abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_76605474


Hoe te posten in dit topic
Simpel! Zet de titel van de zojuist gekeken film neer, al dan niet bold plus IMDb-linkje. Vervolgens een mooie filmposter of frappant screenshot (geen gele kikkers of Moviemeterplaatjes!) en daaronder een verhaaltje wat je nu zo gaaf of niet gaaf aan de film vindt. Let op: controversiële meningen worden ten zeerste gewaardeerd! Ter afsluiting geef je de film nog de waardering in of sterren of een cijfer van 1 tot en met 10. Of je doet toch iets heel anders, dat mag ook.

Meningen en vragen over het plot dienen gemarkeerd te worden met de spoiler-tag zodat je voor anderen de film niet verpest, als men ooit besluit de film nog eens te kijken .

Dat we elkaar mogen aansteken tot het kijken van elkaars filmkeuze

Vorige topics:
CXLVIII | CXLVII | CXLVI | CXLV | CXLIV | CXLIII | CXLII | CXLI
CXL | CXXXIX | CXXXVIII | CXXXVII | CXXXVI | CXXXV | CXXXIV | CXXXIII | CXXXII | CXXXI
CXXX | CXXIX | CXXVIII | CXXVII | CXXVI | CXXV | CXXIV | CXXIII | CXXII | CXXI
CXX | CXVIX | CXVIII | CXVII | CXVI | CXV | CXIV | CXIII | CXII | CXI
CX | CIX | CVIII | CVII | CVI | CV | CIV | CIII | CII | CI
C | XCIX | XCVIII | XCVII | XCVI | XCV | XCIV | XCIII | XCII | XCI
XC | LXXXIX | LXXXVIII | LXXXVII | LXXXVI | LXXXV | LXXXIV | LXXXIII | LXXXII | LXXXI
LXXX | LXXIX | LXXVIII | LXXVII | LXXVI | LXXV | LXXIV | LXXIII | LXXII | LXXI
LXX | LXIX | LXVIII | LXVII | LXVI | LXV | LXIV | LXIII | LXII | LXI
LX | LIX | LVIII | LVII | LVI | LV | LIV | LIII | LII | LI
L | IL | XLVIII | XLVII | XLVI | XLV | XLIV | XLIII | XLII | XLI
XL | XXXIX | XXXVIII | XXXVII | XXXVI | XXXV | XXXIV | XXXIII | XXXII | XXXI
XXX | XXIX | XXVIII | XXVII | XXVI | XXV | XXIV | XXIII | XXII | XXI
XX | XIX | XVIII | XVII | XVI | XV | XIV | XIII | XII | XI
X | IX | VIII | VII | VI | V | IV | III | II | I

Wijzigingen/toevoegingen aan deze OP zijn welkom! Omdat ik dit topic niet elke dag lees kan je het beste een PM doen naar donroyco

[ Bericht 0% gewijzigd door Miam op 09-01-2010 17:58:46 (--) ]
"Sans toi, les émotions d'aujourd'hui ne seraient que la peau morte des émotions d'autrefois.."
pi_76605828
Black Dynamite.

Wat een film. Heb echt in een deuk gelegen. Soms iets te slecht, maar oh wat een stereotypen allemaal.

8/10
  zaterdag 9 januari 2010 @ 18:12:43 #3
92823 RuneRose
Tony, de zieke pony!
pi_76606200
Sherlock Holmes Tsjah. Ik heb eigenlijk helemaal geen zin om iets over de film te vertellen. Ik ben niet echt wat je noemt een Guy Ritchie liefhebber (het is eerder het tegenovergestelde), en ergernissen uit vorige films komen ook hier weer naar boven. Hij lijkt zichzelf zo ontzettend leuk te vinden, met als gevolg dat eigenlijk niets in deze film natuurlijk aanvoelt. Dingen die je gewoon prima op een normale manier kan laten zien moeten altijd 'speciaal' gemaakt worden door het Guy Ritchie effect, echt ontzettend vermoeiend. Verder doet Robert Downey een beetje wat hij de laatste jaren iedere film doet, op zich best leuk maar inmiddels heb ik dat ook wel een beetje gezien. Volgens mij heb ik nog wel een paar keer kunnen lachen, maar ik ben alweer vergeten waarom. Gisteravond gaf ik nog een 5.5, maar ik denk dat dat toch weer iets te veel van het goede is, iedere keer als ik aan de film denk voel ik de energie uit mijn lichaam vloeien.
pi_76606273
quote:
Op zaterdag 9 januari 2010 18:01 schreef larry_flynt het volgende:
Black Dynamite.

Wat een film. Heb echt in een deuk gelegen. Soms iets te slecht, maar oh wat een stereotypen allemaal.

8/10
I am smiling!
geniale film.
pi_76606300
Ik heb laatst ook Run Bitch Run gedownload..Ook zo'n foute jaren 70 theme movie
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
pi_76606335
bitch slap? die is niet zo leuk als ie klinkt. wel grote tieten
pi_76606387
Smokin' Aces 2

Matig acteerwerk, het hele verhaaltje is zeer matig en verder ook teleurstellend uitgewerkt, het kon me echt totaal niet boeien.

Een 5.
Zerg schreef:
1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
pi_76606416
Zack & Miri make a porno.
Wat een vreselijke film zeg. Echt niets leuks aan. Vervelend spel van Seth Rogen. Vervelende dialogen van Kevin Smith. Niet grappig. Blegh.

1.5

[ Bericht 1% gewijzigd door Toad op 09-01-2010 18:37:29 ]
pi_76606523
The Dark Corner (1946)

Een privedetective wordt er ingeluisd alleen hij weet niet door wie, zijn secretaresse probeert hem te helpen.
Film noir van Henry Hathaway met o.a Lucille Ball.
Een aantal prachtige shots kunnen niet verhullen dat het verhaal en de hoofdrolspelers zwak zijn.
6/10

  zaterdag 9 januari 2010 @ 18:25:09 #10
280121 Bostrol
Paranoia Querulans
pi_76606575
Gister Avatar 3D. Ben er nog van onder de indruk.
Handle every stressful situation like a dog.
If you can’t eat it or play with it,
Just pee on it and walk away.
pi_76606605
Zack and miri vond ik wel leuk, niet al te potentievol, gewoon lekker flauw.
Zombieland
Goede film, ergens wel wat cliche maar toch goed uitgevoerd, wat die oude cliche films niet zijn.
Zo cliche is het niet op zich gewoon een goede film
7.5
pi_76606648
quote:
Op zaterdag 9 januari 2010 18:16 schreef jimjim1983 het volgende:
bitch slap? die is niet zo leuk als ie klinkt. wel grote tieten
Bitch Slap? Ik bedoelde deze http://www.imdb.com/title/tt1136684/
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
pi_76606693
quote:
Op zaterdag 9 januari 2010 18:27 schreef Tim86 het volgende:

[..]

Bitch Slap? Ik bedoelde deze http://www.imdb.com/title/tt1136684/
oh sorry, ik las bitch run en dacht dat je bitch slap bedoelde
  zaterdag 9 januari 2010 @ 18:35:15 #14
152525 Knuffelzacht
Pathologische leugenaar
pi_76606864
gister sherlock holmes. Heb mij prima vermaakt 7/10
Ik ben tenminste niet bang voor broccoli!!
Arrogantie is een ander woord voor zelfkennis
Hoe langer ik Bi ben hoe lesbischer ik word
Life: Highly overrated but you still gotta play the game
pi_76607441
Office Space (1991) Erg vermakelijke film. 8/10
pi_76608252
Ik zag in het vorige topic erg vaak Where The Wild Things Are voorbij komen, met bijbehorende goede/lovende commentaren. Nu ben ik toch wel benieuwd geworden aangezien ik na het zien van de trailer niet zoveel aan vond.
pi_76610776
Nikita (Luc Besson, 1990)
Ik kan het werk van Luc Besson altijd wel waarderen, Nikita is daarop geen uitzondering. Keek vroeger wel naar de tv-serie maar had de film zelf nog nooit gezien. De film bevat enkele prima aktiescenes, maar die weten het vrij matige plot (en dan met name het tweede deel van de film) niet te verbloemen. Jammer, want de film begint wel sterk, het ontbreekt alleen aan een climax aan het einde. Visueel steekt de film goed in elkaar en ook met het acteerwerk zit het wel goed. Goede bijrol trouwens van Jean Reno als huurmoordenaar, een rol die hij in Leon nog eens over zou doen.7.8
  zaterdag 9 januari 2010 @ 21:24:56 #18
152525 Knuffelzacht
Pathologische leugenaar
pi_76612807
The Express

1 van de betere american football films die er is gemaakt.

ik 7,5/10
Imdb 7,1/10
Ik ben tenminste niet bang voor broccoli!!
Arrogantie is een ander woord voor zelfkennis
Hoe langer ik Bi ben hoe lesbischer ik word
Life: Highly overrated but you still gotta play the game
  zaterdag 9 januari 2010 @ 22:36:37 #19
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_76615279
IL Deserto Rosso (The Red Desert)
De meest abstracte film die ik tot nu toe van Antonioni heb gezien was ook meteen de minste. De film is afstandelijk qua verhaal, dat me over de hele lengte maar weinig kon boeien.
Monica Vitti speelt wel een pracht rol als een vrouw met psychische stoornis die zich voelt aangetrokken tot een collega van haar man.
Het gebruik van kleuren is, in Antonioni`s eerste kleuren film, wel goed en is ook wat mij betreft één van de weinige interessante dingen in een film die voor het gevoel veel te lang duurt.

IMDB Cijfer: 7,7/10
Mijn Cijfer: 6,5/10

Two-Lane Blacktop
Vanwege het feit dat ik samen met een kameraad in april zelf een roadtrip door het westen van de VS ga maken, vond ik het tijd om alvast een beetje in de stemming te komen door middel van een road movie.
Two-Lane Blacktop is echter meer dan dat. Naast een road movie is het bovenal een prachtige existentieele film waarin (vooral) de (bij-)personages van alles over het leven leren en het leven leren waarderen. Dat levert een aantal prachtige scenes op. Doordat Hellman het narratieve gedeelte van de film niet echt tot hoofdpunt van de film maakt, krijgen de personages veel tijd zich te ontwikkelen.
Een prachtige film die na meerdere kijkbeurten alleen nog maar beter kan worden.

IMDB Cijfer: 7,2/10
Mijn Cijfer: 8,0/10
pi_76616432
Up in the Air
http://www.imdb.com/title/tt1193138/

Heb 'm zojuist gekeken. Ik vind het een deprimerende film..
Niet echt de thema's die ik deze avond wilde overdenken..
"Everything we are, we are when we're alone."
pi_76617045
The Men Who Stare At Goats
Een van de meest absurde films die ik de laatste tijd heb gezien, en wat het nog absurder maakt is dat het op echte gebeurtenissen is gebaseerd. Een Amerikaanse journalist (Ewan McGregor) ontmoet een man (George Clooney) die claimt deel te hebben uitgemaakt van een paranormale legereenheid. Hij denkt dat hij het verhaal van zijn leven heeft gevonden en vraagt door. Dmv flashbacks krijgen we te zien wat deze legereenheid deed, hoogtepunten zijn dansen, drugs innemen en geiten proberen dood te staren. Jeff Bridges speelt eigenlijk gewoon The Dude, alleen is The Dude deze keer een hoge officier in het leger die de leiding over deze eenheid heeft. De eenheid is volledig gebaseerd op Star Wars inclusief verscheidene referenties, dus Ewan McGregor is de enige hoofdpersoon in deze film die geen flauw idee heeft wat deze legereenheid inhoudt. Film is soms een beetje flauw, maar blijft erg vermakelijk.
7/10
  zondag 10 januari 2010 @ 00:57:56 #22
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_76619829
Moon
De retro sci-fi look in deze film is erg tof gedaan. Het acteerwerk is ook dik in orde. Het plot zelf is redelijk voorspelbaar, maar het is wel sterk dat er snel open kaart wordt gespeeld en er niet tot het laatste moment wordt gewacht om met een twist te komen.
7
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
pi_76620765
quote:
Op zaterdag 9 januari 2010 23:12 schreef Meursault het volgende:
Up in the Air
http://www.imdb.com/title/tt1193138/

Heb 'm zojuist gekeken. Ik vind het een deprimerende film..
Niet echt de thema's die ik deze avond wilde overdenken..
heb m ook net gezien. dacht dat t een beetje a la thank you for smoking zou zijn maar t leek meer op een slechte romcom.
  zondag 10 januari 2010 @ 01:59:02 #24
48288 Mikkie
Mastermind.
pi_76621619
quote:
Op zaterdag 9 januari 2010 23:12 schreef Meursault het volgende:
Up in the Air
http://www.imdb.com/title/tt1193138/

Heb 'm zojuist gekeken. Ik vind het een deprimerende film..
Niet echt de thema's die ik deze avond wilde overdenken..
Deprimerend, misschien. Wel eerlijk. Los van wat het met je stemming deed, wat vond je van de film?
Zerg schreef:
1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
pi_76622194
Dellamorte Dellamore
http://www.imdb.com/title/tt0109592/

Italiaanse zombiefilm maar dan eentje die zich op alle fronten ver boven de rest van het genre verheft. Een beheerder van een begraafplaats moet ook omgaan met de doden die maar niet dood willen blijven. Dat doet ie zonder gemor totdat er een betoverend mooie weduwe in zijn leven stapt die alles compleet overhoop gooit. Zoals je dat vaker hebt met vrouwen. De film begint redelijk standaard, maar wordt dan opeens een stuk interessanter maar dat is nog maar het begin. Er volgt een krankzinnig verhaal over liefde, seks, eenzaamheid, gekte en vriendschap met natuurlijk meer dan genoeg naar hersenen hunkerende zombies en exploderende hoofden. En dat allemaal in een prachtige sfeervolle verfilming en met (zeker voor het genre) best goed acteerwerk. En natuurlijk maakt de prachtige Anna Falchi die meerdere rollen speelt de hele film al meer dan de moeite waard!

pi_76622267
vanavond op tv

voor de 4e keer transporter met jason statham

en death proof met kurt rusell
Jusqu'ici tout va bien...
  zondag 10 januari 2010 @ 09:47:43 #27
92823 RuneRose
Tony, de zieke pony!
pi_76624017
16. Låt den rätte komma in (Tomas Alfredson, 2008) :: 4.0
Op zich heeft het verhaal van Let the Right One In best potentie, het is alleen zo jammer dat de film zo nep aanvoelt. Ieder shot lijkt iets bijzonders te moeten zijn, terwijl daar eigenlijk zelden een aanleiding voor lijkt te zijn. Dat gaat gepaard met de verplichte stiltes en lelijke koppen die een film als deze natuurlijk moet hebben. Volgens mij zitten er in heel de film drie normale conversaties. Rest nog de plakkerige muziek die op willekeurige momenten word ingezet, afgrijselijk. Ook voelt het geheel nogal warrig aan doordat de film allerlei oninteressante zijsporen betreedt die alleen maar afleiden van de hoofdzaak. Waarom iedereen hier zo goed op gaat is mij echt een raadsel.
17. The Great McGinty (Preston Sturges, 1940) :: 8.5
18. Venus in Furs (Victor Nieuwenhuijs, Maartje Seyferth, 1995) :: 7.0
pi_76624306
Fast & Furious 2009

Brian O'Conner (Paul Walker) is nu een FBI agent en zit in een speciaal team die Braga, een drugs baron, probeert te pakken. Brian probeert binnen te komen door in het drivers-team van Braga te komen. Dominic Toretto (Vin Diesel) is nog steeds op de vlucht voor de politie, maar wil wraak op Braga en probeert ook in het drivers-team te komen. Dit gebeurt via een straatrace. Brian en Dominic zullen moeten samenwerken om Braga te pakken te krijgen.
Ik vond dit deel slechter dan de vorige. De auto's staken tegen, de actie kwam ongeloofwaardig over (dan spreek ik voornamelijk over die tunnel waar men de grens overrijdt naar Mexico). Ook begrijp ik niet goed hoe Brian werd gerekruteerd door Braga? Hij verloor de race toch tegen Dom?
6

Sorority Row 2009

Wanneer vijf meisjes van een studentenvereniging per ongeluk de moord van één van hun zusters veroorzaken door een foutgelopen grap, gaan ze akkoord om de kwestie voor hunzelf te houden en er nooit meer over te spreken, zodat ze verder kunnen met hun leven. Dit lijkt makkelijker dan gedaan, wanneer na het afstuderen een mysterieuze moordenaar achter de vijf en iedereen die hun geheim kent aangaat...
Nog zo'n afknapper: de grap op zich vond ik goed, maar waarom vond die gozer het nodig om dat meisje een staaf door haar lichaam te jagen? Ze was dood dacht hij, ok, maar dan zoiets doen?
4
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
pi_76625128
Walk Hard: The Dewey Cox Story (Jake Kasdan, 2007)
Persiflage op Ray en Walk the Line van de maker van Knocked Up en Superbad, helaas een vrij matige film. Aan John C. Reilly lag het niet die levert een prima rol af, maar de film is over zijn geheel genomen wel extreem flauw. Zeker de nodige grappige situaties, maar echt hard heb ik niet moeten lachen. 5.0
  zondag 10 januari 2010 @ 11:09:23 #30
3185 Adelante
To let it go now
pi_76625180
quote:
Op zondag 10 januari 2010 01:59 schreef Mikkie het volgende:

[..]

Deprimerend, misschien. Wel eerlijk. Los van wat het met je stemming deed, wat vond je van de film?
Ik vond Up in the Air zeer zwak, ik zat maar te wachten tot het verhaal begon Die ene plottwist op het einde deed me even beseffen dat het niet helemaal een romantische komedie was maar voor de rest kon ik er geen verhaallijn in ontdekken.
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
pi_76627051
The Tin Star 1957

Western van Anthony Mann met in de hoofdrol Henry Fonda en Anthony Perkins.
Premiejager Morg Hickman brengt een lijk naar de stad en eist zijn premie op, de bevolking wil niks van hem weten maar de onervaren sheriff Ben Owens gaat bij hem in de leer.
Prachtige western met schitterende zwart wit beelden, vooral het stadje komt mooi in beeld, af en toe zakt het verhaal wat in maar het verveelt nooit, de laatste shoot outs is zelfs een van de mooiste die ik heb gezien.
8/10
  zondag 10 januari 2010 @ 12:16:18 #32
164509 Banzaiaap
Tony Rocky Horror
pi_76627242
Ook maar eens een keertje meedoen hier

Zombieland (2009)
Heb een beetje een zwak voor Zombieflicks, dus deze past mooi in mijn rijtje. Vond het verhaal niet helemaal goed, maar het acteerwerk maakte veel goed. Tallahassee was echt geweldig en Wichita natuurlijk. ( ) Wel erg goed gefilmd en verteld, zeker met de typografie die er telkens tussendoor kwam.8.5

The Boondock Saints (1999)
Mijn eerste keer met deze cultklassieker. Vond het een erg spectaculaire film met lekker veel actie. Wat hierbij opviel was dat het niet van die standaard oppervlakkige actie is, maar mooie slowmotion shots, die met veel gevoel zijn gefilmd. Wil ik nu ook het aangekondigde tweede deel zien! 9.0

Office Space (1991)

Nog zo'n cultklassieker. Geniale humor, die er soms niet al te dik bovenop ligt, wat ik erg kan waarderen. Heb me erg vermaakt in ieder geval 8.0
pi_76631677
In the Loop (Armando Iannucci, 2009)
Zeer geslaagde politieke satire met heerlijke droge, cinysche en scherpe dialogen. Erg sterk acteerwerk, met name de voor mij nog onbekende Peter Capaldi vond ik erg goed, maar ook leuke bijrollen van o.a. James Gandolfini. Paar keer echt dubbel gelegen, terwijl het toch vrij subtiele humor is. Binnenkort maar eens op zoek naar de serie "The Thick of It", waar deze film een voortvloeisel uit is. De film heeft trouwens ook wel wat van The West Wing weg, alleen dan met wat meer gevloek. Zeer aangename verrassing dit, de uitgave van Optimum is dan ook zeker een aanrader! 8.0

pi_76631698
quote:
Op zondag 10 januari 2010 01:59 schreef Mikkie het volgende:

[..]

Deprimerend, misschien. Wel eerlijk. Los van wat het met je stemming deed, wat vond je van de film?
Wat je zegt; wel erg eerlijk. Het verhaal vond ik goed. De personages worden goed neergezet.
quote:
Op zondag 10 januari 2010 11:09 schreef Adelante het volgende:

[..]

Ik vond Up in the Air zeer zwak, ik zat maar te wachten tot het verhaal begon Die ene plottwist op het einde deed me even beseffen dat het niet helemaal een romantische komedie was maar voor de rest kon ik er geen verhaallijn in ontdekken.
Het is ook geen romantische komedie, verre van. Zo is het volgens mij ook niet bedoeld. Er zitten veel plottwists in, maar die complimenteren elkaar wel. Het thema wordt goed uitgewerkt.

Ik houd alleen niet van die schijnbare oplossingen voor de zwakke van ziel die toch nog een positieve boodschap mee moeten krijgen ook al is daar nauwelijks tot geen grond voor.
"Everything we are, we are when we're alone."
  Redactie Games zondag 10 januari 2010 @ 15:42:53 #35
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_76636595
quote:
Op woensdag 6 januari 2010 10:12 schreef Atreidez het volgende:
Pandorum
Wanneer 2 mannen van een spacecrew wakker worden uit hyperslaap hebben ze moeite te herinneren wie ze zijn of wat hun missie is. Ze gaan op zoek naar hoe ze verder moeten, waar ze zijn en wat hun doel is.. Dit alles gebeurt op een megagroot ruimteschip dat ergens voorbij het jaar 2150 naar een planeet die op aarde lijkt is geschoten.. Een van de twee mannen is een technisch engineer gespeelt door Ben Foster. Hij laat aardig wat inlevingsvermogen zien, en dat is ook wel nodig ook als je ziet wat voor types er allemaal voorbij komen Ik vond de uitwerking in het begin een mooie aanloop naar een lekkere scifi film, maar al vroeg in het verhaal wordt er gekozen voor een horror achtig effect zonder enige vorm van suspense. Dat was erg jammer, en maakte van de film meer een typische film als iets speciaals. Het einde was ook voorspelbaar, en er waren derhalve weinig elementen waarvoor ik mensen zou aanraden hier naar te gaan kijken.

[ afbeelding ]
Ook gisteren gezien, ik werd er eerlijk gezegd niet warm of koud van. Voor mij leek het er een beetje op dat ze eigenlijk niet precies wisten wat ze met de film moesten doen.. zullen we het Sci-fi laten of maken we er toch een Horror van. En uiteindelijk maar een beetje van beide wat gepakt hebben.

Het Sci-Fi element was wel tof in het begin zeker omdat de props die ze gebruikt hebben wel erg tof waren, maar die horrorshow die ze ervan wilde maken was een beetje erg ongeloofwaardig en niet echt eng ofzo en uiteindelijk weet je dus nog niet hoe het "gevaar" ontstaan is..
Einde was ook erg snel voorspelbaar, zowel het verhaal van de luitenant en waar de overlevenden uitkomen..

Mjah, niet echt een hele bijzondere film..

Mijn Score: 6,0/10
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
pi_76640037
Wall-E Schitterende film

District 9 Ook erg goed behalve dan de hoofdrolspeler die me af en toe irriteerde, ook door zijn accent. Maar het laatste deel vd film was erg goed!
"An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
pi_76643538
The Transporter
This film is about a man (Statham) whose job is to deliver packages without asking any questions. Complications arise when he breaks those rules.

Film die op elk gebied over de top is. Maar het kijkt zeker lekker weg.

IMDb: 6,6
Mijn cijfer: 7,0
pi_76648593
Staten Island 2009
Rioolreiniger Sully (Ethan Hawke) beraamt een roofoverval en denkt zo met zijn zwangere vriendin een normaal leven te kunnen gaan leiden. Parmie (Vincent D'Onofrio) draagt een steeds groter wordende last als gangsterbaas op zijn schouders en wil zijn leventje eveneens ontvluchten. De doofstomme slager Jasper (Seymour Cassel) verdoet zijn tijd aan paardenraces en het verdoezelen van lijken voor de mafia. De levenspaden van deze drie heren kruisen elkaar op bizarre wijze.
Schitterend verhaal dat het leven van 3 mensen verteld die met elkaar op bizarre wijze ontmoeten. Het verhaal komt heel natuurlijk over en is voldoende geloofwaardig. Waar ik mij wel aan stoorde was het feit dat die gangster plots een eco-activist werd door actie te gaan voeren in een boom . Nuja, het is en blijft een film.
7
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
pi_76648722
Das Leben der Anderen

Wow, mooie film over de afluisterpraktijken van de Stasi in 1984. Terecht een Oscar gewonnen!

9
Because simple is bad!
  zondag 10 januari 2010 @ 22:09:49 #40
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_76656538
A Bug`s Life
Toen de teaser trailer van The Incredibles uit kwam werd daarin gesproken over "from the creator`s of Toy Story, Monster`s Inc. and Finding Nemo". Zonder A Bug`s Life te noemen. Blijkbaar vonden de makers van de teaser A Bug`s Life niet goed genoeg om er over te reppen. Dat viel bij de scheppers van de film verkeerd. En terecht. Want zo slecht is hij helemaal niet. Ok, het verhaal is niet van de standaard hoge Pixar kwaliteit en de boodschap wordt je nogal hardhandig door de strot geduwd maar verder is het absoluut een vermakelijke te noemen. Leuke karakters die goed gevoicecast zijn (vooral Joe Ranft als Heimlich is geniaal) worden weergegeven in prachtige animaties, die er op deze blu-ray on-ge-loofelijk strak uitzien.
Zeker niet Pixar`s beste maar een mindere Pixar is nog altijd beter dan de meeste (animatie)films.

IMDB Cijfer: 7,3/10
Mijn Cijfer: 7,8/10
pi_76657936
Pandorum
Door de criticasters genadeloos onderuit gehaald, maar door het normale filmpubliek een stuk beter ontvangen. De film gaat over een ruimteschip die met een belangrijke missie naar 'Tanis' is gestuurd, een afgelegen planeet met omstandigheden die aardse leven ondersteunt, te populeren. 'Onderweg' komen ze erachter dat Tanis bereiken niet hun grootste zorg is.
Vanaf minuut 1 wordt er een beknellende claustrofobische setting gecreeërd. De plot bestaat uit vele onthullingen en plotselinge twists, dit kunnen sommige mensen als ergerlijk ervaren. Maar elk moment word je in spanning gehouden, want er zit geen saai moment in de film.
De film wordt overeind gehouden door het solide acteerwerk van Ben Foster, Dennis Quaid en Cam Gigandet. Verwacht geen sci-fi film in de trend van 2001: Space Odyssey, Sunshine of Moon (2009). Laat je dus niet verrassen door de setting, deze film is meer horror dan sci-fi. Uiteindelijk een goede film als je door de vele plotwendingen heen kunt kijken en met niet al teveel verwachtingen de film ingaat.

IMDB cijfer: 7,0
Mijn cijfer: 7,2
Is God willing to prevent evil, but not able? Then he is not omnipotent.
Is he able, but not willing? Then he is malevolent.
Is he both able and willing? Then whence cometh evil?
Is he neither able nor willing? Then why call him God?
  zondag 10 januari 2010 @ 22:42:36 #42
99045 Terreros85
Of toch niet?
pi_76658852
Cool topic om eens inspiratie op te doen voor nieuwe films.
De zwemmer zwemt, hij zwemt in zee
pi_76660557
Sherlock Holmes (Guy Ritchie, 2009)
Op zich prima vermaak voor een avondje bioscoop, maar heel speciaal vond ik het zeker niet. Fijn sfeertje, een lekkere soundtrack een goed acteerduo in de hoofdrol en de nodige humor. Het verhaaltje heeft niet veel om het lijf en de regie is af en toe een beetje overdone. 7.0
pi_76662362
Zombieland (2009)




De geweldige intro alleen al . Erg vermakelijk, het einde wel cliche maarja, hele leuke scenes, tevens ook met Bill Murray.

Cijfer: 7/10
pi_76663157
Team America

Had de film lang geleden al een keer gezien, maar nu opnieuw. Film is er flauw en niet alle grappen zijn even leuk, maar het is wel een vermakelijke film met een paar grappen en liedjes die erg leuk zijn.

7/10
pi_76663835
The Final Destination 2009
Nick en een paar vrienden gaan voor het weekend naar een circuit om een autorace te bekijken. Er gebeurt echter een verschrikkelijk ongeluk. Een auto rijdt met hoge snelheid het publiek in. Er vallen veel doden en het lijkt er zelfs op dat het stadion in elkaar gaat vallen, totdat Nick erachter komt dat het maar een visioen was. Hij besluit om samen met zijn vrienden te vluchten voor wat komen gaat, maar de ''dood'' zal de overlevenden blijven achtervolgen om alles wat gebeurd zou moeten zijn, recht te zetten.
Vond de vorige delen beter
6.5
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
pi_76665591
Falling Down (1993)



Gedownload nav een beschrijving welke ik op internet vond. Zeker geen spijt van gehad. De karakters die de hoofdpersoon tegenkomt zijn soms wel echt karikaturen van zichzelf, maar het wordt nooit over the top. Ook speelt Michael Douglas erg sterk.

Cijfer: 7,5/10
pi_76669199
My own private Idaho..oke dan heb hem wel al vele malen eerder gezien maar ik blijf het een geweldige film vinden..
pi_76669360
quote:
Op maandag 11 januari 2010 10:13 schreef audrey81 het volgende:
My own private Idaho..oke dan heb hem wel al vele malen eerder gezien maar ik blijf het een geweldige film vinden..
ik heb die film een jaar geleden gekocht en staat nog steeds in mijn dvd kast zonder dat ik m gezien heb
Aanrader dus?
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
pi_76671286
quote:
Op zondag 10 januari 2010 20:09 schreef DanielleM het volgende:
Das Leben der Anderen

Wow, mooie film over de afluisterpraktijken van de Stasi in 1984. Terecht een Oscar gewonnen!

9
Dit vond ik echt een geweldige film.
Ulrich Mühe (Wiesler)
pi_76678301
The Twilight Saga: New Moon
Leuk voor 15jarige meisjes, niks voor mij. Ik kon alleen Peter Facinelli als Carlisle waarderen, ergerde me dood aan de rest van de overwegend puberende cast (vooral Nikki Reed op de een of andere manier) en de onbezonnen hoofdpersoon. Het is me ook nog steeds niet duidelijk waarom een stel jongens standaard zonder shirt rondloopt, maar dat zal ook wel met de doelgroep te maken hebben. Een 3 dus, voor de moeite, Carlisle en de soundtrack die wel weer meevalt.
pi_76687892
Fight Club (1999)

Wow, echt wow!
En ik dacht altijd dat het een saaie boksfilm zoals Rocky was.

Dikke 9.
Nieuw is niet altijd beter.
  maandag 11 januari 2010 @ 20:16:23 #53
69957 Lonewolf2003
Cool. Cool, cool, cool
pi_76692889
THX 1138 (1971, VS, George Lucas)
Deze vroege scifi film van George Lucas staat mijlenver van zijn Star Wars vandaan. Het is heel minimaal en strak gestileerd. Daardoor heeft de film een erg steriele en kille sfeer, hoewel die daardoor soms wel aan het saaie grenst. Deze sfeer sluit wel goed aan bij de inhoud, een toekomst waarin mensen niet veel meer zijn dan robots, die niet mogen voelen en alleen bedoelt zijn voor de consumptie en productie.
cijfer: 7.5

The Awful Truth (1937, VS, Leo McCarey)
Sommige films zijn tijdloos en nu nog even goed als zoveel tig jaar geleden, dit is zo'n film. Wat als eerste opvalt aan deze screwball is dat i.t.t. moderne romcoms, hier juist de nadruk wordt gelegd op de onenigheden en ruzietjes, die ze hebben. En juist hierin een gelijkwaardige partner in elkaar vinden. Cary Grant is echt op zijn allerbest in deze film.
cijfer: 9

Videodrome (1983, Can, David Cronenberg)
In deze film komen veel thema's van Cronenberg terug, zoals de transformatie van het lichaam in iets nieuws en anders. De vervaging van de lijn tussen hallucinatie en werkelijkheid wordt in deze film zo goed gedaan dat ik er helemaal in mee wordt gezogen. Zodat ook ik als kijker op een gegeven moment niet meer goed wist waar (en vanaf wanneer) de hallucinaties beginnen en de realiteit ophoudt.
Rick Baker verdient ook heel veel lof voor de geweldige make up en special effects, die de film zo huiveringwekkend maken.
cijfer: 8

À ma soeur! (Fat Girl) (2001, Fr, Catherine Breillat)
Twee zussen gaan samen met hun ouders op vakantie. De ene, zeer aantrekkelijke, wordt verliefd op een Italiaanse student en laat zich daardoor ontmaagden. De andere, dikke onaantrekkelijke, hangt er maar een beetje bij en ziet alles gebeuren.
Het is een typische heel realistische arthouse film. Waar erg weinig in gebeurd en scene's lang duren en gerekt worden. Ik zat eigenlijk de hele tijd te wachten tot het moment dat de film eindelijk eens echt los zou komen. Maar de ontzettend onverwachte twist op het einde hoefde van mij ook weer niet. Die kan zou in het rijtje van meest overbodige twists ooit imo.
cijfer: 6
pi_76697110
Voksne Mennesker (Dark Horse) 2005

Drama/komedie van de IJslandse regisseur Dagur Kari, de film speelt zich af in Kopenhagen.
Daniel is een jongen die zonder zich ook maar ergens druk over te maken door het leven zweeft.
Wanneer hij verliefd wordt op Franc veranderd er nogal wat.
Prachtige film in zwart wit geschoten, het begint als een wat absurde komedie maar gaandeweg wordt het een unieke film over mensen die worstelen met hun leven. Aanrader voor degene die wel van wat aparts houden.
8/10
pi_76697508
The Devil's Tomb

Damn wat een slechte film.Ik moest bijna huilen.Zoveel klischees en talentvrije acteurs.

IMDB 4.1
Mijn cijfer 2

Fake Identity

Net zo erg.Ik vond Val Kilmer nog nooit een goede acteur maar dit is echt zo slecht geacteerd en onlogisch.Vol met plotholes.

IMDB nog geen cijfer
Mijn cijfer 2
pi_76697815
The Keeper (2009)



Omdat Steven Seagal . Lekker hersenloos wegkijkertje. Er kloppen heel veel dingen niet en soms is het erg onlogisch, maar voor vermaak prima weg te kijken.

Cijfer: 6/10.
pi_76698228
The Lovely Bones

Centers on a young girl who has been murdered and watches over her family - and her killer - from heaven. She must weigh her desire for vengeance against her desire for her family to heal.



Prachtige film! Heeft me (als vader van een klein dochtertje) diep ontroerd. Vooral het acteerwerk van Mark Wahlberg als radeloze vader die geen idee heeft wat hij met z'n gevoelens moet, heeft indruk op me gemaakt. Ook het sterke acteerwerk van Saoirse Ronan kwam goed tot z'n recht.

Vond het alleen jammer dat het einde redelijk was afgerafeld. Film had een betere einde verdiend!

IMDb: 6,9/10 (4.393 votes)
Mijn cijfer: 8,4/10
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
pi_76698775
Recount (Jay Roach, 2008)
Tv-film van HBO over de Amerikaanse verkiezingen van 2000 waar Bush nipt wist te winnen van Al Gore (of toch niet?). Met o.a. Kevin Spacey, Laura Dern, John Hurt, en Tom Wilkinson beschikt de film over een zeer sterke cast, op het acteerwerk valt dan ook niet veel op te merken. Daarnaast is het echt ongelooflijk om te zien hoe het er aan toe ging tijdens en na de verkiezing, na het zien van Recount heb je weinig vertrouwen meer in het Amerikaanse kiessysteeem (mocht je dat al hebben gehad). De makers hadden wel wat minder partij mogen kiezen en enkele personages werden extreem dom neergezet, daarnaast werd het om een gegeven moment behoorlijk langdradig. 7.3
pi_76702411
Carriers
Als een fan van zombie/epidimie-achtige films zag ik deze graag tegemoet met dank aan een goede trailer. De film is eigenlijk meer de lange versie van de trailer en had verder geen echte memorabele scenes.
5/10

Fantastic Four
Deel 1 van deze geinige stripverfilming. Lange opbouw van karakters en hun krachten wat ik zeker positief vind, alhoewel het weer raar is dat de ‘eindbaas’ pas in het laatste halfuur in beweging komt.
Geinig, met als grootste pluspunt de abnormale fijnheid van Jessica Alba.
6/10

Dorian Gray
Interessante sfeer waarin de film verkeert, maar gaat nooit echt ergens heen. Wat flierefluiterij van een feestbeest in de vorige eeuw.
4/10

All About Steve
Sandra Bullock speelt een schattige rol die amper de film kan dragen in verband met het flinterdunne verhaal. Alleen kijken met gezelschap als je echt niks beters in de kast hebt.
4/10.

Precious
De alom geprezen dramafilm over een armmoedige donkere meid met meer drama dan je zelfs je ergste vijand amper zou gunnen. Film doet de hype waarmaken met verbazingwekkend goed acteerwerk van Latifa!
7/10

Gamer
Eerste half uur kon enigzins boeien. Werd al snel een geval van Game Over . Ik mis Gerard ‘Spartaaaa!!’ Butler..
5/10.

Mega Shark vs Giant Octopuss
Geen commentaar.
1/10

The Hurt Locker
Wederom een film waar het waardeloze zandbak leventje van Afghanistan/Irak/Iran word weergegeven. Film gaat vooral om bommen onschadelijk maken en de kansloosheid van het een omgeving waar ik niet snap waarom überhaupt een mens zou willen zijn. Film was redelijk.
6/10

StarGate
Deze coole sci-fi film uit 1994 trok weer even mijn aandacht toen ik een docu zag over ruimtereizen. De film is redelijk oké met wat leuk bedachte concepten over het verband tussen de sterren en de piramides.
6/10

The Pursuit of Happyness
Zonder twijfel één van me favoriete films die me zowel inspireert als ontroerd. Will Smith speelt zen beste rol in deze dramatische verfilming van het leven van Chris Gardner.
8/10
_________________
Hi :)
  maandag 11 januari 2010 @ 23:13:28 #60
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_76702815
quote:
Op maandag 11 januari 2010 23:06 schreef Ocelot360 het volgende:

The Hurt Locker
en de kansloosheid van het een omgeving waar ik niet snap waarom überhaupt een mens zou willen zijn. Film was redelijk.
6/10

daar gaat de film juist over: over het nutteloze en tegelijkertijd verslavende (voor sommigen) aspect van de oorlog

24: Redemption (extended version)
Eigenlijk zou dit het begin zijn van het zevende 24 seizoen. Maar toen door de schrijvers staking de rest van de afleveringen voor het zevende seizoen uitbleven werd besloten om er een film van te maken, als een soort van introductie voor het komende seizoen.
Nou heb ik het zevende seizoen eerst helemaal gezien voordat ik deze film zag. Opzich is het seizoen goed te bekijken zonder dat je eerst de film ziet maar als je de keuze hebt is het slim om toch eerst voor de film te gaan. Dat maakt het zevende seizoen toch iets logischer en krijg je al een introductie in de personages die je de komende 24 afleveringen nog vaker zult tegen komen.
De film opzich is niet écht superspannend en de cliché`s met betrekking tot het Afrikaanse continent die we vaker zien in Hollywood producties komen ook hier weer terug. Dan gaat het met name over de zo typische muziek. Op heel voorspelbare momenten komt die opzetten en de muziek zelf voelt zo clihématig aan,tot het op een gegeven moment zelf irritant wordt.
Een fijne inleiding tot het zevende seizoen maar verder niet echt spectaculair.

IMDB Cijfer: 7,3/10
Mijn Cijfer: 7,0/10
  Redactie Games maandag 11 januari 2010 @ 23:17:13 #61
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_76703021
Ugh, The People's Choice Awards van Rt.com
Het is eerder 15-jarige meisjes Choice award dan een echte People's Choice Awards..
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
  dinsdag 12 januari 2010 @ 10:58:43 #62
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_76713083
Fanny och Alexander
Het eerste uur voelt onbestemd aan. Fanny en Alexander komen nauwelijks aan bod, de familie van hem wordt uitgebreid geïntroduceerd. Vooral de overspelige Gusten en zijn gerotzooi met de huishoudelijke hulp is leuk om te volgen, maar ik had niet het idee naar een meesterwerk te kijken.

Na een uur barst de film alsnog los met een snijdend pijnlijk drama. De vader van Fanny en Alexander overlijdt en hun moeder kiest voor een zeer nare man. Je krijgt de kriebels van hoe hij omgaat met Alexander, die de nieuwe situatie niet wil accepteren. Erg mooi gefilmd met de welbekende Bergman-stijlkenmerken. Het voelt beklemmend en kil aan, zoals we van hem gewend zijn.

Ik keek overigens de 3 uur-versie en had her en der het gevoel dat het verhaal erg vlot verliep. Sommige plotelementen verliepen wel erg hak-op-de-tak. Niet dat ik perse dingen mis, maar uit de ruim 5 uur durende mini-serie zou je nog meer kunnen halen, alhoewel ik dan ook vrees dat de film erg langdradig aan kan voelen. Cijfer: 8

Milk
Soms wat inkakkend, maar over het algemeen een ontluisterende en sterke film over het verdedigen van de homorechten in de jaren '70. De film draait om Sean Penn, die een uitstekende rol neerzet als politiek activist. Dat hij bekroond werd met een oscar vind ik daarentegen wat overdreven (Mickey Rourkes prestatie sla ik hoger aan), maar dat zal wel bij het blijkbaar nog steeds voortdurende proces van homo-acceptatie erbij horen. Cijfer: 7

The Curse of the Jade Scorpion
Gezellige sfeervolle komedie, waarin de topfitte (en net gepensioneerde) Woody Allen uiteraard de leukste rol weer op zich neemt. Hij springt van hot naar her en voert zijn neurotische truukje weer uit voor de zoveelste keer. Ik moet voor mezelf bekennen , dat blijft leuk . Het is geen heel hoogstaande film, het einde is zelfs wat problematisch, maar desalniettemin weer prima genoten van deze lollig misdaadfilm. De dialogen tussen Hunt en Allen steken er met kop en schouder bovenuit.

Vijf jaar later zou Woody met Scoop wederom zo'n kluchterige film maken, die nog beter is. Babe Charlize Theron is dan vervangen door de nog hottere Babe Scarlett Johansson. Laatste overeenkomst is dat ook die film nogal ondergewaardeerd is. Cijfer: 7,5
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_76716412
Universal Soldier Regeneration
Van Damme en Lundgren terug! Er word lekker geknokt met een typische Van Damme inhoudloze opbouw van de film. De oude formule van actiehelden kan me echt amper nog bekoren.
5/10.
_________________
Hi :)
pi_76721545
The Lovely Bones

Het verhaal gaat over een meisje van 14 dat vermoord wordt en hoe zij en haar familie er mee omgaan. Ik heb ooit het boek gelezen en het maakte best een indruk op me.

De film voelde heel erg "What dreams may come" achtig aan. En dat bedoel ik dan op een positieve manier. Prachtige visuele interpretaties van de eigen hemel van het meisje. Goed acteerwerk. Misschien een beetje matigjes als je het boek niet hebt gelezen omdat je soms toch wat dingen mist, maar dat mag de pret zeker niet drukken. Ik vond het een aangrijpende film en mooi om te zien, Peter Jackson zijn beste film imho.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


Ik: 8.5
Imdb: 6.9
All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
pi_76723000
Ik heb gisteren Up in the air gezien. Prachtige film.

Ryan Bingham (George Clooney) houdt van zijn werk. Hij reist het hele land door om mensen te ontslaan. Niet zijn eigen mensen. Hij gaat naar bedrijven waar de baas het niet durft. Hij is 320 dagen per jaar onderweg. Zijn huis is het vliegveld, vliegtuig en het hotel.

Dit plaatje verandert als er een nieuw meisje wordt aangenomen zijn bedrijf. Vers van de universiteit heeft Nathalie hele andere ideeen over de beleidsvoering. Ontslaan kan ook met een videoverbinding. Ryan is furieus. Hij ziet zijn leventje instorten. Hij daagt het meisje, Nathalie uit om eens met eigen ogen te zien hoe ontslaan gaat.

Nathalie opent de ogen van Ryan en langzaam begint hij in te zien hoe triest zijn leven is. Als hij ook nog verliefd wordt, staat zijn leven helemaal op zijn kop.



De film lijkt een boy-meets-girl te zijn, maar dit is absoluut niet zo. In plaats van een liefdesverhaal gaat het verhaal over het lege bestaan van Ryan en zo veel andere carrieretijgers.

Imdb: 8,2
Ik: 8,5
De zwemmer zwemt, hij zwemt in zee
  Redactie Games dinsdag 12 januari 2010 @ 15:50:46 #66
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_76723551
quote:
Op dinsdag 12 januari 2010 15:37 schreef Terreros85 het volgende:
Ik heb gisteren Up in the air gezien. Prachtige film.

Ryan Bingham (George Clooney) houdt van zijn werk. Hij reist het hele land door om mensen te ontslaan. Niet zijn eigen mensen. Hij gaat naar bedrijven waar de baas het niet durft. Hij is 320 dagen per jaar onderweg. Zijn huis is het vliegveld, vliegtuig en het hotel.

Dit plaatje verandert als er een nieuw meisje wordt aangenomen zijn bedrijf. Vers van de universiteit heeft Nathalie hele andere ideeen over de beleidsvoering. Ontslaan kan ook met een videoverbinding. Ryan is furieus. Hij ziet zijn leventje instorten. Hij daagt het meisje, Nathalie uit om eens met eigen ogen te zien hoe ontslaan gaat.

Nathalie opent de ogen van Ryan en langzaam begint hij in te zien hoe triest zijn leven is. Als hij ook nog verliefd wordt, staat zijn leven helemaal op zijn kop.

[ afbeelding ]

De film lijkt een boy-meets-girl te zijn, maar dit is absoluut niet zo. In plaats van een liefdesverhaal gaat het verhaal over het lege bestaan van Ryan en zo veel andere carrieretijgers.

Imdb: 8,2
Ik: 8,5
Was ie in de sneak? Ik ben er eigenlijk wel benieuwd naar..
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
pi_76725784
quote:
Op dinsdag 12 januari 2010 15:50 schreef Mr.Noodle het volgende:

[..]

Was ie in de sneak? Ik ben er eigenlijk wel benieuwd naar..
Ik heb hem gedownload, maar in een vorig topic had iemand hem volgens mij wel in de sneak gezien. Zeker een aanrader. Hij deed me een beetje denken aan Lost in Translation. Ook zo´n film waarin iemand op zoek is naar zichzelf. Dat is deze ook wel een beetje. Ik denk dat die referentie ook wel terecht is. Er zit ook een karaoke scene in .
De zwemmer zwemt, hij zwemt in zee
  dinsdag 12 januari 2010 @ 18:31:42 #68
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_76730576
Ben eigenlijk alleen met Dexter bezig...dus geen films.
Binnen 1,5 maand 4 seizoenen bekijken (1 seizoen = 6 films), dat is ook prima.
Vanavond de laatste aflevering van S04!
pi_76738878
La battaglia di Algeri (The Battle of Algiers) (1966)

Film over grimmige strijd voor onafhankelijkheid in Algerijnse hoofdstad Algiers midden jaren '50.
7/10
  dinsdag 12 januari 2010 @ 21:58:23 #70
20343 SnuggLe
Drs. Betweter
pi_76740983


Dexter, Season 1
We leren Dexter kennen, seriemoordenaar die bij de politie werkt, en vanuit die 'alibi' met zijn code misdadigers vermoord. Dexter gaat de "Ice Truck Killer" achterna met zijn zus, die dichterbij de moordenaar komt dan ze wil....

Dexter, Season 2
Dexter wordt achterna gezeten door Doakes, die hem 'op het spoor' is. Aardige plotwendingen, beste seizoen van Dexter. Layla, psycho bitch, brengt ook wel leuk wat spanning op de buis.

Dexter, Season 3
Dexter wordt ontdekt...of toch niet? Special agent oude zak Lundy wordt bijna 'familie' , en Dexter krijgt ene vriendje. Beetje ongeloofwaardig en niet heel bijzonder.

Dexter, Season 4
Trinity is een moordenaar waar Dexter niet aan kan tippen.....maar Dexter fucks up. Aardig seizoen.

Een aantal dingen irriteerde ik me aan. Bv steeds Debra die ieder seizoen verliefd wordt op iemand anders van het werk. En steeds toch wel weer op een domme manier de oplossing had. Over dat sommige 'leads' niet uitgelopen worden: dat het niemand verbaasd dat Dexter steeds als 1e ter plaatse was, of hij andere belangrijke ifnormatie had, of dat ze de anonieme melding niet aflopen die binnenkomt. Als ik bij homecide zou werken, en ik weet dat een moordenaar alle criminelen opruimt, dan ga je later als dat allemaal voorbij is toch nog eens kijken naar het hoe/wie/wat? Anyway, de politie is hier niet echt heel slim in ieder geval.

En Dexter...tsja....soms totaal geen emoties, maar aan het eind van S04 wel weer heel veel waardoor hij in de problemen komt. Ik was gewoon pissig en dacht ik van "dit heb je aan jezelf te danken, hoe stom kan je zijn?".

Nee, zeker niet de 9,2 van IMDB. Daarvoor zit de serie iets te simpel in elkaar, zitten er teveel dingen in die net niet kunnen
Gemiddelde: 7 + 8 + 7.8 + 8 = 7,7
IMDB: 9.2
  dinsdag 12 januari 2010 @ 22:59:36 #71
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_76744726
3 Women
Een prachtige, dromerige film van Altman over het verlegen, naive meisje Pinky Rose(Sissy Spacek) dat op haar nieuwe werk denkt haar rolmodel te hebben gevonden in één van haar nieuwe collega`s (Shelley Duvall) en wil direct vanaf het begin zo dicht mogelijk en zo vaak mogelijk bij haar zijn. Dat gaat van kwaad tot erger en wil zo veel mogelijk op haar lijken, terwijl ze niet door heeft dat ze eigenlijk helemaal zoveel niet verschillen.
Het is een mooie en spannende mix van thriller en een karakter studie, waarbij Spacek een geniale rol neerzet. De spanning wordt tot het einde vast gehouden en het einde is dan ook niet zozeer spannend als wel mooi en een beetje vreemd tegelijk.
Altman laat de ruimte aan de kijker om zelf mee te denken en de gaten in het verhaal in te vullen en maakt het daarmee tot een ontzettend enerverende film.

IMDB Cijfer: 7,8/10
Mijn Cijfer: 8,0/10
  dinsdag 12 januari 2010 @ 23:39:57 #72
60704 LeonH
Fuck the Reputation Game!
pi_76746678
Van Wilder: Freshman's Year.

Tijdverspilling. Na het leuke eerste deel en het redelijke tweede wilde ik deze ook even zien. Zegt genoeg als die bulldog met veel te dikke kloten af en toe een glimlach te voorschijn tovert.

4.9 op imdb
Een 4 voor de moeite, de chicks en de bulldog

Morgen naar Avatar 3D
11-9 Muse @ Wembley Stadium / 27-9 Brandon Flowers @ Ancient Brussel / 3-12 Simply Red @ Gelredome, Arnhem
pi_76748842
Vanavond naar Avatar geweest in Pathé ArenA...3D IMAX. Absoluut de moeite waard..echt een visueel spektakel. Genieten
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
pi_76749112
Time Travelers Wife
Leuke aparte film met Eric Bana die constant spontaan door de tijd reist met alle problemen van dien. Zijn vrouw word langzamerhand steeds gekker van de verdwijnende en terugkerende Bana.
Leuke twist op het eind.
7/10

Inglorious Basterds
De film voor de tweede keer gekeken nu, net dus lekker thuis op dvd! Fantastische film met een hele ander insteek over de Tweede Wereldoorlog dan alle andere oorlogsfilms. Intelligente dialogen met zeer charismatische karakters. Hans Landa is de beste acteerprestatie sinds de vertolking van de Joker!
8/10
_________________
Hi :)
  Redactie Games woensdag 13 januari 2010 @ 01:23:36 #75
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_76749285
Up in the Air (2009)


Genre: Komedie / Drama
Regisseur: Jason Reitman
met George Clooney, Jason Bateman en Vera Farmiga
Tijd: 109 minuten
IMDb-score: 8.2/10 (met 12.665 stemmen)

Ryan Bingham (George Clooney) is een reislustige zakenman, die van z'n werk eigenlijk z'n leven gemaakt heeft. Hij is 322 dagen van een jaar in de lucht te vinden en staat op het punt om zijn 10 miljoen frequent flyermiles te halen. Nog voordat hij die haalt komt hij "zijn" even (reis)lustige ega Alex Goran (Vera Farmiga) tegen waardoor hij eigenlijk denkt dat z'n leventje wel op rolletjes loopt en eigenlijk alles wel prima vindt. Totdat zijn bedrijf een ambitieuze jonge dame Natalie Keener (Anna Kendrick) aanneemt en plannen presenteert om te gaan bezuinigen op de reiskosten van het personeel, waardoor hij dreigt zijn baan kwijt te raken. Ryan is vastbesloten om de naïeve jonge Natalie het tegendeel te bewijzen en neemt haar op sleeptouw om de praktijk van zijn werk te ervaren.



Vandaag gezien in de sneak. Erg leuke film, ik had al verwacht dat het niet een standaard RomCom film zou zijn gezien de eerdere reviews. Maar ik moet zeggen dat het wel weer een verfrissende film was van Jason Reitman. Ik blijf me eigenlijk verbazen hoe deze regisseur van de meest simpele filmopstellingen/locaties en klein budget, toch enigzins weer een boeiende film kan maken. Qua komedie, zitten er vaak ontluisterende momenten in t.o.v de mensen die vaak voor hun 30ste het huisje/boompje/beestje leven gehad willen hebben en die humor maakt het wel gevat in deze film. Vervolgens houdt ie ook mooi een spiegel voor het gezicht van de altijd maar werkende lui, die eigenlijk zowat geen vrije tijd voor zichzelf reserveren en voor hun gezin.
Klein minpuntje is dat de film vrij voorspelbaar is van begin tot einde. Maar ondanks het misschien wat simpele moraal van het verhaal, verfilmt Reitman mooi het omslagpunt in het leven van het hoofdpersonage in deze film. Het punt op IMDb vind ik iets te hoog, maar dat komt misschien ook omdat de film aardig van toepassing op het huidig Economisch klimaat van Amerika. Jason Reitman zet toch wederom een goede film neer na zijn eerdere topfilm Juno. Goeie aanrader..

Mijn Score: 7,5/10
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
pi_76751983
Lock Stock and Two Smoking Barrels
Four London working class stiffs pool their money to put one in a high stakes card game, but things go wrong and they end up owing half a million pounds and having one week to come up with the cash.

Wel vermakelijk, maar ik vond hem lang niet zo briljant als de meesten zeggen.

IMDb: 8,1
Mijn cijfer: 7,3
pi_76752125
quote:
Op dinsdag 12 januari 2010 21:58 schreef SnuggLe het volgende:
En Dexter...tsja....soms totaal geen emoties, maar aan het eind van S04 wel weer heel veel waardoor hij in de problemen komt. Ik was gewoon pissig en dacht ik van "dit heb je aan jezelf te danken, hoe stom kan je zijn?".
Dit vond ik juist een sterk punt in de serie, omdat Dexter zich eerst moet 'vermommen' en zich daarbij téveel inleeft en beseft hoe prettig het zou zijn gewoon te zijn. Dat hij eindelijk een voorbeeld vindt en dat het niet uitpakt zoals hij had gewild. Ik vond seizoen 3 ook minder, bij het begin van 4 ging ik twijfelen, maar nu ben ik weer helemaal pro-Dexter!
DAT EINDE!!! (ik zeg niks!)

Verder vind ik het nog steeds bijzonder dat ik telkens uit de grond van mijn hart hoop dat hij niet gepakt wordt, terwijl we het hier over een seriemoordenaar hebben.


Goed, nu de film.

Whip it



Ach ja, Ellen Page, en rolschaatsen, dat moet ik natuurlijk gewoon zien. Heerlijk sfeertje weer, prachtig gezin, een baan waarbij je een soort kippenschortje aanmoet, een vriendje dat het scherm uit slungelt, leuke soundtrack, en natuurlijk rolschaatsen.

Bliss woont in Bodeen, Texas en heeft een moeder met strakke denkbeelden over 'hoe het hoort', ze moet meedoen aan beautyverkiezingen en is op school eigenlijk de gekke nerd. Dan vindt ze een flyer van een roller derby league, en ze is op slag verliefd. Ze probeert in het team te komen en begint een tweede leven te leiden.

Het zal inmiddels wel een trucje zijn, de sfeer van zo'n soort gezin, zo'n soort woonplaats, zo'n soort outbreak van het tegendraadse kind, maar ik vind het nog steeds heerlijk. Paar erg cheesy scenes, en het verhaal is niet zo groot, maar ik heb me vrolijk vermaakt.
Vernieuwend was het niet écht nee. Behalve het rolschaatsen dan, en dat is dan ook een mooi spektakel.

7,3 (IMDB: 7,4)
  woensdag 13 januari 2010 @ 09:46:45 #78
92823 RuneRose
Tony, de zieke pony!
pi_76752247
19. The Naked Kiss (Samuel Fuller, 1964) :: 9.5
20. Joshuu 701-gô: Sasori (Shunya Ito, 1972) :: 8.0
21. Salinui chueok (Joon-ho Bong, 2003) :: 8.0
Wat een aparte film zeg. Het ene moment komen er dingen voorbij die het daglicht niet kunnen verdragen, dan is het weer heel komisch, het gaat echt alle kanten uit. Ik vond het dan ook best lastig om in de film te komen, en was niet heel erg onder de indruk van het begin. Tegen het einde aan raakte ik echter steeds meer betrokken bij de film en begon ik me steeds ellendiger te voelen. Op zich best een knappe prestatie. Ik was van plan twee films te kijken, maar daar had ik geen zin meer in.
  Redactie Games woensdag 13 januari 2010 @ 10:43:57 #79
52557 crew  Mr.Noodle
Offtopic in geleuter...
pi_76753884
quote:
Op woensdag 13 januari 2010 09:40 schreef Guppi het volgende:
Whip it

[ afbeelding ]

Ach ja, Ellen Page, en rolschaatsen, dat moet ik natuurlijk gewoon zien. Heerlijk sfeertje weer, prachtig gezin, een baan waarbij je een soort kippenschortje aanmoet, een vriendje dat het scherm uit slungelt, leuke soundtrack, en natuurlijk rolschaatsen.

Bliss woont in Bodeen, Texas en heeft een moeder met strakke denkbeelden over 'hoe het hoort', ze moet meedoen aan beautyverkiezingen en is op school eigenlijk de gekke nerd. Dan vindt ze een flyer van een roller derby league, en ze is op slag verliefd. Ze probeert in het team te komen en begint een tweede leven te leiden.

Het zal inmiddels wel een trucje zijn, de sfeer van zo'n soort gezin, zo'n soort woonplaats, zo'n soort outbreak van het tegendraadse kind, maar ik vind het nog steeds heerlijk. Paar erg cheesy scenes, en het verhaal is niet zo groot, maar ik heb me vrolijk vermaakt.
Vernieuwend was het niet écht nee. Behalve het rolschaatsen dan, en dat is dan ook een mooi spektakel.

7,3 (IMDB: 7,4)
ik moest wel lachen toen Ellen Page samen met die vriendin in die lunchroom ging dansen op het liedje van Dolly Parton - Jolene en hun eigen tekst over Bodeen verzonnen hadden. Het was leuk en schattig
How do you get precisely 4 Gallons of water with a 3 Gallon and 5 Gallon Can...
pi_76756672
Een beetje laat, maar wegens gebrek aan tijd en mogelijkheden nu pas mijn jaarlijstje.
In 2009 heb ik 182 films gezien, waarvan 155 voor de eerste keer en 44 in de bioscoop.

Top 20 Van films gezien in 2009

01. Das Weisse Band (Michael Haneke, 2009)
02. Vals im Bashir (Ari Folman, 2008)
03. Mou Gaan Dou / Infernal Affairs (Wai-Keung Lau & Siu Fai Mak, 2002)
04. Les Glaneurs et la Glaneuse (Agnès Varda, 2000)
05. De Laatste Dagen van Emma Blank (Alex van Warmerdam, 2009)

06. La Notte di San Lorenzo (Paolo & Vittorio Taviani, 1982)
07. Entre les Murs (Laurent Cantet, 2008)
08. Encounters at the End of the World (Werner Herzog, 2007)
09. The Wrestler (Darren Aronofsky, 2008)
10. A Prairie Home Companion (Robert Altman, 2006)

11. Stroszek (Werner Herzog, 1977)
12. In the Name of the Father (Jim Sheridan, 1993)
13. The Road to Guantanamo (Mat Whitecross & Michael Winterbottom, 2006)
14. Pride & Prejudice (Joe Wright, 2005)
15. Deliverance (John Boorman, 1972)

16. The Last of the Mohicans (Michael Mann, 1992)
17. In the Bedroom (Todd Field, 2001)
18. Sense and Sensibility (Ang Lee, 1995)
19. Bloody Sunday (Paul Greengrass, 2002)
20. Lat den Rätte Komma In (Tomas Alfredson, 2008)
What's it going to be then, eh?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')