quote:Op dinsdag 25 april 2006 11:37 schreef maniack28 het volgende:
Ik heb meteen de OP op Wiki aangepast zodat alles wel werkt(IRC link, foutjes in awards)
Klopt, ze zijn aant kutten met de wedstrijden. Net stonden ze netjes in mn divisie en nu opeens weer verdwenen, terwijl ze wel nog gewoon bij wedstrijden van mijn clubbie staan..quote:Op dinsdag 25 april 2006 11:38 schreef foetre het volgende:
[..]
![]()
Het gaat weer lekker met hattrick.Zo traag als de.... en er loopt een speler over een half uur van me af en er is nog niet geboden![]()
Hattrick is bij mij totaal niet traag, zal jou internet wel weer zijnquote:Op dinsdag 25 april 2006 11:38 schreef foetre het volgende:
[..]
![]()
Het gaat weer lekker met hattrick.Zo traag als de.... en er loopt een speler over een half uur van me af en er is nog niet geboden![]()
Als ze dat maar niet bij mij flikken ik heb alle tegenstanders doorgelicht en strijdwijzes ingevoerd.Dan kan ik dat straks weer helemaal overnieuw doenquote:Op dinsdag 25 april 2006 11:41 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Klopt, ze zijn aant kutten met de wedstrijden. Net stonden ze netjes in mn divisie en nu opeens weer verdwenen, terwijl ze wel nog gewoon bij wedstrijden van mijn clubbie staan..
Nee, want de wedstrijden blijven gewoon in dezelfde volgordequote:Op dinsdag 25 april 2006 11:46 schreef foetre het volgende:
[..]
Als ze dat maar niet bij mij flikken ik heb alle tegenstanders doorgelicht en strijdwijzes ingevoerd.Dan kan ik dat straks weer helemaal overnieuw doen![]()
omdat mijn comp zo ontiegelijk zwak is kan ik in de beker MOTS'en en de rest zowat PIC spelenquote:Op dinsdag 25 april 2006 11:47 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Nee, want de wedstrijden blijven gewoon in dezelfde volgorde
En ik heb ook al een schema opgezet... het woordje pic komt vaak vooreen keer of 6 al sowiezo en nog een aantal mogelijkheden daarnaast om te piccen
Wie ging er ook weer over de logo's in de OPBanner?quote:Op dinsdag 25 april 2006 11:37 schreef maniack28 het volgende:
Ik heb meteen de OP op Wiki aangepast zodat alles wel werkt(IRC link, foutjes in awards)
Bij mij lopen er morgenmiddag 3 spelers af. En donderdag 16.00 weer 2quote:Op dinsdag 25 april 2006 11:53 schreef macondo het volgende:
En wanneer gooien jullie spelers in de verkoop? overdag of 's avonds? Ik twijfel een beetje, overdag of 's avonds en welke dag...
Ze zeggen dat rond 19.00 de beste tijd is.Ik doe het meestal rond 12.00 of 19.00 gewoon wanneer ik er zin in heb.quote:Op dinsdag 25 april 2006 11:53 schreef macondo het volgende:
En wanneer gooien jullie spelers in de verkoop? overdag of 's avonds? Ik twijfel een beetje, overdag of 's avonds en welke dag...
Maakt niet echt uit vind ik, maar voor het gemak kan je 's avonds kiezen als je overdag niet online bent.quote:Op dinsdag 25 april 2006 11:53 schreef macondo het volgende:
En wanneer gooien jullie spelers in de verkoop? overdag of 's avonds? Ik twijfel een beetje, overdag of 's avonds en welke dag...
500 k voor een formidabele verdediger vind ik niet veel hoorquote:Op dinsdag 25 april 2006 12:14 schreef foetre het volgende:
BIDWAR
voor Luciano Canto 71821106![]()
Volgens mij begint de transfermarkt wel weer wat aan te trekken.
Nee niet echt ,net onder de transferwaarde geloof ik.Maar ik ben heel me trainingslinie aan het verjongen 20jr is mij wat te oud en me economische situatie gaat wel lekker nu voor dit VIII klassertje.quote:Op dinsdag 25 april 2006 12:19 schreef halleekes het volgende:
[..]
500 k voor een formidabele verdediger vind ik niet veel hoor
Je financiele situatie mag dan even stabiel zijn, maar je hebt op die speler geen hoog wekelijks rendement gepakt en daar draait het allemaal om als je je financien beoordeeld.quote:Op dinsdag 25 april 2006 12:22 schreef foetre het volgende:
[..]
Nee niet echt ,net onder de transferwaarde geloof ik.Maar ik ben heel me trainingslinie aan het verjongen 20jr is mij wat te oud en me economische situatie gaat wel lekker nu voor dit VIII klassertje.
25-04-2006 Je hebt een speler verkocht en 455 000 ¤ ontvangen.
Kapitaal: 361 569 ¤ (796 146) ¤
Ja, is er niet ergens een site die dat wekelijkse rendement ff makkelijk uit kan rekenen? Scheelt me weer een hoop denkwerkquote:Op dinsdag 25 april 2006 12:43 schreef halleekes het volgende:
[..]
Je financiele situatie mag dan even stabiel zijn, maar je hebt op die speler geen hoog wekelijks rendement gepakt en daar draait het allemaal om als je je financien beoordeeld.
Zn centrale aanval is heel zwak, als dat altijd zo is hoef je alleen maar een sterke centrale verdediging te hebben. 2 inner defs met een aanvallende wingdef is dan een optie. Aan diezelfde kant dan een aanvallende winger en een ftw. Ik zou ook proberen iig dus een wing te pakken, mogelijk zelfs 2 als je daar de spelers voor hebt. Kortom, je moet kunnen winnen, zeker als hij niet countert en lager middenveld heeft dan jijquote:Op dinsdag 25 april 2006 12:07 schreef Lemming22 het volgende:
A.s. zondag moet ik tegen een apart team, speelt 5-3-2 met deze ratings:
Tactiek: normaal
Tactiekvaardigheid: (geen speciale tactiek)
Middenveld: waardeloos (zeer hoog)
Rechterverdediging: goed (laag)
Centrale verdediging: uitmuntend (heel laag)
Linkerverdediging: goed (heel laag)
Rechteraanval: waardeloos (heel laag)
Centrale aanval: slecht (hoog)
Linkeraanval: rampzalig (zeer hoog)
Je zou zeggen dat het een counterploeg zou zijn, maar dat heeft ie nog nooit gespeeld. Vaag... Hopen dat ik in ieder geval een goaltje mee kan pikken tegen die verdediging.![]()
Je bedoelt hoeveel punten ze krijgen?quote:Op dinsdag 25 april 2006 12:29 schreef Lennox het volgende:
Ik meen dat Maniack een keer een site liet zien waar je ervaringspunten van een speler kon zien> (hij had toen van een andere fokker per ongeluk een speler gekocht na openingsbod)
Weet Maniack / of iemand anders,, deze site nog?
( verkooprijs (minus de transfer/makelaarskosten, varierend tussen 85 en 94% dacht ik) - inkoopsprijs - loon*aantal weken in team ) / aantal weken in team = rendement per week.quote:Op dinsdag 25 april 2006 12:51 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Ja, is er niet ergens een site die dat wekelijkse rendement ff makkelijk uit kan rekenen? Scheelt me weer een hoop denkwerk![]()
Dan heb ik per week 15000 p/w aan hem verdiend en aan de verkoop van vorige week 20.000 p/w.Daar moeten natuurlijk nog alle vasten lasten vanaf(loon,personeel etc)quote:Op dinsdag 25 april 2006 12:52 schreef Lennox het volgende:
Verkoop prijs - aankoops prijs / aantal weken bij je club ?
Bij mij gaan de netto winsten per speler stukken voorruit vanaf volgende week.quote:Op dinsdag 25 april 2006 13:15 schreef halleekes het volgende:
ik probeer te streven naar 40-50 k per week per speler....bij sommige lukt dit, bij sommige bij lange na niet
9 assistenten is altijd rendabel.quote:Op dinsdag 25 april 2006 13:18 schreef foetre het volgende:
[..]
Bij mij gaan de netto winsten per speler stukken voorruit vanaf volgende week.
Nu matig coach straks goed,maar wanneer word het rendabel om 9 assistenten te nemen?
Dan heb je hem te lang doorgetraindquote:Op dinsdag 25 april 2006 13:06 schreef foetre het volgende:
[..]
Dan heb ik per week 15000 p/w aan hem verdiend en aan de verkoop van vorige week 20.000 p/w.Daar moeten natuurlijk nog alle vasten lasten vanaf(loon,personeel etc)
Egt xtreem veel hou ik er niet aan over maar je moet het zo zien ,het is een begin.
Ok die zijn dus per direct aangenomen.Nu heb ik er toch het geld voor.quote:Op dinsdag 25 april 2006 13:19 schreef Yankee_One het volgende:
[..]
9 assistenten is altijd rendabel.
Koop dan een hoog redelijk als je die wel kan betalen. Ik zal kijken of ik iets voor je kan vindenquote:Op dinsdag 25 april 2006 13:22 schreef foetre het volgende:
[..]
Ok die zijn dus per direct aangenomen.Nu heb ik er toch het geld voor.
Nu moet ik nog 4 deftrainies kopen ,ff de tranferlijst doorspitten en die 17 jarige goed zijn wel teringduur![]()
Ja dat van die 18 jarige had ik ook al opgemerkt lekker vaag is dat.Qua centen ik heb max 100.000 per trainie.quote:Op dinsdag 25 april 2006 13:26 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Koop dan een hoog redelijk als je die wel kan betalen. Ik zal kijken of ik iets voor je kan vindenOw en let er op dat sommige spelers in de lijst nog als 17 staan, maar in hun scherm al 18 zijn (net als dat tsi soms hoger lager is door trainingsupdate, maar dit zie je ook niet op de transferlijst zelf).
Dan ga jij geen 17 jarigen kopen deze week dusquote:Op dinsdag 25 april 2006 13:29 schreef foetre het volgende:
[..]
Ja dat van die 18 jarige had ik ook al opgemerkt lekker vaag is dat.Qua centen ik heb max 100.000 per trainie.
Hmm nog beetje prijzig.Of ik moet maar 1 trainie van 400.000 kopen . En dus wat minder bezette trainingsplaatsen.quote:Op dinsdag 25 april 2006 13:31 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Dan ga jij geen 17 jarigen kopen deze week dus
Thnx voor de info Joralf ik ben ff een tijdje zoet in de tranfermarkt.quote:Op dinsdag 25 april 2006 13:31 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Dan ga jij geen 17 jarigen kopen deze week dus
Ik zou zoeken naar zo kaal mogelijk dan, met lage tsi en zonder bijstats en een loon van 600-620 per week, dan zitten ze wel aardig hoog. Misschien kan je die nog vinden voor 100k, maar ik betwijfel het.
Denk dat je beter kan zoeken naar 18 jaar goed (hoog), met matig of redelijk passen en evt. een leuke specialiteit.
Loon voor een goed (hoog) met bijstat matig passen zit rond de 820/840 p/w exclusief (dus 1004 incl 20% ofzo)
Zie mijn idee hierbovenquote:Op dinsdag 25 april 2006 13:33 schreef foetre het volgende:
[..]
Hmm nog beetje prijzig.Of ik moet maar 1 trainie van 400.000 kopen . En dus wat minder bezette trainingsplaatsen.
Als het goed is moet deze dus stijgen Joralf?quote:Op dinsdag 25 april 2006 13:35 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Zie mijn idee hierboven
= rendabeler dan 400k trainee van 17 jaar kopen. Hoog goed is nu max 100k, heb je over laten we zeggen 8-9 weken (mits je goed inkoopt) een formi met bijstat passen, dat levert je dan 500k op. Is je winst +/- 350k = 50-60k p/w
edit - als je er een koopt, kijk dan ook even of hij in de beker al gespeeld heeft, dan heb je namelijk een gratis training
2-3 weken, maar dat lijkt mij genoeg. 2-3 weken trainen + 7-8 weken naar formi en je zit op 40-50k winst per week. Als je deze met loon 820 kan vinden dan heb je een prima spelerquote:Op dinsdag 25 april 2006 13:44 schreef foetre het volgende:
[..]
Als het goed is moet deze dus stijgen Joralf?
Dennis Rübenach (112662833) of zit deze nog net iets te laag?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |