abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 17 juli 2013 @ 14:27:40 #1
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129043917
Welkom in alweer een nieuw deel van deze legendarische reeks.



>> Algemeen
In dit topic kun je terecht met al je vragen, opmerkingen, foto's en verslagen met betrekking tot het reizen met de trein. Voor algemene informatie over vervoersbedrijven, materieel, spoorlijnen, etc. verwijzen we je graag naar de betreffende categorie op Wikipedia.

Een korte introductie van de vaste bezoekers, die je van harte welkom heten:

danica.jpg ziggyziggyziggy, mag je de schuld geven van vertraging in het Noorden.
fokavatar.jpg Dr_Flash, Grootste AnsaldoBredaFanBoy van de Lage Landen.
dragonfly.jpg Scarlet_Dragonfly, random betweter die een hekel heeft aan OV-chipkaart-haters.
sncfblob.jpg James1988, geilt op treinenbouwer Alstom en hogesnelheidstreinen. Voor al uw TGV-Bar-rijtuig vouchers.
fokplaat.jpg DriekOplopers, doet goede dingen namens en voor de reiziger.
pilsklein.jpg Yreal, vindt de infrastructuur/logistiek interessant en wordt sowieso opgewonden van alles met meer dan 1000 pk.
CIMG0149(res).gif greavy, vindt de OV-chipkaart maar niks en ziet i.p.v. het huidige materieel liever overal VIRM's rijden.
h-bahn.jpg bork, voor alle mooie plaatjes, kloppende info en kindvriendelijke verhalen.
162.gif Crientj, Ginger, ex-servexmeisje en inspiratieloos. Eet graag 714's.
marcfok.gif Darkwing_Duck, Parijskenner en liefhebber van kleine spoorlanden
koplopert.jpg Flodder450, Is een keer komen aanlopen en is sindsdien van de partij in deze reeks!
thuinslang.png b2py, Alcoholist, onheilsprofeet en zeurpiet met een spoorhobby.
kupton.jpg Ireyon, de Baas van Roosendaal, die het wel weet.
psm753.jpg Peterselieman, PSM voor intimi, vooral uw kruidvatkaartjes over de grens.
sportnieuwsd.gif dennistd, Fotograferende buschauffeur
dld.jpg Zug-Chef, Arrivalover die alle badslipperexpressen hekelt

Nietszeggende TVP's en zwaaihandjes worden niet op prijs gesteld (daar is de knop "volg topic" voor), een leuke anekdote of foto is daarentegen altijd welkom. Regelmatig terugkerende vragen zijn hieronder beantwoord, lees dit dus goed door voordat je jouw vraag alsnog in dit topic plaatst. Voor de treinnummerfetishisten: gaarne bij het treinnummer ook vertrektijden en afgelegde route vermelden. Bij bezwaar: www.somda.nl.



>> Vragen en opmerkingen over andersoortig railtransport
In dit topic komt vooral het vervoer in reizigerstreinen aan bod, maar een goederentrein tussendoor is een leuke afwisseling. Over metro's en trammetjes doen we ook niet al te moeilijk, al zijn daar wel aparte topics voor aanwezig.

>> Met de Studenten OV-Chipkaart in internationale (hogesnelheids-)treinen reizen
Met je Studenten OV-Chipkaart mag je binnen Nederland gratis reizen in de IC Berlijn (Schiphol - Hengelo) en in de ICE (Amsterdam - Arnhem) Voor de Fyra (Amsterdam - Breda via de HSL-Zuid) moet een toeslag worden betaald. De toeslag voor de Fyra bedraagt ¤2,30 enkele reis (2e klas), ongeacht het traject. Deze toeslag is in de kaartautomaat op elk station te koop. In de Thalys is je Studenten OV-Chipkaart niet geldig.
Voor algemene informatie over het reizen met je Studenten OV-Chipkaart kun je het beste op de website terecht.

>> Reizen over de HSL-Zuid
NS Hispeed rijdt ieder halfuur een pendeldienst tussen Amsterdam en Breda via de HSL-Zuid. De reistijd tussen Schiphol en Rotterdam bedraagt hierdoor nog maar 26 minuten en tussen Schiphol en Breda slechts 53 minuten. NS Hispeed voert deze dienst uit onder de naam Fyra. Voor Fyra dient, naast een gewoon kaartje, een toeslag aangeschaft te worden. Deze is verkrijgbaar in de kaartautomaat of kan je voor 10,- in de trein zelf aanschaffen. Bij de kaartautomaat betaal je ¤2,30 voor een enkele reis (2e klas), ongeacht het traject.

Ook de Thalys rijdt over de HSL-Zuid. Op de hele traject gaan alle remmen los en rijdt hij met 300km/h richting Rotterdam en daarna naar Antwerpen. Hierdoor duurt de reis van Amsterdam naar Parijs nog maar 3:18 uur. Een rit met Thalys is alleen mogelijk met een reservering, reserveren is drie maanden van tevoren mogelijk via o.a. NsHispeed of TGV-Europe.

>> Intercity's Den Haag - Brussel
Er rijden vanaf nu 8 intercity's per dag tussen Den Haag HS en Brussel Zuid. Met geluk kan dit in oktober uitgebreid worden naar 10. Wat daarna gebeurt, weet niemand.

>> Reizen met Kruidvatkaartjes en andere (actie-)dagkaarten
Dagkaarten zijn geldig op elk traject in Nederland, ongeacht het vervoersbedrijf dat er rijdt. Net als met een Studenten OV-Chipkaart, moet ook met een dagkaart voor ICE en Fyra een toeslag aangeschaft worden en mag er niet met Thalys gereisd worden.

>> Afkortingen en treinserienummers
Er komen in dit topic regelmatig afkortingen en treinserienummers langs, die voor de nieuwe bezoeker erg verwarrend kunnen zijn. De betekenis van een afkorting vind je hier, voor een treinserie kun je hier terecht.
Voor informatie over Wijzigingsbladen wat betreft materieelinzet, LM-ritten, splitsen en combineren en dergelijke kan je op deze website terecht. Zie ook dit filmpje voor onze mening over afkortingen:
>> Geldigheid Studenten OV-chipkaart, Voordeelurenkaart, etc. op feestdagen
De feestdagen in 2013 zijn als volgt: Dinsdag 1 januari (nieuwjaarsdag), zondag 31 maart (eerste paasdag), maandag 1 april (tweede paasdag), dinsdag 30 april (Koninginnedag), zondag 5 mei (Bevrijdingsdag), donderdag 9 mei (Hemelvaartsdag), zondag 19 mei (eerste pinksterdag), maandag 20 mei (tweede pinksterdag), woensdag 25 december (eerste kerstdag), donderdag 26 december (tweede kerstdag).
Bovenstaand rijtje is onder voorbehoud. Kijk bij twijfel altijd nog even op de website van DUO. Wanneer je hier komt klagen dat je een boete hebt gekregen op een dag die hierboven niet staat vermeld, lachen we je uit.

>> Waarom rijdt die kuttrein zo langzaam? :(
Misschien mag hij wel gewoon niet harder. Hier kun je precies zien hoe hard treinen waar mogen rijden ^O^

>> Hoeveel kilometer heb ik met de trein gereden?
Er zijn verschillende hulpmiddelen om te berekenen hoeveel kilometer je hebt afgelegd:
Blijbol.
• De tariefeenhedenkaart van NS met bijbehorende detailkaarten voor grootstedelijke gebieden.
• De planner van de NMBS voor België (gewoon doen alsof je een kaartje gaat kopen).
jizdenka internationaal (niet altijd even betrouwbaar).
• Als joker _O_ : De tariefcalculator van DB Netz voor binnen Duitsland.



>> Verhalen
Er worden af en toe verhalen geschreven over oude stations, spoorlijnen of huidige werkzaamheden.
De tot nu toe gemaakte verhalen staan hieronder;
Hoek van Holland Haven - von_Preussen
Kesteren - Dr_Flash
Buitenpost - Peterselieman
Newcastle Central Station - bork
IJmondlijn - von_Preussen
Harlingen (- Haven) - Greavy
Station Hoek van Holland Haven, een stuk vergane glorie - Greavy
Station Nijverdal en Nijverdal West - De laatste dag in de "oude" situatie - Greavy

>> Tripreports
Hieronder staan een aantal interessante (foto)reportages die door diverse topic-diehards gemaakt zijn;
Reis door België, met name op station Binche - Dr_Flash
6834 kilometer InterRail - Igen
Vakantie in Oostenrijk - Dr_Flash
Polen - Zug-Chef
Eerste Klas door Nederland - Ireyon
Zwitserland - sander89
De spoorlijn door Liechtenstein - SvMp
Monaco - KapiteinT
Koninklijke wachtkamers - Bork
NVBS Excursie naar de bruinkoolmijnen - Dr_Flash
Met Interrail door midden- en zuid-Europa - Ireyon
InterRail naar Midden-, Zuid- en Zuidoost-Europa - Irritatie100
Treinen rond Basel - Dr_Flash
Station Visé - KapiteinT
InnoTrans 2010 - James1988
Onthulling 10 jaar ICE - Ireyon
Reisje voor het goede doel - Greavy
Treinen in Japan deel 1 en deel 2 - Igen
Berlijn, Praag, Wenen en Budapest - Zug-Chef
Dreiländereck (Deutschland - Polen - Tsjechie) - bork
Europabahn/Rheintalbahn - bork
AnsaldoBreda en Napels op hun best - Dr_Flash

>> Achter de schermen
De cabine van een Class 66 - Monopoly
De cabine van een G-2000 - Monopoly
De cabine van een DM'90 - Monopoly
Fotoverslag over de NS1700 - GlenSpey
Fotoverslag over VIRM - GlenSpey
De cabine van een Traxx (BR 186) - Mirgeam
De cabine van een G1206 - Mirgeam
Traffic Control Brussel: Open Bedrijvendag 2012 - Greavy

[ Bericht 0% gewijzigd door Darkwing_Duck op 18-07-2013 19:29:30 ]
pi_129044027
"Het bedrijf komt daarmee tegemoet aan de wens van reizigers, de NS en de Belgische NMBS."

Zijn er serieus ook reizigers die hierom gevraagd hebben? Ik, en met mij iedereen, zie liever de IC Brussel vaker rijden.
pi_129044124
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 14:19 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Ik ben benieuwd wat voor meterieel die laatste TER dan is, ter materieel zonder 1e klas :X
Ik zie filmpjes van die lijn met TER 2N NG. Kan dat?
  woensdag 17 juli 2013 @ 14:34:11 #4
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129044141
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 14:33 schreef remcoP het volgende:

[..]

Ik zie filmpjes van die lijn met TER 2N NG. Kan dat?
Zou goed kunnen, maar die heeft normaalgesproken ook 1e klas
  woensdag 17 juli 2013 @ 14:41:27 #5
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129044387
Correctie, de 2N NG die daar rijden zijn van de serie Z 26500

Dat zijn die nep, RER's die ook tussen Marseille, Nice, Monaco, en Ventmille rijden, en die hebben inderdaad alleen 2e klas en rijden als TER op de drukste lijnen van het land :9
pi_129046312
quote:
10s.gif Op woensdag 17 juli 2013 14:14 schreef dennistd het volgende:

[..]

Extra treinen, maar daarmee wordt het lastiger?
Veel duurder en ruim van te voren reserveren zetten ze nu op in ipv goedkope open verbinding
  woensdag 17 juli 2013 @ 16:11:00 #7
146033 ReisT
Fahrtreppenbenutzungshinweise
pi_129047992
Reizen met goedkope open verbinding blijft gewoon net zo lastig als het nu al is. Het wordt niet nog lastiger.

Reizen met Thalys wordt misschien iets aantrekkelijker als er dankzij die extra treinen ook meer betaalbare kaartjes komen.
pi_129048235
Die komen er niet
pi_129049014
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 16:17 schreef icloud het volgende:
Die komen er niet
Enige vorm van onderbouwing is wel handig bij dit resolute antwoord.
  woensdag 17 juli 2013 @ 16:42:32 #10
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129049409
Er komen wel meer goedkope kaartjes, want het percentage van de vroegboekkorting is per trein afhankelijk, en niet een totaalbeeld.
De 2 treinen die erbij gaan komen, krijgen dus ook de vroegboekkorting.
  woensdag 17 juli 2013 @ 16:43:11 #11
147882 DriekOplopers
Erkend digibeet
pi_129049450
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 12:19 schreef Viezze het volgende:

[..]

Laat ik mezelf verduidelijken. Treinen in het algemeen vervullen in Nederland een maatschappelijke functie. Dat houdt bv. in dat er ook op onrendabele tijdstippen treinen rijden, en bij grote stremmingen zoals dit de trein een extra stop maakt. Vanuit wie (NS, KLPD, wie dan ook) dit komt is voor mij even onbelangrijk, want er zijn uiteindelijk mensen bij gebaat.

En als die extra paar mensen in de trein dan moeten staan, dan is dat zo. Beter dan uren op de A2 stilstaan.
Op mijn vakantie-adres nogal beroerde WIFI. Ik kom hier nog op terug. :)

*inmiddels roodverbrande kreeft is*
pi_129049478
Thalys gaat niet meer goedkope kaartjes verhandelen dat is hun concept niet, ze willen de twee ritten rendabel maken niet verlieslatend
  woensdag 17 juli 2013 @ 16:46:48 #13
147882 DriekOplopers
Erkend digibeet
pi_129049640
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 16:42 schreef greavy het volgende:
Er komen wel meer goedkope kaartjes, want het percentage van de vroegboekkorting is per trein afhankelijk, en niet een totaalbeeld.
De 2 treinen die erbij gaan komen, krijgen dus ook de vroegboekkorting.
MVBOV had verlangd dat de extra capaciteit goedkoop en reserveringsvrij zou worden aangeboden. Is niet gebeurd. Daarmee is dit dus geen serieus alternatief, bezien in het licht van de concessie en het aanbod van de eerste helft van januari.
pi_129049778
quote:
14s.gif Op woensdag 17 juli 2013 16:43 schreef DriekOplopers het volgende:

[..]

Op mijn vakantie-adres nogal beroerde WIFI. Ik kom hier nog op terug. :)

*inmiddels roodverbrande kreeft is*
Snel genoeg om een berichtje met een aantal _O- te versturen :P
pi_129049951
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 16:43 schreef icloud het volgende:
Thalys gaat niet meer goedkope kaartjes verhandelen dat is hun concept niet, ze willen de twee ritten rendabel maken niet verlieslatend
Voor de normale Thalys zijn er ook goedkopere tickets, dus dan kan het nu ook.
  woensdag 17 juli 2013 @ 16:53:02 #16
147882 DriekOplopers
Erkend digibeet
pi_129050002
quote:
12s.gif Op woensdag 17 juli 2013 16:48 schreef Viezze het volgende:

[..]

Snel genoeg om een berichtje met een aantal _O- te versturen :P
:Y :Y :Y :Y :Y :Y
  woensdag 17 juli 2013 @ 16:57:47 #17
147882 DriekOplopers
Erkend digibeet
pi_129050242
@ b2py: Nav vorige topic. Men kan het met MVBOV eens zijn, of oneens. Maar we doen altijd onze uiterste best om te zorgen dat we geen onwaarheid spreken. We checken altijd zo goed mogelijk of het klopt wat we willen zeggen, qua aanleding.

Dat wilde ik graag even gezegd hebben.
pi_129050348
quote:
4s.gif Op woensdag 17 juli 2013 16:57 schreef DriekOplopers het volgende:
@ b2py: Nav vorige topic. Men kan het met MVBOV eens zijn, of oneens. Maar we doen altijd onze uiterste best om te zorgen dat we geen onwaarheid spreken. We checken altijd zo goed mogelijk of het klopt wat we willen zeggen, qua aanleding.

Dat wilde ik graag even gezegd hebben.
Weet ik, maar goed dat je het nog even aanstipt :)
pi_129050797
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 16:52 schreef b2py het volgende:

[..]

Voor de normale Thalys zijn er ook goedkopere tickets, dus dan kan het nu ook.
Ja dat weet ik, maar het is niet des thalys om meer goedkopere kaarten beschikbaar te tellen als er meer gereden word, dan maak je verlies.

Gebeurde in belgie ook niet ondanks de overheidssteun.
  woensdag 17 juli 2013 @ 17:09:56 #20
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129050862
Deze 2 Thalyssen extra rijden met hetzelfde kaartassortiment als de andere Thalyssen. De dienstregeling is alleen uitgebreid.
pi_129050945
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 17:09 schreef greavy het volgende:
Deze 2 Thalyssen extra rijden met hetzelfde kaartassortiment als de andere Thalyssen. De dienstregeling is alleen uitgebreid.
Dat zeg ik, maar het aantal goedkope kaarten zal niet vermeerderen bij aanvang van de twee extra ritten maar gelijk blijven met nu.
  woensdag 17 juli 2013 @ 17:12:15 #22
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129050978
De goedkope kaarten (vroegboekkorting) is per trein bepaald, en worden dus nu meer kaartjes in totaal.
pi_129051045
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 17:08 schreef icloud het volgende:

[..]

Ja dat weet ik, maar het is niet des thalys om meer goedkopere kaarten beschikbaar te tellen als er meer gereden word, dan maak je verlies.

Gebeurde in belgie ook niet ondanks de overheidssteun.
De verbruikskosten per km dalen ook nu er meer treinen over de HSL gaan rijden dus een prijsverlaging zou zelfs kunnen. Of een margeverhoging natuurlijk ;)
  woensdag 17 juli 2013 @ 17:23:48 #24
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129051521
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 16:46 schreef DriekOplopers het volgende:

[..]

MVBOV had verlangd dat de extra capaciteit goedkoop en reserveringsvrij zou worden aangeboden. Is niet gebeurd. Daarmee is dit dus geen serieus alternatief, bezien in het licht van de concessie en het aanbod van de eerste helft van januari.
Je kan dat niet verlangen van de Firma Thalys. Hun zijn niet de schuld van de situatie. Zij zijn bij gratie gods ingegaan op een verzoek voor meer capaciteit. Dat hebben ze niet perse hoeven doen. Nu ze het toch doen moet je niet nog eens verlangen op wat voor manier ze het moeten doen. :{ Dat is zeiken ol het zeiken
pi_129051588
quote:
4s.gif Op woensdag 17 juli 2013 16:57 schreef DriekOplopers het volgende:
@ b2py: Nav vorige topic. Men kan het met MVBOV eens zijn, of oneens. Maar we doen altijd onze uiterste best om te zorgen dat we geen onwaarheid spreken. We checken altijd zo goed mogelijk of het klopt wat we willen zeggen, qua aanleding.

Dat wilde ik graag even gezegd hebben.
_O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O- _O-
Voorts zijn wij van mening dat de Baronnenlijn heraangelegd moet worden.
pi_129051683
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 17:12 schreef greavy het volgende:
De goedkope kaarten (vroegboekkorting) is per trein bepaald, en worden dus nu meer kaartjes in totaal.
Maar het percentage goedkope kaarten blijft per trein gelijk.
  woensdag 17 juli 2013 @ 17:29:55 #27
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129051825
Ja, maar omdat er 2 treinen bijkomen, zijn er dus wel meer goedkope kaarten over de gehele dag beschikbaar.
pi_129051957
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 17:12 schreef greavy het volgende:
De goedkope kaarten (vroegboekkorting) is per trein bepaald, en worden dus nu meer kaartjes in totaal.
Ze worden per verbinding bepaald, thalys wil zo laag mogelijk houden om wel te kunnen loken en vervolgens dure tickets te kunnen verkopen.

Daarom kunnen ze ook per trein een variabel aantal goedkope tickets aanhouden.
  woensdag 17 juli 2013 @ 17:34:56 #29
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129052051
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 17:29 schreef greavy het volgende:
Ja, maar omdat er 2 treinen bijkomen, zijn er dus wel meer goedkope kaarten over de gehele dag beschikbaar.
Droom maar lekker verder. Is gewoon een kwestie vraag - aanbod. Thalys veegt zijn reet met dingen als "maatschappelijke functie". Die willen gewoon zo veel mogelijk doekoes binnen harken. En als er genoeg mensen zijn die dure kaartjes willen betalen, waarom zouden ze dan goedkopere kaartjes aanbieden? Dus op papier extra treinen, in de praktijk, tsja. Leuk. :')
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_129052416
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 17:29 schreef greavy het volgende:
Ja, maar omdat er 2 treinen bijkomen, zijn er dus wel meer goedkope kaarten over de gehele dag beschikbaar.
Maar ook meer dure, dus je argumentatie klopt niet.
pi_129052499
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 17:44 schreef remcoP het volgende:

[..]

Maar ook meer dure, dus je argumentatie klopt niet.
Hij zegt toch alleen dat er in totaal (absolute hoeveelheid) meer goedkope kaartjes beschikbaar komen. Dat er ook meer dure kaartjes beschikbaar komen doet daar toch niets aan af?
pi_129052546
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 17:47 schreef dcm360 het volgende:

[..]

Hij zegt toch alleen dat er in totaal (absolute hoeveelheid) meer goedkope kaartjes beschikbaar komen. Dat er ook meer dure kaartjes beschikbaar komen doet daar toch niets aan af?
Maar als percentage van het geheel blijft alles gelijk. Zowel duur als goedkoop.
  woensdag 17 juli 2013 @ 17:50:44 #33
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_129052611
Kuttopic.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_129052908
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 17:48 schreef remcoP het volgende:

[..]

Maar als percentage van het geheel blijft alles gelijk. Zowel duur als goedkoop.
Dat is toch geheel het punt niet?
pi_129053010
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 17:12 schreef greavy het volgende:
De goedkope kaarten (vroegboekkorting) is per trein bepaald, en worden dus nu meer kaartjes in totaal.
Is dat echt zo? Ik heb dan altijd het idee dat de goedkope kaarten voor fatsoenlijke tijdstippen al vanaf minuut 1 zijn uitverkocht. Zijn er zoveel mensen die precies 3 maanden van tevoren een dag lang op F5 rammen om ze gauw weg te gappen?
  woensdag 17 juli 2013 @ 18:06:04 #36
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129053037
Er zijn best veel mensen die op deze tickets jagen, ja. En vaak zijn deze goedkope tickets maar hooguit een week beschikbaar, vaak minder.
pi_129053074
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 18:04 schreef Ireyon het volgende:

[..]

Is dat echt zo? Ik heb dan altijd het idee dat de goedkope kaarten voor fatsoenlijke tijdstippen al vanaf minuut 1 zijn uitverkocht. Zijn er zoveel mensen die precies 3 maanden van tevoren een dag lang op F5 rammen om ze gauw weg te gappen?
De tactiek is natuurlijk om zoveel goedkope kaarten beschikbaar te maken dat je nog nét kunt volhouden dat je product helemaal niet zo duur is als dat het in werkelijkheid is, maar dat eigenlijk zo goed als niemand ze kan bestellen.
pi_129053096
Bovendien kan de treinreiswinkel voorboekingen doen. Die zullen dus wel een soort bot hebben die alles kaapt.
pi_129053432
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 18:04 schreef Ireyon het volgende:

[..]

Is dat echt zo? Ik heb dan altijd het idee dat de goedkope kaarten voor fatsoenlijke tijdstippen al vanaf minuut 1 zijn uitverkocht. Zijn er zoveel mensen die precies 3 maanden van tevoren een dag lang op F5 rammen om ze gauw weg te gappen?
Ja er zijn bots.

Maar er zijn gewoon een x kaarten per verbinding vasgesteld, die via een slim ticket systeem verdeeld worden over de treinen, populaire treinen krijgen veel minder dan de avond of ochtend treinen.
  woensdag 17 juli 2013 @ 18:40:18 #40
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129054134
Een tijdje terug was er een of ander verhaal over TGV- en Thalys-tickets die op Brussel-Zuid zwart verhandeld werden. Die verkopers zullen er ook wel op zitten te azen.
pi_129054817
Dus het is gewoon een compleet gebroken systeem wat al jaren misbruikt wordt. Hey Rikus, doe dáár eens wat aan ^O^
pi_129055220
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 18:18 schreef icloud het volgende:

[..]

Ja er zijn bots.

Maar er zijn gewoon een x kaarten per verbinding vasgesteld, die via een slim ticket systeem verdeeld worden over de treinen, populaire treinen krijgen veel minder dan de avond of ochtend treinen.
Ik gok dat je naar yield management refereert , een methode om zo'n optimaal financieel resultaat te halen door het gebruik van prijsvariatie.
pi_129057068
Precies daarmee worden onpopulaire treinen gesteund en andere niet.
pi_129058436
Zaltbommel :')

Dat heb ik wel genoeg gezien na die 2 weken met Den Bosch. En elke keer die kruising weer verkeerd en de trein te laat :P
pi_129058778
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 18:59 schreef Ireyon het volgende:
Dus het is gewoon een compleet gebroken systeem wat al jaren misbruikt wordt. Hey Rikus, doe dáár eens wat aan ^O^
Ik had gewoon 3 maanden van te voren rond 08:30 twee tickets voor ¤140 (¤35 enkel) naar Parijs hoor..
  woensdag 17 juli 2013 @ 21:03:02 #46
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129059741

Toch wel een mooi filmpje O+
pi_129059957
Nog steeds te veel treinen door rood: http://nos.nl/artikel/530(...)einen-door-rood.html

Wel een hoop zeg. Ondanks de afspraken uit 2004 lijkt het verminderen van het aantal STS-passages toenemen. Ik vraag me af waar de oorzaak daarvan ligt. Schokkend ook dat 4% daarvan op 1 baanvak is.
  woensdag 17 juli 2013 @ 21:09:34 #48
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129060048
Ten opzichte van 2004 rijden er een stuk meer treinen, dus is de kans op een STS-passage statistisch gezien ook groter.
pi_129060175
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:09 schreef James1988 het volgende:
Ten opzichte van 2004 rijden er een stuk meer treinen, dus is de kans op een STS-passage statistisch gezien ook groter.
Desondanks moet het toch mogelijk zijn het aantal passages te verminderen. Helemaal voorkomen doe je het uiteraard nooit aangezien de menselijke factor altijd mee blijft spelen.
  woensdag 17 juli 2013 @ 21:12:35 #50
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129060180
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:07 schreef GekkeHaan het volgende:
Nog steeds te veel treinen door rood: http://nos.nl/artikel/530(...)einen-door-rood.html

Wel een hoop zeg. Ondanks de afspraken uit 2004 lijkt het verminderen van het aantal STS-passages toenemen. Ik vraag me af waar de oorzaak daarvan ligt. Schokkend ook dat 4% daarvan op 1 baanvak is.
Hoi :W
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_129060250
quote:
14s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:12 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Hoi :W
Ook hallo Fles!
  woensdag 17 juli 2013 @ 21:26:13 #52
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129060862
quote:
1s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:12 schreef GekkeHaan het volgende:

[..]

Desondanks moet het toch mogelijk zijn het aantal passages te verminderen. Helemaal voorkomen doe je het uiteraard nooit aangezien de menselijke factor altijd mee blijft spelen.
De menselijke factor doet al goed z'n best. De machinisten van Veolia zijn een tijdje verplicht geweest (of ze het nog doen weet ik niet) om ieder seinbeeld dat ze tegenkwamen op te schrijven, om zo de waarneming duidelijker te maken.

Je kunt technologie gebruiken om het terugdringen van het aantal STS-passages te ondersteunen: hiervoor worden ATB-Vv en ERTMS ingezet. Helemaal terugdringen tot 0 zal niet gebeuren, zelfs onder ERTMS kun je nog door een 'rood sein' (het einde van de movement authority) heen, bijvoorbeeld wanneer de trein doorglijdt.
pi_129061065
Wijzen naar seinen en hardop opzeggen schijnt te helpen, als ik Klaasje mag geloven.
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 17 juli 2013 @ 21:32:31 #54
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129061164
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:26 schreef James1988 het volgende:

[..]

De menselijke factor doet al goed z'n best. De machinisten van Veolia zijn een tijdje verplicht geweest (of ze het nog doen weet ik niet) om ieder seinbeeld dat ze tegenkwamen op te schrijven, om zo de waarneming duidelijker te maken.
ja, bij mijn weten moeten ze nog steeds iedere verandering van seinbeeld opschrijven
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129061205
Hoi, hoe zit het met baggagerekken in de Thalys? Ik wil een (flinke) koffer mee, is dat beter geregeld dan in de gemiddelde NStrein?
pi_129061237
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:26 schreef James1988 het volgende:

[..]

De menselijke factor doet al goed z'n best. De machinisten van Veolia zijn een tijdje verplicht geweest (of ze het nog doen weet ik niet) om ieder seinbeeld dat ze tegenkwamen op te schrijven, om zo de waarneming duidelijker te maken.
Binnen Arriva, althans op de Vechtdallijnen, doet men dit ook. In hoeverre dit haar vruchten afwerpt weet ik niet. Dat je je bewuster van het seinbeeld bent geloof ik direct. Je bent er tenslotte ook bewuster mee bezig.

quote:
Je kunt technologie gebruiken om het terugdringen van het aantal STS-passages te ondersteunen: hiervoor worden ATB-Vv en ERTMS ingezet. Helemaal terugdringen tot 0 zal niet gebeuren, zelfs onder ERTMS kun je nog door een 'rood sein' (het einde van de movement authority) heen, bijvoorbeeld wanneer de trein doorglijdt.
Met ERTMS ben ik niet bekend, maar afhankelijk van de oorzaak van het doorglijden, zal je volgens mij vermoedelijk snel uitkomen bij een technisch STS-passage. Daarom msschien toch wel jammer dat er niet vermeld is welk deel van die 80 STS-passages het afgelopen halfjaar technisch STS-passages waren en welk deel de machinist zelf de oorzaak was.
pi_129061248
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:33 schreef RenRen- het volgende:
Hoi, hoe zit het met baggagerekken in de Thalys? Ik wil een (flinke) koffer mee, is dat beter geregeld dan in de gemiddelde NStrein?
1000 keer beter. Vooraan staan bij deur krijg je wel mogelijkheid om dat ding in het grote rek te mikken ipv boven je hoofd. Daar kwam mijn weekendkoffer nog overheen..
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 17 juli 2013 @ 21:34:43 #58
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129061262
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:30 schreef b2py het volgende:
Wijzen naar seinen en hardop opzeggen schijnt te helpen, als ik Klaasje mag geloven.
het klopt. Het zorgt voor een bewustere waarneming, waardoor de kans op menselijke fouten kleiner wordt
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 17 juli 2013 @ 21:35:22 #59
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129061297
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:33 schreef RenRen- het volgende:
Hoi, hoe zit het met baggagerekken in de Thalys? Ik wil een (flinke) koffer mee, is dat beter geregeld dan in de gemiddelde NStrein?
In een Thalys is meer bagageruimte dan in de gemiddelde NS-trein. :)
pi_129061353
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:34 schreef b2py het volgende:

[..]

1000 keer beter. Vooraan staan bij deur krijg je wel mogelijkheid om dat ding in het grote rek te mikken ipv boven je hoofd. Daar kwam mijn weekendkoffer nog overheen..
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:35 schreef James1988 het volgende:

[..]

In een Thalys is meer bagageruimte dan in de gemiddelde NS-trein. :)
Yes, top, dan ga ik misschien gewoon een grote koffer vragen. Dan kan ik gewoon naar hartelust dingen meeslepen
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 17 juli 2013 @ 21:36:47 #61
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129061354
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:35 schreef James1988 het volgende:

[..]

In een Thalys is meer bagageruimte dan in de gemiddelde NS-trein. :)
en ook vooral beter bereikbare bagageruimte
Altijd onderweg naar het avontuur
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 17 juli 2013 @ 21:37:31 #62
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129061385
quote:
14s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:36 schreef RenRen- het volgende:

[..]

[..]

Yes, top, dan ga ik misschien gewoon een grote koffer vragen. Dan kan ik gewoon naar hartelust dingen meeslepen
mja, voor een vakantie hoeft niet de hele huisraad mee he :P
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129061410
quote:
14s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:36 schreef RenRen- het volgende:

[..]

[..]

Yes, top, dan ga ik misschien gewoon een grote koffer vragen. Dan kan ik gewoon naar hartelust dingen meeslepen
Hoe lang ga je? Vier weken?
pi_129061432
quote:
12s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:37 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

mja, voor een vakantie hoeft niet de hele huisraad mee he :P
Wel mee terug, ik heb gespaard en ga enkele dingen kopen die wat ruimte in beslag nemen... :')
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 17 juli 2013 @ 21:39:32 #65
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129061503
quote:
6s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:38 schreef RenRen- het volgende:

[..]

Wel mee terug, ik heb gespaard en ga enkele dingen kopen die wat ruimte in beslag nemen... :')
_O-
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129061539
quote:
14s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:36 schreef RenRen- het volgende:

[..]

[..]

Yes, top, dan ga ik misschien gewoon een grote koffer vragen. Dan kan ik gewoon naar hartelust dingen meeslepen
Dat is niet helemaal waar, je moet bagage dan in een onbewaakte bagagehoek ruimte flikkeren iets wt niet aan te raden is, bij de stoel verschilt het niet veel met een ns trein.
pi_129061573
quote:
6s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:38 schreef RenRen- het volgende:

[..]

Wel mee terug, ik heb gespaard en ga enkele dingen kopen die wat ruimte in beslag nemen... :')
http://www.dhl.nl/nl/express.html
pi_129061609
quote:
Pfsh :{w
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:40 schreef icloud het volgende:

[..]

Dat is niet helemaal waar, je moet bagage dan in een onbewaakte bagagehoek ruimte flikkeren iets wt niet aan te raden is, bij de stoel verschilt het niet veel met een ns trein.
Hm. Dan misschien iets kleiner... Misschien heb ik ook een ander beeld bij kleine koffer, maatje groter dan handbaggagekoffer voor in het vliegtuig ofzo. Maar goed, lekker offtopic :')
pi_129061647
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:40 schreef icloud het volgende:

[..]

Dat is niet helemaal waar, je moet bagage dan in een onbewaakte bagagehoek ruimte flikkeren iets wt niet aan te raden is, bij de stoel verschilt het niet veel met een ns trein.
:') Gast..
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 17 juli 2013 @ 21:43:26 #70
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129061684
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:40 schreef icloud het volgende:

[..]

Dat is niet helemaal waar, je moet bagage dan in een onbewaakte bagagehoek ruimte flikkeren iets wt niet aan te raden is, bij de stoel verschilt het niet veel met een ns trein.
Zo'n vaart loopt het niet toch? Mocht je toch twijfelen dan hoef je alleen bij die paar tussenstops de boel maar in de gaten te houden
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 17 juli 2013 @ 21:44:13 #71
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129061722
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:42 schreef b2py het volgende:

[..]

:') Gast..
Je kijkt anders best wel raar op als jouw koffer verdwenen is, maar er nog wel een koffer achterblijft.

Gelukkig konden we dat snel rechtzetten en was de rechtmatige eigenaar dolblij _O-
pi_129061816
quote:
14s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:43 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Zo'n vaart loopt het niet toch? Mocht je toch twijfelen dan hoef je alleen bij die paar tussenstops de boel maar in de gaten te houden
Tussen brussel en rotterdam zie ik regelmatig langharig gespuis constant rondlopen waarvan ik afvraag hoe ze aan een ticket komen.
pi_129061878
Voor de liefhebber: Zaterdag 27 en juli zondag 28 juli rijden de CNL en EN treinen van en naar Rotterdam.

Weet iemand of de EETC 1200-en ook dan de afhandeling verzorgen?
pi_129062241
quote:
1s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:47 schreef Rostkreuz het volgende:
Voor de liefhebber: Zaterdag 27 en juli zondag 28 juli rijden de CNL en EN treinen van en naar Rotterdam.

Weet iemand of de EETC 1200-en ook dan de afhandeling verzorgen?
Gaafheid, over Gouda?
  Redactie Sport woensdag 17 juli 2013 @ 21:56:16 #75
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_129062323
Ik denk dat EETC het wel zelf doet, hoewel het wel afhankelijk is waar ze weg komen. Emmerich zit helemaal dicht vanaf zaterdag, dus komen ze via Venlo. Dan komen ze dus vanuit Dordrecht aan in Rotterdam, en dan kan NS zo zelf doorrijden naar de Watergraafsmeer (zelfde richting uit). Ik zou de Op de Rails-facebook even in de gaten houden, die melden alle bijzondere EETC-ritten wel namelijk (nogal goede connecties).
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_129062619
Sinds lange tijd weer echte internationale treinen in Rottrdam.
  Redactie Frontpage / Sport woensdag 17 juli 2013 @ 22:01:53 #77
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129062652
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:45 schreef icloud het volgende:

[..]

Tussen brussel en rotterdam zie ik regelmatig langharig gespuis constant rondlopen waarvan ik afvraag hoe ze aan een ticket komen.
bij een halfje wit natuurlijk
Altijd onderweg naar het avontuur
  woensdag 17 juli 2013 @ 22:12:31 #78
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_129063089
quote:
1s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:34 schreef GekkeHaan het volgende:

[..]

Met ERTMS ben ik niet bekend, maar afhankelijk van de oorzaak van het doorglijden, zal je volgens mij vermoedelijk snel uitkomen bij een technisch STS-passage. Daarom msschien toch wel jammer dat er niet vermeld is welk deel van die 80 STS-passages het afgelopen halfjaar technisch STS-passages waren en welk deel de machinist zelf de oorzaak was.
Dat volgt wel in de rapportage over 2013. De rapportage over 2012 is zo goed als onleesbaar door de idiote overvloed aan statistiek van de koude grond.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  woensdag 17 juli 2013 @ 23:52:07 #79
147882 DriekOplopers
Erkend digibeet
pi_129067673
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 18:59 schreef Ireyon het volgende:
Dus het is gewoon een compleet gebroken systeem wat al jaren misbruikt wordt. Hey Rikus, doe dáár eens wat aan ^O^
Ik zal eens kijken wat we hier tegen kunnen doen.

Maar nogmaals: ik ben op vakantielocatie met beroerde WIFI. Na zaterdag zal ik op een aantal vragen en opmerkingen uitvoeriger reageren.

:W
  woensdag 17 juli 2013 @ 23:52:47 #80
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129067698
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 21:40 schreef icloud het volgende:

[..]

Dat is niet helemaal waar, je moet bagage dan in een onbewaakte bagagehoek ruimte flikkeren iets wt niet aan te raden is, bij de stoel verschilt het niet veel met een ns trein.
Daarvoor neem ik ook dit mee :Y
pi_129067775
Kun je die vastmaken dan?zijn daar rekken, nooit geweten reis niet zo vaak, met grote bagage
  woensdag 17 juli 2013 @ 23:56:28 #82
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129067835
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 23:54 schreef icloud het volgende:
Kun je die vastmaken dan?zijn daar rekken, nooit geweten reis niet zo vaak, met grote bagage
Ja, die ruimte is bij iedere coupe een groot rek op de balkons dus dat maak ik altijd op die manier vast.

Handige tip: Laat niet je sleuteltje in de toiletpot van de trein pleuren, daar zijn ze op Parijs Noord niet zo blij mee :')
pi_129067869
Enne moesten ze het slot openbreken? Of moesten ze graven?
  woensdag 17 juli 2013 @ 23:58:53 #84
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129067943
In de V250 waren de bagagerekken voorzien van een ketting en een slotje om je koffers mee vast te zetten. Dat werkte zo te zien best aardig.
  donderdag 18 juli 2013 @ 00:02:04 #85
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129068071
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 23:57 schreef icloud het volgende:
Enne moesten ze het slot openbreken? Of moesten ze graven?
Er is gekozen om een uit de kluiten gewassen schaar in de ritssluiting van mn koffer te zetten, want daar zat de reservesleutel in :')
pi_129068257
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 00:02 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Er is gekozen om een uit de kluiten gewassen schaar in de ritssluiting van mn koffer te zetten, want daar zat de reservesleutel in :')
Ach ik heb op pinkpop eens gezien hoe iemand een dixie leeghaalde voor zijn sleutels, het kan altijd erger
pi_129068522
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 23:52 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Daarvoor neem ik ook dit mee :Y
[ afbeelding ]
Net of iemand een tas met 20 vieze onderbroeken gaat jatten 8)7
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_129068662
Er zijn genoeg mensen die dure dingen in de tas hebben.
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 18 juli 2013 @ 00:18:15 #89
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129068865
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 00:14 schreef icloud het volgende:
Er zijn genoeg mensen die dure dingen in de tas hebben.
dure spullen moet je zo dicht mogelijk bij je hebben, niet in een tas die uit het zicht ligt
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129068903
quote:
0s.gif Op woensdag 17 juli 2013 23:58 schreef James1988 het volgende:
In de V250 waren de bagagerekken voorzien van een ketting en een slotje om je koffers mee vast te zetten. Dat werkte zo te zien best aardig.
Zeg je nu dat er iets goed was aan de V250? :o :P
  donderdag 18 juli 2013 @ 00:19:17 #91
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129068910
quote:
2s.gif Op donderdag 18 juli 2013 00:18 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

dure spullen moet je zo dicht mogelijk bij je hebben, niet in een tas die uit het zicht ligt
Maar als mijn collega ga verhuizen in september met de Eurostar ontkom je er niet aan :')
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 18 juli 2013 @ 00:23:01 #92
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129069059
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 00:19 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Maar als mijn collega ga verhuizen in september met de Eurostar ontkom je er niet aan :')
mooi he :')
Altijd onderweg naar het avontuur
  donderdag 18 juli 2013 @ 00:23:29 #93
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129069075
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 00:19 schreef remcoP het volgende:

[..]

Zeg je nu dat er iets goed was aan de V250? :o :P
:Y
  donderdag 18 juli 2013 @ 00:26:41 #94
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129069203
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 00:19 schreef remcoP het volgende:

[..]

Zeg je nu dat er iets goed was aan de V250? :o :P
"Best aardig" is iets anders dan goed... :')
pi_129069378
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 00:26 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

"Best aardig" is iets anders dan goed... :')
Voor V250-niveau is dat heel goed hoor.
  donderdag 18 juli 2013 @ 00:34:10 #96
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129069451
Het invalidentoilet was ook wel vrij aardig :Y

Afgezien van de dingen die er stuk waren, niet goed werkten of ronduit debiel waren bedacht... :')
pi_129069884
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 00:14 schreef icloud het volgende:
Er zijn genoeg mensen die dure dingen in de tas hebben.
Er zijn genoeg mensen die domme dingen doen. We hoeven niet verantwoordelijk te zijn voor AL het leed in de wereld.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_129070639



hadden jullie deze al gezien?
pi_129070686
Vanochtend nog, op haast dezelfde plek zo te zien :+
  donderdag 18 juli 2013 @ 06:47:56 #100
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_129072227
quote:
14s.gif Op donderdag 18 juli 2013 01:39 schreef KomtTijd... het volgende:
[ link | afbeelding ]


hadden jullie deze al gezien?
Ik zie een blauwe trein. Wat zou ik moeten zien?
Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
  donderdag 18 juli 2013 @ 09:40:31 #101
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_129073974
quote:
1s.gif Op donderdag 18 juli 2013 06:47 schreef ziggyziggyziggy het volgende:

[..]

Ik zie een blauwe trein. Wat zou ik moeten zien?
Vallijleintrijn!
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  donderdag 18 juli 2013 @ 09:42:25 #102
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129074011
SLT 2413 rijdt rond met "Proef ERTMS Amsterdam - Utrecht"-stickers erop. :)
pi_129074314
quote:
14s.gif Op donderdag 18 juli 2013 01:39 schreef KomtTijd... het volgende:
[ link | afbeelding ]

hadden jullie deze al gezien?
Elke dag alleen is bij deze het kleurtje anders :+
  donderdag 18 juli 2013 @ 10:12:07 #104
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129074635
Er rijden sinds vandaag weer treintjes op Bretigny, al zijn het er maar enkele *O*

http://malignec.transilie(...)1822072013_VDD21.pdf
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 18 juli 2013 @ 10:23:07 #105
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129074917
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 10:12 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Er rijden sinds vandaag weer treintjes op Bretigny, al zijn het er maar enkele *O*

http://malignec.transilie(...)1822072013_VDD21.pdf
joepie :')
Altijd onderweg naar het avontuur
  donderdag 18 juli 2013 @ 10:49:51 #106
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_129075590
quote:
2s.gif Op donderdag 18 juli 2013 09:40 schreef Duvel het volgende:

[..]

Vallijleintrijn!
Oh. Is dat bijzonder?
Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
pi_129075599
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 10:12 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Er rijden sinds vandaag weer treintjes op Bretigny, al zijn het er maar enkele *O*

http://malignec.transilie(...)1822072013_VDD21.pdf
Meer in het dal dan in de spits.. :p
  donderdag 18 juli 2013 @ 10:57:23 #108
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_129075810
quote:
1s.gif Op donderdag 18 juli 2013 10:49 schreef ziggyziggyziggy het volgende:

[..]

Oh. Is dat bijzonder?
GTW, rest is Protos
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  donderdag 18 juli 2013 @ 11:14:39 #109
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_129076320
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  donderdag 18 juli 2013 @ 11:58:41 #110
45532 ziggyziggyziggy
wisselwachter, vlaggenzwaaier
pi_129077724
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 10:57 schreef bork het volgende:

[..]

GTW, rest is Protos
Ach verrek. Heb een paar weken geleden nog in zo'n Protosrammelkast gezeten...
Mine is the last voice you'll ever hear. Don't be alarmed.
  donderdag 18 juli 2013 @ 12:02:13 #111
146033 ReisT
Fahrtreppenbenutzungshinweise
pi_129077835
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 10:57 schreef bork het volgende:

[..]

GTW, rest is Protos
Die eerste is niks bijzonders, die rest wel. GTW's zie je overal.
  donderdag 18 juli 2013 @ 12:10:36 #112
141482 Q.
JurassiQ
pi_129078050
quote:
1s.gif Op donderdag 18 juli 2013 11:58 schreef ziggyziggyziggy het volgende:

[..]

Ach verrek. Heb een paar weken geleden nog in zo'n Protosrammelkast gezeten...
Als ze nu meteen GTWs hadden besteld ipv zo'n ten dode opgeschreven serie als de Protos....
For great justice!
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 18 juli 2013 @ 12:16:12 #113
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129078203
quote:
1s.gif Op donderdag 18 juli 2013 12:10 schreef Q. het volgende:

[..]

Als ze nu meteen GTWs hadden besteld ipv zo'n ten dode opgeschreven serie als de Protos....
mja, dat is met de kennis van nu
Altijd onderweg naar het avontuur
  donderdag 18 juli 2013 @ 13:47:49 #114
146033 ReisT
Fahrtreppenbenutzungshinweise
pi_129081971
Een enkeltje naar Brussel met de eerste extra Thalys (vertrekt uit Amsterdam 7 oktober, 12:19) kost nu 29 euro. Dus gewoon het voordeligste tarief.

(Ik vraag me wel af hoeveel mensen er nu zitten te wachten op een extra trein naar Amsterdam die om 5:52 uit Brussel vertrekt?)
  donderdag 18 juli 2013 @ 13:51:18 #115
355735 Koning_Kaak
Fan van reizen!
pi_129082116
Hallo,
Ik lees al heel lang mee hier, vind treinen wel interessant maar voornamelijk de stroomlijning van dienstregelingen en hoe verkeer geleid wordt. Ja rare hobby, maar daarin ben ik vast niet de enige :)

Ik heb al tijden een account, nooit gebruikt en alleen gelezen maar nu is het maar eens tijd om daar verandering in te brengen :)

Vraagje, welke treinen hebben airco? en welke vooral niet?
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 18 juli 2013 @ 14:01:10 #116
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129082480
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 13:51 schreef Koning_Kaak het volgende:
Hallo,
Ik lees al heel lang mee hier, vind treinen wel interessant maar voornamelijk de stroomlijning van dienstregelingen en hoe verkeer geleid wordt. Ja rare hobby, maar daarin ben ik vast niet de enige :)

Ik heb al tijden een account, nooit gebruikt en alleen gelezen maar nu is het maar eens tijd om daar verandering in te brengen :)

Vraagje, welke treinen hebben airco? en welke vooral niet?
Van de binnenlandse treinen hebben alleen Plan V, SGMm en DD-AR geen airco. Ook de excuus-Benelux staat regelmatig in het lijstje van geen airco :')
Altijd onderweg naar het avontuur
  donderdag 18 juli 2013 @ 14:09:05 #117
37676 freako
Onverbeterlijke optimist
pi_129082772
quote:
14s.gif Op donderdag 18 juli 2013 14:01 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Van de binnenlandse treinen hebben alleen Plan V, SGMm en DD-AR geen airco. Ook de excuus-Benelux staat regelmatig in het lijstje van geen airco :')
En DM'90?
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 18 juli 2013 @ 14:14:46 #118
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129082986
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 14:09 schreef freako het volgende:

[..]

En DM'90?
die heeft idd ook niet
Altijd onderweg naar het avontuur
  donderdag 18 juli 2013 @ 14:28:08 #119
146033 ReisT
Fahrtreppenbenutzungshinweise
pi_129083494
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 13:51 schreef Koning_Kaak het volgende:
en welke vooral niet?
die waar de raampjes open kunnen.
  donderdag 18 juli 2013 @ 16:09:43 #120
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129088069
Maar in élke trein kan een raampje open. Eventueel kwaadschiks.
  donderdag 18 juli 2013 @ 16:35:36 #121
146033 ReisT
Fahrtreppenbenutzungshinweise
pi_129089284
Ik had het niet over één raampje. Raampjes is meervoud. In aircotreinen kan je niet goedschiks de raampjes open doen.
pi_129089384
quote:
14s.gif Op donderdag 18 juli 2013 14:01 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Van de binnenlandse treinen hebben alleen Plan V, SGMm en DD-AR geen airco. Ook de excuus-Benelux staat regelmatig in het lijstje van geen airco :')
De vraag is of bij de rest van de treinen die wél airco hebben of die het wel doet..
pi_129089502







Nog wat foto's van de storing bij Stroe van maandag

Bron
  donderdag 18 juli 2013 @ 16:50:43 #124
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_129090077
Gaaf, ik zocht net naar info over Russisch breedspoor buiten de voormalige Sovjetunie, blijkt in Sassnitz (Duitsland) het meest westelijke kopstation te zijn met breedspoor :) -> http://www.faehrhafen-sassnitz.de/bahninfrastruktur/gleisanlagen/

foto



http://de.wikipedia.org/wiki/DR-Baureihe_V_60#Baureihe_347
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  donderdag 18 juli 2013 @ 17:24:29 #125
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129091878

SMMR 2225 + rijtuigen (32945)
Als trein 32945 was de SMMR 2225 met een fraai sleepje rijtuigen vertrokken uit Wijlre-Gulpen, en heeft na een korte haltering te Eys weer koers gezet richting Simpelveld.

Afgelopen zaterdag :)
pi_129092046
Is dat in Nederland? :X
  donderdag 18 juli 2013 @ 17:31:43 #127
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129092159
De lijn van de ZLSM, tussen Schin op Geul en Simpelveld :)

Heerlijk om daar met de auto doorheen te toeren.
pi_129092331
Mooi Greavy! ^O^
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 18 juli 2013 @ 17:44:20 #129
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129092676
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 17:24 schreef greavy het volgende:
[ link | afbeelding ]
SMMR 2225 + rijtuigen (32945)
Als trein 32945 was de SMMR 2225 met een fraai sleepje rijtuigen vertrokken uit Wijlre-Gulpen, en heeft na een korte haltering te Eys weer koers gezet richting Simpelveld.

Afgelopen zaterdag :)
schitterende locatie :)
Altijd onderweg naar het avontuur
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 18 juli 2013 @ 17:44:43 #130
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129092689
alleen ze hadden de rijtuigen wel even wat beter mogen ordenen :')
Altijd onderweg naar het avontuur
  donderdag 18 juli 2013 @ 17:54:21 #131
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129093081
Ja, dat groene rijtuig had 2 stuks naar achteren gemoeten eigenlijk :P
  donderdag 18 juli 2013 @ 18:08:44 #132
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129093531
Weet iemand eigenlijk wat van type locomotieven Tata Steel IJmuiden heeft?

Ik ben in het bijzonder opzoek naar informatie over dit type locomotief:
klikje

[ Bericht 22% gewijzigd door greavy op 18-07-2013 18:22:54 ]
  donderdag 18 juli 2013 @ 18:41:11 #133
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129094469
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 16:35 schreef ReisT het volgende:
Ik had het niet over één raampje. Raampjes is meervoud. In aircotreinen kan je niet goedschiks de raampjes open doen.
In Wrakrijk kan in iedere trein een raampje open, ook in de trein met airco, geen idee waarom. Er zitten stickertjes op met het verzoek om ze dicht te laten....
  Forum Admin donderdag 18 juli 2013 @ 18:43:50 #134
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_129094555
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 18:41 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

In Wrakrijk kan in iedere trein een raampje open, ook in de trein met airco, geen idee waarom. Er zitten stickertjes op met het verzoek om ze dicht te laten....
In Nederland heb je dan van die grapjassen die alle ramen open zetten..
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  Redactie Sport donderdag 18 juli 2013 @ 18:44:38 #135
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_129094586
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 18:41 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

In Wrakrijk kan in iedere trein een raampje open, ook in de trein met airco, geen idee waarom. Er zitten stickertjes op met het verzoek om ze dicht te laten....
Volgens mij kan dat in een Talent ook gewoon
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_129094616
Wat ben ik blij dat die tijd afgelopen is inderdaad. Gebeurde regelmatig in de ICM-stellen waar ik natuurlijk vaak in zat. Vaak snapt men niet dat de wind vanuit het raampje bij hun stoel niet op hun neerdaalt maar bij een aantal stoelen daarachter. Super irritant als het niet zo heel warm is.
  Redactie Sport donderdag 18 juli 2013 @ 18:56:31 #137
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_129095001
Overigens zou het niet verkeerd zijn om in de deuren wel ramen in te bouwen die open kunnen: op de balkons is geen airco en als de trein vol staat is het daar snikheet en benauwd.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  donderdag 18 juli 2013 @ 19:08:04 #138
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129095339
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 18:56 schreef dennistd het volgende:
Overigens zou het niet verkeerd zijn om in de deuren wel ramen in te bouwen die open kunnen
In oude Engelse treinen is dat heel gebruikelijk, aan de binnenkant zit namelijk geen hendel om de deur te openen _O-
  donderdag 18 juli 2013 @ 19:14:34 #139
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_129095538
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 18:08 schreef greavy het volgende:
Weet iemand eigenlijk wat van type locomotieven Tata Steel IJmuiden heeft?

Ik ben in het bijzonder opzoek naar informatie over dit type locomotief:
klikje
Volgens mij zijn dat General Electric locs, verwant aan de 44 tons shunters van GE.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 18 juli 2013 @ 19:17:36 #140
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129095622
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 18:41 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

In Wrakrijk kan in iedere trein een raampje open, ook in de trein met airco, geen idee waarom. Er zitten stickertjes op met het verzoek om ze dicht te laten....
wrakrijk kun je dat land nu zeker noemen :')
Altijd onderweg naar het avontuur
  donderdag 18 juli 2013 @ 19:19:23 #141
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129095668
quote:
10s.gif Op donderdag 18 juli 2013 19:17 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

wrakrijk kun je dat land nu zeker noemen :')
En dan te bedenken dat jij hier van de woordgrappen bent :Y
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 18 juli 2013 @ 19:20:55 #142
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129095700
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 19:19 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

En dan te bedenken dat jij hier van de woordgrappen bent :Y
neuh :P
Altijd onderweg naar het avontuur
  donderdag 18 juli 2013 @ 19:28:55 #143
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129095888
quote:
1s.gif Op donderdag 18 juli 2013 18:43 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]

In Nederland heb je dan van die grapjassen die alle ramen open zetten..
Zo een zou ik er kunnen zijn... :P
  donderdag 18 juli 2013 @ 19:31:42 #144
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_129095953
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 17:24 schreef greavy het volgende:
[ link | afbeelding ]
SMMR 2225 + rijtuigen (32945)
Als trein 32945 was de SMMR 2225 met een fraai sleepje rijtuigen vertrokken uit Wijlre-Gulpen, en heeft na een korte haltering te Eys weer koers gezet richting Simpelveld.

Afgelopen zaterdag :)
Mooi!

Vroeger reed er ook weleens een 2200 met een passagierstrein daar, vooral als de ene beschikbare DE-1 weer eens stuk was.

Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  donderdag 18 juli 2013 @ 20:02:22 #145
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129096810
quote:
10s.gif Op donderdag 18 juli 2013 16:50 schreef bork het volgende:
Gaaf, ik zocht net naar info over Russisch breedspoor buiten de voormalige Sovjetunie, blijkt in Sassnitz (Duitsland) het meest westelijke kopstation te zijn met breedspoor :) -> http://www.faehrhafen-sassnitz.de/bahninfrastruktur/gleisanlagen/

foto

[ afbeelding ]

http://de.wikipedia.org/wiki/DR-Baureihe_V_60#Baureihe_347
Oh ik dacht dat jij dat wel kende :) Jij bent daar wel vaker in de buurt geweest toch? Zoek anders eens op Linia Hutnicza Szerokotorowa ;)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  donderdag 18 juli 2013 @ 20:07:48 #146
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_129096953
quote:
1s.gif Op donderdag 18 juli 2013 20:02 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Oh ik dacht dat jij dat wel kende :) Jij bent daar wel vaker in de buurt geweest toch? Zoek anders eens op Linia Hutnicza Szerokotorowa ;)
Ik wel, in Slowakije heb je trouwens ook breedspoor dat moeten de zoek de straat wereld fokkers momenteel vinden. Ik zoek nog een hint om het net niet voor te zeggen, anders kop jij hem even in?
Nee, kende dat in Sassnitz nog niet.
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  donderdag 18 juli 2013 @ 20:12:02 #147
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129097056
Slowakije? Nee dat weet ik dan weer niet :N
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  donderdag 18 juli 2013 @ 20:13:06 #148
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_129097081
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 20:12 schreef Dr_Flash het volgende:
Slowakije? Nee dat weet ik dan weer niet :N
http://nl.wikipedia.org/wiki/Breedspoor#Russisch_breedspoor

Ik ben geen grote fan van de nederlandse versie van wikipedia maar dit hebben de Engels en de Duitse versie dan weer niet >:) ;) :X :Y *O*
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
pi_129097253
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 17:24 schreef greavy het volgende:
[ link | afbeelding ]
SMMR 2225 + rijtuigen (32945)
Als trein 32945 was de SMMR 2225 met een fraai sleepje rijtuigen vertrokken uit Wijlre-Gulpen, en heeft na een korte haltering te Eys weer koers gezet richting Simpelveld.

Afgelopen zaterdag :)
Mag hopen dat dat kut ding niet te vaak gaat rijden, geluidsoverlast.
  donderdag 18 juli 2013 @ 20:21:54 #150
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129097347
:')
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 18 juli 2013 @ 20:30:41 #151
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129097630
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 20:18 schreef icloud het volgende:

[..]

Mag hopen dat dat kut ding niet te vaak gaat rijden, geluidsoverlast.
hoe vaker, hoe beter :7
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129098045
quote:
14s.gif Op donderdag 18 juli 2013 20:30 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

hoe vaker, hoe beter :7
Als hij in je achtertuin rijd dan word je er niet gelukkig van.
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 18 juli 2013 @ 20:44:01 #153
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129098076
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 20:43 schreef icloud het volgende:

[..]

Als hij in je achtertuin rijd dan word je er niet gelukkig van.
moeten we medelijden met nimby's hebben?
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129098094
quote:
10s.gif Op donderdag 18 juli 2013 20:44 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

moeten we medelijden met nimby's hebben?
Heel soms wel, normaal ben ik voor de chineese methode maar in dit geval.............
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 18 juli 2013 @ 20:59:32 #155
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129098742
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 20:44 schreef icloud het volgende:

[..]

Heel soms wel, normaal ben ik voor de chineese methode maar in dit geval.............
wij zijn voor de Russische methode
Altijd onderweg naar het avontuur
  donderdag 18 juli 2013 @ 21:01:07 #156
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129098824
Ik word iedere dag wakker getetterd door een stoomtrein, hoor je mij daar ook over? }:|
  donderdag 18 juli 2013 @ 21:19:14 #157
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_129099595
quote:
18s.gif Op donderdag 18 juli 2013 21:01 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Ik word iedere dag wakker getetterd door een stoomtrein, hoor je mij daar ook over? }:|
Ik word elke dag wakker gemaakt door jr. hoor je mij daar ook over? }:|
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  donderdag 18 juli 2013 @ 21:31:02 #158
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129100177
quote:
18s.gif Op donderdag 18 juli 2013 21:01 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Ik word iedere dag wakker getetterd door een stoomtrein, hoor je mij daar ook over? }:|
Stoom _O_
_O_ Stoomtreinen _O_

Beter als diesels :P
  donderdag 18 juli 2013 @ 21:34:24 #159
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129100356
quote:
6s.gif Op donderdag 18 juli 2013 21:19 schreef bork het volgende:

[..]

Ik word elke dag wakker gemaakt door jr. hoor je mij daar ook over? }:|
Maar das geen trein O+
  donderdag 18 juli 2013 @ 21:46:25 #160
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129100909
Wie 31 Jullie toevallig in de buurt is van Parijs, en nog niks te doen heeft. De directeur bied 4 plekken aan om in de cabine mee te rijden met de RER A op het SNCF deel :9 . Inschrijven kan hier

Edit: Die reactie eronder "Als ik in de cabine wel zitplaatsgarantie heb, dan graag" _O-

[ Bericht 4% gewijzigd door Darkwing_Duck op 18-07-2013 21:51:42 ]
pi_129102282
quote:
18s.gif Op donderdag 18 juli 2013 21:01 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Ik word iedere dag wakker getetterd door een stoomtrein, hoor je mij daar ook over? }:|
Ik door de wekker..
  donderdag 18 juli 2013 @ 22:18:04 #162
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_129102530
quote:
6s.gif Op donderdag 18 juli 2013 21:19 schreef bork het volgende:

[..]

Ik word elke dag wakker gemaakt door jr. hoor je mij daar ook over? }:|
^^
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 18 juli 2013 @ 23:26:33 #163
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129105714
AnsaldoTilburg heeft geld gelapt
http://nos.nl/artikel/531(...)nken-geld-terug.html

Verder is er rond de V250 nog niet veel veranderd
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129106309
quote:
14s.gif Op donderdag 18 juli 2013 23:26 schreef Peterselieman het volgende:
AnsaldoTilburg heeft geld gelapt
http://nos.nl/artikel/531(...)nken-geld-terug.html

Verder is er rond de V250 nog niet veel veranderd
De banken hebben geld gelapt en ab kon niks anders dan het voorgeschoten geld terug betalen, inhoudelijk is er niks besproken en er is dus niks veranderd.
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 18 juli 2013 @ 23:47:22 #165
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129106578
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 23:40 schreef icloud het volgende:

[..]

De banken hebben geld gelapt en ab kon niks anders dan het voorgeschoten geld terug betalen, inhoudelijk is er niks besproken en er is dus niks veranderd.
mja, Ansaldo had ook kunnen weigeren, maar dan waren ze weer voor de rechter gesleept en hadden ze alsnog moeten dokken.
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129106665
quote:
14s.gif Op donderdag 18 juli 2013 23:47 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

mja, Ansaldo had ook kunnen weigeren, maar dan waren ze weer voor de rechter gesleept en hadden ze alsnog moeten dokken.
Nee in dit geval heeft ing een vordering op hun en die kun je niet betwisten omdat het gewoon vaststaat dat ze de derderekening hebben uitgekeerd, indien ab rechtstreeks een vordering had op de nmbs of nnsfsc dan hadden ze de vordering kunnen betwisten.
  Redactie Frontpage / Sport donderdag 18 juli 2013 @ 23:54:00 #167
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129106876
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 23:49 schreef icloud het volgende:

[..]

Nee in dit geval heeft ing een vordering op hun en die kun je niet betwisten omdat het gewoon vaststaat dat ze de derderekening hebben uitgekeerd, indien ab rechtstreeks een vordering had op de nmbs of nnsfsc dan hadden ze de vordering kunnen betwisten.
er zit een verschil tussen een vordering betwisten en deze niet voldoen. Ik had het over het laatste.

De Italianen betwisten de vordering zeker, alleen is dat iets voor een latere rechtszaak, waar er veel dieper op de materie ingegaan zal worden.
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129106942
quote:
14s.gif Op donderdag 18 juli 2013 23:54 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

er zit een verschil tussen een vordering betwisten en deze niet voldoen. Ik had het over het laatste.

De Italianen betwisten de vordering zeker, alleen is dat iets voor een latere rechtszaak, waar er veel dieper op de materie ingegaan zal worden.
Nee zij betwisten de vordering van de banken niet(dat kunnen ze ook niet), zij betwisten het lichten van de bankgarantie`s, dat is een groot verschil.
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 00:23:54 #169
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129107842
quote:
0s.gif Op donderdag 18 juli 2013 23:56 schreef icloud het volgende:

[..]

Nee zij betwisten de vordering van de banken niet(dat kunnen ze ook niet)
Ze willen helemaal geen cent uitkeren, ook niet aan de banken, maar moeten wel. Dat bedoel ik met het niet eens zijn met de vordering van de banken.
quote:
, zij betwisten het lichten van de bankgarantie`s, dat is een groot verschil.
ook daar zijn ze het inderdaad niet mee eens, maar dat hebben ze bij de rechter niet tegen kunnen houden.
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129108004
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 00:23 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Ze willen helemaal geen cent uitkeren, ook niet aan de banken, maar moeten wel. Dat bedoel ik met het niet eens zijn met de vordering van de banken.

Een vordering van de bank kunnen ze niet betwisten, het is feitelijk zo dat de banken geld hebben moeten voorschieten en daarmee is een vordering ontstaan, die kun je met de beste meester nog niet betwisten.

Elke rechter zal ab verteld hebben dat je niet de vordering maar het lichten moet betwisten waarmee je dus niet ing/banken dagvaardig maar nmbs.

quote:
ook daar zijn ze het inderdaad niet mee eens, maar dat hebben ze bij de rechter niet tegen kunnen houden.
Nee deze hebben ze niet kunnen tegen houden, maar in tegenstelling tot de vordering van de banken kunnen ze dit wel betwisten, in het geval van de bankgarantie kunnen ze eisen dat alles word terug betaald door nmbs en gezien er nog geen feiten vast staan kunnen ze het betwisten, of dat succesvol zal zijn bepaald een rechter.

Ansaldobreda heeft heel duidelijk de vordering niet betwist maar wel de opdracht van de nmbs.
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 00:38:07 #171
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129108246
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 00:30 schreef icloud het volgende:

[..]

Een vordering van de bank kunnen ze niet betwisten, het is feitelijk zo dat de banken geld hebben moeten voorschieten en daarmee is een vordering ontstaan, die kun je met de beste meester nog niet betwisten.

Elke rechter zal ab verteld hebben dat je niet de vordering maar het lichten moet betwisten waarmee je dus niet ing/banken dagvaardig maar nmbs.
je denkt bij dit stukje te juridisch. Ik had het hier over betwisten als in de zin van het er niet mee eens zijn. Daar komt geen rechter aan te pas, maar als het wel had gekund, dan hadden ze deze optie zeker serieus onderzocht.
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129108263
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 00:38 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

je denkt bij dit stukje te juridisch. Ik had het hier over betwisten als in de zin van het er niet mee eens zijn. Daar komt geen rechter aan te pas, maar als het wel had gekund, dan hadden ze deze optie zeker serieus onderzocht.
Ja precies ik benader het juridisch, dat is het enige recht wat telt.
  vrijdag 19 juli 2013 @ 00:49:32 #173
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129108611
Treinstel 4085 kun je ff je wifi plat gooien plz? Je overschaduwt mij experia box.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 19 juli 2013 @ 01:27:40 #174
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129109443
:D en afgerangeerd. Ik mag weer op mijn eigen internet van meneer de NS :')
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 19 juli 2013 @ 06:20:19 #175
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_129110936
Zo, ik ben weer wakker, zonder stoomtrein inderdaad. :O :P
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  vrijdag 19 juli 2013 @ 08:12:30 #176
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129111485
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 01:27 schreef Dr_Flash het volgende:
:D en afgerangeerd. Ik mag weer op mijn eigen internet van meneer de NS :')
Wát _O-

Dat is wel erg slecht, van die Experia-box dan :')
pi_129111630
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 08:12 schreef James1988 het volgende:

Dat is wel erg slecht, van die Experia-box dan :')
Die wifi van de NS staat gewoon zo hard te blazen dat hij stoort op wifikanaal van Dr_Flash, de wifi van de experiabox delft dan inderdaad het onderspit
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.
  vrijdag 19 juli 2013 @ 08:28:46 #178
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129111688
Over wifi gesproken, SNCF zei gisteren dat het inbouwen van wifi in TGV ¤ 1 miljoen per treinstel kost. :o
pi_129112016
ProRail wil rangeerterrein in Heerhugowaard

HEERHUGOWAARD - Een rangeerterrein bij Heerhugowaard. Burgemeester en wethouders hebben er geen bezwaar tegen als ProRail die gaat aanleggen. Ruimte is er genoeg. Langs het spoor op bedrijventerrein De Vaandel zijn nog heel wat hectares vacant.

Niet dat hiermee nu het besluit is genomen tot de aanleg, maar in principe steunt Heerhugowaard het idee van ProRail.

Die heeft het rangeerterrein nodig voor de toekomstige spoorboekloze dienstregeling. Die dienstregeling is een plan van het ministerie van Infrastructuur en Milieu en heet officieel ’Programma Hoogfrequent Spoorvervoer’. Dat houdt in dat op de drukste spoortrajecten van Nederland reizigers uiterlijk in 2020 elke tien minuten moeten kunnen opstappen op een intercity of een sprinter. Op deze trajecten moeten elk uur zes intercity’s en twee tot zes sprinters gaan rijden.

Voor dat systeem moet er extra opstelcapaciteit komen en het ministerie wil dat die ergens in deze regio komt. ProRail heeft vervolgens Heerhugowaard uitgezocht.

’Rangeerterrein’ klinkt overigens wat wijds voor wat de spoorbeheerder in gedachte heeft. Volgens burgemeester Han ter Heegde moet het iets worden in de orde van grote van de opstelsporen aan de buitenrand van het Alkmaarse station.

Bron
pi_129112028
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 08:28 schreef James1988 het volgende:
Over wifi gesproken, SNCF zei gisteren dat het inbouwen van wifi in TGV ¤ 1 miljoen per treinstel kost. :o
Niet te hopen dat NS dat ook betaald, wat een prijzen :X
pi_129112691
Zal bij NS ook niet goedkoop zijn geweest, alleen zijn ze daar zo slim geweest het te combineren met een informatiesysteem zodat je nog meer redenen hebt kabels door de trein te trekken.
pi_129113118
Hoe kan het dat wanneer ik een kaartje van Maastricht naar Luik wil kopen deze zonder korting ¤4,80 kost, met korting ¤4,70 en met vrij reizen ¤3,10?
pi_129113135
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 09:54 schreef J.B. het volgende:
Hoe kan het dat wanneer ik een kaartje van Maastricht naar Luik wil kopen deze zonder korting ¤4,80 kost, met korting ¤4,70 en met vrij reizen ¤3,10?
Vrij reizen betaal je pas vanaf de grens, en bij de andere twee betaal je wel of geen korting op het stukje Maastricht - Visé (Grens).
  vrijdag 19 juli 2013 @ 09:57:57 #184
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129113195
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 08:28 schreef James1988 het volgende:
Over wifi gesproken, SNCF zei gisteren dat het inbouwen van wifi in TGV ¤ 1 miljoen per treinstel kost. :o
Das wel veel he.... 8)7
  vrijdag 19 juli 2013 @ 09:59:33 #185
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129113214
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 08:28 schreef James1988 het volgende:
Over wifi gesproken, SNCF zei gisteren dat het inbouwen van wifi in TGV ¤ 1 miljoen per treinstel kost. :o
En wat kost een toilet? :')
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 19 juli 2013 @ 10:08:31 #186
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129113379
quote:
10s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 09:59 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

En wat kost een toilet? :')
2 tientjes :{w
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 10:09:06 #187
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129113389
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 08:49 schreef b2py het volgende:
ProRail wil rangeerterrein in Heerhugowaard

HEERHUGOWAARD - Een rangeerterrein bij Heerhugowaard. Burgemeester en wethouders hebben er geen bezwaar tegen als ProRail die gaat aanleggen. Ruimte is er genoeg. Langs het spoor op bedrijventerrein De Vaandel zijn nog heel wat hectares vacant.

Niet dat hiermee nu het besluit is genomen tot de aanleg, maar in principe steunt Heerhugowaard het idee van ProRail.

Die heeft het rangeerterrein nodig voor de toekomstige spoorboekloze dienstregeling. Die dienstregeling is een plan van het ministerie van Infrastructuur en Milieu en heet officieel ’Programma Hoogfrequent Spoorvervoer’. Dat houdt in dat op de drukste spoortrajecten van Nederland reizigers uiterlijk in 2020 elke tien minuten moeten kunnen opstappen op een intercity of een sprinter. Op deze trajecten moeten elk uur zes intercity’s en twee tot zes sprinters gaan rijden.

Voor dat systeem moet er extra opstelcapaciteit komen en het ministerie wil dat die ergens in deze regio komt. ProRail heeft vervolgens Heerhugowaard uitgezocht.

’Rangeerterrein’ klinkt overigens wat wijds voor wat de spoorbeheerder in gedachte heeft. Volgens burgemeester Han ter Heegde moet het iets worden in de orde van grote van de opstelsporen aan de buitenrand van het Alkmaarse station.

Bron
vrij logisch dat Heerhugowaard gekozen wordt. Alkmaar is te vol en heeft geen uitbreidingscapaciteit, Hoorn wordt verkleind en Den Helder is te ver weg, terwijl ook Enkhuizen en Haarlem behoorlijk aan de max zitten.
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129113441
wtf zijn ze allemaal aan het doen tussen Hilversum en Amsterdam? mijn trein zit helemaal vol met paniekende Engelse toeristen die niet naar Amsterdam centraal schijnen te kunnen, en mijn trein rijdt ook met bijna een half uur vertraging...
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 10:12:34 #189
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129113460
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 10:11 schreef KomtTijd... het volgende:
wtf zijn ze allemaal aan het doen tussen Hilversum en Amsterdam? mijn trein zit helemaal vol met paniekende Engelse toeristen die niet naar Amsterdam centraal schijnen te kunnen, en mijn trein rijdt ook met bijna een half uur vertraging...
er zijn werkzaamheden rond Muiderpoort en bovendien stond daar ook nog eens een treintje defect te zijn
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129113473
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 10:09 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

vrij logisch dat Heerhugowaard gekozen wordt. Alkmaar is te vol en heeft geen uitbreidingscapaciteit, Hoorn wordt verkleind en Den Helder is te ver weg, terwijl ook Enkhuizen en Haarlem behoorlijk aan de max zitten.
Ik las zelfs dat Alkmaar verkleind wordt, maar daar kan ik me niks van herinneren in de plannen die ik gelezen heb.
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 10:14:22 #191
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129113513
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 10:12 schreef b2py het volgende:

[..]

Ik las zelfs dat Alkmaar verkleind wordt, maar daar kan ik me niks van herinneren in de plannen die ik gelezen heb.
moeten in Alkmaar niet ook een paar schoonmaakperrons komen?

Nog een voordeel van HHW is dat je geen nieuwe standplaats van machinisten nodig hebt
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129113538
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 10:14 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

moeten in Alkmaar niet ook een paar schoonmaakperrons komen?

Nog een voordeel van HHW is dat je geen nieuwe standplaats van machinisten nodig hebt
Het zijn al reinigingsperrons, tenzij deze momenteel niet aan de voorwaarden voldoen. Dan krijg je acties zoals in Hoorn.
Ik vind het stiekem wel weer cool als hobbyist, nieuwe spoordingen in mijn gemeente. :D
pi_129113567
Ben wel benieuwd of die verdwaalde goederenwagon in Alkmaar dan wel blijft. Die wordt nu gebruikt voor zoutopslag voor Nedtrain :P
  vrijdag 19 juli 2013 @ 10:17:53 #194
146033 ReisT
Fahrtreppenbenutzungshinweise
pi_129113602
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 10:12 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

er zijn werkzaamheden rond Muiderpoort en bovendien stond daar ook nog eens een treintje defect te zijn
Werkzaamheden op een doordeweekse dag, wat zijn dat voor rare fratsen? en ze zijn vergeten om de metropoortjes open te zetten.
pi_129113692
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 10:16 schreef Regenjas het volgende:
Ben wel benieuwd of die verdwaalde goederenwagon in Alkmaar dan wel blijft. Die wordt nu gebruikt voor zoutopslag voor Nedtrain :P
Zijn inzetplaatsen voor materieel dus die zullen voorlopig wel blijven.
  Redactie Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 10:50:36 #196
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_129114382
Gisteravond was de Fyra zelfs onderwerp voor een vraag bij Per seconde wijzer: http://www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1356456 (vanaf 3:50)
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  Redactie Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 10:56:52 #197
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_129114540
Morgen weer stoom door Twente:
quote:
Morgen gaat SSN-loc 01 1075 op pad. Los naar Bad Bentheim om daar dertien rijtuigen over te nemen van de Duitse museumloc E18 047 en die naar Amsterdam te brengen. Aan het einde van de middag voltrekt zich de rit in omgekeerde volgorde, nadat gedriehoekt is in het Amsterdamse havengebied.

Trein 92630 Losse loc
Rottterdam Noord Goederen v 4.12
Utrecht d 4.47
Arnhem d 5.26
Zutphen d 5.49
Deventer Goederen a 6.02

tr 45704
Deventer Goederen v 6.17
Almelo d 6.50
Hengelo d 7.04
Bad Bentheim a 7.28

tr 38100 (loc met rijtuigen)
Bad Bentheim v 9.32
Hengelo d 9.58
Deventer d 10.38
Amersfoort d 11.28
Hilversum d 11.42
Amsterdam C a 12.03/v 12.10
Amsterdam Westhaven a 12.21

92640 (driehoeken)
Amsterdam Westhaven v 13.15
Houtrakpolder a 13.30

92641
Houtrakpolder v 13.48
Amsterdam C a 13.56

92642
Amsterdam C v 14.19
Amsterdam Westhavens a 14.31

38101 (met rijtuigen)
Amsterdam Westhaven v 17.58
Amsterdam C 18.10/18.18
Amersfoort d 19.02
Deventer d 19.50
Hengelo d 20.34
Bad Bentheim a 20.55

41799
Bad Bentheim v 22.45
Almelo d 23.23
Deventer Goederen a 23.57

Zondag:
92633
Deventer Goederen v 0.09
Zutphen 02.0/0.24
Arnhem d 0.45
Utrecht C 1.22/1.23
Rotterdam Noord Goederen 2.00
Bron: Op de Rails (facebook)
Nog geen NVBS-lid? http://nvbs.com/images/Lid_Worden_1.pdf
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 11:00:36 #198
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129114673
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 10:17 schreef ReisT het volgende:

[..]

Werkzaamheden op een doordeweekse dag, wat zijn dat voor rare fratsen? en ze zijn vergeten om de metropoortjes open te zetten.
je hebt weinig aan de metro, want ook die ligt plat door werkzaamheden ;)
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129114799
quote:
Vang je hier wat voor ofzo? :P
  vrijdag 19 juli 2013 @ 11:12:44 #201
146033 ReisT
Fahrtreppenbenutzungshinweise
pi_129115022
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 11:00 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

je hebt weinig aan de metro, want ook die ligt plat door werkzaamheden ;)
Als je van Utrecht naar Amstel moet heb je zeker wel veel aan de metro. Met de trein naar Bijlmer en dan overstappen op de metro was het advies en op Bijlmer aangekomen (met een veel te korte trein, nog een planningsfout dus) werd daar omgeroepen "uw vervoerbewijs blijft geldig in de metro".
  vrijdag 19 juli 2013 @ 11:59:36 #202
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_129116556
Wel een beetje kut dat ze die werkzaamheden bij Muiderpoort combineren met het gesloten zijn van de metrotunnel.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 11:59:43 #203
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129116559
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 11:12 schreef ReisT het volgende:

[..]

Als je van Utrecht naar Amstel moet heb je zeker wel veel aan de metro. Met de trein naar Bijlmer en dan overstappen op de metro was het advies en op Bijlmer aangekomen (met een veel te korte trein, nog een planningsfout dus) werd daar omgeroepen "uw vervoerbewijs blijft geldig in de metro".
niet alle metrolijnen rijden op dit moment, waardoor de capaciteit wat beperkt is, hoewel de frequentie van een aantal lijnen wel opgevoerd is. De tunnel schijnt met name 's avonds dicht te zijn.
Altijd onderweg naar het avontuur
  Redactie Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 12:10:26 #204
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_129116890
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 11:05 schreef b2py het volgende:

[..]

Vang je hier wat voor ofzo? :P
Nee, maar ik zit wel bij de afdeling P&R van de NVBS, en wie weet lukt het op deze manier om meer bekendheid te krijgen voor de vereniging en nieuwe leden te werven
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_129116974
Weet iemand hier hoe je langere overstaptijden kan programmeren in Voyages-SNCF? 50 minuten overstap midden in de spits van gare de Lyon naar gare du Nord in Parijs vind ik niet heel veilig. -O-
  vrijdag 19 juli 2013 @ 12:21:43 #206
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129117290
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 10:56 schreef dennistd het volgende:
tr 38100 (loc met rijtuigen)
Bad Bentheim v 9.32
Hengelo d 9.58
Deventer d 10.38
Oh leuk! Ook bekend op welk spoor? Hier ga ik wel even naar kijken :Y
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 19 juli 2013 @ 12:27:24 #207
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_129117495
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 12:12 schreef Sandrvich het volgende:
Weet iemand hier hoe je langere overstaptijden kan programmeren in Voyages-SNCF? 50 minuten overstap midden in de spits van gare de Lyon naar gare du Nord in Parijs vind ik niet heel veilig. -O-
niet? Je kan niks verder aanvinken, dat wordt fijn bellen :D
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
pi_129117545
Ik ga dadelijk wel even met de automaat staan te kloten op Perrache of Part-Dieu. :9
  vrijdag 19 juli 2013 @ 12:30:57 #209
67518 bork
Schaffner ohne Zwangzug
pi_129117626
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 12:28 schreef Sandrvich het volgende:
Ik ga dadelijk wel even met de automaat staan te kloten op Perrache of Part-Dieu. :9
Dat kan natuurlijk ook :Y
I love tramcars,they go at the proper speed.You can see the world you know.They shake around,people adore them,it's great fun. B.Connolly
Wenn Träume sterben...Dann wirst du alt, Du bist dein eigener Schatten nur und du holst dich nicht mehr ein...
  vrijdag 19 juli 2013 @ 12:31:57 #210
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129117655
In HAFAS kan het wel :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 12:49:09 #211
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_129118268
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 12:21 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Oh leuk! Ook bekend op welk spoor? Hier ga ik wel even naar kijken :Y
Ik neem aan gewoon spoor 4: hij rijdt door vanaf Snippeling naar Apeldoorn, en op dat tijdstip staat er niets langs het perron.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  vrijdag 19 juli 2013 @ 12:57:31 #212
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129118550
Hmm, dat is dus vol tegen de zon in schieten :')
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 19 juli 2013 @ 13:01:44 #213
146033 ReisT
Fahrtreppenbenutzungshinweise
pi_129118688
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 11:59 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

niet alle metrolijnen rijden op dit moment, waardoor de capaciteit wat beperkt is, hoewel de frequentie van een aantal lijnen wel opgevoerd is.
Ik reisde net na de spits, capaciteit was ruim voldoende (ze rijden op deze lijn nu ook met langere metrotreintjes dan in de normale dienstregeling).

quote:
De tunnel schijnt met name 's avonds dicht te zijn.
Je loopt een paar weken achter. De tunnel is nu de hele dag gesloten, tot het einde van de zomervakantie gaat 'ie niet meer open.

[ Bericht 2% gewijzigd door ReisT op 19-07-2013 13:15:21 ]
  vrijdag 19 juli 2013 @ 13:17:33 #214
147882 DriekOplopers
Erkend digibeet
pi_129119260
quote:
Voor Beter OV zag dit al aankomen. Metingen NS zijn volstrekt onbetrouwbaar en een enkele steekprpoef zegt ook niets.

Er moet wat anders gebeuren. In de HRN-concessie.

http://www.voorbeterov.nl/
  Redactie Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 13:32:46 #215
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_129119822
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 12:57 schreef Dr_Flash het volgende:
Hmm, dat is dus vol tegen de zon in schieten :')
Morgenavond zou het wel kunnen vanaf spoor 2, dan komt ie over 3 neem ik aan
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 13:37:15 #216
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129120003
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 13:01 schreef ReisT het volgende:

[..]

Ik reisde net na de spits, capaciteit was ruim voldoende (ze rijden op deze lijn nu ook met langere metrotreintjes dan in de normale dienstregeling).

[..]

Je loopt een paar weken achter. De tunnel is nu de hele dag gesloten, tot het einde van de zomervakantie gaat 'ie niet meer open.
dan mag de GVB haar site wel eens bijwerken :')
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129121157
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 13:37 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

dan mag de GVB haar site wel eens bijwerken :')
http://www.gvb.nl/reisinf(...)3/Pages/default.aspx

Derde regel staat het toch?

Homepage -> Geplande omleidingen -> Metro wijzigingen zomer 2013

Maar dat mogen ze op zich ook wel op de homepage zetten ja...
  vrijdag 19 juli 2013 @ 14:11:15 #218
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_129121224
Ik vind die nieuwe dienstregeling wel overzichtelijker.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  vrijdag 19 juli 2013 @ 14:11:29 #219
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_129121230
En ik zat vandaag voor het eerst in een M5.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 14:16:16 #220
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129121390
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 14:09 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:

[..]

http://www.gvb.nl/reisinf(...)3/Pages/default.aspx
[ link | afbeelding ]
Derde regel staat het toch?

Homepage -> Geplande omleidingen -> Metro wijzigingen zomer 2013

Maar dat mogen ze op zich ook wel op de homepage zetten ja...
de eerste twee regels mogen wel weg nu
Altijd onderweg naar het avontuur
  vrijdag 19 juli 2013 @ 14:24:55 #221
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129121681
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 14:11 schreef Duvel het volgende:
En ik zat vandaag voor het eerst in een M5.
Wat vind je ervan?
pi_129121949
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 12:57 schreef Dr_Flash het volgende:
Hmm, dat is dus vol tegen de zon in schieten :')
Gewoon lekker vanaf het balkon met pils denk?
  vrijdag 19 juli 2013 @ 14:41:34 #223
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_129122240
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 14:24 schreef James1988 het volgende:

[..]

Wat vind je ervan?
Mooi, open. Wel weinig stoeltjes en ik vind 'm een wat onrustige loop hebben. De bestemmingsdisplays aan de buitenkant zijn in de zon onleesbaar.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  vrijdag 19 juli 2013 @ 14:57:21 #224
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129122808
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 14:33 schreef b2py het volgende:

[..]

Gewoon lekker vanaf het balkon met pils denk?
Nouw... Dan moet er eerst nog even een vliegtuigje met ontbladermiddel langs :')
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 14:57:21 #225
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_129122809
Een capaciteitsvergrotingsplan Arnhem-Zevenaar: http://www.prorail.nl/Ver(...)v_OBV_maart_2012.pdf
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  vrijdag 19 juli 2013 @ 15:15:11 #226
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129123475
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 12:21 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Oh leuk! Ook bekend op welk spoor? Hier ga ik wel even naar kijken :Y
Trein 38100:
Plaats Spoor Doorkomst/Aankomst/Vertrek Tijd via sporen/wissels
Deventer Goederen Aansluiting NN D 10:35 NN,4B
Deventer 4B D 10:38 4B,4A,DD

aldus de definitieve aanschrijving van ProRail.

[ Bericht 1% gewijzigd door greavy op 19-07-2013 15:51:51 ]
  vrijdag 19 juli 2013 @ 15:15:58 #227
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129123493
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 13:32 schreef dennistd het volgende:

[..]

Morgenavond zou het wel kunnen vanaf spoor 2, dan komt ie over 3 neem ik aan
Dv 3A D 19:50 AD,3A,3B,ZZ,332,EE,SR [83A-R]

Ja, dus.
  vrijdag 19 juli 2013 @ 15:29:21 #228
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129123858
Mooi man, 4 regels abracadabra waar 1 cijfertje relevant van is. Ra ra :P
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 19 juli 2013 @ 15:31:20 #229
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129123913
quote:
Ga eropuit deze zomer! In juli en augustus bieden we u in het weekend én doordeweeks een voordelig Zomertarief voor Fyra tussen Amsterdam en Breda. Kijk snel hoeveel u bespaart en laat u inspireren door de tips in de Fyra-steden.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 19 juli 2013 @ 15:34:01 #230
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129123992
Aangeboden tarieven zijn goedkoper dan met de normale trein, ook met 20 % korting. Alleen 40 % korting op het normale tarief is goedkoper dan het fyra zomertarief. Da's toch niet gek dan :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 15:50:18 #231
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_129124566
quote:
17s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 15:29 schreef Dr_Flash het volgende:
Mooi man, 4 regels abracadabra waar 1 cijfertje relevant van is. Ra ra :P
Even ontleden:
quote:
Dv 3A D 19:50
Deventer spoor 3A doorkomst om 19.50u
quote:
AD,3A,3B,ZZ,332,EE,SR
Via de sporen:
AD (rechterspoor Apeldoorn-Deventer)
3A, 3B (perronspoor Deventer)
ZZ (rechterspoor van de doorgaande sporen langs Deventer Goederen)
332, EE (rechterspoor tussen Deventer Goederen en Snippeling aansluiting)
SR (rechterspoor Snippeling-Rijssen)
quote:
[83A-R]
Waarbij wissel 83A rechtsleidend is (het zou theoretisch ook kunnen dat er direct achter de brug naar het linkerspoor overgelopen wordt en dan via wissel 87A spoor 3 bereikt wordt, maar dit is dus de aankondiging dat dat niet gebeurt)
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  vrijdag 19 juli 2013 @ 15:58:56 #232
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129124926
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 12:12 schreef Sandrvich het volgende:
Weet iemand hier hoe je langere overstaptijden kan programmeren in Voyages-SNCF? 50 minuten overstap midden in de spits van gare de Lyon naar gare du Nord in Parijs vind ik niet heel veilig. -O-
Dat is 2 stops met de D, wat is t punt? :P

Bovendien, zoalang SNCF zelf met dit voorstel komt moeten zij het voor je oplossen... Dat is toen bij mij ook gebeurd met Paris-Nice over mulhouse :')
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 16:01:44 #233
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129125043
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 14:57 schreef dennistd het volgende:
Een capaciteitsvergrotingsplan Arnhem-Zevenaar: http://www.prorail.nl/Ver(...)v_OBV_maart_2012.pdf
enige knelpunt is de spitssprinter tussen Veenendaal en Utrecht. Zou je die ook uit kunnen buigen onderweg?
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129125204
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 16:01 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

enige knelpunt is de spitssprinter tussen Veenendaal en Utrecht. Zou je die ook uit kunnen buigen onderweg?
Opheffen is het makkelijkst.
  Redactie Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 16:15:59 #235
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_129125567
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 16:01 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

enige knelpunt is de spitssprinter tussen Veenendaal en Utrecht. Zou je die ook uit kunnen buigen onderweg?
De kering is nu al maar 5 minuten als de ICE rijdt, zonder ICE is dat 7. Hoewel dat wellicht toch helemaal op de schop gaat met PHS (zes sprinters Utrecht-De Haar, waarvan drie naar Rhenen en drie naar Arnhem).
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  vrijdag 19 juli 2013 @ 16:23:16 #236
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129125875
NS HiSpeed heeft weer 2 nieuwe Traxx'en: 186 149 en de 186 239 voor de Fyra-diensten (of zal het toch de BNL worden?)
  Redactie Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 16:32:13 #237
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_129126278
Het kan ook wel voor de Fyra zijn: er zou een uitbreiding komen in de spits en daarvoor heb je behalve stammen rijtuigen ook locs nodig. Voor de Benelux is de order die NSFSC bij Bombardier geplaatst heeft lijkt me.
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  vrijdag 19 juli 2013 @ 17:18:18 #238
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129127867
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 16:05 schreef b2py het volgende:

[..]

Opheffen is het makkelijkst.
In driebergen-Zeist kan ie wel aan de kant. Kunnen er meteen wat badslippers door :P
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 17:25:20 #239
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_129128064
Rapport over STS-passages vorig jaar: http://www.ilent.nl/Images/2013126585.02_tcm334-342914.pdf
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
pi_129128394
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 17:18 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

In driebergen-Zeist kan ie wel aan de kant. Kunnen er meteen wat badslippers door :P
Driebergen-Zeist word viersporig, dus dan zou het zeker kunnen.
pi_129128424
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 16:05 schreef b2py het volgende:

[..]

Opheffen is het makkelijkst.
Doe maar niet, die dingen zitten in de spits stampvol.
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 17:41:46 #242
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129128561
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 16:15 schreef dennistd het volgende:

[..]

De kering is nu al maar 5 minuten als de ICE rijdt, zonder ICE is dat 7. Hoewel dat wellicht toch helemaal op de schop gaat met PHS (zes sprinters Utrecht-De Haar, waarvan drie naar Rhenen en drie naar Arnhem).
versnellen in de tegenspitsrichting?
Altijd onderweg naar het avontuur
  vrijdag 19 juli 2013 @ 17:47:10 #243
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129128700
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 17:37 schreef remcoP het volgende:

[..]

Doe maar niet, die dingen zitten in de spits stampvol.
Nou en. ILT vindt ingrijpen niet nodig dus ze zitten niet stampvol :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 17:52:13 #244
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129128832
quote:
12s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 17:47 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Nou en. ILT vindt ingrijpen niet nodig dus ze zitten niet stampvol :)
precies. Reizigers kunnen toch het dak op van de NS. Ow wacht, op het dak kunnen nog wel een aantal mensen meereizen :P
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129128946
Ik zag een anderhalf uur geleden een Thalys voorbijsnellen met iets wat op een Belgische vlag leek op Sloterdijk, weet iemand meer?
  Redactie Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 18:03:28 #246
102433 crew  dennistd
FOK!sport *O*
pi_129129106
Wellicht vanwege het aftreden van Albert zondag?
PM mij!
Disclaimer: Mijn posts worden geschreven als user, en niet als crew, tenzij dit duidelijk wordt aangegeven
  vrijdag 19 juli 2013 @ 18:07:23 #247
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129129196
Jazeker:


Ding gaat 3 maanden lang rondrijden.
pi_129129245
Zo op de trein doet de vorm van België mij een beetje denken aan Australië. Bedankt voor de informatie :)
  Forum Admin vrijdag 19 juli 2013 @ 18:17:03 #249
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_129129417
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 18:09 schreef Regenjas het volgende:
Zo op de trein doet de vorm van België mij een beetje denken aan Australië. Bedankt voor de informatie :)
My thoughts exactly :D

Vandaag voor het eerst een, op het oog, gloednieuwe NID/DDZ gezien. Hebben ze netjes gedaan _O_
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  vrijdag 19 juli 2013 @ 18:17:23 #250
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129129422
Weet iemand wat er nu aan de hand is op station Marne la Vallee? De tgv en het rer station zijn dicht en de rer's keren hier op het station waar ik nu sta: val d'europe. De mobiele sites van de diverse exploitanten waar ik automatisch heen ga geven geen info. Bij voorbaat dank :*
pi_129129486
Ja nee de enige import Franzoos van FOK! weet het niet maar wij simpele zielen uit Nederland kunnen het antwoord zo op een presenteerblaadje aanreiken :P
  vrijdag 19 juli 2013 @ 18:21:47 #252
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129129507
Geen idee wat er op de RER aan de hand is.

Wat ik je wel kan vertellen is dat de treinaanwijzers op Châtelet-les-Halles het niet doen.
  vrijdag 19 juli 2013 @ 18:26:22 #253
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129129595
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 18:20 schreef Zug-Chef het volgende:
Ja nee de enige import Franzoos van FOK! weet het niet maar wij simpele zielen uit Nederland kunnen het antwoord zo op een presenteerblaadje aanreiken :P
ja ik weet het zug, het is belachelijk maar op mn blackberry dingetje word ik steeds omgeleid naar mobiele sites. Ik ga er vanuit dat de desktops die info wel hebben :p
  vrijdag 19 juli 2013 @ 18:27:38 #254
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129129609
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 18:26 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

ja ik weet het zug, het is belachelijk maar op mn blackberry dingetje word ik steeds omgeleid naar mobiele sites. Ik ga er vanuit dat de desktops die info wel hebben :p
Transilien.com meldt niks, vraag je de actuele vertrektijden op voor Marne-le-Vallee dan krijg je een redirect naar de RATP-site. En daar staat ook niks.
pi_129129612
Ah op die manier, dan haal ik mijn woorden terug :P
  vrijdag 19 juli 2013 @ 18:30:58 #256
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129129669
Ik heb het al :)


Train N°5454 TGV is binnen komen rollen met ongeidentificeerde bagage aan boord. Flink koffertje dan als ook de RER dichtmoet :{
  vrijdag 19 juli 2013 @ 18:32:22 #257
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129129689
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 18:27 schreef Zug-Chef het volgende:
Ah op die manier, dan haal ik mijn woorden terug :P
Geeft niks ;)
pi_129130599
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 17:36 schreef remcoP het volgende:

[..]

Driebergen-Zeist word viersporig, dus dan zou het zeker kunnen.
Dat is voorlopig op de lange baan geschoven.
pi_129130616
Tot over een paar weken overigens, ik ga van vakantie genieten! :W
pi_129130651
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 19:09 schreef b2py het volgende:
Tot over een paar weken overigens, ik ga van vakantie genieten! :W
Vakantie zonder fok!? :o

Sterkte!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  vrijdag 19 juli 2013 @ 19:15:40 #261
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129130783
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 19:09 schreef b2py het volgende:
Tot over een paar weken overigens, ik ga van vakantie genieten! :W
Wel met de trein hè?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_129131038
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 19:09 schreef b2py het volgende:

[..]

Dat is voorlopig op de lange baan geschoven.
O, niets van gehoord. M'n oom werkt namelijk aan dat project. Ook hier zie ik niets.
En een Fijne vakantie. :)
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 19:27:22 #263
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129131101
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 18:07 schreef greavy het volgende:
Jazeker:
[ afbeelding ]

Ding gaat 3 maanden lang rondrijden.
beetje overdreven ...
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129131119
Wie kan mij even helpen?
Ik wil morgen naar Amsterdam met de trein mag ik dan een kaartje kopen met korting en dat ik me OV kaart laat zien?
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 19:29:03 #265
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129131143
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 19:09 schreef b2py het volgende:
Tot over een paar weken overigens, ik ga van vakantie genieten! :W
Dat betekent tijdelijk minder vertragingen in Noord-Holland *O*
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Altijd onderweg naar het avontuur
  vrijdag 19 juli 2013 @ 19:29:29 #266
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129131152
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 19:28 schreef bjanaan het volgende:
Wie kan mij even helpen?
Ik wil morgen naar Amsterdam met de trein mag ik dan een kaartje kopen met korting en dat ik me OV kaart laat zien?
OP gelezen? Staat je antwoord waarschijnlijk wel in ;)

vgs mij rijden alle Studenten OV kaarthouders tussen 16 juli en 16 aug met 40 % korting.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 19:29:50 #267
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129131165
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 19:28 schreef bjanaan het volgende:
Wie kan mij even helpen?
Ik wil morgen naar Amsterdam met de trein mag ik dan een kaartje kopen met korting en dat ik me OV kaart laat zien?
Als jouw chipkaart een kortingsproduct van 40% bevat dan mag dat ja

tenzij student/scholier, dan moet je wel inchecken :')
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129131175
quote:
1s.gif Op donderdag 18 juli 2013 06:47 schreef ziggyziggyziggy het volgende:

[..]

Ik zie een blauwe trein. Wat zou ik moeten zien?
Nieuwe GTW van Connexxion. Vandaag stonden er eckte eckte treinspotters om' te filmen.
  vrijdag 19 juli 2013 @ 19:32:29 #269
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129131213
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 19:30 schreef KomtTijd... het volgende:

[..]

Nieuwe GTW van Connexxion. Vandaag stonden er eckte eckte treinspotters om' te filmen.
Spaus Ölf :W
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Forum Admin vrijdag 19 juli 2013 @ 19:33:20 #270
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_129131233
Waarom rijden de sprinters naar nijmegen nadat ze Arnhem gepasseerd zijn door naar ede en niet naar Nijmegen? De laatste dag van de 4 daagse..

En dan hebben ze nog de treinen verlengt ook :')
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_129131257
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 19:29 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Als jouw chipkaart een kortingsproduct van 40% bevat dan mag dat ja

tenzij student/scholier, dan moet je wel inchecken :')
In het weekend reis ik met 40% korting heb wel een studenten OV.
  vrijdag 19 juli 2013 @ 19:47:24 #272
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129131596
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 19:33 schreef Straatcommando. het volgende:
Waarom rijden de sprinters naar nijmegen nadat ze Arnhem gepasseerd zijn door naar ede en niet naar Nijmegen?
Huh wat?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 19:49:45 #273
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129131667
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 19:33 schreef Straatcommando. het volgende:
Waarom rijden de sprinters naar nijmegen nadat ze Arnhem gepasseerd zijn door naar ede en niet naar Nijmegen? De laatste dag van de 4 daagse..

En dan hebben ze nog de treinen verlengt ook :')
is vanwege de vierdaagse gedaan om het traject Arnhem - Nijmegen zoveel mogelijk te isoleren van de rest van het net.

Uitzondering is uiteraard de 3600 (Zwolle - Roosendaal) die er gewoon tussendoor kachelt
Altijd onderweg naar het avontuur
  vrijdag 19 juli 2013 @ 19:50:51 #274
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129131697
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 19:49 schreef Peterselieman het volgende:
om het traject Arnhem - Nijmegen zoveel mogelijk te isoleren van de rest van het net.
Er was toch ZEKER 10 % kans op 3 cm sneeuw :+
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 19:53:48 #275
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129131789
quote:
10s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 19:50 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Er was toch ZEKER 10 % kans op 3 cm sneeuw :+
zoiets ja. Er rijden nu 6 treinen per uur tussen de beide steden, waarbij alles stopt te Elst, maar alleen de 3600 (2xuur) stopt op alle tussengelegen station. Zo gaan die stations er op een dag als vandaag behoorlijk op achteruit :')
Altijd onderweg naar het avontuur
  vrijdag 19 juli 2013 @ 19:57:06 #276
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129131889
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 19:53 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

zoiets ja. Er rijden nu 6 treinen per uur tussen de beide steden, waarbij alles stopt te Elst, maar alleen de 3600 (2xuur) stopt op alle tussengelegen station. Zo gaan die stations er op een dag als vandaag behoorlijk op achteruit :')
"het is omlooptechnisch niet mogelijk bla bla "
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 20:05:35 #277
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129132143
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 19:57 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

"het is omlooptechnisch niet mogelijk bla bla "
klopt, want stel je voor dat er eens ergens genoeg capaciteit wordt geboden :P
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129132374
En dan heb je in Zutphen "De sprinter naar Arnhem en Nijmegen van 18.36 vertrekt over ongeveer 10 minuten. Deze sprinter rijdt naar Ede-Wageningen en niet naar Nijmegen". *zucht*

IC van 18.33 naar Zwolle had 7 bakken ICM en staande reizigers, de IC van 18.58 naar Roosendaal had 3 bakken en staande reizigers. Jammer.
Bij twijfel: gebruik beton.
  vrijdag 19 juli 2013 @ 20:22:27 #279
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129132595
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 20:05 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

klopt, want stel je voor dat er eens ergens genoeg capaciteit wordt geboden :P
Dan zou ILT direct ingrijpen wegens onderbezetting :{w
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 19 juli 2013 @ 20:23:15 #280
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129132617
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 20:12 schreef _JdM_ het volgende:
IC van 18.33 naar Zwolle had 7 bakken ICM en staande reizigers, de IC van 18.58 naar Roosendaal had 3 bakken en staande reizigers. Jammer.
Dat klinkt niet alsof deelnemers / toeschouwers van de Vierdaagse NS ook maar ene reet boeien :)
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_129133953
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 20:23 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Dat klinkt niet alsof deelnemers / toeschouwers van de Vierdaagse NS ook maar ene reet boeien :)
De vierdaagsetreinen (ja, zo staan ze echt op de schermen) tussen Arnhem & Nijmegen rijden anders wel met 12 bakken VIRM en ze hebben extra treinen bestaande uit DDZ/NID ingezet richting Oss.
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 21:02:06 #282
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129134053
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 20:59 schreef WhiteJoker het volgende:

[..]

De vierdaagsetreinen (ja, zo staan ze echt op de schermen) tussen Arnhem & Nijmegen rijden anders wel met 12 bakken VIRM en ze hebben extra treinen bestaande uit DDZ/NID ingezet richting Oss.
mja, daar hebben de reizigers voor Nijmegen-Lent of Arnhem-Zuid weinig aan :')
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_129134068
quote:
14s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 21:02 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

mja, daar hebben de reizigers voor Nijmegen-Lent of Arnhem-Zuid weinig aan :')
Daar heb je helemaal gelijk in :) Weet dat ze in Nijmegen de mensen zoveel mogelijk in de intercity's propten, dus dan heb je al wat meer ruimte in de IC Zwolle - Roosendaal
  vrijdag 19 juli 2013 @ 21:09:43 #284
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129134381
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 20:59 schreef WhiteJoker het volgende:

[..]

De vierdaagsetreinen (ja, zo staan ze echt op de schermen) tussen Arnhem & Nijmegen rijden anders wel met 12 bakken VIRM en ze hebben extra treinen bestaande uit DDZ/NID ingezet richting Oss.
Ja, en de fyra van kut naar bef is ook toeslagvrij. Wauw :')
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 19 juli 2013 @ 21:50:55 #285
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129136240
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 21:09 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Ja, en de fyra van kut naar bef is ook toeslagvrij. Wauw :')
Dus niet. :s)
  vrijdag 19 juli 2013 @ 22:10:25 #286
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_129137145
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 21:50 schreef James1988 het volgende:

[..]

Dus niet. :s)
Nee okee. Maar het is wel dat soort dingen waarmee NS normaliter tracht zijn gezicht te redden.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  vrijdag 19 juli 2013 @ 22:27:51 #288
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129137939

NSR 9520
Tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe, bij "De Zeedijk" onder de spotters vaak genoemd, maar eigenlijk is het de Wieldrechtse Zeedijk, passeert de NSR 9520 op 15 juni 2013 met de opvallende "Van B naar A"-stickers als intercity naar Venlo.

Ja, we staan hier op een dijk met vervolgens een ladder erbij
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 22:29:06 #289
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129137999
Nice :)

Geen bosjes gesnoeid?
Altijd onderweg naar het avontuur
  vrijdag 19 juli 2013 @ 22:29:53 #290
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129138033
dank u
Nee, dat hoeft hier niet meer :D
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 22:32:26 #291
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129138155
mja, die struiken daar bij de sloot zijn iets te hoog en verstoren de foto wat :P
Altijd onderweg naar het avontuur
  vrijdag 19 juli 2013 @ 22:38:38 #292
35154 James1988
Schommelbotenlover
pi_129138444
Daar zou binnenkort een ProRail-hek komen te staan toch?
  vrijdag 19 juli 2013 @ 22:56:32 #293
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_129139236
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 20:59 schreef WhiteJoker het volgende:

[..]

De vierdaagsetreinen (ja, zo staan ze echt op de schermen) tussen Arnhem & Nijmegen rijden anders wel met 12 bakken VIRM en ze hebben extra treinen bestaande uit DDZ/NID ingezet richting Oss.
De IC Schiphol - Arnhem reed met 10 bakken VIRM vanmiddag. Idioterie.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  Redactie Frontpage / Sport vrijdag 19 juli 2013 @ 22:58:02 #294
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_129139321
quote:
2s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 22:56 schreef Duvel het volgende:

[..]

De IC Schiphol - Arnhem reed met 10 bakken VIRM vanmiddag. Idioterie.
er waren ook een paar treinen planmatig opgeheven :')
Altijd onderweg naar het avontuur
  vrijdag 19 juli 2013 @ 23:26:41 #295
391360 KnightSolaire
Praise the Sun
pi_129140721
Waarom wordt nou NID/DDZ ingezet naar de Vierdaagse terwijl de kans op dronkelui etc. groter is? Kachel er dan wat Plan V naartoe dat je ergens anders uit de DRGL haalt en daar vervangt door NID/DDZ. Hebben die arme mensen daar ook eens eventjes het genot van een fatsoenlijke trein.
  vrijdag 19 juli 2013 @ 23:46:59 #296
200192 Darkwing_Duck
Straalbezopen Camembertvreter
pi_129141646
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 13:17 schreef DriekOplopers het volgende:

[..]

Voor Beter OV zag dit al aankomen. Metingen NS zijn volstrekt onbetrouwbaar en een enkele steekprpoef zegt ook niets.

Er moet wat anders gebeuren. In de HRN-concessie.

http://www.voorbeterov.nl/
Je vertelde dat je tot en met vrijdag haperende wifi verbinding op vakantie had en dat ja daarom later zou reageren en dergelijke, maar ondertussen zijn er wel meerdere artikelen op de site gekomen, komt je geloofwaardigheid niet ten goede... :W
pi_129141736
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 23:26 schreef KnightSolaire het volgende:
Waarom wordt nou NID/DDZ ingezet naar de Vierdaagse terwijl de kans op dronkelui etc. groter is? Kachel er dan wat Plan V naartoe dat je ergens anders uit de DRGL haalt en daar vervangt door NID/DDZ. Hebben die arme mensen daar ook eens eventjes het genot van een fatsoenlijke trein.
Plan-V heeft nou niet bepaald een giga-capaciteit. Ik denk ook niet dat de NS zich populair maakt door dat soort krappe, lawaaiige, broeikasjes te gebruiken. 'Voetbaltreinen' zijn/waren wel vaker wat minder materieel (dd-ar).
pi_129142113
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 23:46 schreef Darkwing_Duck het volgende:

[..]

Je vertelde dat je tot en met vrijdag haperende wifi verbinding op vakantie had en dat ja daarom later zou reageren en dergelijke, maar ondertussen zijn er wel meerdere artikelen op de site gekomen, komt je geloofwaardigheid niet ten goede... :W
MVBOV is meer dan DriekOplopers ;)
  zaterdag 20 juli 2013 @ 05:24:15 #299
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129146613
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 23:26 schreef KnightSolaire het volgende:
Waarom wordt nou NID/DDZ ingezet naar de Vierdaagse terwijl de kans op dronkelui etc. groter is? Kachel er dan wat Plan V naartoe dat je ergens anders uit de DRGL haalt en daar vervangt door NID/DDZ. Hebben die arme mensen daar ook eens eventjes het genot van een fatsoenlijke trein.
Raad eens waar DDZ ook ingezet wordt? De stadionpendel tussen Rotterdam Centraal en Rotterdam Stadion bij Feyenoord-wedstrijden.
  zaterdag 20 juli 2013 @ 05:25:12 #300
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129146615
Te weinig remkracht ontplofte Canadese trein

De goederentrein die bijna 2 weken geleden in Canada ontplofte, had onvoldoende remkracht. Dat verklaarde de hoofdonderzoeker van de Canadese organisatie voor transportveiligheid vrijdag.

De organisatie wil dat de regering de regelgeving voor treinen met gevaarlijke goederen bekijkt en waar nodig herziet. Nader onderzoek moet uitwijzen of de remkracht ook de oorzaak van het ongeluk was.

De ontploffing kostte zeker 33 mensen het leven. De trein met ruwe olie was uit zichzelf gaan rijden en ontspoorde in het plaatsje Lac-Mégantic bij de grens met de Verenigde Staten. Volgens het hoofd van de spoorwegen was de trein niet goed op de handrem gezet, maar de machinist beweerde dat hij alle handremmen had geactiveerd.

Treinreiziger
  zaterdag 20 juli 2013 @ 05:26:47 #301
235989 greavy
Kritische VIRM-hater
pi_129146618
En vol
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')