Verrek, je hebt gelijk. Ichigo 100% is idd een vrouw bedacht, altijd gedacht dat de bedenker een man was.quote:Op dinsdag 14 november 2006 10:11 schreef DropjesLover het volgende:
pfff, k ben maar weer begonnnen met mijn anime opnieuwe te kijken, k vind Ichigo 100% nog steeds de beste/leukste. k las overigens ergens dat dat ook door een vrouw bedacht/gemaakt was, misschien dat het daardoor komt.
De animeserie Ichigo 100% is echt slap vergeleken met de manga, ook hebben ze de serie serieus vernaggelt door het hele verhaal in 12 eps te proppen plus nog een handje vol OVA's... Jammer, zeer jammer imo... Als je de serie leuk vindt dan ga je de (scanlated) manga helemaal meesterlijk vinden.quote:weet iemand nog een paar van dit soort series?
ik heb al:
-ichigo 100%
neuh, k ben geen liefhebber van dit genre![]()
maar volgens mij is het wel schadelijk voor mn sociale vaardigheden aan t worden. k ga net meer anime kijken als k in een dipje zit of geen relatie heb. mijn ideale vriendin:
[afbeelding]
Satsuki![]()
Kvind ayumi best wel te pruimen maar ze was zo cute in die youtubeclip dat ik het niet kon laten hem te delen. Zelf vind in Anri Kumaki echt heel goed, en Otsuka Ai ook welquote:Op maandag 13 november 2006 20:21 schreef Jordy-B het volgende:
Ayumi Hamasaki...
Ze is wel schattig, maar het is op haar albums heel irritant dat d'r stem steeds wegvalt. Sowieso een maffe stem, dus gek dat ze zoveel reclames maakt...
Yaguchi Mari doet het voor..
Dat ligt er aan wat je natuurlijk qua anime leuk vindt.quote:Op dinsdag 14 november 2006 14:24 schreef blessed19 het volgende:
lijstjes ;'(
is er nou niks boeiends gaande, behalve pumpkin scissors?
......quote:
ik moest mezelf dan ook van de grond vegen, nadat ik die foto zagquote:Op dinsdag 14 november 2006 15:23 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
[..]
......
OMFG........
tis maar hoever je je cosplay wil doorvoeren denk ik zo ....
[..]
denk dat de meeste mensen in dit topic zichzelf van de grond moesten schrapen XDquote:Op dinsdag 14 november 2006 15:25 schreef Sh0g het volgende:
[..]
ik moest mezelf dan ook van de grond vegen, nadat ik die foto zag
Het is redelijk ingewikkeld. Het gaat over een toekomst wereld, waarin na een grote klimatologische ramp mensen in een beschermde stad wonen. In die stad leven mensen en androids veilig en gezellig samen. Maar onder een totaal authoritair systeem. Dan is er iets met een monster, Proxy, die van belang is voor het voorbestaan van de stad. Een jongen, Vincent Law, die een connectie lijkt te hebben met die Proxy. Ondertussen is er ook een virus, het the Cogito Virus, waardoor de androids gevoelens en een bewustzijn krijgen en op het moorden slaan.quote:Op dinsdag 14 november 2006 15:23 schreef zquing het volgende:
waar gaat ergo proxy over? Hoor er steeds meer over de laatste tijd
Ik heb het over scanlated manga... Dat is een ingescande (digitale) versie van de manga en door fans vertaald. Deze kan je gewoon downloaden via bittorrent, Yanime heeft de volledige serie af en dat is ook nog eens van goede kwaliteit.quote:Op dinsdag 14 november 2006 11:09 schreef DropjesLover het volgende:
nog erger?![]()
mwha, de manga vind k eigenlijk niet zo super leuk, k heb liever dat het een filmpje is, dat komt een stuk "echter" over bij mij. anders is t niet veel anders dan suske & wiske.
los van t feit dat en geen winkel in de buurt heb die ze verkoopt (maar daar is internet voor) en dat k dr niet echt veel geld voor (over) heb, aangezien het vaak bij 1 a 2 keer lezen blijft, net zoals de anime...
Ik vind de serie Bartender eigenlijk wel indrukwekkend. Het is een heel rustige serie die draait om de klanten en de bartender van een bijzondere bar: Edenhall.quote:Op dinsdag 14 november 2006 14:24 schreef blessed19 het volgende:
lijstjes ;'(
is er nou niks boeiends gaande, behalve pumpkin scissors?
Ergo Proxy is geen gouwe ouwe... Die serie is van dit jaar, man!quote:Op dinsdag 14 november 2006 15:03 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Ik volg van de huidige series alleenDeath Note, Black Blood Brothers en Pumpkins Scissors. En Naruto en Bleach als de fillers daar weer voorbij zijn. Verder ben ik eigenlijk meer bezig met het kijken van goude ouden. Nu ben ik bijvoorbeeld bezig met Ergo Proxy.
Ik heb het idee dat Ergo Proxy vooral veel bekendheid heeft gekregen omdat het een serie is die in High Definition, met 5.1-geluid op internet verschenen is.quote:Op dinsdag 14 november 2006 15:23 schreef zquing het volgende:
waar gaat ergo proxy over? Hoor er steeds meer over de laatste tijd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |