De beschrijving op AniDB spreekt me niet heel erg aan. Maar ik ga hem een kans gevenquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 00:04 schreef Ascendancy het volgende:
Dat ze in dezelfde zin stonden, betekend niet dat ze vergelijkbaar zijn.
Bakemonogatari moet je heel erg liggen. Ik vond de gesprekken heel ingenieus en de animatie prachtig, maar het is wel erg episodic en repetetive. De grootste reden dan ik de serie goed vind is ook de geweldige monologen van Senjougahara. Die zijn echt geniaal.
Eden of the East en Code Geass nog veel meer zijn een groot geheel. Maar ik ben tegenwoordig erg van de ingenieuze en verassende anime's. Daarom ook SHAFT
Kost je 1 pijpbeurt bij Quingquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 00:07 schreef lelouch het volgende:
[..]
Ik kan de TT niet wijzigen, moet een modje doen denk ik?
hotlink beveiligingquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 11:52 schreef Ascendancy het volgende:
[ afbeelding ]
U vraagt, wij draaien.
Maar ik durf te wedden dat ie nu wel in de persoonlijke map staatquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 11:56 schreef Ascendancy het volgende:
[ afbeelding ]
Zo beter.
En nee, dit is geen persoonlijke map, dit is gewoon google afbeeldingen
quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 12:53 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Maar ik durf te wedden dat ie nu wel in de persoonlijke map staat
eensquote:
Ik bedoelde bij jou he, even voor de duidelijkheid, als #1 Senjougahara otakuquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 13:01 schreef Ascendancy het volgende:
Ik vind er niets opwindends aan. Jij wel dan?
dat had ik in de vorige draad al gepostquote:
Een otaku hoeft er toch niet persé op te fappen.quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 14:11 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Ik bedoelde bij jou he, even voor de duidelijkheid, als #1 Senjougahara otaku
Wie heeft er hier iets gezegd over fappen? Maar interessant dat je daar zelf over begintquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 14:43 schreef Ascendancy het volgende:
Een otaku hoeft er toch niet persé op te fappen.
Ik vind Senjougahara gewoon het beste character dat ooit geschreven is en hier kan ik lekker mijn gang gaan.![]()
Ik zou ook niet weten wat er aan te fappen is. Kleine meisjes hentai is populair(neem ik aan) omdat kinderporno niet mag en zo de fetish toch bevredigd gaa worden. Of mensen met een sister-complex die ook echt zusjesachtige meisjes willen zien. Een meisje als Senjougahara vind je als echt persoon op iedere porno-site.
SPOILER: noobvraagje van CakeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 16:31 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Wie heeft er hier iets gezegd over fappen? Maar interessant dat je daar zelf over begint
SPOILER: noobvraagje van CakeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I killed. But I didn't just kill fifty, I didn't kill a hundred. I killed TEN thousand! And I was good at it. It wasn't for vengeance, it wasn't for greed. It was because...I liked it
Let us leave, no trace of tears upon our dead faces
Sleutelwoord is "porno", en dat is niet de definitie die ik aan dat .gifje van jou zou gevenquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 16:43 schreef Ascendancy het volgende:
Geeft .Cake. nu net toe dat ie nog nooit porno heeft gekeken?
Ik heb het erover dat je die term haast niet kan omzeilen in je gehele porno-kijk leven.quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 17:37 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Sleutelwoord is "porno", en dat is niet de definitie die ik aan dat .gifje van jou zou gevenSenjougahara als karakter is wel dikke porno natuurlijk.
Ook niet als het porno.gif is?quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 17:37 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Sleutelwoord is "porno", en dat is niet de definitie die ik aan dat .gifje van jou zou gevenSenjougahara als karakter is wel dikke porno natuurlijk.
do tellquote:
zuchtquote:
eentje genaamd werk, en join datum denk ikquote:
Ken je het niet? Newbiequote:
nee, maar dat zijn me teveel topics om door te zoeken dus laat maar hangenquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 21:56 schreef Qunix het volgende:
[..]
Ken je het niet? Newbie![]()
=titel&s_fields[]=bericht&s_fields[]=reacties&status[]=open&status[]=gesloten&status[]=sticky&status[]=openstick&status[]=centraal]Zoek maar...
Komt uit 200x?
Ik dacht het bij de eerste afl al, maar kon 't nergens vinden..quote:Op zondag 10 oktober 2010 10:22 schreef wdn het volgende:
No oro imouto 2 was weer leuk
De vader wordt ingesproken door Kenpachi. En speciaal voor ascendary: dat was ook Senjougahara's vader
Kenpachi is een fictief karakter in Bleach. Fumihiko Tachiki spreekt de stemmen van o.a. Kenpachi en Hitagi Senjougahara's vader in.quote:Op zondag 10 oktober 2010 10:22 schreef wdn het volgende:
No oro imouto 2 was weer leuk
De vader wordt ingesproken door Kenpachi. En speciaal voor ascendary: dat was ook Senjougahara's vader
Jij snapt er niks vanquote:Op zondag 10 oktober 2010 17:32 schreef hexje het volgende:
[..]
Kenpachi is een fictief karakter in Bleach. Fumihiko Tachiki spreekt de stemmen van o.a. Kenpachi en Hitagi Senjougahara's vader in.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“An interesting thing is a good thing.”
quote:Op zondag 10 oktober 2010 18:45 schreef Repelsteeltju het volgende:
Nee man.... Arakawa Under The Bridge x Bridge en Toaru Majutsu no Index II en Togainu no Chi zijn vet!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Kennis overleden. Afgelopen dagen inc. komende 2 dagen no releases...
Geachte leden,
Ik vind het triest dat ik het zo even moet doen, maar de kennis die overleden is, was een pracht van een persoon voor me.
Helaas kreeg ik dan ook te horen dat die overleden is, wat nogal pijn doet.
Ik ga er verder niet op in, ik heb alleen even wat tijd nodig om dit te verwerken, daarvoor vraag ik alsjeblieft 2 dagen.
Meer heb ik er niet op te zeggen... Hopen dat ik SleepSub weer over 2 dagen zal oppakken.
Met Vriendelijke Groeten,
quote:
Ja klopt. Maar ik vond Kung Fu Panda verrassend goed (ben stiekem fan van Jack Black, I know)quote:Op maandag 11 oktober 2010 00:32 schreef Repelsteeltju het volgende:
Net Kung Fu Panda gezien. De choreografie van de gevechten was beter dan 99,9% van alle anime choreografie. Dat doet pijn
Film had dan ook een budget van 130 miljoen dollar, dan mag je ook wel wat verwachten. Maar je hebt gelijk de choreografie hier was erg goed terwijl hij in anime series vaak veel minder vloeiend is.quote:Op maandag 11 oktober 2010 00:32 schreef Repelsteeltju het volgende:
Net Kung Fu Panda gezien. De choreografie van de gevechten was beter dan 99,9% van alle anime choreografie. Dat doet pijn
Zo je meent het. Maarre doe mij voor die 130m die die film kostte maar wat extra anime series hoor. Zelfs in 360p als het moet.quote:Op maandag 11 oktober 2010 00:32 schreef Repelsteeltju het volgende:
Net Kung Fu Panda gezien. De choreografie van de gevechten was beter dan 99,9% van alle anime choreografie. Dat doet pijn
In dat opzicht kan je beter een animefilm met zo een film vergelijken nu is het nog steeds iets met een pot en een ketel. Overigens vond ik deathnote namelijk een rukserie (naja hij begon ijzersterk en werd zo ruk na een aantal afl dat hij voor mij verpest is)quote:Op maandag 11 oktober 2010 12:55 schreef wdn het volgende:
Enne je vergelijk nu 1 film met alle anime? Neem eens bijvoorbeeld Pocahontas of The Hunchback of Notre Dame of The Aristocats. Dan kan ik ook zo stellen dat een anime als Death Note met zijn beperkte budget BEDUIDEND betere kwaliteit heeft afgeleverd dan die 3 tekenfilms samen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
quote:Op maandag 11 oktober 2010 14:59 schreef Frag_adder het volgende:
In dat opzicht kan je beter een animefilm met zo een film vergelijken nu is het nog steeds iets met een pot en een ketel. Overigens vond ik deathnote namelijk een rukserie (naja hij begon ijzersterk en werd zo ruk na een aantal afl dat hij voor mij verpest is)
The Aristocats heb ik nooit gezien maar pocahontas vond ik nou nog niet zo dramatisch als kind. En later hebben ze precies hetzelfde verhaal, inclusief pratende boom in sci-fi uitvoering nagemaakt in avatar dus zo slecht kan die niet zijn geweest!
Onwetenden! Het is allemaal één groot complot, opgezet door de Nihon Hikikomori Kyoukai!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
quote:Op maandag 11 oktober 2010 14:59 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
In dat opzicht kan je beter een animefilm met zo een film vergelijken nu is het nog steeds iets met een pot en een ketel. Overigens vond ik deathnote namelijk een rukserie (naja hij begon ijzersterk en werd zo ruk na een aantal afl dat hij voor mij verpest is)
The Aristocats heb ik nooit gezien maar pocahontas vond ik nou nog niet zo dramatisch als kind. En later hebben ze precies hetzelfde verhaal, inclusief pratende boom in sci-fi uitvoering nagemaakt in avatar dus zo slecht kan die niet zijn geweest!
... en de gemiddelde Japanner heeft nu eenmaal hele andere ideeen over wat mooi en goed is dan de gemiddelde amerikaanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ok alleen even naar films gekeken dan...
5 Centimeters per Second is dat slechter dan KFP?
Grave of the Fireflies?
Spirited Away?
Metropolis?
Ik betwijfel dat toch ten zeerste.Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
Dat heb ik 10 topics geleden al gemeld.quote:Op maandag 11 oktober 2010 11:52 schreef .Cake. het volgende:
Misschien wisten jullie dit al (Asc zeker), maar toch:
prequel van Bakemonogatari, wordt ook weer een anime van gemaakt.
Ja zoiets meende ik mij al te herinneren. Maar toch, het kan geen kwaad om het af en toe opnieuw in het geheugen op te slaanquote:Op maandag 11 oktober 2010 17:02 schreef Ascendancy het volgende:
Dat heb ik 10 topics geleden al gemeld.![]()
Het gaat over Shinobu en (neem ik aan) haar geschiedenis met Araragi.
Hentai / Rape games!quote:Op maandag 11 oktober 2010 16:42 schreef wdn het volgende:
... en de gemiddelde Japanner heeft nu eenmaal hele andere ideeen over wat mooi en goed is dan de gemiddelde amerikaan
Ik zei alleen dat je films met films moet vergelijken, ik ben het verder met je eens hoorquote:Op maandag 11 oktober 2010 16:42 schreef wdn het volgende:
Ok alleen even naar films gekeken dan...
5 Centimeters per Second is dat slechter dan KFP?
Grave of the Fireflies?
Spirited Away?
Metropolis?
Ik betwijfel dat toch ten zeerste.
TENTAKELPR0N!!!quote:
Geeft niks hoor, jij mag altijd je tong naar mij uitsteken, zolang het zonder BL bijbedoelingen is.quote:Op maandag 11 oktober 2010 17:58 schreef Ascendancy het volgende:
Ik wilde gewoon m'n tong naar je uitsteken![]()
Ik denk dat kizumonogatari een stuk bloederiger gaat worden. Zie het begin van de eerste aflevering van Bakemonogatari
Ziet er goed uit!quote:Op maandag 11 oktober 2010 17:58 schreef Ascendancy het volgende:
Edit:
[ afbeelding ]
Shinobu als niet loli![]()
Het blijven natuurlijk wel Japanners hequote:
Het is nog altijd het Nederlands Hikikomori Komité hoor.quote:Op maandag 11 oktober 2010 15:49 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Onwetenden! Het is allemaal één groot complot, opgezet door de Nihon Hikikomori Kyoukai!!![]()
Rustig Repelsteeltju, zelfs voor jou is er kans op een kutje. ooit.quote:Op maandag 11 oktober 2010 21:58 schreef Repelsteeltju het volgende:
Oké, het is officieel. Ik wil sex met die oogkas.![]()
![]()
DO WANTquote:Op maandag 11 oktober 2010 22:20 schreef Qunix het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
A quick explanation of what an Itasha is. The word Itasha [痛車] describes a car that has been plastered with huge sheet stickers of anime or game characters/mascots. Itasha literally means "pain[痛] car[車]" - the reason is that its supposedly embarrassing painful to drive around in one.
Wie zegt dat dat beter is?quote:Op maandag 11 oktober 2010 22:23 schreef Ascendancy het volgende:
Rustig Repelsteeltju, zelfs voor jou is er kans op een kutje. ooit.
Berserk .quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 17:27 schreef .Cake. het volgende:
Jow, ik ga van t weekend verhuizen en dan zal er dus ff geen internet zijn, niet zeker hoe lang.![]()
Dus ik ga nu nog ff paar series binnentrekken, want Soul Eater is ook bijna op, dus welke zal ik doen? Gezien de ruimte op mn pc denk ik dat het er iets van twee of drie kunnen zijn, afhankelijk natuurlijk van hoe lang de serie is. Welke raden jullie aan?
Hier nog ff mijn MAL-plan-to-watch list, hebben jullie beetje een idee. Maar verse aanbiedingen zijn ook geldig natuurlijk
Ik had hetzelfde probleem (vorige week), al was ziggo zo lief mij al binnen een week internet te geven. Ik heb het hier uitgehouden met Akagi waar ik nu bijna mee klaar ben. Tis echt een aanrader, al ben ik vergeten wie mij die hier weer had aangeraden, kan goed dat je het zelf wasquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 17:27 schreef .Cake. het volgende:
Jow, ik ga van t weekend verhuizen en dan zal er dus ff geen internet zijn, niet zeker hoe lang.![]()
Dus ik ga nu nog ff paar series binnentrekken, want Soul Eater is ook bijna op, dus welke zal ik doen? Gezien de ruimte op mn pc denk ik dat het er iets van twee of drie kunnen zijn, afhankelijk natuurlijk van hoe lang de serie is. Welke raden jullie aan?
Hier nog ff mijn MAL-plan-to-watch list, hebben jullie beetje een idee. Maar verse aanbiedingen zijn ook geldig natuurlijk
Ik was het iig niet, ken t niet. Maar wel n goeie dus? Zet ik die op de lijstquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 18:10 schreef Frag_adder het volgende:
Ik had hetzelfde probleem (vorige week), al was ziggo zo lief mij al binnen een week internet te geven. Ik heb het hier uitgehouden met Akagi waar ik nu bijna mee klaar ben. Tis echt een aanrader, al ben ik vergeten wie mij die hier weer had aangeraden, kan goed dat je het zelf was
Ja tis een erg goede serieuze serie, over majohng, maar laat dat je niet afschrikken hijs echt de moeite! Al moest ik wel even 10 minuten wennen aan de artstylequote:Op dinsdag 12 oktober 2010 18:16 schreef .Cake. het volgende:
Ik was het iig niet, ken t niet. Maar wel n goeie dus? Zet ik die op de lijst
Misschien was ik het welquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 18:21 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Ja tis een erg goede serieuze serie, over majohng, maar laat dat je niet afschrikken hijs echt de moeite! Al moest ik wel even 10 minuten wennen aan de artstyle
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En geen dank!Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
Hikaru no Go stond ook in mn MAL lijstje, misschien nu idd een goed moment om binnen te halenquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 18:34 schreef wdn het volgende:
Misschien was ik het wel
Andere anime met japanse games:
Hikaru no go (go)
Legendary Gambler Tetsuya (mayjong)
Sion no Ou (shougi) is meer een detective/suspence; gaat over een meid Sion die niet meer kan praten nadat ze wat heeft meegemaakt maar daardoor/ondanks dat geweldig is met shougi.
Saki (mayjong)
... en bedankt voor het herinneren aan akagi. Had die gedownload maar per ongeluk mijn desktop leeggegooid en niet meer aan gedacht
75 ja en je vliegt er doorheenquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 19:04 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Hikaru no Go stond ook in mn MAL lijstje, misschien nu idd een goed moment om binnen te halenmaak ik er een soort thema van
Bedankt iig voor de suggesties tot nu toe!
EDIT: w00t?! Hikaru no Go 75 eps?
qft!quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 19:53 schreef gniffie het volgende:
als je Hikaru no Go nog niet gezien hebt faal je echt hard
Death note en FMA op je to watch list hebben staanquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 19:51 schreef lelouch het volgende:
Series als Death Note en FMA staan op je to-watch-list?
Dan is dit een mooie kans om daar verandering in te brengen
idd death note is troep, en brotherhood is cooler. weg met die zooiquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 19:55 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Death note en FMA op je to watch list hebben staan
En bedankt!quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 19:53 schreef gniffie het volgende:
als je Hikaru no Go nog niet gezien hebt faal je echt hard
echt welquote:
Suggereren dat ik niet de meest ownende persoon op dit hele forum ben.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 19:53 schreef gniffie het volgende:
als je Hikaru no Go nog niet gezien hebt faal je echt hard
Wij samen dan. Heb hem ook niet gezienquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 20:02 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Suggereren dat ik niet de meest ownende persoon op dit hele forum ben.
Maarrrr... als ik m nog niet gezien heb, hoe zou ik moeten weten dat datquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 19:55 schreef Ascendancy het volgende:
Death note en FMA op je to watch list hebben staan
quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 19:53 schreef gniffie het volgende:
als je Hikaru no Go nog niet gezien hebt faal je echt hard
Mja, ik heb dan ook archeologie gestudeerd, niet echt een keiharde wetenschapquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 21:07 schreef wdn het volgende:
.Cake. een beetje wetenschapper zou beginnen met #1000 anime van de top 1000 en dan naar #1 werken. Dan had je death note natuurlijk uit eigen beweging al moeten tegenkomen
Mijn wetenschappelijke benadering:
Mijn anime start begon gewoon met de eerste 250 series van dan moment opzoeken als torrent en downloadenen al downloadend kijken (eps 1 binnen -> kijken -> eps 1 klaar dam was eps 2 binnen en zo door
)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
Ik hoop dat je niet op de top 1.000 van MAL doelt. Daar staat namelijk enorm veel troep in.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 21:07 schreef wdn het volgende:
.Cake. een beetje wetenschapper zou beginnen met #1000 anime van de top 1000 en dan naar #1 werken. Dan had je death note natuurlijk uit eigen beweging al moeten tegenkomen
Mijn wetenschappelijke benadering:
Mijn anime start begon gewoon met de eerste 250 series van dan moment opzoeken als torrent en downloadenen al downloadend kijken (eps 1 binnen -> kijken -> eps 1 klaar dam was eps 2 binnen en zo door
)
wdn is een meisje? Pics or it didn't happen!quote:En 250 anime's kijken...daaaaamn girl! Daar heb je óf heel lang over gedaan óf je hebt geen leven (gehad), zeg me alsjeblieft dat het de eerste optie is?
Is een trollquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 22:12 schreef Repelsteeltju het volgende:
[Eclipse] Toaru Majutsu no Index II - 01 (1280x720 h264) [9BEFD667].mkv
Dat was ikquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 22:07 schreef Repelsteeltju het volgende:
Ik ben vergeten wie er naar vroeg, maar de film die deze maand in de Melkweg draait is "Professor Layton en de Eeuwige Diva" van Masakazu Hashimoto.
waarom zou iemand in de eerste plaats naar Amsterdam toe gaan iddquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:10 schreef Repelsteeltju het volgende:
Waarom zou iemand in hemelsnaam Amsterdam willen verlaten?![]()
Idd, de echte bazen - zoals ik - zijn er geboren en getogen!quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:13 schreef gniffie het volgende:
[..]
waarom zou iemand in de eerste plaats naar Amsterdam toe gaan idd
Zquing ook.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:17 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Idd, de echte bazen - zoals ik - zijn er geboren en getogen!
heb ik niet gezien, wil ik ook niet zienquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 19:53 schreef gniffie het volgende:
als je Hikaru no Go nog niet gezien hebt faal je echt hard
quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:39 schreef DJ_ het volgende:
[..]
heb ik niet gezien, wil ik ook niet zien
Omdat ik vanwege omstandigheden snel moet verhuizen, en dit was als eerste beschikbaar. En omdat ik niet in fucking osdorp wil gaan wonen.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:10 schreef Repelsteeltju het volgende:
Waarom zou iemand in hemelsnaam Amsterdam willen verlaten?![]()
Cool, ik vond de games erg leuk dus misschien is de film ook nog wel lachequote:Op dinsdag 12 oktober 2010 22:07 schreef Repelsteeltju het volgende:
Ik ben vergeten wie er naar vroeg, maar de film die deze maand in de Melkweg draait is "Professor Layton en de Eeuwige Diva" van Masakazu Hashimoto.
[..]
wdn is een meisje? Pics or it didn't happen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
Hexje is niet de enige meid hier maar ik ben zeker niet een meid neequote:Op woensdag 13 oktober 2010 09:27 schreef Frag_adder het volgende:
Overigens is hexje toch de enige vrouw hier? WDN is als ik het mij goed herinner gewoon verreweg de oudste in dit topic en heeft daardoor gewoon tijd zat gehad om al die zooi te kijken
Hoe oud dan precies? Je hebt zelf aangegeven dat je geen meid bent (onder het mom dat je een dame nooit naar haar leeftijd mag vragen), dus ik mag het vragenquote:Op woensdag 13 oktober 2010 10:20 schreef wdn het volgende:
Hexje is niet de enige meid hier maar ik ben zeker niet een meid nee
En de oudste zal ik best wel eens kunnen zijn hier. Tenzij golfer nog eens post
Fotoboek van Userquote:Op woensdag 13 oktober 2010 10:51 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Hoe oud dan precies? Je hebt zelf aangegeven dat je geen meid bent (onder het mom dat je een dame nooit naar haar leeftijd mag vragen), dus ik mag het vragen![]()
Hopen dat Arakawa vandaag binnen te halen is
quote:
Waarom niet? Voel je je soms aangevallen in je mannelijkheid?quote:Op woensdag 13 oktober 2010 12:23 schreef Frag_adder het volgende:
Je gaat toch niet naar FOBO's van mannen kijken![]()
Ik ben een Amsterdammerquote:Op woensdag 13 oktober 2010 12:23 schreef Frag_adder het volgende:
Je gaat toch niet naar FOBO's van mannen kijken![]()
Maar yay een medelimburger, en altijd fijn om je zo nu en dan weer eens jong te voelen
Nee joh, daar wordt ik veel te opgewonden van onder werktijdquote:Op woensdag 13 oktober 2010 12:52 schreef .Cake. het volgende:
Waarom niet? Voel je je soms aangevallen in je mannelijkheid?
Beetje sc'en in de baas z'n tijd?quote:Op woensdag 13 oktober 2010 13:08 schreef Frag_adder het volgende:
Nee joh, daar wordt ik veel te opgewonden van onder werktijd
Doe ik ook...quote:Op woensdag 13 oktober 2010 14:20 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Beetje sc'en in de baas z'n tijd?Schande!
Haha, Shinryaku! Ika Musume is leuk, ga ik toch maar volgen!
Meid...quote:Op woensdag 13 oktober 2010 10:20 schreef wdn het volgende:
[..]
Hexje is niet de enige meid hier maar ik ben zeker niet een meid nee
En de oudste zal ik best wel eens kunnen zijn hier. Tenzij golfer nog eens post
L. no laat haar gezichtje hier zo nu en dan ook nog wel eens zien.quote:
Ben ik ff blij dat ik niet uit amsterdam kom!quote:Op woensdag 13 oktober 2010 20:56 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
De uitzondering bevestigd de regel?
Hieruit maak ik op dat jij ook een uitzonderingetje bent.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 14:45 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Ben ik ff blij dat ik niet uit amsterdam kom!
Uitzondering? Met de ontbinding van de antillen heb ik de helft van mijn identiteit verloren xDquote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:13 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Hieruit maak ik op dat jij ook een uitzonderingetje bent.![]()
[ afbeelding ]
Minami-ke is best stoer (lees: komisch) trouwens!
Ik weet het, ik drink te weinig bier de laatste tijdquote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:06 schreef Frag_adder het volgende:
En wiens schuld is dat?![]()
Overigens weet iemand dit:
Akagi heeft 26 afleveringen, volgens wikipedia is de manga ongoing maar er staan alleen de personages die voorkomen in de anime. Gaat hij nou wel of niet verder?
Wat de neuk boeit dat nauw weer zolang je geen extra belasting hoeft te betalen of het reizen bemoeilijkt word. Wat ik overigens betwijfel dat er zal gebeuren, maar boeiend.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 18:45 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Uitzondering? Met de ontbinding van de antillen heb ik de helft van mijn identiteit verloren xD
Stoer is niet gelijk aan komish!
I second this motionquote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:08 schreef Ascendancy het volgende:
Al die buitenlanders in dit topic. Was Wilders maar aan de macht. Dan was het vast een stuk beter.
I second this seconding.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 36% gewijzigd door Repelsteeltju op 14-10-2010 19:34:10 ]“An interesting thing is a good thing.”
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“An interesting thing is a good thing.”
Die EDquote:Op donderdag 14 oktober 2010 16:56 schreef .Cake. het volgende:
Haha, Arakawa 2e episode was weer leuk!![]()
Hoewel die Amazone wel super weird was, maar tja, gezien de rest van de serie had ik dat uiteraard moeten verwachten.
Koele ED ook:
en de Gag Contests zijn er ook nog steeds!![]()
Leuke serie, blij dat dit tweede seizoen er is!
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:29 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
I second this seconding.Jij valt onder de mensen die wilders wil uitzetten hoor. Als het even zou kunnen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It was an encounter that lasted less than 45 seconds O+
Ho es even, ik mag dan een halve Antilliaan zijn, maar wel een blanke antilliaan!, dat maakt mij nu een halve curacauenaar of iets dergelijksquote:Op donderdag 14 oktober 2010 19:08 schreef Ascendancy het volgende:
Al die buitenlanders in dit topic. Was Wilders maar aan de macht. Dan was het vast een stuk beter.
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 21:55 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Ho es even, ik mag dan een halve Antilliaan zijn, maar wel een blanke antilliaan!, dat maakt mij nu een halve curacauenaar of iets dergelijks. Ik stam dus gewoon van de Nederlanders af. En overigens, die eilanden waren gewoon Nederland tot wat mensen daar begonnen te zeiken.
Hikaru is al binnen, ga er volgende week aan beginnen. Ben nu eerst Soul Eater aan het afkijkenquote:Op donderdag 14 oktober 2010 22:22 schreef gniffie het volgende:
hebben jullie nou al Hikaru no Go gekeken, schoften?![]()
En er zijn geen wekelijke sports anime meer
Denksportquote:Op donderdag 14 oktober 2010 22:30 schreef Frag_adder het volgende:
Je gaat toch geen anime over GO kijken als je er een over Mahjong kan kijken
Go is trouwens toch geen sport of wel?
Tuurlijk, moet je maar eens een vis van 3 kilo of meer binnenhalenquote:Op donderdag 14 oktober 2010 23:05 schreef .Cake. het volgende:
Denksport(jaja, I know. Maar vissen is blijkbaar ook een "sport")
Waarnaartoe? België? Amerika? Guinee? Als die gozer ooit minister president word ga ik daar wel vrijwillig heen.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 20:44 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Jij valt onder de mensen die wilders wil uitzetten hoor. Als het even zou kunnen.
Zo een spuisel en dat op de late avondquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 00:11 schreef Repelsteeltju het volgende:
Waarnaartoe? België? Amerika? Guinee? Als die gozer ooit minister president word ga ik daar wel vrijwillig heen.
Buiten beschouwing gelaten dat dat juridisch - en grondwettelijk - helemaal niet kan zelfs niet als hij met neo-darwinistische onzin komt... of leuke correlaties tussen huidskleur en misdaad, intelligentie of vermogen.
welke groep? ik heb namelijk die van Taka maar die zijn nog steeds bij 9quote:
Ik Umee... Nog geen 12.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 08:20 schreef DJ_ het volgende:
[..]
welke groep? ik heb namelijk die van Taka maar die zijn nog steeds bij 9
Horriblesubs is de enige met shiki 12 op dit momentquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 08:20 schreef DJ_ het volgende:
[..]
welke groep? ik heb namelijk die van Taka maar die zijn nog steeds bij 9
Same here... Ik kijk morgen welquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 21:37 schreef wdn het volgende:
Waarom komen alle nieuwe afleveringen ineens allemaal op vrijdag in de trackers
Kan dat niet over de week verdeeld worden. Ben nu al de hele avond nieuwe anime aan het kijken en dat is eigenlijk voor in de bus+trein doordeweeks.
ik kijk toch echt veel liever thuis op mijn tv met fatsoenlijk beeld en geluidquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 21:37 schreef wdn het volgende:
Waarom komen alle nieuwe afleveringen ineens allemaal op vrijdag in de trackers
Kan dat niet over de week verdeeld worden. Ben nu al de hele avond nieuwe anime aan het kijken en dat is eigenlijk voor in de bus+trein doordeweeks.
quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 23:20 schreef Frag_adder het volgende:
Daarvoor moet je zelfbeheersing hebben, wie heeft dat nou
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
Je kunt ze ook gewoon niet kijken en bewaren.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 21:37 schreef wdn het volgende:
Waarom komen alle nieuwe afleveringen ineens allemaal op vrijdag in de trackers
Kan dat niet over de week verdeeld worden. Ben nu al de hele avond nieuwe anime aan het kijken en dat is eigenlijk voor in de bus+trein doordeweeks.
qftquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 23:15 schreef .Cake. het volgende:
Je hoeft ze ook niet direct te kijken hoor. Je kan ze ook downloaden, bewaren en later pas kijken wanner jij wil. Technologie staat voor niets enzo
downloaden is kijkenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 01:27 schreef tyroz het volgende:
[..]
Je kunt ze ook gewoon niet kijken en bewaren.
Hoe bedoel je?quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 23:15 schreef .Cake. het volgende:
Je hoeft ze ook niet direct te kijken hoor. Je kan ze ook downloaden, bewaren en later pas kijken wanner jij wil. Technologie staat voor niets enzo
Mijn hele weekend zit al vol met gamen en winkelenquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 22:34 schreef DJ_ het volgende:
[..]
ik kijk toch echt veel liever thuis op mijn tv met fatsoenlijk beeld en geluid
snel door castelvania heen spelen dan, want enslaved is erg goedquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 07:04 schreef wdn het volgende:
[..]
Hoe bedoel je?
Ik snap je niet
[..]
Mijn hele weekend zit al vol met gamen en winkelen
Vandaag verder met Castlevania en hopelijk komt Enslaved ook nog met de post vandaag.
Wie ben jijquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 11:30 schreef tyroz het volgende:
[..]
Als je via streamsites kijkt wel ja.
Enslaved is binnenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 08:12 schreef DJ_ het volgende:
[..]
snel door castelvania heen spelen dan, want enslaved is erg goed![]()
ik kijk altijd elke donderdag of vrijdag avond alle series die ik wekelijks volg.
quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 23:58 schreef .Cake. het volgende:
Klopt, ik heb immers geen meningSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar het is heel simpel, je moet gewoon zo veel downloaden dat je het onmogelijk in het weekend kan kijken, dan blijft er altijd wat over voor de volgende week
Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
Touché!quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 13:23 schreef Frag_adder het volgende:
Pizza zo vroeg op de zaterdag middag? *jaloers is*
Klopt, ik heb immers geen mening
Maar het is heel simpel, je moet gewoon zo veel downloaden dat je het onmogelijk in het weekend kan kijken, dan blijft er altijd wat over voor de volgende week
Vind ik wel dat je op cake moet trakterenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 16:00 schreef Ascendancy het volgende:
2 weken zonder .Cake.![]()
Ik trakteer zodra hij niet meer komt.
Ik zit zelf bij Telfort 20mbit, inclusief telefonie.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 15:12 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Touché!
Hmm, morgen verhuizen!Maar dat betekent dat ik voorlopig niet online kan zijn, dus moeten jullie het misschien wel een week of twee zonder mij doen.
![]()
In het licht daarvan, kan iemand zijn ervaringen delen over de kwaliteit van de Telfort, XS4ALL, Online en Tele2 internetproviders (tot/rond de 20 Mb/s)??? Vooral Online en Tele2 lijken mij goeie kandidaten om mij in de komende jaren anime te leveren.
Sorry, beetje off-topic, maar ik ga vanaf morgen toch voor langere tijd offline, dus ja
Van dit seizoen bedoel je?quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 16:47 schreef luffyd het volgende:
noem eens een goede anime om te volgen
Nee, natuurlijk niet. Zijn we zo blij dat je wegbent, moet ik je nog eten ookquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 16:36 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Vind ik wel dat je op cake moet trakteren![]()
Tja, ligt er aan wat je leuk vind. Ik vind persoonlijk Bakuman en Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai (vanaf nu Ore no Imouto) wel goed, en Hyakka Ryouran Samurai Girls vermakelijk (voor de hersenloze entertainment). De rest iets minder.quote:
Heb gister Otome Youkai Zakuro gezien, was ook leuk!quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 17:27 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Tja, ligt er aan wat je leuk vind. Ik vind persoonlijk Bakuman en Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai (vanaf nu Ore no Imouto) wel goed, en Hyakka Ryouran Samurai Girls vermakelijk (voor de hersenloze entertainment). De rest iets minder.
Op 1 (die met die mecha's) na zijn alle series dit seizoen wel leuk. Zelfs panty, stocking & garterbelt is leuk. Vreemd. Maar wel leukquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 17:48 schreef Qunix het volgende:
Ik vind Arakawa Under the Bridge x Bridge geweldig, ook Bakuman, Togainu no Chi en Shinrei Tantei Yakumo tof.
Oooow, hoe kan ik Arakawa vergeten???quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 17:48 schreef Qunix het volgende:
Ik vind Arakawa Under the Bridge x Bridge geweldig, ook Bakuman, Togainu no Chi en Shinrei Tantei Yakumo tof.
Jij zou eens kritisch moeten wordenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 17:52 schreef wdn het volgende:
[..]
Op 1 (die met die mecha's) na zijn alle series dit seizoen wel leuk. Zelfs panty, stocking & garterbelt is leuk. Vreemd. Maar wel leuk
Fantasy en sci-fi, aktie, horror, zombies, detective, humor is altijd goed.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 18:09 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Jij zou eens kritisch moeten worden
Geef nu maar gewoon toe dat je ecchi in een mecha smerig vindt en voor de rest alles prima.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 20:41 schreef wdn het volgende:
Dat is geen genre maar een bijproduct
lol
Echii als doel van op zich? Neen. Als onderdeel ok.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 21:17 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Geef nu maar gewoon toe dat je ecchi in een mecha smerig vindt en voor de rest alles prima.
Daarnaast is bij veel series de echii de hoofdnoot.
Asu no Yoichi, Green Green etc. Dat noem jij humor. Ik noem dat ecchi.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 21:48 schreef wdn het volgende:
[..]
Echii als doel van op zich? Neen. Als onderdeel ok.
Bijvoorbeeld hotd was me af en toe te ecchi maar de zombies maakten veel goed.
green green vond ik niksquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 21:55 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Asu no Yoichi, Green Green etc. Dat noem jij humor. Ik noem dat ecchi.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
Bleach is op dinsdagquote:Op zondag 17 oktober 2010 00:59 schreef Qunix het volgende:
Echt WTF... Alle anime releases zijn vrijdag en vandaag.. Heb vandaag al 9 nieuwe afleveringen gezien van 9 series.
Alleen Naruto, Bakuman, Ore no Imouto en Arakawa is niet op vrijdag.
one piece op zondagquote:
quote:Op zondag 17 oktober 2010 00:30 schreef .Cake. het volgende:
Laatste post voorlopig, geniet er van!
Ik hoor dat Asc gaat trakteren, t staat zwart op wit en advocaten zijn tegenwoordig niet zo duur!![]()
Latûûûh stelletje pikko's!Klopt! Je staat er van te kijken hoe veel cadeautjes mensen aan je geven alleen om maar van je af te zijnSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Hmm ziet er naar uit dat ik toch echt eens iets van dit seizoen moet gaan downloaden, ik heb nog niets gezien
Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
Ziet er strak uit ja. Ik heb alleen Bleach al meer dan een jaar geleden al gedropt.quote:
Ik nog eerderquote:Op zondag 17 oktober 2010 15:03 schreef Qunix het volgende:
[..]
Ziet er strak uit ja. Ik heb alleen Bleach al meer dan een jaar geleden al gedropt.
Zonde want het begint lekker te lopen.quote:Op zondag 17 oktober 2010 15:03 schreef Qunix het volgende:
[..]
Ziet er strak uit ja. Ik heb alleen Bleach al meer dan een jaar geleden al gedropt.
Je zult nooit weten hoe Bleach eindigt sadfrog.jpgquote:
Laat gewoon je studie, werk, sociale leven of wat je ook van je anime afhoud verloederen en kijk die 600GB!quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:51 schreef ArcticBlizzard het volgende:
Ik heb nog circa 600 gb aan anime die ik moet gaan kijken, en geen tijd. What to do!!!
Och iedereen mag 1 grote blunder maken in zijn levenquote:Op zondag 17 oktober 2010 15:03 schreef Qunix het volgende:
[..]
Ziet er strak uit ja. Ik heb alleen Bleach al meer dan een jaar geleden al gedropt.
Een "blunder" die je redt van Kubo noem ik nou geen blunder, maar een verlossingquote:Op zondag 17 oktober 2010 21:09 schreef wdn het volgende:
[..]
Och iedereen mag 1 grote blunder maken in zijn leven
Nou ja zeg, een verlossingquote:Op zondag 17 oktober 2010 21:20 schreef SleepSub het volgende:
[..]
Een "blunder" die je redt van Kubo noem ik nou geen blunder, maar een verlossing
Zodra der een Hollow voor je neus staat zul je beseffen hoe fout je bezig bent geweestquote:Op zondag 17 oktober 2010 21:20 schreef SleepSub het volgende:
[..]
Een "blunder" die je redt van Kubo noem ik nou geen blunder, maar een verlossing
Alleen jammer dat geen van ons ze kan zienquote:Op zondag 17 oktober 2010 21:29 schreef wdn het volgende:
[..]
Zodra der een Hollow voor je neus staat zul je beseffen hoe fout je bezig bent geweest
Wij weten dan tenminste wat we moeten doen. Jij staat er dan maar verstijfd van angst denkend "had ik nou toch maar Bleach gelezen/gezien"
Wdn, misschien moet je toch maar even naar de psycholoog.quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:29 schreef wdn het volgende:
[..]
Zodra der een Hollow voor je neus staat zul je beseffen hoe fout je bezig bent geweest
Wij weten dan tenminste wat we moeten doen. Jij staat er dan maar verstijfd van angst denkend "had ik nou toch maar Bleach gelezen/gezien"
quote:Paranoid? Probably. But just because you're paranoid doesn't mean that there isn't an invisible demon about to eat your face.
- Harry Dresden, Storm Front
Hoho! wacht even!quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:29 schreef wdn het volgende:
[..]
Zodra der een Hollow voor je neus staat zul je beseffen hoe fout je bezig bent geweest
Wij weten dan tenminste wat we moeten doen. Jij staat er dan maar verstijfd van angst denkend "had ik nou toch maar Bleach gelezen/gezien"
Die vond dat ik vaker op forums mijn mening te kennen moet gevenquote:Op zondag 17 oktober 2010 22:22 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Wdn, misschien moet je toch maar even naar de psycholoog.
[/quote]Hahaha wát een quote!quote:Op zondag 17 oktober 2010 22:39 schreef Repelsteeltju het volgende:
Hahahaha!
Deze hele discussie, als je het zo kan noemen, deed me aan onderstaad citaat denken. Ik ging stuk.![]()
[quote=]Paranoid? Probably. But just because you're paranoid doesn't mean that there isn't an invisible demon about to eat your face.
- Harry Dresden, Storm Front
Dat wordt herrenquote:Op maandag 18 oktober 2010 10:09 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Hahaha wát een quote!
Moet eigenlijk studeren voor tentamens maar ben erg tempted om anime te kijken.. Loop alweer overal 2 afl achter
ANN? animenewsnetwork? wie gaat er sowieso naar die pauper site toequote:Op maandag 18 oktober 2010 18:14 schreef Ascendancy het volgende:
ANN kijkt fansubs
En maar ieder moment aanpakken om te melden dat fansubs de industrie verneuken.
Schijnbaar heel veel mensenquote:Op maandag 18 oktober 2010 18:28 schreef gniffie het volgende:
[..]
ANN? animenewsnetwork? wie gaat er sowieso naar die pauper site toe
En bevalt die?quote:Op maandag 18 oktober 2010 11:01 schreef wdn het volgende:
Ha * wdn heeft een kindle 3
Nu kan ik ook manga gaan lezen in de trein
Hoop ik.
Je verwart anime en manga nu met je hentaifetish.quote:Op maandag 18 oktober 2010 19:25 schreef gniffie het volgende:
Ik vind anime en manga toch van die hobby's die achter gesloten deur moeten blijven. een beetje in hetzelfde straatje als SM en BSDM
ik kijk series al niet als er schattige meisjes met van die kut piepstemmekes in zitten, laat staan tentakelsquote:Op maandag 18 oktober 2010 19:26 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Je verwart anime en manga nu met je hentaifetish.
Wat maakt het dan uit dat je anime kijkt? Van mij weten mensen het gewoon.quote:Op maandag 18 oktober 2010 19:28 schreef gniffie het volgende:
[..]
ik kijk series al niet als er schattige meisjes met van die kut piepstemmekes in zitten, laat staan tentakels
maar als al je vrienden heletijd grapjes erover makenquote:Op maandag 18 oktober 2010 19:41 schreef Ascendancy het volgende:
Ik leg die vooroordelen naast me neer. Boeiend wat veroordelende mensen van mij denken, die mot ik toch niet.
Hmm, doe je dat niet gewoon iets fout? Mijn vrienden maken er nooit opmerkingen over. Ergo, ik heb er 2 zover gekregen ook anime te gaan kijken.quote:Op maandag 18 oktober 2010 19:43 schreef gniffie het volgende:
[..]
maar als al je vrienden heletijd grapjes erover makengaat ook vervelen na een tijdje
Manga lezen in de trein krijg je leuke discussies van!quote:Op maandag 18 oktober 2010 19:25 schreef gniffie het volgende:
Ik vind anime en manga toch van die hobby's die achter gesloten deur moeten blijven. een beetje in hetzelfde straatje als SM en BSDM
was toen ook nog 15 en elkaar beetje afzeiken was toen nog goed puberaalquote:Op maandag 18 oktober 2010 19:44 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Hmm, doe je dat niet gewoon iets fout? Mijn vrienden maken er nooit opmerkingen over. Ergo, ik heb er 2 zover gekregen ook anime te gaan kijken.
en toen zei je anime, en gingen ze je uitlachten?quote:Op maandag 18 oktober 2010 19:45 schreef lelouch het volgende:
[..]
Manga lezen in de trein krijg je leuke discussies van!
2 meiden tegenover me de hele tijd fluisteren tot ze opeens vroegen waarom ik me boek achterstevoren las .
Een andere keer zat ik Black Lagoon manga te lezen, sprak een jongen me aan met de vraag waar het over gaat. En toen ik D.Gray Man op me mp3 speler aan het kijken was vroeg iemand of dat naruto was
Dus je kan wel degelijk meisjes scoren met manga en anime?quote:Op maandag 18 oktober 2010 19:45 schreef lelouch het volgende:
[..]
Manga lezen in de trein krijg je leuke discussies van!
2 meiden tegenover me de hele tijd fluisteren tot ze opeens vroegen waarom ik me boek achterstevoren las .
Zolang je niet rondloopt als een Narutard en een goed verhaaltje achterhoudt over een paar goede anime dan kan je er prima gespreken over voerenquote:Op maandag 18 oktober 2010 19:25 schreef gniffie het volgende:
Ik vind anime en manga toch van die hobby's die achter gesloten deur moeten blijven. een beetje in hetzelfde straatje als SM en BSDM
Ja zeker. Ze waren er geïnteresseerd in!quote:Op maandag 18 oktober 2010 19:53 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Dus je kan wel degelijk meisjes scoren met manga en anime?
Ergens spijt het me voor je dat ik uit je verhaal kan op maken dat je niet gescoord heb. Ik gun het je van harte en meisjes versieren met manga is gewoon stoer. Als je dat zou kunnen was zou de paus je wel heilig moeten verklaren.quote:Op maandag 18 oktober 2010 20:01 schreef lelouch het volgende:
[..]
Ja zeker. Ze waren er geïnteresseerd in!
Vroegen vol verbazing of ik Japans kon, maar eerlijk uitgelegd dat het gewoon Engels was.
Dus je kan er meisjes mee scoren als je er verder over praat
Ging die anime niet over een leraar die alleen leraar was geworden om vrouwelijke leerlingen te versieren. Je gaat me toch niet vertellen dat je iets anders verwachte toen je je vrienden zoiets liet zien?quote:Op maandag 18 oktober 2010 19:57 schreef gniffie het volgende:
[ afbeelding ]
ik liet deze anime zien, en toen waren ook al hun vooroordelen zeg maar bevestigt
Dit, ik ben de enige in mijn vriendengroep die anime kijkt / manga leest (op 1 DBZquote:Op maandag 18 oktober 2010 20:00 schreef zquing het volgende:
[..]
Zolang je niet rondloopt als een Narutard en een goed verhaaltje achterhoudt over een paar goede anime dan kan je er prima gespreken over voeren
Helaas beschikken de meeste animekijkers niet over de skills om verder te gaan nadat je uitgepraat bent over je mangaquote:Op maandag 18 oktober 2010 20:01 schreef lelouch het volgende:
[..]
Ja zeker. Ze waren er geïnteresseerd in!
Vroegen vol verbazing of ik Japans kon, maar eerlijk uitgelegd dat het gewoon Engels was.
Dus je kan er meisjes mee scoren als je er verder over praat
Als er iemand duidelijk zichtbaar iets met Japan, of in ieder geval Azië, heeft, ben jij het welquote:Op maandag 18 oktober 2010 20:00 schreef zquing het volgende:
[..]
Zolang je niet rondloopt als een Narutard en een goed verhaaltje achterhoudt over een paar goede anime dan kan je er prima gespreken over voeren
En dat vind jij raar? Waar kan je nog meer met vrouwen over praten dan?quote:Op maandag 18 oktober 2010 20:34 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Helaas beschikken de meeste animekijkers niet over de skills om verder te gaan nadat je uitgepraat bent over je manga
Porno.quote:Op maandag 18 oktober 2010 20:39 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
En dat vind jij raar? Waar kan je nog meer met vrouwen over praten dan?
de enige opvolger van anime is hentai idd. of jezelf snijdenquote:
Kom ik op terug. Ben net pas van mijn werk terug dus veel tijd heb ik niet meer.quote:Op maandag 18 oktober 2010 19:22 schreef lelouch het volgende:
[..]
En bevalt die?
Kan je er makkelijk Nederlandse e-books opzetten die je van torrents/usenet binnen haalt?
Jij bent zeker ook zo iemand met een permanente handafdruk op zijn linker wangquote:
Waar jij 't over hebt is Grand Teacher Onizuka volgens mij... EPICquote:Op maandag 18 oktober 2010 20:17 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Ging die anime niet over een leraar die alleen leraar was geworden om vrouwelijke leerlingen te versieren. Je gaat me toch niet vertellen dat je iets anders verwachte toen je je vrienden zoiets liet zien?
Ik ben wel laatst op geslagen, omdat ik met een andere jongen begon over de dikke tieten op de oktoberfeesten, terwijl er een meisje bij zatquote:Op maandag 18 oktober 2010 20:53 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Jij bent zeker ook zo iemand met een permanente handafdruk op zijn linker wang
Dit is dus wel een van de beste series die ik gezien hebquote:Op maandag 18 oktober 2010 20:55 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Waar jij 't over hebt is Grand Teacher Onizuka volgens mij... EPIC
Net of je als man niet graag geslagen wordt door vrouwen met dikke tietenquote:Op maandag 18 oktober 2010 21:12 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Ik ben wel laatst op geslagen, omdat ik met een andere jongen begon over de dikke tieten op de oktoberfeesten, terwijl er een meisje bij zat
Moet lukken! Gewoon veel manga lezen in de trein en hopen dat je die ene treft die er wel naar durft te vragen! En de social skills hebben verder te gaan.quote:Op maandag 18 oktober 2010 20:17 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Ergens spijt het me voor je dat ik uit je verhaal kan op maken dat je niet gescoord heb. Ik gun het je van harte en meisjes versieren met manga is gewoon stoer. Als je dat zou kunnen was zou de paus je wel heilig moeten verklaren.
[..]
Ik begon over dat we naar de oktoberfeesten moesten, omdat daar literpullen de standaard zijn en er heel veel vrouwen met dikke tieten en bier rondlopen. Toen sloeg ze mij. Ik heb gezegd dat ze normaal moest doen en ben ergens anders gaan zitten.quote:Op maandag 18 oktober 2010 21:21 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Net of je als man niet graag geslagen wordt door vrouwen met dikke tieten![]()
Hmmm ik heb veen botte opmerkingen gemaakt in mijn leven maar ben er eigenlijk helaas nooit door een vrouw voor geslagenMoet eens wat beter mijn best doen, wat zeiden jullie dan?
Ach arm kind... ben je nu voor je leven lang getraumatiseerd?quote:Op maandag 18 oktober 2010 21:40 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Ik begon over dat we naar de oktoberfeesten moesten, omdat daar literpullen de standaard zijn en er heel veel vrouwen met dikke tieten en bier rondlopen. Toen sloeg ze mij. Ik heb gezegd dat ze normaal moest doen en ben ergens anders gaan zitten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“An interesting thing is a good thing.”
Het bevalt zeker maar niet voor manga denk ik. Het is te veel werk. Ik heb HOTD boek 1 gedownload en moest zelf de afbeeldingen in de goede volgorde zetten (ze stonden niet in volgorde tijdens inladen in "mangle). Als ik dat voor elke manga moet doen...quote:Op maandag 18 oktober 2010 19:22 schreef lelouch het volgende:
[..]
En bevalt die?
Kan je er makkelijk Nederlandse e-books opzetten die je van torrents/usenet binnen haalt?
Jammer van die Mangle mislukking. Probeer he later nog eens met een andere mangaquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:02 schreef wdn het volgende:
[..]
Het bevalt zeker maar niet voor manga denk ik. Het is te veel werk. Ik heb HOTD boek 1 gedownload en moest zelf de afbeeldingen in de goede volgorde zetten (ze stonden niet in volgorde tijdens inladen in "mangle). Als ik dat voor elke manga moet doen...
Maar wat niet leuk is is dat de letters te klein zijn; tenzij ik kan achterhalen of ik makkelijk kan zoomen.
Boeken overzetten is simpel. Ik heb een 600 fantasy/scfi-fi boeken gedownload, omgezet naar mobipocket en de metadata bij laten zoeken met een programma genaamd Calibre Er staan er nu 25 op de kindle en ze werken allemaal perfect
WTF als een vrouw al slaat bij het horen dat je als man graag geniet van vrouwen met dikke tieten dan heb je echt een minderwaardigheids complex wat groter is dan de gemiddelde cupmaat van zo een biermadchenquote:Op maandag 18 oktober 2010 21:40 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Ik begon over dat we naar de oktoberfeesten moesten, omdat daar literpullen de standaard zijn en er heel veel vrouwen met dikke tieten en bier rondlopen. Toen sloeg ze mij. Ik heb gezegd dat ze normaal moest doen en ben ergens anders gaan zitten.
Geslagen, uitgescholden en 1 keer een knietjequote:Op maandag 18 oktober 2010 21:21 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Net of je als man niet graag geslagen wordt door vrouwen met dikke tieten![]()
Hmmm ik heb veen botte opmerkingen gemaakt in mijn leven maar ben er eigenlijk helaas nooit door een vrouw voor geslagenMoet eens wat beter mijn best doen, wat zeiden jullie dan?
Dat knietje. Hoe doe je dat? Dan weet ik wat ik niet moet doenquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:28 schreef ArcticBlizzard het volgende:
[..]
Geslagen, uitgescholden en 1 keer een knietje
Vertel oh grootte leermeesterquote:Op maandag 18 oktober 2010 22:28 schreef ArcticBlizzard het volgende:
[..]
Geslagen, uitgescholden en 1 keer een knietje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |