijvoorbeeld toen ik de griep had heb ik het 2 weken niet gedaanquote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:22 schreef Isabeau het volgende:
Wat kletsen jullie veelEn wat doen jullie onaardig tegen elkaar
Anderen iets gunnen is blijkbaar een gave.
Miss_S, waarom moet je steeds weer opnieuw beginnen dan? Ben je er een tijdje mee gestopt, met hardlopen? Je loopt nu toch weer, of heb ik het mis.
Ah, natuurlijk. En zo'n virusinfectie kan echt een enorme dreun voor je conditie zijn.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:23 schreef Miss_S het volgende:
ja maar bijvoorbeeld toen ik de griep had heb ik het 2 weken niet gedaan
Daar waren we juist net mee opgehoudenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:22 schreef Isabeau het volgende:
Wat kletsen jullie veelEn wat doen jullie onaardig tegen elkaar
Anderen iets gunnen is blijkbaar een gave.
De recreantenloop zit al vol zie ik net..quote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:10 schreef mordradead het volgende:
[..]
Ik denk dat m'n conditie echt slecht isIk kan me trouwens wel weer opgeven voor de 4 mijl in Groningen
al 2x gelopen familie van me zal dit jaar ook wel weer meedoen.
Fietsen doe ik wel veel (jij ook toch?) nou ja veel, als het mooi weer is 1x in de week en dan zo'n 70km.... lekker bruin worden
[..]
Misschien is het wel beter dan hagelslag dus moet ik dat ook maar weer gaan eten.... kaas enzo op brood vind ik niet zo lekker
quote:De stand van zaken rondom de inschrijving voor de 4 Mijl van Groningen 2007 is als volgt:
De inschrijving voor de wedstrijdloop is nog zonder beperkingen open.
De recreantenloop zit vol. De wachtlijst is lang genoeg om annuleringen e.d. mee op te vullen. Zodra duidelijk is of de aangevraagde vergunning voor extra deelnemers verstrekt wordt, zal dit bekend gemaakt worden. Dat betekent dan dat een grote groep recreanten van de wachtlijst dan alsnog geplaatst wordt. De wachtlijst is momenteel echter al te lang om nog nieuwe aanmeldingen te verwerken
Als ik brood eet, is het met hagelslag!quote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:04 schreef mordradead het volgende:
O ja, wij zijn zeker de enige personen hier die nog zoetigheid op ons brood etenIk hagelslag en jij pindakaas..... nou, zoiets laat je toch niet van je afnemen
Ik denk er steeds aan om weer te gaan hardlopen maar het komt er maar niet van.... toch maar wel gaan doen
Het voelt beter als je helemaal kapot bent, vind ik zelf. Wat qua afvallen het beste is..geen idee.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:58 schreef Chicolate het volgende:
Daarnet heerlijke training gehad, heerlijk fel geweest, lekker getrapt(mn trainer helemaal trots op me, dat ik zo snel vooruit ga, mn conditie gaat echt vooruit! Kan misschien zelfs naar een speciale wedstrijdgroep, dat is 1 uur superintensief trainen, ipv 1,5 uur gemiddeld). Wat zou eigenlijk beter zijn? Na dat ene uurtje zou ik helemaal kapot zijn, alles gegeven hebben, na die anderhalf uur heb ik vaak nog wel wat energie. Wat denken jullie dat beter is als je het ook wil gebruiken om af te vallen? (ook al doe ik het vooral voor de sport zelf hihi)
Ja, maar vol met wat..quote:zo he, ben even eten en trainen, meteen een heel topic vol! Gaat snel zeg!
Nee.quote:
Eet!quote:
Eet dan iets gezonds wat je maag vult. Veel vezels helpen (een appel), eiwitrijk helpt (kwark) en bij sommige mensen helpt het om water te drinken.quote:
ik heb 2 mandarijntjes. Wilde eerst evergreen nemenquote:
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 22:32 schreef Qwea het volgende:
[..]
ik heb 2 mandarijntjes. Wilde eerst evergreen nemen
Ik wil ananas!quote:
quote:Op dinsdag 8 mei 2007 22:35 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Ik wil ananas!![]()
Ik begin een ananasverslaving te ontwikkelen...
Die had ik net, maar nu zijn ze ineens weg!quote:
Dan moet je nog maar snel even wat eten he?quote:
is vrij netjes. Morgen toch iets meer eten?quote:
hoi, jij hebt een pb van mij, hoorquote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:23 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ja maar bijvoorbeeld toen ik de griep had heb ik het 2 weken niet gedaan
Truste!quote:
is bull inderdaad. vraag Isabeau maar waarom, die kan dat beter uitleggenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 22:43 schreef heaven7 het volgende:
Eh ja wel erg weinig iddWas niet de bedoeling! Maar ik ga nu niks meer eten, heb altijd geleerd dat het beter is na 20:00u niets meer te eten, of is dat bull?
Ik heb geen zin om het uit te leggen, je moet Troel maar gewoon gelovenquote:Op dinsdag 8 mei 2007 22:49 schreef Troel het volgende:
is bull inderdaad. vraag Isabeau maar waarom, die kan dat beter uitleggen
Ik vraag me serieus af of mn weegschaal klopt. Ik was 3 weken geleden 90, nu 84.2 ... ik zie nergens dat die kilo's eraf zijnquote:Op woensdag 9 mei 2007 06:14 schreef Alcarin het volgende:
Pff, is ie nou nog niet vol?
En ik had nog wel gehoopt dat we vandaag een frisse start konden maken![]()
Nou ja, binnenkort zal het toch wel zover zijn.
* Alcarin is alweer een halve kilo afgevallen![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |