Ik zou het wel fijn vinden als je mij persoonlijk aanspreekt als je vindt dat ik ergens over de schreef ga, in plaats van het elders op het forum te bespreken met anderen.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 01:40 schreef schatje het volgende:
Pinball ook. Die weet ook hoe hij sommige users op de kast moet krijgen.
Waarom is er een reactie van mij weggehaald, die sloeg op de quote hierboven?quote:Op maandag 17 juli 2006 01:31 schreef Mastroianni het volgende:
[..]
Gewoon studeren, goede baan zoeken en lekker doen wat je wilt!
Natuurlijk, donequote:Op woensdag 19 juli 2006 20:31 schreef teigan het volgende:
zou je de titel van (di)Eetclub meeting topic: Spareribs in Utrecht kunnen veranderen in
(di)Eetclubmeeting deel XVII: Spareribs in Utrecht ?
alvast bedankt
Xtravical is kerngezondquote:Op donderdag 24 augustus 2006 20:47 schreef schatje het volgende:
Wie zegt mij dat Xtravical er geen moeite mee heeft dat die informatie openbaar wordt gemaakt op het forum. Voor hetzelfde geldt wordt het gezien als privé zaken die privé hoort te blijven. Ik wil eerst die zekerheid hebben.
Ah, logisch dat ik die niet vond bij zoeken op "centraal" en "pil"quote:
Ik vind het eigenlijk gewoon onlogisch, maar goed, dat heb jij ook niet in de hand.quote:Op woensdag 20 september 2006 15:15 schreef Brighteyes het volgende:
Eh ja... ik snap dat ook niet helemaal, maar het schijnt toch meer onder wonen te vallen.
Daar ben ik het helemaal mee eens, maar de topics die ik nu heb gezien gaan vooral over de matrassen en comfor en nauwelijks over de ombouw enzo. Toch staan ze beide in K&W. Beetje verwarrend lijkt me, dit is uiteraard geen klacht, maar ik zag ook al dit soort opmerkingen in het topic wat BE hierboven plaatste.quote:Op woensdag 20 september 2006 16:00 schreef schatje het volgende:
Als je bedkeuze te maken heeft met je gezondheid past het beter in LIF. Als je een bed zoekt dat mooi bij je interieur past is K&W meer op zijn plaats.
Ja tijger, maar ik heb even geen vragen meer.quote:Op woensdag 20 september 2006 16:09 schreef schatje het volgende:
Het staat je vrij om alsnog een topic te openen hoor. Kijk maar.
quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 21:10 schreef koningin_winvis het volgende:
open eens een leuk topic op LIFtegenwoordig gaat het daar over kanker en verstandskiezen en over melk.
![]()
waar moet het heen met deze maatschappij.
Duidelijk.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 14:31 schreef Brighteyes het volgende:
Onzin reacties worden gewoon verwijderd, nutteloos in topics, zelfs topicverziekend.
Daar verspil ik meestal niet veel meer moeite dan deleten aan.
En je topic sloeg nergens op. Mocht je het daar niet mee eens zijn ben je van harte welkom om in een mailtje naar de FA's (forum@fok.nl) uit te leggen waarom jouw topic briljant was en waarom het alsnog weer geopend moet worden.
quote:Op zondag 29 oktober 2006 21:20 schreef schatje het volgende:
Oké, dan is het misschien beter om de regels wat aan te scherpen. Ik kom er nog op terug.
Ja daar had ik in gepost, maar met andere mening dan de nudie-fans. Verwijderd dus. Maar normaal staat hij dan nog wel in je history en actives.quote:
mm ok.quote:Op zondag 5 november 2006 14:33 schreef Brighteyes het volgende:
Mja, ik ben nooit zo deleterig tenzij het echt kutopmerkingen zijn.
De discussie is nu wel gestopt dus volgens mij kan het wel blijven staan... denk ik.
Post hem nog een keer dan?quote:Op woensdag 15 november 2006 21:41 schreef Chris_Highhat het volgende:
Freule, de beste man post een plaatje van hoe hij wil gaan. Het blijkt een man met een nietsverhullend ding, waarvan de naam mij onbekend is. Vervolgens doe ik om aan te sluiten een post van een man met iets soortgelijks. Ik was dus wel degelijk ontopic.
vergis je niet alleen. hoeden zijn heel erg duur, als ze mooi zijn. ik neem aan dat justin niet voor '1 tientjes bij de wibra' op heeft.quote:Op vrijdag 17 november 2006 18:58 schreef OldJeller het volgende:
Is er geen slowchat in dit subforum? Ik zit met een vraag waar geen bestaand topic voor is en wat ook niet echt waard is om een nieuw topic te openen.
'Waar kan je in Amsterdam hoeden kopen?' Niet van die dure elegante etc. etc. dat weet ik nml.. Maar gewoon een goedkope die je naar feestjes kan doen, die Justin Timberlake ook weleens op heeft. Een zwarte of witte b.v.
Voor een glamour party.
Nee, maar dan weet je wat voor hoed ik bedoel en geen beatrix hoed.quote:Op vrijdag 17 november 2006 19:59 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
vergis je niet alleen. hoeden zijn heel erg duur, als ze mooi zijn. ik neem aan dat justin niet voor '1 tientjes bij de wibra' op heeft.
liegbeest, je delete mijn hele post terwijl het 1 grote knipoog was.quote:Op zondag 5 november 2006 14:33 schreef Brighteyes het volgende:
Mja, ik ben nooit zo deleterig tenzij het echt kutopmerkingen zijn.
De discussie is nu wel gestopt dus volgens mij kan het wel blijven staan... denk ik.
Ten eerste wat moet ik met een mailtje van FA? ik gebruik geen lotion of weet ik wat veel van hun.quote:Op woensdag 13 december 2006 09:24 schreef Kasatka het volgende:
edit: In andermans database rotzooien om er misbruik van te maken is niet toegestaan op FOK!. Check je mailbox. Er is door een FA een mailje naar jou toe gestuurd. In de tussentijd verzoek ik je vriendelijk doch dringend om dergelijke gegevens niet meer te posten.
quote:Op woensdag 13 december 2006 10:01 schreef Brighteyes het volgende:
Maar goed, dat zal ook uitgelegd zijn in het mailtje dat je hebt gekregen.
Uitleg van 1 regel.quote:Hoi,
Dit soort posts is niet erg gewenst:
Voor zover ik heb begrepen, loop je te peuren in een database waar je niet in hoort te peuren. Meld dat het kan, maar hou er verder over op. Dat heeft niets te maken met ondemocratisch of amateuristisch maar met plain ol'fatsoen.quote:Op woensdag 13 december 2006 10:19 schreef Kasatka het volgende:
Teveel werk.
Kijk maar in het topic zelfs, bewees mensen een dienst.
Als het niet op prijs wordt gesteld dan houd ik het wel
voor mezelf.
Wat ik wel duidelijk wil maken is dat een van de grootste forums van Nederland, zich ook op een volwassen manier zou moeten gedragen. Dat is dit duidelijk niet, tevens is het erg ondemocratisch en amateuristisch.
quote:Op dinsdag 12 december 2006 14:57 schreef Kasatka het volgende:
Ben H&M beetje zat, dus vandaar dat ik hun GotD het liefst verpest zie.
Dat was een mening die werd gevormd door mijn stemming.quote:Op woensdag 13 december 2006 10:54 schreef Duderinnetje het volgende:
Verder krijg ik niet de indruk dat je het allemaal zo onschuldig bedoelt, alleen al niet vanwege
[..]
Iets kan legaal zijn, maar toch ook not done.quote:Op woensdag 13 december 2006 11:11 schreef Kasatka het volgende:
[..]
Dat was een mening die werd gevormd door mijn stemming.
Dat is dan het enigste onfatsoenlijke, excuus.
En peuren in een database kan ook via wegen die totaal legaal zijn, maar toch verborgen zijn voor gewone gebruikers.
Blij dat je erover begint.quote:Op woensdag 13 december 2006 11:16 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik ben wel een beetje een fatsoensrakker met dit soort dingen, dus je had gewoon pech dat je mij tegenkwam
Och hemelquote:Op woensdag 13 december 2006 14:14 schreef Kasatka het volgende:
[..]
Blij dat je erover begint.
Exhibitionisme = Fok!sters Sexy & Gewaagd #21!
SM = Het Keldertje
En dan heb ik nog eens niet over alle porno die ik hier tegenkom.
Of meet je met 2 maten, er is niks fatsoenlijks aan meisjes die zich in string te kijken willen zetten op het Internet.
Thanx alvastquote:Op vrijdag 15 december 2006 00:11 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
Als jouw hotmail mijn gmail wilt ontvangen welKan zijn dat het dus in je ongewenste post zit...
Jezus editor, kap met zeuren. Dit is FOK!, daar gaat wel eens iets off topic, get over it en hoe meer je erover zanikt hoe meer aandacht je erop vestigt.quote:Op vrijdag 29 december 2006 18:42 schreef editor2 het volgende:
Kunnen jullie even de offtopic reactie
van Swetsenegger weghalen die niets heeft te maken met de thread?
Laat de rest maar aan mij over.![]()
dan doe ik voortaan wel een lachsmile.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 00:37 schreef most_wanted het volgende:
Die tvp'tjes overal zijn reteirrant.
quote:Op zaterdag 6 januari 2007 00:40 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
dan doe ik voortaan wel een lachsmile.
Even op maandag wachten...quote:Op vrijdag 26 januari 2007 21:10 schreef schatje het volgende:
Bij mijn weten bestaat een dergelijk topic niet. Dus ga je gang.
Oh ja natuurlijkquote:Op woensdag 31 januari 2007 13:04 schreef DarkElf het volgende:
dan moet je eerst ff posten Kinderen en overgewicht want ik heb jullie post daarheen versleept....
dank je welquote:Op zaterdag 3 februari 2007 17:02 schreef schatje het volgende:
In LIF gesloten omdat het in GC al loopt.
Meld hier je nieuwste aanschaf - Deel 15
Ja, maar ze weet zich prima te verdedigen. Ik zie daarom geen reden om reacties te verwijderen. Ik hou het verder wel in de gaten.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 14:44 schreef Sylvana het volgende:
Wil iemand ff naar het " Show je nieuwe kleding" topic kijken, niet echt leuke reacties op Little Angels aankopen
wat een doos ben ik! helemaal vergeten te reageren:quote:Op dinsdag 6 maart 2007 01:45 schreef GotC het volgende:
Is het niet misschien handiger om een centraal topic over haarverven te maken?
Komen nogal veel topics van langs tegenwoordig
Van bruin/zwart naar (wit)blond?
hoe verf jij je haar?
Euh...Mijn haar is oranje..
Haar kleuren
En dat binnen 1 a 2 weken.
tnxquote:
quote:Op maandag 12 maart 2007 20:26 schreef heaven7 het volgende:
Zij liep te rellen, ik raakte er toevallig iedere keer bij betrokken![]()
Ik heb hem idd die kant op gezwiept, leek me meer passenquote:Op maandag 12 maart 2007 21:29 schreef _Bar_ het volgende:
als mijn geopende topic hier niet thuis hoort, maar beter in wetenschap ed hoort, mag je um gerust verplaatsen hoor
12 maartquote:Op maandag 12 maart 2007 20:25 schreef Qwea het volgende:
ik heb het antwoord, ik heb het antwoordSjeen verwisselde mij met Ymme.
Dus jij loopt te rellen met Ymme he heaven7![]()
![]()
quote:Op dinsdag 13 maart 2007 17:18 schreef DarkElf het volgende:
nee dat doen jullie óf niet óf lekker via de PM maar zeker niet via een topic, feedback topic of whatever.
Foto's van gespleten kutten en piemels zijn niet gewenst op FOK!.quote:Op vrijdag 16 maart 2007 19:19 schreef Rechterbal het volgende:
Een topic over de extreme bodymods en wat de fokkers ervan vinden, en om ze te choqueren.Zitten gespleten kutten en piemels tussen.
Mag dat?
ik ben als hobbiist zilversmid.quote:Op zondag 25 maart 2007 18:09 schreef liefie_ het volgende:
ik had een vraagje
is er toevallig al een topic voor mensen die hun eigen sieraden maken? want dat is nu hip en zo
en zo nee is dit dan het goede forumgebied om er een te maken?
das prima, leuk onderwerp.quote:Op zondag 25 maart 2007 18:54 schreef liefie_ het volgende:
danku ik heb er een gemaakt!
Kijk ook even naar het topic.quote:Op maandag 9 april 2007 17:29 schreef Borkydude het volgende:
Sterf, heiden.
Neiman Marcus (site uit de VS) heeft wel een hoop gucci tassen online staanquote:Op zondag 29 april 2007 13:47 schreef Erotica_ het volgende:
Weet iemand een online shop met merk tassen zoals Gucci of Guess? Ik vond het niet nodig om daarvoor een topic te maken dus vraag ik het hier ff
dank je schatje.quote:Op woensdag 2 mei 2007 20:39 schreef schatje het volgende:
Odorex extra dry
Zweten - Ervaringen met Syneo 5 gezocht!!!
Overmatig zweten... #2
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |